Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمهپایانی و پلیآف مسابقات ملی تنیس 2014 دیویس کاپ در گروه جهانی
قرعهی تیمها، شرایط محل برگزاری و نفرات شرکت کننده
در دور نیمهپایانی و پلی-آف گروه جهانی و دیدارهای منطقهای
مسابقات ملّی تنیس جام Davis Cup 2014 مردان جهان
WORLD GROUP – SEMI-FINALS
دیدارهای دور نیمهپایانی گروه جهانی
====================================
فرانسه × جمهوری چک
محل برگزاری: Roland Garros, Paris, فرانسه
نوع سطح:خاک رس – Red Clay – استادیوم رو باز
نوع توپ: Babolat French Open
اعضای تیم فرانسه
––––––––––––––––
Richard Gasquet
Jo-Wilfried Tsonga
Julien Benneteau
Gael Monfils
کاپیتان:Arnaud CLEMENT
اعضای تیم جمهوری چک
––––––––––––––––––
Tomas Berdych
Lukas Rosol
Radek Stepanek
Jiri Vesely
کاپیتان:Jaroslav NAVRATIL
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
سوییس × ایـتـالیـا
محل برگزاری: Palexpo, Geneva, سوییس
نوع سطح:هارد کورت – Rebound Ace – داخل سالن
Court Pace Rating: Medium slow
نوع توپ: Wilson Australian Open
اعضای تیم سوییس
–––––––––––––––
Roger Federer
Stan Wawrinka
Marco Chiudinelli
Michael Lammer
کاپیتان: Severin LUTHI
اعضای تیم ایتالیا
–––––––––––––
Fabio Fognini
Simone Bolelli
Paolo Lorenzi
Andreas Seppi
کاپیتان: Corrado BARAZZUTTI
====================================
WORLD GROUP – PLAY-OFFS
دیدارهای دور پلی-آف گروه جهانی
====================================
هندوستان × صربستان
محل برگزاری: KSLTA Tennis Stadium, Bangalore, هندوستان
نوع سطح:هارد کورت – Rebound Ace Pro International – استادیوم روباز
نوع توپ: Wilson Australian Open
اعضای تیم هندوستان
––––––––––––––––
Somdev Devvarman
Yuki Bhambri
Rohan Bopanna
Leander Paes
کاپیتان: Anand AMRITRAJ
اعضای تیم صربستان
–––––––––––––––
Dusan Lajovic
Filip Krajinovic
Ilija Bozoljac
Nenad Zimonjic
کاپیتان: Bogdan OBRADOVIC
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
برزیل × اسپانیا
محل برگزاری: Ginásio Estadual Geraldo José de Almeida, São Paulo, برزیل
نوع سطح:خاک رس – Red Clay – داخل سالن
نوع توپ: Tretorn
اعضای تیم برزیل
––––––––––––––
Thomaz Bellucci
Rogerio Dutra Silva
Marcelo Melo
Bruno Soares
کاپیتان: Joao ZWETSCH
اعضای تیم اسپانیا
–––––––––––––
Roberto Bautista Agut
Pablo Andujar
Marc Lopez
David Marrero
کاپیتان: Carlos MOYA
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
اسرائـیـل × آرژانتین
محل برگزاری: Sunrise Tennis Club, Sunrise, FL, امریکا
نوع سطح:هارد کورت – Laykold Cushion Plus System – استادیوم رو باز
نوع توپ: Wilson US Open
اعضای تیم اسرائـیـل
––––––––––––––––
Dudi Sela
Bar Tzuf Botzer
Jonathan Erlich
Andy Ram
کاپیتان: Eyal RAN
اعضای تیم آرژانتین
––––––––––––––
Leonardo Mayer
Carlos Berlocq
Federico Delbonis
Horacio Zeballos
کاپیتان: Martin JAITE
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
کانادا × کلمبیا
محل برگزاری: Halifax Metro Centre, Halifax, کانادا
نوع سطح:هارد کورت – Premier – داخل سالن
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Yonex Tour
اعضای تیم کانادا
–––––––––––––
Milos Raonic
Vasek Pospisil
Daniel Nestor
Franc Dancevic
کاپیتان: Martin LAURENDEAU
اعضای تیم کلمبیا
–––––––––––––
Santiago Giraldo
Alejandro Gonzalez
Juan-Sebastian Cabal
Robert Farah
کاپیتان: Mauricio HADAD
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
ا.م.آمریکا × اسلوواکی
محل برگزاری: Sears Centre Arena, Chicago, IL, امریکا
نوع سطح:هارد کورت – Acrylic – داخل سالن
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty
اعضای تیم امریکا
–––––––––––––
John Isner
Sam Querrey
Mike Bryan
Bob Bryan
کاپیتان: Jim COURIER
اعضای تیم اسلوواکی
–––––––––––––––––
Martin Klizan
Norbert Gombos
Lukas Lacko
Michal Mertinak
کاپیتان: Miloslav MECIR
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
استرالیا × ازبکستان
محل برگزاری: Cottesloe Tennis Club, Perth, استرالیا
نوع سطح:چمن – Rye – استادیوم رو باز
نوع توپ: Slazenger Wimbledon Ultra Vis Hydroguard
اعضای تیم استرالیا
––––––––––––––
Lleyton Hewitt
Nick Kyrgios
Chris Guccione
Samuel Groth
کاپیتان: Patrick RAFTER
اعضای تیم ازبکستان
–––––––––––––––
Denis Istomin
Farrukh Dustov
Temur Ismailov
Sanjar Fayziyev
کاپیتان: Petr LEBED
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
هـلـنـد × کروواسی
محل برگزاری: Ziggo Dome, Amsterdam, هلند
نوع سطح:خاک رس – Red Clay – داخل سالن
نوع توپ: Dunlop Fort Max TP (KNLTB)i
اعضای تیم هلند
–––––––––––––
Igor Sijsling
Robin Haase
Thiemo de Bakker
Jean-Julien Rojer
کاپیتان: Zeljko KRAJAN
اعضای تیم کروواسی
––––––––––––––––
Marin Cilic
Marin Draganja
Mate Delic
Borna Coric
کاپیتان: Zeljko KRAJAN
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
اوکراین × بلژیک
محل برگزاری: Tere Tennis Centre, Tallinn, استونی
نوع سطح:هارد کورت – Plexipave – استادیوم رو باز
Court Pace Rating: Medium
نوع توپ: Wilson US Open Extra Duty
اعضای تیم اوکراین
–––––––––––––
Sergiy Stakhovsky
Illya Marchenko
Sergei Bubka
Denys Molchanov
کاپیتان:Mikhail FILIMA
اعضای تیم بلژیک
––––––––––––––
Steve Darcis
David Goffin
Ruben Bemelmans
Olivier Rochus
کاپیتان: Johan VAN HERCK
====================================
AMERICAS ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF
از سری دیدارهای دور دوم پلی-آف گروه یک امریکا
ونزوئلا × اوروگوئه
محل برگزاری: Cancha Central, Caracas, ونزوئلا
نوع سطح:هارد کورت – Plexipave – استادیوم رو باز
نوع توپ: Head ATP
اعضای تیم ونزوئلا
–––––––––––––
Jesus Bandres
Ricardo Rodriguez
Luis David Martinez
Roberto Maytin
کاپیتان: William CAMPOS
اعضای تیم اروگوئه
––––––––––––––
Pablo Cuevas
Martin Cuevas
Ariel BEHAR
Rodrigo SENATTORE
کاپیتان: Enrique PEREZ-CASSARINO
====================================
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – FIRST ROUND PLAY-OFF
از سری دیدارهای دور نخست پلی-آف گروه یک اروپا/افریقا
روسیه × پرتغال
محل برگزاری: Olympic Stadium, Moscow, روسیه
نوع سطح:هارد کورت – RuKortHard Tournament MF – داخل سالن
نوع توپ: Babolat Team
اعضای تیم روسیه
–––––––––––––
Andrey Kuznetsov
Evgeny Donskoy
Konstantin Kravchuk
Andrey Rublev
کاپیتان: Shamil TARPISCHEV
اعضای تیم پرتغال
–––––––––––––
Gastao Elias
Joao Sousa
Rui MACHADO
Frederico Ferreira SILVA
کاپیتان: Nuno MARQUES
|