نمایش پست تنها
قدیمی 09-07-2014, 08:03 PM   #449
saeedshl
Member

آواتار saeedshl

پستها: 85
سپاس: 90
در 76 پست 821 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: تاریخ تنیس = roger federer
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

راجر:

"امیدوارم یک فرصت دیگه بیارم!"

"این باخت معناهای زیادی برام داره.همچنان به کار کردن ادامه میدم تا تایتلی دیگه در این فصل ب دست بیارم نه فقط جنگیدن برای شماره 18 بلکه خیلی خوشحالم که چند هفته پیش شماره 80 هم بدست آورم,پس این برای من بزرگ بود"

"دوباره به استرالیا خواهم رفت,امیداوارم تا اونجا سالم باشم.من از بازی کردن در اونجا لذت میبرم و یکی از گرند اسلم هایی بوده که همیشه بام سازگاری داشته.امیدوارم یک فرصت دیگه در اون بیارم واقعا نمیتونم کاری جز سخت کار کردن بکنم کاری ک در حال حاظر در انجام اون هستم"

"امروز در همه نقاط زمین در نوسان بودم;فورهند,بکهند,سرویس,ریترین,هیچ عقب گردی از طرف سیلیچ.من موفق نشدم که حتی برای مدت کافی در ذهن اون شک بوجود بیارم"

"واقعا ناامید شدم,بعد از اینکه انقدر خوب امسال بازی کردم.واقعا این احساس رو داشتم که میتونم این تورنومنت رو ببرم,اما در تنیس خیلی بزرگنمایی وجود داره وحالا باید برم و روی خودم برای دیوس کاپ جمعه دیگه کار کنم.همراه با شروع شدن دوباره دیوس کاپ واقعا سرم شلوغ خواهد شد"

"و بعد از اون میرم تا تنیس امیدوار کننده ای در پایان فصل ارائه بدم.فعلا دقیقا نمیدونم کجاها میخوام بازی کنم اما مسلما فصل مسابقات سر بسته(مسابقاتی که استادیوم ها سقف بسته دارن مثه بازل سوییس)بازی خواهم کرد.همچنین من برای ATP WORLD TOUR BARCLAYS آخر فصل کوالی فای شدم و میرم که نتیجه خوبی در اون بگیرم"

منبع:کلوب طرفداران راجر فدرر

ویرایش توسط saeedshl : 09-07-2014 در ساعت 08:17 PM
saeedshl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
17 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedshl به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: