نمایش پست تنها
قدیمی 09-07-2014, 10:36 AM   #414
Cross Court
Member

آواتار Cross Court

پستها: 33
سپاس: 39
در 32 پست 202 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Yevgeny Kafelnikov-Grigor Dimitrov-Borna Coric-Ernests Gulbis-Milos Raonic
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

جالبه!! من اینقدر اینجا خوندم که فدرر افتضاح بود الان شک کردم دیشب بازی رو دیدم یا خواب دیدم!!!

اون دوستمون هم میاد میگه جوکویچ خوب بازی کرد ولی فدرر افتضاح بود!!

حرفی نمیزنم در این مورد حتما من اشتباه میکنم اما حرف گزارشگر و مفسر یورو اسپورت رو میگم که ده بار توی

بازی فدرر تکرارش کردن و منم موافقم باهاشون:

باورم نمیشه!!عجب بازی شده!!جالب اینه که فدرر واقعا داره خوب بازی میکنه ولی این چیلیچه که داره بیش از حد خوب بازی میکنه...اگه همیشه اینطور باشه هیچ کسی نمیتونه جلوش وایسه...

***در ضمن یه دوستمون هم میگه فدرر Unforced Error بالایی داده!! من از شما خواهش میکم قبل اینطور

اظهار نظر حداقل امار بازی رو ببینید!! ارورهای فدرر هر سه ست از چیلیچ کمتر بود...حتی امار سرویس اول فدرر

هم از چیلیچ خیلی بالاتر بود(ست اول چیلیچ 48 درصد فدرر 74 درصد!!) اما چیلیچ در جریان بازی خیلی خوب

بود...فدرر هم اکثر ارورهایی که داد Forced Error بود که همونطوری که از اسمش معلومه یعنی خطای اجباری

که دلیلش ضربات عجیب و غریب چیلیچ بود که هیچ جوره اشتباه نمیکرد!!!

وقتی حریفت در این حد عالی ظاهر میشه واقعا کاری نمیتونی بکنی...نمونش بازی دیمیتروف جلوی اندی ماری

توی ویمبلدون!! اون روز ماری واقعا خوب بود اما دیمیتروف اصلا اشتباهی نمیکرد که ماری بتونه برنده باشه!!

بازم میگم میگم همه اینا نظر شخصیه بنده هست...شاید دوستان نگاه دیگه ای به بازی داشته باشن
Cross Court آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Cross Court به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: