نمایش پست تنها
قدیمی 09-06-2014, 10:45 PM   #379
289
Banned Users

پستها: 214
سپاس: 594
در 188 پست 597 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نواک رافا گولبیس ماشا هالپ موگوروزا کویتووا
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها

دوست عزیر من کشته ی این منطق شما هستم که ظاهراً تعریف جدیدی از بحث منطقی رو دارین ارایه می دین. قبلاً که پیش بینی کرده بودین دیمیتروف می زنه راجر رو و میاد فینال به جوکر می بازه. اون پیش بینی هم منطقی بود؟
شاید هم منطق شما منطق هیتریه که می گه همه می برن غیر از فدرر که دیگه جایی برای بحث نمی ذاره.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط mspayam نمایش پست ها
خوب این هم از نواک آماده که قرار بود طبق نظرهای منطقی دوستان بیاد و فدرر یا دیمیتروف رو توی فینال بزنه. شاید هم نواک این بازی رو عمداً باخت که یه گرند کمتر بگیره و تفاوت امتیازش برای نامبروانی در سال بعد با نادال کم بشه.
آفرین به نیشیکوری که تا اینجای تورنمنت سه تا از تاپ تن رو شکست داده و ثابت کرده که شایستگی حضور توی فینال رو داره. با این وضع می شه به طور جدی به بازگشت فدرر به رنک 1 امیدوار بود.

منطق شما واقعاً جالبه، تا قبل از این بازی شانس برد نیشیکوری 1 به 3 بود (طبق دیدگاه منطقی شما) حالا بعد از یه بازی یهویی شانسش بیشتر شد. نکنه دوپینگ کرده که یه شبه از باخت 1 به 3 به شانس اصلی پیروزی در فینال تبدیل شد. شما چرا هیتر بودنت رو می خوای مخفی کنی؟ بیا صاف و پوست کنده مثل خشایار بگو من هیتر فدررم و آرزوم اینه که توی همه ی بازیهاش ببازه. این همه قایم شدن زیر ردای منطق و این جور چیزا رو هم نداره. مجبور هم نمی شی که از اون پیشگویی های نوستراداموسی غلطت بکنی.
جناب
قرار نیست هر پیشبینی منطقی درست از آب دربیاد تنیس هم مثل هر ورزش دیگه ای
پر از شگفتیها و اتفاقات غیرمنتظره است
من شاید از طرفدارانی که بطرز مسخره و افراطی راجر را می پرستند متنفر باشم اما از خود فدرر نه ...ترسی هم از شما و بقیه ندارم بخوام پنهانش کنم
به امید پیروزی چیلیچ
289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول