نمایش پست تنها
قدیمی 08-30-2014, 12:06 PM   #120
Paymaan
Disciplinary Committee Chairman

آواتار Paymaan

پستها: 1,080
سپاس: 6,653
در 1,083 پست 12,419 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر/ جو-ویلفرید زانگا/ تامی هاس/ استن واورینکا/ اندی مارِی/ تامی روبردو/ ژیل سیمون/ فرناندو ورداسکو/
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Farid نمایش پست ها
پیمان جان باید بگم که فدرر تا فینال تست نمیشه چون بازیکنی جلوش نیست که تستش کنه
اگر چه Granollers یه بازیکن Solid Baseliner ه اما سطح مورد علاقش خاک رسه
و این خیلی بده که تست نشده بری یهو جلوی دیوکوویچ ( البته اگر دیوکوویچ بیاد فینال )
اگر فرمش خوب بود بردیچ رو راحت می زد اما با این فرمی که من ازش دیدم اگر هم بزنه زوری ۵ سته می زنه و خسته و کوفته میره جلوی دیوکوویچ
این علت نگرانیه منه که واقعا خنده داره دوستان فدرری فکر می کنند من با فدرر بدم که یه پاراگراف بعد از مدتها نوشتم فدرر چقدر بد بازی کرد
من نظرم رو گفتم و هنوز هم فکر می کنم فدرر در فرم خوبی قرار نداره حالا چه مشکلی داره که اون تنیس Flow رو ازش تو این دو دور در Court ی که اگر بهش می گفتند کجا می خوای بازی کنی می گفت اینجا و اگر باز هم ازش می پرسیدند می خوای با کی بازی کنی می گفت دو تا Serve & volleyer ندیدیم من نمی دونم
حالا امیدواریم در راوند های بعدی فدرر شما رو از نگرانی در بیاره. بردیچ و دیمیتروف تنها افرادین که میتونن دردسر ساز شن اما من به شخصه فک میکنم دیمیتروف هم کاری از پیش نمیبره . اونور جدول هم مارِی ها و واورینکا ها و سونگا ها هستن که بخوان مشکل ایجاد کنن برای نواک . راستی اصلاً حواسم به ایزنر نبود. امیدوارم این دفعه این طلسم باخت به کولشرایبر شکسته شه و با نواک بازی کنه. بازی جالبی میشه به نظرم.
Paymaan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Paymaan به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: