نمایش پست تنها
قدیمی 08-30-2014, 11:37 AM   #112
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger 4 ever نمایش پست ها
یک ساعت من داستان خوندم گویا باز مجددا همون حرف ها تکرار شد...مدام مچ آپ بازیکنان مختلف با فدرر رو لیست می کنید در حالی که به پارامترهایی که من گفتم اصن توجهی ندارید...این می شه همون دید «اغراق آمیز فنی» به تنیس که متاسفانه شما به شدت به اون علاقه دارید...

در طول این 2 بازی دست کم 10 بار بود که گزارشگران مختلف در شبکه های تلوزیونی مختلف از لغت «Genius» برای وصف ضربات و حرکات فدرر درون کورت استفاده کردن...دریایی از مطالب هست در رسانه های گوناگون از نمایش «رها» و «مفرح» فدرر در 2 بازی اول...متاسفانه شما به این پارامتر ها توجه نمی کنید که فدرر چی می خواد از هفته اول بازی در آرتوراش...شما فقط مچ آپ فدرر با بازیکنان مختلف را مدام تکرار و تکرار و تکرار می کنید...ما با یک راجر فدرر 33 ساله طرف هستیم بعد از کلی افتخار که یک سری نیازهای روحی و روانی داره برای پیشبرد اهدافش در تنیس، شما هیچ توجهی به این مسائل ندارید...از 30 سالگی به بعد هر موقع از تنیسش لذت برده فدرر موفق بوده و هر موقع هم که بی علاقه بوده از حضور درون کورت، افتضاح به بار اومده...فدرر نیاز داره که درونش احساس رضایت بکنه از حضور درون کورت و این احساس رضایت مسئله ای نیست که شب بخوابه صبح پا شه به دستش بیاره...دریایی مطلب هست در موارد از این دست...

در پایان تکرار می کنم که بنده هیچ قضاوتی در مورد فدرر ندارم، شاید اصلا راند بعد اوت شه اما بحث من اینه که در هفته اول اسلم اونم 2 راند ابتدایی چنین بحث هایی که شما مطرح می کنی درست نیست و خیلی از پارامترها رو در نظر نمی گیری مانند آنچه در مطالبم بهش اشاره کردم...بازم تشکر می کنم ازتون بحث خوبی بود در مجموع...موفق باشید...
اینها که شما گفتی رو خودش میگه و کارشناسا هم می گند و شاید هم در Basel و یا حتی Cincinnati درست باشه اما اینو بدون که همه این حرفا در این مسابقات به خصوص ( US Open ) چرت و پرته
توی ویمبلدون مک انرو یه حرف قشنگی توی ست چهارم فینال زد و اون این بود که هیچ بازیکنی رو تا به حال ندیده که به اندازه فدرر از باخت ناراحت بشه اما اینو نشون نمی ده و اینو بدون اگه اینها که شما گفتی بر فرض محال درست باشه اینقدر دیشب در امتیازات مهم Tense بازی نمی کرد
فدرر اومده که تاریخ ساز بشه و
Grand Slam بگیره
و خوب میدونه شاید این اخرین شانسشه
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: