نمایش پست تنها
قدیمی 08-28-2014, 12:05 AM   #38
King Rojer Federer
Senior Member

آواتار King Rojer Federer

پستها: 243
سپاس: 2,455
در 213 پست 1,323 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: آخه این شد سوال.معلومه پادشاه روجر فدرر
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال US OPEN 2014

نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان می‌گوید هرکس آزاد است پیش‌بینی کند که چه کسی قهرمان اوپن امریکا می‌شود اما خودش حاضر نشد اظهار نظری دراین باره و راجر فدرر که با توجه به غیبت رافائل نادال و آمادگی خودش بخت زیادی دارد بکند.
او درباره شانس اول قهرمانی گفت:«شانس اول؟ من پیش‌بینی را به مردم واگذار می‌کنم. این که چه کسی شانس اول، دوم یا سوم است. چیزی که از آن مطمئن هستم این است که من یکی از شانس‌های قهرمانی هستم. هر کسی که مسابقه را شروع می‌کند شانس قهرمانی دارد».

این واکنش جوکوویچ به سوال خبرنگارانی بود که از او پرسیدند آیا فدرر را شانس اول قهرمانی می‌داند یا نه که از نظر خبرگزاری فرانسه واکنش جنجال‌سازی بود. او در مصاحبه‌اش حتی حاضر نشد اسمی از فدرر بیاورد. عزیزان این آخرین مصاحبه مثلاً تنیسور شماره یک جهان است که با خبرگزاری فرانسه انجام داده است.خوب شما از این مصاحبه چه استنباطی می کنید؟من به شخصه اینطور فکر می کنم که یه مقدار به جوکوویچ داره فشار میاد که راجر از نظر بدنی آمادگی داره اون هم در 33 سالگی.قول میدم نواک در 33سالگی یا در حال راه اندازی آموزشگاه تدریس تنیس هست و یا احتمالاً در حال مداوای جاهای آسیب دیده اشنواک حالا که می بینه نادال در این تورنمنت حضور نداره.دل پوترو هم که نیست.استن و مورای هم که کلی امسال تو آفساید هستند.ولی خیلی براش زور داره که می بینه بک ستاره_یک اسطوره_یک ابر قهرمان اون هم در این سن تو آمادگی کامل به سر میبره.به همین دلیل بنده خدا یه مقدار دچار استرس و ناراحتی اعصاب شده.ای کاش به جای مربی یک روانشناس هم استخدام کنه که لااقل موقع مصاحبه اینقدر تابلو با حرص صحبت نکنه.بله عزیزان یکی از دهها دلایلی که بنده حقیر عاشق این انسان بزرگ شدم همین خضوع و مناعت طبع این عزیز هست.چون خدایی تا به حال ندیدم که هیچ وقت به حریفانش بی احترامی کنه.عاشقتم اسطوره تکرار نشدنی(ROJER)عزیز-به امید قهرمانی در 18مین گرنداسلم.عشق است راجر عزیز
King Rojer Federer آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی King Rojer Federer به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: