نمایش پست تنها
قدیمی 08-11-2014, 03:44 PM   #8
saeedshl
Member

آواتار saeedshl

پستها: 85
سپاس: 90
در 76 پست 821 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: تاریخ تنیس = roger federer
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

صحبت های راجر بعد از بازی

راجر:

"من میدونم به چی نیاز دارم تا روش کار کنم"

"من به اندازه کافی خوب بازی نکردم. وقتی که شما نمیتونین خوب فورهند یا بکهند بزنین این فقط...به هر حال امروز روز من نبود"

"من احساس دورتری کردم به تایتل فهرمانی نسبت به احساسی که سونگا داشت و اون به خاطر تابلو امتیازات بود,منظورم اینه که اون از من پیشروی میکرد و من به انداره کافی خوب بازی نکردم تا قهرمان بشم. امروز واقعا روز خسته کننده ای بود"

"من جنگیدم,من مسائل رو با هم قاطی کرده بودم و فقط خواستم مخفیانه حرکت کنم تا عصبیش کنم یا باعث بشم بد بازی کنه اما من نتونستم فرصت های کافی رو ایجاد کنم پس من فکر میکنم اون لایق برنده شدن بود"

"همه ی بازی های من در شب بودن و بازی در صبح بسیار سریعتر انجام میشه واسه همین فکر میکنم برگشت برای من سخت بود"

"من بازی رو بد شروع نکردم اتفاقا اوایل بازی بهترین عملکرد من در طول بازی بود برای همین نسبت به طوری که احساس کردم و بازی کردم خوشحالم"

"مسلما خوشحال هستم که در اولین تورنومنت هارد کورت در نیم فصل دوم یه فینال رسیدم هم هچنین چند تا بازی سخت داشتم که کمی به من اطلاعات داد و من میدونم در روزهای آتی هفته های پیش رو ب چی نیاز دارم تا روش کار کنم و این نکته خوبی هست به جای احساس باخت کردن"

"کار های بهتری بود که میتونستم با انجام دادنش نتیجه بهتری بگیرم اما چیزی که الان خوبه اینکه هفته خیلی خوب بود این هفته و من با همه ی شانس های خوبم میرم برای هفته دیگه(سینسیناتی)همچنین usopen که همیشه حس خوبی بهش داشتم

منبع: کلوپ طرفداران راجر فدرر
saeedshl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی saeedshl به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: