نمایش پست تنها
قدیمی 08-10-2014, 11:36 AM   #80
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : تاپیک بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز تورنتو

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger Federer#1 نمایش پست ها
من کلی مدرک بیارم شما قانع نمیشید چون یه هیتر هستید و تنیس این افرادو فقط با تنفر و عشق باختشون میبینی همین.
برا همین چیزی نمیگم شما فقط دو خط با آرامش بدون تنفر به صورت بحث فنی بگید چرا نواک کمتراز رافا و راجر هستش تو چه زمینه ی کمتر هستش من کاملا برات مو به مو توضیح میدم,خیلی میشه رو تنیس نواک بحث کرد حرکت به حرکت این بشر تو کورت جای بحث داره,حوصله بود فقط ازجادوی بکهند اندرلاین نواک و ریتمش تو زدن بکهند و انجام حرکت از نوک پاهاش تا کمرو مچ دستاشو برات توضیح میدم فقط دو خط منطقی بگو چرا نواک کمتر ازاین دو اسطوره هستش,با آرامش و بحث فنی بگید ممنون میشم.
اولاً خیلی تند نرو ، منم یه سوال منطقی از شما پرسیدم هیچ منظور دیگه ای هم نداشتم ولی شما همه چی نوشتید به جز اینکه جواب سوال منو بدید.
تو این سایت هر کی طرفدار یه تنیسوریه و دوست داره همه اتفاقات به نفع تنیسور محبوبش باشه من هم مثل بقیه از هر مسئله ای که به نفع راجر باشه استقبال میکنم و دیگه برام مهم نیست که طرف مقابل نواک باشه یا دنیس ایستومین .
البته این یه چیز نرماله همه جای دنیا هم همینطوریه ولی اینکه یک نفر همزمان طرفدار همه تنیسورا باشه unnormal هستش (البته منظورم خوب بودن یا بد بودن نیست بلکه غیر طبیعی بودنشه).
دوماً کی شما کلی مدرک آوردید که نواک از نظر فنی برتر از بقیه هست که من قبولش نکردم ؟ اینکه فدرر از نظر فنی و تکنیکی کاملترین بازیکن تاریخه اونقدر واضح و روشنه که دیگه جای هیچ بحثی نیست البته این حرف من نیست حرف اکثریت افرادی هست که تنیسو می شناسند در ضمن فدرر برای کسب این عنوان با اسطوره های دیگه ای رقابت میکنه اصلاً هیچ کس نواکو وارد این مقایسه ها نمیکنه .
از چند کیلومتری داد میزنه که کل اطلاعات تنیسیتون مال این یکی دو سال اخیره که تو این سالها نواک برتر از فدرر بوده البته فقط تو سال 2011 جلو نادال موفق بود بعد از اون تو چهار بازی متوالی تو گرندها به نادال باخته .
دوست عزیز هیچ کس دوران اوج یک تنیسورو با اواخر دوران یک تنیسور دیگه مقایسه نمیکنه .
اگه دوست داری بحث فنی کنی پارامتر های اولیه (بجز مسائل تاکتیکی ) تنیسو از قبیل سرویس ، ریترن ، فرهند ، بکهند ، والی ، هاف والی ، دراپ شات ، لاب ، اسمش و ... لیست کن و تو دوران اوج هر دو تنیسور با هم مقایسه کن و برای من ثابت کن که نواک برتر از فدرره . البته این مقایسه خیلی ابتدایی هست ولی حتی تو این مقایسه خیلی ابتدایی هم نواک کم میاره .
پاورقی 1 : امیدوارم اون بکهند اندر لاین که نوشتی فقط یه اشتباه تایپی باشه .
پاورقی 2 : دوست عزیز اطلاعات من و شما تو تنیس خیلی محدوده و تنیس خیلی ورزش پیچیده ایه . بنابراین سعی کن در محدوده اطلاعاتت نظر بدی نه در حد یک کارشناس با یک عمر سابقه . که نظراتت تخیلی به نظر نیاد .
Mehdiii آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: