نمایش پست تنها
قدیمی 07-07-2014, 02:00 PM   #512
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرنداسلم سال 2014 ؛ ویمبلدون

نقل قول:
در مورد تحسین هم این چیزا از راجـر گذشته ، من خیلی کُلی تر از این حرفا به راجـر نگاه میکنم ، فدرر دیگه جوون 19 ساله نیست که بخوایم واسه یه فینال اسلم تحسینش کنیم ، تحسین واسه این جوون مووناست که تازه دارن دور میگیرن ! خسته نباشه که تا فینال رسید توی فینال هم تلاششو کرد ولی میتونست بهتر هم باشه .
اهورا جان من نمی دونم نگاه کلی چه طوریه اما اگر «کلا» هم در نظر بگیری دنیا الان داره فدرر رو بابت چنین نمایشی ستایش می کنه...

مگه ستایش فقط واسه جوون 19 سالست؟! اتفاقا فدرر الان خیلی بیشتر از یک جوونه 19 ساله لایق ستایش هست بابت چنین عملکردی...خیلی ساده هست اهورا...فقط کافیه امسال رو با پارسال مقایسه کنی...همین موقع پارسال چه وضعی داشتیم ما؟!...الان چه وضعی داریم؟! الان ناراحتیم که تو فینال اسلم در یک بازی 4 ساعته باختیم...تعجب می کنم چه طور لایق ستایش نیست فدرر؟!...تعجب می کنم چه طور می شه برنامه ای نداشت و از فاجعه ی پارسال به چنین عملکردی رسید!!..تعجب می کنم چه طور می شه برنامه ای نداشت و یک بازی 5 سته ی نزدیک با نوله کرد...تعجب می کنم چه طور می شه برنامه ای نداشت و 5-2 رو جلو نوله برگردوند!!...نه، این طورام نیست دیگه اهورا...خیلی سیاه داری می بینی...

دنیا داره ستایش می کنه از فدرر به دلایل بسیار...حالا شاید هم شما به عنوان یک هوادار توقعت بیشتر از این حرف ها باشه...البته می دونم که ته دلت تو هم ستایش می کنی از راجر و الان ممکنه به خاطر باخت ناراحت باشی...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
9 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: