تنیس تاکرز

تنیس تاکرز (http://tennistalkers.com/index.php)
-   گفتگو (http://tennistalkers.com/forumdisplay.php?f=494)
-   -   گردهمایی تنیس تاکرزی ها (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=4176)

Paymaan 09-17-2011 08:34 PM

گردهمایی تنیس تاکرزی ها

با سلام خدمت دوستان تنیس تاکرزی!

همیشه برای من سوال بود چرا اعضای این سایت یه قرار نمیزارن که همدیگر رو ببینند. البته به دلیل پراکندگی اعضا در همه نقاط کشور این کار شدنی نیست. ولی خب تو هر شهر یا استان که میشه این کار رو انجام داد.:434:

هر کی مایل هست تو این گردهمایی شرکت کنه پست بده. روز و جاش هم به توافق می رسیم.
(بهتره این گردهمایی قبل از شروع مدارس و دانشگاه ها انجام بشه.)

با تشکر :grouphug:

Mohammad 09-17-2011 09:17 PM

من هستم. :434:

Paymaan 09-18-2011 05:24 PM

بابا گفتم پست بدبد نگفتم تشکر بزنید!

Pouya 09-18-2011 06:06 PM

من یادم رفت پست بدم! :001_smile: الان دقیق نمی دونم کیا تهرانی هستن. آمارشونو تا فردا درمیارم!

کوروش جان می دونم تهرانیه. تا ساعت 12 امشب وقت داره آمادگیشو اعلام کنه ، وگرنه من می دونم و اون! :583: :434:

بابکم الان تهرانه ، باید بیاد!

khabgard 09-18-2011 11:31 PM

هستم :)

A!i 09-19-2011 02:13 PM

بابا ما خودمونو تو این دوتا تاپیک زیر کشتیم و کسی نیومد و بهونه پشت بهونه :434:...ببینم پیمان جون تو چیکار می کنی...خلاصه من پایه ترین بودم و هستم :443:

Paymaan 09-19-2011 06:34 PM

دوستان تاریخ و مکان گردهمایی رو پیشنهاد بدید.
نظر من اینه که توی یکی از باشگاه های تهران باشه.( که بتونیم بازی هم بکنیم)
روز گردهمایی هم من یکشنبه ( یعنی 2 مهر ) رو پیشنهاد میکنم.
اگر مخالفتی دارید اعلام کنید.

با تشکر

DArk 09-20-2011 01:32 AM

با سلام...
من هم اگه قابل بدونین هستم البته به همراه یکی از عضوهای دیگه سایت(اگه تبصره ای نخوره)...من دقیقا تاپیکی که علی زده بود رو یادمه،کلی سره جاش و هزینه ها و ... بحث کردیم،اما اخرش، یا همه مسافرت بودن یا مشکل براشون پیش اومد:379: پیمان جان:من میگم برای بار اول اگه جایی غیر از زمین قرار بزاری بهتره،البته 100% تصمیم گیری با خودته ولی اینجوری کار بیشتر پیش میره،چون ممکنه بعضی از بچه های فروم تا حالا حتی تنیس هم بازی نکرده باشن ولی توی دتیای مجازی برای خودشون نادالی باشن:443: برای همین میترسن که شخصیتشون تخریب بشه و طبیعیه که نمیان و میشه مثل دفعه قبل..باز هم با توجه به اینکه ایده از خودت بوده هر جور که خودت صلاح میدونی...موفق باشی...

Paymaan 09-20-2011 10:42 AM

من هم مشکلی ندارم. اول میتونیم یه جلسه همدیگر رو ببینیم و بعد اگه مشکلی نبود قرار بذاریم و بازی کنیم.

moris 09-20-2011 11:25 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط DArk (پست 58300)
با سلام...
من هم اگه قابل بدونین هستم البته به همراه یکی از عضوهای دیگه سایت(اگه تبصره ای نخوره)...من دقیقا تاپیکی که علی زده بود رو یادمه،کلی سره جاش و هزینه ها و ... بحث کردیم،اما اخرش، یا همه مسافرت بودن یا مشکل براشون پیش اومد:379: پیمان جان:من میگم برای بار اول اگه جایی غیر از زمین قرار بزاری بهتره،البته 100% تصمیم گیری با خودته ولی اینجوری کار بیشتر پیش میره،چون ممکنه بعضی از بچه های فروم تا حالا حتی تنیس هم بازی نکرده باشن ولی توی دتیای مجازی برای خودشون نادالی باشن:443: برای همین میترسن که شخصیتشون تخریب بشه و طبیعیه که نمیان و میشه مثل دفعه قبل..باز هم با توجه به اینکه ایده از خودت بوده هر جور که خودت صلاح میدونی...موفق باشی...

من نمیام.نمیام میگم.اصرار نکن دیگه.نمیام.اه ه ه ه .خب حالا شاید اومدم :434:
آقا منم به همراه DArk عزیز و گرامی و دوست داشتنی و .... میام.فقط سر زمانش یه کم مسئله هست که اون رو هم هماهنگ میکنیم.
نظر من در مورد جا.اگه میخواید بریم پارک میتونیم پارک لاله یا ملت یا نهج البلاغه بریم
اگه نه میخواید بریم سینما میشه سینما آزادی یا ....
باز اگه نه میشه وسط خیابون تو دکه ای یا جوبی قرار گذاشت
دیگه میل خودتونه.

اکنون ساعت 11:29 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3 می باشد.