PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم سال (ویمبلدون)

masa
06-30-2017, 05:08 PM
با سلام
قرعه کشی مسابقات ویمبلدون ۲۰۱۷ انجام شد.
دیدار‌های احتمالی دور ۱/۸ پایانی مردان
ماری - پویی
سونگا - واورینکا
نادال - مولر
نیشیکوری - چیلیچ
رائونیچ - الکساندر زورف
فدرر - دیمیتروف
تیم - بردیچ
مونفیس - جوکوویچ

i.emad1990
07-02-2017, 10:26 PM
قهرمانی پنجاه درصد فدرر سی درصد ماری بیست درصد نواک ده درصد رافا

AMIR GOAT ROGER
07-03-2017, 10:01 AM
با این دوستمون بالا

موافقم

فقط درصد اسطوره رو میبرم بالا و 70 درصد احتمال میدم

و به نظرم جوکو و رافا اصلا نمیتونن به نیمه نهایی هم برسن

باید منتظر باشیم

pourya RF
07-04-2017, 05:05 AM
come on roooooogeeeeeeer :655::655::655:

ARY143
07-04-2017, 08:02 AM
با عرض سلام و ادب خدمت تمامی دوستان و همراهان همیشگی

در خصوص راجر ، از صمیم قلب می خواهم نگرانی که برای هفته اول دارم بی مورد باشد ولی از غافلگیر شدن راجر در هفته اول واهمه دارم - هفته اول را بگذرونه و بره برای هفته دوم و اون ریتمش را به دست بیاره بالای 70تا 80 درصد امکان قهرمانی می دم

امیدوارم خودش که استاد هست مدریت کنه ، ولی از اعتماد به نفسی که در این فصل تا به اینجای کار با این نتایج بدست آورده کمی نگران هستم و میترسم عاملی باشد برای غافلگیر شدنش

به هر حال پیش به سوی گرند 19 که اگر بگیره گرند 20 در آمریکا رو شاخش هست :655::655::434::434:

mspayam
07-04-2017, 09:56 AM
با عرض سلام و ادب خدمت تمامی دوستان و همراهان همیشگی

در خصوص راجر ، از صمیم قلب می خواهم نگرانی که برای هفته اول دارم بی مورد باشد ولی از غافلگیر شدن راجر در هفته اول واهمه دارم - هفته اول را بگذرونه و بره برای هفته دوم و اون ریتمش را به دست بیاره بالای 70تا 80 درصد امکان قهرمانی می دم

امیدوارم خودش که استاد هست مدریت کنه ، ولی از اعتماد به نفسی که در این فصل تا به اینجای کار با این نتایج بدست آورده کمی نگران هستم و میترسم عاملی باشد برای غافلگیر شدنش

به هر حال پیش به سوی گرند 19 که اگر بگیره گرند 20 در آمریکا رو شاخش هست :655::655::434::434:

درست می گی، ما اون باختش به تامی هاس رو هم نباید نادیده گرفت که شاید باعث بشه یه مقداری خودش هم نگرانی داشته باشه از اینکه ممکنه ببازه و اعتماد به نفسش بیش از حد بالا نره.

farhad20
07-04-2017, 04:50 PM
مفسر espn برای شکست دادن استاد مقاله نوشته:443:
Wimbledon 2017 - What will it take to beat Roger Federer at Wimbledon? (http://www.espn.com/tennis/story/_/id/19751787/wimbledon-2017-take-beat-roger-federer-wimbledon)

Dariush.roger
07-06-2017, 11:38 AM
سلام عرض ادب و احترام خدمت همه دوستان
سايت چقد سوت و كوره انگار نه انگاره ويمبلدون شروع شده
اميدوارم با قهرماني اسطوره به پايان برسه و لياقت يه ويمبلدون ديگه داره فدرر مشكل فني نداره الان واقعا از نظر فني بهترين تنيسو ارائه ميزاره تنها مشكل فدرر اون تمركز كه تو شرايط حساس يكم استرس داره مثلا تو ست پويينتا يا مچ پوينتا، اگه اينارو رفع كنه صد ر صد اينجا قهرمان ميشه من كه شك ندارم و بنظرم اگه نادال به ١/٤ برسه يه پاي فيناله ولي حريف فدرر نميشه الان نادال تو شرايط خوبيه البته اندي هم خطر بزرگي براي نادال هستش كه احتمال فيناليست شدنش هم هست اگر مصدوميتي گريبانگيرش نشه و تا نيمه نهايي به اون فورمش هم ميرسه نواك هم غير قابل پيش بيني هستش هرچند با اون نواك ٢ سال قبل خيلي تفاوت داره حريف فد نميشه

King Rojer Federer
07-06-2017, 09:59 PM
با سلام خدمت همه دوستان سایت تنیس تاکرز.برد راجر عزیز در دور دوم مقابل حریف صربستانی رو به این ورزشکار عزیز و همینطور همه طرفداران این اسطوره نبریک عرض می کنم.به امید روزهای بهتر برای این اسطوره در این تورنمنت.

i.emad1990
07-07-2017, 12:59 AM
دیگه یه طرفه بودنم حدی داره تو عکس صفحه اصلی عکس نادال چرا نباید باشه؟ بعدشم چمن غبرقابل پیشبینیه خیلی مطمئن نباشید به قهرمانی فدرر راجر بدون شک تو فینال میبینیمش مگه اینکه رائونیچ جولوشو بگیره وگرنه با وضع فعلی نواک راجر راحت تو فیناله از اونورم تمام تنیسورای بیگ سرو حذف شدن و مسیر رافا اسون شد چون تو این پنج سالم نادال به بیگ سروا میباخت فقط سونگا مونده از بیگ سروا بهرحال اگه نادال بیاد فینال که محاله تقریبا فینال پنجاه پنجاه میشه وگرنه فدرر قهرمانه خواهشا اینقد یطرفه نباش ادمین جان به هوادارای نادال احترام بذار خوبه تو بازیهای رودرو هیچ حرفی برا گفتن ندارین تو گرند اسلمها هم از نظر سنی بخوایی حساب کنی بازم نادال سرتره

i.emad1990
07-07-2017, 01:02 AM
بچها یه سوال بهترین نادل تاریخ و بهترین فدرر تاریخ از نظر شما کدومه میدونم سوال اینجا جاش نیست

از نظر خودم نادال 2010بهترین نادال بود فدرر 2007هم بهترین فدرر شما چی میگین؟

i.emad1990
07-07-2017, 01:08 AM
طرفدارای فدرر اینقد تعصبی هستن که نادالو فقط در دفاع و قدرت بدنیو فورهند خلاصه کردن تازه فورهندشم نمیتونن منکر شن وگرنه انکار میکردن مثلا درسته والیه فدرر در کل خیلی از نادال سرتره اما منکر این میشن که رافا والی دراپ شاتش از همه تنیسورای حاضر بهتره تقریبا هر جور پسینگ شاتیو قادره با والی دراپ شات حرفه ای پاسخ بده جوری که اصلا حریف به توپ نرسه

pourya RF
07-07-2017, 05:22 AM
فدرر به نظر من ست نمیده و ویمبلدون رو میبره :443: :655:

masa
07-07-2017, 05:40 AM
بچها یه سوال بهترین نادل تاریخ و بهترین فدرر تاریخ از نظر شما کدومه میدونم سوال اینجا جاش نیست

از نظر خودم نادال 2010بهترین نادال بود فدرر 2007هم بهترین فدرر شما چی میگین؟

فدرر ۲۰۰۵ نادال ۲۰۱۳

i.emad1990
07-07-2017, 09:24 PM
نادال رفت دور چهارم دوتا بازی بعدو ببره یه پای فیناله حسودای فدرری دارن دعا میکنن نادال حذف شه

zhako
07-07-2017, 11:12 PM
نادال رفت دور چهارم دوتا بازی بعدو ببره یه پای فیناله حسودای فدرری دارن دعا میکنن نادال حذف شه

اتفاقا دوست داریم با فدرر کبیر بیاد فینال دوباره از راجر ببازه.چون دیگه تنیس بعداز فدرر لذتی نداره

King Rojer Federer
07-08-2017, 01:05 AM
[QUOTE=i.emad1990;114623]نادال رفت دور چهارم دوتا بازی بعدو ببره یه پای فیناله حسودای فدرری دارن دعا میکنن نادال حذف شه[/ ترمز کن.ترمز کن.یه خورده آرومتر برو ما هم بیایم.ما طرفدارای فدرر همیشه احترام خاصی برای نادال قایل بوده و هستیم.ولی این جوری که شما داری احساسی رجز می خونی بهتره همین امسال به سه بازیی که تو فینال با هم داشتند یه نگاهی بندازی و پودر شدن رافا رو یک باره دیگه تو مغزت مرور کنی.مطمئن باش اگه فینال یه فدال دیگه رو شاهد باشیم برعکس سالهای قبل استرس رافا خیلی بیشتر از راجره چون هم راجر تو چمن تبحر بیشتری نسبت به رافا داره و هم اینکه راچر راه بردن رافا رو امسال خوب پیدا کرده.پس زیادی ذوق نکن.البته من اینرو بگم که ما طرفدارای راجر همیشه احترام زیادی برای نادال قائلیم چون آقامون بهمون یاد داده که به همه باید احترام گذاشت و هیچکس رو نباید تحقیر کرد.لحن صحبتهات منو یاد اون پسره که عجیب ذوب شده نواک بود و عقده فدرر رو داشت و با صدتا نام کاربری از جملهnoleو novak و389وخیلی اسمهای دیگه که العان یادم نیست می اندازه.

i.emad1990
07-08-2017, 03:12 AM
[QUOTE=i.emad1990;114623]نادال رفت دور چهارم دوتا بازی بعدو ببره یه پای فیناله حسودای فدرری دارن دعا میکنن نادال حذف شه[/ ترمز کن.ترمز کن.یه خورده آرومتر برو ما هم بیایم.ما طرفدارای فدرر همیشه احترام خاصی برای نادال قایل بوده و هستیم.ولی این جوری که شما داری احساسی رجز می خونی بهتره همین امسال به سه بازیی که تو فینال با هم داشتند یه نگاهی بندازی و پودر شدن رافا رو یک باره دیگه تو مغزت مرور کنی.مطمئن باش اگه فینال یه فدال دیگه رو شاهد باشیم برعکس سالهای قبل استرس رافا خیلی بیشتر از راجره چون هم راجر تو چمن تبحر بیشتری نسبت به رافا داره و هم اینکه راچر راه بردن رافا رو امسال خوب پیدا کرده.پس زیادی ذوق نکن.البته من اینرو بگم که ما طرفدارای راجر همیشه احترام زیادی برای نادال قائلیم چون آقامون بهمون یاد داده که به همه باید احترام گذاشت و هیچکس رو نباید تحقیر کرد.لحن صحبتهات منو یاد اون پسره که عجیب ذوب شده نواک بود و عقده فدرر رو داشت و با صدتا نام کاربری از جملهnoleو novak و389وخیلی اسمهای دیگه که العان یادم نیست می اندازه.
قربون قدت تو استرالیا که با نامردی ست پنجمو رفت بیرون خودش استراحت کنه ریتم بازی نادالم گرفت بهونه ای ندارم باخته و حق فدرر بود تو دوتا مسترز بعدی ببره اما زیاد به چمنتون ننازین کلا سلطانتون دوبار برده یه بار باخته رو چمن اونم با چه وضعیتی باخت من نمیدونم این بشر چقد تو تای بریک خر شانسه فینال 2008با نادال دوتا ستو تو تای بریک گرفت ست چهارمم با شانس سه تا مچ پوینت نادالو سیو کرد سال 2009هم باز دوتا ستو با شانس تو تای برک از رادیک برد یادم نمیره ست دوم ست پوینت رادیک امد با طرز عجیبی والیو کرد تو اوت از هر هجده گرند راجر همشون حقش بود غیر سال 2009 وای چقد شانس میورد تو پوینتای حساس بیچاره رادیک از نظر گیم شماری بازیو برد ولی مستر شانش جاهایی باید شانس بیاره میورد همین امسال ست پنجم استرالیا وقتی دو هبچ عقب افتاد دکتر خبر کرد همین که جلو افتاد عضلهاش خوب شد:254: رافا هرچی باشه با کلکو نامردی قهرمانی نمیخواد

i.emad1990
07-08-2017, 03:20 AM
این بشر اینقد شانس داره خورده تو اوج دوران افت ماریو جکوویچ نادالم که امسال همیشه یه پای فینال بوده فرم عالیش نیست چون بقیه تو افتن نادال یه پای فیناله وگرنه نادال 60درصد امادگیشم داشته باشه همیشه صد در صد فدررو برده برین خدارو شکر کنین اگه رافا سال 2009مصدوم نمیشد اسطورتون الان چهار گرند اسلمو نداشت فقط بشمارین رافا چندتا گرندو بخاطر مصدومیت نبوده مصدومیت گریبانشو نمیگرفت الان گرنداش از فدرر بیشتر بود تازشم مطمئنم وقتی جفتشون خداحافظی کنن گراندای نادال بشتره

i.emad1990
07-08-2017, 03:22 AM
مشکل اینه شما حسودین راضی نشدن عکس نادالو تو صحفه اصلی اون بالا جز تنیسورا بذارن هیچ نادالیه فعالی تازگیا تو سایت نیست که شما جولون میدین هرچند سایت کلا سوتو کوره قدیما موقع ویمبلدون غوغا بود اینجا

sorina_1100
07-08-2017, 08:25 AM
اتفاقا دوست داریم با فدرر کبیر بیاد فینال دوباره از راجر ببازه.چون دیگه تنیس بعداز فدرر لذتی نداره
انقد باخته به نادال که قشنگ عقده برد دارین :D
حستون شبیه حس لیکرزی ها نسبت به بوستون سلتیکس هست :D

sorina_1100
07-08-2017, 08:26 AM
نادال کلا روی چمن خیلی بهش امیدی نیست مگه اینکه معجزه کنه یه قهرمانی دیگه روی چمن بیاره ، همون یکی هم که آورد ازش توقع نداشتم :D

farhad20
07-08-2017, 09:32 AM
ماشاا... باز هم خوبه هوادارای نادال دوتا بیشتر نیستند که پست میزارن .اگر امار بگیرن پستاشون از هوادارای فدرر بیشتره.
در مورد اینکه چرا عکس نادال رو نداختن کنار بقیه.یه نگاه به همون تصویربینداز ببین اون دوتا بانو چقدر توی ویمبلدون شناخته شده هستند.توی پست رولند گاروس تصویر چه کسایی بود ؟چون من ندیدم
اما چرا نادال اینهمه مصدوم میشه؟چشم نخوره اندام عضلانی داره واز وقتی راه افتاده عموجان راکت داده دستش.ولی وقتی میره رستوران ظرف داغو میگیره انگشتاش میسوزه خودش مقصره
اینکه جوکو و اندی تو دوران اوفول هستند که راجر میبره شامل دورانی میشه که نادال هم داره میبره
اما به اندی وجوکو باید هزار افرین گفت که صبور بودند و پشتکار داشتند تا از راجر و نادال توی رنکینگ بالاتر قرار بگیرند .

امیدوارم هوادارای هیچکدوم از بیگ4 از بنده دلخور نشن بخاطر به اشتراک گذاشتن نظراتم

farhad20
07-08-2017, 09:35 AM

اگر قرار باشه دعا کاری انجام بده حسودای فدرری دعا میکنن فدرر قهرمان بشه.

aretobe7
07-08-2017, 11:18 AM
من فقط در این متعجبم که اگه کسی اسمش طرفدار ناداله ، نادال دیشب یه بازی خیلی خیلی خوب رو انجام داد. چرا نمیرین طرف اون بازی چرا از تنیسورتون تمجید نمی کنین؟
چرا همش به فکر این هستین که حرفتون رو تخریب کنین؟؟؟
اگر من طرفدار نادال بودم که به عنوان یکی از اسطوره های تنیس خیلی قبولش دارم
واقعا می رفتم سراغ نقاط قوت بازیش. نه اینکه برم روی بردن حریفش.
ادم تو تنیس هیچوقت چه در سطح آدینه .... چه در سطح گرند اسلم کسی بازی رو دو دستی تقدیمش نمیکنه اگر باختی حتما می تونستی که ببری. من در مورد اون تایم اوت بین ست توی همون روز صحبت کردم.
واقعا تاحالا شده کسی از طرفدارای فدرر بیاد بگه مثلا نادال فرنچ رو شانسی برد؟

zhako
07-08-2017, 12:01 PM
[QUOTE=King Rojer Federer;114626]
قربون قدت تو استرالیا که با نامردی ست پنجمو رفت بیرون خودش استراحت کنه ریتم بازی نادالم گرفت بهونه ای ندارم باخته و حق فدرر بود تو دوتا مسترز بعدی ببره اما زیاد به چمنتون ننازین کلا سلطانتون دوبار برده یه بار باخته رو چمن اونم با چه وضعیتی باخت من نمیدونم این بشر چقد تو تای بریک خر شانسه فینال 2008با نادال دوتا ستو تو تای بریک گرفت ست چهارمم با شانس سه تا مچ پوینت نادالو سیو کرد سال 2009هم باز دوتا ستو با شانس تو تای برک از رادیک برد یادم نمیره ست دوم ست پوینت رادیک امد با طرز عجیبی والیو کرد تو اوت از هر هجده گرند راجر همشون حقش بود غیر سال 2009 وای چقد شانس میورد تو پوینتای حساس بیچاره رادیک از نظر گیم شماری بازیو برد ولی مستر شانش جاهایی باید شانس بیاره میورد همین امسال ست پنجم استرالیا وقتی دو هبچ عقب افتاد دکتر خبر کرد همین که جلو افتاد عضلهاش خوب شد:254: رافا هرچی باشه با کلکو نامردی قهرمانی نمیخواد

مثل اینکه حافظه کوتاه مدتون کمی باهات یاری نمیکنه.تو ست پنجم وقتی راجر استراحت کرد که راجر گیم خودش روباخت و بعد دوباره احیا شد.بهانه تراشی نکن برادر.راجر سرور تمام تنیسوراس اینو بفهمین.با 36 سال میبینی چیکارمیکنه.داره فراتر از یک ورزشکار عمل میکنه.بعدش هم حرف آخر رو باید تو مسابقه زد.اینا همش بهانه س

farhad20
07-08-2017, 03:02 PM
[QUOTE=i.emad1990;114627]

مثل اینکه حافظه کوتاه مدتون کمی باهات یاری نمیکنه.تو ست پنجم وقتی راجر استراحت کرد که راجر گیم خودش روباخت و بعد دوباره احیا شد.بهانه تراشی نکن برادر.راجر سرور تمام تنیسوراس اینو بفهمین.با 36 سال میبینی چیکارمیکنه.داره فراتر از یک ورزشکار عمل میکنه.بعدش هم حرف آخر رو باید تو مسابقه زد.اینا همش بهانه س

:583:راجر سرور تمام تنیسوراس:583:عشق است.

Dariush.roger
07-08-2017, 03:08 PM
هركسي جايگاه خودشو داره بنزو كه با هيچ ماشيني مقايسه نميكنن كه
دوستان عزيز راجري لطفا زياد بحث نكنيد جايگاه مشخصه عناوين مشخصه از ويمبلدون لذت ببريد تا وقتتونو صرف چيزاي پوچ كنيد
استاد سويسي با اقتدار ويمبلدون قهرمان ميشه براي نادال هم تو ادامه فصل ارزوي موفقيت و سلامتي دارم !!!!!

King Rojer Federer
07-08-2017, 03:10 PM
[QUOTE=i.emad1990;114627]

من فقط موندم که واقعاً چرا این آدمها به جای اینکه بشینن و از بازیهای تنیسور مورد علاقشون تعریف و تمجید کنند متاسفانه به قول دوست عزیزمون همش عقده فدرر رو دارند و کاملاً از حرفهاشون میشه حسادت و کینه رو حس کرد.شما پستهای طرفداران فدرر رو که مرور کنی می بینی که فقط راجع به خود راجر و سبک و سیاق بازیش در اون بازی بحث می کنند ولی متاسفانه یک سری از به اصطلاح طرفدارای رافا و نواک به جای اینکه بازیهای تنیسورهاشون رو به چالش بکشند و بحث فنی کنند کارشون شده این که بشینند دعا کنند که راجر توی یک بازی بد بازی کنه و اون موقع هست که از سوراخ موش بیاند بیرون و صفحه مانیتور رو خط خطی کنند.در آخر به نظرم پاور عزیز باید یک تایپیک جداگانه درست کنه برای اینها.تا بتونند تو اون تایپیک از صبح تا شب بدی راجر رو بنویسند و خودشون از خودشون تعریف کنند.و هی برای هم نوشابه باز کنند.و در آخر عرایضم باید بگم که ما طرفدارای فدرر تا همیجاش هم کلی با راجر عزیزمون حال کردیم و این عزیز با قهرمان شدنهاش تو این سالها و علی الخصوص سال2017کاملاً همه ما رو سیراب کرده .در ضمن ما هواداران راجر نازنین یاد گرفتیم که برای همه تنیسورها به خصوص نواک و رافا و همینطور طرفدارهای واقعیشون احترام زیادی قائل بشیم.امیدوارم که راجر عزیز 19مین گرنداسلم رو به ما عاشقانش پیشکش کنه:583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583:

i.emad1990
07-08-2017, 07:00 PM
ما حرفامونو تو بازیای رودررو زدیم بعدشم نادال پنج سال کوچیکتره هروقت جفتشون خداحافظی کردن اون موقعه تعداد گراندارو بشمارین این جواب من به همتونبود نادال برا من اثبات شده است احتیاجی نیست ازش تعریف کنم صحبتم با اونایی هست کهتو سال 2009گیر کردن و امضا پستشونو نوشتن اشغال دفاعی زیر توپ زن شیش گراند اسلم اینقد حسودین قبول ندارین نادال بیس لاین اتکر بازی میکنه نه بیس لاین دیفنز من اگه حسود بودم بعد حذف نادال دعا نمیکردم فدرر ببره من خودم عاشق سبک بازی فدررم چون خودم نه سرعت دارم نه استقامت که مثل رافا بازی کنم ولی قوین اعتقاد دارم فدرر خوش شانسترین تنیسوره واقعا اگه قبول ندارین فینال ویمبی 2009حق رادیک بود خیلی وجدانتون عملکردش ضعیفه مشکل من اینه شما یه چیزاییو قبول نداریم من خودم قبول دارم رولند 2012 رافا شانس اورد بارون گرفت بازی ثطع شد وگرنه جکویچ برمیگشت ولی تو قبول نداری فدرر همین امسال وقتی دید عقب افتاد وقفه انداخت نادالو از ریتم خارج کنه که موفق شد و بعد اون پنج بر یک گیمارو برد

i.emad1990
07-08-2017, 07:32 PM
نادال کلا روی چمن خیلی بهش امیدی نیست مگه اینکه معجزه کنه یه قهرمانی دیگه روی چمن بیاره ، همون یکی هم که آورد ازش توقع نداشتم :D

شما چحور نادالیی هستی نمیدونی نادال دوتا ویمبلدون داره نه یکی بعدشم رافا پنج بار امده قینال چمن قلق بازی چمنو بلده فقط مشکل رافا تو چمن بازیکنای بیگ سروه و تو این سالها به اونا خورده حذف شده فدرر هفده تا ویمبی بازی کرده هفت قهرمانی نادال سیزده رولند ده قهرمانی که تو دوتاش مصدوم شد بقیه قهرمان شدن سلطان خاک نادال سلطان چمن پیت سمپراس

masa
07-08-2017, 10:53 PM
سمپراس ۲۰۰۱ به فدرر باخت رو چمن؟

masa
07-08-2017, 10:57 PM
شما چحور نادالیی هستی نمیدونی نادال دوتا ویمبلدون داره نه یکی بعدشم رافا پنج بار امده قینال چمن قلق بازی چمنو بلده فقط مشکل رافا تو چمن بازیکنای بیگ سروه و تو این سالها به اونا خورده حذف شده فدرر هفده تا ویمبی بازی کرده هفت قهرمانی نادال سیزده رولند ده قهرمانی که تو دوتاش مصدوم شد بقیه قهرمان شدن سلطان خاک نادال سلطان چمن پیت سمپراس
توصیه میکنم پست چرا بازی رو چمن مشکل است رو بخونی...

i.emad1990
07-09-2017, 01:40 AM
سمپراس ۲۰۰۱ به فدرر باخت رو چمن؟

مگه قراره نبازه هیچوقت بعدشم من خودم تو کرمان رو چمن بازی کردم البته چمن مصنوعی خیلی مسخره است توپ منحرف میشه وقتی میخوره رو چمن پس تو بازیهای حرفه ای منحرف نمیشه چون خیلی محکم صربه میزنن کمتر منحرف میشه خیلی هم سریعه اصلا فرصت بک سویئنگ بهت نمیده واقعا سخته

i.emad1990
07-09-2017, 01:49 AM
اگه فدرر قهرمان نشه فدرریا میگم نادالو رائویچو ماری یه روز بیشتر استراحت کردن بهونه:254:

danial_ghasemi
07-09-2017, 02:02 AM
سلام به همه دوستان و عاشقان تنیس
قدیم تر ها که یه سری به سایت میزدم تو کوران مسابقات بخصوص گرند اسلم ها تو هر تاپیک بایستی
کلی صفحات رو ورق میزدم
ولی ظاهرا خعلی چیزا تغییر کرده
ولی چیزی که به واقع هست اینه که بعضی از دوستان هنوز هم با عشق دارن اینجا فعالیت میکنن و اطلاعات رو به اشتراک میذارن
دست همتون درد نکنه واقعا
با نهایت احترام به همه رقبا

به امید قهرمانی رافا
هرچند که یه AUS OPEN دیگه از این ورزش دوست داشتنی طلب داریم

Dariush.roger
07-09-2017, 08:03 AM
[QUOTE=i.emad1990;114640]شما چحور نادالیی هستی نمیدونی نادال دوتا ویمبلدون داره نه یکی بعدشم رافا پنج بار امده قینال چمن قلق بازی چمنو بلده فقط مشکل رافا تو چمن بازیکنای بیگ سروه و تو این سالها به اونا خورده حذف شده فدرر هفده تا ویمبی بازی کرده هفت قهرمانی نادال سیزده رولند ده قهرمانی که تو دوتاش مصدوم شد بقیه قهرمان شدن سلطان خاک نادال سلطان چمن پیت سمپراس[/QUOTE

راجر تنها تنيسوريه كه به ده فينال ويمبلدون رسيده كه هفت بارش بصورت پياپي بوده و پنج سال هم بصورت پياپي قهرمان شده
امسال هم فقط موقع جام گرفتن راجر خيلي رو ميخواد بياي سايت

pourya RF
07-09-2017, 01:40 PM
ویمبلدون امسال یکی از بهترین ویمبلدون ما راجریا میشه فقط امیدوارم نادال تا فینال بتونه بیاد که یه خورده حسابی سر ویمبلدون ۲۰۰۸ داریم:434::655:

archi
07-09-2017, 06:00 PM
با سلام
قرعه کشی مسابقات ویمبلدون ۲۰۱۷ انجام شد.
دیدار‌های احتمالی دور ۱/۸ پایانی مردان
ماری - پویی
سونگا - واورینکا
نادال - مولر
نیشیکوری - چیلیچ
رائونیچ - الکساندر زورف
فدرر - دیمیتروف
تیم - بردیچ
مونفیس - جوکوویچ

آفرین ، چهار تا بازی رو کاملا درست گمانه زدی ، یازده بازیکن از شانزده بازیکن مرحله ی یک هشتم نهایی را هم درست حدس زدی ، این یعنی موفقیت تقریبی 50 درصد 4/8 در مورد بازیها ، در مورد بازیکنان 11/16 کمی بیش از هفتاد درصد ، امکانش هست تا فینال هم برامون نظرتو بگی ؟ :583:

i.emad1990
07-09-2017, 06:08 PM
ویمبلدون امسال یکی از بهترین ویمبلدون ما راجریا میشه فقط امیدوارم نادال تا فینال بتونه بیاد که یه خورده حسابی سر ویمبلدون ۲۰۰۸ داریم:434::655:

واقعا فک کردی نادال بیاد فینال راحت میذاره فدرر ببرتش حیف نادال به فینال نمیرسه ضمنا فدرر زیادم کم اشتباه بازی نمیکنه از بازیهای درور یک چاهارم خواهید دید فدرر ست اولو میبازه

i.emad1990
07-09-2017, 06:22 PM
بچهایی که این پستو میخونن خواهش میکنم یه پیام به سامانه پیامکی شبکه ورزش بده ازشون بخوان از نیمه نهایی ویمبلدونو پوشش بدن من هرچی سرچ کردم این فرکانسارو که بچها دادن این شبکهای پخش رایگان پیداشون نشد ورشکست شدم از بس پول اینترنت دادم برا تماشای بازیها خواهشن پیام بدین اینم شمارش 3000091

farhad20
07-10-2017, 09:50 AM
بچهایی که این پستو میخونن خواهش میکنم یه پیام به سامانه پیامکی شبکه ورزش بده ازشون بخوان از نیمه نهایی ویمبلدونو پوشش بدن من هرچی سرچ کردم این فرکانسارو که بچها دادن این شبکهای پخش رایگان پیداشون نشد ورشکست شدم از بس پول اینترنت دادم برا تماشای بازیها خواهشن پیام بدین اینم شمارش 3000091
اگر رسیور اچ دی باشه شبکه های سوییسی رو باز میکنه ولی دیش باید روی هاتبرد دقیق تنظیم بشه. اینترنت هم که به ازای هرساعت بسته به کیفیتی که انتخاب کنی بین 150 تا 350 مگ حجم میبره.ولی اگر فکر کنی نظر ماها وامثال ما ها واسه صدا وسیما کوچکترین ارزشی داره و بهش اهمیت میده سخت در اشتباهی تازه درمورد ورزشی که دوربین مرتب تماشا چیها رو نشون میده .

i.emad1990
07-10-2017, 11:27 AM
اگر رسیور اچ دی باشه شبکه های سوییسی رو باز میکنه ولی دیش باید روی هاتبرد دقیق تنظیم بشه. اینترنت هم که به ازای هرساعت بسته به کیفیتی که انتخاب کنی بین 150 تا 350 مگ حجم میبره.ولی اگر فکر کنی نظر ماها وامثال ما ها واسه صدا وسیما کوچکترین ارزشی داره و بهش اهمیت میده سخت در اشتباهی تازه درمورد ورزشی که دوربین مرتب تماشا چیها رو نشون میده .

عزیز دیشم گردونه همه شبکهارو داشت بابام یع بار زنگ زد امده براش شبکهای سیاسیو بیاره کلا زده به هم ماهواررو اصلا دیگه درست نمیشه

masa
07-10-2017, 01:49 PM
آفرین ، چهار تا بازی رو کاملا درست گمانه زدی ، یازده بازیکن از شانزده بازیکن مرحله ی یک هشتم نهایی را هم درست حدس زدی ، این یعنی موفقیت تقریبی 50 درصد 4/8 در مورد بازیها ، در مورد بازیکنان 11/16 کمی بیش از هفتاد درصد ، امکانش هست تا فینال هم برامون نظرتو بگی ؟ :583:

سلام بله حتما. قابلی نداشت :001_smile:
پیش بینی راند۴
کوئری-اندرسون (برنده اندرسون در ۵ ست)
چیلیچ_آخوت (برنده چیلیچ در ۴ ست)
ماری-پایر (برنده ماری در ۳ ست)
نادال-مولر(برنده نادال در ۴ست)
تیم-بردیچ(برنده تیم در ۵ ست)
زورف-رائونیچ(برنده رایونیچ در ۵ ست) دوست دارم زورف ببره ولی
فدرر-دیمیتروف(برنده فدرر در ۴ ست)
جوکوویچ-مانارینو (برنده جوکوویچ در ۲ ست، وسطای ست دوم مانارینو انصراف میده؛ حس ششمم میگه)
دیدارهای احتمالی کوآرتر:
جوکوویچ_تیم (برنده جوکوویچ در ۴ست)
فدرر-رائونیچ (برنده فدرر در ۳ ست)
نادال-چیلیچ (برنده چیلیچ در ۵ ست)
ماری-اندرسون (برنده ماری در ۴ ست)
دیدارهای احتمالی نیمه نهایی
جوکوویچ-فدرر (برنده فدرر در ۴ ست)
چیلیچ-ماری (برنده ماری در ۴ ست)
فینال فدرر-ماری (برنده فدرر در ۴ ست)
فقط بازی فدرر جوکوویچ رو پیش بینی نکردم و نتیجه ای که دوس داشتمو نوشتم

i.emad1990
07-10-2017, 04:57 PM
سلام بله حتما. قابلی نداشت :001_smile:
پیش بینی راند۴
کوئری-اندرسون (برنده اندرسون در ۵ ست)
چیلیچ_آخوت (برنده چیلیچ در ۴ ست)
ماری-پایر (برنده ماری در ۳ ست)
نادال-مولر(برنده نادال در ۴ست)
تیم-بردیچ(برنده تیم در ۵ ست)
زورف-رائونیچ(برنده رایونیچ در ۵ ست) دوست دارم زورف ببره ولی
فدرر-دیمیتروف(برنده فدرر در ۴ ست)
جوکوویچ-مانارینو (برنده جوکوویچ در ۲ ست، وسطای ست دوم مانارینو انصراف میده؛ حس ششمم میگه)
دیدارهای احتمالی کوآرتر:
جوکوویچ_تیم (برنده جوکوویچ در ۴ست)
فدرر-رائونیچ (برنده فدرر در ۳ ست)
نادال-چیلیچ (برنده چیلیچ در ۵ ست)
ماری-اندرسون (برنده ماری در ۴ ست)
دیدارهای احتمالی نیمه نهایی
جوکوویچ-فدرر (برنده فدرر در ۴ ست)
چیلیچ-ماری (برنده ماری در ۴ ست)
فینال فدرر-ماری (برنده فدرر در ۴ ست)
فقط بازی فدرر جوکوویچ رو پیش بینی نکردم و نتیجه ای که دوس داشتمو نوشتم
رفیق بریدیو دوختی برا خودت حیف رافا به فینال نمیرسه وگرنه حسرت ویمبلدونو به دلتون مینشوند

masa
07-10-2017, 05:19 PM
رافا آمادگی خوبی داره اما چون چمن هست و سرویس عنصر تعیین کننده تری نسبت به رالی هست، فکر نکنم بتونه به فینال برسه. چیلیچ یا ماری بالاخره یکی شکستش میده و نمیذاره برسه فینال
درمورد فدرر هم شرایط سخته هم قرعه سختی داره و گذر از دیمیتروف، رائونیچ/زورف راحت نیست و تازه اگر ببره اونارو ممکنه نواک حذفش کنه. نمیشه دو فینال ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ رو فراموش کرد که نوله با شایستگی برد و اگرچه نوله فرم ۲۰۱۵ رو نداره اما متاسفانه راجر هم فاصله زیادی با فرم ۲۰۱۵ داره

i.emad1990
07-10-2017, 05:26 PM
اولا با این بازیی من از ماری میبینم الان به جایی نمیرسه البته به احتمال زیاد نمیخواد انرژیش تخلیه شه بعدشم رافا وقتی پنج بار امد فینال مگه سبکش سرو اند والی بود اونوقتا نادال بیس لاین کنترولر بود الان تازه بیس لاین اتکره نادال فینال بیاد فدرر بازی سختی داره فدرر هیچوقت حتی روی چمن هم نتونسه سه صفر نادالو ببره ولی رافا دو دفعه اگه اشتباه نکنم سه سفر راجرو برده

i.emad1990
07-10-2017, 05:30 PM
بازی رافاروخش نمیکنن

i.emad1990
07-10-2017, 05:32 PM
اه من هرچی کری میخونم هیچکس نی قدیما یه گران از اول تا اخر نزدیک 700تا پست میذاشتن

i.emad1990
07-10-2017, 05:40 PM
کسی نیس بگه بازی ماتادور چرا شروع نمیشه بعد سالی من ماهوارم راه افتاد بازی شروع نمیشه دلم برا بازی عشقم رو چمن تنگ شده

i.emad1990
07-10-2017, 05:56 PM
این شبکه سوویسی جفتشون بازی ماریو گذاشتن با نادال مشکل دارن؟

i.emad1990
07-10-2017, 07:10 PM
نادال حذفید:434: قهرمانیتون مبارک

i.emad1990
07-10-2017, 07:31 PM
حالا که رافا حذف شد ولی میخواستم بدونم همیشه این شبکهای سویسی تمام کانالشون یه بازی پخش میکنه

masa
07-10-2017, 07:56 PM
بابا حذف نشد که. یکم رالی کنه مولر بدنش خالی میکنه. فقط کافیه یجوری برسونه ست پنجم که داره میرسونه

i.emad1990
07-10-2017, 08:54 PM
نگفتین چرا بازی نادالو پوشش نمیدن

i.emad1990
07-10-2017, 09:00 PM
حذف میشه نادال کلا تو پنج سته شانس نداره بعدشم الان نشه مرحله بعد میشه نادال خودشو تو فصل خاک جر میده هیچکس نیس بگه اوپن بارسا چه ارزشی داره نادال اگه بخواد تو چمن موفق بشه باید قید مسترز رم و 500امتیازی بارسلونارو بزنه من نمیفهمم کی این برنامرو تنظیم میکنه بنظر من ویمبلدون باید بیوفته اواخر تیر و اوایل مرداد یو اس اوپنم بیوفته اوایل مهر اینجور تو چهار فصل تقسیم میشه گرانداسلمها با این وضعییت تو چهر ماه سه تا گراند برگذار میشه واقعا احمقانه است

i.emad1990
07-10-2017, 10:09 PM
خخخخخخ دوست عزیز هنوز منتظری مولر بدنش خالی کنه عزیزم رافا در مرحله اول کمی کم شانسه در مرحله دوم بازیکن شرایط حساس نیست و زود روحیه اشو میبازه ضمنا تنیسوره روبروشم فعلا بازیش گرفته همین که نادال ست اولو باخت فهمیدم رافا حذف شد بهر حال قهرمانی فدررو پیشاپیش بهتون تبریک میگم فدرر خودش گفته بیستا گراند بگیره خداحافظی میکنه این مهم رسیدنش نزدیکه

viva rafa
07-10-2017, 10:38 PM
خیلی جالبه
امیدوارم بازی های بعدی هم همینجوری ادامه بده مولر
۱۰۰۰تا سرویس رو خط زد

Dariush.roger
07-10-2017, 10:48 PM
رافا ادامه فصل اوضاش بدتر ميشه تو فصل خاك خيلي به خودش فشار اورد انگار مجبورش كرده بودن تو تمام تورنمتهاي خاك كه فشار زيادي مياره شركت ميكرد برنامه ريزيش ضعيف بود مولر در حدي نبود كه نادالو ببره بدترين قرعه فدرر داره با برنامه ريزي بازي ميكنه ست هم فك نكنم بده جوكو هم كه وضعيتش مشخصه به نظرم چيليچ تا فينال مياد اندي كه امروز افتضاح بود شايدم به كوئري ببازه

masa
07-10-2017, 10:52 PM
خخخخخخ دوست عزیز هنوز منتظری مولر بدنش خالی کنه عزیزم رافا در مرحله اول کمی کم شانسه در مرحله دوم بازیکن شرایط حساس نیست و زود روحیه اشو میبازه ضمنا تنیسوره روبروشم فعلا بازیش گرفته همین که نادال ست اولو باخت فهمیدم رافا حذف شد بهر حال قهرمانی فدررو پیشاپیش بهتون تبریک میگم فدرر خودش گفته بیستا گراند بگیره خداحافظی میکنه این مهم رسیدنش نزدیکه
خدایی مولر ۳۴ سالشه واقعا فکر کردم ست پنجم کارش تمومه. فکر میکردم چیلیچ نادال رو حذف میکنه اما خوب مولر بازیش گرفت و برد
جالبه از ۷ تا بازی برگزار شده، ۴ تاش ۵سته شدن

viva rafa
07-10-2017, 11:08 PM
بر عکس شما من به نظرم رافا از نظر بدنی هیچ مشکلی نداشت و حتی بعد از ۵ست هیچ افت بدنی نداشت مشکلش این بود که هر کاری میکرد حریفش خیلی خونسرد و راحت یه سرویس روی خط میزد بعدم همون داستان تکراری
از اونور هم توپای مشابه برای رافا ارور میشد
یادم افتاد به بازی نوله تو اوج و رافا تو مونت کارلو یا رولند گاروس که ۹۰%توپای نوله رو خط میخوابید
درد اینجور باختا اینه که بازیکن سرشناس به حریفی میبازه که بازی بعدیش ۳-۰ میبازه و حذف میشه...

i.emad1990
07-10-2017, 11:16 PM
رافا ادامه فصل اوضاش بدتر ميشه تو فصل خاك خيلي به خودش فشار اورد انگار مجبورش كرده بودن تو تمام تورنمتهاي خاك كه فشار زيادي مياره شركت ميكرد برنامه ريزيش ضعيف بود مولر در حدي نبود كه نادالو ببره بدترين قرعه فدرر داره با برنامه ريزي بازي ميكنه ست هم فك نكنم بده جوكو هم كه وضعيتش مشخصه به نظرم چيليچ تا فينال مياد اندي كه امروز افتضاح بود شايدم به كوئري ببازه

از روی تعصب حرف نزن فدرر هنوز رقیب انچنانی به پستش نخورده هرچند احتمال قهرمانیش از همه بیشتره اما وقتی قرار باشه حذف بشی میخوری به سه بیگ سرو و تو تی برک کم شانسی میاری میبازی در کل تمام ورزشها ادم باید شانس بیاره تا قهرمان بشه شانس مستلزم قهرمانیه هر چند دوسدارم فدرر قهرمان بشه یا ماری از جکوویچ متنفرم نمیدونم چرا

farhad20
07-10-2017, 11:54 PM
نادال باخت ولی با اینکه بازی رو تو ست پنج وبعد از جفت 6 کامل دیدم متوجه نشدم چرا باخت.مولر 2تا از سرو نادالو پوین میگرفت نادال جواب میداد و گیم رو میبرد ینی نمیتونست از همون اول محکم بازی کنه اگر برابر بیگ سرو مشکل داشته باشی نباید برای رفع مشکل تمرین کنی. راجر 6 ماه مصدوم بود رفته بکهند شو تقویت کرده نادال توی دوران مصدومیت پوکر بازی میکرده که حس رقابتش از بین نره.ظاهرا سبک نادال اصلش قدرت بدنی هست البته در قدرت ذهنی نادال بحثی نیست ولی ظاهرا دیگه جای ارتقا بازی نداره .اما باید دید راجر استوره که بچه راجر رو امروز اموزش داد در بازی با سرو کانادایی چه میکنه. تاریخ دوبار تکرار میشه یک بار تراژدی ویک بار کمدی.ولی نیمکت ذخیره فدرر نسبت به بقیه خیلی پروپیمون تره

ehsm
07-11-2017, 01:12 AM
از روی تعصب حرف نزن فدرر هنوز رقیب انچنانی به پستش نخورده هرچند احتمال قهرمانیش از همه بیشتره اما وقتی قرار باشه حذف بشی میخوری به سه بیگ سرو و تو تی برک کم شانسی میاری میبازی در کل تمام ورزشها ادم باید شانس بیاره تا قهرمان بشه شانس مستلزم قهرمانیه هر چند دوسدارم فدرر قهرمان بشه یا ماری از جکوویچ متنفرم نمیدونم چرا

رقیب آنچنانی به پستش نخورده؟! پس بازی امروزش چی بود؟

ehsm
07-11-2017, 01:19 AM
کلا نادال بیشتر تو خاک خوب بازی میکنه برای همین بود تمام تورنومتها رو شرکت کرد که بتونه امتیاز بگیره. ضمن اینکه چون هدف اصلیش فرنچ اوپن بود، تونومنتهای دیگه تمرین هم براش حساب میشد. این رو میشه از گرندهایی که گرفته هم دید. ده تا تو خاک.

Dariush.roger
07-11-2017, 11:24 AM
بر عکس شما من به نظرم رافا از نظر بدنی هیچ مشکلی نداشت و حتی بعد از ۵ست هیچ افت بدنی نداشت مشکلش این بود که هر کاری میکرد حریفش خیلی خونسرد و راحت یه سرویس روی خط میزد بعدم همون داستان تکراری
از اونور هم توپای مشابه برای رافا ارور میشد
یادم افتاد به بازی نوله تو اوج و رافا تو مونت کارلو یا رولند گاروس که ۹۰%توپای نوله رو خط میخوابید
درد اینجور باختا اینه که بازیکن سرشناس به حریفی میبازه که بازی بعدیش ۳-۰ میبازه و حذف میشه...

نادال هم به مرحله بعد ميرسيد سه صفر ميباخت نادال از سال ٢٠١١ به بعد حتي به كوارتر هم نرسيده

Dariush.roger
07-11-2017, 11:29 AM

واقعيت بود نه تعصب نادال تو ويمبلدون اپ تو ديت نيست ضرباتش اينجا كارساز نيس سبك علي اصغريش اينجا جواب نميده

masa
07-11-2017, 01:23 PM
چیلیچ داره مثل us open 2014 میشه ها

pasia
07-11-2017, 04:52 PM
دوستان یه سایت خوب رایگان واسه دانلود هایلایت معرفی کنین به جز یوتوب

i.emad1990
07-11-2017, 05:26 PM
واقعيت بود نه تعصب نادال تو ويمبلدون اپ تو ديت نيست ضرباتش اينجا كارساز نيس سبك علي اصغريش اينجا جواب نميده

با سبک علی اضریش 15تا گراند داره خوبه فدرر گرانداش بسشتره وگرنه از حسادت میمردی

Dariush.roger
07-11-2017, 06:30 PM

داداش حسادت نكردم واقعيتو گفتم اگه فيزك نادالو فدرر داشت كم كم ٣٠ تا گرند ميگرفت

Dariush.roger
07-11-2017, 06:50 PM
در ضمن بعضيا ميگن نادال به سن راجر برسه بيشتر گرند ميگيره راجر تو سن الان نادال ١٧ تا گرند داشت

ehsm
07-11-2017, 09:00 PM

که ده تاش تو خاکه.

i.emad1990
07-11-2017, 10:40 PM
داداش حسادت نكردم واقعيتو گفتم اگه فيزك نادالو فدرر داشت كم كم ٣٠ تا گرند ميگرفت

اگه اینجوریه قهرمانای دوی استقامت تنیسور بشن رکورد نادال رو خاکو بزنن بعدشم همین فدررو رو چمن ویمبلدون تو اوج جوونی فدرر برد فدرر چی تو خوابم نتونست نادال رو خاک رولندگروس ببره

Farid
07-12-2017, 11:12 AM
با سلام
از وبسایت رسمی خود مسابقات:
http://www.wimbledon.com
البته من خودم چک کردم بدون فیلتر شکن ویدیوها باز نمیشه

farhad20
07-12-2017, 11:30 AM

http://www.atpworldtour.com/هایلایت مسابقات اقایون رو داره و wtaهم مسابقات بانوان بدون فیلترشکن هم باز میشه

farhad20
07-12-2017, 11:37 AM
اگه اینجوریه قهرمانای دوی استقامت تنیسور بشن رکورد نادال رو خاکو بزنن بعدشم همین فدررو رو چمن ویمبلدون تو اوج جوونی فدرر برد فدرر چی تو خوابم نتونست نادال رو خاک رولندگروس ببره
از کجا میدونی؟شاید تو خواب برده باشه

King Rojer Federer
07-12-2017, 01:40 PM
در ضمن بعضيا ميگن نادال به سن راجر برسه بيشتر گرند ميگيره راجر تو سن الان نادال ١٧ تا گرند داشت
با سلام خدمت داداش داریوش گل.عزیزم حیف وقت گرانبهات نیست که با هر کج و کوله و چپر چلاقی مثلI.emad1990بحث می کنی.شما از اول این تایپیک نگاه کن ببین یه جمله درست و حسابی نوشته؟توی نوشته هاش یه حسادت و عقده شدید نسبت به راجر داره.فکر کنم این هم تنه اش به تنه اون کاربر389 که طرفدار نواک بود خورده.خلاصه این دسته افراد بیشتر از اینکه فکر تنیسورشون باشند فکر این هستند که راجر یک بازی رو بد بازی کنه تا بیان اینجا عقده هاشون رو خالی کنند.جناب موسیو I.emad1990 کاسه و کوزه هات رو جمع کن و برو.این تایپیک جای آدمهای بازنده و عقده ای مثل تو نیست:254::254::254::254::254:

masa
07-12-2017, 06:03 PM
من جایی هستم نشد بازی رو ببینم. ماری بدنی کم آورد که دو ست آخر رو ۶ بر۱ باخت؟

YOSEF
07-12-2017, 06:09 PM
اندی هم باخت با این شرایط اگه راجر قهرمان بشه (انشالله ) به نامبر وانی نزدیک نزدیک میشه:001_smile:

masa
07-12-2017, 06:57 PM
اندی هم باخت با این شرایط اگه راجر قهرمان بشه (انشالله ) نامبر وانی رو کسب میکنه:001_smile:

فعلا قرعه سخته. راجر بازیهای ماقبل فینالش (کوارتر و سمی) سخت تر از فیناله :242:
البته امیدوارم رائونیچ کار دستش نده
اونورم بعیده بردیچ خیلی نوله رو خسته کنه

ehsm
07-12-2017, 08:27 PM
قهرمانی شایسته فدرر هست.

ehsm
07-12-2017, 08:29 PM
جوکویچ از پس بردریچ بر نمیومد.

archikam
07-12-2017, 08:38 PM
سلام به همه دوستان. امیدوارم ایام به کامتون باشه. پیروزی قاطع راجر خوشحال کننده بود و حذف نواک و اندی در عین ناباوری ناراحت کننده بود. من دوست داشتم راجر در مسیر قهرمانی این دو رو شکست بده تا طعم قهرمانی دلچسب تر شه. به هر حال راجر با روحیه مضاعف پا به نیمه نهایی می گذاره. مولر هم نشون داد که تا آخرین نفسش جنگید و نتیجه ای که در مقابل رافا گرفت حقش بوده (هرچند من دوست داشتم رافا ببره). دوستان پیش بینیتون برای بازی چیلیچ و کوئری چیه؟

farhad20
07-12-2017, 08:50 PM
من جایی هستم نشد بازی رو ببینم. ماری بدنی کم آورد که دو ست آخر رو ۶ بر۱ باخت؟
قیافه وبغضش نشون میداد مصدوم هست

farhad20
07-12-2017, 08:52 PM
سلام به همه دوستان. امیدوارم ایام به کامتون باشه. پیروزی قاطع راجر خوشحال کننده بود و حذف نواک و اندی در عین ناباوری ناراحت کننده بود. من دوست داشتم راجر در مسیر قهرمانی این دو رو شکست بده تا طعم قهرمانی دلچسب تر شه. به هر حال راجر با روحیه مضاعف پا به نیمه نهایی می گذاره. مولر هم نشون داد که تا آخرین نفسش جنگید و نتیجه ای که در مقابل رافا گرفت حقش بوده (هرچند من دوست داشتم رافا ببره). دوستان پیش بینیتون برای بازی چیلیچ و کوئری چیه؟
من دلم میخواد چیلیچ ببره تا انتقام نیمه نهایی گرند امریکا رو استاد بگیره

farhad20
07-12-2017, 08:53 PM
جوکویچ از پس بردریچ بر نمیومد.
از پس مصدومیت دست خودش هم برنیومد چه برسه به بردیچ.

farhad20
07-12-2017, 08:57 PM
فعلا قرعه سخته. راجر بازیهای ماقبل فینالش (کوارتر و سمی) سخت تر از فیناله :242:
البته امیدوارم رائونیچ کار دستش نده
اونورم بعیده بردیچ خیلی نوله رو خسته کنه
توی دو بازی گذشته با دیمیتروف و رایونیچ فدرر بهشون اموزش میداد.باید دید بردیچ درس پس میده یا تو این سن وسال به اونم باید اموزش بده والبته انتقام نیمه نهایی ویمبلدون هم فراموش نمیشه:443:

zhako
07-12-2017, 09:01 PM
یه برد شیرین ودلچسب.آفرین راجر خوب انتقام جانانه ای از راونیچ گرفتی.تبریک به تمام طرفداران استاد فدرر.امسال دیگه وقتشه.به امیدقهرمانی فدرر

ehsm
07-12-2017, 09:01 PM
وافعا فدرر مقابل رائونیک خوب بازی کرد و سه بر صفر بازی رو برد.

farhad10
07-12-2017, 09:21 PM
چه خبره امسال !
پیرمردا دارن گرندا رو درو میکنن

masa
07-12-2017, 09:41 PM
رائونیچ و راجر هرکدام فقط ۱۱ ایس. میلوش خلع سلاح شد

pourya RF
07-12-2017, 09:45 PM
تبریک به همه ی راجریا بابت این انتقام شیرین:655: بازم میگم اسطوره یه ستم نمیده و ویمبلدون رو میبره:655::655::866:

Najmeh5576
07-13-2017, 10:19 AM
Roger Federer reunited with 10,000th ace ball at Wimbledon 2017

Roger Federer reunited with 10,000th ace ball at Wimbledon 2017 - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=p_FJfR7udPo)

farhad20
07-13-2017, 11:04 AM
یه برد شیرین ودلچسب.آفرین راجر خوب انتقام جانانه ای از راونیچ گرفتی.تبریک به تمام طرفداران استاد فدرر.امسال دیگه وقتشه.به امیدقهرمانی فدرر

Revenge is a dish best served with a cold.ترجمه با خودتون. من نتونستم ترجمه کنم

zhako
07-13-2017, 07:23 PM
Revenge is a dish best served with a cold.ترجمه با خودتون. من نتونستم ترجمه کنم
حالا شما ترجمه کن بینیم

ARY143
07-14-2017, 07:45 AM
حالا شما ترجمه کن بینیم
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز و دیگر همراهان و یاران همیشگی تنیس تاکرزی گل
با اجازتون بنده برای درس پس دادن خدمت استاد ترجمه مطلب مورد نظر را خدمتتون عرض میکنم

از آنجائی که مضامین قید شده در یک جمله حاوی معانی و مفاهیم گسترده ائی هست که تنها با دیده بصیرت می توان به ژرفای تمامی آنها اشراف پیدا کرد بنده به فراخور عمق اندک بصیرتی که دارم و شاید هم اصلا نداشته باشم معنی جمله فوق را به شرح ذیل خدمت عزیزتان ایفاد میدارم، معنی این جمله میشود :

*راجر ،بدون شک بهترین تنیسور تاریخ این ورزش هست.
**راجر ،اسطوره تمام نشدنی تنیس هست .
*** راجر ،بدون شک با تائید دوست و دشمن زیباترین و چشم نواز ترین تنیس را به سبک کاملا هنرمندانه به نمایش میگذارد .
****راجر ،متنوع ترین ضربات را که از سرویس شروع میشود و تا گرفتن امتیاز ادامه پیدا میکند را ارائه مینماید ، در هر مسابقه راجر - بیننده می تواند انواع و اقسام تکنیک ها و ضربات را در حد اعلای کیفیت مشاهده نماید .
***** راجر ، کسی که دوست و دشمن او را در سن 31 تا 32 سالگی تمامی شده می دانستند و نسخه شفا بخش خداحافظی را تجویز میکردند ، آن زمان که مصدوم شد و با اون سن و سال تصوری از بازگشت اون به صحنه مسابقات موجود نبود - دوباره همچون ققنوس از خاکستر خود برخاست و شهد شیرین حضور خود در مسابقات آن هم با بهترین نتیایج را در کام تنیس دوستان واقعی هم آنانی که عطش دیدن حضور او در میادین را داشتند در کامشان ریخت .

شاید اشتباه میکنم و اصراری بر درستی این عقیده ام ندارم ،
من بر این عقیده هستم پس از خداحافظی این اسطوره قطعا تنیس آن جذابیت همیشگی برای تنیس دوستان را نخواهد داشت ، آن حجم دنبال کنندگان اخبار تیس و تماشای آن تقلیل خواهد یافت و آن دوره طلائی تنیس که شاید دوباره اتفاق نیفتد به انتهای خود خواهد رسید دوره طلائی که در آن افرادی چون رافا با 15 گرند ، نواک با 12 گرند ، اندی و استن با 3 گرند هرکدام سهم به سزائی در بر پا کردن این دوره طلائی بر عهده داشتند

:583::583::434::434::866::866:

zhako
07-14-2017, 09:10 AM
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز و دیگر همراهان و یاران همیشگی تنیس تاکرزی گل
با اجازتون بنده برای درس پس دادن خدمت استاد ترجمه مطلب مورد نظر را خدمتتون عرض میکنم

از آنجائی که مضامین قید شده در یک جمله حاوی معانی و مفاهیم گسترده ائی هست که تنها با دیده بصیرت می توان به ژرفای تمامی آنها اشراف پیدا کرد بنده به فراخور عمق اندک بصیرتی که دارم و شاید هم اصلا نداشته باشم معنی جمله فوق را به شرح ذیل خدمت عزیزتان ایفاد میدارم، معنی این جمله میشود :

*راجر ،بدون شک بهترین تنیسور تاریخ این ورزش هست.
**راجر ،اسطوره تمام نشدنی تنیس هست .
*** راجر ،بدون شک با تائید دوست و دشمن زیباترین و چشم نواز ترین تنیس را به سبک کاملا هنرمندانه به نمایش میگذارد .
****راجر ،متنوع ترین ضربات را که از سرویس شروع میشود و تا گرفتن امتیاز ادامه پیدا میکند را ارائه مینماید ، در هر مسابقه راجر - بیننده می تواند انواع و اقسام تکنیک ها و ضربات را در حد اعلای کیفیت مشاهده نماید .
***** راجر ، کسی که دوست و دشمن او را در سن 31 تا 32 سالگی تمامی شده می دانستند و نسخه شفا بخش خداحافظی را تجویز میکردند ، آن زمان که مصدوم شد و با اون سن و سال تصوری از بازگشت اون به صحنه مسابقات موجود نبود - دوباره همچون ققنوس از خاکستر خود برخاست و شهد شیرین حضور خود در مسابقات آن هم با بهترین نتیایج را در کام تنیس دوستان واقعی هم آنانی که عطش دیدن حضور او در میادین را داشتند در کامشان ریخت .

شاید اشتباه میکنم و اصراری بر درستی این عقیده ام ندارم ،
من بر این عقیده هستم پس از خداحافظی این اسطوره قطعا تنیس آن جذابیت همیشگی برای تنیس دوستان را نخواهد داشت ، آن حجم دنبال کنندگان اخبار تیس و تماشای آن تقلیل خواهد یافت و آن دوره طلائی تنیس که شاید دوباره اتفاق نیفتد به انتهای خود خواهد رسید دوره طلائی که در آن افرادی چون رافا با 15 گرند ، نواک با 12 گرند ، اندی و استن با 3 گرند هرکدام سهم به سزائی در بر پا کردن این دوره طلائی بر عهده داشتند

:583::583::434::434::866::866:
دوست گرامی سپاس و تشکرفراوان ازشما.بی شک بعداز این تنیسورایی که شما فرمودین وسرآمد اونا راجر فدرر، قطعا تنیس دوران طلاییش رو به افول خواهد رفت.از تحلیل زیبایتان لذت بردم.به امیدقهرمانی فدرر در ویمبلدون واوپن آمریکا

rezapor
07-14-2017, 10:22 AM
پیش به سوی 19 دهمین گرند اسلم

omidd
07-14-2017, 10:51 AM
درووووود بر دوستان عزیز تنیسی
خوشبختانه راجر بدون دادن ست به نیمه نهایی رسید و با حذف بزرگان این شرایط پیش اومده تا حتی بردیچ ،چیلیچ و کوئری قهرمان بشن.
رو کاغذ شانس راجر و چیلیچ بیشتر اما باز نمیشه نظر نهایی داد ویمبلدونه و چمن همینه نمیشه دقیق نظر داد ،راجر 2010 به بردیچ باخت اینجا، به چلیچم که سال گذشته در حال باخت بود که اون کامبکو زد.
الان فشار بیشتری رو راجر و خودشم میدونه الان بهترین فرصت براشه که هشتمین ویمبی هم بگیره تا طلایه دار همیشگی چمن باشه اونم ویمبلدون که لذتشو برای راجریون صدچندان میکنه.با توجه به بازی های گذشته ای که بردیچ و چیلیچ با راجر داشتن انتظار میره همچنان حمله به بکهند راجرو مدنظر قرار بدن و این یعنی راجر اگه بکهندش رو فرم باشه که بازی با رائونیچ بخشی از تواناییشو دیدیدم شانسش بیشترم میشه هر چند بردیچ از قدرت و سرعت زیادی ضرباتش برخوردار و این ضریب خطا افزایش میده.ریترن راجرم خوب بوده که طبیعتا در چمن بسیار پرکاربرد و تنیسورو میتونه از حالت دفاعی به هجومی انتقال بده.
فعلا که همه شرایط برای قهرمانی مهیاست راجر اگه خودش باشه باید قهرمان بشه و نباید این فرصتو از دست بده تا سال خوبش همچنان ادامه داشته باشه بردیچ بدون شک میاد بهترین بازی عمرشو انجام بده شاید دیگه همچین فرصتی عایدش نشه هر کی میخواد قهرمان بشه باید راجرو ببره بردیچم در این جمع بیشترین برد جلو راجر داشته هر چند سالهاست که بردیچ بازنده بوده جلو راجر و اعتماد بنفس بالای راجر فعلی یکی از حامیان سرسختش در کورت محسوب میشه.
از نظر خودم تا الان شگفتی رخ نداده انتظار شکست رافا نواک و اندی با توجه به شرایطشون میرفت ،البته نادال امسال فوق العاده بوده اما فصول اخیر در چمن شرایطش بد بوده.شگفتی این ویمبلدون فقط قهرمان نشدن راجر و شکست این اسطوره معاصر.
امیدوارم راجر با یک بازی زیبا هجومی تکنیکی همراه با سرو و ریترن همیشگی فورهندای کشنده بکهندای 2017 فرم،والی های بموقع این پیروزی و نهایتا قهرمانی دشت کنه که لیاقتشو داره هشتمین ویمبی هم بگیره تا تنها و بدون شریک نامبر وان همیشگی ویمبی در تاریخ باشه.
به امید بازی زیبا و پیروزی دردانه تاریخ تنیس راجر فدرر :583::443:
(البته نادال همیشه نامش در کنار راجر خواهد بود از نظر افتخار ،تکنیک،اخلاق)هر دو بهترینن چه بخوایم چه نخوایم.
موفق و پیروز باشین

masa
07-14-2017, 10:57 AM
راجر قطعا برنامه هایی برای بعد از بازنشستگی خواهد داشت
مثل بازیهای پیشکسوتان یا نمایشی و یا مربیگری
بنابراین حالا حالاها تو تنیس خواهیم داشتش :001_smile:

masa
07-14-2017, 12:42 PM
پیش بینی حضور چیلیچ و فدرر در فیناله.

King Rojer Federer
07-14-2017, 03:04 PM
http://tennisfa.com/wp-content/uploads/2017/07/wii-702x392.jpg.pagespeed.ce.8oTYYW4qqp.jpg (http://tennisfa.com/wp-content/uploads/2017/07/wii.jpg) نفرات صعود‌کننده به نیمه‌نهایی ویمبلدون

ویمبلدون ۲۰۱۷؛ پیش‌نگاهی به بازی‌های نیمه‌هایی بخش مردان

0 (http://tennisfa.com/2017/07/14/%d9%88%db%8c%d9%85%d8%a8%d9%84%d8%af%d9%88%d9%86-2017-%d9%be%db%8c%d8%b4%e2%80%8c%d9%86%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%86%db%8c%d9%85%d9%87-%d9%86%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c/#respond)
۲۳ تیر , ۱۳۹۶ تنیس جهان (http://tennisfa.com/category/%d8%aa%d9%86%db%8c%d8%b3-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d9%86/), تنیس مردان (http://tennisfa.com/category/%d8%aa%d9%86%db%8c%d8%b3-%d8%ac%d9%87%d8%a7%d9%86/%d8%aa%d9%86%db%8c%d8%b3-%d9%85%d8%b1%d8%af%d8%a7%d9%86/)
تنیس‌فا: (http://tennisfa.com/) دیدارهای مرحله نیمه‌نهایی ویمبلدون ۲۰۱۷ امروز در استادیوم مرکزی برگزار می‌گردد تا تکلیف فینالیست‌های سومین گرنداسلم سال مشخص شود. راجر فدرر در راه رسیدن به یازدهمین فینالش توماس بردیک را پیش رو دارد و ویمبلدون پس از دیدار مارین چیلیچ و سم کوئری، فینالیست جدیدی خواهد داشت.
مارین چیلیچ – سم کوئری

از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران در نخستین بازی امروز، مارین چیلیچ کروات برای راه‌یابی به دومین فینال خود در مسابقات گرنداسلم به مصاف سم کوئری از ایالات متحده امریکا خواهد رفت؛ دیداری که کمتر کسی دو هفته پیش آن را پیش‌بینی کرده بود. چیلیچ، سلطان خاک را در مسیر خود می‌دید که توسط ژیل مولر از دور رقابت‌ها کنار رفت و در مقابل کوئری با حذف اندی ماری، مرد شماره ۱ تنیس جهان و مدافع عنوان قهرمانی به این مرحله از مسابقات رسید.
چیلیچ تا پیش از یک‌چهارم نهایی هیچ ستی را از دست نداده بود، اما در برابر ژیل مولر ِ آماده و باانگیزه به مشکل خورد و کارش به ست نهایی کشید. این بازیکن کروات که برای نخستین بار به نیمه‌نهایی ویمبلدون می‌رسد در بهترین فرم خود پس از یو اس اوپن ۲۰۱۴ (تنها قهرمانی‌اش در مسابقات گرنداسلم) قرار دارد و برای راه‌یابی به دیدار پایانی شانس بیشتری نسبت به کوئری دارد.
در مقابل تنیس‌باز امریکایی که پس از حذف جوکوویچ در سال گذشته، با شکست اندی ماری در روز چهارشنبه به غول‌کش جدید ویمبلدون تبدیل شده، مسیر بسیار سخت‌تری را نسبت به حریف خود طی کرده است. ۳ بازی آخر کوئری در برابر سونگا، اندرسون و ماری ۵ سته بوده‌ و باید دید در صورت طولانی شدن دیدار امروز، تاثیرات خود را خواهند داشت یا خیر.
در مصاف‌های رودررو برتری با مارین چیلیچ است. تنیس‌باز ۲۸ ساله کروات تاکنون در تمام ۴ بازی قبلی پیروز شده و برتری فنی و روانی او نسبت به کوئری قابل انکار نیست. البته هر ۴ دیدار قبلی نزدیک بوده و سم کوئری نیز برای غلبه بر این آمار انگیزه‌های زیادی خواهد داشت.
این دو تنیس‌باز دو بار در ویمبلدون باهم روبرو شدند که هر دو بازی در ۵ ست به سود چیلیچ به پایان رسید؛ وی در سال ۲۰۰۹ در ست نهایی ۶-۴ بر کوئری غلبه کرد و در سال ۲۰۱۲، ۱۷-۱۵٫ در دیگر دیدار آنها در چمن، تنیس‌باز کروات در تورنمنت کوئینز سال ۲۰۱۲ در سه ست حریف خود را مغلوب کرد. آخرین مصاف چیلیچ و کوئری هم به واشینگتن ۲۰۱۵ برمی‌گردد که تنیس‌باز ۲۹ ساله امریکایی در دو تایبرک مغلوب شد.
پیش‌بینی:
عملکرد موفق در بخش سرویس و ریترن، کلید پیروزی در این دیدار خواهد بود. تایبرک نیز می‌تواند تعیین‌کننده باشد و حتی سرنوشت بازی را رقم بزند. ۴ دیدار قبلی آنها شامل ۷ تایبرک بوده که سهم چیلیچ ۴ برد و ۳ باخت بوده است.
چیلیچ شانس بیشتری دارد؛ اما شاید بازی با سم کوئری آنقدرها که او فکر می‌کند راحت نباشد. به هر حال امروز در SW19 شاهد یک فینالیست جدید خواهیم بود و هیچ یک از دو تنیس‌باز نمی‌خواهند فرصت تاریخ‌سازی را از دست بدهند.
برنده چیلیچ در ۵ ست.
راجر فدرر – توماس بردیک

استاد سوئیسی که امسال بار دیگر همه را محو تنیس خود کرده، در دومین دیدار امروز در استادیوم مرکزی در برابر یکی از رقبای قدیمی و سرسخت‌اش قرار خواهد گرفت. توماس بردیک که پس از مصدومیت نواک جوکوویچ صرب -که به گفته خود بهترین تنیس‌اش در ۱۰ ماه گذشته را بازی می‌کرد- به این مرحله رسیده، می‌خواهد ثابت کند حضورش در فینال سال ۲۰۱۰ اتفاقی نبوده است. تنیس‌باز چک ۷ سال پیش با حذف فدرر و جوکوویچ به فینال رسید و با شکست در برابر نادال نایب‌قهرمان ویمبلدون شد.
راجر فدرر که در بین ۴ سید برتر، دشوارترین قرعه را تا نیمه‌نهایی داشت، تنها تنیس‌بازی است که تاکنون هیچ ستی را از دست نداده و با اقتدار کامل به سوی کسب هشتمین ویمبلدون و رکوردی دیگر پیش می‌رود. دو بازی قبلی او، مخصوصا دیدار مقابل دیمیتروف یکی از بهترین نمایش‌های ۵ سال اخیر قطار سریع‌السیر سوئیس در SW19 بود. همگان فدرر را شانس نخست قهرمانی می‌دانند، اما در ویمبلدون خطر همیشه در کمین است.
توماس بردیک نیز که در بهترین فرم چند سال اخیر خود قرار دارد و با ثبات بیشتری بازی می‌کند، دیدارهای چالش‌برانگیزی را تا این مرحله تجربه کرده است. او با غلبه بر شاردی، هریسون و فرر به دور چهارم رسید و در این مرحله در ۵ ست بر دومینیک تیم، جوان آینده‌دار اتریشی فائق آمد. البته تنیس‌باز ۳۲ ساله چک خوش‌شانس بود که جوکوویچ در بازی روز چهارشنبه مجبور به انصراف شد، وگرنه یک بازی سخت و طولانی دیگر انتظارش را می‌کشید و مشخص نبود بتواند به این مرحله برسد.
فدرر تاکنون ۲۴ بار مقابل بردیک قرار گرفته و ۱۸ مرتبه او را شکست داده؛ این رویارویی را می‌توان به ۳ بخش تقسیم کرد:
۲۰۰۴-۲۰۰۹:
در نخستین دیدار این دو تنیس‌باز در المپیک آتن، بردیک با حذف مدعی اصلی قهرمانی همه را شوکه کرد؛ در ادامه فدرر هر ۸ بازی بعدی را به سود خود خاتمه داد که در این بین می‌توان به ویمبلدون ۲۰۰۶، تنیس آزاد استرالیا ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ و المپیک پکن اشاره کرد. در استرالیا ۲۰۰۹ فدرر دو ست نخست را واگذار کرد، اما بازگشت مقتدرانه‌ای به بازی داشت و در ۵ ست بردیک را مغلوب کرد.
۲۰۱۰-۲۰۱۳:
در این ۴ سال، بردیک ۸ بار با فدرر روبرو شد که در ۵ تای آنها به برتری رسید تا در این بازه‌ی زمانی، دست بالا را نسبت به استاد سوئیسی داشته باشد. از این ۸ دیدار می‌توان به دو گرنداسلم ویمبلدون ۲۰۱۰ و آزاد امریکا ۲۰۱۲ اشاره کرد که هر دو با برتری ۴ سته بردیک همراه شد.
۲۰۱۴-۲۰۱۷:
در سال ۲۰۱۴ رویارویی این دو تنیس‌باز یک بار دیگر شاهد نقطه عطف بود؛ فدرر در ۴ سال گذشته هرگز مغلوب بردیک نشده و ۷ بار او را شکست داده است. تنیس آزاد استرالیا ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ و فینال تور ۲۰۱۵ مهم‌ترین بازی‌های آنها در این ۴ سال بوده است. آخرین بازی فدرر و بردیک نیز به مسترز مایمی امسال برمی‌گردد که استاد ۳۵ ساله موفق شد یک بار بردیک را در کسب امتیاز نهایی ناکام بگذارد و در تایبرک ست سوم پیروز شود.
پیش‌بینی:
اگر فدرر مانند بازی امسال در استرالیا، به بردیک مجال نفس‌کشیدن ندهد، برتری با اوست؛ در غیر این صورت ممکن است بردیک سوار بر بازی شود و به اسب سرکشی تبدیل گردد که رام‌کردنش به این سادگی‌ها نخواهد بود. سرویس نقطه قوت هر دو تنیس‌باز است؛ اما شاید ریترن در این مسابقه تعیین‌کننده‌تر باشد.
شانس فدرر برای برد بسیار بیشتر است، اما این دیدار پتانسیل خلق یک شگفتی را هم دارد. با این حال فرم عالی استاد سوئیسی، مجالی برای پیش‌بینی اتفاقات خاص باقی نمی‌گذارد.
برنده فدرر در ۴ ست.

Nasir
07-14-2017, 04:56 PM
http://www.wimbledon.com/images/pics/large/b_konta_1591_130717_ek.jpg

Jo Konta حیف شد!
ونوس خیلی آماده نبود میتونست شکستش بده ولی جو فشار
زیادی رو دوشش احساس میکرد.
یه ملت ازش برد میخواستند.
متاسفانه بازی احساس پیش رفت و جو از رسیدن به اولین فینال
گرنداسلم باز موند.

King Rojer Federer
07-14-2017, 07:27 PM
ماشاالله راجر.ست اول رو گرفتی.هر چند که نصف عمر منو هم گرفتی:434::434::434:

archikam
07-14-2017, 08:52 PM
درود به همگی. راهیابی راجر به فینال رو تبریک می گم. امیدوارم راجر گام نهایی رو محکم برداره و نامش در تاریخ ویمبلدون جاودانه شه (البته همین الان هم جاودانه هست). مهم بود که بازی در سه ست تموم شه که فرصت بیشتری برای تمرکز روی بازی فینال داشته باشه راجر که همین هم شد. به امید جشن قهرمانی در همین سایت در روز یکشنبه

siavash4
07-14-2017, 08:52 PM
تبریک به فدرری های عزیز فینال دیگر مرد تموم نشدنی تنیس دنیا فدرر خیلی راحت بازی میکنه راحت مدیریت میکنه
فینالم کافی خودش باشه قطعا میبره 19 همی رو

ARY143
07-14-2017, 08:58 PM
تبریکات مخصوص خدمت راجریون عزیز

* راستی - راستی بدون دادن ست رفت فینال :350::350::396::396:

** آقا نمیدونم این "بردیچ" این چند تا جوون را از کجا پیدا کرده بود تو باکسش نشونده بود ، تا 2 تا توپ بردیچ بر میگردوند خودشون را جر می دادن - داد و هوار و مشت گره میکردند - استاد هم با بی رحمی تمام با چند تا ایس و پسینگ شات شهیدشون میکرد :254::254:

*** دوستان و عزیزان جان من بدون شوخی ، اگه کسی خبری داره از "JFK" یا باهاش در تماس هست به صورت کاملا اختصاصی و رسمی دعوتش کنیم واسه روز فینال با هامون باشه و مدیران هم دسترسی بهش بدهند تا از پست ها و اظهار نظراتش مستفیض بشیم ، خدائی دلم براش تنگ شده و واقعا انسان منحصر به فردی بود - جاش خالیه اقلا 4 تا پست میگذاشت و سایت را زنده نگه می داشت :866::866::655::655:

Habib
07-14-2017, 09:00 PM
سلام دوستان عزیز . لینک گروه تلگرامی تنیس تاکرز رو اگه دارین به این شماره ارسال کنید یااد کنید. 09196080806

ARY143
07-14-2017, 09:10 PM
پیش بینی حضور چیلیچ و فدرر در فیناله.

دوست عزیز و گرامی ، پیش بینی شما درست بود
دادا برای فینال چی پیش بینی میکنید ؟؟
هر چند که با این بازی امروز چیلیچ و این همه ایس و سرویس قوی بازی سختی در پیش خواهد داشت راجر
تا نظر شما چه باشد :583::583:

yunes53
07-14-2017, 09:11 PM
تبریک به اسطوره و طرفداران با وفایش.... ولی فکر کنم فینال به این راحتی نباشه
همین که احساس میکنم شاید چند وقت دیگه فدرر رو تو مسابقات نبینیم احساس بدی بهم دست میده

zhako
07-14-2017, 09:14 PM
تبریک به تمام دوستان فدرری عزیز.به امیدیک فینال رویایی وقهرمانی راجرعزیز.

YOSEF
07-14-2017, 09:21 PM
اگر بگویم که راجر رو باقهرمانی ویمبلدون کاری نیست در ودیوار گواهی بدهند کاری هست ...به امید فدال یو اس اپن وگرند بیست

masa
07-14-2017, 10:52 PM
دوست عزیز و گرامی ، پیش بینی شما درست بود
دادا برای فینال چی پیش بینی میکنید ؟؟
هر چند که با این بازی امروز چیلیچ و این همه ایس و سرویس قوی بازی سختی در پیش خواهد داشت راجر
تا نظر شما چه باشد :583::583:
طبیعتا چیلیچ مشکل ساز خواهد بود پیش بینی من برد راجر در ۴ یا ۵ ست هستش. بعیده که چیلیچ ست نگیره. در هر حال ست اول خیلی مهمه که راجر ببره.
و درنهایت خیلی دوس دارم فدرر بدون دادن ست قهرمان بشه.

ali ahwazi
07-15-2017, 09:10 AM
قهرمانی اسطوره بسیار نزدیک است.....

faraaz
07-15-2017, 07:56 PM
چرا اسم این رقابت ها ویمبلدون هست ؟

farhad20
07-16-2017, 09:07 AM
چرا اسم این رقابت ها ویمبلدون هست ؟

ویمبلدون حومه‌ای از منطقه جنوب غرب لندن است. این منطقه از تاریخ کهنی برخوردار است و هم‌اکنون نیز به دلیل برگزاری مسابقات تنیس ویمبلدون در آن از شهرت بالایی برخوردار است.
منبع :ویکی پدیا.

ARY143
07-16-2017, 09:58 AM
قربونه مظلومیت و غریبت بشم آقا
تو سن 35-36 سالگی یک گرند و 2 تا مسترز گرفتی ( او هم با اون حریف هائی که هر کدوم واسه خودشون یلی بودن ) الان هم تو فینال گرند دوم خودت هستی دریغ از یک تحلیل و یک بررسی کارشناسی و آنالیز فنی کار بزرگی که کردی

اما کافی تو یک 250 امتیازی دور اول و دوم ببازی صحنه میشه صحرای محشر
مظلوم و غریب آقا :182::182::182::240::240:

rezapor
07-16-2017, 11:48 AM
اندکی صبر بعدظهرنزدیک است .
بازهم قهرمانی جالب اینجاست که هروقت درهاله قهرمان شده درویمبلدون هم توی فینال بوده و قهرمان هم شده.
فقط دوستان میتونن بگن باتوجه به نرسیدن جوکوییج به فینال و درصورت قهرمانی اسطوره وکسب 2000امتیاز رنک 2 رو مجددا بدست میاره یانه؟

King Rojer Federer
07-16-2017, 12:59 PM
پادشاه ویمبلدون به دنبال هشتمین 'تاجگذاری'

از صد و چهل سال پیش که مسابقات ویمبلدون شروع شد و اسپنسر گور بریتانیایی هموطنش ویلیام مارشال را برد، این بازی‌ها ۱۳۰ قهرمان را در رقابت‌های انفرادی مردان به خود دیده است. ستاره‌های بزرگی روی چمن ویمبلدون درخشیده‌اند، از ویلیام رنشا در سال‌های دور گرفته تا بیورن بورگ و پیت سمپراس.
اما اگر بخواهید تاج پادشاهی ویمبلدون را فقط به یک نفر تقدیم کرد، کمتر کسی است که بلافاصله نام راجر فدرر را به یاد نیاورد؛ درست مثل وضعیتی که رافائل نادال در رولان گاروس دارد.
تنیس‌باز سوئیسی با قهرمانی در اوپن استرالیا در آغاز فصل نشان داد که بار دیگر به اوج بازگشته است، اما مسئله فقط این نیست، او در بازگشت از مصدومیت چنان عملکردی داشته که بسیاری از منتقدان معتقدند حتی از دوران اوجش بین سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ هم بهتر تنیس بازی می‌کند.
فدرر که گفته بهترین لحظات زندگی‌اش در زمین مرکزی ویمبلدون شکل گرفته برای این که نمایش خوبی در این مسابقات داشته باشد، پس از اوپن استرالیا از کل فصل خاک رس چشم‌پوشی کرد.

فدرر که پیش از این ۱۱ بار به فینال ویمبلدون رسیده و هفت بار قهرمان این تورنمنت شده، این بار و در ۳۵ سالگی درخشان‌تر از همیشه بود. تنیس‌باز سوئیسی با این که نسبت به رقیبان اصلی‌اش سخت‌ترین قرعه را داشت، بدون این که حتی یک ست را واگذار کند به فینال رسید. تنیس‌باز سوئیسی در برابر ۳۰ پیروزی از ابتدای فصل جاری فقط ۲ بار شکست خورده و بعید به نظر می‌رسد کسی بتواند دستش را از گرند‌اسلم نوزدهم کوتاه کند.
در سوی دیگر زمین، مارین چیلیچ است. بازیکنی که تنها یکبار قهرمان اوپن آمریکا شده و هیچ‌گاه بازیکن خوبی روی چمن نبوده و امسال برای اولین بار است که خودش را به فینال ویمبلدون رسانده است. او هم خوب می‌داند اگر این بار ناکام شود، حالا حالاها سخت بتواند گرند‌اسلم دوم را به کارنامه‌اش اضافه کند.
فدرر و چیلیچ پیش از این هفت بار باهم بازی کرده‌اند که سهم چیلیچ تنها یک پیروزی بوده است. بردی که البته یکی از بهترین‌ها در دوران حرفه‌ای تنیس‌باز کروات است: چیلیچ در نیمه‌نهایی اوپن آمریکا ۲۰۱۴ فدرر را برد و قهرمان آن مسابقات شد. بردی که نشان می‌داد چلیچ هم توانایی "غول‌کشی" دارد.
این دو در ویمبلدون پارسال هم مقابل هم ایستادند که فدرر توانست حریفش را در ۵ ست شکست دهد. با این سابقه به نظر می‌رسد که نباید شانس چندانی برای چیلیچ قائل شد اما دست‌کم یک نفر هست که گول این آمار را نمی‌خورد. فدرر گفت: "نمی‌خواهم بگویم که چون آمار بهتری در بازی با چیلیچ دارم، خیالم راحت‌تر است. ضمن این که نباید فراموش کرد آن مسابقات بسیار نزدیک بود."
چلیچ هم که در کوئینز (تورنمنت دستگرمی ویمبلدون) نایب قهرمان شد، مانند فدرر راه سختی را تا فینال پیموده و خوب می‌داند بازی با فدرر چه معنایی دارد: "می‌دانم که این قله بلندی برای فتح کردن است. راجر احتمالا بهترین تنیس زندگیش را این روزها بازی می‌کند و فصل فوق‌العاده‌ای داشته. برای همین هم می‌دانم که نبرد بزرگی در پیش است. هرچند من هم برای آن آماده‌ام."
با این که تعداد رکوردهایی که فدرر در دنیای تنیس جابجا کرده احتمالا از دست خودش هم در رفته است اما او با قهرمانی در ویمبلدون می‌تواند پس از رافائل نادال (۱۰ قهرمانی در اوپن فرانسه) صاحب بیشترین قهرمانی در یک گرند‌اسلم شود. اگرچه چیلیچ ۲۸ ساله هم به دنبال وارد کردن اسم خودش در تاریخ است.
چیلیچ با قهرمانی در ویمبلدون تبدیل به دومین کروات در تاریخ (پس از مربی سابقش گوران ایوانیسویچ) خواهد شد که جام قهرمانی این مسابقات را بالای سر می‌برد. او همچنین در صورت قهرمانی می‌تواند در کنار چهار غول تنیس (فدرر، نادال، جوکوویچ و ماری) و استن واورینکا بایستد: ستاره‌هایی که در میان تنیس‌بازهای شاغل جهان، قهرمانی در بیش از یک گرنداسلم را تجربه کرده‌اند.
چیلیچ گفته است: "به نسبت قبل بهتر و با روحیه‌تر شده‌ام، اما شما هرگز نمی‌توانید پیشبینی کنید که وقتی وارد زمین مرکزی ویمبلدون می‌شود، حس و حالتان چگونه خواهد بود."
با هر معیاری که به این مسابقه نگاه کنیم، فدرر نسبت به چلیچ بازیکن بهتری است، اما شاید حرف آخر در بازی فینال را توان بدنی و استقامت دو بازیکن بزند.
فدرر از حریفش ۷ سال بزرگ‌تر است، اما خب کمتر از حریفش در این مسابقات فرسوده شده: در حالی که فدرر کمتر از ۱۰ ساعت در زمین گذرانده، چیلیچ حدود ۱۴ ساعت و نیم مسابقه داده است.

منبع : BBC

masa
07-16-2017, 01:04 PM
اندکی صبر بعدظهرنزدیک است .
بازهم قهرمانی جالب اینجاست که هروقت درهاله قهرمان شده درویمبلدون هم توی فینال بوده و قهرمان هم شده.
فقط دوستان میتونن بگن باتوجه به نرسیدن جوکوییج به فینال و درصورت قهرمانی اسطوره وکسب 2000امتیاز رنک 2 رو مجددا بدست میاره یانه؟
فدرر در صورت قهرمانی رنک ۳ میشه
Live ATP Ranking (http://live-tennis.eu/en/atp-live-ranking)

masa
07-16-2017, 05:56 PM
۱۹مین گرند با طعم از دست ندادن ست مبارک

zhako
07-16-2017, 06:10 PM
هزاران درود به تو ای مرد افسانه ای وتکرارنشدنی تنیس.بدون تو تنیس هیچ لذتی نداره.با نزدیک به 36 سال سن بدون دادن حتی یک ست قهرمان بلامنازع ویمبلدون شد.

zhako
07-16-2017, 06:11 PM
درود وتبریک فراوان به تمام دوستان فدرری عزیز.به امید قهرمانی در اوپن امریکا

Mohammad_Joulaei
07-16-2017, 06:12 PM
سلام دوستان

به یاد تورنمنت های سال های 2009 و 2010 و ... که در این فروم خدمت دوستان بودیم.محمد و کورش و میلاد و افشین و ...

گویا دود از کنده بلند میشه.فدرر تمامی رکوردها رو به نام خودش ثبت کرد.گرند اسلم نوزدهم بدون از دست دادن ست اونم تو 35 سالگی و ... کدوم تنیسور رو پیدا میکنید تو 35 سالگی دوتا گرند اسلم ببره ؟؟؟خلاصه اسطوره کبیر ...

فعلا توی فرهنگ های لغت کلمه تنیس یعنی راجر فدرر

این گرند اسلم شیرین رو به راجر عزیز و تمامی هواداران تبریک میگم
منتظر بیستمیش هستیم

زنده باد راجر

ehsm
07-16-2017, 06:20 PM
اندی ماری رنک 8 شد و جوکویچ 7

Nasir
07-16-2017, 06:36 PM
قهرمانی سلطان تنیس رو تبریک میگم.
نوزدهمین گرند اسلم مبارک راجر فدرر باشه.

http://www.wimbledon.com/images/pics/large/b_federer_1114_160717_jm.jpg

shassanhb
07-16-2017, 06:37 PM
مرد تمام نشدنی

ali ahwazi
07-16-2017, 06:38 PM
تبریک.................

2329
07-16-2017, 06:46 PM
با سلام. ضمنا تبريك به خاطر قهرماني اسطوره و كسب نوزدهمين گزند اسلم سال ،بنده نتوانستم مسابقه فينال را تماشا كنم لطفا ساعت و كانال پخش تكرار بازي فينال را اعلام كنيد
:441::441::441::441::441::441::441::441:

ARY143
07-16-2017, 06:49 PM
یک وقت نگی طرفدارات پر رو هستند هااااااا
ولی از اونجائی که بیستی و بیست برازنده و شایسته تنها خودت هست

یو اس امسال هم بهمون بده 20 تا گرندش کن که سر راست بشه بعد هم برو سر خونه و زندگیت به زن و بچه هات برس :866::866::866::655::655::655:

yunes53
07-16-2017, 07:00 PM
خوشحالم خیلی هم خوشحال
نوزدهمین گرند اسلم هشتمین ویمبلدون و 93 مین تایتل atp گوارای وجود اسطوره و طرفداران باوفایش
راستش من بشخصه هیچی دیگه از اسطوره نمیخام ... ازت ممنونم که 14 سال از عمرمو پای بازیهات نشوندی

Najmeh5576
07-16-2017, 07:04 PM
عالییی قهرمانی فدرر را به همه تبریک میگم راجر تو صحبتاش گفت که برای سال بعد هم امیدوار هست که بیاد ویمبلدون . :583::583::583:
مسابقات بعدی کجاست ؟ مسترز راجرز کاپ مونترال؟؟

archikam
07-16-2017, 07:09 PM
درود به همگی. زبان از آنچه راجر امسال و به ویژه در این دو هفته انجام داد قاصر است. جز تبریک حرف دیگه ای نیست. به امید جام های بیشتر

farhad20
07-16-2017, 07:17 PM
با سلام. ضمنا تبريك به خاطر قهرماني اسطوره و كسب نوزدهمين گزند اسلم سال ،بنده نتوانستم مسابقه فينال را تماشا كنم لطفا ساعت و كانال پخش تكرار بازي فينال را اعلام كنيد
:441::441::441::441::441::441::441::441:
شبکه های سوییسی تکرار دارند ولی زمان پخش رو ازepgکانال میتونید ببینید.

farhad20
07-16-2017, 07:26 PM
قربونه مظلومیت و غریبت بشم آقا
تو سن 35-36 سالگی یک گرند و 2 تا مسترز گرفتی ( او هم با اون حریف هائی که هر کدوم واسه خودشون یلی بودن ) الان هم تو فینال گرند دوم خودت هستی دریغ از یک تحلیل و یک بررسی کارشناسی و آنالیز فنی کار بزرگی که کردی

اما کافی تو یک 250 امتیازی دور اول و دوم ببازی صحنه میشه صحرای محشر
مظلوم و غریب آقا :182::182::182::240::240:

بردهای استاد که احتیاج به تحلیل نداره.اونقدر زیبا بازی میکنه که :583:با تحلیل از زیباییش کم میشه.نمونش امروز اون توپی که حریفش برگردوند و راجر پس از اونکه توپ داخل زمینش فرود اومد توپ رو دنبال کرد وبا ارامی با بکهند یا شبه بکهند از تور رد کرد و چیلیج روی زمین وارفته بود. این رالی رو کی میتونه تحلیل کنه:443:

manoochehr1984
07-16-2017, 07:30 PM
راجر عالی بود ...
در سن 36 سالگی ....
در حضور تمام بزرگان تنیس ...
بدون از دست دادن حتی یک ست ...
کسب 8 امین قهرمانی ویمبلدون و رکوردار این تورنمنت به تنهایی ...
کسب 19 امین گرند اسم ...
دیگه چه انتظاری میشه از یک بازیکن داشت ....؟؟؟
فقط میتونم بگم مرسی راجر عالی بودی :583::583::866:

این قهرمانی ارزشمند رو به تمامی هوادارای این اسطوره تکرار نشدنی دنیای تنیس تبریک میگم :583:

King Rojer Federer
07-16-2017, 09:21 PM
پادشاه ویمبلدون هشتمین جام را گرفت + تصاویر

تمام‌نشدنی در تنیس، مثل راجر فدرر؛ این را کاربران شبکه های اجتماعی پس از هشتمین قهرمانی راجر فدرر، تنیسور سوئیسی، در رقابت‌های تنیس گرند اسلم ویمبلدون نوشتند. راجر فدرر 35 ساله بدون دادن حتی یک ست به حریفان فاتح نوزدهمین گرنداسلم و هشتمین قهرمانی ویمبلدون خود شد.
http://www.khabaremruz.com/wp-content/uploads/2017/07/6500676_458.jpg (http://www.khabaremruz.com/wp-content/uploads/2017/07/6500676_458.jpg)
فدرر اولین بار در سال 2003، زمانی که تنها 21 سال داشت با اشک شوق جام قهرمانی تنیس ویملبدون را بالای سر برد تا نمایانگر ظهور یک پدیده تکرارنشدنی در تنیس جهان باشد، اما کمتر کسی فکر می‌کرد او 14 سال بعد، هنگامیکه خیلی‌ها فکر بازنشستگی او را می‌کردند، دوباره قهرمان گرند اسلم ویلمبلدون شود.
http://www.khabaremruz.com/wp-content/uploads/2017/07/6500679_339.jpg (http://www.khabaremruz.com/wp-content/uploads/2017/07/6500679_339.jpg)
قهرمانی راجر فدرر در رقابت‌های ویمبلدون 2017، موجب شد تا کاربران هزاران پست درباره تنیسور سوئیسی منتشر و نام “راجر فدرر” به داغ‌ترین موضوع شبکه های اجتماعی تبدیل کنند. بسیاری از چهره‌های ورزشی نیز با انتشار پست‌هایی قهرمانی فدرر را تبریک گفتند.
لازم به ذکر است؛ “گرند اسلم” به مهمترین مسابقات تنیس در طی سال گفته می‌شود، چهارگانه‌ای که در آمریکا، استرالیا، فرانسه و ویمبلدون برگزار می‌شود. ویمبلدون قدیمی‌ترین این مسابقات است و اولین بار در سال 1877 آغاز شد.

ehsm
07-17-2017, 12:22 AM
فدرر در صورت قهرمانی رنک ۳ میشه
Live ATP Ranking (http://live-tennis.eu/en/atp-live-ranking)

ایشون فک میکنم رنک 2 شدن.

farhad20
07-17-2017, 07:54 AM

سایت atp میگه رنک 3
The World No. 5 will ascend two spots to No. 3 in the Emirates ATP Rankings on Monday, capping a remarkable return to the Top 3 for the first time in nearly one year

With 8th Wimbledon Title, Roger Federer Stokes Battle For No. 1 | ATP World Tour | Tennis
(http://www.atpworldtour.com/en/news/federer-no-1-update-wimbledon-2017-final)

nima.a
07-17-2017, 08:59 AM
تبریک میگم به همه طرفدارای اسطوره!!! :655::655::655:

بالاخره هشتمین ویمبلدون هم رسید! بعد از شکست 5 ستی فینال 2014 به نواک بعد اون بازگشت فوق العاده از دو ست و بریک، فکر نمی کردم هیچ وقت دیگه فدرر ویمبلدون رو ببره و شکست چهار ستی اش در فینال 2015 به نواک و شکست پنج ستی اش به راویچ در نیمه نهایی 2016، و انصراف ار باقی فصل تنها تاییدهایی بر فرضیاتم بودند. فکر می کردم لحظه ای که فدرر در مقابل راونیج زمین خورد به صوزت نمادین پایان کار فدرر در ویمبلدون هست اما فدرر حتی خوش بین ترین طرفدارانش رو هم شگفت زده کرد! قهرمانی در استرالیا در پنج ست مقابل نادال در اون بازی زیبا که واقعا شیرین ترین گرند اسلم کل عمر ورزرشی ام بود برای من و حالا هم هشتمین ویبلدون و شکست رکورد تعداد ویمبلدون های سمپراس!! از این بهتر نمیشه واقعا

http://images.indianexpress.com/2016/07/rogerfederer1.jpg

https://cdn.newsapi.com.au/image/v1/43b5543c649369e55d9f466edf44da97

masa
07-17-2017, 10:02 AM

رنک ۳ میشن (در سال جاری بعد از نادال تو جمع امتیازات فعلا فدرر دومه اما همونطور که میدونید رنک بر اساس دفاع از امتیازاته و این دو امتیاز آخر فصل به هم میرسن)

farhad20
07-17-2017, 08:42 PM
واورینکا وچیلیچ که 2014 گرند اسلم برنده شدند مستقیما وارد مسابقات پایان فصل انگلستان شدند.مگر نه اینکه برنده گرند اسلم بدون اینکه رنکینگش حساب بشه وارد مسابقات پایان فصل میشه؟چرا فدرر بعد از قهرمانی استرالیا کوالیفای نشد وبعد از گرند ویمبلدون بر اساس امتیاز کوالیفای شد؟

masa
07-18-2017, 12:39 AM
واورینکا وچیلیچ که 2014 گرند اسلم برنده شدند مستقیما وارد مسابقات پایان فصل انگلستان شدند.مگر نه اینکه برنده گرند اسلم بدون اینکه رنکینگش حساب بشه وارد مسابقات پایان فصل میشه؟چرا فدرر بعد از قهرمانی استرالیا کوالیفای نشد وبعد از گرند ویمبلدون بر اساس امتیاز کوالیفای شد؟

تا بوده همین بوده. هشت تنیسور با امتیاز بالاتر کوآلیفای میشن و ربطی به گرند بردن نداره.

Dariush.roger
07-18-2017, 09:59 AM
تا بوده همین بوده. هشت تنیسور با امتیاز بالاتر کوآلیفای میشن و ربطی به گرند بردن نداره.

هر تنيسوري كه تو رنكينگ جز ١٠ تا نباشه قهرمان بشه مستقيما كواليفاي ميشه

masa
07-18-2017, 10:55 AM
هر تنيسوري كه تو رنكينگ جز ١٠ تا نباشه قهرمان بشه مستقيما كواليفاي ميشه

من اولین بار قوانینشونو خوندم. نحوه انتخاب هشت تنیسور برتر:
۱) ۷ رنک برتر جدول
۲) حداکثر تا ۲ تا قهرمان گرند اسلم که رنکی بین ۸ تا ۲۰ داره
۳) نفر هشتم جدول رده بندی
درصورتیکه تعداد بازیکنهای حائز شرایط بیش از ۸ نفر بشه به ترتیب اولویت عمل میشه و درمواردی هم که اوضاع پیچیده میشه خود ATP نفرات رو انتخاب میکنه

farhad20
07-18-2017, 11:08 AM
هوادارای فدر که اینجا به هم شادباش گفتین ایا در صفحات راجر توی تویتر و فیسبوک و... بهش شادباش گفتین؟
دروغ چرا تا قبر ااا.من نگفتم

farhad10
07-18-2017, 11:59 AM
دوستان نمیدونید تکرار بازی رو چه کانالی و کی میذاره ؟

farhad10
07-20-2017, 11:44 AM
تکرار کامل بازی امروز از ساعت 2.5 ظهر از شبکه Sky Sport 2HD از ماهواره استرا 19 درجه شرقی

pourya RF
07-24-2017, 11:22 PM
با تاخیر این قهرمانی بزرگ و تاریخی رو به همه ی طرفدارای اسطوره تبریک میگم :655: ویمبلدون امسال شیرین ترین گرند ما بود واقعا:655::866: ایشالا بیستمی رو هم تو یو اس اوپن امسال میگیریم :655: ...واقعا راجر فدرر سمبل تنیس ,امسال فکر کنم برای بار پنجم جایزه لاروس رو فدرر ببره که این واقعا رکورد باور نکردنی :655: