PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون تنیس مسترز رم

masa
05-17-2017, 09:55 AM
مرد شماره ۱ جهان حذف شد. در ادامه ناکامی های اندی ماری، اینبار او در اولین بازی با باخت مقابل فوگینی ایتالیایی حذف شد. (۶ بر ۲ و ۶ بر ۴)
براستی چه اتفاقی واسه ماری افتاده؟
بعد از توفان نیمه دوم سال ۲۰۱۶، جایی که هیچ کس رقیبی برای نواک متصور نبود، ماری اومد و کاری کرد کارستان اما ۲۰۱۷ واسش متفاوت پیش رفت و پس از نمایش های متوسط در ابتدای سال حالا وضعیت اسفناکی داره

YOSEF
05-17-2017, 11:35 AM
سلام دوستان باتوجه به وضعیت اندی ونواک احتمال نامبر وان را جر یا رافا خیلی زیاده ...رولند هم بدون حضور را جر بخت اول رافا هست البته حقش هم هست از رکورد پیت سمپراس بگذره بامید حضور پرقدرت را جر ورقابتی جذاب بین این دو اسطوره فراموش نشدنی

masa
05-19-2017, 09:41 PM
دومنیک تیم در ادامه روند خوب خود، بالاخره نادال رو برد. از فینال مادرید و بازی نزدیکش با نادال میشد حدس زد که تیم برای رافا دردسر سازه اما امکان بردش اونم تو ۲ ست قابل تصور نبود.

masa
05-20-2017, 09:17 PM
نوله هم با استفاده اقتصادی از برک پوینتها با غلبه بر دلپوترو به نیمه نهایی رسید. بازی سختی با تیم داره. اگر بتونه به فینال برسه میتونه اعتماد به نفسش رو مجددا پیدا کنه و به روند خوب خودش برگرده
در فینال زورف جوان منتظرشه ولی بنظر من اگر نواک به فینال برسه، قهرمان میشه و زورف نمیتونه در اولین فینال مسترزش از سد نواک بگذره

masa
05-21-2017, 02:11 PM
نواک جوکوویچ با یک پیروزی آسان ۲ بر ۰ برابر دومینیک تیم به فینال مسترز رم راه یافت (۱-۶ و ۰-۶) و حریف زورف تنیسور ۲۰ ساله آلمانی شد.

mspayam
05-22-2017, 06:51 AM
آفرین به زورف که در اولین حضورش در مسترز فوق العاده بود و با شایستگی بر جوکوویچ پیروز شد. جوکوویچ سال ها یکی از بهترین بکهندها رو داشت، اما بکهند زورف از جوکوویچ هم بهتره و یکی از عوامل مهم پیروزیش بود.

rezaomo
05-22-2017, 09:36 AM
به شخصه اين حس رو دارم كه رولند گاروس امسال نه به ماري ميرسه ، نه به نادال و نه به جوكو . نسل بعدي برترين تنيس بازان منجمله تيم و زوروف مي تونند شگفتي ساز رولند امسال باشند . البته بايد به انتظار نشست و ديد . :379:

mspayam
05-23-2017, 07:19 AM
به شخصه اين حس رو دارم كه رولند گاروس امسال نه به ماري ميرسه ، نه به نادال و نه به جوكو . نسل بعدي برترين تنيس بازان منجمله تيم و زوروف مي تونند شگفتي ساز رولند امسال باشند . البته بايد به انتظار نشست و ديد . :379:

احتمال هر چیزی هست، اما من با توجه به عملکرد درخشان نادال از ابتدای سال (حضور در فینال اوپن استرالیا، و فینال مسترز میامی و قهرمانی در دو مسترز خاک و بارسلونا)، شانس نادال رو بیشتر می دونم.