PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل در زدن سرويس

Jym
03-05-2017, 08:40 AM
سلام

من مشكل اساسي در سرويس زدن ، دارم و اعتماد به نفسم رو خيلي كم كرده و باعث ميشه كه گيم ها رو ببازم .

بقيه ضربه هام خيلي خوبن و تو رالي اصلا مشكلي ندارم و اگر بقيه ضربه هام از ١٠ ، ٨ باشن ، سرويسم

٢ هست . كلي هم فيلم اموزشي ديدم ولي اصلا درست نشد ، سرويس كيك و سايد هم نميخوام ،

لطفا اگر تكنيك يا كلك و رمزي واسه سرويس فلت با اسپين ( سرو تاپ اسپين فكر كنم ) داريد ، بهم بگيد

كه سرو ١ و ٢ رو يك نوع بزنم و مراحلشو بم بگيد كه به ترتيب اجرا كنم

ممنون .

grand slam man
03-06-2017, 10:27 AM
سلام

من مشكل اساسي در سرويس زدن ، دارم و اعتماد به نفسم رو خيلي كم كرده و باعث ميشه كه گيم ها رو ببازم .

بقيه ضربه هام خيلي خوبن و تو رالي اصلا مشكلي ندارم و اگر بقيه ضربه هام از ١٠ ، ٨ باشن ، سرويسم

٢ هست . كلي هم فيلم اموزشي ديدم ولي اصلا درست نشد ، سرويس كيك و سايد هم نميخوام ،

لطفا اگر تكنيك يا كلك و رمزي واسه سرويس فلت با اسپين ( سرو تاپ اسپين فكر كنم ) داريد ، بهم بگيد

ممنون .

نابرده رنج گنج میسر نمیشه داداش
فقط با تمرین و پشتکار زیاد میتونی سرویستو خوب کنی اگر غیر از این بود که الان همه راجر فدرر بودن:251:

mspayam
03-06-2017, 11:25 AM
سلام

ممنون .

دوست عزیز
سرویس رو باید پیش یه مربی تمرین کنین. اما نکته ای که همه ی مربی ها روش اتفاق نظر دارن اینه که برای سرویس فلت توپ رو در بالاترین جای ممکن بهش ضربه بزنین. بد نیست یه ویدیو از سرویس زدنتون بگیرین و اینجا بذارین تا بهتر بشه در مورد روش های بهتر کردنش نظر داد.

Jym
03-06-2017, 02:32 PM
ممنون ، مربي داشتم ولي بيشتر تمركز روي ضربات ديگه بود و رو سرو وقت كم گذاشتيم .
مثلا من فور هند و بكهند مخصوص خودم رو از انواع روش هايي كه داره پيدا كردم و روش وقت
گذاشتم و تقويت كردم ولي هنوز كه هنوزه روش سروس زدني كه واسم خوب باشه رو پيدا نكردم
و هر بار يه مدل ميزنم كه اكثر بد و گاهي هم بدون اينكه علتش رو بدونم ، خوب ميشه ( شانسي )
ولي بقول دوستمون باس تمركزم رو بزارم رو تمرين زياد سرو تا قلقش دستم بياد :243:

ehsann
03-24-2017, 01:58 AM
ممنون ، مربي داشتم ولي بيشتر تمركز روي ضربات ديگه بود و رو سرو وقت كم گذاشتيم .
مثلا من فور هند و بكهند مخصوص خودم رو از انواع روش هايي كه داره پيدا كردم و روش وقت
گذاشتم و تقويت كردم ولي هنوز كه هنوزه روش سروس زدني كه واسم خوب باشه رو پيدا نكردم
و هر بار يه مدل ميزنم كه اكثر بد و گاهي هم بدون اينكه علتش رو بدونم ، خوب ميشه ( شانسي )
ولي بقول دوستمون باس تمركزم رو بزارم رو تمرين زياد سرو تا قلقش دستم بياد :243:
سلام سال نو همگی مبارک
با اجازه از اساتید
دقیقا مشکل کارتون کجاست؟یعنی تو چه مرحله ای ضعف شدید دارین؟
اکثرا شاید تو هماهنگ کردن تاب راکت و زدن تاس مشکل دارن
اگرم از تاب راکت استفاده نمیکنین پس هیچوقت سرو خوب نمیتونین بزنین
اول از بالا تنه شروع کنید به گرفتن ضعفها و بعد رو پاها کار کنید
حرکت سایه درست هم خوبه برای راحتتر شدن تاب راکت
من در حد اطلاعاتم کمک میکنم