PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحلیل، گفتگو و تبادل نظر پیرامون (Barclays ATP World Tour Finals) فینال تور جهانی 2016 تنیس

مسعود 289
11-08-2016, 04:36 PM
با درود
پس از مدتی غیبت به بهانه مهم ترین و حساس ترین تورنمنت پایان فصل سالهای اخیراین تاپیک را آغاز میکنم
علاقه و وابستگی من به تنیس ٬این سایت وزین و دوستان خوبم در اون غیرقابل انکاره
اما من هم مثل خیلی از دوستان دیگه به نوعی در دام شبکه های نسبتا نوظهور مجازی اجتماعی
افتاده و هیجان خود را با دوستان خوبم که همگی از اعضای فعال و قدیمی این سایت هستند در گروه تلگرام رد و بدل میکنیم
همون فضای کل کل وشادیها و ناراحتیها در کنار دوستان متعصب طرفدار راجر رافا نواک و حتی اندی ماری
چیزی که بیشتر مجابم میکنه این تاپیک را آغاز کنم همین اعتبار و تخصصی بودن سایت و تاپیکهای اونه
و مهمتر از اون اینکه اینجا همیشه دسترسی داریم به یک آرشیو قوی و منظم
و بر خلاف تلگرام مطالب به راحتی در سالهای آینده نیز قابل رجوع و بررسی است
در پایان این مقدمه جا داره تشکر کنم از همه عزیزانی که علیرغم خلوتی با جدیت علاقه و پشتکار چراغ سایت را روشن نگاه داشته
و فضای مساعد کنونی را حفظ کرده اند سپاس ویژه دارم از مدیر محترم و پاور عزیز که زحماتشون بر هیچکس پوشیده نیست

.....

روز گذشته قرعه کشی انجام شد و ۸ تنیسور راه یافته به بارکلیز حریفان خود را شناختند
گروه جان مک انرو شامل اندی ماری استن واورینکا کی نیشیکوری ومارین چیلیچ
و
گروه ایوان لندل شامل نواک جوکوویچ میلوس رائونیچ گایل مونفیس و دومینیک تیم
به روال همیشه تنیسور یا تنیسورهای ذخیره هم حضور خواهند داشت که بردیچ و گوفن خواهند بود
چیزی که مشخصه به راحتی میتوان گروه اندی ماری را گروه مرگ دونست و گروه نواک بدون شک تک به تک از حریفان ماری آسانتر به نظر می رسند
البته همه اینها احتمالات و پیش داوریهایی هست که ممکنه کاملا خلاف اون ثابت بشه
اما در شرایط فعلی و آمادگی فعلی بازیکنان بنظرم از گروه جان مک انرو همه شانس برابری برای حذف یا صعود دارند
شرایط اون گروه واقعا میتونه پیچیده و حساس بشه
اما در گروهی که نواک حضور داره علیرغم عدم آمادگی کلی نواک در ماههای اخیر بنظر میاد براحتی راهی سمی فاینال خواهد شد
همانطور که همه می دونیم در حال حاضر ما یک نامبروان جدید و بسیار شایسته داریم
نیمه دوم فصل شاهد قدرتنمایی مطلق و درو کردن تقریبا تمامی عناوین توسط اندی ماری بودیم
همانطور که نیمه اول فصل تقریبا تمام و کمال تحت حکمرانی نواک بود
در حال حاضر فاصله اندی با نواک ۴۰۵ امتیاز هست که به هیچ وجه نمیتونه حاشیه اطمینان خوبی برای اندی باشه خصوصا با این قرعه
نواک بنظرمن میتونه فصل را با دوجام برای خودش تمام کنه هر دو جام اهمیت زیادی دارند
نواک با گرفتن این دو عنوان میتونه با دو رکورد مهم راجر در تعداد مسترزکاپها و سالهای نامبروانی برابری کنه
و سال پر فراز و نشیب ۲۰۱۶ را پربار و عالی تمام کنه

taban
11-11-2016, 08:50 AM
سلام بر دوستان عزیز، امیدوارم سال خوبی رو سپری کرده باشین....
همانطور که میدونید، ما اکانت هایی را که به عموم مردم می دهیم، هرگونه سوالاتی از قبیل باز کردن پکیج ها و کانال های مختلف را می توانید با ما در میان بگذارید...
منتظر تماس ها و پیام های شما هستیم....
بازگشایی بیش از 1000 کانال متنوع در مسیرهای مختلف ماهواره ای با اکانت های ما...
اعتماد شما ، اعتبار ما هست..
آیدی تلگرام جهت پیام: NTcccam@
شماره تماس جهت خرید آنی اکانت و آموزش نصب سیسیکم: 7278 691 0933

archi
11-11-2016, 08:09 PM
Andy Murray describes Gael Monfils as 'maybe the best natural athlete we've ever had in tennis,' and he should know

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/11/10/21/3A3D236C00000578-0-image-a-16_1478814100406.jpg

taban
11-12-2016, 05:04 PM
سلام بر دوستان عزیز، امیدوارم سال خوبی رو سپری کرده باشین....
همانطور که میدونید، ما اکانت هایی را که به عموم مردم می دهیم، هرگونه سوالاتی از قبیل باز کردن پکیج ها و کانال های مختلف را می توانید با ما در میان بگذارید...
منتظر تماس ها و پیام های شما هستیم....
بازگشایی بیش از 1000 کانال متنوع در مسیرهای مختلف ماهواره ای با اکانت های ما...
اعتماد شما ، اعتبار ما هست..
آیدی تلگرام جهت پیام: NTcccam@
شماره تماس جهت خرید آنی اکانت و آموزش نصب سیسیکم: 7278 691 0933

دوستان توجه کنند********
اکانت های ما تا پایان روز دوشنبه تخفیف ویژه داره....
اکانت های یکساله:90.000 تومان + اکانت هدیه به مدت 25 روز....
فرصت را از دست ندهید...
کسانی که اکانتشان به اتمام رسیده میتوانند با آیدی من در تلگرام در تماس باشند..
آیدی تلگرام: NTcccam@
شماره تماس: 7278 691 0933

نشاط
11-12-2016, 08:34 PM
مدیر و ناظر محترم لطفا اجازه ندید محیط یک تاپیک تخصصی تبدیل بشه به محل دستفروشی.
صدرحمت به واگن های مترو و فروشنده های دوره گردش!

به این فروشنده خیر توصیه میکنم یک تاپیک (مغازه)برای خودش باز کنه اطلاعیه های جذابش را اونجا بزنه

taban
11-13-2016, 08:31 AM
مدیر و ناظر محترم لطفا اجازه ندید محیط یک تاپیک تخصصی تبدیل بشه به محل دستفروشی.
صدرحمت به واگن های مترو و فروشنده های دوره گردش!

به این فروشنده خیر توصیه میکنم یک تاپیک (مغازه)برای خودش باز کنه اطلاعیه های جذابش را اونجا بزنه

اولا سلام...
دوست عزیز کسانی رو میشناسم که با قیمت های گزاف، اکانتهاشون رو خریداری میکنند، ما اینجا میخواییم دوستان با استفاده بهتر و قیمت مناسب نسبت به تهیه اکانت، اقدام کنند...
فقط همین دوست عزیز... با تشکر...

masa
11-13-2016, 10:43 AM
سلام با این قرعه بنظرم نواک نامبروانی اش رو پس میگیره ولی خوب احتمالش زیاده که بعد از اپن استرالیا دوباره اونو از دست بده.

MRF
11-13-2016, 01:39 PM
بامید بازیهای جذاب و زیبا

نشاط
11-13-2016, 10:29 PM
بازی اول که واقعا جذاب بود جوکو مدعیه و به راحتی از دو عنوان با ارزش که هفته آینده سرنوشتش معلوم میشه نخواهد گذشت چیزی به اسم قرعه آسان وجود نداره دومی تیم که ضعیفترین بازیکن تورنمنت به حساب میومد امروز بازی بدی انجام نداد اما جوکو در ست دوم و سوم به اون استانداردهای خاص خودش نزدیک شد و اجازه خلق شگفتی نداد

نشاط
11-13-2016, 10:38 PM
سلام با این قرعه بنظرم نواک نامبروانی اش رو پس میگیره ولی خوب احتمالش زیاده که بعد از اپن استرالیا دوباره اونو از دست بده.

مسلما جوکو اصلا در حال حاضر به سرنوشت فصل بعد فکر نمیکنه حتما تمرکزش بر همین یک هفته بسیار سرنوشت سازه که واقعا بینهایت حساس و تعیین کننده است شاهد یک جنگ واقعی خواهیم بود بین سلطان تنیس شش ماهه اول و سلطان تنیس شش ماهه دوم هر دو با افتخاراتی که کسب کردند شایسته عنوان شماره یکی هستند و اینجا در لندن فینال و سرانجام فصل مشخص میشه امیدوارم این شانس را داشته باشیم که شاهد نبرد مستقیم این دونفر در نیمه نهایی یا فینال باشیم و برنده بدون حرف و حدیثی صاحب افتخارات نهایی فصل بشه

mspayam
11-14-2016, 08:33 AM
بازی اول که واقعا جذاب بود جوکو مدعیه و به راحتی از دو عنوان با ارزش که هفته آینده سرنوشتش معلوم میشه نخواهد گذشت چیزی به اسم قرعه آسان وجود نداره دومی تیم که ضعیفترین بازیکن تورنمنت به حساب میومد امروز بازی بدی انجام نداد اما جوکو در ست دوم و سوم به اون استانداردهای خاص خودش نزدیک شد و اجازه خلق شگفتی نداد

آقای 289، شما دفعه ی بعد که یه اکانت فیک می سازی سعی کن دست کم انتخاب واژگانت رو عوض کنی تا اینطوری سوتی ندی. غیر از این واژگان ثابتی که برای هر دو اکانتت به کار می بری، مرتب هم می گی دو عنوان دو عنوان. در صورتی که یه عنوان قهرمانی بیشتر تا آخر فصل نمونده و شما یا تعریف عنوان قهرمانی رو بلد نیستی، یا اینکه یه تعریف جدید برای خودت ارائه دادی.

ولی در نهایت خوب شد که یکی دیگه از اکانت های جعلی خودت هم با سوتی های خودت مشخص شد:251:

sina1993
11-14-2016, 01:29 PM
ست اول تیم به لطف سرو اول خوب و انرژی کافی, با ضربات سنگین , امتیازات رو کوتاه کرد ولی ستهای بعد از لحاظ بدنی کم اورد و این مسئله قدرت و دقت ضرباتش رو تحت شعاع قرار داد (تیم در مصاحبه بعد از مسابقه به این نکته اشاره کرد)

نواک نزدیک بیس لاین ایستاده بود و بازی رو دیکته میکرد ضربات عمیق نواک , امان تیم 23 ساله رو بریده بود و اون رو بیشتر و بیشتر به عقب هل میداد.

فورهند تاپ اسپین های تیم هم در هارد ایندور کاراییش رو از دست داده بود و در این رالی ها بیش از همه آسیب پذیر بود
دومینیک تیم 27 آنفورسد ارور از ناحیه فورهند و 16 آنفورسد ارور از ناحیه بکهند داشت

نواک در ست دوم تنها 10 امتیاز از دست داد که هیچ کدوم از این امتیازها , رالی بالای پنج ضربه نداشتند
تیم علاوه براینکه نبرد پشت بیس لاین رو باخت , روی نت پوینتها هم موفقیتی بدست نیوورد 5/16 (31درصد)

به امید بازیهای زیبا در روزهای آینده:583:

نشاط
11-14-2016, 02:31 PM
آقای 289، شما دفعه ی بعد که یه اکانت فیک می سازی سعی کن دست کم انتخاب واژگانت رو عوض کنی تا اینطوری سوتی ندی. غیر از این واژگان ثابتی که برای هر دو اکانتت به کار می بری، مرتب هم می گی دو عنوان دو عنوان. در صورتی که یه عنوان قهرمانی بیشتر تا آخر فصل نمونده و شما یا تعریف عنوان قهرمانی رو بلد نیستی، یا اینکه یه تعریف جدید برای خودت ارائه دادی.

ولی در نهایت خوب شد که یکی دیگه از اکانت های جعلی خودت هم با سوتی های خودت مشخص شد:251:

خوشگل پسر سرت تو کار خودت باشه و برو نمکاتو جای دیگه بریز بداخلاق بشم بدجور قهوه ای میشیا نگی نگفتما

نشاط
11-14-2016, 02:39 PM
جهت اطلاع اون بیسواد پرمدعایی که به من ایراد میگیره دو عنوان یا دو قهرمانی یا دو جام هفته آینده تکلیفش مشخص میشه یکی شماره یک ۲۰۱۶ یکی هم قهرمان مسترزکاپ ۲۰۱۶ از دست دادن هر کدوم از این جامها یا عنوانها یا قهرمانیها برای هر کدومشون دردناکه مطمئنم هر دوشون هر دوتاش را میخوان

mspayam
11-14-2016, 09:24 PM
خوشگل پسر سرت تو کار خودت باشه و برو نمکاتو جای دیگه بریز بداخلاق بشم بدجور قهوه ای میشیا نگی نگفتما

بله در ادب و شخصیت شما که شکی نیست، همه توی این فوروم می دونن که وقتی کم میارین شروع به استفاده از الفاظ رکیک می کنین که بیشتر از هر چیز نشون دهنده ی شخصیت شماست. فکر می کردم اخلاقت بهتر شده، اما متاسفانه همون آدم فحاش و بی ادبی که بودی موندی.

جهت اطلاع اون بیسواد پرمدعایی که به من ایراد میگیره دو عنوان یا دو قهرمانی یا دو جام هفته آینده تکلیفش مشخص میشه یکی شماره یک ۲۰۱۶ یکی هم قهرمان مسترزکاپ ۲۰۱۶ از دست دادن هر کدوم از این جامها یا عنوانها یا قهرمانیها برای هر کدومشون دردناکه مطمئنم هر دوشون هر دوتاش را میخوان

به منظور اینکه یه چیزی یاد بگیری هم باید بهت بگم که عنوان برای قهرمان یک تورنمنت به کار می ره، نه برای رسیدن به رنک 1 در پایان سال، شما بفرمایین قسمت قهرمان آخر سال در این صفجه (https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ATP_number_1_ranked_singles_tennis_players) بخونین و ببین که از واژه ی عنوان برای رنک یک پایان سال استفاده نمی شه، بعد بیاین از این اظهار نظرهای عجیب و غریب بکنین.

نشاط
11-14-2016, 10:09 PM
بله در ادب و شخصیت شما که شکی نیست، همه توی این فوروم می دونن که وقتی کم میارین شروع به استفاده از الفاظ رکیک می کنین که بیشتر از هر چیز نشون دهنده ی شخصیت شماست. فکر می کردم اخلاقت بهتر شده، اما متاسفانه همون آدم فحاش و بی ادبی که بودی موندی.

به منظور اینکه یه چیزی یاد بگیری هم باید بهت بگم که عنوان برای قهرمان یک تورنمنت به کار می ره، نه برای رسیدن به رنک 1 در پایان سال، شما بفرمایین قسمت قهرمان آخر سال در این صفجه (https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ATP_number_1_ranked_singles_tennis_players) بخونین و ببین که از واژه ی عنوان برای رنک یک پایان سال استفاده نمی شه، بعد بیاین از این اظهار نظرهای عجیب و غریب بکنین.

نمی دونم برای چی داری منو تحریک میکنی؟انگار حالت خوش نیستا؟کجا و کی فحاشی کردم به غیر از امروز که خزعبلات تو خونم را بجوش اورد و نیمچه تهدیدی کردمت اصلا برای چی باید در چنین محیطی حرف زشت بزنم از من به تو نصیحت که اینجا جای تسکین دردها و خالی کردنت نیست پسر جان برو دم خونه خودتون بازی کن
در مورد عناوین هم روی حرف خودم هستم دو جام در لندن داده میشه و دو عنوان دو تایتل دو قهرمانی فهمیدنش کار سختی نباید بشه! اگر شماره یک جهان یا نامبر وان عنوان نیست پس چیه؟ دیگه هم علاقه به ادامه دادن این بحث را هم ندارم

Dariush.roger
11-15-2016, 12:34 AM

داداش در شأن و شخصيت شما نيس جواب اين ادمو بدين

mspayam
11-15-2016, 09:32 AM
داریوش جان ممنون از شما.

اما برگردیم به بازی ها، تا حالا جوکوویچ، راونیچ، نیشیکوری و ماری برنده های بازی هاشون بودن که از بین این چهار نفر تنها کسی که یه ست رو باخته جوکوویچه و بقیه در دو ست بازی هاشون رو بردن. ماری در هشتمین حضورش در این مسابقات رقابت سختی برای حفظ جایگاهش در صدر جدول رده بندی داره، تا حالا سه بار در سال های 2008، 2010، و 2012 به نیمه نهایی رسیده که به ترتیب به داویدنکو، نادال، و فدرر باخته. باید آیا امسال می تونه نتیجه ی بهتری به دست بیاره یا نه. حضور در لندن و تشویق تماشاگرها و همچنین نتایج خوبش در نیمه ی دوم فصل و مهمتر از انگیزه اش برای حفظ صدر جدول می تونه بهش در کسب نتایج بهتر کمک کنه، اما باید صبر کرد و دید چه اتفاقاتی می افته.

مسعود 289
11-15-2016, 12:13 PM
نمی دونم برای چی داری منو تحریک میکنی؟انگار حالت خوش نیستا؟کجا و کی فحاشی کردم به غیر از امروز که خزعبلات تو خونم را بجوش اورد و نیمچه تهدیدی کردمت اصلا برای چی باید در چنین محیطی حرف زشت بزنم از من به تو نصیحت که اینجا جای تسکین دردها و خالی کردنت نیست پسر جان برو دم خونه خودتون بازی کن
در مورد عناوین هم روی حرف خودم هستم دو جام در لندن داده میشه و دو عنوان دو تایتل دو قهرمانی فهمیدنش کار سختی نباید بشه! اگر شماره یک جهان یا نامبر وان عنوان نیست پس چیه؟ دیگه هم علاقه به ادامه دادن این بحث را هم ندارم

دوست عزیز با درود:866:
شما هم مثل من کم کم به این خاله زنک بازیهای سخیف عادت میکنید:160:
بندگان خدا از سر بیکاری خود را با توهمات و توهین به دیگران مشغول میکنند
طرف با خانوم مارپل همذات پنداری میکنه!:251:
اینها را میشه در یک کلمه جمع بندی کرد
.....:3t1:

DropShot
11-16-2016, 05:02 PM
سلام
امسال رقابت ماری و نوله مسابقات حساسیت مسابقات لندنو دو برابر کرده... شخصا شانس ماری رو بخاطر فرم اخیرش بیشتر میدونم واسه جام ولی خب گروهش سخته ...نیشیکوری میتونه خیلی اذیتش کنه مخصوصا بعد از یو اس اوپن ...
نوله اگه بخواد جام بگیره باید برگرده به فرم قبل المپیکش... جلوی ماری اگه بخواد اینطوری بازی کنه شانس چندانی نخواهد داشت...

در حال حاضر فاصله اندی با نواک ۴۰۵ امتیاز هست که به هیچ وجه نمیتونه حاشیه اطمینان خوبی برای اندی باشه
در واقع 130 امتیاز فقط فاصلست... 275 امتیاز ماری واسه فینال دویس کاپ پارساله که در رده بندی جدید کم میشه...

مهران
11-17-2016, 12:11 AM
گائل مونفیس به دلیل مصدومیت از ناحیه دنده از مسابقات فینال تور جهانی کناره‌گیری کرد. فردا داوید گوفن به جای او به مصاف نواک جوکوویچ خواهد رفت.

مهران
11-17-2016, 12:18 AM
واقعا دیگه خیلی بی مزه و مسخره شده این یوزهای فیک... لحن صحبت طرف اینقدر تابلو هستش که نیاز به بررسی نداره! اومده به سبک همیشگی خودش نوشته «شخصا شانس...»! آخه چقدر یه آدم میتونه کم هوش باشه! جالب تر اینکه تازه اسم نویسی کرده و توی پست اولش شروع به تحلیل کرده!! و از همه فاجعه تر اینکه از یوزهای دیگه خودشم نقل قول میگیره و جواب خودشو میده:441:

PowerVu
11-17-2016, 06:10 AM
مقایسه متوسط سریعی کورت‌های مرکزی تمامی تورنمنت‌های مسترز تنیس در سال 2016

[/URL]http://www.tennis-image.com/images/66213579528515499904.png (http://www.tennis-image.com/images/66213579528515499904.png)
لندن پاریس شانگهای سینسیناتی تورنتو رُم مادرید مونته‌کارلو مایمی ایندین‌ولز

مقایسه دو فصل و بهبود عملکرد اندی ماری در بهره‌گیری از سرویس دوم در 2016

http://www.tennis-image.com/images/25319547089717088799.png (http://www.tennis-image.com/images/25319547089717088799.png)

تنیس‌بازانی که در اولین سال حضور خود در مسترز کاپ به قهرمانی این تورنمنت رسیدند.

[URL="http://www.tennis-image.com/images/31275594216426295610.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/31275594216426295610.jpg (http://www.tennis-image.com/images/31275594216426295610.jpg)

تیم اتریشی و مونفیس فرانسوی این بخت را داشتند که پس از 18 سال تاریخ‌‎ساز شوند.

مسعود 289
11-17-2016, 02:56 PM
سلام
امسال رقابت ماری و نوله مسابقات حساسیت مسابقات لندنو دو برابر کرده... شخصا شانس ماری رو بخاطر فرم اخیرش بیشتر میدونم واسه جام ولی خب گروهش سخته ...نیشیکوری میتونه خیلی اذیتش کنه مخصوصا بعد از یو اس اوپن ...
نوله اگه بخواد جام بگیره باید برگرده به فرم قبل المپیکش... جلوی ماری اگه بخواد اینطوری بازی کنه شانس چندانی نخواهد داشت...

در واقع 130 امتیاز فقط فاصلست... 275 امتیاز ماری واسه فینال دویس کاپ پارساله که در رده بندی جدید کم میشه...

دوست عزیز
با درود و خوش آمد
با تشکر از توضیح شما
استقبالی که از شما شد را به دل نگیرید
اینجا پاتوق یک عده خاله زنک متوهم منافق و توطئه گر شده
که مدام در حال تولید خزعبلات و چرندیات هستند

Dariush.roger
11-17-2016, 04:52 PM
مدير سايت دم اين خاله خوشگل رو بگيره بندازه بيرون . اين پست اخرت هم برازنده خودته چون همه مشخصات خودتو توضيح دادي يه ادم الاف ، ولگرد ، بيكار، پرحرف ، متوهم ، بي شخصيت و غيره كه اينجا جاش نيس بگم ديگه چه تواناييهاي داري
از همه دوستان عذر خواهي ميكنم بابت معرفي كردن اين نميدون اسمشو چي بزارم

DropShot
11-17-2016, 06:26 PM
واقعا دیگه خیلی بی مزه و مسخره شده این یوزهای فیک... لحن صحبت طرف اینقدر تابلو هستش که نیاز به بررسی نداره! اومده به سبک همیشگی خودش نوشته «شخصا شانس...»! آخه چقدر یه آدم میتونه کم هوش باشه! جالب تر اینکه تازه اسم نویسی کرده و توی پست اولش شروع به تحلیل کرده!! و از همه فاجعه تر اینکه از یوزهای دیگه خودشم نقل قول میگیره و جواب خودشو میده:441:
علیک سلام... امیدوارم شما هم خوب باشین...
بنده اسم و مشخصات و شمار تماسمو برای شما از طریق پیام شخصی فرستادم تا سوء تفاهمات برطرف بشه... اگه احیانا با شخص خاصی مشکل دارین درست نیست به دیگران بی احترامی کنید...قصد من از اومدن به این انجمن فقط صحبت در مورده تنیسه...

-------------------------------------------
حالا برگردیم به لندن:

دیروز ماری و واورینکا تونستن نیشیکوری و چیلیچ ببرن تا اوضاع این گروه پیچیده تر بشه...فکر نمیکردم واورینکا چیلیچو ببره ولی طبق معمول وقتیی از واورینکا انتظار نداری غافلگیرت میکنه...بازی های روز آخر این گروه جالب میشه...تکرار فینال یو اس اوپن 2014 بین نیشیکوری و چیلیچ میتونه جالب باشه ...
اونورم نوله گوفنو زد سرگروه شد... احتمالا رانیچ دوم بشه...
خودم حدس میزنم ماری بخوره به رانیچ و نوله هم با نیشیکوری بازی کنه...نظر شما چیه؟

نشاط
11-18-2016, 09:34 PM
جوکو قهرمان میشه و نامبروانی را هم پس میگیره تامام!

taban
11-19-2016, 07:37 AM
جوکو قهرمان میشه و نامبروانی را هم پس میگیره تامام!
بله حتما میشه... مورای رو تو فینال محو خواهد کرد...

omidd
11-19-2016, 12:32 PM
بعد مدتی ی پست راجبع آخرین بازی های 2016 بدون راجر و رافا.
سالی که نیمه اولش با قدرت نواک شروع و با افت نواک و قدرت ماری ادامه پیدا کرد و الانم که خیلی نزدیکن به فینال و قهرمانی که میتونه اول رنکینگ بشه.
شاید کمتر کسی فکر میکرد اندی بتونه روزی نفر اول دنیا بشه اونم بعد شروع خوب دیگه از نواک اما اندی هم خودش خ خوب کار کرد و خصوصا افت نواک خیلی بهش کمک کرد
اندی خوبه اما شانسی که اورد نبود رافا راجر و افتشون بود و فقط نواک بود که رقیب اصلیش بود که با نرسیدن نواک به فینال عملا شرایطو برای اندی فراهم کرد اندی در گذشته هم به این خوبی بوده اما اون موقع رافا راجر و نواک در مراحل پایانی پیروز میشدن تا در اواخر دهه سوم زندگیش برای مدتیم شده نفر اول باشه درسته خوش شانس بوده اما شکی نیست که خوبه پرتلاش بوده و با پشتکار به هدفش رسیده و بازی خوبیم به نمایش میذاره.
راجبع بازی امروز بعید نواک نتونه ببره، نیشی مثل همیشه پرنوسان بوده فقط در صورتی میتونه خودی نشون بده که در پیک بازی خودش باشه که بعید،یکی از نکات مهم برای پیروزی بر نواک طی این چند ماه اخیر که خیلی تاثیرگذار بود سرویس خوب برای بردن نواک و رالی که نیشی سرو ضعیفی دار پس شانسشم به همون اندازه کم و نواک با ی پازی پسیو و پراشتباه از نیشی میتونه فینال بره یا مثل بازی سال پیش با ی بازی هجومی کم نقص کارو تموم کنه، استن یا چیلیچ رقیب خطرناک تری بودن واس نواک هرچند باز تحت هر شرایطی نواک در فینال میدیدم.
اندی اگه میلوش سرو خ خوب بزنه کار سختی داره اما اونم با توجه به سبک بازیش برنده این بازی و فینال به حق بازی نواک اندی و برنده خوشبخت نامبر وان.
راجبع بازی اندی نواک مدتی میخواستم بنویسم که نواک در بعد فنی از اندی همیشه پیش بوده در لحظات حساس و بدلیل بردهای متعدد نواک در بعد روحیم در بهترین شرایطش بوده اما شکست نشون دادش تاثیر بدی در روان حتی تنیسور بزرگی مثل نواک داشته که کامل مشخص در بازیش خ تحت فشار و بروز میده که از همچین تنیسور بزرگی قابل قبول نیست هر چند هر انسانی مدل خاص خودشو داره اما در وجهه عمومی و تنیس رد میشه.
اگه این دو تنیسور به فینال برسن میتونم بگم برای اولین بار این اندی که در بعد روحی از حریفش پیش و نواک باید اینقدر خوب باشه که بتونه قهرمان بشه خصوصا که این بازی در لندن و اندی با بردهای متعدد شانس خوبی برای قهرمانی داره.
راجبع اون دوستانی که میگفتن نواک عصرش به اتمام رسیده در واقع دیگه یطرفه نیست من موافقم اما اینکه بگیم دیگه باطل شده مخالفم هر چند حتی اگه نواک لندن قهرمان بشه باز به احتمال خ زیاد نیمه ابتدایی سال 2017 اندی این عنوانو بدست میاره با توجه به تعدد کسب امتیازات 2016 نواک.
با این حال عملکرد نواک در ماه های ابتدایی 2017 نشون میده میتونه در ادامه چقدر دیگه نفر اول باشه پیش بینی من این که باز برای مدتی به این عنوان میرسه و با توجه به اینکه نسل بعدی تنیسم بی ثباتن نواک همچنان از شانس خوبی واس عبور از رکورد راجر برخوردار و سال 2017 خصوصا نیمه نخستش خیلی تاثیر گذار اگه سال بعد نتونه به این فرم برسه دیگه کارش خیلی سخت ضمنا عملکرد اندیم خیلی مهم.
و در انتها اگر اندی بتونه سطح بازی خودشو حفظ کنه با اینکه در بعد فنی نواک بهتر اما بعد روحی میتونه اندیو بالاتر از نواک در ادامه قرار بده تنیس نشون داده که پیروزی های پیاپی و قهرمانیا بیشتر بجای غرور به تنیسور وجهه پیروزی قدرت و تسلط بیشتر میده و در حال حاضر بنظرم جز نواک نمیتونه کسی حریف اندی آماده بشه و بنظرم قهرمان لندن اگه ماری باشه بار خودشو واس سال بعدم میتونه ببنده و نواک در شرایط بدتری قرار میگیره و اگه نواک قهرمان بشه یجورایی برمیگرده و 2017 هر دو با ی شرایط برابر بازی میکنن یعنی ی جنگ تمام عیار در لندن در فینال امیدوارم شاهد باشیم چه بازی جذاب پرتنش پرهیجان پر از رالی و برنده ای که در آسمان تنیس آقایییییی خواهد کرد.
موفق و پیروز باشید دوستان ت.ت عزیز.یا علی:583::443:

sami6425
11-19-2016, 08:56 PM
خدایا ممنون:583:

کامان اندی شماره 1 جدید :441::441::866::583:

masa
11-19-2016, 09:08 PM
اندی به سختی و با کمی خوش شانسی به فینال رسید

نشاط
11-20-2016, 01:26 AM
جوکو عالی بود قشنگ خط و نشون کشید برای ماری حالا با تک بازی فردا واقعا معلوم میشه چه کسی شایستگی نامبروان بودن را داره جوکو در آستانه افتخاربزرگیه اگر اندی بتونه متوقفش کنه شق القمر کرده

masa
11-20-2016, 06:32 AM
نوله دو ساعت و نیم کمتر از اندی بازی کرده. فکر کنم با توجه به تسلطی که تو این زمین داره و با بازیهای آسونتر بتونه نامبر وانی رو پس بگیره

مسعود 289
11-20-2016, 12:20 PM
نواک برای پنجمین بار متوالی به فینال تور آخرفصل یا بارکلیز راه یافت
که خودش به تنهایی یک افتخار و رکورد بزرگه
نواک این فرصت را داره با یک تک پیروزی ارزشمند دیگه به دو عنوان بزرگ برسه
برای پنجمین بار مرد شماره یک دنیا و نامبروان ۲۰۱۶ و قهرمان مستز کاپ برای ششمین بار و پنجمین بار متوالی
در این صورت نواک در این دو زمینه با دو رکورد فدرر برابری میکنه
حریف و رقیب امشب البته بسیار قابل احترام و محکمه
اندی ماری در شش ماه گذشته بدون شک بهترین تنیسور تور بوده و هر چی عنوان ریز و درشت بوده درو کرده
امشب هر اتفاقی که بیفته و با هر نتیجه ای اندی شایسته تحسین و احترام فوق العاده ست
جا داره اشاره کنیم به جوان شایسته و دوست داشتنی کانادایی میلوش رائونیچ
مرد شماره ۳ تنیس دنیا که پیشرفت فوق العاده ای داشته و فصل به فصل به کسب افتخار نزدیک تر میشه
دیشب هم فوق العاده بود و فاصله ناچیزی با رسیدن به فینال داشت
میلوش پنج ست در این تور با نواک و اندی بازی کرد
یک ست برد و چهار ستی را که باخت در چهار تایبرک نزدیک و فشرده بود
میلوش دیگه صرفا یک بیگ سرو نیست با یک بازی ماشینی و خسته کننده
اون سلاحهای متنوع جذاب و مرگباری داره که مطمئنم به زودی راهش را به سوی افتخار پیدا میکنه

sami6425
11-20-2016, 02:45 PM
بییییییییییییپ:786::br2::tg:

ehsm
11-20-2016, 04:54 PM
توی این تورنومنت ماری شایسته تر به قهرمانی هست

sami6425
11-20-2016, 10:05 PM
ست اول بازی برای شماره 1 جدید

اندی ماری 3/6

:441::441::441:

sami6425
11-20-2016, 10:32 PM
دبل برک کامان اندی شماره 1 جدید

:866::866:

sami6425
11-20-2016, 11:01 PM
هوررررررا اندی ماری قهرمان شد

شماره 1 جدید دمت گرم :866::866::583::583:

#سامان#
11-20-2016, 11:05 PM
نواک این فرصت را داره با یک تک پیروزی ارزشمند دیگه به دو عنوان بزرگ برسه
برای پنجمین بار مرد شماره یک دنیا و نامبروان ۲۰۱۶ و قهرمان مستز کاپ برای ششمین بار و پنجمین بار متوالی
در این صورت نواک در این دو زمینه با دو رکورد فدرر برابری میکنه

آرزو بر جوانان عیب نیست:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:

novak djokovich
11-20-2016, 11:19 PM
تبریک به اندی و طرفداراش و خسته نباشید به جوکوی بزرگ .. تو چند وقت اخیر روند رو به نزولی داشت ولی تو لندن خیلی خوب بازی کرد و امشب هم در مجموع خوب بود ولی اندی واقعا بهتر بود ولی نواک قطعن نامبر وانی رو پس میگیره و فعلن تایتلهای زیادی خواهد داشت

مسعود 289
11-21-2016, 12:42 AM
باید اندی را تحسین کرد نه فقط یک نیم فصل بی نقص و پر از عنوانهای ریز و درشت
بلکه یک سال عالی را سپری کرد فتح ویمبلدون و المپیک
دو نایب قهرمانی در گرند و چندمسترز و تورنمنت ۵۰۰ امتیازی
هیچکس نمیتونه شایستگیش را منکربشه گوارای وجودش و تبریک به هواداران واقعیش
در مورد بازی باید گفت که نواک خوب شروع کرد اما چند اشتباه عجیب و باورنکردنی و کمی بدشانسی
باعث افتش شد و ست اول را واگذار کرد
ابتدای ست دوم هم همون داستان ادامه داشت و نواک هم بد بود و هم شانس یارش نبود
و دوبار پیاپی برک شد
گفته میشه که شانس با آدمهای برنده است و امشب دقیقا با اندی همراهی میکرد
اندی از برتری ایجاد شده روحی و روی تابلو استفاده میکرد ضربات ریسکی میزد و جواب هم میگرفت
اما ربع پایانی بازی حقیقتا من را راضی کرد نواک همونی شد که ازش انتظار میرفت
روحیه و جنگندگیش همونی بود که دوست داشتم اندی را برک کرد گیم سرویس خودش را راحت هولد کرد
و در گیم سرنوشت ساز برای برگشت جنگید و بعید نبود بازی را برگردونه اما دیگه دیر بود
در مجموع من از تورنمنتی که نواک گذروند راضی ام درسته که فینال را واگذار کرد
اما باخت قابل قبولی بود در مقابل شماره یک دنیا و بهترین بازیکن فعلی تنیس جهان
باخت در مقابل بازیکن بهتر و برتر نه برای نواک دردناکه و نه برای طرفداران منطقی اون
نواک تا رولند گاروس آنچنان عملکردی داشت که جای شکوه و شکایت باقی نمیگذاره
اگر کسی فراموش کرده باید یاداوری کرد کسب دو گرنداسلم و ۴ مسترز نتیجه فوق العاده ای بوده
در هر صورت باید نگاهی به جلو داشت فصل ۲۰۱۶ عملا تمام شده و حدود دوماه دیگه
فصل بعد آغاز میشه فصلی که مطمئنم فصل هیجان انگیز و پرحادثه ای میشه
اندی نامبروان نواک زخم خورده اما در اندیشه پس گرفتن جایگاهش
فدال برخواهند گشت
اینهمه تنیسور سرپنجه و باتجربه
این خیل جوانان حریص و میدان دیده و در پی کسب شهرت و افتخار
همه اینها نوید فصلی زیبا و پرفراز و نشیب را میده
اما فکر میکنم اگر اتفاق خاص و عجیبی نیفته سال ۲۰۱۷ مجددا ادامه رقابت نزدیک و جذاب
نواک با اندی را شاهد باشیم راونیچ شماره ۳ فعلی بنظرم به رشد خودش ادامه میده
و اصلا بعید نیست موفق به کسب گرند یا مسترز بشه
با احترام به هواداران فهیم فدال بسیار بعید می دونم که این دو موفق به انجام کار خاصی بشن
خصوصا فدرر که از جایگاه ۱۶ رده بندی با قرعه های سختی روبرو خواهد شد
تصورش را بکنید در استرالیا ایندین ولز میامی و فصل خاک به احتمال زیاد
فدرر در خطر قرار گرفتن در مسیر اندی نواک راونیچ استن نیشی تیم در مرحله یک شانزدهم
کوارتر و سمی فاینال قرار داره
ضمن اینکه از ۷۲۰ امتیاز سمی فاینال ملبورن دفاع کردن خودش به تنهایی کار شاقیه
نهایتا اینکه بنظرم اندی نواک و میلوش مجددا سه نفر برتر سال ۲۰۱۷ خواهند بود
فقط احتمالا جایگاهشون عوض میشه نادال میتونه برگرده و برای فصل خاک مدعی باشه
اما بعیده فدرر حتی در بارکلیز ۲۰۱۷ حاضر باشه

sina1993
11-21-2016, 01:06 AM
نهایتا اینکه بنظرم اندی نواک و میلوش مجددا سه نفر برتر سال ۲۰۱۷ خواهند بود
فقط احتمالا جایگاهشون عوض میشه نادال میتونه برگرده و برای فصل خاک مدعی باشه
اما بعیده فدرر حتی در بارکلیز ۲۰۱۷ حاضر باشه

هر چند این حرفها متاثر از شکست نواکه ولی لازمه به این مسئله اشاره کنم راجر بخاطر توانایی های که داره همیشه نشون داده میتونه به سطح اول تنیس جهان برگرده 2016 بخاطر مصدومیت و آمادگی برای کسب موفقیتهای بیشتر انصراف داد و بدون شک با قدرت برمیگرده

ولی نواک بدلیل سبک بازیش و ناتوانییش در اجرای سبکهای دیگه تنیس افتش ادامه پیدا میکنه و شانس اینکه مثل راجر برگرده رو نداره

نواک بخاطر دفاع از عناوین نیمه اول فصل 2016 روند نزولیش ادامه پیدا میکنه افت نواک توی رنکینگ روی تمرکز و اعتماد بنفسش تاثیر منفی میذاره و شرایط براش بدتر از نیمه دوم 2016 میشه.

در ضمن حفظ تمرکز توی ربع پایانی بازی چیزی رو تغییر نمیده تنیسوری که در کل بازی میتونه تمرکزش رو حفظ کنه موفق میشه

اینها مربوط به مسائل روحی نواک میشد مسائل جسمی که با افزایش سن به وجود میاد و باعث کاهش سرعت و قوای جسمانی میشه که جای خود داره

مسعود 289
11-21-2016, 01:16 AM
رنکینگ ۲۰۱۵ را می دیدم نکات جالبی توش بود
راونیچ پارسال را ۱۴ تمام کرد و امسال ۳
فوق العاده است واقعا
تیم هم از ۱۵ به ۸ جهش خوبی داشت
کیریوس هم همین طور
از اونها بهتر دلپوترو بود که چندصدپله صعود کرد
دلپوترو را هم باید برای ۲۰۱۷ جدی گرفت
پارسال کی فکرش را میکرد اندی ماری نامبروان ۲۰۱۶ باشه!؟
واقعا حس میکنم فصلی پرماجرا و هیجان انگیز در انتظارمونه
ماه عسل نواک تموم شده و باید برای کسب عناوین با یک ریکاوری خوب برگرده و بجنگه
اندی ماری نیمه دوم فصل و از مادرید و رم به بعد روزگار سخت و پرفشاری خواهد داشت
قاعدتا با توجه به اختلاف امتیاز بابقیه اندی و نواک بی دردسر
تا خود ویمبلدون جایگاههای یک و دو یا دو ویک را خواهند داشت
اما از اونجا به بعد را باید دید

اندی
نواک
راونیچ
نادال
فدرر
استن
نیشی
مونفیس
تیم
سونگا
گوفن
دیمیتروف
بردیچ
کیریوس
زورف
دلپوترو
؟

باید منتظر باشیم و ببینیم

مسعود 289
11-21-2016, 01:27 AM
هر چند این حرفها متاثر از شکست نواکه ولی لازمه به این مسئله اشاره کنم راجر بخاطر توانایی های که داره همیشه نشون داده میتونه به سطح اول تنیس جهان برگرده 2016 بخاطر مصدومیت و آمادگی برای کسب موفقیتهای بیشتر انصراف داد و بدون شک با قدرت برمیگرده

ولی نواک بدلیل سبک بازیش و ناتوانییش در اجرای سبکهای دیگه تنیس افتش ادامه پیدا میکنه و شانس اینکه مثل راجر برگرده رو نداره

نواک بخاطر دفاع از عناوین نیمه اول فصل 2016 روند نزولیش ادامه پیدا میکنه افت نواک توی رنکینگ روی تمرکز و اعتماد بنفسش تاثیر منفی میذاره و شرایط براش بدتر از نیمه دوم 2016 میشه.

در ضمن حفظ تمرکز توی ربع پایانی بازی چیزی رو تغییر نمیده تنیسوری که در کل بازی میتونه تمرکزش رو حفظ کنه موفق میشه

اینها مربوط به مسائل روحی نواک میشد مسائل جسمی که با افزایش سن به وجود میاد و باعث کاهش سرعت و قوای جسمانی میشه که جای خود داره

بفرمایید همیشه یعنی چی؟
راجر مگر تا الان سابقه داشته از تاپ تن خارج بشه و دوباره برگرده؟
که حالا توی ۳۵ سالگی انتظار دارید تکرارش کنه؟
قرعه شوخی نیست دوست عزیز
قرعه های خیلی سختی تا خود ویمبلدون در انتظار راجره
با حریفانی جوان و پرتجربه
خیلی راحت ممکنه توی ملبورن در کوارتر به نادال اندی یا نواک بخوره
همین ملبورن زودتر از سمی ببازه میره رتبه ۲۰-۲۲
دوباره در ویمبلدون ۷۲۰ امتیاز باید دفاع کنه
در مورد نواک موافقم کار خیلی سختی داره اما در قرعه اش مشکلی نداره
نواک هر چقدر هم ضعیف کارکنه محاله تا قبل از ویمبلدون به رتبه ۳ سقوط کنه
و بعد از ویمبلدون میتونه دوباره نامبروان باشه
۹۵/۹/۱

Afshin
11-21-2016, 02:33 AM
تبریک به طرفدارای اندی :583:
بازی زشتی بود خدایی :434:
ولی اندی مستحق بُرد و نامبروانی بود.

.AMIR.
11-21-2016, 07:26 AM
یک نکته عجیب درمورد نواک که بهش اشاره ای نشد، اینه که اون الان به مدت 8 ماهه که هیچ عنوانی از سال گذشته اش رو نتونسته دفاع کنه؛ یعنی از ماه آوریل و شکست در برابر وسلی در مسترز مونته کارلو تا به الان در ماه نوامبر.

نوله بعد از بردن میامی، در 8 تورنمنتی که سال گذشته در اون قهرمان شده به ترتیب در مونته کارلو ،رم ،ویمبلدون ،یو اس اوپن ،شانگهای ،پاریس و لندن شکست خورده مطلق بوده. همچنین در بجینگ هم بعلت مصدومیت حضور نداشت؛تا فرصت دفاع از امتیازش رو از دست بده.

همچین آمار خیره کننده و ضعیف از نوله در دفاع کردن از عنوان قهرمانی اش طی 5 سال اخیر بی سابقه بوده. هرچند اون در این بین تونست برای اولین بار رولان گاروس رو ببره؛ همینطور مسترز های مادرید و کانادا را هم فتح کرد؛ اما عدم موفقیت و شکست پی در پی در دفاع کردن از پوینت های سال گذشته در کنار درخشش ماری در نیمه دوم سال کم تاثیر نبوده؛ در از دست دادن نامبر وانی اش.

این عملکرد ضعیف نوله وقتی بیشتر تحت شعاع قرار میگیره که باید در 3 ماه اول ،فصل جدید 4000 امتیاز از تورنمنت های مهم گرند و مسترز های پیش رو دفاع کنه.

mspayam
11-21-2016, 08:46 AM
تبریک به اندی و طرفدارهاش

با وجود تردیدهایی که در مورد رسیدن اندی به صدر جدول رنکینگ بود، ولی اندی با شایستگی تونست این جایگاه رو حفظ کنه. سه برد در مرحله ی گروهی در برابر حریفان سرسخت، پیروزی در برابر رائونیچ با انگیزه و در نهایت شکست رقیب دیرینه اش در دو ست نشون داد که اندی بی دلیل به این جایگاه فعلیش نرسیده و در هشت ماه آینده می تونه حتی فاصله اش را با نواک جوکوویچ مرد شماره 2 جهان بیشتر هم بکنه.

در مورد نواک هم که من قبلاً حرف هام رو زدم و الان که فصل به پایان رسیده می شه نگاهی به عقب انداخت و دید اون افرادی که ایمان مذهبی داشتن درست می گفتن یا ماهایی که جزو شکاکیون بودیم. با این همه من دوست ندارم مثل چند نفر از این دوستان وقتی بازیکن بزرگی می بازه مسخره اش کنم و نمک روی زخم هوادارانش بپاشم. به همین دلیل امیدوارم که فصل آینده نواک بتونه ریکاوری خوبی داشته باشه و شاهد بازی های جذابی باشیم.

احتمالاً به راجر و رافا هم در استرالیا Protected Ranking بدن و به زودی شاهد برگشت این دو بازیکن به تاپ 4 باشیم.

Najmeh5576
11-23-2016, 04:52 AM
احتمالاً به راجر و رافا هم در استرالیا Protected Ranking بدن و به زودی شاهد برگشت این دو بازیکن به تاپ 4 باشیم.

سلام منظور از Protected Rankingچی هست ممنون

mspayam
11-23-2016, 06:32 PM
سلام منظور از Protected Rankingچی هست ممنون

سلام نجمه جان

اون عبارت به طور کلی مفهومش اینه که رنکینگ بازیکن در موقع شروع تورنمنت در نظر گرفته نشه و رنکینگ بالاتری به یه بازیکن بدن. اما قانون کاملترش اینه که یه بازیکن باید نامه بنویسه به مدیر تورنمنت و تقاضا بده واسه اش. بازیکنانی هم می تونن براش تقاضا بدن که شش ماه یا بیشتر به دلیل آسیب دیدگی نتونه در مسابقات شرکت کنه. روش محاسبه اش هم به این صورته که میانگین رنکینگ بازیکن رو در سه ماه ابتدایی مصدومیتش در نظر می گیرن، و برای نه تورنمنت اولی که بازیکن بازی می کنه یا تا نه ماه بعد از شروع اولین تورنمنت اعتبار داره.

نشاط
11-24-2016, 05:19 PM
پروتکتد رنکینگ با توجه به این توضیحات نه شامل حال نادال میشه نه فدرر چون اینها به دلیل آسیب و مصدومیت کنارنکشیدن جفتشون دنبال به دست آوردن شرایط بهتر بدنی بودن و کناره گیری کردن
در مورد جوکو معتقدم منصفانه که نگاه کنیم فینالیست شدن در بارکلیز و باختن به اندی ماری شگفت انگیز نتیجه وحشتناکی نبود و نیست الان دیگه همه چیز به خود جوکو بستگی داره باید فعل خواستن را صرف کنه باید انگیزه را در خودش بوجود بیاره و سرحال و پراشتها به کورت برگرده فکر میکنم این اتفاق میفته اما در کل نظرم اینه فصل آینده فصل جالبی میشه رقابتهای جالب نتایج غافلگیر کننده و تنیس زیبا برگشتن قدرتمندانه فدرر و نادال را آرزو میکنم اما خیلی بعیده این دو توانایی جنگیدن برای شماره یک شدن را داشته باشند و احتمالا سال دیگه همه نامبروان ماری یا جوکو خواهند بود چون کس دیگه هم دور از ذهنه بتونه تهدیدشون کنه

mspayam
11-24-2016, 06:59 PM
پروتکتد رنکینگ با توجه به این توضیحات نه شامل حال نادال میشه نه فدرر چون اینها به دلیل آسیب و مصدومیت کنارنکشیدن جفتشون دنبال به دست آوردن شرایط بهتر بدنی بودن و کناره گیری کردن
در مورد جوکو معتقدم منصفانه که نگاه کنیم فینالیست شدن در بارکلیز و باختن به اندی ماری شگفت انگیز نتیجه وحشتناکی نبود و نیست الان دیگه همه چیز به خود جوکو بستگی داره باید فعل خواستن را صرف کنه باید انگیزه را در خودش بوجود بیاره و سرحال و پراشتها به کورت برگرده فکر میکنم این اتفاق میفته اما در کل نظرم اینه فصل آینده فصل جالبی میشه رقابتهای جالب نتایج غافلگیر کننده و تنیس زیبا برگشتن قدرتمندانه فدرر و نادال را آرزو میکنم اما خیلی بعیده این دو توانایی جنگیدن برای شماره یک شدن را داشته باشند و احتمالا سال دیگه همه نامبروان ماری یا جوکو خواهند بود چون کس دیگه هم دور از ذهنه بتونه تهدیدشون کنه

شما اگه دوباره نمی خوای تهدید کنی و بحث رو به حاشیه بکشی بهتره بدونی که فدرر به خاطر مصدومیت زانو از حضور در ادامه ی فصل انصراف داد پس احتمال اینکه بهش این رنکینگ رو بدن خیلی خیلی زیاده. ولی نادال رو شاید بهش ندن.

نواک هم سال دیگه تا فرنچ اوپن باید از 7950 انتیاز دفاع کنه که 3500 تا بیشتر از چیزیه که اندی باید دفاع کنه. تا یو اس اوپن هم فقط اندی باید از 1170 بیشتر از نواک دفاع کنه و به احتمال زیاد تا اون موقع اندی بتونه نامبروانی رو نگه داره.

نشاط
11-25-2016, 04:54 PM
من نمیدونم چه اصراری داره این جناب ام اس با من کل کل کنه عزیز جان با نوشتن این حرفهای بی پایه و اساس و دلخوشکنکیها شاید چندتا لایک بگیری ولی واقعا ارزشش را داره؟
در مورد مصدومیت فدرر هم باز تفسیر غلطی داری ارائه میدی فدرر با مصدومیت کنار رفت ولی خیلی وقت پیش میتونست برگرده منتها بنا به دلایل شخصی ترجیح داد برگشتش را تا ۲۰۱۷عقب بندازه نادال هم همینطور در واقع اینها کنارکشیدن تا با قدرت بیشتری برگردند و این محاله و تبعیض آمیز که بخوان سید بهتری بگیرن در شروع فصل.... حالا خواهیم دید این هم مثل دوتا جام و دوتا عنوان که من گفتم و اومدی تکذیبش کردی و معلوم شد حق با منه این هم حقانیت من تا دوماه دیگه معلوم میشه و من این مطلب را در تاپیک ملبورن کپی میکنم تا روسیاهی به زغال بمونه تا اینقدر اینجا ژست های عالم و دانا به خودت نگیری

mspayam
11-27-2016, 08:40 AM
من نمیدونم چه اصراری داره این جناب ام اس با من کل کل کنه عزیز جان با نوشتن این حرفهای بی پایه و اساس و دلخوشکنکیها شاید چندتا لایک بگیری ولی واقعا ارزشش را داره؟
در مورد مصدومیت فدرر هم باز تفسیر غلطی داری ارائه میدی فدرر با مصدومیت کنار رفت ولی خیلی وقت پیش میتونست برگرده منتها بنا به دلایل شخصی ترجیح داد برگشتش را تا ۲۰۱۷عقب بندازه نادال هم همینطور در واقع اینها کنارکشیدن تا با قدرت بیشتری برگردند و این محاله و تبعیض آمیز که بخوان سید بهتری بگیرن در شروع فصل.... حالا خواهیم دید این هم مثل دوتا جام و دوتا عنوان که من گفتم و اومدی تکذیبش کردی و معلوم شد حق با منه این هم حقانیت من تا دوماه دیگه معلوم میشه و من این مطلب را در تاپیک ملبورن کپی میکنم تا روسیاهی به زغال بمونه تا اینقدر اینجا ژست های عالم و دانا به خودت نگیری

اصرار خاصی ندارم، ولی شما یه حرف های بی پایه و اساسی می زنی و وقتی یه نفر میاد ایرادشون رو می گیره جوش میاری و شروع می کنی به بد و بیراه گفتن. اون همه در مورد اینکه جوکوویچ دو تا عنوان رو می گیره حرف زدی و با اینکه حرفت غلط از آب دراومد باز هم شروع می کنی به همین ادعاهای عجیب غریب. از اونجایی که شما جنبه ی شنیدن نظر مخالف رو نداری این آخرین جواب من به شماست.

در مورد این ادعاهای جدیدت هم این دو تا پاراگراف رو می ذارم که از این به بعد قبل از پست گذاشتن کمی هم تحقیق کنی.
اول از همه اینکه گرگ شارکو که از اعضای سایت رسمی تنیس آقایون هستش و یه ستون ثابت توی اون سایت داره به اسم "شارک بایتس" تایید کرده که فدرر در صورتی که تقاضا بده می تونه پروتکتد رنکینگ بگیره، و تنها شرطش همینه که دست کم شش ماه از رقابت ها دور باشه. حالا اگه معتقدی که ایشون هم اشتباه می کنه و فقط شما درست می گی بحثش جداست. دقیقاً نمی شه گفت که توی 9 تورنمنت ابتدایی رنک چندم رو به فدرر می دن، ولی احتمال اینکه بهش بدن خیلی خیلی بالاست.
این هم لینک خبرش در سایت Sports Illustrated
Impact of Roger Federer missing 2016 season, Olympics | SI.com (http://www.si.com/tennis/2016/07/26/roger-federer-ends-2016-season-rio-olympics-impact)

در مورد اون دو عنوان هم شما متاسفانه بر اشتباه خودت اصرار داری، رضا هم در گروه تلگرام توضیح داد که اون Year End No.1 عنوان نیست و Award به حساب میاد. با این همه اگه شما مطلبی به انگلیسی پیدا کردی که متعلق به یه سایت معتبر بود و گفته بود اون Year End No.1 یه عنوان (Title) هستش، من حرف شما رو در مورد دو عنوان، دو عنوان قبول می کنم.