PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفت و گو پیرامون تماشای مسابقات تنیس گرند اسلم 2016 ویمبلدون

taban
06-27-2016, 01:29 PM
سلام دوستان، اگه میشه کانالهای پخش کننده بازی های ویمبلدون را درج کنید .. ممنون

taban
06-27-2016, 01:39 PM
بچه ها کانال یورو اسپورت 2 تو مسیر 4.8 داره تنیس ویمبلدون رو مخش میکنه..
فرکانسشم 12360/v/27500 هست.. با پاور وی یو هم بازه.. میتونید نگاه کنید..

MRF
06-27-2016, 02:19 PM
بچه ها کانال یورو اسپورت 2 تو مسیر 4.8 داره تنیس ویمبلدون رو مخش میکنه..
فرکانسشم 12360/v/27500 هست.. با پاور وی یو هم بازه.. میتونید نگاه کنید..

سلام
تو کدوم ماهواره هاتبرد ؟

sami6425
06-27-2016, 03:29 PM
خبر فوری ??????

برای اولین بار پخش رایگان سومین گرنداسلم فصل تنیس ویمبلدون انگلیس

ماهواره یاهست
کانال Tv varzish hd
فرکانس های
11938/افقی/ 27500
12015/افقی / 27500

????????????????????????

M A E S T R O
06-27-2016, 03:47 PM
دوستان پکیج سوپراسپرت در جهت یوتلست 16 درجه رو از دست ندید.
سوپراسپرت 4 هم اکنون بازی جوکویچ رو با گزارش انگلیس در حال پخش داره.

ibo8631
06-27-2016, 10:38 PM
امسالم که گزارش انگلیسی تو چن تا کانال برقراره، دیش ما تنظیم نیست و فقط آلبانی دردسنرسه:243:
اونم فقط ss1,ss2 با سیسیکم بازه. کسی ss4 رو با سیسیکم باز داره؟

reza21re@yahoo.com
06-28-2016, 12:54 PM
پاور جان چرا دو بازی hantuchova و بازی alize lim پخش اینترنتی نداره؟

PowerVu
06-28-2016, 01:32 PM
پاور جان چرا دو بازی hantuchova و بازی alize lim پخش اینترنتی نداره؟

الیزه لیم که امروز بازی نداره گویا

اما بازی هنتوکووا در کورت 14 فیلم برداری میشه و شاید BatmanStream به خاطر تعدد مسابقات از قلم انداخته.

در هر صورت میتونین با IP بریتانیا با استفاده از تحریم شکن مثلاً سایـفـون و انتخاب انگلستان وارد سایت BBC Sport شده و از اونجا با کیفیت عالی تمام کورتها را مشاهده بفرمایید (که البته به سرعت خوب اینترنت هم نیاز داره). برنامه Live @ Wimbledon با حضور متس ویلندر و آنابل کرافت هم مسابقات رو تحلیل میکنند و هم با بازیکنان و مربیان مصاحبه زنده انجام میدن.

سایت BBC Sport به خاطر مسائل کپی رایت فقط با IP بریتانیا پخش زنده اینترنتی داره و اگر با آیپی دیگر کشورها وارد شوید، نمیشه مسابقه ای رو تماشا کرد.

در ضمن بنده بخش تماشای اینترنتی در پایان پست شماره سه را نیز آپدیت کردم. سه سایتی که زیرشان خط کشیدم به ترتیب اولویت از بالا به پایین بهترین هستند. منتها حتماً به یاد داشته باشید که اگر روی کامپیوتر قصد تماشا دارید، از مرورگر Google Chrome استفاده کرده و پیش از هر کاری افزونه Adblock Plus را از سایتش روی مرورگر نصب کنید. با انجام این کار، ده ها پیغام مزاحم تبلیغاتی روی ویدیوی اینترنتی مسابقه، دیگر نمایش داده نخواهند شد و خیالتان راحت خواهد بود.

peRFect
06-28-2016, 07:04 PM
الیزه لیم که امروز بازی نداره گویا

اما بازی هنتوکووا در کورت 14 فیلم برداری میشه و شاید BatmanStream به خاطر تعدد مسابقات از قلم انداخته.

در هر صورت میتونین با IP بریتانیا با استفاده از تحریم شکن مثلاً سایـفـون و انتخاب انگلستان وارد سایت BBC Sport شده و از اونجا با کیفیت عالی تمام کورتها را مشاهده بفرمایید (که البته به سرعت خوب اینترنت هم نیاز داره). برنامه Live @ Wimbledon با حضور متس ویلندر و آنابل کرافت هم مسابقات رو تحلیل میکنند و هم با بازیکنان و مربیان مصاحبه زنده انجام میدن.

سایت BBC Sport به خاطر مسائل کپی رایت فقط با IP بریتانیا پخش زنده اینترنتی داره و اگر با آیپی دیگر کشورها وارد شوید، نمیشه مسابقه ای رو تماشا کرد.

در ضمن بنده بخش تماشای اینترنتی در پایان پست شماره سه را نیز آپدیت کردم. سه سایتی که زیرشان خط کشیدم به ترتیب اولویت از بالا به پایین بهترین هستند. منتها حتماً به یاد داشته باشید که اگر روی کامپیوتر قصد تماشا دارید، از مرورگر Google Chrome استفاده کرده و پیش از هر کاری افزونه Adblock Plus را از سایتش روی مرورگر نصب کنید. با انجام این کار، ده ها پیغام مزاحم تبلیغاتی روی ویدیوی اینترنتی مسابقه، دیگر نمایش داده نخواهند شد و خیالتان راحت خواهد بود.

پاور جان درود..
عزیز یک بازی 3 ساعته که از طریق سایت bbc که در بالا فرمودی چقدر حجم مصرف میکنه؟؟
میخوام بیینم به صرف س که برم اکانت بگیرم بازیو اس دی ببینم یا اینکه از طریق اینترنت با کیفیت خوب ببینم .

PowerVu
06-29-2016, 09:02 AM
پاور جان درود..
عزیز یک بازی 3 ساعته که از طریق سایت bbc که در بالا فرمودی چقدر حجم مصرف میکنه؟؟
میخوام بیینم به صرف س که برم اکانت بگیرم بازیو اس دی ببینم یا اینکه از طریق اینترنت با کیفیت خوب ببینم .

درود بر شما

دوست عزیز به نظر بنده که اگر مسابقه‌ای از ماهـواره پخش بشه و امکان تماشای اون از تلویزیون برای شخص فراهم باشه، بهتره از این روش بازی مورد نظرش رو ببینه.

تماشای اینترنتی بیشتر به درد اون دسته از دوستانی می‌خوره که یا دسترسی به تلویزیون ندارند و یا مسابقه مد نظری که قصد تماشای اون رو دارند، از تلویزیون پخش نمی‌شه.

در خصوص حجم مورد استفاده در تماشای اینترنتی:

سایت BBC Sport که در بالا عرض کردم، کیفیت پخشش اصطلاحاً Adaptive هست یعنی هر چقدر سرعت اینترنت شما بالاتر باشه، کیفیت اون هم بیشتر به سمت HD شدن میره. پس اگر از این سامانه اینترنتی استفاده کنید، به ناچار حجم زیادی کسر خواهد شد. منتها من چون موردش پیش نیامده، دقیقاً اندازه گیری نکردم.

ایرانسل به عنوان سریعترین اینترنت سیمکارتی کشور، بسته های ساعتی خیلی خوبی داره که برای به خصوص دارندگان 4G LTE مناسب هست. البته روی 3G هم خیلی سرعتش خوبه.

اگر مشترک ایرانسل هستید، از App مخصوص MyIranCell استفاده کنید و در بخش بسته های افزایشی و اینترنت ساعتی یکی از دو مورد زیر را انتخاب بفرمایید.

اینترنت دو گیگابایتی دو ساعته (قابل استفاده از 8 صبح تا 2 بامداد) = سه هزار تومان

اینترنت سه گیگابایتی سه ساعته (قابل استفاده از 8 صبح تا 2 بامداد) = چهار هزار تومان

اگر این مسابقات بین ساعت دو بامداد تا هشت صبح به وقت ایران برگزار می‌شد، در اون صورت امکان داشت که از بسته های با حجم نامحدود ایرانسل استفاده کرد.

در هر صورت امتحان دو موردی که عرض شد، ضرری نداره.

reza21re@yahoo.com
06-29-2016, 09:35 AM
سلام.پاور جان ببخشید که دوباره مزاحم شدم.یه سوال داشتم.الان یه چند ماهی میشه که از گوشی اندرویدی نمیتونم بازی های تنیس از سایت بتمن استریم ببینم از کروم هم استفاده میکنم با فایرفاکسم تست کردم بازم ارور میده.میشه کمکم کنی.اخه من به کامپیوتر زیاد دسترسی ندارم.حتما باید از گوشیم بازی هارو ببینم.ضمنا با چیلتر شکنم بازم ارور میده.چه با ایرانسل چه با adsl.

Yashar
06-29-2016, 03:01 PM
گویا این دو کانال رایگان اچ دی با گزارش انگلیسی قابل دریافت برای رسیورای لینوکسی نیست
با وجود داشتن سیگنال قوی
نوا اسپورت مسیر ۲۳ درجه هم که با آغاز ویمبلدون از شیر خارج شده مثل اینکه

PowerVu
06-29-2016, 03:57 PM
سلام.پاور جان ببخشید که دوباره مزاحم شدم.یه سوال داشتم.الان یه چند ماهی میشه که از گوشی اندرویدی نمیتونم بازی های تنیس از سایت بتمن استریم ببینم از کروم هم استفاده میکنم با فایرفاکسم تست کردم بازم ارور میده.میشه کمکم کنی.اخه من به کامپیوتر زیاد دسترسی ندارم.حتما باید از گوشیم بازی هارو ببینم.ضمنا با چیلتر شکنم بازم ارور میده.چه با ایرانسل چه با adsl.

درود بر شما

روی اندروید که تست کردم مثل اینکه Player سایت BatmanStream تغییر کرده و مثل گذشته پخش نمیکنه.

اما روی PlayStation PSP Vita که سیمکارت 3G هم میخوره، سایت CricFree راحت مسابقات رو نشون میده.

http://winarticles.net/wp-content/uploads/2012/07/psp-vita-ps4pad.jpg

البته روی اندروید اگر از سایت BBC Sport با روشی که عرض شد استفاده بفرمایید، به راحتی میشه مسابقات رو آنلاین تماشا کرد.

PowerVu
06-29-2016, 04:01 PM
گویا این دو کانال رایگان اچ دی با گزارش انگلیسی قابل دریافت برای رسیورای لینوکسی نیست
با وجود داشتن سیگنال قوی
نوا اسپورت مسیر ۲۳ درجه هم که با آغاز ویمبلدون از شیر خارج شده مثل اینکه

درود بر شما

در خصوص باز کردن کانالهای Eurosport 2 HD Wimbledon و AFN Sports HD روی رسیـورهای لینوکسی که مسابقات ویمبلدون رو با گزارش انگلیسی از BBC و ESPN پخش می‌کنند:

روی تمام مدلهای HD لینوکسی مثل Vu+ HD و Dreambox با شیوه‌ی Stream Relay به کمک امولاتور Oscam امکانش هست که این کانالها رو باز و تماشا کرد. روش کار کمی زمان بر هست اما آموزش انجامش در ایـــــن (http://www.sat-universe.com/showthread.php?t=285415) تاپیک گفته شده.

پس روی Vu+ HD شما هم میشه با روش Stream Relay بالا این کار رو انجام داد. فقط ممکنه نیاز باشه Image رو ارتقا بدهید.

به جز روش بالا

اخیراً « فقط روی دریم باکس مدل DM800 HDse و جدیدتر » که CPU قابل قبولی دارند، میشه بدون استفاده از روش Stream Relay این کانالها رو باز کرد. آموزش مربوطه در ایــــــن (http://www.sat-universe.com/showthread.php?t=288857) تاپیک موجوده.

vanquishers
06-29-2016, 05:20 PM
سلام

پاور جان راهی هست تبلیغات از سایت batmanstream برداشته بشه؟
بعد از چند دقیقه پخش وسط تصویر تبلیغ میاد اعصاب خورد کنه

ممنون

reza21re@yahoo.com
06-29-2016, 05:38 PM
پاور جان یه سوال دیگه بین دو کانال afn sport وeurosport wimbeldon کدوم بازی های بیشتری رو پخش میکنه و همچنین تکرار بازی هارو در روز بعد. من afn دارم میخاستم ببینم یورواسپورت بهتره یا afn

hasti_khanum
06-29-2016, 06:40 PM
بچه ها ما ماهواره مون خیلی قدیمیه و فقط سمت بدر هست. اینجا پخش نمیکنه جایی رایگان؟ یادمه قبلنا دوبی اسپرت پخش میکرد. اینترنت هم هرکار کردم نتونستم سایتها رو باز کنم. لطفا کمکم کنید.

PowerVu
06-29-2016, 06:53 PM
پاور جان یه سوال دیگه بین دو کانال afn sport وeurosport wimbeldon کدوم بازی های بیشتری رو پخش میکنه و همچنین تکرار بازی هارو در روز بعد. من afn دارم میخاستم ببینم یورواسپورت بهتره یا afn

از بابت بازپخش Eurosport 2 Wimbledon، بهتره اما از طرف دیگه AFN Sport تعداد کورتهای بیشتری رو پوشش می‌ده و عالیه. در هر حال بستگی به سلیقه فرد داره. اگر امکانش باشه که هر دو رو داشته باشید، هر دو تماشایی هستند به خصوص اگر به گزارش انگلیسی علاقه داشته باشید نمی تونین از هیچ یک از اونها دست بکشید.

مثلاً من به خاطر علاقه وافر به Andrew Castle و Guy McCrea حتماً گزارش BBC که از Eurosport 2 Wimbledon پخش می‌شه رو از دست نمی‌دم. همچنین در AFN Sport هم محاله بشه از تحلیل‌های داخل استودیو ESPN با حضور Chris McKendry و Chrissie Evert و Brad Gilbert ،John McEnroe و به خصوص Jason Goodall دل بکنم. همینطور گزارش Chris Fowler و Mary Joe Fernández رو مگه میشه از دست داد؟

PowerVu
06-29-2016, 06:57 PM
بچه ها ما ماهواره مون خیلی قدیمیه و فقط سمت بدر هست. اینجا پخش نمیکنه جایی رایگان؟ یادمه قبلنا دوبی اسپرت پخش میکرد. اینترنت هم هرکار کردم نتونستم سایتها رو باز کنم. لطفا کمکم کنید.

درود بر شما

شوربختانه روی اون ماهـواره این مسابقات مجانی پخش نمی‌شه و نیاز هست رسیـور HD تهیه بشه.

برای تماشای اینترنتی...

اگر از لپ تاپ یا کیس کامپیوتر استفاده می‌کنید، کافیه با عمل کردن به توصیه پست بعدی، وارد سه سایت زیر شوید و مسابقه را تماشا بفرمایید.

روی لینک وب‌‎سایت‌های زیر کلیک بفرمایید:

StreamHunter

(http://www.drakulastream.eu/tennis-live-streaming-video.html)Stream2Watch (http://www.stream2watch.co/live-now/sport-stream/tennis)

CricFree.TV (http://cricfree.tv/tennis-live-streaming-1)

PowerVu
06-29-2016, 07:00 PM
سلام

پاور جان راهی هست تبلیغات از سایت batmanstream برداشته بشه؟
بعد از چند دقیقه پخش وسط تصویر تبلیغ میاد اعصاب خورد کنه

ممنون

درود بر شما

توصیه بسیار مهم: همانطور که پیش‌تر در این تاپیک عرض کردم، اگر از سیستم عامل ویندوز کامپیوتر/لپ تاپ استفاده می‌کنید، برای تماشای مسابقات حتماً از مرورگر Google Chrome استفاده کنید و پیش از رفتن به سایت پخش زنده، با ورود به ایـــن (https://adblockplus.org/) سایت، افزونه‌ی بی‌نظیر Adblock Plus را روی مرورگر خود نصب کنید تا برای همیشه از شر تبلیغات مزاحم روی ویدیوها (چه این‌جا و چه در یوتیوب و غیره) رها شوید. با وجود این افزونه، من مدتهاست رنگ تبلیغات را روی ویدیوهای پخش زنده و در یوتیوب نمی‌بینم.

افزونه Adblock Plus برای مرورگرهای اینترنتی، جلوی خودنمایی و ظهور تمام پیامهای مزاحم تبلیغاتی را می‌گیرد.

مهمترین مزیت این افزونه آن است که با بلاک کردن تبلیغات، از هدر رفتن حجم قابل توجهی از اینترنت شما جلوگیری می‌کند.

در ضمن دوستانی که روی گوشی یا تبلت اندرویدی می‌خواهند مسابقات را مجانی تماشا کنند، علاوه بر BBC Sport که عرض کردم، می‌توانند نسخه مجانی اپلیکیشن Mobdro را از ایـــن (https://updates.mobdro.com/downloads/mobdro.apk) لینک مستقیم دانلود و نصب کنید.

در این اپلیکیشن اکثر کانال های معروف ورزشی جهان قابل تماشا هستند. کانالهای BBC One و BBC Two به همراه ESPN و TSN1 و دیگر کانالها، روی این اپلیکیشن مسابقات را پخش می‌کنند.

در ضمن اگر SONY PS Vita دارید، با خیال راحت وارد سایت CricFree.tv شوید که در انتهای پست شماره سه تاپیک پخش تلویزیونی و همچنین پست قبلی همین تاپیک لینکش رو گذاشتم. با سایت CricFree.tv روی PS Vita اصلاً نگران ظهور تبلیغات نخواهید بود چون مرورگر محشر این دستگاه خودش ترتیب کارها رو می‌ده.

hasti_khanum
06-29-2016, 08:37 PM
درود بر شما

شوربختانه روی اون ماهـواره این مسابقات مجانی پخش نمی‌شه و نیاز هست رسیـور HD تهیه بشه.

برای تماشای اینترنتی...

اگر از لپ تاپ یا کیس کامپیوتر استفاده می‌کنید، کافیه با عمل کردن به توصیه پست بعدی، وارد سه سایت زیر شوید و مسابقه را تماشا بفرمایید.

روی لینک وب‌‎سایت‌های زیر کلیک بفرمایید:

StreamHunter

(http://www.drakulastream.eu/tennis-live-streaming-video.html)Stream2Watch (http://www.stream2watch.co/live-now/sport-stream/tennis)

CricFree.TV (http://cricfree.tv/tennis-live-streaming-1)

مرسییییییییییییی. عالی بود دوستم. امیدوارم منو یادت مونده باشه از قبلنا. خیلی خوب بود. بازی راجر رو تونستم ببینم. برد.:583::583::583::443::443::443:

ehsm
07-01-2016, 12:53 AM
ممنون از اطلاع رسانی دوستان. من از طریق سایت بی بی سی اسپورت بازیها رو دیدم. باید بگم واقعا خوب بود. همه کورتها رو هم پوشش میده.

ibo8631
07-03-2016, 05:17 PM
... AFN Sport تعداد کورتهای بیشتری رو پوشش می‌ده و عالیه ...

این AFN اگه بسته بشه من یکی دپرس میشم؛ گاد بلس آمه ریکا :434:

reza21re@yahoo.com
07-04-2016, 12:20 PM
پاورجان دمت گرم.با راهنمایی های که کردی رفتم چند تا بازیو از سایت بی بی سی دیدم واقعا لذت بردم.کاشکی همیشه میشد تمامی مسابقات تنیسو با این کیفیت دید.در کل خداخیرت بده.حسابی حال کردم.

slice
07-07-2016, 01:27 PM
با سلام بر پاور عزیز
پاور جان مارک دستگاه من strarmax هست ولی بنابه گفته ی شما من هر چقدر توی مسیر هند(9E) جستجو می کنم نمیتونم کانال AFN SPORT رو بیارم.به نظرتون مشکل از کجاست!!!
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید:583::583:

ehsm
07-07-2016, 05:51 PM
بچهها شما از تو اینترنت از کدوم سایت بازیها رو میبینید؟؟ من خودم از بی بی سی اسپورت میبینم که خیلی خوب هم هست. میخوام بدونم جای دیگه ای هم پخش میکنه؟

PowerVu
07-07-2016, 11:28 PM
با سلام بر پاور عزیز
پاور جان مارک دستگاه من strarmax هست ولی بنابه گفته ی شما من هر چقدر توی مسیر هند(9E) جستجو می کنم نمیتونم کانال AFN SPORT رو بیارم.به نظرتون مشکل از کجاست!!!
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید:583::583:

درود بر شما

دوست عزیزم دیـش شما گردان است یا ثابت؟

ماهـواره مدار 9 درجه شرقی یک ماهواره اروپایی/فرانسوی است و ارتباطی با هند نداره.

شاید شما با ماهواره 95 درجه شرقی NSS که کانالهای هندوستان را روی پکج Dish TV SD دارد، این مسیر را اشتباه گرفتید.

این ماهـواره که AFN بر روی آن پخش می‌شود، تنها چهار درجه با Hot Bird اختلاف دارد. یعنی اگر دیش گردان دارید، کمتر از دو ثانیه زمان می‌برد که از Hot Bird به روی AFN بروید.

سیگنال فرکانس مخصوص AFN بسیار قوی و گرفتنش مثل آب خوردن آسان است.

نسخه HD کانال AFN Sport با نام HD Sport و نسخه SD آن با نام Sport در فرکانس 11804 عمودی گیرنده شما نمایش داده می‌شود.

در ضمن، در ایــــن (http://www.iranflysattv.com/e9b.php) صفحه، فرکانس مربوط به تمامی کانالهای مسیر 9 درجه شرقی درج شده اند.

در ایران، تمام کانال‌هایی که در ستون دوم از سمت راست سایت بالا، عبارت E9B Wide دارند را می‌توان دریافت نمود.

hichkare
07-08-2016, 10:24 AM
سلام . من ریسیور استار مکس دارم با جهتهای بدر و یاهست و هاتبرد . بین اسپرت 5 و6 را باز نمیکنه . چکار کنم بتونم ببینم . بین 1 و 2 را باز میکنه

slice
07-08-2016, 12:12 PM
درود بر شما

دوست عزیزم دیـش شما گردان است یا ثابت؟

ماهـواره مدار 9 درجه شرقی یک ماهواره اروپایی/فرانسوی است و ارتباطی با هند نداره.

شاید شما با ماهواره 95 درجه شرقی NSS که کانالهای هندوستان را روی پکج Dish TV SD دارد، این مسیر را اشتباه گرفتید.

این ماهـواره که AFN بر روی آن پخش می‌شود، تنها چهار درجه با Hot Bird اختلاف دارد. یعنی اگر دیش گردان دارید، کمتر از دو ثانیه زمان می‌برد که از Hot Bird به روی AFN بروید.

سیگنال فرکانس مخصوص AFN بسیار قوی و گرفتنش مثل آب خوردن آسان است.

نسخه HD کانال AFN Sport با نام HD Sport و نسخه SD آن با نام Sport در فرکانس 11804 عمودی گیرنده شما نمایش داده می‌شود.

در ضمن، در ایــــن (http://www.iranflysattv.com/e9b.php) صفحه، فرکانس مربوط به تمامی کانالهای مسیر 9 درجه شرقی درج شده اند.

در ایران، تمام کانال‌هایی که در ستون دوم از سمت راست سایت بالا، عبارت E9B Wide دارند را می‌توان دریافت نمود.

پاور جان ممنون بابت راهنماییت:583::583:
دیش من گردانه.
الان من تونستم کانال HD SPORTS پیدا کنم رو ولی مشکلی که هست این که کانال پولی یه و باز نمیشه.(رنگ کانال سبز نمیشه و می نویسه کد شده)

PowerVu
07-08-2016, 12:34 PM
سلام . من ریسیور استار مکس دارم با جهتهای بدر و یاهست و هاتبرد . بین اسپرت 5 و6 را باز نمیکنه . چکار کنم بتونم ببینم . بین 1 و 2 را باز میکنه

درود بر شما

بله در حال حاضر فقط کانالهای اول و دوم beIN Sport ماهـواره Hot Bird باز می‌شوند و کانالهای MAX سه، چهار، پنج، شش و هفت بسته هستند.

اشکال از دستگاه یا تنظیمات و منحصر به شما نیست.

این مورد برای همه به این شکل هست و کاری فعلاً نمیشه کرد.

باید صبر کرد و دید آیا هکرها می‌توانند دوباره این کانالها رو روی Sharing باز کنند یا خیر.

شما می‌توانید مسابقات را از کانالهای زیر که شرح دقیق آنها در پست شماره سه تاپیک پخش تلویزیونی آمده است، تماشا بفرمایید:

روی ماهـواره Hot Bird
=============

RSi LA2 HD سوییس
SRF zwei HD سوییس
RTS Deux HD سوییس

Polsat Sport / HD لهستان
Polsat Sport Extra / HD لهستان
Polsat Sport News لهستان

روی ماهـواره YahSat
=============

TV Varzish HD / SD تاجیکستان
Turkmenistan Sport HD ترکمنستان

PowerVu
07-08-2016, 12:40 PM
پاور جان ممنون بابت راهنماییت:583::583:
دیش من گردانه.
الان من تونستم کانال HD SPORTS پیدا کنم رو ولی مشکلی که هست این که کانال پولی یه و باز نمیشه.(رنگ کانال سبز نمیشه و می نویسه کد شده)

خواهش می‌کنم... شما لطف دارید...

چند سوال:

1. مدل دقیق استارمکس شما چیست؟ لطفاً از Panel جلوی رسیـور آن را ببینید و بنویسید.

2. آخرین بار که رسیـور را ارتقای نرم افزاری دادید، چند وقت پیش بود؟

3. کانال Eurosport 2 HD Wimbledon در مدار 4.8 درجه شرقی را چطور؟ آیا اون کانال رو می‌توانید باز کنید؟ چون اون رو هم باید بتوانید باز کنید.

نکته: کانال Eurosport 2 HD Wimbledon با گزارش انگلیسی و Bitrate بالای ده مگابیت، بالاترین کیفیت تصویری را در بین تمام کانالهایی که تنیس پخش می‌کنند دارد.

توضیح: در G-Share فقط کانالهایی که با اینترنت باز می‌شوند رنگ مربوط به نام کانال آنها تغییر می‌کند. کانال HD Sport و یا Eurosport 2 Wimbledon چون با Emulator داخلی دستگاه باز می‌شود، رنگش تغییر نمی‌کند.

slice
07-08-2016, 02:16 PM
خواهش می‌کنم... شما لطف دارید...

چند سوال:

1. مدل دقیق استارمکس شما چیست؟ لطفاً از Panel جلوی رسیـور آن را ببینید و بنویسید.

2. آخرین بار که رسیـور را ارتقای نرم افزاری دادید، چند وقت پیش بود؟

3. کانال Eurosport 2 HD Wimbledon در مدار 4.8 درجه شرقی را چطور؟ آیا اون کانال رو می‌توانید باز کنید؟ چون اون رو هم باید بتوانید باز کنید.

نکته: کانال Eurosport 2 HD Wimbledon با گزارش انگلیسی و Bitrate بالای ده مگابیت، بالاترین کیفیت تصویری را در بین تمام کانالهایی که تنیس پخش می‌کنند دارد.

توضیح: در G-Share فقط کانالهایی که با اینترنت باز می‌شوند رنگ مربوط به نام کانال آنها تغییر می‌کند. کانال HD Sport و یا Eurosport 2 Wimbledon چون با Emulator داخلی دستگاه باز می‌شود، رنگش تغییر نمی‌کند.

مدلش استار مکس A20 هست ولی پاور جان واقعیتش از ارتقاش اطلاع ندارم(کلا بلد نیستم:434:)
در مورد کانال EUROSPORT 2 HD WIMBLEDON هم از اونجایی که من مسیر 4.8 درجه ی شرقی رو ندارم(توی لیست مسیر ها اون عدد نیست) واسه همون نمیتونم ببینم.

مسعود 289
07-08-2016, 02:45 PM
مدلش استار مکس A20 هست ولی پاور جان واقعیتش از ارتقاش اطلاع ندارم(کلا بلد نیستم:434:)
در مورد کانال EUROSPORT 2 HD WIMBLEDON هم از اونجایی که من مسیر 4.8 درجه ی شرقی رو ندارم(توی لیست مسیر ها اون عدد نیست) واسه همون نمیتونم ببینم.
رسیور را به اینترنت وصل کنید
داخل منو بگردید
با گزینه اپگرید مستقیما ارتقاش بدید

PowerVu
07-08-2016, 03:09 PM

شما که دیـش گردان دارید، بدون هیچ مشکلی میتوانید همگی کانالهای انگلیسی زبان ذکر شده برای ویمبلدون را دریافت بفرمایید.

01. ابتدا آخرین نسخه نرم افزار StarMax A20 را از ایـــــن (http://www.vmaniac.com/files/StarMax_A20_V1.09.16502_27-05-2016.zip) لینک مستقیم دانلود کرده و پس از دانلود، از حالت فشرده خارج کنید.

02. فایل با پس‌وند bin (که نرم افزار اصلی دستگاه شماست را به ریشه‌ی یک حافظه USB کپی کرده و به درگاه USB رسیـور متصل بفرمایید.

03. دکمه USB کنترل را زده و روی فایل StarMax_A20_V1.09.16502_27-05-2016.bin آمده و OK کنید و دست به هیچ چیز نزنید تا آپدیت به صورت کامل انجام شده و پیغام Successful ظاهر شده و خود دستگاه دوباره راه اندازی شود. (اگر خود دستگاه خاموش و روشن نشد، شما از دکمه پشت این کار را انجام دهید.)

سپس باید Patch فعال شود یعنی Patch Enable به این شکل

ترکیب چهار دکمه F1 و سپس سه بار دکمه صفر را با کنترل بزنید (F1+000) تا پچ دستگاه فعال شود. اگر این کار را درست انجام دهید، روی صفحه عبارت Patch Enable یا امولاتور فعال شد را خواهید دید.

انجام این کار مهمترین بخش ماجراست. چون Patch باید فعال باشد.

الان باید تصویر ده کانال پکج AFN از جمله HD SPORT را ببینید.

برای مسیر 9 درجه فرکانس اصلی کانالهای قابل باز شدن یعنی 11804 عمودی هست که مربوط به AFN میشه. این فرکانس رو با نهایت درصد ممکن بگیرید کافیه.

برای دریافت مسیر 4.8 درجه روی دیـش گردان

دکمه Menu را زده، وارد تنظیمات آنتن شده و روی سطر ماهواره OK را بزنید.

حالا در پایین صفحه پنج مورد اضافه شده که با جهت‌های چپ و راست میتوان آنها را تغییر داد.

تغییر نام ... حذف ... انتقال ... افزودن ... انتخاب

شما باید روی افزودن اوکی را بزنید و در سطر نخست پنجره بعدی که باز می‌شود، یعنی زاویه ماهـواره دو کلید چهار و هشت را بزنید تا نوشته 000.0 تبدیل به 004.8 شود.

اگر اشتباهی عددی را وارد کردید، جهت سمت چپ را بزنید تا اعداد پاک شوند.

حالا بدون دست زدن به دو مورد پایینی روی همین سطر اول OK را بزنید.

اکنون جهت سمت چپ را بزنید تا گزینه پایین صفحه از «افزودن» به «انتخاب» تغییر کند. سپس OK را بزنید.

الان مسیر 4.8 درجه به ماهـواره های شما افزوده شده، اما فاقد فرکانس است که آن را ما با استفاده از قابلیت BLIND Scan یا جستجوی پیشرفته، حل می‌کنیم.

برای چرخیدن دیـش و جستجوی کانالها، تنظیمات زیر را انجام دهید:

ماهواره: Ku_New Sat 4.8E
DiSEqC 1.0: هیچ کدام
DiSEqC 1.1: هیچ کدام
موتور: USALS
نوع جستجو: کانال‌های تلویزیونی
شروع جستجو: جستجوی پیشرفته
حالا روی سطر آخر اوکی را بزنید

الان دیـش گردان به سمت 4.8 درجه می‌چرخد و فرکانسهایی که دارای سیگنال هستند را اسکن می‌کند.

نوار بنفش رنگ «کیفیت» در هنگام اسکن کانالهای مختلف، میزان درصد سیگنال را به شما نشان می‌دهد.

پس از اتمام جستجو برای پیدا کردن کانال مد نظر خود، کلید FIND روی کنترل را زده و یکی چند حرف ابتدای نام کانال را تایپ کنید. مثلاً EUROS را تایپ کنید و سپس دکمه آبی را زده و در لیست کانالها، Eurosport 2 Wimbledon HD را پیدا کرده و روی آن OK بزنید.

اگر باز نشد، روی آن حدود 5 دقیقه صبر کنید تا تصویر بیاید.

فرکانسهای قابل بازگشایی مسیر 4.8 درجه بدون نیاز به اینترنت:

اول وارد ایـــــن (http://www.iranflysattv.com/astra4a.php) لینک شوید.

سپس کانالهای فرکانسهای زیر را ببینید که بدون اینترنت باز میشوند:

12149 H
12303 H
12322 V
12360 V
12418 H

در ضمن کانالهای HD این مسیر با زبان انگلیسی که بدون نیاز به اینترنت باز میشوند عبارتند از:

Animal Planet Türkiye HD
Discovery Channel Türkiye HD
Discovery Science Türkiye HD
Animal Planet Polska HD
Discovery Science Polska HD
TLC Polska HD
Eurosport 2 HD Wimbledon

علاوه بر بالایی، در ایـــــن (http://en.kingofsat.info/find2.php?pos=4.8E&cl=&num_pays=&num_genre=&num_crypt=10&num_standard=&ordre=freq) لینک، نام کانالهای قابل بازگشایی این مسیر 4.8 درجه را کاملتر نوشته.

کد های جهت 4.8 درجه هر چند روز (دقیقاً زمانش معلوم نیست) عوض میشن که هم می‌تونین به صورت Softcam هم به صورت تایپ و هم با کنترل رسیـور وارد کنید.

در ضمن میشه با شکیبایی حدود 5 دقیقه‌ای روی کانالهای فرکانسهای بالا، به رسیـور مجال داد تا خودش بدون اینترنت کد لازم برای نمایش اونها رو پیدا کنه.

موفق باشید

slice
07-08-2016, 06:47 PM
پاور عزیز خیلی ممنون بابت راهنمایت:583::583:
مشکل کاملا برطرف شد.