PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث ؛ گفتگو و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2016 (Mutua Madrid Open)

مسعود 289
05-02-2016, 08:57 PM
درود
هدف از ایجاد تاپیک مشخصه
به امید بازیهای تماشایی و قهرمانی اسطوره دوست داشتنی نواک

rezaomo
05-03-2016, 01:08 PM
داخل پرانتز

taban
05-03-2016, 03:02 PM
سلام بازم یه تورنمنت جذاب بازم ما و نوشته هامون... امیدوارم بازی های خوبی رو شاهد باشیم...
از مصدومیت راجر ناراحت شدم...
خواستم بپرسم سرنا چه بیماری داشته که نیومده مسابقات مادرید ممنون میشم جواب بدین..

مسعود 289
05-03-2016, 03:29 PM
اختلاف راج و اندی در رنکینگ حدود 400 امتیازه
احتمال زیاد راج علیرغم کناره گیری بعد از مادرید میاد رنک 2
اما یک هفته بعد رم باشه یا نباشه برمیگرده 3
این خبر خوبیه که اندی سید 2 رولند خواهد بود
احتمال دیگه اینه که رافا بتونه سید 4 رولند باشه که اینهم خوبه

archi
05-03-2016, 05:18 PM
سلام بازم یه تورنمنت جذاب بازم ما و نوشته هامون... امیدوارم بازی های خوبی رو شاهد باشیم...
از مصدومیت راجر ناراحت شدم...
خواستم بپرسم سرنا چه بیماری داشته که نیومده مسابقات مادرید ممنون میشم جواب بدین..

آنفلوانزا

rezaomo
05-04-2016, 01:32 PM
.....

taban
05-04-2016, 09:07 PM
سلام آزارنکا چرا مقابل حریفش بازی نکرده...؟

PowerVu
05-04-2016, 09:41 PM
سلام آزارنکا چرا مقابل حریفش بازی نکرده...؟

درود

علت انصراف پیش از مسابقه کمر درد آزارنکا بوده

مسعود 289
05-05-2016, 12:42 PM
نواک در 197 مین هفته صدرنشینی خودش در رنکینگه
و راج 302 هفته و شانسی هم برای افزایشش نداره
دوسال دیگه یا 104 هفته دیگه در چنین روزهایی
نواک در آستانه شکستن این رکورد و جاودانه شدنه
2018 سال زیبایی خواهد بود:866:

taban
05-06-2016, 01:16 AM
بازم باید شاهد قدرت نمایی دوباره جوکو و نادال باشیم... بازی ها رفته رفته مهیج تر میشن.

mspayam
05-06-2016, 07:01 AM
نواک در 197 مین هفته صدرنشینی خودش در رنکینگه
و راج 302 هفته و شانسی هم برای افزایشش نداره
دوسال دیگه یا 104 هفته دیگه در چنین روزهایی
نواک در آستانه شکستن این رکورد و جاودانه شدنه
2018 سال زیبایی خواهد بود:866:

آقا شما که اینقدر خوب پیش بینی می کنی بگو سال 2018 کدوم تیم قهرمان جام جهانی فوتبال می شه تا ما از همین الان روش شرط ببندیم.

taban
05-06-2016, 10:50 AM
میشه پیش بینی کرد که نواک میتونه کاری کارستان انجام بده ولی این حرف ها همش بر پایه فرضیات هست فقط با گذشت زمان میشه اینو ثابت کرد...

taban
05-06-2016, 10:53 AM
نادال واقعا داره راحت تر بازی هاشو میبره... همون نادالی که تو خاک هیچکی جرات بازی کردن با نادالو نداشتند حتی جوکوویچ، باید دید این دو غول تنیس چیکار میکنن؟؟؟؟!!!!

مسعود 289
05-06-2016, 11:52 AM
آقا شما که اینقدر خوب پیش بینی می کنی بگو سال 2018 کدوم تیم قهرمان جام جهانی فوتبال می شه تا ما از همین الان روش شرط ببندیم.
ام اس جان
من تخصصم تنیسه
فوق تخصص اسطوره شناسی
فوتبال بیل میرم

#سامان#
05-06-2016, 01:35 PM
ام اس جان
من تخصصم تنیسه
فوق تخصص اسطوره شناسی
فوتبال بیل میرم
:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:

مسعود 289
05-06-2016, 09:28 PM
به به میبینم سامی جان خوشش اومده
بگذریم
یه سلامی کنیم به فینال نواک اندی و مسترز 29

rezaomo
05-08-2016, 08:33 AM
داخل پرانتر

حضور 6000! نفری در اولین تمرین راجر در رم ایتالیا .

مسعود 289
05-08-2016, 10:57 AM
بازی قشنگ و نزدیکی میشه
ماری سخت ترین حریف در خاک برای نواک است
..............
سال دیگه همین موقع در مادرید رسیدن به 250 هفته صدرنشینی را جشن میگیره
و سال بعدش:866:

مسعود 289
05-08-2016, 11:02 AM
داخل پرانتر

حضور 6000! نفری در اولین تمرین راجر در رم ایتالیا .

محبوبیتش یک طرف ناکامی مطلقش در رم هم یک طرف
امسال هم با قرعه ای که داره به کوارتر هم نمی رسه

NOLE1359
05-08-2016, 02:02 PM
:441:درود
هدف از ایجاد تاپیک مشخصه
به امید بازیهای تماشایی و قهرمانی اسطوره دوست داشتنی نواک

rezaomo
05-08-2016, 03:44 PM
.....

مسعود 289
05-08-2016, 10:17 PM
به احترام تنها اسطوره زنده تنیس دنیا خبرررررردار
خودتون را آماده کنید که نواک حالا حالاها میتازونه و افتخارات و عناوین را درو میکنه
معنی 2018 را کم کم لمس میکنید

taban
05-08-2016, 10:34 PM
اندی ماری خیلی خوب بازی کرد ولی دیگه زورش نرسید. جوکوویچ به 29 مین مسترزش رسید عالی داره پیش میره..
64مین قهرمانی دوران ورزشیشو بدست آورد و با سمپراس و بیون برگ مساوی کرد... جوکوویچ احساس میکنم نرم داره بازی میکنه اصلا استرس نداره از قبل میدونه برندس..

behsen
05-08-2016, 11:30 PM
سلطان برگشت:shame::434:

http://uupload.ir/files/tin9_13124425_1178722208827463_7003421449434883998_n.jpg

http://uupload.ir/files/m615_13138873_1178733315493019_8622935954316728578_n.jpg

http://uupload.ir/files/c1be_13177915_1178722788827405_2646131227012508906_n.jpg

بعد از یه حذف عجیب تو مونته کارلو، بازگشت خیلی خوبی بود:655::441:

مسعود 289
05-08-2016, 11:47 PM
اگر اول فصل به نواک رافا راجر و اندی میگفتند
سهم امسالت از عناوین سال 2016
یک گرند و سه مسترزه
به جز نواک همگی با خوشحالی قبول میکردند!
و البته نواک حق داره
کمتر از 40 درصد فصل سپری شده
و نواک تا همین الان یک گرند و سه مسترز صید کرده
و شانس مسلم تمامی جامهای مهم دیگه ساله

فعلا پیش بسوی رم و رولند:866:

مسعود 289
05-08-2016, 11:57 PM
نگاهی به رنکینگ هم بندازیم
جایگاه نواک که ...
اما فعلا راج و طرفدارانش از یک هفته حضور در رنک 2 لذت ببرن
خوشحالم که قریب به یقین
نواک تا فینال رولند اندی را نخواهد دید
در رولند خطرناکترین حریف نواک همین اندی خودمونه

djoker
05-09-2016, 10:46 AM
استن خطرناک تره.یا حتی فدرر

Navidi
05-09-2016, 11:08 AM
تبریک به همه طرفداران جوکوویچ. بردن نواک در این فرم واقعا کار سختی هست و این پسر از نظر ذهنی خیلی پیشرفت کرده و از نظر فنی هم که هر سال داره بهتر میشه. اما من فکر می کنم تا وقتی که اوپن فرانسه رو نبره نمیتونه وارد باشگاه اسطوره ها بشه. چون برای اسطوره شدن باید به تمام افتخارات ممکن رسید و بعد از اون پارامترهای دیگه ای مثل ثبات، رفتار، منش و شخصیت هم در اسطوره شدن دخیل هستن.

چیزی که دیروز از نواک دیدم و وقاری که بعد از قهرمانی نشون داد ثابت میکنه که از نظر شخصیتی پیشرفت کرده و به نظرم باید این روند رو ادامه بده تا به میزان احترامی که راجر فدرر و رافائل نادال در این ورزش دارن برسه. محبوبیت و اسطوره شدن چیزی نیست که بشه با قهرمانی در مسترزهای هزار امتیازی بدست بیاری. اون 6000 نفری که برای دیدن تمرین فدرر به استادیوم رفتن و همه مردمی که از نیویورک تا شانگهای و از دبی تا لندن در حد پرستش دوستش دارن از فدرر پولی نگرفتن، طرفدارهای رافا هم همینطور. اونها ثانیه به ثانیه زندگی این دو اسطوره فعلی تنیس رو دنبال می کنن چون راجر و رافا به غیر از قهرمانی های زیاد در اسلم ها همیشه یک الگوی مناسب رفتاری برای همه طرفداران ورزش و به ویژه تنیس بوده و هستن و خیلی سخت میشه در رفتارشون (در زمین و خارج از زمین) در تمام سال هایی که در این ورزش هستند نقصی پیدا کرد، حتی با قویترین تلسکوپ های دنیا.

بنابراین به نظر من هر چقدر نواک بتونه شخصیت و متانت خودش رو بالا ببره به محبوبیت بیشتری می رسه و شاید دیگه مثل پارسال در آرتور اش هو نشه.

در مورد مسابقه های اوپن فرانسه هم فکر می کنم که نواک همچنان با استرس فراوان به زمین میاد چون میدونه که تنها چیزی که توی کلکسیون افتخارات ورزشی اش کم هست همین تورنمنت هست بنابراین میشه فشار روانی زیادی رو که روش هست احساس کرد همونجوری که سال قبل و بعد از بردن ست اول فینال به استن اجازه داد که ریتم مسابقه رو بهش دیکته کنه. فکر می کنم مسابقه های جذابی رو در پاریس خواهیم دید و به نظر من نادال، جوکوویچ و فدرر بخت های اول قهرمانی هستن. از نظر من شانس رافا و نوله برابر هست و فدرر هم میتونه تا نیمه نهایی بالا بیاد و از اونجا به بعد همه چیز Bonus خواهد بود. اندی ماری هیچوقت شخصیت و کاراکتر یک قهرمان رو نداره و تا وقتی نتونه اعصابش رو با هر آنفورسی که میده کنترل کنه همیشه در بازی های کلیدی بازنده هست. به نظر من Dark Horse این تورنمنت هم استن و بعد سونگا هستن. استن اگه روی فرم باشه و توی روز خوبش هر تنیسوری رو میتونه ببره و سونگا هم اگه سرویس های اولش خوب باشن همیشه حریف سختی هست بخصوص اینکه توی کشور خودش بازی می کنه.

امیدوارم همه دوستان عزیز تنیس تاکرز هفته خوبی داشته باشن و باز هم تبریک به طرفداران نواک.

behsen
05-09-2016, 03:06 PM
تبریک به همه طرفداران جوکوویچ. بردن نواک در این فرم واقعا کار سختی هست و این پسر از نظر ذهنی خیلی پیشرفت کرده و از نظر فنی هم که هر سال داره بهتر میشه. اما من فکر می کنم تا وقتی که اوپن فرانسه رو نبره نمیتونه وارد باشگاه اسطوره ها بشه. چون برای اسطوره شدن باید به تمام افتخارات ممکن رسید و بعد از اون پارامترهای دیگه ای مثل ثبات، رفتار، منش و شخصیت هم در اسطوره شدن دخیل هستن.

چیزی که دیروز از نواک دیدم و وقاری که بعد از قهرمانی نشون داد ثابت میکنه که از نظر شخصیتی پیشرفت کرده و به نظرم باید این روند رو ادامه بده تا به میزان احترامی که راجر فدرر و رافائل نادال در این ورزش دارن برسه. محبوبیت و اسطوره شدن چیزی نیست که بشه با قهرمانی در مسترزهای هزار امتیازی بدست بیاری. اون 6000 نفری که برای دیدن تمرین فدرر به استادیوم رفتن و همه مردمی که از نیویورک تا شانگهای و از دبی تا لندن در حد پرستش دوستش دارن از فدرر پولی نگرفتن، طرفدارهای رافا هم همینطور. اونها ثانیه به ثانیه زندگی این دو اسطوره فعلی تنیس رو دنبال می کنن چون راجر و رافا به غیر از قهرمانی های زیاد در اسلم ها همیشه یک الگوی مناسب رفتاری برای همه طرفداران ورزش و به ویژه تنیس بوده و هستن و خیلی سخت میشه در رفتارشون (در زمین و خارج از زمین) در تمام سال هایی که در این ورزش هستند نقصی پیدا کرد، حتی با قویترین تلسکوپ های دنیا.

بنابراین به نظر من هر چقدر نواک بتونه شخصیت و متانت خودش رو بالا ببره به محبوبیت بیشتری می رسه و شاید دیگه مثل پارسال در آرتور اش هو نشه.

در مورد مسابقه های اوپن فرانسه هم فکر می کنم که نواک همچنان با استرس فراوان به زمین میاد چون میدونه که تنها چیزی که توی کلکسیون افتخارات ورزشی اش کم هست همین تورنمنت هست بنابراین میشه فشار روانی زیادی رو که روش هست احساس کرد همونجوری که سال قبل و بعد از بردن ست اول فینال به استن اجازه داد که ریتم مسابقه رو بهش دیکته کنه. فکر می کنم مسابقه های جذابی رو در پاریس خواهیم دید و به نظر من نادال، جوکوویچ و فدرر بخت های اول قهرمانی هستن. از نظر من شانس رافا و نوله برابر هست و فدرر هم میتونه تا نیمه نهایی بالا بیاد و از اونجا به بعد همه چیز Bonus خواهد بود. اندی ماری هیچوقت شخصیت و کاراکتر یک قهرمان رو نداره و تا وقتی نتونه اعصابش رو با هر آنفورسی که میده کنترل کنه همیشه در بازی های کلیدی بازنده هست. به نظر من Dark Horse این تورنمنت هم استن و بعد سونگا هستن. استن اگه روی فرم باشه و توی روز خوبش هر تنیسوری رو میتونه ببره و سونگا هم اگه سرویس های اولش خوب باشن همیشه حریف سختی هست بخصوص اینکه توی کشور خودش بازی می کنه.

امیدوارم همه دوستان عزیز تنیس تاکرز هفته خوبی داشته باشن و باز هم تبریک به طرفداران نواک.

دوست گرامی و عزیزم، شما اصرار خیلی زیادی در بحث اسطوره شناسی دارید و چند بار چنین بحثی رو مطرح کردید، من دو سوال از شما دارم. لطفا خیلی کوتاه و بدون فلسفه بافی جواب بنده رو بدید، در صورت امکان با دو کلمه ی بله یا خیر. 1-آیا پیت سمپراس اسطوره ی ورزش تنیس هست یا خیر؟ 2- اگر رابین سودرلینگ سال 2009 اون کار بزرگ رو انجام نمیداد از نظر شما الان راجر فدرر اسطوره محسوب میشد یا خیر؟

به نظر بنده دید شما به واژه ی اسطوره درست نیست، جان لوئیجی بوفون یک اسطوره ی به تمام معنا در فوتبال دنیاست، اما در 20 سالی که داره فوتبال بازی میکنه هیچ موقع نتونسته لیگ قهرمانان اروپا رو ببره، حتما از نظر شما ایشون هم اسطوره محسوب نمیشن!

شما بعد از پایان استرالین اوپن پست دادید و چند نکته رو یاد آور شدید. آخرین موردی که فرمودید این بود که دنیا همینطور نمیمونه و نواک تا پایان سال 2016 امتیازات خیلی زیادی رو از دست میده و مطمئنا نمیتونه در مسترز و گرندهای زیادی قهرمان بشه، اما الان که میبینید نواک با همون قدرت قبل داره مسترزها رو درو میکنه با گفتن جمله ی با بردن مسترز هزار امتیازی کسی اسطوره نمیشه(نقل به مضمون) سعی در بی ارزش کردن کارش دارید!

من نمیدونم این شخصیت و رفتار و منشی که شما ازش صحبت میکنید با چه متر و خط کشی اندازه گیری میشه، ولی چیزی که من دیدم نواک همیشه اخلاق و روحیه خوب و شادی داشته، و برای بنده یه تنیسور بسیار با اخلاق و با خانوادست.

درباره ی محبوبیت و 6000 نفری که رفتند تمرین راجر در رم، بنده خودم یه بار توی تاپیک ویمبلدون پارسال گفتم امیدوارم روزی رو ببینم که محبوبیت نواک به راجر نزدیک بشه. ضمن اینکه ذهن مردم نوستالژی دوسته، همیشه نسل قبلی رو بیشتر از نسل جدید دوست دارن، شما مطمئن باش نواک هم وقتی 35 ساله بشه و آخرین روزهای تنیسش رو پشت سر بذاره ممکنه چنین اتفاق هایی براش بیفته و تعداد زیادی برن تمرینش رو از نزدیک ببینن. ضمنا بنده هم برای طرفداری از آقای جوکوویچ از کسی پول نمیگیرم!

شما یک بار فرمودید پست بعدی بنده بعد از پایان رولند گاروس خواهد بود، اما گویا شوق باخت نواک در مونته کارلو باعث شد قول و قراری که گذاشته بودید رو فراموش کنید و احساس میکنم خیلی منتظرید که رولند گاروس شروع بشه و نواک دوباره نتونه به قهرمانی برسه و باز بیاید کلاس اسطوره شناسی راه بندازید! بله همونطور که هم شما میدونید و هم من، ورزش اصلا قابل پیشبینی نیست و احتمال اینکه نواک یه سال دیگه هم نتونه قهرمان رولند گاروس بشه هست، و اصلا هم چیز عجیبی نیست. ولی نواک اگر همین الان برای همیشه از تنیس کنار بره برای این ورزش یک اسطورست، و البته این موضوع هیچ ربطی به اون رولند گاروسی که شما میفرمایید نداره، همونطور که بوفون بدون چمپیونزلیگ اسطورست، پائولو مالدینی بدون جام جهانی اسطورست، استیون جرارد بدون حتی یک قهرمانی در لیگ اسطورست، تیری آنری بدون توپ طلا اسطورست. یک زمان سرگئی بوبکا پرنده ی استثنایی شوروی سابق و اوکراین در رشته پرش با نیزه رکوردهایی میزد که با نفر دوم اختلاف فاحشی داشت و 6 بار در مسابقات جهانی به راحتی آب خوردن قهرمان شد، اما هر بار توی المپیک یه داستانی براش پیش میومد، مثل تحریم کردن المپیک 84 لس انجلس توسط شوروی که سرگئی بوبکا فقط دو ماه قبل از مسابقات المپیک 84، 12 سانتی متر از دارنده ی مدال طلای پرش با نیزه ی المپیک 84 بیشتر پریده بود. و مصدومیت در المپیک 96، اونم در حالیکه بوبکا در سالهای 93 95 97 قهرمان مسابقات جهانی شده بود. دست آخر وقتی به کارنامه بوبکا نگاه میکنیم با انبوهی از مدال ها و رکوردهای جهان و اروپا روبه رو میشیم، اما فقط یه مدال المپیک تو کارنامش ثبت شده. این مثال رو هم براتون زدم که یه وقت نگید فوتبال ورزش تیمیه و ما درباره ورزش فردی صحبت میکنیم!!

حرف آخرم اینه که بنده نه ذوب شده در ولایت جوکوویچم و نه ازش پولی میگیرم، ولی به شما توصیه میکنم اینقدر برای لقب و عنوان دادن عجله نکنید و هیجان کاذب نداشته باشید، نه فدرر نه نادال نه جوکوویچ نه یوسین بولت و مایکل فلپس و بقیه ورزشکاران دنیا القابشونو از این فروم دریافت نکرده و نمیکنند.

مسعود 289
05-09-2016, 04:52 PM
عالی بود بهسن عزیز
امیدوارم جناب نویدی را در پایان فصل و بعد از اون حداقل تا 2018 کنار خود داشته باشیم

ضمنا یک مقایسه جالب میشه کرد

اونهم میان مجموع گرند و مسترزهای این سه بزرگ:

رافا:42
راجر:41
نواک:40

و البته اگر به گرند وزن 2 و به مسترز وزن 1 بدیم

راجر:58
رافا:56
نواک:51

اطمینان دارم در هر دو نوع مقایسه نواک تا پایان فصل صدر نشین میشه

Navidi
05-09-2016, 06:05 PM
دوست عزیز، behsen (http://tennistalkers.com/member.php?u=4403) گرامی. اگه یک نگاهی به پروفایل من بکنید می بینید که من با وجود اینکه چندین سال این انجمن رو تعقیب می کردم (و البته از پارسال عضوش شدم) بیشتر از سیزده تا کامنت روی سایت قرار ندادم، شاید به اندازه نصف کامنت های شما یا دوستان دیگر در یک مسترز 1000 امتیازی، چه برسه به اسلم ها و مثل اینکه اینجا مزاحم هستم. برام جالب هست که شما انقدر خوب دونه دونه کامنت های من رو رصد می کنین و یادتونم مونده بود که من باید بعد از رولند گاروس توی این انجمن مطلبی بنویسم و ببخشید که قبلش از شما اجازه نگرفتم برای کامنت گذاشتن... چون شماره شخصی تون رو نداشتم.

در ضمن من واقعا (اگه شما قبول کنید) به شرافتم قسم می خورم که اومدم پست قبلی رو بنویسم که بگم چقدر از جوکوویچ و رفتارش و طرز بازیش در بازی فینال یکشنبه شب خوشم اومد و حالا شما اینطوری به خاطر یک واژه می خواهید سر به تن من نباشه، اوکی، اگه این شما رو خوشحال می کنه من همین الان از این انجمن میرم و دیگه به ساحت مقدس و کبرایی شما و قهرمان زندگی تون که میگین اسطوره هست توهین نمی کنم. فقط یادتون باشه من صحبتم رو با تبریک قهرمانی نواک شروع کردم و با تبریک هم تموم کردم.

من علاقه ای به بحث کردن در این زمینه (اسطوره شناسی) با شما ندارم چون احساس می کردم شما یکی از معدود طرفدارهای منطقی جوکوویچ هستین ولی خب انگار من زیادی غیر منطقی هستم یا هر چیز دیگه. بنابراین احتمالا فایده ای نداره درمورد چیزی بحث کنیم که یک طرف به شدت همه چیز رو یک بعدی می بینه... جهت اطلاعتون عرض کنم که من هنوز هم میگم که امسال جوکوویچ مسترزها و گرندهای زیادی رو از دست میده، منظورم دفاع از عنوان قهرمانی هست مثل مونت کارلو و احتمالا میدونین که ما تازه در ماه می قرار داریم و تا دسامبر زمان زیادی باقی مونده.
اما قبل از رفتن همیشگی خودم از این انجمن یک چیزی رو براتون بگم و بعد میرم: بوفون اسطوره هست و همیشه خواهد موند چون علاوه بر تمام موفقیت های ورزشی (منهای لیگ قهرمانان) در طول دوران ورزشی اش، از پارما تا یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، ثبات، شخصیت و کاریزمایی رو نشون داد که اون رو به این جایگاه رسوند چون هیچوقت برخلاف خیلی از فوتبالیست های دیگه نقطه خاکستری هم توی زندگی ورزشی و شخصی اش وجود نداشت، عین همین مطلب در مورد مالدینی هم مصداق داره و اون هم یک اسطوره واقعی هست. استیون جرارد هیچوقت اسطوره نبوده (برای اسطوره شدن احتیاج به کلی پارامتر هست که وفاداری به باشگاه و یک قهرمانی توی چمپیونز لیگ در مقابلشون هیچ هستن و همه جرارد را با گاف های بزرگش از جمله سرخوردنی که منجر به باخت لیورپول به چلسی و دوم شدن لیورپول در لیگ برتر دو سال پیش شد، پاس گل اشتباهی که به لوئیز سوارز داد تا گل برتری رو به انگلستان در جام جهانی 2014 بزنه، عدم صعود به یورو 2008، پاس گلی که باز هم اشتباها به آنری داد تا در یورو 2004 بازی یک-صفر برده با یک پنالتی و بعد هم یک ضربه آزاد باعث باخت انگلستان در مقابل فرانسه بشه و حذف های پشت سرهم از جام جهانی به عنوان یکی از بازیکنان Golden Generation انگلستان می شناسن). تیری آنری اسطوره نیست ولی سوپراستار فوتبال بوده و تفاوت بین اسطوره و سوپراستار (از نظر ترمینالوژی) خیلی زیاد هست. سرگئی بوبکا هم هیچوقت اسطوره ورزش دو و میدانی به حساب نیومده و نمیاد همونجوری که بولت اسطوره این ورزش نیست. اسطوره بودن به غیر از به دست آوردن قهرمانی احتیاج به کاریزما داره و ثبات، رفتار و در کل شخصیت یک ورزشکار. بعضیها اون رفتار رو نداشتن ولی اسطوره شدن مثل مارادونا چون کاریزمای لازمی که داشت اون دو سه تا ضعفش رو می پوشاند و ...

در ضمن لطفا از برتراند راسل یا هر شخصیت دیگه ای جمله ای نقل نکنین چون مطمئن باشین در قبر خودش می لرزه وقتی می بینه طرفدارهاش همچین آدم هایی هستن. من اگه بخوام جملات قصار بزرگان فلسفه، علم و هنر رو براتون نقل کنم شما به خاطر شوک بعدش حتما احتیاج به یک Reality Check سریع خواهید داشت... پس ازش عبور می کنم.

واقعا متاسفم براتون به خاطر این پستی که نوشتین و امیدوارم شما و JFK از الان تا آخر دنیا درباره نواک، نابغه تنیس- نواک، بزرگترین ورزشکار مرد دنیا و ... بنویسین و برای خودتون خوش باشین. فقط یادتون باشه که تمام چیزهایی که برای شما آرزوهای دست نیافتنی هستند برای من تبدیل به خاطره شدن و من دون شان خودم میدونم که از این به بعد با شما هم کلام بشم. فقط یک چیز بگم: من با همین یک روز زیبای زندگی خودم حسابی خوشم. روزی که راجرر فدرر رو از نزدیک دیدم، 5 دقیقه باهاش حرف زدم و اون در آخر گفت به داشتن همچین طرفداری افتخار می کنم و در کنار هم ناهار خوردیم.

در آخر هم بگم که یک فایل از صحبت های آندرو کاسل در بازی فینال ویمبلدون پارسال و وقتی که راجر فدرر هفت ست پوینت جوکوویچ رو سیو کرد دارم که براتون می فرستم تا ببینین حتی گزارشگرهایی تا این حد منطقی هم نمی تونن احساساتشون رو درباره یک اسطوره واقعی کنترل کنن.

امیدوارم همیشه خوش و شاد باشید و یگانه اسطوره دنیای ورزش (نواک جوکوویچ) با همون منش عالی خودش (داد زدن سر بال بوی ها، هزاران بار شکستن راکت، نشون دادن مستقیم دستش به یک تماشاگر و بی احترامی کلامی بهش) همه مرزهای دنیا رو درنورده و ... همین دیگه، بای بای تنیس تاکرز، دلم برای همه دوستان تنگ میشه.

مسعود 289
05-09-2016, 06:47 PM
نویدی قهر نکن نرو
هنوز کار داریم باهات
اونجایی که بولد کردی
{تمام چیزهایی که برای شما آرزوهای دست نیافتنی هستند برای من تبدیل به خاطره شدن}
دقیقا چیزیه که ازش میترسی
شکستن رویاها و توهماتتون در مورد خدشه ناپذیر بودن رکوردهای راج
صدای نفس های نواک را پشت سر راج خسته و بریده را حس میکنین
و وحشت کردین
اشکال نداره
خیلی از راجیهای متعصب تر از تو هم بودن واقعیت را پذیرفتتتن و تسلیم شدن و بی سروصدا رفتن
تو هم برو و هر شب خواب شام و ناهار خوردن و تنیس بازی با راج را ببین
شب خوش

behsen
05-09-2016, 07:13 PM
دوست گرامی نویدی عزیز! متاسفانه کار شما از مغلطه گذشته و به صحرای نوادا زدید! من یه سوال واضح و شفاف پرسیدم و شما به جای جواب دادن یک طومار نوشتید که مجبور نشید به سوال بنده جواب بدید.

شما به دو سوال بنده پاسخ ندادید
نه شما برای پست دادن نیاز به اجازه ی بنده دارید و نه جای من رو تنگ کردید
اینکه شما 13 تا پست دادید به من چه ارتباطی داره؟ شما 1300 تا پست هم بدی من به ارتباطی پیدا نمیکنه

برای بنده جز مادرم ساحت هیچکس مقدس نیست، لطفا از صحرای نوادا فاصله بگیرید!

اینکه شما با راجر فدرر یا الویس پریسلی یا دالایی لاما ناهار و شام خوردید به من کوچیکترین ارتباطی نداره، شما یه سری مسائل مطرح کردید، بنده هم در کمال احترام و ادب پاسخ شما رو دادم، اینکه از یه پست معمولی بنده اینقدر آشفته و پریشون شدید برای من جای تعجب داره.

اگر شما فکر کردید من ذوب در ولایت جوکوویچ هستم و برای زیارت جای پای مبارک حضرت نواک جوکوویچ صلوات الله علیه تا بلگراد سینه خیز میرم سخت در اشتباهید، من فقط در قالب فضای ورزشی سعی کردم با شما گفتگو کنم، اما فکر میکنم این شمایید که یک ساحت مقدس برای خودتون ساختید و جز اون نمیتونید کسی رو بزرگ و اسطوره ببینید، من که هزار بار گفتم فدرر بهترین و محبوب ترین تتنیسور و یکی از بهترین ورزشکاران تاریخه، اما کار شما به جایی رسیده که بولت و سرگئی بوبکا و آنری هم باید برای اسطوره شدن از شما اجازه بگیرن.

حالا میخواد بمونید یا برید، به من کوچیکترین ارتباطی نداره، خوش باشید.

delpotro
05-09-2016, 07:27 PM
منطق کلامی ایشون با این جمله ثابت شد :

سرگی بوبکا و بولت اسطوره ورزش دو میدانی نیستند

حتما علی کفاشیان و فرامرز آصف اسطوره دو میدانی هستن

من دیگه حرفی ندارم

#سامان#
05-09-2016, 09:40 PM
اکانت jfk و behsen هر دو متغلق به 289 اختشاش گر میباشد،از ناظمین محترم سایت تقاضامندیم نسبت به مسدود کردن این دو اکانت اقدام بفرمایند
با تشکر

مسعود 289
05-09-2016, 10:14 PM
تو خیلی باهوشی زری جون
مواظب باش ندزدنت:251:

Alireza_Alemi
05-11-2016, 11:23 AM
دوستان لطفا مسابقات رو با شبکه و فرکانسشون رو اینجا بزارید تا ما هم استفاده کنیم شبکه های داخلی یا اصلا زمانبندی ندارند و اگر هم باشه بازی رو کامل و درست نشون نمیدن و بین هر پوینت جای دیگه نشون میده که آدم از بازی زده میشه چشمش خسته میشه