PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی تنیسورهای گمنام و با استعداد

delpotro
12-05-2015, 05:24 AM
درود

با توجه به سابقه نسبتا خوبم :shame: در judging player potential در این تاپیک بازیکنانی رو که

دارای پتانسیل بالایی برای درخشش در میادین تنیس هستند رو معرفی میکنم.

در فصل 2012 مارتین کلیژان اسلواک رو معرفی کردم که در پایان فصل جایزه بازیکن تازه وارد ATP رو برد.

در فصل 2013 پابلو کارنو بوستای اسپانیایی دیگر بازیکن کشف شده توسط من بود که جایزه بیشترین پیشرفت سال رو از آن خود کرد.

و در فصل 2015 هیون چانگ کره ای که در فصل رو با رده 173 آغاز کرده بود ، با رسیدن به رده 51 جایزه بیشترین پیشرفت سال رو برد.

به بازی کارنو بوستا و چانگ زمانی علاقه مند شدم که خارج از تاپ 500 قرار داشتند.

در تعطیلات پیش فصل تنیس در این تاپیک چند استعدادی رو که گمان میکنم در فصل پیش رو بدرخشند رو از نظر خواهیم گذروند.

مسعود 289
12-05-2015, 01:50 PM
با درود و سپاس از ایجاد این تاپیک
به جرات میگم دوستمون رضا استعدادیاب خوبیه
این کره ای که میگه بنظرم بهار امسال بود که رضا دست گذاشت روش و گفت نیشی کره ایهاست

ARY143
12-08-2015, 03:06 PM
سلام دوستان
امروز اتفاق جالبی برای من رخ داد که همچین بی ارتباط با این تاپیک هم نیست

امروز صبح از دفتر و محل کارم خارج شدم و سوار ماشین شدم برای انجام کاری ، دیدم یک جوانکی در پارکینگ ایستاده و منتظر کسی هست ، هنگام رد شدن توجه ام به این بنده خدا جلب شد
کمی مردد بودم ، کمی برگشتم دنده عقب و باز تو چهره این بنده خدا دقیق شدم - خودش بود با هم سلام و علیکی و خوش و بشی کردیم - اجازه گرفتم و 2 تا عکس هم گرفتم که به اشتراک می گذارم :434::434::781::781:

مسعود 289
12-08-2015, 08:10 PM
یکی دو دقیقه فکر کردم ببینم کیه
آخرش بنظرم اومد برنا کوریچ ه
درسته؟

delpotro
12-10-2015, 05:10 AM
1- Taylor Fritz

http://s6.uplod.ir/i/00716/nzgy1ztd7jel.jpg

تیلور هری فریتز تنیسور هجده ساله آمریکایی امید اول من و گزینه شماره یک هست برای cheering در فصل آینده

هم اکنون در رده 177 رده بندی ATP ایستاده.

نفر اول دنیا در رده سنی جونیور بوده. در سال 2015 قهرمان یو اس اوپن و نایب قهرمان فرنچ اوپن شده در قسمت جونیور.

و تونسته قبل از هجده سالگی دو مقام قهرمانی در مسابقات چلنجر به دست بیاره.

فقط هشت نفر در تاریخ تنیس تونستن این کارو بکنند که نواک و نادال و دلپوترو و بردیخ ، گسکه و تومیک آن جمله اند.

وقتی بهش وایلدکارت داده شد برای شرکت در کوالیفیکیشن مسابقات یو اس اوپن در همون مرحله کوالیفیکیشن اوت شد.

بعد از بازی گفت سال دیگه تا قبل از یو اس اوپن رنکم زیر صد هست و نیازی به وایلد کارت و شرکت در کوالیفیکیشن ندارم.

در دو مسابقه چلنجری که قهرمان شد با 51 بریک پوینت مواجه شد که 47 تاشونو Save کرد. جوکوویچ وار.

تیلور امیدواره که روزی کریستیانو رونالدو در باکسش بشینه و مسابقشو در فینال گرند اسلم تماشا کنه.

به امید آن روز

#سامان#
12-10-2015, 10:12 PM
سلام دوستان
امروز اتفاق جالبی برای من رخ داد که همچین بی ارتباط با این تاپیک هم نیست

امروز صبح از دفتر و محل کارم خارج شدم و سوار ماشین شدم برای انجام کاری ، دیدم یک جوانکی در پارکینگ ایستاده و منتظر کسی هست ، هنگام رد شدن توجه ام به این بنده خدا جلب شد
کمی مردد بودم ، کمی برگشتم دنده عقب و باز تو چهره این بنده خدا دقیق شدم - خودش بود با هم سلام و علیکی و خوش و بشی کردیم - اجازه گرفتم و 2 تا عکس هم گرفتم که به اشتراک می گذارم :434::434::781::781:

برنا ؟؟؟؟؟؟ توی پارکینگ؟؟؟؟؟اونم تنها؟؟؟؟؟
احتمالا درامدش تو atp مکفی نبوده زده تو کار ظبط دزدی:254::254::254::254::254::254::254:

delpotro
02-03-2016, 10:43 PM
نوبتی هم باشه، نوبت معرفی یک بانو هست.

البته از این بازیکنی که معرفی میکنم ، فقط شش بازی دیدم , ولی شش بازی هم برای پی بردن به استعداد این بازیکن کافی بود.

پنج بازی در مسابقات ITF مائویی هاوایی در هفته گذشته که منجر به کسب مقام نایب قهرمانی شد و یک بازی هم امشب از مسابقات ITF میدلند ایالات متحده آمریکا که با پیروزی مقابل خانم تاتیشویلی همراه بود.

Raveena Kingsley

راوینا کینگزلی ، خانم هفده ساله ی بالتیموری.

نکته بسیار مهمی که منو تحت تاثیر قرار داد ، جنگندگی راوینا تا آخرین پوینت مسابقه بود و چندین بار شکست رو با پیروزی عوض کرد.

به نظرم راوینا رو که تا قبل از مسابقات مائویی هاوایی در رده 601 رده بندی WTA قرار داشت ، به زودی در جمع صد بانوی تنیس باز برتر جهان خواهید دید و PowerVu گرامی که انبوهی از خانم های تنیس باز رو در فهرست بازیکنان مورد علاقشون گنجوندند، یک جا رو برای راوینا باز خواهند کرد!

http://uupload.ir/files/tffq_raveena.jpg