PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز پاریس 2015 (BNP Paribas Masters)

نشاط
11-01-2015, 07:34 PM
با سلام خدمت تمامی دوستان
آخرین مسابقه مسترز سال از فردا در شهر پاریس رسما آغاز میشه
جایی که باز هم بدون شک مدعی اول قهرمانی نابغه صرب نواک جوکویچ خواهد بود
که برای دفاع از عنوان پارسالش به پاریس اومده و اتفاقا دارای سخت ترین مسیر در دورهای ابتداییه
امیدوارم شاهد مسابقات زیبایی باشیم و از یک تورنمنت زیبا و پرهیجان در کنار هم لذت ببریم

rezaomo
11-02-2015, 12:12 PM
یه نگاهی به دراو مسترز پاریس انداختم . سخت ترین قرعه ممکنه نصیب جوکوویچ شده . فدرر تقریبا راه همواری رو تا رسیدن به نیمه نهایی و برخورد احتمالی با اندی ماری داره . به امید موفقیت راجر عزیز در مسترز پایان فصل 2015.:583::583:

دراو مسترز 2015 پاریس .
البته پاور عزیز و نازنین دراو بازیها رو به همراه توضیحات مفصل در پست پخش تلویزنونی تورنمنت به زودی قرار خواهند داد. :583:

Nadal.N1
11-07-2015, 02:22 AM
وهمچنان بکهند و سرویس های داغون رافا ادامه داره.....
به نظر به پایان دوران اوجش رسیده.......
استن رو ببره هم دیگه مثل سابق نیست

امیدوارم مربیشو عوض کنه تا یه تکونی بخوره
وگرنه دیگه امیدی بهش نیست.

Fakhruddin
11-07-2015, 07:11 PM
سلام

اشتباه نکنم با برد ماری و رفتن به فینال میاد رنک 2 و فدرر میره 3
پس با این شرایط نواک و ماری سرگروه میشن واسه لندن و احتمال اینکه ماری فدرر نادال در یک
گروه باشن زیاده.
من با اون دسته از طرفداران نادال که میگن با مربی وضعیت رافا بهتر میشه زیاد موافق نیستم.
رافا سیستم بازیش همیشه همین شکل بوده.شاید با مربی جدید یه تغییرات جزیی به سیستم بازیش اضافه بشه .ولی بیس بازی رافا همینیه ک هست ... اون چیزی که من حس میکنم اینه که مشکلات اصلی رافا در این دوران ذهنیه ... روز بازی با رقبای سخت وقتی کار براش سخت میشه در زمین سردرگم و بی هدف میشه و نمیتونه بازی رو برگردونه ... سالهای قبل جنگندگی و روحیه رافا چندین برابر بود ... انگار در زندگی یک چیزی گم کرده ک نبود اون در زمین باعث میشه سیستم بازیش مختل بشه.رافا باید برای اهدافش تلاش زیادی کنه و بجنگه برای چیزهایی که واقعا دوست داره اتفاق بیفته!

beeroz
11-08-2015, 09:03 AM
سلام

اشتباه نکنم با برد ماری و رفتن به فینال میاد رنک 2 و فدرر میره 3
پس با این شرایط نواک و ماری سرگروه میشن واسه لندن و احتمال اینکه ماری فدرر نادال در یک
گروه باشن زیاده.
من با اون دسته از طرفداران نادال که میگن با مربی وضعیت رافا بهتر میشه زیاد موافق نیستم.
رافا سیستم بازیش همیشه همین شکل بوده.شاید با مربی جدید یه تغییرات جزیی به سیستم بازیش اضافه بشه .ولی بیس بازی رافا همینیه ک هست ... اون چیزی که من حس میکنم اینه که مشکلات اصلی رافا در این دوران ذهنیه ... روز بازی با رقبای سخت وقتی کار براش سخت میشه در زمین سردرگم و بی هدف میشه و نمیتونه بازی رو برگردونه ... سالهای قبل جنگندگی و روحیه رافا چندین برابر بود ... انگار در زندگی یک چیزی گم کرده ک نبود اون در زمین باعث میشه سیستم بازیش مختل بشه.رافا باید برای اهدافش تلاش زیادی کنه و بجنگه برای چیزهایی که واقعا دوست داره اتفاق بیفته!

به نظربنده مشكل رافا مربيه توني نادال دبكه دورانش تموم شده،شما ببينيد استن با نورمن مربي سابق سودرلينك دو اسلم كرفت يا ماري با لندل همينجور،فدرر بعداز 2013 كه همه منتظرخداحافظي بودن با تعويض مربي به اوج بركشت حتي نواك با بيكر اماده تر از زمان واجا شده يا راونيج همينطور،نتيجه اينكه در ورزش تنيس يكي از اركان موفقيت مربي خوبه كه بتونه رو سبك بازي كه سالها بصورت عادت دراومده ويكنواخت شده تاتير بذاره

rezaomo
11-08-2015, 03:20 PM
ضعیف ترین تاپیک از لحاظ مشارکت کاربرا در هنگام شروع یک مسترز. تا به حال در این سایت اینجور تاپیک به این خلوتی ندیده بودم :243::243:

Fakhruddin
11-08-2015, 07:02 PM
تبریک به طرفداران نواک
خب فکر نکنم دیگه همچین فصل رویایی برای نواک رقم بخوره.هر چی جام بود درو کرد :shame:
فقط رولندگاروس این فصل کم داشت که امیدوارم همیشه به دلش بمونه :shame:

به امید مسترز کاپ قشنگ و البته روزهای خوب رافا
:583:

ARY143
11-08-2015, 07:13 PM
با سلام خدمت دوستان و یاران همیشگی

تبریک خدمت نواکیون عزیز ، من فینال را نتونستم ببینم ولی آنقدر که نواک عالی کار می کنه چیزی غیر قهرمانی در هر تورنمنت که شرکت می کنه تعجب بر انگیزه

اصلا کسی نمی تونه حتی کمی اون را به چالش بکشه و یا به زحمت بندازه

نامبر وانی برازنده اش هست و نوش جونه خودش و طرفداراش

دوستان و اساتید حرفه ائی ، ممنون می شویم اگر این روند رو به رشدی که نواک از یک - دو سال اخیر آغاز و آن را با قدرت ادامه می دهد را تجزیه تحلیل نموده دلایل موفقیت نواک را برشمارید

شاد و پاینده باشید :583::583::866::866:

ali mohsenian
11-08-2015, 08:35 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
تبریک به نواکیون بابت این قهرمانی شاید نتایج گویای سلطه نواک بر تورنمنت بودن ولی بازیش زیاد چنگی به دل نمیزد و فقط با حفظ بازی توانست قهرمان بشه ولی واقعا در این تورنمنت از اعتماد به نفس کامل برای حمله به زوایا برخوردار نبود که ایشالا با این قهرمانی و افزایش اعتماد به نفس و فرصت یک هفته ای دوباره تایمینگش رو بدست میاره و میشه همون نواک همیشگی ولی چیزی که محرز بود حضور نواک در نت و اصرار در استفاده از این تاکتیک چیزی که در لندن هم بیشتر شاهد خواهیم بود ولی من بازم شانس اول لندن رو نواک میدونم
در جواب دوست عزیز fakhruddin که اشاره کردند مربی جدید تاثیری در بازی نادال نداره و شاید تغیرات جزءی در نادال ایجاد کنه در واقع همین تغیرات جزءی و کوچک هستند که فاصله های بزرگ ایجاد میکنند وقتی هم که بکر به تیم نواک پیوست گفت :من نیومدم که به نواک تنیس یاد بدم و یا بهش بگم چجوری بازی کنه من فقط اومدم که با یه سری تغیرات جزءی در ضرباتش نواک رو تقویت کنم و اونو به نامبر وان باز گردونم
شاید در اوایل و نتیجه نگرفتن نواک در استرالیا اعتراض به سمت بکر روانه شد ولی رفته رفته که نواک این نکات جزءی رو به بازیش اضافه کرد به سرحدی از قدرت رسید که با اینکه شاید سلاح هاش در بازی از خیلی از بازیکنا کمتره ولی انقدر از همون توانایی هایی که داره خوب استفاده میکنه که حریفان رو با سلاح های متعدد تسلیم میکنه میشه گفت نواک پاریس رو با همین شیوه قهرمان شد
به هرحال با آرزوی موفقیت برای رافا و طرفدارانش
و امید به همگروهی نواک راجر و رافا در لندن
با تشکر از سروش عزیز که از مطالب خوبش در نگارش این متن استفاده کردم

beeroz
11-08-2015, 09:35 PM
اقا من فك كنم مسخره ترين جام از لحاظ شكل ظاهري همين جام باشه درخته شاخه ي واقعا مسخرست

karam
11-08-2015, 11:12 PM
راج يون

behsen
11-09-2015, 01:49 AM
رکورد خارق العاده ی نواک 2015 ؛ 8 مسترز، 6 قهرمانی، دو نائب قهرمانی.
http://uupload.ir/files/ojpw_12187861_1543012735990808_1513592208464805925_n.jpg

بهترین، آماده ترین و مقتدرترین ورزشکار حال حاضر جهان. شاید فقط چند ماه پیش هیچکس تصورش رو هم نمیکرد جوکو به چنین دستاورد های خارق العاده ای برسه. سال پیش به بوریس بکر اصلا اعتماد نداشتم و به خاطر از دست دادن هر دو گرند اسلم هارد خیلی عصبانی بودم، اما عملکرد امسال جوکو نشون داد که انتخاب بسیار خوب و درستی داشته. چند وقت پیش بکر گفت جوکوویچ بدون من هم به راحتی به فینال همه تورنومنت ها راه پیدا میکنه، من اومدم که باهم فقط قهرمان بشیم. و به نظرم درست هم میگفت، نگاهی به فینال های 2012 و 13 و مقایسه اش با 2015 همه چی رو مشخص میکنه.

انصافا جوکو کاری کرده که دیگه کسب هیچ قهرمانی به جز گرنداسلم ها برام شیرین و خاص نباشه. 26 مسترز و 4 تورنومنت پایان فصل که اینم احتمالا به زودی میشه 5 تا، واقعا عالیه، اما توی گرند اسلم ها هنوز جا داره. بجنب پسر، وقت کمه، از این به بعد فقط و فقط گرنداسلم:443::441:
http://uupload.ir/files/56un_496274350.jpg

نشاط
11-09-2015, 10:15 AM
زبان از وصف عظمت و اقتدار نوله عاجزه
شیرمرد تکرار نشدنی و اسطوره بی بدیل تنیس
بقیه باید جلوش لنگ بندازن چه فدرر چه نادال چه قدیمی ترها
جام آخر فصل را هم از الان مال نوله بدونین

Fakhruddin
11-09-2015, 06:39 PM
بنظر منکه نواک واسه لندن خسته ست.پیش بینی من اینه که تنیسور دیگه ی جامو میبره :160:
یک خبر خوب واسه طرفداران نادال اینه که نادالی که امسال به رنک 10 سقوط کرده بود
با امتیازات پاریس به رنک 5 صعود کرد و توماس بردیج رو هم پشت سر نهاد.:396:
اگه بتونه در مسترزکاپ خوب ظاهر بشه میتونه 4 هم بیاد با توجه به اینکه استن پارسال تا سمی بالا اومد و امتیازات زیادی رو بایست دفاع کنه.:350:

من حدس میزنم گروهبندی اینجور بشه که خیلی قشنگ نیست :397:
گروه طلایی
نواک استن رافا نیشیکوری
گروه نقره ای
ماری فدرر بردیج فرر

karam
11-09-2015, 09:26 PM
سلام دوستان قرعه كشي كي انجام ميشه؟

rezaomo
11-10-2015, 04:43 PM
های لایت بازی فینال مسترز پاریس 2015
نواک جوکوویچ اندی ماری
حجم فایل :65 مگابایت
کیفیت:720P
مدت : 5 دقیقه
انتشار دهنده : Tennis TV

http://s6.picofile.com/file/8222011500/2015_BNP_Paribas_Masters_Paris_Final_Djokovic_v_Murray.mp4.html

مسعود 289
11-14-2015, 08:56 AM
نواک جوکوویچ با قهرمانی در مسترز پاریس ، 26 امین مسترز دوران حرفه ای خود را بدست آورد.برای جوکوویچ چندین راز وجود دارند که باعث شده اند او به این موفقیتهای امروزش دست یابد.
" از دوران بچگیم ، دور و برم افرادی بودند که خیلی حرفه ای بودند و علم کافی درباره ورزش و زندگی که لازمه یک ورزشکار داشته باشه تا به اوج برسه داشتند. فکر کنم من از پدر و مادرم این موضوعات رو به ارث بردم ، کسانی که در ورزشهای دیگری درگیر بودند. چند تا مربی ، آدمهای خاص و پیشکسوت بودند که باعث شدند من به آدم و بازیکن امروز تبدیل شوم. من سعادتمند بودم که توصیه های دریافت میکردم که چطور باید به هر چیزی فکر کنم.نه تنها درباره تمریناتی که انجام میدم بلکه در مورد ریکاوری ، تغذیه و علوم روانشناسی هم توصیه ای زیادی به من میشد.
میدونم که چیزی تضمین شده نیست.من همیشه سعی میکنم روی بازیم کار کنم ، چون میدونم تنها راهی که میتونم موفق بمونم اینکه به پیشرفت کردن ادامه بدم.سعی نمیکنم در جایگاه الانم باقی بمانم چون بدین صورت پسرفت میکنم. من فقط سعی میکنم همیشه در حال پیشرفت باشم .روی مسائل مهم در بازیم و زندگیم کار کنم و امیدوار باشم که پیشرفت داشته باشم.
بنظرم چند دلیل وجود داره که امسال تونستم به اوج دوران ورزشیم برسم. نه تنها از نظر فیزیکی و ذهنی بهتر شدم ، بلکه کار کشته هم شدم.البته که من هم دوره ای داشتم که شکهای بوجود اومده بود و اونقدر که باید موفق نبودم. همه اونها به من درسهای رو داده و راهی بوده جهت اینکه چطور بهتر بشم و پیشرفت کنم.بنابراین ، این فصل همه چیز داره بهتر از قبل پیش میره. کسی نمیتونه بی عیب باشه ، اما اگر بدنبال کامل بودن باشید ، می توانید به ویژگیهای خوب بسیاری دست پیدا کنید.این طرز تفکری است که من باهاش زندگی میکنم."

منبع:https://www.facebook.com/Novak.Djokovic.Persian.Fans?fref=nf

novak djokovich
11-14-2015, 05:49 PM
ضمن تبریک قهرمانی نوله به همه طرفدارای واقعیش یه تشکر ویژه و مخصوص هم دارم از دوست خوبمون جناب نشاط که واقعن زحمت کشیدن و در اولین پستشون پست تاپیک بحث و تبادل نظر رو گذاشتن .. واقعن کار با ارزشی انجام دادید که نشان از ذهن باز شما در درک سریع محیط پیرامونتون بود :254:

مسعود 289
11-15-2015, 12:21 PM
نواک در حالی امسال چهارمین مسترز پاریس را در کلکسیون افتخاراتش گذاشت که از این لحاظ نیز رکود دار شد
قبلا بصورت مشترک همراه با مارات سافین و بوریس بکر 3 تا مسترز پاریس داشت
عظمت کار جایی مشخص میشه که بدونیم راجر فقط یک پاریس و رافا هیچی نداره!

یک آمار جالب توجه در مورد نواک اینکه 21 از 26 عناوین مسترز را در 5 سال اخیر به دست آورده یعنی سالی 4 تا متوسط
در حالیکه در همین مدت رافا 9 مسترز و راجر 7 مسترز به دست آوردند
به راحتی میشه تصور کرد نواک به رکورد افسانه ای و غیر قابل دسترسی در تعداد مسترزها خواهد رسید

rezapor
11-18-2015, 10:34 PM
په چي شد جان اف كندي ؛گفتي راجر داغونه از قبل مشخصه بازنده هست :251::251:بازم كه ميبينم داري پيش بيني براي آينده جوكو ميكني !!!:251::251::251::254::254::251::350::396::251:

مسعود 289
11-20-2015, 09:18 PM
جوجو را پس فردا میشمرن:160: