PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر در مورد مسابقات ATP 500 تورنمنت بازل سوئیس

.AMIR.
10-29-2015, 01:05 PM
http://8pic.ir/images/gmax182hnnvr9qbr6x9m.jpg (http://8pic.ir/images/gmax182hnnvr9qbr6x9m.jpg)

به مانند ساعت گرانقمیت، لوکس و پردوام کشورش، دقیق و با مِتانت میـتازد، سَرِ زمان؛ پسر عاشق پیشه بوتمنگن، حالا خود را در خاک آب و اجدادی اش میبیند، تا بتازد و خاطره ها رغم زند.

خاطره ای از جنس همان فریادها از داخل قاب جادویی، همان فریادها که آدم را به وجد می آورد، انگار نه انگار که مایل ها با ما فاصله ست. همان رقص پاها...تماشایش لذت نامتناهی.

برای استاد سویسی، بازل رنگ و بوی دیگری دارد، رنگ رود راین، بوی شکلات، پُل میتلِرِ و... با همه اینها، شاید حتی بدست آوردن دوباره دُردانه اش هم بهانست ...

شاید نگران آن پسرِ با دستان پینه بسته است، که پول ها رو هم گذاشته تا به عشق دیدنش راهی دیار مونشانستن شود. تا از نزدیک نقاشِ زبردست را در هنگام ترسیم نقاشی در قاب تنیس نظاره گر باشد.

در آن سوی، اسـتن انگار کماکان رمقی برای فریاد کشیدن سـرود، در کشورش ندارد. چهار شکست در همان راند نخست در چهار سال اخیر، شاید سندی باشد بر پافشاری اش.

با همه این تفاسیر Raging Bull اسپانیایی را فراموش نکنید، هنوز هم برایش در سرزمین ماتادور فریاد واموس رافـا سر می دهند.

به امید شرکت سایر دوستان در بحث:583:

مسعود 289
10-29-2015, 01:22 PM
ممنون از ایجاد این تاپیک
....
بازی اول راج کاملا یکطرفه شد بازی امشبش به اون راحتی نخواهد بود
رافا هم در حالی به دور سوم رسید که برای دو برد گذشته حسابی به زحمت افتاده
به هرحال هرچند خیلی بعیده ولی یک فدال در شهر راج میتونه جذاب باشه

ali mohsenian
10-29-2015, 08:55 PM
با سلام
من به شخصه دوست ندارم نادال به فینال برسه چون در برابر فدرر در قلمرو خودش حرفی برای گفتن نخواهد داشت و این اتفاق آمار h2h ش رو جلوی راجر تضعیف میکنه

Navidi
10-30-2015, 12:08 AM
بردن کولشرایبر هیچوقت برای هیچ تنیسوری آسون نبوده، نیست و نخواهد بود. فدرر توی یو.اس. اوپن که قبل از فینال همه رو خیلی راحت برد فقط سه امتیاز بیشتر از کولشرایبر گرفت ولی بازی رو 3-0 برد. جوکوویچ هم توی ویمبلدون امسال که خیلی راحت قهرمان شد راند اول به زحمت 3-0 و با نتایج مشابه 4-4،6-6، 4-6 بازیش رو در مقابل کولشرایبر برد ولی توی همون گیم اول برک شد و اون تنها برک شدنش توی اون مسابقه نبود و یادم هست به خاطر هر امتیاز کلی داد می کشید چون واقعا بردن این تنیسور آلمانی بدشانس سخته. بدشانس به این خاطر که همیشه دور دوم یا سوم گرند اسلم ها به تاپ 3 می خوره و با اختلاف کم می بازه. عین همین بازی های خوب رو جلوی نادال توی یو.اس. اپن 2013 هم انجام داد و با اینکه 3-1 باخت نادال رو که واقعا آماده بود حسابی به زحمت انداخت. بنابراین بردن 2-1 راجر با این امتیازهای نزدیک اصلا نشونه بدی نیست، حداقل در مورد بازی با کولشرایبر.

zhako
10-30-2015, 10:56 AM
http://8pic.ir/images/gmax182hnnvr9qbr6x9m.jpg (http://8pic.ir/images/gmax182hnnvr9qbr6x9m.jpg)

به مانند ساعت گرانقمیت، لوکس و پردوام کشورش، دقیق و با مِتانت میـتازد، سَرِ زمان؛ پسر عاشق پیشه بوتمنگن، حالا خود را در خاک آب و اجدادی اش میبیند، تا بتازد و خاطره ها رغم زند.

خاطره ای از جنس همان فریادها از داخل قاب جادویی، همان فریادها که آدم را به وجد می آورد، انگار نه انگار که مایل ها با ما فاصله ست. همان رقص پاها...تماشایش لذت نامتناهی.

برای استاد سویسی، بازل رنگ و بوی دیگری دارد، رنگ رود راین، بوی شکلات، پُل میتلِرِ و... با همه اینها، شاید حتی بدست آوردن دوباره دُردانه اش هم بهانست ...

شاید نگران آن پسرِ با دستان پینه بسته است، که پول ها رو هم گذاشته تا به عشق دیدنش راهی دیار مونشانستن شود. تا از نزدیک نقاشِ زبردست را در هنگام ترسیم نقاشی در قاب تنیس نظاره گر باشد.

در آن سوی، اسـتن انگار کماکان رمقی برای فریاد کشیدن سـرود، در کشورش ندارد. چهار شکست در همان راند نخست در چهار سال اخیر، شاید سندی باشد بر پافشاری اش.

با همه این تفاسیر Raging Bull اسپانیایی را فراموش نکنید، هنوز هم برایش در سرزمین ماتادور فریاد واموس رافـا سر می دهند.

به امید شرکت سایر دوستان در بحث:583:

جملاتت بسیار زیبا بود دوست عزیز.به امید قهرمانی دیگر برای اسطوره بی چون وچرای دنیای تنیس

مسعود 289
10-30-2015, 11:16 AM
بردن کولشرایبر هیچوقت برای هیچ تنیسوری آسون نبوده، نیست و نخواهد بود. فدرر توی یو.اس. اوپن که قبل از فینال همه رو خیلی راحت برد فقط سه امتیاز بیشتر از کولشرایبر گرفت ولی بازی رو 3-0 برد. جوکوویچ هم توی ویمبلدون امسال که خیلی راحت قهرمان شد راند اول به زحمت 3-0 و با نتایج مشابه 4-4،6-6، 4-6 بازیش رو در مقابل کولشرایبر برد ولی توی همون گیم اول برک شد و اون تنها برک شدنش توی اون مسابقه نبود و یادم هست به خاطر هر امتیاز کلی داد می کشید چون واقعا بردن این تنیسور آلمانی بدشانس سخته. بدشانس به این خاطر که همیشه دور دوم یا سوم گرند اسلم ها به تاپ 3 می خوره و با اختلاف کم می بازه. عین همین بازی های خوب رو جلوی نادال توی یو.اس. اپن 2013 هم انجام داد و با اینکه 3-1 باخت نادال رو که واقعا آماده بود حسابی به زحمت انداخت. بنابراین بردن 2-1 راجر با این امتیازهای نزدیک اصلا نشونه بدی نیست، حداقل در مورد بازی با کولشرایبر.

تقریبابا تمام نوشته شما موافقم
فیل وقعا بدشانس بود دیشب بسیار عالی شجاعانه و سزاوارانه بازی کرد و اگر می برد کسی متعجب نمیشد
گوفین امشب باید دید از تجربه پارسالش همینجا در مقابل راج میتونه استفاده کنه یا نه!

mamad
10-30-2015, 04:36 PM
باسلام فیلیپ دیشب واقعا قشنگ و جسورانه بازی کرد جای تحسین داره و شایسته ی پیروزی بود خودم هم ازش خوشم میاد توی هاله هم راجر رو اذیت کرد و اونجا هم شایسته ی پیروزی بود امیدوارم یک فدال رو در فینال ببینیم و راجر قهرمان باشه

#سامان#
11-01-2015, 12:45 AM
فداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال:434:

.AMIR.
11-01-2015, 01:01 PM
یک Fedal دیگه، تا این پروسه 14 ساله متوالی، بازهم ادامه داشته باشه. بازی امروز بسیار سنگینه، می تونه به قیمت از دست دادن مسترز پاریس تمام بشه. امروز بکهند راجـر تا میتونه باید کار کنه و کمتر ارور بده.

راجـر در Run Around کردن، باید نهایت دقت را داشته باشه. نباید اجازه بده رافـا بی مهابا به طرف بکهندش ضربه بزنه. اگه نتونه تو این امر موفق بشه، میشه یه چیزی مثله استرالیا اوپن 14 یا لندن 13. نادال قطعا به همین راحتی فرصت مانور دادن به راجـر رو نمیده. سوئیس ماسترو باید تا می تونه از Footworkـش استفاده کنه.

یادم نمیره IW سال 2012 راجـر آخرین باری که تونست سروریس نادال رو بریک کنه، 2 تا Inside In فرهند پیاپی و بی نظیر زد. بعد اون پیروزی، یادمه Tim Henman میگفت، اون خود تنیس رو به نمایش گذاشت.

سرو راجـر سلاح اش در لحظات حساس بازی محسوب میشه. که می تونه گره گشا باشه. واقع بینانه تا اینجا سرو راجـر خیلی اذیتش کرده این مسابقات، تقریبا بعد US سرو راجـر دچار افت محسوسی شده. اگر راجـر بخواد مثله ست دوم بازی با گوفین سرو بزنه، قطعا بازی سخت میشه .

از نظر Mental نادال همیشه بالاتر از راجر بوده، امیدوارم بازی در بازل بتونه، کمی شرایط رو به نفع راجـر تغییر بده.. نادال اگه نادالِ قبل Wimbly بود، میشد شاید امیدوارانه تر به بازی نگاه کرد. در هر حال، Movement نادال نسبت به سال های گذشته افت قابل توجه ای داشته. نمیشه این موضوع رو انکار کرد.

تو این سن و سال،بی مهابا Run Around کردن برای راجـر کمی می تونی Risks باشه. به خصوص In Side Out فورهند، که نیاز داره Footwork به خوبی و دقیق کار کنه. اگر اینطور نشه می تونه ضربات Running Forehand Down The Line نادال خطرناک باشه.

5 بازی آخر Fedal به نفع نادال تموم شده، از طرفی سوئیس ماسترو هیچوقت تاکنون 6 بار متوالی به نادال نباخته. پیرزی راجـر در ویمبلی 06 و مادرید 09 باعث شد، اون 5 برد متوالی نادال قطع بشه. می تونه امروز تاریخ بازم تکرار بشه و بازل به اون ویمبلی و مادرید اضافه بشه.

اینطور که اعلام شده، این دوره بازیها درهارد کورد Greenset هم سطح بارکلیز برگزار میشه. اما در واقع به نظر نمیرسید زمین ایندوره با دوره های گذشته فرقی کرده باشه.

سوئیس ماسترو تو این سن و سال چه ببری و چه ببازی، دیدن بازی ات، لذت نامتناهی ست:583:

rezaomo
11-01-2015, 03:24 PM
یادداشت: ال کلاسیکو تنیس در بازل
آن ها به این امید پای تلویزیون های خود نشسته بودند تا رافائل نادال و راجر فدرر با غلبه بر حریفان خود پس از مدت ها بار دیگر یک «ال کلاسیکو» را نصیب دوستداران تنیس و حتی فراتر از آن، دوستداران ورزش کنند. گرچه رافائل نادال در برابر ریچارد گسکه کمی به زحمت افتاد اما در نهایت توانست با غلبه بر حریف دوست داشتنی فرانسوی اش راهی فینال رقابت های تنیس 500 امتیازی بازل، در کشور سوییس شود. در آن طرف نیز آقای نابغه برای حضور در فینال کار مشکلی نداشت و به راحتی توانست حرف آمریکاییش را بر خلاف انتظارات در 2 ست پیاپی شکست دهد.

این اولین ال کلاسیکو معروف دنیای تنیس پس از نیمه نهایی رقابت های اسرالیا در سال 2014 محسوب می شود. رقابتی که نادال توانست در 3 ست آن را به سود خود خاتمه دهد و راهی فینال اولین گرند اسلم فصل شود. البته آن هایی که تنیس را دنبال می کنند به خوبی می دانند، پیروزی نادال بر فدرر به هیچ عنوان امر غریبی محسوب نمی شود. ماتادور اسپانیایی در مجموع تمام دیدارهایش مقابل فدرر، 23-10 از آقای نابغه پیش است.
نادال تمامی 5 جدال گذشته اش مقابل فدرر را پیروز بوده و آخرین باری که مغلوب وی شده مربوط به سال 2012 و رقابت های مسترز ایندین ولز می شود. رکورد حیرت انگیز نادال مقابل فردی که بسیاری از کارشناسان، بازیکنان و تنس نویسان دنیا وی را برترین بازیکن تاریخ این رشته ورزشی و یکی از برترین ورزشکاران تاریخ می دانند، بسیار حائز اهمیت است. رکوردی که از لحاظ فنی بخش اعظمی از آن مربوط به سبک کاملا متفاوت بازی 2 تنیسور می شود. سبک متفاوتی که اتفاقا رافائل نادال را در جدال های رو در رو در موضع قدرت قرار می دهد.

با این حال فراتر از تمامی این بحث ها، جدال مجددر فدرر و نادال که از پر هوادار ترین ورزشکاران دنیا محسوب می شوند، به خودی خود فوق العاده لذت بخش است. گرچه نادال به شدت از روزهای اوجش فاصله گرفته و آقای نابغه نیز هر روز بیشتر به لحظه دراماتیک خداحافظی نزدیک می شود، اما باز هم ال کلاسیکو، دیدنی و تماشایی می تواند باشد.
علی الخصوص اینکه جدال امروز عصر میان فدرر و نادال، در سوییس و به میزبانی راجر فدرر برگزار می شود. امروز عصر علاقه مندان به ورزش در سراسر دنیا، بار دیگر می توانند یکی از هیجان انگیز ترین نبردهای تاریخ ورزش را تماشا کنند، نبردی که با توجه به شرایط دو ورزشکار، برای تکرار هر چه بیشتر آن هیچ تضمینی وجود ندارد
سایت ورزش 3

ali ahwazi
11-01-2015, 06:57 PM
تبریک به همه هواداران اسطوره تنیس ...:583:

mspayam
11-01-2015, 07:00 PM
اول از همه باید به طرفداران اسطوره ی تنیس، راجر بزرگ تبریک بگم که به این پیروزی ارزشمند رسید. بعد هم باید به طرفداران نادال تبریک گفت که جرقه های بازگشت نادال همیشگی رو شاهدشون هستیم و در سال 2016 نادال پرتوان تر از قبل بازخواهد گشت.

Fakhruddin
11-01-2015, 07:01 PM
سلام
تبریک به طرفداران فدرر:583:
امیدوارم فدرر با این بردها تا چند سال دیگه بازی کنه و حالا حالا ها قصد خداحافظی نداشته باشه.
نادال هم داره خودشو جمع و جور میکنه .مطمئنم واسه سال اینده رو فرمه !

manoochehr
11-01-2015, 07:08 PM
تبریک به طرفداران فدرر :396:

pouriya.alex
11-01-2015, 07:18 PM
درود و تبریک به اسطوره بی پایان :583: خیلی چسبید :655:

http://www.tennis-image.com/images/13070226436104270015.jpg (http://www.tennis-image.com/images/13070226436104270015.jpg)

ali mohsenian
11-01-2015, 07:25 PM
با سلام
کسب جام در وطن خویش لذت فراوانی داره و اگر برای هفتمین بار هم باشد لذتش دو چندانه تبریک به همه راجریون
نادال هم واقعا خوب بود و از هفته دیگه هم بقیه بازیکنا وارد مسابقات داخل سالن میشوند و زیبایی بازی ها دوچندان

#سامان#
11-01-2015, 07:31 PM
امشب فدرر مشت محکمی زد به دهان یاوه گویان:686:
jfk و king of spin و delpotro بعد از فدال =>:226: :226::226:

:t3:

nima.a
11-01-2015, 07:47 PM
http://tennis-image.com/images/72967020465546454844.jpg

Some dance to remember, some dance to forget

pourya RF
11-01-2015, 08:26 PM
تبریک به همه ی طرفدارای اسطوره ی تمام نشدنی دنیای ورزش :396: :396: :441: :441: :655:

Navidi
11-01-2015, 08:49 PM
به عنوان طرفدار همیشگی راجر واقعا از بودن رافا توی صحنه مسابقات تنیس لذت می برم. به خاطر نزدیکی تعداد اسلم های این دو قهرمان واقعی تنیس قاعدتا باید خوشحال باشم که رافا چند وقته نمیتونه اسلم ببره یا حتی یه مسترز بگیره ولی من همیشه و همیشه به رافا به عنوان رقیب قابل احترام نگاه می کنم و روز به روز هم احترامم برای اون بیشتر میشه و خدا روزی رو نیاره که راجر و رافا از تنیس خداحافظی کنن چون کلاس، استایل، منش و وقار و تمام زیبایی های این ورزش هم با رفتنشون میره. چون جوکوویچ ( حتی اگه 17 اسلم ببره که عمرا نمی تونه) و ماری نه کاریزما و نه جذبه این رو دارن که بتونن زیبایی این ورزش رو حفظ کنن. ممکنه دو نفر و نصفی توی این سایت پیدا شن که این حرف رو قبول نداشته باشن چون اونا به جای طرفدار یک ورزشکار دیگه بودن از راجر متنفرن و این دو مسئله خیلی با هم فرق دارن ولی وقتی حتی بوریس بکر چهار ماه پیش میگه که اگه روزی فدرر توی این ورزش نباشه یه خلاء غیر قابل جبرانی در تنیس ایجاد میشه دیگه باید تا ته خطش رو خوند اونم از طرف مربی رقیب. با اینکه خیلی وقته نادال توی فرم ایده الش نبوده ولی وقتی بزرگترین تنیسورهای تاریخ بازی میکنن تفاوت کلاس با بازی بین ماری و جوکوویچ و بقیه مشخص میشه. من راند دوم یه تورنمت 250 امتیازی بین راجر و رافا رو به فینال گرند اسلم بین جوکوویچ و ماری و هر آدم دیگه ای ترجیح میدم و میدونم در این زمینه خیلی ها مثله من فکر می کنن. اون آدم هایی که توی تک تک جملاتشون نفرت از راجر میباره باید بدونن اسطوره شدن فقط به حرف نیست و وقتی یک آدم به جایی میرسه که مردم همه جای جهان در حد پرستش دوسش دارن و آدمی مثل جوکوویچ رو توی چند تورنمنت هو می کنن این به خاطر این نیست که راجر به هرکدوم از میلیونها طرفدارش یک میلیون دلار پول داده. اونا خودشون کلاس و استایل و از همه مهمتر رفتار راجر و جایگاهش رو میدونن و میدونن این همه صفت خوب توی یه آدم خیلی سخت جمع میشه. من به عنوان آدمی که این افتخار رو داشتم که از نزدیک با راجر حرف بزنم و باهاش توی یه هتل باشم و بازی هاش رو دنبال کنم بازهم اعلام می کنم که از دیدن رافا و شخصیت بی نظیرش که یه بار دیگه توی مراسم اهدای جام امروز ثابت شد و با همراهی راجر کامل شد لذت می برم و همیشه برای نادال احترام قائل هستم و از دیدن باختهای اخیرش رنج میبرم و حتی عذاب میکشم. ببخشید که طولانی شد و سر همه شما رو درد اوردم ولی در مقابل حرف های صبح تا شب بعضی ها باید یک بار جواب داد، ایام به کام.

این هم لینک دانلود بازی با گزارش انگلیسی با کیفیت فول اچ.دی: http://www2.zippyshare.com/v/mgxFGYX8/file.html

Afshin
11-01-2015, 08:54 PM
بازی خیلی داغون بود خدایی :دی
راجر و رافا جفتشون بشدت بد بودن. یه لحظاتی امتیازات خفن بازی کردن، ولی در کل بد بازی کردن.

Ahoura
11-01-2015, 09:06 PM
راجـــر فدرر :655::866:

delpotro
11-01-2015, 09:19 PM
امشب فدرر مشت محکمی زد به دهان یاوه گویان:686:
jfk و king of spin و delpotro بعد از فدال =>:226: :226::226:

:t3:

دابل اکانت ممنوعه.

وجود داشته باش با یوزر اصلیت پست بزن.

بذار دو روز از بازگشتت از جزیره بن شدگان بگذره، بعد افاضات کن.

omidd
11-01-2015, 09:53 PM
سلام و عرض ادب خدمت دوستداران واقعی تنیس اونایی که فقط دنبال بازی زیبا و طرفداری از تنیسور مورعلاقشونن نه اونایی که از تنیس فقط تنفر و عقده برای خالی کردن دارن.
این بازی رو به این دو تنیسور و دوستدارانشون تبریک میگم گفتم این بازی چون تا از بهترین تنیسورای تاریخ مقابل هم بازی کردن و طبیعتا هیجان این بازی از کل بازی های فصل بیشتر بود چون اکثرا طرفدارای این دو تنیسور هستن.
کلا این تورنمنت از نظر من برای راجر فقط قهرمانیش خوب بود و کلا بازی های خوبی از راجر به نسبت ویمبلدون سینسی و اپن امریکا ندیدم البته بازی با رافا کمی بهتر بود اما هنوزم با راجر قبل فاصله زیاد داره رافا هم خوب بود اما همچنان فاصلش زیاد از دوران اوجش.
امیدوارم هر دو بهتر کار کنن.درسته هیچوقت از رافا بعنوان ی تنیسور خوشم نمیومد چون رقیب مستقیم راجر بود اما بیرون از زمین و از نظر اخلاقی و حرفه ای شدیدا ستایشش میکنم انصافا کارش درست و یکی از بهترین تنیسورای تاریخ بدون شک.
پاریس هم قرعش انجام شد امیدوارم راجر بتونه جز 4تا بیاد تا بتونه رنک 2 رو پس بگیره هرچند الانم از اندی جلوتر اما بازی های پایان فصل اندی فرصت خوبی برای کسب امتیاز داره.
امیدوارم دوستان فدرری هم از ادبیات سخیف استفاده نکنن و در حالیکه ما همه به دیگران ایراد میگیرم بی ادبی نکنین متاسفانه از این لغات یاوه گو مشت استفاده میکنن.
پاریس اگه راجر یاری کنه من هم حتما چند کلامی در ادامه صحبت میکنم.
موفق و پیروز باشین در پناه خداوند.یا علی:583::443:

Dariush.roger
11-01-2015, 11:25 PM
سلام و عرض ادب و احترام خدمت همه دوستدارن ورزش محبوب تنيس
من هم به عنوان يك راجري اين قهرماني را به طرفداران اين اسطوره دنياي تنيس تبريك عرض ميكنم انشالا نتايج خوبي در پاريس ولندن سالو به پايان برسونه و براي نادال هم ارزوي موفقيت ميكنم

delpotro
11-01-2015, 11:53 PM
از هیئت محترم نظارت خواهشمندم به مساله کاربر #سامان# رسیدگی کنند.

خوب به یاد دارم که کاربر فوق در چت باکس از جمله "مرگ بر دافی ها" استفاده کرد.

حالا هم اومده و به من و پیمان و جک تیکه میندازه.

این کاربر مشکوک سعی در تحریک هر دو طرف تنش های اخیر سایت داره و یه واژه هایی رو میشه بهش نسبت داد که من از بیانش در این مکان اکیدا معذورم.

با سپاس

SABORI
11-02-2015, 02:31 AM
تبریک میگم به هواداران راجر

برد مقابل نادال بعد از دو باخت فینال اسلم ها برای راجر لازم بود

امیدوارم بتونه سطح بازیش را در 2 تورنمت پایانی بالا ببره

nima.a
11-02-2015, 04:06 AM
ویدیوی زیر امتیازی رو بریک پوینتی رو که فدرر با پسینگ شات سیو کرد نشون میده که در صورتی که امتیاز رو رافا می گرفت نتیجه ست اول و در ادامه اون بازی می تونست یک چیز دیگه باشه:

Click Here
(https://www.mediafire.com/?pc29w6fddcif6k6)

http://tennis-image.com/images/66097882234247334266.jpg

rezaomo
11-02-2015, 09:01 AM
عالی بود پسر :583::583:
تبریک به طرفداران اسطوره

ehsan1985
11-02-2015, 12:43 PM
تبریک میگم به هواداران فدرر. واقعا به این قهرمانی نیاز داشت. تو مراسم اهدای جام هم معلوم بود چقدر این جام براش ارزش داشته. مخصوصا که فینالشم مقابل نادال بوده باشه. به هواداران نادال هم به خاطر روند رو به رشدش تبریک میگم. شاید این آخرین رویارویی این دو بوده باشه. حیف میشه اگه اینطور باشه.:243:

King Rojer Federer
11-02-2015, 03:30 PM
من هم قهرمانی راجر عزیز رو به همه طرفداران تبریک عرض می کنم.یک خواهشی دارم از دوستان.کسی بازی فینال رو داره بذاره من هم دانلود کنم؟ممنون می شم اگه بذارید:583:

ali ahwazi
11-02-2015, 06:25 PM
کسی لینک دانلود خلاصه بازی رو داره؟

rojhin
11-02-2015, 06:53 PM
با سلام و عرض ادب محضر همه دوستان عزیزم
هفتمین قهرمانی اسطوره بی بدیل دنیای تنیس رو به همه هواداراش تبریک میگم . اینم لینک هایلایت بازی دیشب به همراه مراسم اهدای جام
http://tennishighlights.eu/roger-federer-vs-rafael-nadal-basel-2015-final-highlights-hd

Navidi
11-02-2015, 08:43 PM
من هم قهرمانی راجر عزیز رو به همه طرفداران تبریک عرض می کنم.یک خواهشی دارم از دوستان.کسی بازی فینال رو داره بذاره من هم دانلود کنم؟ممنون می شم اگه بذارید:583:

درود بر دوست عزیز و گرامی. من تنها لینک کامل و با گزارش انگلیسی که از این بازی پیدا کردم این فایل تورنت هست که 12 گیگ حجم داره ولی کیفیتش فول اچ. دی هست. ببخشید واقعا، تا حالا نتونستم با حجم کمتر کل بازی رو جایی پیدا کنم، شما به بزرگی خودتون ببخشید ولی اگه پیدا کنم حتما براتون می فرستم. اینم لینک:
http://www2.zippyshare.com/v/mgxFGYX8/file.html
همیشه سالم و شاد و موفق باشین.