PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز شانگهای 2015 (Shanghai Rolex Masters)

مسعود 289
10-10-2015, 10:40 AM
با مشخص شدن قرعه شانگهای این تاپیک را هم افتتاح میکنیم

The top quarter of the draw finds Djokovic, Murray, Berdych and Ferrer

The bottom half of the top quarter features Federer as well as Wawrinka, Nishikori and Nadal

مسعود 289
10-10-2015, 11:00 AM
قرعه و مسابقات سخت و هیجان انگیزی در پیشه
میشه گفت حتی ترکیب مدعیان از یواس اپن هم کاملتره

The official draw ceremony took place at The Rolex Boutique located on Shanghai’s famed The Bund on Saturday morning. The Top 8 seeds in the 64-player draw receive first round byes.

Rolex ambassador and tennis great Rod Laver, the only man to win the calendar Grand Slam twice, was a guest at the official draw. Also on hand was another Rolex ambassador and No. 9 Milos Raonic as well as Chinese wildcard recipient Wu Di.

15SRM - laver raonic01

The top quarter of the draw finds Djokovic, Murray, Berdych and Ferrer as the heavyweight names.

Djokovic’s scenario offers a potential quarterfinal opponent in Ferrer but before that a second round encounter will see him play the winner of Martin Klizan and Chinese wildcard recipient Zhang Ze. From there, Djokovic will likely see Feliciano Lopez or Dominic Thiem in the third round.

Ferrer has a more difficult passage to the quarters with Bernard Tomic or Fernando Verdasco on tap for the second round, followed by No. 11 Richard Gasquet, Gilles Muller or Vasek Pospisil as possible third round foes.

15SRM - draw

There are a number of pitfalls between Murray and Berdych advancing to the quarterfinals, including No. 13 John Isner as a third round option for Murray, and No. 10 Gilles Simon, last year’s finalist, for Berdych. Murray’s second round competition will be the winner of the Andreas Seppi – Steve Johnson match, while Berdych will likely take on Jack Sock, who plays a qualifier, in his first match.

The bottom half of the top quarter features Federer as well as Wawrinka, Nishikori and Nadal.

Federer, who owns a record 17-time Grand Slam titles, could be staring at a quarterfinal outing against Nishikori with fellow Swiss Wawrinka or longtime rival Nadal as most likely candidates for the semifinals.

“I think it you love the game, and you enjoy it, there’s no end,” said Laver, of the 34-year-old Federer still at the top of the game. “I almost feel like he’s playing better tennis than he did a couple of years ago.”

In the bottom quarter of the draw there’s a lot of dangerous floaters between Federer and Nishikori making safe passage to the quarterfinals. Nishikori has young talent Nick Kyrgios as a likelihood in the second round with No. 12 Kevin Anderson or Fabio Fognini in the third round. It looks as if Sam Querry will be Federer’s first opponent at this year’s tournament with No. 16 Jo-Wilfried Tsonga coming up next.

15SRM - draw12

Sizing up the Wawrinka and Nadal quarter it appears Nadal has some tall competition in his path. The Spaniard could face 6-foot-11 Ivo Karlovic as a second round opponent with Raonic standing at 6-foot-5, a possibility in the third round. Wawrinka’s worry will likely arrive in the third round with No. 14 Marin Cilic, the 2014 U.S. Open champion, while young talents Borna Coric or Aleksandr Dolgopolov are also in that area.

“I have a difficult match ahead of me,” said Raonic, who’ll face Thomaz Bellucci in the first round. “All of the top players are here. It’s going to be a difficult week, but an enjoyable week at that.”

No matter how the draw winds down to the finals this year there is one guarantee: Shanghai fans are in for another fantastic year of tennis at the Qizhong Tennis Center

مسعود 289
10-10-2015, 11:40 AM
نواک جوکوویچ درباره فدررگفت؟
قطعآیکی ازبهترین مسابقاتی بودکه فدرردرمقابل من بازی کرد
بازیکن 27 ساله صرب ادامه دادکه بطورحتم اوبخوبی همیشه بازی میکند

برنامه ام این است که اکنون به خانه برگردم ومنتظرپدرشدن باشم
اودرحالیکه ازطرفداران چینی قدردانی میکردگفت
حرکت عالی بود.من خیلی زیادلذت بردم اما
داستان به همین جاختم نمیشودومن سال اینده برمیگردم.

من چشم براه این هستم تامسابقات بیشتری رادرچین ببرم
طرفداران حیرت انگیزبودند.هم طرفداران او(فدرر)وهم طرفداران من
استادیوم لبریزازتماشاگربود.جوباشکوهی بود
بعنوان یک بازیکن شمالذت میبردکه دراین نوع مسابقات بازی میکنید

بوضوح من میخواهم تشکرکنم ازهمه کسانی که امدندبخصوص طرفداران خودم که جنبه حمایتی زیادی ازمن داشتند.
http://www.tennis-image.com/images/84399836192693331844.jpg
منبع: آقای علیپور

بزرگوار این بار چندمته که از این پیش بینی های نوستراداموسی میکنی و تو همش هم ضایع شدی ؟ لااقل تو که تجربه داشتی به 289 عزیز میگفتی با راجر شوخی نکنه ولو اینکه 33 سالش باشه تا اینجوری مفتضح نشه آخه هر چی نباشه اون بنده خدا با طناب پوسیده شما به چاه رفت .
ضمن اینکه حالا که 2000 بار از روی ختم نوشتی از الان تا بازی فینال این جملات رو هر کدوم 1000 بار بنویس :
1 - راجر تو هر زمینی اراده کنه جوکر رو پودر میکنه
2 - راجر هر وقت اراده کنه هم مسترز میبره و هم گرند چه با جوکر بازی کنه چه نکنه
ضمنا 289 گرانقدر امیدوارم فهمیده باشی در همه حال دود از کنده بلند میشه
:160::160:
تبریک به همه هواداران و عشاق اسطوره . امروز یه بار دیگه آقامون به همه درس تنیس داد . واقعا جز تعظیم در برابر نبوغ این آدم چه میشه کرد ؟ همه چی تموم بود سرو ، والی ، بکهند ، فورهند و اسمش . یه بازی سراسر تاکتیکی که جوکر رو مستاصل کرده بود . دیگه نمیدونم ازت چی بخوام اسطوره ؟ عاشششششششششقتم
:160:
منهم باید به شیفتگان راجر خصوصا اونها که در روزهای بد هم عشق و ایمانشون به راجر
ذره ای کم نشد تبریک بگم
واقعا امروز راجر همه چی تموم بود و خیلی کم اشتباه
و البته تنها چیزی که به من به عنوان یک هوادار نواک تسکین میده اینه که نواک هم امروز
تقریبا عالی بود و برای جبران اشتباهات اندکش واقعا جنگید و کم نیاورد منتها امروز روز فدرر بود

به نظر من راجر وقعا شایسته پیروزی مقابل نواک بود. خیلی بهتر و سرو حالتر بازی کرد. اینقدر جرات دارم که میام میگم راجر بهتر بود دیروز نه بهونه های الکی بیارم. فقط یک سوال حالا دیگه سن راجر زیاد نیست دیگه؟ یا فقط وقتی میبازه مشکل سنشه؟

در ضمن مهرداد و افشین و روژین و mspayam ای کاش جرات این رو داشتید قبل از بازی جواب پست من رو میدادید همونطور که من این جرات رو داشتم. نه میزارید وقتی بازی تمام شد اگه راجر برد میاید کل کل اگه راجر باخت میرید تو سوراخ موش. مخصوصا افشین. دهن سرویس فقط در 2صورت میاد سایت باخت رافا برد راجر.

از اون تیکه قرمزش خیلی خوشم اومد خیلی:866:

صحنه آخر قهرمانی :

http://www.tennis-image.com/images/20102812100415978398.gif

بنده خدا چه ذوق زده شده بود...نواک امسال یواس گرفت 10 درصد این شادی نکرد!

مروری بر خاطرات شانگهای پارسال
جالبه و اون چیزی که بوضوح دیده میشه اینه که بعد از باخت نواک به راج در سمی
من و سروش با درک و سعه صدر و جوانمردی از بازی خوب راج یاد کردیم و تبریک گفتیم
ای کاش این الگو میشد برای طرفداران عاشق پیشه و افراطی راج در ویمبی و یواس امسال!

مسعود 289
10-10-2015, 04:54 PM
نمای کلی از قرعه کشی مسترز شانگهای

http://en.shanghairolexmasters.com/?page_id=431

با این قرعه و آمادگی بالای نواک چاره ای نیست جز اضافه کردن یک مسترز دیگه:866:
امیدوارم حریف نواک در فینال نادال یا راج باشه
کلا قهرمان شدن با برتری بر یکی از این دو شیرین تر و دلچسب تر میشه:434:

delpotro
10-10-2015, 06:46 PM
یعنی عاشق این فلاش بک های خوشگلت هستم.

novak djokovich
10-10-2015, 07:33 PM
واسه من سوال شده که چرا فرد مورد داری مثل این جناب 289 که پایه همه حرفاش دروغ و فریبکاری و هوچی گریه باید بیاد و تاپیک پست تورنمتهای بزرگ رو بزنه .. استعداد عجیبی تو مورد تنفر قرار گرفتن داری

rojhin
10-10-2015, 08:26 PM
تمرین امروز پادشاه

مسعود 289
10-10-2015, 08:26 PM
واسه من سوال شده که چرا فرد مورد داری مثل این جناب 289 که پایه همه حرفاش دروغ و فریبکاری و هوچی گریه باید بیاد و تاپیک پست تورنمتهای بزرگ رو بزنه .. استعداد عجیبی تو مورد تنفر قرار گرفتن داری

استاد لطف کنید مصادیق اتهاماتی را که زدین را سریعا مشخص کنید
سایت مدیر و هیات نظارت داره و لازم نیست کاسه داغتر از آش بشی
باید امثال تو ممنون هم باشند که من با فعالیت خودم سهم کوچکی در به روز بودن سایت ایفا میکنم
..............

فرمایش دوست عزیزم پیمان را تایید میکنم
نواک ماشالله بسیار آماده است و همه را داره پودر میکنه:655:

FANTASTIC
10-11-2015, 01:21 PM
بنده خدا چه ذوق زده شده بود...نواک امسال یواس گرفت 10 درصد این شادی نکرد!

:254::thumbup:

rezaomo
10-11-2015, 03:55 PM
آقای رئیس جمهور جان اف کندی (J.F.K) . شما خاطرت نیست . زمانی در هنگام شروع مسترزها و گرند اسلم ها یکی از مدیران سایت یک پستی را به عنوان پست اولیه و گشایش تاپیک ایجاد می کرد که مربوط میشد به تاریخچه تورنومنت با چاشنی متون حماسه ای که سایر کاربرای سایت در ابتدای کار با هیجان و شور خاصی اخبار تاپیک رو دنبال می کردند و تاپیک پر میشد از بحث های تخصصی و حرفه ای تنیس . یعنی چی که شما هر دفعه میایی تاپیک رو افتتاح می کنی با جمله بندی و عبارات زارقارت و بدرد نخور بعدش هم از خودت تشکر می کنی که این سایت را رونق دادی . کسی به مطالب شما به عنوان رونق دهنده این سایت نگاه نمی کنه بلکه خیلی از افراد حرفه ای تنیس از این سایت به خاطر شما و امثال شما کوچ کردند و رفته اند و دیگر این سایت اون رونق همیشگی رو حتی در گرند اسلم ها نداره . لطفا جنابعالی دیگه تاپیکی رو افتتاح نکن . احتمالا بعدش میخواهی بروی سراغ مسترز پاریس و بازل سوئیس و در انتها بارکلیز لندن . لطفا تاپیک رو به هم نریز . :243:

مسعود 289
10-11-2015, 04:33 PM
قدرتنمایی نابغه باهوش و آماده صرب
ششمین قهرمانی در بیجینگ(پکن):655:
برتری بی چون و چرای نواک
واقعا اسطوره است تکه بی نظیره دست نیافتنیه
شاید نتیجه یکطرفه بنظر بیاد
ولی رافا هم بد نبود لااقل اونقدر که فکر میکردم از پیش باخته نبود
نواک شل گرفته بود بازی براش سخت میشد
اما نواک نه تنها برک نشد برک پوینت هم نداد
نواک عالی بود
و حسابی آمادگی خودش برای مسترز شانگهای را به نمایش گذشت
به پیش مرد بزرگ
با قدرت و اراده به سوی شانگهای پاریس و لندن
افتخارات بیشتر و بیشتر تو را میطلبند

پ.ن: خبر خوب برای طرفداران رافا اینکه کم کم رگه هایی از اون رافای عالی داره درش دیده میشه
و این نوید را میده که دوباره به سطح بالای قبلی برگرده

این سینی و جام هم که دادن نمی دونم چرا بنظر fake می اومد:434: گنده و زشت شاید هم زیادی به این چینیها بدبین شدیم:443:

مسعود 289
10-11-2015, 04:43 PM
آقای رئیس جمهور جان اف کندی (J.F.K) . شما خاطرت نیست . زمانی در هنگام شروع مسترزها و گرند اسلم ها یکی از مدیران سایت یک پستی را به عنوان پست اولیه و گشایش تاپیک ایجاد می کرد که مربوط میشد به تاریخچه تورنومنت با چاشنی متون حماسه ای که سایر کاربرای سایت در ابتدای کار با هیجان و شور خاصی اخبار تاپیک رو دنبال می کردند و تاپیک پر میشد از بحث های تخصصی و حرفه ای تنیس . یعنی چی که شما هر دفعه میایی تاپیک رو افتتاح می کنی با جمله بندی و عبارات زارقارت و بدرد نخور بعدش هم از خودت تشکر می کنی که این سایت را رونق دادی . کسی به مطالب شما به عنوان رونق دهنده این سایت نگاه نمی کنه بلکه خیلی از افراد حرفه ای تنیس از این سایت به خاطر شما و امثال شما کوچ کردند و رفته اند و دیگر این سایت اون رونق همیشگی رو حتی در گرند اسلم ها نداره . لطفا جنابعالی دیگه تاپیکی رو افتتاح نکن . احتمالا بعدش میخواهی بروی سراغ مسترز پاریس و بازل سوئیس و در انتها بارکلیز لندن . لطفا تاپیک رو به هم نریز . :243:

شلوغش نکن اشتباه هم نکن
اگر سایت خلوت شده بخاطر عملکرد ضعیف و شکستهای ناامید کننده راج در مقابل نابغه و شماره یک اسطوره ای نواکه که دل و دماغی برای فعالیت طرفداران راج نگذاشته
من تاپیک را درست بعد از قرعه کشی و 24 ساعت قبل از شروع بازیها افتتاح کردم
چون حق کاربرانه که بلافاصله از قرعه مطلع بشن
هیچ دستورالعملی هم برای منع کاربران عادی از افتتاح تاپیک وجود نداره اگر هست بفرمایید
ضمنا سایت مدیر و هیات نظارت داره لازم نیست هرکسی به خودش اجازه بده برای دیگران تکلیف مشخص کنه

پ.ن: جان اف کندی افتتاح نکنه تا احمدی نژاد(دافیها) افتتاح کند!؟:160: منطقیه!؟

...........

رافا در مقابل نواک 23-22
رافا ذر مقابل راج 23-10

دیدم دوستان تو چتباکس از فرکانس نداشتن پلست شاکی بودند
اتفاقا منهم فرکانس ندارم اما خوشبختانه اکانتی که تابستان 180 خریدم یکساله
کانالهای بین اسپرت اچ دی را باز میکنه پرقدرت و بدون فریز و مسابقه را با کیفیت دیدم
این کانالها مسابقات شانگهای را هم پخش میکنند تبلیغش را نشون داد

مسعود 289
10-11-2015, 05:45 PM
تا اونجا که یادمه در نیویورک فرر و رائونیچ غایب بودند که اینجا در شانگهای هستند
غایب سرشناس هم که نداریم
به همین دلیل این مسترز خیلی فشرده و پر هیجان خواهد بود و شاید با شگفتیهای بیشتر

هر چند با این سطح از آمادگی کس دیگه غیر از نواک را نمیشه در قامت قهرمان شانگهای دید
............
با توجه به تورنمنتهای باقیمانده و رنکینگ فعلی میشه گفت تا حدود زیادی جای 6 نفر اول توی بارکلیز قطعیه
نادال هشتمه ولی شانس بیشتری داره نسبت به فرر که هفتمه
در واقع سیمون گسکه رائونیچ چیلیچ اندرسون با فرر و نادال رقابت سختی خواهند داشت برای دو سهمیه آخر بارکلیز
بارکلیز امسال خیلی پرهیجان تر و دیدنی تر از 2014 خواهد بود

RF17
10-11-2015, 07:15 PM
شلوغش نکن اشتباه هم نکن
اگر سایت خلوت شده بخاطر عملکرد ضعیف و شکستهای ناامید کننده راج در مقابل نابغه و شماره یک اسطوره ای نواکه که دل و دماغی برای فعالیت طرفداران راج نگذاشته
من تاپیک را درست بعد از قرعه کشی و 24 ساعت قبل از شروع بازیها افتتاح کردم
چون حق کاربرانه که بلافاصله از قرعه مطلع بشن
هیچ دستورالعملی هم برای منع کاربران عادی از افتتاح تاپیک وجود نداره اگر هست بفرمایید
ضمنا سایت مدیر و هیات نظارت داره لازم نیست هرکسی به خودش اجازه بده برای دیگران تکلیف مشخص کنه

پ.ن: جان اف کندی افتتاح نکنه تا احمدی نژاد(دافیها) افتتاح کند!؟:160: منطقیه!؟

...........

رافا در مقابل نواک 23-22
رافا ذر مقابل راج 23-10

دیدم دوستان تو چتباکس از فرکانس نداشتن پلست شاکی بودند
اتفاقا منهم فرکانس ندارم اما خوشبختانه اکانتی که تابستان 180 خریدم یکساله
کانالهای بین اسپرت اچ دی را باز میکنه پرقدرت و بدون فریز و مسابقه را با کیفیت دیدم
این کانالها مسابقات شانگهای را هم پخش میکنند تبلیغش را نشون داد
دقیقا به خاطر وجود شما هست که ماها دیگه نمیاییم و نظر نمیدیم.
*******************به خاطر همین میزاریمت تویه حال خودت.شما نه طرفدار واقعی نواک هستی نه طرفدار تنیس تو میخوایی فقط جو سایت رو خراب کنی.
ضمنا بحث پخش تلویزیونی جاش اینجا نیست.************ برو تاپیک پخش تلویزیونی هم افتتاح کن جای پاور عزیز هم بگیر

آیین نامه انضباطی تنیس تاکرز

ماده 1 : به کار بردن الفاظ و گفتار توهین آمیز به طور مستقیم به کاربران و تنیس باز مورد علاقه آنها در انجمن و چت باکس ممنوع می باشد.
در مرتبه اول متن لفظ بکار برده شده پاک و به فرد خاطی محترمانه تذکر داده می شود
در مرتبه دوم چنانچه تذکر موثر واقع نشود به مدت 2هفته الی 1ماه دسترسی فرد خاطی مسدود می شود.
این میزان در مرتبه سوم به مدت 2 ماه تا 3 ماه خواهد بود.

novak djokovich
10-11-2015, 07:16 PM
استاد لطف کنید مصادیق اتهاماتی را که زدین را سریعا مشخص کنید
سایت مدیر و هیات نظارت داره و لازم نیست کاسه داغتر از آش بشی
باید امثال تو ممنون هم باشند که من با فعالیت خودم سهم کوچکی در به روز بودن سایت ایفا میکنم
..............

فرمایش دوست عزیزم پیمان را تایید میکنم
نواک ماشالله بسیار آماده است و همه را داره پودر میکنه:655:
مصداقش همون کاربری 289 ساختن و بعدن بن شدنت از سایت و تکذیب اینکه همون فرد هوچی گر هستی و بعدش ساختن کاربری هایی با انواع فحشها که نشون از سطح تربیتی به شدت نازلت داشت .. انسان ترحم برانگیزی هستی و شخصیتت دقیقن شبیه محمود احمدی نژاده و ممکنه بتونی چند نفری رو هم دور خودت جمع کنی ولی در انتها همه میفهمن هیچی نیستی و روسیاهی برات میمونه .. و من بعنوان یه طرفدار نواک از سال 2008 متاسفم که کسی مثل تو طرفدار نوله ست .. امیدوارم زودتر شرت از سایت کم بشه
و اینکه تو تاپیک رو افتتاح کنی اصلی ترین علت خلوت شدن تاپیکاست نه نتایج تنیسورا .. بهتره یه نگاه به تاپیکهای قبل حضورت در اینجا بندازی
تو انسانی هستی که به شدت نیاز به توجه داری و سعی در جلب این توجه داری حتی اگه این توجه به شکل تنفر باشه

novak djokovich
10-11-2015, 07:24 PM
بهت توصیه میکنم بری و چند تا کاربری مختلف بسازی بعد تحلیلای کارشناسیت رو تو این پست قرار بدی و با اون کاربریها بیای به خودت احسنت و بارکلا بگی .. یکی دو از کاربریها رم بعنوان مخالف خودت وارد پست کن که لو نری :251: البته شک ندارم که این کارها رو خودت خوب بلدی و نیازی به توصیه نیست

مسعود 289
10-11-2015, 07:51 PM
من وقت خودم را برای جوابگویی به افکار بیمارگونه و توهمات و تهمتهای بی ارزش چندنفر معدود تلف نمیکنم
از ناظرین محترم تقاضا میکنم رسیدگی کنند
تعداد پستهای من تا الان 234 تاست و حدود 100 تاش اصلا تشکر نداره و میانگین کلش یک تشکر برای هرپسته
اصلا هم برام مهم نیست! اگر این اتهامات درست بود حداقل با کاربریهای دیگه ام برای خودم لایک می انداختم!
خجالت آوره اینهمه بخل و حسد و کینه و ...

Paymaan
10-11-2015, 08:09 PM
کاربران محترم J.F.K و novak djokovich لطفاً از بیان مسائل شخصی و تهمت زدن در تاپیک بحث و تبادل نظر خودداری کنید.

مسعود 289
10-11-2015, 09:12 PM
از نظارت عدالت و اعمال قانون ناظر محترم تشکر میکنم

RF17
10-12-2015, 08:02 AM
دوستان دلیل افت امتیازی فدرر در رنکینگ چیه ؟
الان فدرر اومده سوم

novak djokovich
10-12-2015, 11:27 AM
من وقت خودم را برای جوابگویی به افکار بیمارگونه و توهمات و تهمتهای بی ارزش چندنفر معدود تلف نمیکنم
از ناظرین محترم تقاضا میکنم رسیدگی کنند
تعداد پستهای من تا الان 234 تاست و حدود 100 تاش اصلا تشکر نداره و میانگین کلش یک تشکر برای هرپسته
اصلا هم برام مهم نیست! اگر این اتهامات درست بود حداقل با کاربریهای دیگه ام برای خودم لایک می انداختم!
خجالت آوره اینهمه بخل و حسد و کینه و ...
اینکه اعتراف میکنی به داشتن چندین کاربری و هیچ برخوردی باهات نمیشه هم برام جالبه

مسعود 289
10-12-2015, 01:43 PM
اینکه اعتراف میکنی به داشتن چندین کاربری و هیچ برخوردی باهات نمیشه هم برام جالبه

برام جالبه ناظر با کمال احترام بهت تذکر میده باز هم ادامه میدی!!!!
دوزاریت هم کجه و حرف من را هم نمیفهمی که دارم میگم اگر اتهامات درست بود یعنی علاقه به تشکر گرفتن داشتم و کاربریهای دیگه داشتم برای پستهای خودم تشکر مینداختم!!
بهتره خجالت بکشی و تموم کنی این بحث بچگانه و چیپ را که فقط سطح تاپیک را تنزل میده

پ.ن: بعیده طرفدار اصیل و واقعی نواک بشی حیف این آیدی که غصب کردی! ستون پنجم دافیها و نفوذی!
....
از دوستمون ZARIN هم سپاسگزارم که مطالب من را با تشکر تایید میکنند خوشحالم که قلم فرساییهای من مورد توجه ایشون قرار گرفته

rezaomo
10-12-2015, 02:33 PM
خدایا با این پوشش خبری سرم رو کجا بکوبم .:243:
http://www.varzesh3.com/news/1274278/%D8%AC%D9%88%DA%A9%D9%88%D9%88%DB%8C%DA%86-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%86%DB%8C%D8%B3-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%AF

RF17
10-12-2015, 06:17 PM
http://www.varzesh3.com/news/1274278/%D8%AC%D9%88%DA%A9%D9%88%D9%88%DB%8C%DA%86-%D9%82%D9%87%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%86%DB%8C%D8%B3-%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D8%AF

متاسفانه از لحاظ رسانه ای خیلی ضعف داریم.
خیلی ها هم اطلاع زیادی ندارن درباره تنیس و با این خبرا هم هیچ اتفاقی نمیوفته

King Rojer Federer
10-12-2015, 09:58 PM
با سلام خدمت دوستان.جناب آقای rezamo شما یکی از دهها کاربری هستی که به ماهیت این موجود (jfk) پی بردی.:443:منتهی این آدم همونطور که خودش هم گفته تو خیلی از به اصطلاح پستهایی که گذاشته حتی یک دونه لایک هم نخورده و فقط دو الی سه نفر از کسانی که افتخارات راجر بیش از حد براشون عقده شده لایکش می کنند.من خودم به شخصه یادم میاد سه چهار سال پیش هر تورنمنتی که شروع می شد حداقل بیست الی سی صفحه مطالب خوب نوشته می شد و خیلی کم پیش می اومد که دو نفر از کاربرها به هم بپرند.همه چیز خوب بود تا این که این 289 از خدا بی خبر که العان با نام jfk ماد چرت و پرت می نویسه سر و کاش پیداشد و **********.تا جایی که خیلی از کاربرهای خوب و با دانش این سایت دیگه سری به این سایت نمیزنند و حتی کار به جایی برسه که این jfk(جان اف کندی):254:به خودش این اجازه رو بده که بیاد تایپیک بحث و تبادل نظر راه بندازه.یعنی شما ببین چقدر باید ما بدبخت و بیچاره شده باشیم که **********.:350::350:باز هم من صمیمانه و عاجزانه از پاور عزیزتر از جان :655:و دیگر دست اندرکاران این سایت تقاضا می کنم که تا این چند نفر باقیمانده هم این سایت رو ترک نکردند**************.و کاری کنند که دیگه نتونه با صدتا اسم دیگه خودش رو تو این سایت جا کنه و این سایت رو به لجن بکشه.در آخر امیدوارم راجر عزیز این تورنمنت رو با قهرمانی به پایان برسونه.:583::583:

***آیین نامه انضباطی تنیس تاکرز***

ماده 1 : به کار بردن الفاظ و گفتار توهین آمیز به طور مستقیم به کاربران و تنیس باز مورد علاقه آنها در انجمن و چت باکس ممنوع می باشد.
در مرتبه دوم چنانچه تذکر موثر واقع نشود به مدت 2هفته الی 1ماه دسترسی فرد خاطی مسدود می شود.

SABORI
10-12-2015, 11:05 PM

من براشون پیغام گذاشتم البته اگه تایید بشه

Sorou$h
10-12-2015, 11:17 PM
با سلام خدمت دوستان.جناب آقای rezamo شما یکی از دهها کاربری هستی که به ماهیت این موجود (jfk) پی بردی.:443:منتهی این آدم همونطور که خودش هم گفته تو خیلی از به اصطلاح پستهایی که گذاشته حتی یک دونه لایک هم نخورده و فقط دو الی سه نفر از کسانی که افتخارات راجر بیش از حد براشون عقده شده لایکش می کنند.من خودم به شخصه یادم میاد سه چهار سال پیش هر تورنمنتی که شروع می شد حداقل بیست الی سی صفحه مطالب خوب نوشته می شد و خیلی کم پیش می اومد که دو نفر از کاربرها به هم بپرند.همه چیز خوب بود تا این که این 289 از خدا بی خبر که العان با نام jfk ماد چرت و پرت می نویسه سر و کاش پیداشد و **********.تا جایی که خیلی از کاربرهای خوب و با دانش این سایت دیگه سری به این سایت نمیزنند و حتی کار به جایی برسه که این jfk(جان اف کندی):254:به خودش این اجازه رو بده که بیاد تایپیک بحث و تبادل نظر راه بندازه.یعنی شما ببین چقدر باید ما بدبخت و بیچاره شده باشیم که **********.:350::350:باز هم من صمیمانه و عاجزانه از پاور عزیزتر از جان :655:و دیگر دست اندرکاران این سایت تقاضا می کنم که تا این چند نفر باقیمانده هم این سایت رو ترک نکردند**************.و کاری کنند که دیگه نتونه با صدتا اسم دیگه خودش رو تو این سایت جا کنه و این سایت رو به لجن بکشه.در آخر امیدوارم راجر عزیز این تورنمنت رو با قهرمانی به پایان برسونه.:583::583:

بنده دوست دارم پستهای ایشون رو لایک میکنم. فکر نمیکنم به کسی هم ربط داشته باشه.....
بد نیست یاد بگیری درست صحبت کنی در مورد دیگران!

مسعود 289
10-12-2015, 11:30 PM
بنده دوست دارم پستهای ایشون رو لایک میکنم. فکر نمیکنم به کسی هم ربط داشته باشه.....

سروش جان خوشبختانه هیات نظارت جدید عادلانه و شرافتمندانه بدون نگاه جناحی سایت را پاکسازی میکنند
هر چند خیلی ملایم! اما باز هم غنیمته
کاش این همت و جدیت در گروه نظارت قبلی هم بود!
این آیدی هم که جز فحاشی و توهین چیز دیگه ای در چنته نداره خودبه خود محو خواهد شد

rojhin
10-12-2015, 11:49 PM
منتظرتم اسطوره من ...

Maani
10-13-2015, 12:30 PM
امروز تولد جناب king roger federer هست من اين روز خجسته رو بر ايشان و تمام اعضا اين سايت( به جزء king of spine) تبريك و تهنيت عرض ميكنم .

King Rojer Federer
10-13-2015, 03:00 PM
امروز تولد جناب king roger federer هست من اين روز خجسته رو بر ايشان و تمام اعضا اين سايت تبريك و تهنيت عرض ميكنم .
با سلام خدمت شما برادر عزیز.شما از کجا تولد من رو می دونستید؟کمال تشکر رو از شما دارمhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/Yahoo8%21/53.gif

King Rojer Federer
10-13-2015, 03:03 PM
به یزدان که گر ما خرد داشتیم-------------------------------------------------------- کجا این سرانجام بد داشتیم

مسعود 289
10-13-2015, 03:20 PM
دستت درد نکنه آلبرت جون:583:
هدیه تولدی که دادی فوق العاده بود:434::254:
عجب روز نحسی بود برای راج:434::160:

FANTASTIC
10-13-2015, 03:20 PM
فدرر راند یک باخت:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:
به رنک هفتاد هم باخت:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:
قیافه فدرر بعد از باخت :350:

ARY143
10-13-2015, 03:22 PM
دوستان - عزیزان
بنده به عنوان یک طرفدار قدیمی راجر بعد از باخت ایشان در دور اول حضور خود را در تاپیک مسترز شانگ های اعلام می کنم ، نگید باز راجر باخت همه رفتن و سکوت اختیار کردن هااااا

حسرت از این است که با این باخت توفیق زیارت آقا از ما گرفته شد نه برای از دست دادن مقام :655::655::655:

مسعود 289
10-13-2015, 03:27 PM
یک حس دوگانه!
راستش هم خوشحالم هم ناراحت
شاید بشه گفت کمی بیشتر ناراحتم!
من هم دوست داشتم حداقل یک بازی دیگه از آخرین بازیهای راج را می دیدم بازی با سونگا میباخت خوب!
البته بیشتر دوست داشتم راج توسط رافا یا استن حذف میشد یا حتی می اومد فینال و احتمالا به نواک میباخت
اما این آلبرت راموس خیلی خوب بود و حقش هم بود
اولین بار بود می دیدمش
با اعتماد بنفس و سرحال می دونست کی و کجا چیکار کنه سرویساش هم خوب بود
به هرحال راج باخت و نهصد و خورده ای امتیاز را هم از دست داد و حالا در پاریس سید 3 خواهد بود
به نظرم این ضربه مهلک بود و پس لرزه باخت در نیویورک و شاید آغاز سقوط همیشگی اسطوره سابق!

مسعود 289
10-13-2015, 03:45 PM
امروز تولد جناب king roger federer هست من اين روز خجسته رو بر ايشان و تمام اعضا اين سايت( به جزء king of spine) تبريك و تهنيت عرض ميكنم .
حیفه این مناسبت خجسته را به شخص راج و کل ملت همیشه در صحنه سوئیس تبریک نگفت!:434:
مسلما از اندوه سنگینشون کاسته میشه بخاطر این زادروز میمون !:254::254:

پ.ن: در مورد میمون فکر بد نکنیدا! میمون یعنی پرمیمنت پربرکت فرخنده و ...:254:

rezaomo
10-13-2015, 03:51 PM
متاسفانه بازی رو ندیدم . یه بازی شوک آور از راجر. اینجوری باختن در راند یک منو یاد دوران نحس 2013 می اندازه . دلیل این نوع بازی کردن چیه ؟ راجر بایستی قبل از این تورنومنت در تورنومنت توکیو شرکت می کرد . در شرایط مسابقه قرار نگرفتن . همین نتیجه را در پی داره . راجر توی توکیو میباخت اینجا اینجوری نمی باخت . شاید ضعف تیم راجر این نتیجه رو رقم زد . یک ماه دور بودن از مسابقات . باعث افت میشه . مخصوصا سن و سالت هم که بالا باشه . این افت خیلی زود خودشو نشون میده . اما باز هم فدای سرت راجر عزیز . امید به جبران در بازل , پاریس و در انتها بارکلیز لندن .

مسعود 289
10-13-2015, 03:54 PM
متاسفانه بازی رو ندیدم . یه بازی شوک آور از راجر. اینجوری باختن در راند یک منو یاد دوران نحس 2013 می اندازه . دلیل این نوع بازی کردن چیه ؟ راجر بایستی قبل از این تورنومنت در تورنومنت توکیو شرکت می کرد . در شرایط مسابقه قرار نگرفتن . همین نتیجه را در پی داره . راجر توی توکیو میباخت اینجا اینجوری نمی باخت . شاید ضعف تیم راجر این نتیجه رو رقم زد . یک ماه دور بودن از مسابقات . باعث افت میشه . مخصوصا سن و سالت هم که بالا باشه . این افت خیلی زود خودشو نشون میده . اما باز هم فدای سرت راجر عزیز . امید به جبران در بازل , پاریس و در انتها بارکلیز لندن .

از شما بعیده! راند 2
توکیو را موافقم البته فکر کنم پارسال هم توکیو و پکن را شرکت نکرد و اینجا قهرمان شد البته به لطف ناتوانی مه یر که از 5 مچ پوینتش استفاده نکرد!
اما در مورد اهداف بعدی پاریس و بارکلیز که شوخیش هم زشته! من میگم شاید امسال تو بازل هم قهرمان نشه!

فدرر راند یک باخت:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:
به رنک هفتاد هم باخت:254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254::254:
قیافه فدرر بعد از باخت :350:

بازی اولش بود اما راند 2
دیروز راموس در راند یک سم کوئری را برده بود و حالا میره راند 3 و احتمالا سونگا

rojhin
10-13-2015, 04:06 PM
1 - تبریک به هیترها
2 - راجر هم باید راه چاره ای پیدا کنه برای مقابله با اونایی که کثیف بازی میکنن و ATP که دوست داره این کثیف بازی کردن با قدرت هر چه تمامتر گسترش پیدا کنه .
3 - جسارتاً و بدون هیچگونه شیطنت و منظور عرض میکنم اینکه از چه عکسی تو امضام استفاده میکنم به هیچ عنوان به شما کوچکترین ارتباطی پیدا نمیکنه ...
4 - اگه شما مایلید بنده اصلاً و ابداً هیچ تمایلی ندارم که رابطه ای رو بهبود ببخشم . چرا که خیلی وقته هیچ توجهی به شما و رفتارتون ندارم . اگه حضرتتان دنبال متلک پراکنی و گرفتن نقطه ضعف از من هستید ، بنده همچین نیتی رو نداشته و نخواهم داشت ...
5 - نه تنها من بلکه بسیاری از دوستان من هم شما رو از قماش ... میدونیم و هیچ تفاوتی بینتون قائل نیستیم ...
6 - و اینکه خیلی خودتون رو تحویل نگیرید و اینقدر الکی برای خودتون نوشابه باز نکنید چرا که ضرر شما برای این سایت به مراتب بیشتر از منفعت جنابتان میباشد ...
7 - حرفهام رو خیلی واضح زدم و امیدوارم دیگه این موضوع رو بیش از این کش ندید .

مسعود 289
10-13-2015, 04:25 PM
از اونجا که سواد و دانش تنیس من از خیلی از دوستان پایین تره
ممنون میشم دوست با سواد و کارشناسی این جمله روژین عزیز را برای من موشکافی و تحلیل کنه:

راجر هم باید راه چاره ای پیدا کنه برای مقابله با اونایی که کثیف بازی میکنن و ATP که دوست داره این کثیف بازی کردن با قدرت هر چه تمامتر گسترش پیدا کنه .

میخوام بدونم واقعا راموس کثیف بازی کرد!؟ یا نواک یا نادال که فستیوال شکستهای راج در مقابل این دو هست کثیف بازی میکنن!؟
بعدش هم چه انتظاری از راج بنده خدا دارید!؟ بابا در شرف بازنشستگیه! اینقدر بهش فشار وارد نکنید!
توقع بیجا نداشته باشید! تازه الان انتظار دارید بره راهکار پیدا کنه برای مقابله با امثال راموس سپی گولبیس کیریوس و ...
بگذارید بنده خدا توی این دو سال آخر بتونه انرژی و فکرش را معطوف به تورنمنتهایی مثل بازل دوبی استانبول کنه و حداقل با چند تا کاپ دیگه خداحافظی کنه نه با ناکامی و خاطره ای تلخ برای هوادارانش

مسعود 289
10-13-2015, 04:46 PM
king of spin عزیز
ممنون
از توضیحات شما در چتباکس قانع شدم
فهمیدم مشکل از من نیست
فهمیدم که حداقل از دافیهای متعصب بهتر تنیس را میفهمم
تعصب واقعا باعث کوردلی میشه بهانه جویی و توجیه کودکانه!
باعث میشه ماست را سیاه دید و آفتاب وسط روز را انکار کرد
راموس عالی بود و به حقش هم رسید
امیدوارم فردا سونگا را هم ناک اوت کنه

پ.ن: چیزی که جالبه این نوشته توی چتباکسه:

13-10, 15:18 rojhin
چقدر خوبه این راموس ...

چی شد که این بنده خدا راموس از تعریف و تمجید نیمساعته متهم شد به بازی کثیف!؟

مسعود 289
10-13-2015, 05:17 PM
این فلاش بک و خاطرات شانگهای 2014 را هم تقدیم میکنم به رضا دلپوتروی عزیز
که این روزها حضورش در سایت کمرنگه اما امیدوارم هرجا هست سالم و خوشحال باشه

صحنه آخر قهرمانی :

http://www.tennis-image.com/images/20102812100415978398.gif

حالا میفهمم! شاید بنده خبر داشت که از آخرین افتخاراتشه و غیر قابل تکرار

کسب اولین عنوان مسترز شانگهای توسط اسطوره دنیای تنیس را به همه هواداران تبریک میگم :583: :655: :866:

اولین و قریب به یقین آخرینش

سمپراس 6 بار آخر فصل نامبر وان بوده ولی فدرر 5 بار . اگه امسال هم فدرر نامبر وان بشه مساوی میشند . البته کار خیلی سختیه . در ضمن شاید فدرر بخاطر آماده نگه داشتن خودش برای فینال دیویس مسترز پاریسو اسکیپ کنه .

این رکورد هم از آن نواک خواهد شد:866:

.

مسعود 289
10-13-2015, 05:56 PM
چقدر این درددلها و دلداریها تو چتباکس سوزناکه!
البته با چاشنی توهین!
اینکه فرم راجر خوبه و قرعه بده و زمین کجه و حریف کثیفه! دیگه باخت نمیده تا آخر فصل و پاریس جبران میکنه!...
بابا کارشناس بابا نوستراداموس!
صبرکن اول وضعیتش تو بازل را ببین بعد وعده پاریس و بارکلیز را بده!
...............
من متاسفم مجبورم مطالب چتباکس را اینجا و اینطوری جواب بدم
دلیلش اینه هیات نظارت قبلی بدون دلیل و فقط بخاطر جانبداری ومصالح خاص دسترسی من به چتباکس را قطع کردند
انشالله رایزنی میکنم این اقدام غیرمسئولانه و ناعادلانه بررسی بشه

خدمت اون بزرگوار هم عارضم
هیچ قانونی برای عدم کرکری کل کل وجود نداره چه یک دقیقه چه یک روز بعد از بازی
اگر کسی جنبه نداره و در مقابل کرکری و کلکل توهین میکنه نشانه شخصیت ضعیف و بی فرهنگیشه
پس بی دلیل با جوسازی و شانتاژ مظلوم نمایی نکنید و سعی نکنید با تحت فشار قرار دادن ناظر سواستفاده کنید

RF17
10-13-2015, 06:43 PM
خب بازم حریفای کوچک کار دست راجر دادن فکر میکنم این برای بار سومه که فدرر در مراحل پایین توسط حریفای نه چندان نام دار حذف میشه.یک بار در اوپن استرلیا . بار دوم در مادرید و حالا هم در شانگهای. درکل امیدوارم بازی های زیبایی را ببینیم . منتهی فقط دوست دارم که نواک قهرمان نشه چون واقعا وضعیت بالای جدول وحشتناک میشه.
شاد باشید

چوبین
10-13-2015, 06:57 PM
سلام
این جناب jfk نمیدونم چه مشکلی با راجر داره.:434: گویا از افتخارات بیشمار راج دلشون پره.
مثل راجر دیگه تو تنیس زاده نمیشه.
این باخت فدای سرش
چون با قدرت برمیگرده :443:
یه امسالی تنیسورها افت کرده بودن نواک دور ورداشت وگرنه در حد مقایسه با راج و حتی نادال نیست.
نواک هرگز تکنیک راجر رو نداره.:655:
بنشین تا نواک گرندهای راجر رو یشکنه
بنشین تا صبح دولتت بدمد :254:

RF17
10-13-2015, 07:04 PM
سلام
این جناب jfk نمیدونم چه مشکلی با راجر داره.:434: گویا از افتخارات بیشمار راج دلشون پره.
مثل راجر دیگه تو تنیس زاده نمیشه.
این باخت فدای سرش
چون با قدرت برمیگرده :443:
یه امسالی تنیسورها افت کرده بودن نواک دور ورداشت وگرنه در حد مقایسه با راج و حتی نادال نیست.
نواک هرگز تکنیک راجر رو نداره.:655:
بنشین تا نواک گرندهای راجر رو یشکنه
بنشین تا صبح دولتت بدمد :254:

صحبت شما درسته و نه تنها نواک بلکه هیچ تنیسوری تکنیک و ظرافت فدرر را نداره.اما بعد از فدرر چه تنیسوری میتونه جلوی نواک رو بگیره؟
مگر اینکه نادال برگرده وگرنه نمیشه از بقیه انتظار داشت

King Rojer Federer
10-13-2015, 08:58 PM
دستت درد نکنه آلبرت جون:583:
هدیه تولدی که دادی فوق العاده بود:434::254:
عجب روز نحسی بود برای راج:434::160:
چیه.چی شده.اینقدر تو و امثال تو بیچاره و ذلیل هستید که منتظرید تا راجر ببازه و ***** سایت برای خودتون دل و قلوه بدید.این رو بدون که خیلی ذلیل و بدبخت هستی .در ضمن آقایونی که خودتون رو داور می دونید و تا من یک کلمه حرف حساب زدم و **** jfkرو بازگو نمودم من رو توبیخ کتبی کردید.العان امیدوارم ببینید که این حضرت آقای jfkمزه پراکنی ها و **** و خودش رو لوس می کنه.باز هم می گم واقعا برای این سایت افسوس می خورم چون یکی مثل پاور عزیزتر از جانم اینقدر فهمیده و با پدر و مادر.******* ولی دریغ از یک تذکر.این رو بدونید اگه العان من رو جریمه کنید دیگه برام ارزشی نداره چون می بینم که این سایت متاسفانه محل تاخت و تاز عده ای****** و هر چیزی هم که دوست دارند برای خودشون می گن.فقط من آرزوم اینه که روزی پاور عزیز رو از نزدیک ببینم و زیارتش کنم.و برم پیش پدر و مادرش و بهشون بگم که خدا چه دسته گلی بهشون داده و قدرش رو بدونند.درست عکس jfk که ********.

Behr@d
10-13-2015, 10:25 PM
با عرض سلام و خسنه نباشید خدمت تمامی اعضای سایت ...

دوستان بنده مدتی بود که بخاطر مسائل مربوط به درس و کنکور خیلی وقت نمیکردم به تنیس تاکرز سر بزنم و الان وقت کردم بیام و یه نگاهی به پست های این تاپیک از ابتدا زدم و واقعا ناامید شدم ...

فقط بحث های بی محتوا و کری ها و صحبت های زشت با طعنه و کنایه های شخصی ... برخی دوستان که نام نمیبرم فقط با این کاراشون قصد نابودی و به قهقرا بردن سایت رو دارن و فقط با این بحث ها و صحبت های تو خالی دارن شخصیت خودشون رو به باقی افراد نشون میدن ... این سایت جای گفتن این حرفها و اینگونه بحث های " شخصی " نیست ، شما با این کارهاتون نه تنها دارید بقیه رو اذیت می کنید بلکه سایت رو به حاشیه می برید و یکی از دلایل کم رنگ تر شدن تنیس تاکرز همین به اصطلاح اراجیفه ، البته عذر میخوام که از این کلمه استفاده میکنم ...

پس دوست و دوستان عزیزی که خودتون میدونید منظورم کیه خواهشا رفتارشون رو کنترل کنن و باعث آزرده خاطر شدن باقی نشن ، به خاطر یک یا دو یا ... نفر نمیشه سایت رو تعطیل کرد ولی میشه با محرومیت همیگشی اون افراد ارامش رو به سایت برگردوند ...

پس ==> از این پس این اخرین هشدار برای افراد این چنینیه ، یا خودتون رو با قوانین سایت وقف بدید یا مجبور میشیم جوری برخورد کنیم که خودمون هم دوست نداریم ...

با عرض شرمندگی از دو عضو عزیز دیگر هیئت نظارت که بدون اجازه ی اونها دارم این پست رو میزارم ...

nima.a
10-14-2015, 04:32 AM
هایلایت بازی فدرر رو دیدم الان به نظر بازی قشنگی می یومده. راجر بد نبود اوتقدر به نظرم. طرف به نظر میومد فرهند و پسینگ شات های خوبی می زده.

FANTASTIC
10-14-2015, 09:56 AM
دیگه کم کم فدرر باید خدافظی کنه و بره تو کارهای خونه و بچه داری به زن چاق و زشتش کمک کنه :254:
تا رنکش دو رقمی نشده باید بره:254:

rezaomo
10-14-2015, 10:18 AM
با عرض سلام و خسنه نباشید خدمت تمامی اعضای سایت ...

دوستان بنده مدتی بود که بخاطر مسائل مربوط به درس و کنکور خیلی وقت نمیکردم به تنیس تاکرز سر بزنم و الان وقت کردم بیام و یه نگاهی به پست های این تاپیک از ابتدا زدم و واقعا ناامید شدم ...

فقط بحث های بی محتوا و کری ها و صحبت های زشت با طعنه و کنایه های شخصی ... برخی دوستان که نام نمیبرم فقط با این کاراشون قصد نابودی و به قهقرا بردن سایت رو دارن و فقط با این بحث ها و صحبت های تو خالی دارن شخصیت خودشون رو به باقی افراد نشون میدن ... این سایت جای گفتن این حرفها و اینگونه بحث های " شخصی " نیست ، شما با این کارهاتون نه تنها دارید بقیه رو اذیت می کنید بلکه سایت رو به حاشیه می برید و یکی از دلایل کم رنگ تر شدن تنیس تاکرز همین به اصطلاح اراجیفه ، البته عذر میخوام که از این کلمه استفاده میکنم ...

پس دوست و دوستان عزیزی که خودتون میدونید منظورم کیه خواهشا رفتارشون رو کنترل کنن و باعث آزرده خاطر شدن باقی نشن ، به خاطر یک یا دو یا ... نفر نمیشه سایت رو تعطیل کرد ولی میشه با محرومیت همیگشی اون افراد ارامش رو به سایت برگردوند ...

پس ==> از این پس این اخرین هشدار برای افراد این چنینیه ، یا خودتون رو با قوانین سایت وقف بدید یا مجبور میشیم جوری برخورد کنیم که خودمون هم دوست نداریم ...

با عرض شرمندگی از دو عضو عزیز دیگر هیئت نظارت که بدون اجازه ی اونها دارم این پست رو میزارم ...

صحبت های شما متین.:583:
اما به نظرم بخش عمده ای از مشکلات حاضر - حداقل 70 درصد به مدیران سایت بر می گرده که برای رونق دادن به سایتی که خودشون بنا نهادند . هیچ کوششی نمی کنند . ماهها می گذره و انواع و اقسام تورنمنت ها میان و میرن اما هیچ خبری , تحلیلی از این بزرگوران در هیچ کجای سایت به چشم نمی خوره .
این عزیزان فقط خواننده مطالب هستند و بعضا بعضی از پست ها رو لایک می کنند . اگر در هر تورنمنتی حداقل 50 درصد مطالب فنی و تخصصی با انواع و اقسام گزارشات و تحلیل ها پیرو موضوع تورنمنت باشه . مطمئن باشید وضعیت روبه بهبود میره.
نام نمی برم . اکثرا همونایی که رنگ اسم کاربریشون با بقیه فرق می کنه . از حدود یک سال و نیم پیش هیچ مطالبی در سایت درج نکرده اند و اگر هم مطلبی نوشته شده بسیار مختصر بوده . پس دوستان عزیز همانطورکه می آئید برای سایت هیئت نظارت میزارید و برای اونها وظایفی مشخص می کنید. از افراد صاحب نظر دعوت کنید، در صورت امکان خواهش کنید که بیان و یه فکری واسه سایت بکنند . تعجبم از پاور عزیز که در این خزان سرد سایت پست های سنگین پخش تلویزیونی و سئوالات ماهواره ای کاربران رو جواب میده . آفرین به این همت . حداقل 10 برابر اون چیزی که ما می بینیم تحت عنوان پاسخ به سئوالات ماهواره به صورت خصوصی به باکس کاربرای مختلف ارسال میشه . 5 نفر مثل پاور نازنین توی این سایت داشتیم . اوضاع خیلی فرق می کرد . مدیران سایت نگن جو سایت خراب شده ما نیستیم . بیائید جلو و کاری کنید مطمئن باشید اوضاع تغییر می کنه از پاور عزیز هم میخوام که دانش تنیسی خودشو محدود به کانال های ماهواره پخش تلویزنونی نکنه و بیاد تحلیل های خوبشو توی سایت واسه بقیه بنویسه.

rezaomo
10-14-2015, 10:23 AM
دیگه کم کم فدرر باید خدافظی کنه و بره تو کارهای خونه و بچه داری به زن چاق و زشتش کمک کنه :254:
تا رنکش دو رقمی نشده باید بره:254:

دوست عزیز فدرر و نادال و جوکویچ برن. شما باید فینال گرند اسلم ها رو با حضور تنیسورهایی مانند نیشیکوری و بردیج و فرر و سونگا و چلیچ و غیره ببینی . اون موقع آیا می تونی از تنیس لذت ببری .:379::379::379::379:

FANTASTIC
10-14-2015, 11:11 AM
دوست عزیز فدرر و نادال و جوکویچ برن. شما باید فینال گرند اسلم ها رو با حضور تنیسورهایی مانند نیشیکوری و بردیج و فرر و سونگا و چلیچ و غیره ببینی . اون موقع آیا می تونی از تنیس لذت ببری .:379::379::379::379:
من که از بازیه افتضاح دیروز فدرر لذتی نبردم:254:
من هرگز نگفتم که نادال و نوله برن
شما فدرر رو با اسطوره هایی مثل نادال و نوله مقایسه میکنی؟:254:
به نظر من فدرر سظح atp رو آورده پایین:254:

مسعود 289
10-14-2015, 11:50 AM
کاملا مخالفم راج از مفاخر تنیسه و یکی از 10 بازیکن برتر تاریخ تنیس
بعد از بازنشستگیش خلا و نبودش کاملا حس خواهد شد
شخصا امیدوارم حداقل تا 2018 در تاپ تن ببینمش

......................

به مناسبت بازی دیروز و نتیجه قابل توجه تنیسور خوب اسپانیایی آلبرت راموس ویلانوس
نگاهی کردم به کارنامه این بزرگوار

https://matchstat.com/tennis/player/Albert%20Ramos-Vinolas

این بزرگوار در مقابل نواک و رافا هر کدام 2 بازی داشته و هر 4 تا را باخته
در مقابل اندی بازی نداشته و در برابر راج هم 1-1
جالبه که با سونگا هم 2 بار بازی کرده و باخته
براش آرزوی موفقیت میکنم

مسعود 289
10-14-2015, 01:54 PM

چیه.چی شده.اینقدر تو و امثال تو بیچاره و ذلیل هستید که منتظرید تا راجر ببازه و ***** سایت برای خودتون دل و قلوه بدید.این رو بدون که خیلی ذلیل و بدبخت هستی .در ضمن آقایونی که خودتون رو داور می دونید و تا من یک کلمه حرف حساب زدم و **** jfkرو بازگو نمودم من رو توبیخ کتبی کردید.العان امیدوارم ببینید که این حضرت آقای jfkمزه پراکنی ها و **** و خودش رو لوس می کنه.باز هم می گم واقعا برای این سایت افسوس می خورم چون یکی مثل پاور عزیزتر از جانم اینقدر فهمیده و با پدر و مادر.******* ولی دریغ از یک تذکر.این رو بدونید اگه العان من رو جریمه کنید دیگه برام ارزشی نداره چون می بینم که این سایت متاسفانه محل تاخت و تاز عده ای****** و هر چیزی هم که دوست دارند برای خودشون می گن.فقط من آرزوم اینه که روزی پاور عزیز رو از نزدیک ببینم و زیارتش کنم.و برم پیش پدر و مادرش و بهشون بگم که خدا چه دسته گلی بهشون داده و قدرش رو بدونند.درست عکس jfk که ********.

پیمان جان طبق مقرراتی که خود شما هم اشاره کردید الان محروم شده؟

ضمنا در همین پست توهینهایی مثل بیچاره و ذلیل هنوز وجود داره که مخاطبش مستقیما کاربرانه
آیا از نظر هیات نظارت این الفاظ توهین نیست و مجازه!؟

King Rojer Federer
10-14-2015, 01:58 PM
من که از بازیه افتضاح دیروز فدرر لذتی نبردم:254:
من هرگز نگفتم که نادال و نوله برن
شما فدرر رو با اسطوره هایی مثل نادال و نوله مقایسه میکنی؟:254:
به نظر من فدرر سظح atp رو آورده پایین:254:
ای خدا.قدیمیها مثل خوبی دارند که می گه=آب که سر بالا بره قورباغه......................:379::379::379:

Dariush.roger
10-14-2015, 04:20 PM
سلام خدمت همه دوستان و عرض ادب
متاسفانه راج باخت و باخت بدي هم بود ست اخرو بنظرم خوب سرو نزد بخاطر همين باخت و بي برنامگيه كادرش
يه تبريك ويژه به jfk يا همون ٢٨٩ دستم خورد لايك شد ميخواستم محمد علي عزيزو لايك كنم واقعا اين بشر(jfk) چرا دمشو نميگيرين بندازينش بيرون تمام پستاش توهين به راج و هواداراشه ناظرين شما كه با راي اين بچه ها ناظر شدين من كه راي ندادم فقط مهران يكي دو نفرو پيشنهاد داد كه من راي ندادم اينو پرت كنين بيرون بره تو سايتهايي كه امثال خودش اونجان
يه تبريك وبه نواك واقعا تورنمت فوقالعاده اي داشته البته خوب بودنش بخاطر ضعف رافا بوده ولي اين دليل نميشه كه تواناياشو ناديده و قهرمانياشو زير سوال ببريم راجر با اين سنش سه تا تورنمت معتبر پي در پي به فينال رسيد فوقالعاده اي مرد من كه راضيم همين كه مياي تو زمين كلي جاي شكر داره راجع به رافا عرض كنم كه رافا بايد يه خون تازه اي بايد به خودش تزريق كنه يا بايد نوع بازيشو تغيير بده يا مربيشو عوض كنه با اين شرايط اوضاش بعيد ميدونم بهتر بشه اندي هم كه اخراي تنيسشه ديگه بعيد ميدونم با وجود نواك گرندي بگيره ولي راجر هنوز تواناييه بردن گرندو داره استراليا ٢٠١٦ مال راجره يا رافا ولي بشرطي كه رافا بشه رافاي ٢٠١٣ نواك هم كه نواكه بي نظيره سرو فورهند بكهند والي همه چيزش خوبه فعلا ضعفي نداره مگه اينه شرايط سني بدنش كم بياره

Dariush.roger
10-14-2015, 04:21 PM
متاسفانه راج باخت و باخت بدي هم بود ست اخرو بنظرم خوب سرو نزد بخاطر همين باخت و بي برنامگيه كادرش
يه تبريك ويژه به jfk يا همون ٢٨٩ دستم خورد لايك شد ميخواستم محمد علي عزيزو لايك كنم واقعا اين بشر(jfk) چرا دمشو نميگيرين بندازينش بيرون تمام پستاش توهين به راج و هواداراشه ناظرين شما كه با راي اين بچه ها ناظر شدين من كه راي ندادم فقط مهران يكي دو نفرو پيشنهاد داد كه من راي ندادم اينو پرت كنين بيرون بره تو سايتهايي كه امثال خودش اونجان
يه تبريك وبه نواك واقعا تورنمت فوقالعاده اي داشته البته خوب بودنش بخاطر ضعف رافا بوده ولي اين دليل نميشه كه تواناياشو ناديده و قهرمانياشو زير سوال ببريم راجر با اين سنش سه تا تورنمت معتبر پي در پي به فينال رسيد فوقالعاده اي مرد من كه راضيم همين كه مياي تو زمين كلي جاي شكر داره راجع به رافا عرض كنم كه رافا بايد يه خون تازه اي بايد به خودش تزريق كنه يا بايد نوع بازيشو تغيير بده يا مربيشو عوض كنه با اين شرايط اوضاش بعيد ميدونم بهتر بشه اندي هم كه اخراي تنيسشه ديگه بعيد ميدونم با وجود نواك گرندي بگيره ولي راجر هنوز تواناييه بردن گرندو داره استراليا ٢٠١٦ مال راجره يا رافا ولي بشرطي كه رافا بشه رافاي ٢٠١٣ نواك هم كه نواكه بي نظيره سرو فورهند بكهند والي همه چيزش خوبه فعلا ضعفي نداره مگه اينه شرايط سني بدنش كم بياره

مسعود 289
10-14-2015, 06:03 PM
تبریک به دوستداران رافا
علی الخصوص محمد پیمان و پاور عزیز
واقعا بازی سختی بود و رافا خیلی خوب بود
بنظرم رافا داره پوست میندازه و بر میگرده به همون جایگاه برترش
رافای واقعی را احتمالا در بارکلیز میشه دید
به امید فینال نواک-رافا

King Rojer Federer
10-14-2015, 10:24 PM
با سلام خدمت دوست و برادر عزیزم آقا داریوش گل.کم پیدایی؟امیدوارم که تو زندگیت موفق باشی.آقا داریوش خوب یادته قدیم این سایت چقدر پررونق تر و با شکوه تر بود.خیلی از بچه های با دانش تو سایت بودند و فرقی هم نداشت که طرفدار چه کسی بودند ولی باادب و باشعور بودند.مثل rojer federer#1 و خیلی از دوستان دیگه که العان به خاطر ندارم.اگه یادت باشه بچه ها خیلی با هم کری می خوندند ولی هیچ وقت بی احترامی به همدیگه نمی کردند.ولی کم کم متاسفانه یک سری آدم که حاضرم خدا رو شاهد بگیرم که بیشتر به هوای اصطحکاک بوجود آوردن در سایت و خالی کردن عقده هاشون به خاطر محبوبیت و قدرتی که راجر عزیز داشت تو سایت اومدند و فقط نیتشون این بوده و هست که جو تایپیک رو به هم بریزند و معلومه که خیلی هم صحیح آموزش دیده اند.چون آتیش رو با موذی گری کامل روشن می کنند و با اعصاب طرفداران فدرر بازی می کنند بعد خودشون رو به مظلومیت می زنند.و تازه خیلی پر رو خودشون رو هم مظلوم جلوه می دند.من نمی دونم چه کسانی به عنوان ناظر رای آوردند چون اون موقع که رای گیری می کردند من مدت زیادی تهران نبودم و خیلی در چند و چون ناظرین قرار نگرفتم.فقط از عزیزانی که به عنوان ناظر زحمت می کشند خواهش می کنم که این سایت رو پالایش کنند.تا بازهم مثل قبل بشه.

Dariush.roger
10-14-2015, 11:00 PM
با سلام خدمت دوست و برادر عزیزم آقا داریوش گل.کم پیدایی؟امیدوارم که تو زندگیت موفق باشی.آقا داریوش خوب یادته قدیم این سایت چقدر پررونق تر و با شکوه تر بود.خیلی از بچه های با دانش تو سایت بودند و فرقی هم نداشت که طرفدار چه کسی بودند ولی باادب و باشعور بودند.مثل rojer federer#1 و خیلی از دوستان دیگه که العان به خاطر ندارم.اگه یادت باشه بچه ها خیلی با هم کری می خوندند ولی هیچ وقت بی احترامی به همدیگه نمی کردند.ولی کم کم متاسفانه یک سری آدم که حاضرم خدا رو شاهد بگیرم که بیشتر به هوای اصطحکاک بوجود آوردن در سایت و خالی کردن عقده هاشون به خاطر محبوبیت و قدرتی که راجر عزیز داشت تو سایت اومدند و فقط نیتشون این بوده و هست که جو تایپیک رو به هم بریزند و معلومه که خیلی هم صحیح آموزش دیده اند.چون آتیش رو با موذی گری کامل روشن می کنند و با اعصاب طرفداران فدرر بازی می کنند بعد خودشون رو به مظلومیت می زنند.و تازه خیلی پر رو خودشون رو هم مظلوم جلوه می دند.من نمی دونم چه کسانی به عنوان ناظر رای آوردند چون اون موقع که رای گیری می کردند من مدت زیادی تهران نبودم و خیلی در چند و چون ناظرین قرار نگرفتم.فقط از عزیزانی که به عنوان ناظر زحمت می کشند خواهش می کنم که این سایت رو پالایش کنند.تا بازهم مثل قبل بشه.

سلام و شبخير خدمت برادر عزيز محمد علي
سرطان يه مريضي هست كه شانسش خيلي كمه بجون هركي بيوفته نابودش ميكنه jfk يه سرطانه تا وقتي كه دمشو نگيرن بندازنش بيرون اين سايت وضعيتش همينه بدتر هم ميشه بايد هرچه زودتر يه فكري بكنن ناظرهاي متاسفانه بيخيال من حداقل ٥ سال از اين سايت استفاده ميكنم عضو نبودم نخواستم عضو بشم يه خواهشي دارم از همه بچه هاي سايت ديگه نياين پست بزارن تا زماني كه مسعولين اين سرطانو از بين نبردن من چند سال پيش ميومدم بحث و تبادل نظر بچه ها رو ميخوندم لذت ميبردم واقعا كارشناساي خوبي داريم ولي متاسفانه نميان البته حقم دارن من طرفدار فدررم وظيفم به بقيه تنيسورا و طرفداراش احترام بزارم ورزش يعني بردو باخت يعني احترام يعني جوانمردي من ديدم اين jfk الاف ولگرد كه كارو زندگي هم نداره و زندگيش تو اين سايت ميگذرونه چجوري به راج و دستمون محمد علي بي احترامي ميكرد يا قبلا بنام ٢٨٩ ميومد به من و خيلياي ديگه فحش و ناسزا ميگفت بنظر من يه كيلو شيريني بگير برو عيادت خودت از افسردگي در بياي بچه
محمد علي برادر من شمارو ميشناسم نيازي به گفتن نيس شما خيلي با شخصيت و مودب و با شعور هستين بهتر جواب اين الاف بيكارو ندين اين مشكل رواني داره قبلا هم بهش اشاره كردي
يا علي مدد به اميد قهرماني رافا تو شانگهاي

FANTASTIC
10-15-2015, 12:33 AM
سلام و شبخير خدمت برادر عزيز محمد علي
سرطان يه مريضي هست كه شانسش خيلي كمه بجون هركي بيوفته نابودش ميكنه jfk يه سرطانه تا وقتي كه دمشو نگيرن بندازنش بيرون اين سايت وضعيتش همينه بدتر هم ميشه بايد هرچه زودتر يه فكري بكنن ناظرهاي متاسفانه بيخيال من حداقل ٥ سال از اين سايت استفاده ميكنم عضو نبودم نخواستم عضو بشم يه خواهشي دارم از همه بچه هاي سايت ديگه نياين پست بزارن تا زماني كه مسعولين اين سرطانو از بين نبردن من چند سال پيش ميومدم بحث و تبادل نظر بچه ها رو ميخوندم لذت ميبردم واقعا كارشناساي خوبي داريم ولي متاسفانه نميان البته حقم دارن من طرفدار فدررم وظيفم به بقيه تنيسورا و طرفداراش احترام بزارم ورزش يعني بردو باخت يعني احترام يعني جوانمردي من ديدم اين jfk الاف ولگرد كه كارو زندگي هم نداره و زندگيش تو اين سايت ميگذرونه چجوري به راج و دستمون محمد علي بي احترامي ميكرد يا قبلا بنام ٢٨٩ ميومد به من و خيلياي ديگه فحش و ناسزا ميگفت بنظر من يه كيلو شيريني بگير برو عيادت خودت از افسردگي در بياي بچه
محمد علي برادر من شمارو ميشناسم نيازي به گفتن نيس شما خيلي با شخصيت و مودب و با شعور هستين بهتر جواب اين الاف بيكارو ندين اين مشكل رواني داره قبلا هم بهش اشاره كردي
يا علي مدد به اميد قهرماني رافا تو شانگهاي

سرطان تویی با King Rojer Federer نه jfk :254::254::254::254::254::254::254::254:

nemanaldin
10-15-2015, 03:21 AM
سرطان تویی با King Rojer Federer نه jfk :254::254::254::254::254::254::254::254:

نکنه شما هم j.f.k یا 289 هستی؟!!!!!

beeroz
10-15-2015, 11:31 AM
خدافظ راموس وينولاس خدافظ

مسعود 289
10-15-2015, 01:15 PM
خدافظ راموس وينولاس خدافظ

رسالتش را انجام داد.راضی ام ازش

مسعود 289
10-15-2015, 07:33 PM
تومیچ گسکه را زد و حریف نواک شد
یادمه چندوقت قبل جایی دیدم که تومیچ دوست و حریف تمرینی نواک بوده

BABAK
10-15-2015, 07:37 PM
این عکس سقوط سالی 2 پله ایه جو ویلفرد سونگا ستاره پر امید سالیان گذشته فرانسه برای فتح گرند اسلم رو نشون میده که هرگز محقق نشد. 2 فینال دیویس کاپ،فینال اوپن استرالیا و قهرمانی در مسترز های پاریس و تورنتو تمام افتخارات این بازیکن 30 سال است..

http://tennis-image.com/images/70263821168669400519.png

مسعود 289
10-15-2015, 08:29 PM
فرانسه کشوری پر از تنیسورهای متوسطه! تو هر تورنمنت یکیشون کمی بهتر از بقیه! دوره ای میچرخن!

یکی از بهترین خاطراتم با سونگا ویمبلدون 2010 یا 11 بود که زد راج را پوکوند بعد از اینکه 2-0 عقب افتاد

ali mohsenian
10-15-2015, 08:52 PM
با سلام خدمت دوستان
فدرر بهترین بازیکنه تاریخه و اسطوره تمام نشدنی و اسطوره دست نیافتنی
پ.ن. گفتم همین اول کار دل طرفدارای راجرو بدست بیارم که اکثریت اعضای این سایت هستند تا در ادامه که حرفی زدم که باب میل راجریون نبود به سمت حمله نکند که بگن تو داری به فدرر توهین میکنی و همچنین به طرفدارا و هزار جور تهمت دیگه که به غیر راجریون میزنن خدارو شکر با اسم و فامیل خودم عضو شدم که فردا روزی تهمتی پشت سرم نباشه که من یوزر فیک کاربر j.f.k هستم:254:به نظر من مشکل این سایت فقط تقصیر کاربر j.f.k نست و راجریون (البته نه همشون )مقصر هستند البته قبول دارم کاربر j.f.kپیاز داغشو زیاد کرده
ولی راجریون هم باید چشماشون رو باز کنن و از حمایت کورکورانه راجر پرهیز کنند و تا یه نفر فدرر رو تحسین نمیکنه و بازیکن محبوب خودشو رو بیشتر از راجر قبول داره به منزله توهین به فدرر و خودشون تلقی میکنند و چون اکثریت اعضای این سایت فدرری هستن به سمتش هجوم ببرن
به مراتب اثبات شده اگه نکته مثبت وقابل تحسینی در راجر بوده طرفداران نواک پا پیش گذاشتن و راجر رو تحسین کردن ولی طرفداران راجر انتظار دارن همه بی چون و چرا فدرر رو بپرستند و اونو جدا از بقیه بازیکنا فرض کنند در صورتی که اینطوری نیست و فدرر هم خودش میگه که من ماشین نیستم پس انتظار نباید باشه که من همیشه موفق باشم و نقصی نداشته باشم
ولی اینجا تفکرات برعکسی تا یکی میاد یه بازیکن غیر فدرر رو تحسین کنه و نقاط ضعف فدرر رو برای بحث فنی بگه همه هجوم میارن که داری توهین میکنی پس من دعوت میکنم که طرفداران راجر صبور تر باشن و به نظرات حمایت ها و کری خونی هایی که به نفع فدرر نیست به جای سرکوب کردن پاسخ منطقی بدهند تا تاپیک دوباره رونق بگیره
در پایان گله مندم از کاربر novak djokovic که بسیار محترم هستند که به جای این که در کنار کاربر j.f.kبه حمایت از نوله بپردازند یک دعوا رو بین طرفدارای نواک علنی میکنن و بهتره چون ما نواکیون تعدادمون کمه با هم متحد باشیم هر چند با ادبیات همدیگر مخالف باشیم
و از سروش عزیز هم بسیار بسیار ممنونم که در هر شرایطی به حمایت از نوله می پردازه نواک به همچین طرفدارن و حامیانی مخصوصا در ایران مثل سروش عزیز بسیار احتیاج داره

rojhin
10-15-2015, 10:20 PM
با سلام به همه
قیل از هر چیز از همه دوستان گلم بویژه عزیزان هیئت نظارت عذرخواهی میکنم ولی این یه بار رو حق بدید که جواب بدم البته فقط و فقط همین یکبار .
جناب آقای علی محسنیان :
1 - سعی وافری داشتید که خودتون رو معتدل و منطقی و منصف نشون بدید ولی با جملات آخرتون خودتون رو خیلی زیبا معرفی کردید .
2 - اگه از گفتن اینکه " با اسم و فامیل خودم عضو شدم که نگن یوزر فیک J.F.K هستم " هدفتون اینه که ایشون رو از ساختن یوزرهای جعلی و فیک تطهیر کنید و بگید ایشون هرگز اینکار رو نکردن ، خیلی به خودتون زحمت ندید چراکه خودشون به بزه ارتکابی اعتراف کردند و دلیل شرم آورشون رو هم با افتخار بیان فرمودند .
3 - اگه تنها و تنها یک مورد با مدرک رو کردید که یکی از دوستان عزیزم فقط بدلیل اینکه طرف بازیکن محبوبشو بیشتر از راجر قبول داره به منزله توهین به فدرر و خودش تلقی کرده و در نتیجه همه فدرری ها به سمت اون کاربر حمله کردند ، بنده هر یه دقیقه یکبار از شما و کاربر J.F.K و بقیه عزیزان هوادار نواک عذرخواهی میکنم .
4 - بند قبلی عیناً در خصوص ادعاتون مبنی بر اینکه " تا یکی میاد یه بازیکن غیر فدرر رو تحسین کنه و نقاط ضعف فدرر رو برای بحث فنی بگه همه هجوم میارن که داری توهین میکنی " تکرار میشه .
5 - اگه شما و دوستتون ( کاربر J.F.K ) حزبی رفتار میکنید و فکر میکنید همه نواکیها باید با هم همنظر باشند و چشم روی شیطنت و بی ادبی و هتاکی های همصنفی شون ببندند ، خیلی از دوستان از جمله دوست نازنینم novak djokovic همچین اخلاق و عادتی ندارند و حقیقت رو بدون ملاحظه بیان میکنند ولو به ضرر همصنفی شون باشه . البته این رفتار دوست عزیزم novak djokovic مربوط به الان نمیشه و مدتها قبل در خصوص چگونه رفتار کردن با شما جماعت غوغا سالار توصیه های بسیار خوبی به بنده داشتند .
6 - اگه نتونستید مدرکی در خصوص ادعایی که بیان کردید ارائه کنید ، لطف کرده به همراه دوستتون کاربر J.F.K که نظر شما رو تایید کردند دیگه به هیچ وجه در خصوص راجر حرف نزنید و به همون حمایت از نوله بسنده بفرمایید .

مسعود 289
10-15-2015, 10:46 PM
رز عزیز کوتاه بیا.این جواب شایسته دوست تازه وارد ما نبود!
ظاهرا میخوای گربه را دم حجله بکشی!
.........
من از طرف خودم به علی آقا خوشامد میگم
خوشحالم به دوستان نواکی ما اضافه شدند
...........
پ.ن: رز عزیز با این عکس مضحک راج که تو امضا گذاشتی داری بهش خیانت میکنی!
راج عکسهای خیلی زیباتری داره از اونها استفاده کن
مثلا عکسی که سینی به دست کنار نواک تو ویمبلدون انداخته خیلی قشنگ و باکلاس بنظر میاد

nemanaldin
10-15-2015, 11:07 PM
سلام یه سوال از مدیران سایت داشتم
امکان ایگنور کردن افراد تو فروم هست؟ اگه هست لطفا راهنمایی کنید اگه هم نیست لطفا این امکان رو اضافه کنید که خیلی بدرد می خوره !

مسعود 289
10-15-2015, 11:12 PM
سلام یه سوال از مدیران سایت داشتم
امکان ایگنور کردن افراد تو فروم هست؟ اگه هست لطفا راهنمایی کنید اگه هم نیست لطفا این امکان رو اضافه کنید که خیلی بدرد می خوره !

بله
کنترل پنل
ویرایش لیست سیاه

King Rojer Federer
10-16-2015, 12:17 AM
با سلام خدمت دوستان
پ.ن. گفتم همین اول کار دل طرفدارای راجرو بدست بیارم که اکثریت اعضای این سایت هستند تا در ادامه که حرفی زدم که باب میل راجریون نبود به سمت حمله نکند که بگن تو داری به فدرر توهین میکنی و همچنین به طرفدارا و هزار جور تهمت دیگه که به غیر راجریون میزنن خدارو شکر با اسم و فامیل خودم عضو شدم که فردا روزی تهمتی پشت سرم نباشه که من یوزر فیک کاربر j.f.k هستم:254:به نظر من مشکل این سایت فقط تقصیر کاربر j.f.k نست و راجریون (البته نه همشون )مقصر هستند البته قبول دارم کاربر j.f.kپیاز داغشو زیاد کرده
ولی راجریون هم باید چشماشون رو باز کنن و از حمایت کورکورانه راجر پرهیز کنند و تا یه نفر فدرر رو تحسین نمیکنه و بازیکن محبوب خودشو رو بیشتر از راجر قبول داره به منزله توهین به فدرر و خودشون تلقی میکنند و چون اکثریت اعضای این سایت فدرری هستن به سمتش هجوم ببرن
به مراتب اثبات شده اگه نکته مثبت وقابل تحسینی در راجر بوده طرفداران نواک پا پیش گذاشتن و راجر رو تحسین کردن ولی طرفداران راجر انتظار دارن همه بی چون و چرا فدرر رو بپرستند و اونو جدا از بقیه بازیکنا فرض کنند در صورتی که اینطوری نیست و فدرر هم خودش میگه که من ماشین نیستم پس انتظار نباید باشه که من همیشه موفق باشم و نقصی نداشته باشم
ولی اینجا تفکرات برعکسی تا یکی میاد یه بازیکن غیر فدرر رو تحسین کنه و نقاط ضعف فدرر رو برای بحث فنی بگه همه هجوم میارن که داری توهین میکنی پس من دعوت میکنم که طرفداران راجر صبور تر باشن و به نظرات حمایت ها و کری خونی هایی که به نفع فدرر نیست به جای سرکوب کردن پاسخ منطقی بدهند تا تاپیک دوباره رونق بگیره
در پایان گله مندم از کاربر novak djokovic که بسیار محترم هستند که به جای این که در کنار کاربر j.f.kبه حمایت از نوله بپردازند یک دعوا رو بین طرفدارای نواک علنی میکنن و بهتره چون ما نواکیون تعدادمون کمه با هم متحد باشیم هر چند با ادبیات همدیگر مخالف باشیم
و از سروش عزیز هم بسیار بسیار ممنونم که در هر شرایطی به حمایت از نوله می پردازه نواک به همچین طرفدارن و حامیانی مخصوصا در ایران مثل سروش عزیز بسیار احتیاج داره

با سلام خدمت شما کاربر عزیز(البته اگه jfk) نیستی.من از شما یک سوال دارم و اون اینه که شما همین دو سه تا پیامهای آخری رو که jfkگذاشته بخون.صحبتهای این بشر رو اگه بخونی می بینی که حسادت و عقده تو بند بند کلماتشه.یک کاربری تو این سایت فعالیت می کنه به نام behsen یا behsan.که خیلی شدید به نواک علاقه داره.و همش تو صحبتهاش کری خونی هم دیده می شه.ولی تا حالا ندیدم که یک بار به فدرر و طرفداراش توهین کنه و حتی بعد از اینکه نواک تو فینال گرنداسلم آمریکا فدرر رو شکست داد من خودم جزو اولین کسانی بودم که به ایشون تبریک گفتم.پس چرا کسی با این آقا و امثال ایشون مشکل نداره.من نمی دونم این jfkچه جور انسانیه.این بشر بیشتر از این که رو بازیهای نواک وقت بذاره رو چرت و پرت گفتن به فدرر و طرفداراش زوم کرده و درست بشو هم نیست.من نمی دونم بیچاره خانوادش از دست این آدم چی می کشند.تنها کاری که از دست من بر میاد اینه که تو این ماه عزیز از خداوند مهربان شفای عاجل همه بیماران چه جسمی و چه روحی را بخوام.آمین یا رب العالمین:350:

novak djokovich
10-16-2015, 12:29 AM
با سلام خدمت دوستان

جمع کن این شوی مزخرف و مسخرت رو هوچی گر .. حداقل سعیتو کن ادبیاتت رو کمی تغییر بدی که به این راحتی شناخته نشی
من واقعا متاسفم که دارم تو این سایت این حرفا رو میزنم و امیدوارم هر چه زودتر شر 289 و همه کاربری هایی که ساخته از سر سایت کم بشه

farzin123
10-16-2015, 12:38 AM
فدرر در گرندها

مسعود 289
10-16-2015, 12:56 AM
جمع کن این شوی مزخرف و مسخرت رو هوچی گر .. حداقل سعیتو کن ادبیاتت رو کمی تغییر بدی که به این راحتی شناخته نشی
من واقعا متاسفم که دارم تو این سایت این حرفا رو میزنم و امیدوارم هر چه زودتر شر 289 و همه کاربری هایی که ساخته از سر سایت کم بشه

این توهین و تهمت واقعا خجالت آوره!
جناب محسنیان عزیز من عذرخواهی میکنم!
....
تقاضا میکنم مدیر و ناظرین محترم به این بی اخلاقیها رسیدگی کنند

مسعود 289
10-16-2015, 12:59 AM
فدرر در گرندها

اگر منظور شما کامل کردن جمله به روش دوران دبستان ماست
میشه اینطور گفت:

دیگر قهرمان نخواهد شد

behsen
10-16-2015, 03:48 AM
واقعا عجب داستانی شده این سایت. آدم اصن نمیدونه وارد محل گفتگوی دوستداران تنیس شده یا اسمک داونِ wwe:242: ما که هر وقت اومدیم یه پستی درباره اوضاع احوال تنیس بخونیم پشیمون شدیم و دست و از پا دراز تر سایت رو ترک کردیم. خودمونم که جرات نداریم چیزی بگیم، از بس جو سایت ترسناک و رعب آوره. مثل دادگاهای تفتیش عقاید قرون وسطی باید به خاطر به کار بردن هر کلمه جواب پس بدیم به همه. البته عجیبم نیست زیاد، از قدیم گفتن مشت نمونه ی خرواره، مملکتی که تو پارکش ماکت جنازه پارک میکنن، سایت ورزشیشم اینجوری میشه دیگه:188::242:

ali mohsenian
10-16-2015, 09:29 AM
با سلام
در جواب دوست عزیز rohjin فقط میتونم بگم :
حساس نشو حساس نشو :251::251::251::251::251:
مگه جنگه دوست عزیز خوبه اسم منو دارید آدرسمم پیدا کنید بیاید با تفنگ منو بکشید:251::251::251::251::251:
والا من ده خط نوشتم شما از هشتای اون نکته دراوردید اون جملاتیم که باهاشون کاری نداشتید فکر کنم همون جملات باسلام و تقدیر از راجر و اون جمله ایی بود که راجر گفته بود
قبول دارم در اون پستی که خواسته ام رو مطرح کردم از چندتا جمله کنایی آمیز استفاده کردم ولی فکر نمیکرددم انقد دوستان حساس باشند
خلاصه کلام من اومدم به این سایت که چندتا دوست تنیسی پیدا کنم ولی مثل اینکه برعکس شد و چند تا دشمن هم پیدا کردم
در پایان در طول این سه چهار ماهی که عضو این سایت بودم و طی ده یازده پستی که گذاشتم اگر چیزی گفتم که باعث ناراحتی دوستان شد پوزش میطلبم و تلاش میکنم که در ادامه فعالیتم به هیچ حزب و گروهی توهین نکنم

مسعود 289
10-16-2015, 12:58 PM
بازگشت گادزیلا!
تبریک صمیمانه به دنیای تنیس و دوستداران وفادار رافا
رافا بهترین تنیسور سوئیسی را اول لهش کرد بعد پودرش کرد!
این رافا همون رافاست که انتظارش را داشتیم و تورنمنتها را داغ و هیجان انگیز میکنه
به امید فینال نواک-رافا
پ.ن: با این فرم رافا هم در شانگهای و هم در ادامه فصل مدعیه
پ.ن: راج شانس آورد به این رافا نخورد و گرنه 24 را به یاد هادی نوروزی میگذاشت تو کاسش!

مسعود 289
10-16-2015, 03:10 PM
در جواب توهینهای تاپیک و چتباکس
شخصیت خودم را در حد اون توهین کنندگان رقت انگیز تنزل نمی دم و از برتراند راسل کمک میگیرم

ﺗﺮﺱ ﺍﺯ ﺗﻐﯿﯿﺮ !

ﺍﺯ، ﺑﺮﺗﺮﺍﻧﺪ ﺭﺍﺳﻞ، ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ: " ﭼﺮﺍ ﯾﮏ ﺁﺩﻡ ﻣﺘﻌﺼﺐ ﻣﯽ ﺗﺮﺳﺪ ﻧﺴﺒﺖ
ﺑﻪ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﺍﺗﺶ ﺷﮏ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺭﺍﻫﺶ ﺭﺍ ﺍﺻﻼﺡ ﮐﻨﺪ؟ ﺑﺮﺗﺮﺍﻧﺪ ﺭﺍﺳﻞ ﺟﻮﺍﺏ
ﻣﯿﺪﻫﺪ: " ﭼﻮﻥ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺵ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ، ﭼﻪ ﺟﻮﺭ، ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ ﺑﻪ
ﺗﺎﻭﻟﻬﺎﯼ ﮐﻒ ﭘﺎﯾﻢ ﺑﮕﻮﯾﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﻣﺴﯿﺮﯼ ﺭﺍ، ﮐﻪ ﺁﻣﺪﻩ ﺍﻡ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺑﻮﺩﻩ
ﺍﺳﺖ؟ ." ﺍﯾﻦ ﯾﮏ ﻣﺼﯿﺒﺖ ﺑﺰﺭﮒ ﺍﺳﺖ، ﮐﻪ ﺍﮐﺜﺮ ﺁﺩﻡ ﻫﺎﯼ ﺍﻣﺮﻭﺯﯼ،
ﮔﺮﻓﺘﺎﺭﺵ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ . ﺩﺭ ﻫﻤﻪ ﺣﻮﺯﻩ ﻫﺎ، ﺍﺯ ﺩﯾﻦ ﻭ ﻣﺬﻫﺐ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺗﺎ
ﻫﻤﻪﺀ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﺍﺕ، ﺑﺎﻭﺭﻫﺎ، ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻫﺎ ﻭ ﻧﻔﺮﺕ ﻫﺎ .

ﻭﻗﺘﯽ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ، ﺑﺮﺍﯼ ﭼﯿﺰﯼ، ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻣﯽ ﺩﻫﻨﺪ، ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻠﯽ ﺍﺯ ﻭﻗﺖ ﻭ
ﺍﻧﺮﮊﯾﺸﻮﻥ ﺭﺍ ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺭﻧﺪ ﺭﻭﯼ ﯾﮏ ﭼﯿﺰﯼ، ﺩﯾﮕﺮ ﺣﺘﯽ ﺑﻪ ﺫﻫﻨﺸﻮﻥ ﻫﻢ
ﻧﻤﯽ ﺭﺳﺪ ﮐﻪ، ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ، ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺍﺯ ﻭﻗﺖ ﻭ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻭ
ﭘﻮﻝ ﻭ ﻋﻤﺮﺷﻮﻥ ﺭﺍ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ، ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺑﺎﺷﺪ .

ﻣﺜﻼ، ﺳﺮﺑﺎﺯﯼ ﮐﻪ ﭘﺎﻫﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺟﻨﮓ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ
ﻣﯽ ﺩﻫﺪ، ﻫﯿﭻ ﻭﻗﺖ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ، ﺍﺳﺎﺳﺎ،
ﺷﺮﻭﻉ ﺍﻭﻥ ﺟﻨﮓ ﺷﺎﯾﺪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ .

ﭼﻮﻥ ﺗﻤﺎﻡ ﻫﻮﯾﺖ ﻭ ﻭﺟﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺟﻨﮓ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﺩ ﻭ ﺍﮔﺮ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ،
ﺑﻪ ﺩﺭﺳﺘﯽ ﯾﺎ ﻏﻠﻂ ﺑﻮﺩﻥ ﺁﻥ ﺟﻨﮓ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﺪ، ﺗﺒﺪﯾﻞ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺑﻪ ﯾﮏ
ﻣﻮﺟﻮﺩ ' ﺑﯽ ﻫﻮﯾﺖ .'
ﺑﻪ ﯾﮏ ﻣﻮﺟﻮﺩ ' ﺑﯽ ﮔﺬﺷﺘﻪ .'
ﺗﺒﺪﯾﻞ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺑﻪ ' ﻫﯿﭻ ' .!

ﭼﻮﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺟﻨﮓ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ . ﻣﺜﻞ ﺯﻥ ﯾﺎ ﻣﺮﺩﯼ . ﺍﺳﺖ، ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ
ﺷﺮﯾﮏ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ، ﮐﻠﯽ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﺩﯾﮕﺮ ﺩﯾﮕﻪ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻓﮑﺮ
ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺷﺮﯾﮏ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ، ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺍﻭﻧﯽ ﻧﯿﺴﺖ ﮐﻪ، ﻗﺒﻼ، ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻩ
ﺍﺳﺖ . ﻣﺜﻞ ﻓﺮﺩﯼ ﺍﺳﺖ، ﮐﻪ ﭼﻨﺪ ﺗﺮﻡ، ﯾﮏ ﺭﺷﺘﻪ ﺍﯼ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﻣﯽ
ﺧﻮﺍﻧﺪ ﻭ ﮐﻠﯽ ﻭﻗﺖ ﻭ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺻﺮﻑ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﺪ ﮐﻪ، ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﺍﯾﻦ
ﺭﺷﺘﻪ، ﻧﺘﻮ ﺍﻧﺴﺘﻪ ﺭﺿﺎﯾﺖ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﯿﺎﻭﺭﺩ؛ ﻭﻟﯽ ﺟﺮﺍﺕ ﺗﺮﮎ ﺁﻥ
ﺭﺷﺘﻪ، ﻭ ﺷﺮﻭﻉ ﺭﺷﺘﻪ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺭﺍ، ﻫﻢ، ﻧﺪﺍﺭﺩ . ﻣﺜﻞ ﮐﺴﯽ ﺍﺳﺖ، ﮐﻪ ﺑﻌﺪ
ﺍﺯ ﯾﮏ ﻋﻤﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽ، ﻣﯽ ﻓﻬﻤﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺳﺒﮏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻣﻨﺎﺳﺒﺶ ﻧﯿﺴﺖ،
ﻭﻟﯽ ﺟﺮﺍﺕ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﺁﻥ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﺩ . ﭼﺮﺍ؟ ﭼﻮﻥ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ .

ﮐﺎﺵ ! ، ﻣﺎ ﺁﺩﻡ ﻫﺎ، ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻴﻢ " ﻫﻮﯾﺖ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ " ﺭﺍ
ﺍﺯﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺭﻭﺯﮔﺎﺭ ﻭ ﻋﻘﺎﯾﺪﻣﺎﻥ، ﺗﻔﮑﯿﮏ ﮐﻨﻴﻢ ﮐﻪ، ﺍﮔﺮ ﯾﮏ ﻭﻗﺖ
ﻓﻬﻤﯿﺪﻳﻢ ﺁﻥ ﻋﻘﺎﯾﺪ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ، ﺑﯽ ﻫﻮﯾﺖ ﻧﺸﻮﻳﻢ .

ﮐﺎﺵ، ﺁﺩﻡ ﻫﺎ، ﻫﺮ ﺟﺎ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻋﻘﯿﺪﻩ ﻫﺎ، ﺑﺎﻭﺭﻫﺎ، ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻫﺎ ﻭ
ﻧﻔﺮﺕ ﻫﺎﺷﺎﻥ ﺷﮏ ﮐﺮﺩﻧﺪ، ﻫﻤﺎﻥ ﺟﺎ، ﺗﺮﻣﺰ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧﺪ، ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﺗﺎﻭﻝ
ﻫﺎﯼ ﮐﻒ ﭘﺎﻫﺎﺷﻮﻥ ﻣﯽ ﺷﺪﻧﺪ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻔﺘﻨﺪ ' ﺟﻠﻮﯼ ﺿﺮﺭ ﺭﺍ، ﺍﺯ ﻫﺮ ﺟﺎ
ﮐﻪ ﺑﮕﯿﺮﯼ، ﻣﻨﻔﻌﺖ ﺍﺳﺖ .'...

ﺍﯾﻦ ﺟﺎﺳﺖ ﮐﻪ، ﺗﻐﯿﯿﺮ، ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺟﺮﺍﺕ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺩ.

.................

دافیها!
اگر می خواهید از تنیس لذت ببرید هنوز دیر نشده
کانون هواداران رافا و نواک بزرگوارانه هر دو آماده پذیرش و پناه دادن به شما هستند

.

مسعود 289
10-16-2015, 06:52 PM
برای شروع درباره بازیهای فردا میشه گفت
نواک دارای رکورد 19 برد در برابر 9 باخت مقابل اندیه
یک نکته جالب هم اینکه نواک و اندی تنها یک هفته اختلاف سن دارند و اندی 7 روز بزرگتره
نادال هم در مقابل سونگا رکورد 8 برد در مقابل سه باخت را داره
ضمن اینکه در برابر استن هم امروز صاحب رکورد 13-2 شد

Dariush.roger
10-16-2015, 07:38 PM
اين jfk يه ادم الاف بي هويته بچه ها جوابشو ندين همه رو مثل خودش احمق فرض ميكنه با اي دي هاي مختلف مياد پست ميزاره كارو باري هم نداره وله چادر زده فدرر بدجوري سوزوندتش اينقد تنفر داره ازش ماهها و سالاها بايد اينجا بموني و پست دو زاري بزاريو كسيم ادمت نكنه تا شايد نواك بتونه به راج حتي نزديك بشه يكي بياد دموشو بگيره پرت كنه بيرون اينجا واقعا اينقد بي صاحب شده امثال اين ادما كه جايگاهي تو اجتماع ندارن بياد توهينو فحاشي كنه يكي بياد يه سرو ساموني به اين سايت بده و اين ولگردو بندازه بيرون اقا ما مجبوريم از اين الفاظ استفاده كنيم چون اين ادم قابل احترام نيست من مخلص هم طرفداري نواكم هستم يكي دو نفر كه شخصيتشون مثل همين jfk هست ازش حمايت ميكنن البته اينجور ادما به هيچ جا نميرسن اصولا چون شخصيت ادما نشانه جايگاه ادماس دستم يه روزي بلاخره بهت ميرسه حتي اون حمايت كنندهات هم باهشون به تسويه حسابي ميكنم فعلا كارهاي مهمتري دارم بچه ما كوچيك همتونيم ببخشيد بند رو بخاطر الفاظ بدي كه به كار بردم فقط كسي نياد بگه اهاي اينجا اين چه حرفاييه زدي جواب دندان شكن ميدم فقط هدفم صلح و صفا تو سايت و مثل قديم همه دور هم در محيط دوستانه بحث و تبادل نظر كنند

King Rojer Federer
10-16-2015, 10:24 PM
اين jfk يه ادم الاف بي هويته بچه ها جوابشو ندين همه رو مثل خودش احمق فرض ميكنه با اي دي هاي مختلف مياد پست ميزاره كارو باري هم نداره وله چادر زده فدرر بدجوري سوزوندتش اينقد تنفر داره ازش ماهها و سالاها بايد اينجا بموني و پست دو زاري بزاريو كسيم ادمت نكنه تا شايد نواك بتونه به راج حتي نزديك بشه يكي بياد دموشو بگيره پرت كنه بيرون اينجا واقعا اينقد بي صاحب شده امثال اين ادما كه جايگاهي تو اجتماع ندارن بياد توهينو فحاشي كنه يكي بياد يه سرو ساموني به اين سايت بده و اين ولگردو بندازه بيرون اقا ما مجبوريم از اين الفاظ استفاده كنيم چون اين ادم قابل احترام نيست من مخلص هم طرفداري نواكم هستم يكي دو نفر كه شخصيتشون مثل همين jfk هست ازش حمايت ميكنن البته اينجور ادما به هيچ جا نميرسن اصولا چون شخصيت ادما نشانه جايگاه ادماس دستم يه روزي بلاخره بهت ميرسه حتي اون حمايت كنندهات هم باهشون به تسويه حسابي ميكنم فعلا كارهاي مهمتري دارم بچه ما كوچيك همتونيم ببخشيد بند رو بخاطر الفاظ بدي كه به كار بردم فقط كسي نياد بگه اهاي اينجا اين چه حرفاييه زدي جواب دندان شكن ميدم فقط هدفم صلح و صفا تو سايت و مثل قديم همه دور هم در محيط دوستانه بحث و تبادل نظر كنند
سلام داریوش جان.جناب jfk(جوجه فکلی کم عقل)همونطور که از لقبش پیداست با خودش هم مشکل داره.شنیدی که می گن یک سیب گندیده یک جعبه سیب رو خراب و گندیده می کنه.این قضیه حکایت جوجه فکلی کم عقل(jfk)رو داره که به تنهایی این سایت رو به لجن کشیده و من نمی دونم که چرا هیئت نظارت هیچ فکر عاجلی برای این غده سرطانی نمی کنند .تا یک سایت رو از دست این جوجه فکلی نجات بدند.

rg7
10-16-2015, 11:59 PM
دوستان به نظرم بحث های غیر تنیس و بیهوده رو همینجا تمومش کنید در حد امکان به تحلیل و بررسی بازیها و تورنمنت بپردازید و پیش بینی هاتونو از نتایج و قهرمان بگین که برای دیگران هم مفید باشه

SABORI
10-17-2015, 01:13 AM
تامیک عملکرد خیلی خوبی در این تورنمت داشت

مسعود 289
10-17-2015, 08:06 AM
تامیک عملکرد خیلی خوبی در این تورنمت داشت

دقیقا
بعد از حذف کردن نامدارانی مثل ورداسکو فرر و گسکه ست اول بازی با نواک هم فوق العاده بود و حتی نواک را برک کرد
دیروز اشاره کردم بنظرمن از استرالیایی های جوان دیگه مثل کیریوس و کوکوناکیس فعلا بهتره

مسعود 289
10-17-2015, 04:27 PM
واقعا نمیشه عظمت نبوغ و استعداد نواک را وصف کرد
شماره 2 آماده دنیا را لهش کرد
بهش فهموند تفاوتشون واقعا به اندازه تفاوت امتیازشون تو رنکینگه!
یک نمایش بی نقص جادویی و تماشاگر پسند
نواک تنیس زیبا را دوباره معنی کرد و اندی را وادار به رقاصی در کورت کرد!
دیگه چی میشه گفت!؟
دنیای تنیس باید تمام قد به احترام این اعجوبه بلند بشه
و شکر گزار باشه بخاطر تماشای هنرنابغه معاصر

مسعود 289
10-17-2015, 04:45 PM
نواک الان رکورد خیره کننده 72 پیروزی در مقابل 5 باخت را داره
و فرصت داره به 80 پیروزی در فصل برسه!
رکوردش نمیدونم دست کیه ولی شک ندارم اگر الان مال نواک نباشه بزودی مال نواک میشه!

مسعود 289
10-17-2015, 05:19 PM
این پست مال 2 سال قبل دوستمون سروش هست
نتیجه برنامه ریزی و سرمایه گزاری مشخص شده!

اسطوره تنیس ، بوریس بیکر به تیم مربیان نواک جوکوویچ برای فصل بعد اضافه شد ، انهم به عنوان سرمربی.یکی از بهترین تنیسورهای تاریخ ، به عنوان سرمربی به ماریان وجدا ، میلژان آمانویچ و گبهرد فیل گریتسچ اضافه شد و به همراه مرد شماره دو تنیس جهان به اوپن استرالیا ، دبی ، میامی ، مونته کارلو ، رم ، رولند گاروس ، ویمبلدون ، سینسیناتی ، یو اس اوپن ، شانگهای ، پاریس و لندن سفر خواهد کرد.جوکوویچ کارش را با بوریس بیکر برای آماده سازی جهت گرند اسلم استرالیا از 13 ژانویه آغاز خواهد کرد.ماریان وجدا همچنان با تیم نواک بکار ادامه خواهد داد و در ایندین ولز ، مادرید ، تورنتو و بیژنگ(چین) همراه این تنیسور صربستانی خواهد بود.

جوکوویچ در اینباره می گوید : " من واقعا هیجان زده ام که این فرصت رو پیدا کردم تا با بوریس بیکر کار کنم.او واقعا یک افسانه است، کسی که شناخت فوق العاده ای از تنیس دارد و تجربه او به من کمک خواهد کرد جامهای جدیدی از گرند اسلم گرفته تا تورنمنتهای دیگر را برنده شم.بیکر آدم فوق العادیه و من مطمئنم که با تیم ما به بهترین روش کنار خواهد امد.بوریس پیشنهادهای جدیدی با خودش خواهد اورد و با ماریان وجدا یک ائتلاف برای برنده شدن تشکیل خواهند داد.هدف من در سال 2014 این است که بهترین تنیس را بازی کنم و به شکل مناسب برای بردن گرند اسلمها و مسترزها آماده شم.این تورنمنتها بیشترین ارزش را در ورزش ما دارند و من میخواهم ارزشم را در انها نشون بدم.تیم ما قدرت دوچندانی پیدا کرده و ما امیدوار به بدست آوردن بهترین نتایج هستیم."

بوریس بیکر یکی از بهترین تنیسورهای جهان شناخته میشود که 64 جایزه در دوران حرفه ایش برنده شده است. او شماره یک سابق جهان است که شش گرند اسلم را از ان خود کرده و به عنوان جوانترین برنده گرند اسلم ویمبلدون شناخته میشود.(او در 17 سالگی قهرمان شد). این مرد آلمانی در سال 1988 و 1989 با تیم کشورش قهرمان دیویس کاپ شد .به این عناوین ، مدال طلای المپیک در بخش دوبل و خیلی جوایز دیگر را اضافه کنید.

"من افتخار میکنم که نواک از من دعوت کرد به عنوان مربی در کنارش باشم.من هر چه در توان دارم بکار خواهم بست تا کمک کنم او به اهدافش برسد و مطمئنم ما با هم به دستاوردهای فوق العاده ای خواهیم رسید."

ماریان وجدا از سال 2006 در کنار نواک بوده و اینطور که خودش می گوید ، آنها با هم تصمیم گرفتند که بوریس بیکر را به تیمشان دعوت کنند.

" در این چند هفته پیش من و نواک هشتمین سال همکاریمون را شروع کردیم.در دوره زمانی که ما تقریبا به بیشتر اهدافمون رسیدیم.من به این نتیجه رسیدم که نواک نیاز به مربی جدیدی داره تا بتونه برای پیشرفت بیشتر او در بازیش بهش کمک بکنه. همزمان ، من هم میتونم زمان بیشتری با خانواده ام باشم .حضور بوریس تاثیر چندانی در جایگاه من در تیم نخواهد داشت ، چون من تا زمانیکه بتونم هر کاری در توانم باشه برای نواک انجام میدهم ، همانطور که تابحال اینکار را کرده بودم. از طرف دیگر ، انتخاب بوریس به عنوان سرمربی راه حل خیلی خوبیه. من مطمئنم ما با هم خوب پیش خواهیم رفت و نواک هم به پیشرفتش ادامه خواهد داد."

(ترجمه و تنظیم توسط مهدی عزیز)

[/SIZE]http://tennis-image.com/images/24172688154705942959.jpg

[/CENTER]

delpotro
10-17-2015, 06:29 PM
نواک الان رکورد خیره کننده 72 پیروزی در مقابل 5 باخت را داره
و فرصت داره به 80 پیروزی در فصل برسه!
رکوردش نمیدونم دست کیه ولی شک ندارم اگر الان مال نواک نباشه بزودی مال نواک میشه!

نه دوست عزیز . این رکورد رو نواک نخواهد زد.

از نظر تعداد پیروزی رکورد دست ایوان لندل هست در فصل 1982 با 106 برد در مقابل 9 باخت معادل 92 درصد برد.

از لحاظ درصد برد در یک فصل هم رکورد در اختیار جان مکنرو هست با 82 برد در مقابل 3 باخت معادل 96 درصد برد.

در مقام مقایسه با دوران اوج فدرر یعنی سال های 2005 و 2006

رکورد فدرر از لحاظ تعداد برد 92 برد در مقابل 5 باخت معادل 94.85%هست در سال 2006

و از لحاظ درصدی فدرر در سال 2005 با 81 برد و 4 باخت و پیروزی در 95 درصد بازی ها ، بالاتر از نواک قرار میگیره‌.

مسعود 289
10-17-2015, 07:38 PM
رضا ممنون بله این واقعا دست نیافتنیه
عجیبه که اون موقع اینهمه مسابقه میدادن!
همین الان شما به نواک نگاه کنی تمام مسابقات مهم به غیر از مادرید را حاضر بوده

مسعود 289
10-17-2015, 09:27 PM
برام عجیبه
البته از بعضیها هیچ انتظاری نمی ره
اما واقعا هیچکس از دوستداران نواک هم تمایلی نداره درمورد نمایش درخشان و حیرت انگیز
اسطوره و نابغه دوران در چین صحبت کنه!؟
....
خیلیها پیش از این فرم نواک در 2011 را بهترین فرم اون و تکرار نشدنی می دانستند
نواک علاوه بر افتخارات و تایتل هایی که در اون سال کسب کرد
رکورد 70 برد در مقابل 5 باخت را به جا گذاشت
در حالیکه همین امروز و قبل از پاریس و لندن از این رکورد عبور کرده
پس فعلا میشه سال 2015 را پرافتخارترین سال دوران ورزشی نواک دانست
به امید افتخار آفرینیهای پی در پی نواک در شانگهای پاریس و لندن
و همچنین رسیدن به دستاوردها و رکوردهایی که روز به روز دست یافتنی تر نشون میدن
این نواک طی سالیان آتی همچنان افتخار آفرین و آفتاب درخشان آسمان ورزش تنیس خواهد بود

مسعود 289
10-17-2015, 09:38 PM
در مورد رنکینگ صحبتی در چتباکس شد
اجازه بدید نظرم را اینجا ثبت کنم
نواک الان حدود 7700 امتیاز با رنک 2 فاصله داره و البته باید از 2500 امتیاز در پاریس و لندن دفاع کنه
فکر میکنم
(با یک تحلیل نسبتا بدبینانه در مورد تواناییهای نواک و خوشبینانه نسبت به رقباش)
حتی در صورت تقسیم شدن افتخارات در سال 2016 بین 4 یا 5 نام بزرگ این ورزش
باز هم نواک قادر خواهد بود 2016 را با عنوان شماره یک دنیا به پایان ببره
همچنان که الان میبینیم که فاصله اندکی میان شماره 2 و 3 دنیا هست
فکر میکنم سال آینده هم عنوان دومی که ارزشی هم نداره به دفعات میان اندی رافا و راج جابجا بشه
نواک مثل مسی در دنیای فوتبال تکرار نشدنی و اسطوره است
پس دوست و دشمن از هنرنمایی و دوران اوجش لذت ببرید

مسعود 289
10-18-2015, 08:58 AM
نواک آمارش در برابر سونگا 13-6
البته بیشتر بردهای سونگا مربوط به قبل از 2011
و از 2011 تا حالا آمار 11-2
آخرین بازی این دو مسترز کانادا پارسال بود که اتفاقا سونگا 2-0 برد
و نهایتا راج را هم تو فینال شکست داد و قهرمان شد
سونگا را هم نمیشه دستکم گرفت حتی اگر یک ست بیگل شه!

مسعود 289
10-18-2015, 01:36 PM
تبریک به خانواده تنیس تاکرز
گفتنیها در مورد عظمت و نبوغ نواک گفته شده
این برد شایان توجه سومین مسترز شانگهای و بیست و چندمین مسترز نواک بود
نزدیکتر از همیشه به رکورد مسترزهای رافا
و افسوس که این سونگا یک جدال تماشایی دیگه با رافا را به هم زد!
پیش به سوی افتخارات بیشتر و فعلا پاریس و بارکلیز

مسعود 289
10-18-2015, 01:57 PM
Titles champions (since 2009)

Singles

Titles #
1. Serbia Novak Djokovic 21
2. Spain Rafael Nadal 15
3. Switzerland Roger Federer 10
4. United Kingdom Andy Murray 9
5. France Jo-Wilfried Tsonga 1
6. Russia Nikolay Davydenko 1
Spain David Ferrer 1
Croatia Ivan Ljubičić 1
United States Andy Roddick 1
Sweden Robin Söderling 1
Switzerland Stan Wawrinka 1

Finals

Finals #
1. Serbia Novak Djokovic 26
2. Spain Rafael Nadal 24
3. Switzerland Roger Federer 16
4. United Kingdom Andy Murray 13
5. Spain David Ferrer 7
6. United States Andy Roddick 3
Argentina Juan Martín Del Potro 3
Czech Republic Tomáš Berdych 3
France Jo-Wilfried Tsonga 3
10. Switzerland Stan Wawrinka 2
France Gaël Monfils 2
United States Mardy Fish 2
United States John Isner 2
Canada Milos Raonic 2
15. Croatia Ivan Ljubičić 1
Russia Nikolay Davydenko 1
Sweden Robin Söderling 1
Spain Fernando Verdasco 1
France Richard Gasquet 1
Poland Jerzy Janowicz 1
Japan Kei Nishikori 1
France Gilles Simon 1

zhako
10-18-2015, 01:58 PM
من به عنوان یک طرفدار سرسخت راجرفدرر باید بگم که واقعا نوواک جوکویچ خیلی معرکه س.این فصل درهرتورنمنتی شرکت کرده فینالیست ویا جام رو برده.خیلی آماده س.واقعا قابل تحسینه....

parizad
10-18-2015, 02:05 PM
خيلي تاپيك جذاب و پرهيجاني شده.جناب جان اف كندي برا خودشون پست ميگذارن و به به و چه چه راه ميندازن و كيف ميكنن و دائم از نبوغ يگانه عالم هستي تعريف و تمجيد ميكنن!!!!!خيلي هيجان انگيزه!!!!

مسعود 289
10-18-2015, 02:11 PM
پنجمین مسترز امسال نواک
نواک سال 2011 هم 5 تا مسترز را برد و حالا فرصت پاریس را هم پیش رو داره
این دقیقا رکوردیه که راج نداره در واقع راج هیچوقت بیشتر از 4 مسترز در سال نبرده
اما نواک به همراه چندنفر دیگه مثل رافا 5 بار برده
البته نواک رکورد بیشترین حضور در فینال مسترز در یک فصل را به تنهایی داره

در حال حاضر رافا 27 نواک 25 و راج 24 تایتل مسترز دارند
رکوردی که نواک میشکونه و احتمالا جاودانه میشه

رکورد دیگه ای که مختص به نواکه
سریع ترین زمان برای دستیابی به پنجمین دهمین پانزدهمین بیستمین و بیست و پنجمین عنوان مسترز

مسعود 289
10-18-2015, 02:16 PM
خيلي تاپيك جذاب و پرهيجاني شده.جناب جان اف كندي برا خودشون پست ميگذارن و به به و چه چه راه ميندازن و كيف ميكنن و دائم از نبوغ يگانه عالم هستي تعريف و تمجيد ميكنن!!!!!خيلي هيجان انگيزه!!!!
نباید انتظار داشت وقتی راج دور دوم اونجوری حذف میشه الان تاپیک به به چه چه از راج باشه!

ali mohsenian
10-18-2015, 03:13 PM
با سلام خدمت همه دوستان
تبریک به همه تنیسی ها که همگان از تماشای بازی نواک لذت میبرن و به تحیر مانده اند مخصوصا نواکیون که چنین ستاره ای رو حمایت میککنند
در پاسخ به پست دوست عزیز j.f.k که نوشته بود : در تعجبم که نواکیون چیزی نمیگند و نواکرو تحسین نمیکنند
والا من یه بار یه پست گذاشتم و چنان حمله ایی کردند که آدم دیگه جرات نمیکنه پست بزاره من مطمعنم بسیاری از جوکوویچی ها انقد حرف برای گفتن دارند ولی با توجه به این وضعیت جرات برای پست گذاشتن ندارند
ولی ولی و ولی من یه حرف دارم این که
همه ی حرفای منو نوک تو زمین میزنه و دیگه حرفی نمزاره
همونطور که به مراتب با بازی خوبش به دهان بدخواهانش مهر خموشی زده همین و بس

مسعود 289
10-18-2015, 03:21 PM
واقعا نمیشه عظمت نبوغ و استعداد نواک را وصف کرد
شماره 2 آماده دنیا را لهش کرد
بهش فهموند تفاوتشون واقعا به اندازه تفاوت امتیازشون تو رنکینگه!
یک نمایش بی نقص جادویی و تماشاگر پسند
نواک تنیس زیبا را دوباره معنی کرد و اندی را وادار به رقاصی در کورت کرد!
دیگه چی میشه گفت!؟
دنیای تنیس باید تمام قد به احترام این اعجوبه بلند بشه
و شکر گزار باشه بخاطر تماشای هنرنابغه معاصر

نواک با شایستگی و نبوغ وصف نشدنی خودش دوتا قهرمانی ارزشمند در چین به دست آورد
اما دریغ از یک تحلیل کارشناسی
من نمی دونم ما توی این سایت کارشناس و تحلیلگر نداریم یا اینکه خدای ناکرده بغض و بخل مانع از نوشتن تحلیل بر عملکرد این اسطوره میشه!؟
تعریف و تمجید از عملکرد این اسطوره معاصر هیچ طرفدار رافا یا راجی را کوچک نمیکنه بالعکس...

مسعود 289
10-18-2015, 03:27 PM
با سلام خدمت همه دوستان
تبریک به همه تنیسی ها که همگان از تماشای بازی نواک لذت میبرن و به تحیر مانده اند مخصوصا نواکیون که چنین ستاره ای رو حمایت میککنند
در پاسخ به پست دوست عزیز j.f.k که نوشته بود : در تعجبم که نواکیون چیزی نمیگند و نواکرو تحسین نمیکنند
والا من یه بار یه پست گذاشتم و چنان حمله ایی کردند که آدم دیگه جرات نمیکنه پست بزاره من مطمعنم بسیاری از جوکوویچی ها انقد حرف برای گفتن دارند ولی با توجه به این وضعیت جرات برای پست گذاشتن ندارند
ولی ولی و ولی من یه حرف دارم این که
همه ی حرفای منو نواک تو زمین میزنه و دیگه حرفی نمزاره
همونطور که به مراتب با بازی خوبش به دهان بدخواهانش مهر خموشی زده همین و بس

با تشکر از شما
دوست عزیز خیلیها که سخن نمیگن بخاطر اینه که میبینند آرزوها و تخیلاتشون در مورد راج و رکوردهاش تا چه حد لرزان و در آستانه فروپاشیه
اما من از کارشناسان دوستدار رافا انتظار دارم تحلیل ببینم
شاید بعضیها واهمه دارند با نوشتن در مورد نواک متهم و گناهکار شناخته بشن!

مسعود 289
10-18-2015, 04:58 PM
خیلیها پیش از این فرم نواک در 2011 را بهترین فرم اون و تکرار نشدنی می دانستند
نواک علاوه بر افتخارات و تایتل هایی که در اون سال کسب کرد
رکورد 70 برد در مقابل 5 باخت را به جا گذاشت
در حالیکه همین امروز و قبل از پاریس و لندن از این رکورد عبور کرده
پس فعلا میشه سال 2015 را پرافتخارترین سال دوران ورزشی نواک دانست
به امید افتخار آفرینیهای پی در پی نواک در پاریس و لندن
و همچنین رسیدن به دستاوردها و رکوردهایی که روز به روز دست یافتنی تر نشون میدن
این نواک طی سالیان آتی همچنان افتخار آفرین و آفتاب درخشان آسمان ورزش تنیس خواهد بود

ARY143
10-18-2015, 05:27 PM
J.F.K عزیز ، پیروزی دیگر و کسب مقامی دیگر توسط نواک را به شما و دیگر هواداران این تنیسور تبریک می گویم .

فرموده بودید چرا تحلیل و کارشناسی در خصوص موفقیت های نواک در تاپیک کم است و بحث کمی را شاهد بوده ایم

واقعیت این نظر برادر کوچک شما است ، ماشالله شما اینقدر پست های پشت سرهم در مورد اعجاز های نواک ( واقعا هم در حد اعجاز هست عملکرد نواک ) می گذارید ، اینقدر در مدح و ثنای نواک قلم فرسائی می کنید که مجالی برای بحث فنی و کارشناسی نمی ماند .
دوست عزیز ، باور بفرمائید تنیس زیبا و قدرتمند از طرف هر باریکنی به نمایش در بیاد و آن شور و هیجان وصف نشدنی لحظات تنیس را به بیننده منتقل کنه قطعا با تشویق مواجه خواهد شد . حال این تنیسور نواک باشد ، رافا باشد ، راجر یا هر تنیسور دیگری .

باور بفرمائید آنگونه که شما می فرمائید نیست ، بنده مجموعه افراد حاضر در این سایت را عرض می کنم ( موارد خاص بعضا انگشت شمار هستند ) که علایق خاص به تنیسور مورد نظرشان باعث نمی شود که زیبائی های تنیس و عملکرد دیگر تنیسور ها را نادیده بگیرند .

قبلا اینجا بحث های کارشناسی می شد نقاط قوت و ضعف تنیسور ها در مقابل هم دیگر آنالیز می شد و خیلی مطالب دیگر ، در این بین هم کوری خوانی داشتیم ، شوخی و مزاح هم داشتیم و در کنار هم بازی ها را می دیدیم و لذت می بردیم .

حالا شاید بعضی از دوستان در صورت عدم نتیجه گیری تنیسور محبوبشان در یک تورنمنت 2 و 3 روزی پکر بودن و دل و دماغ نداشتند و شاید حرف هائی هم مطرح می شد در این گیر و دار ولی از انصاف بدور است که عمومیت بدیم این حالت را برای همه افراد و همه تاریخچه سایت .

امید وارم نواک همینگونه به موفقیت هاش ادامه بدهد و تمامی رکوردها را هم به خودش اختصاص دهد و تمامی آمار و ارقام تنیس را مال خودش کند ولی قاعدتا محبوبیت یک تنیسور تنها به کسب این افتخارات نیست و فاکتور های دیگر نیز در این بین دخیل است .

ایام به کام :583::583::655::655:

مسعود 289
10-18-2015, 05:36 PM
آری عزیز
ممنون از لطفت
اما تاپیک ظرفیتش نامحدوده
من 1000 تا هم پست بگذارم جای یک پست را هم تنگ نمیکنم
کسی هم از نوشته های من خوشش نمیاد لیست چشم پوشی داریم

novak djokovich
10-18-2015, 06:05 PM
http://tennistalkers.com/showthread.php?p=110125#post110125

مسعود 289
10-18-2015, 06:37 PM
همه جا را داره برای خودشیرینی به گند میکشه
صبرکن دافیها میان برات هلهله میکنن و لوح تقدیر بهت میدن:160:

nima.a
10-18-2015, 07:05 PM
نواک واقعا عالی بوده امسال امار و ارقامش هست هیچ حرفی هم توش باقی نمیمونه اما کسی وظیفه نداره که بیاد تفسیر بنویسه.
اگه سال بعد هم شبیه این کار بکنه برای من میاد تو ردیف نادال و فدرر
دوستانی که پست خیلی میزارن اگه می خوان خونده بشه واقعا کوتاه تر بنویسن من و خیلی های دیگه وفتی پست طولانی باشه ففط اسکرول می کنیم حالا بازم هرچی خودشون صلاح می دونن.

behsen
10-18-2015, 09:22 PM
اگه راد لیور 1969 رو کنار بذاریم، بدون شک فدرر 2006 بهترین فصل تاریخ تنیس بود، کسب 3 گرند اسلم و 4 مسترز، قهرمانی تورنومنت پایان فصل و رکورد 92 برد و 5 باخت و از همه مهمتر نمایش های چشم نواز و بسیار پخته در اوج جوانی جای هیچ بحثی رو باقی نمیذاشت. فدرر هم نیمه نهایی هم فینال استرالیا و ویمبلدون 2006 یک ست بیگل کرد حریفاشو. واقعا سطح فدرر از اواسط 2005 تا آخر 2006 از رقیباش خیلی بالاتر بود. تنها نکته منفی فدرر 2006 ضعفش مقابل نادال بود که 4 فینال از جمله رولند گاروس و 2 مسترز رو بهش باخت، در واقع از 5 باخت فدرر تو اون سال 4 تاش مقابل نادال 19 ساله بود.

حالا جوکوویچ تو سال 2015 فصلی رو رقم زده که به نظرم تا همینجا و بدون احتساب آخرین مسترز و تورنومنت پایان فصل هم توانایی به چالش کشیدن فدرر 2006 رو داره، و در صورت کسب قهرمانی تو این دو تورنومنت یا حتی کسب پایان فصل هم میتونه جوکوی 2015 رو با اختلاف کمی بالاتر از فد 2006 قرار بده. فدرر 2006 با محاسبه ی امتیازات به روش 2015 تونست 15495 امتیاز کسب کنه و جوکوویچ 2015 تا الان 14285 امتیاز کسب کرده و هنوز 2500 امتیاز باقی مونده که میتونه به حساب خودش اضافه کنه. هر چند که من هنوزم معتقدم بهترین و آماده ترین جوکوی امسال، جوکوی رولند گاروس بود که به خاطر برنامه ریزی خیلی بد و خستگی 3 روز آخر دستش از رسیدن به اون جام کوتاه موند.

البته چند فصل درخشان دیگه هم تو طول تاریخ تنیس داریم، مثل جیمی کانرز 74، ایوان لندل 86 و 87، جان مک انروی 84، بورگ 80، اما تمام این نفرات تو این فصول حداقل تو یه گرند اسلم شرکت نکردند، به همین خاطر یه جای کارشون میلنگه، مخصوصا تنیسورای آمریکایی مثل کانرز و مک انرو و حتی آندره آغاسی تو استرالیا شرکت نمیکردند و به همین خاطر خلا بزرگی تو کارنامشون به چشم میخوره. مثلا جیمی کانرز فقط 2 دوره ی اول تنیس حرفه ایش تو استرالیا شرکت کرده و هر دو دوره هم به فینال رسیده و یکیش قهرمان شده، اما بعد از اون تا پایان تنیسش یعنی 15 16 سال تو استرالیا شرکت نکرده، یا حتی آندره آغاسی که یکی از بهترین تنیسورای تاریخ استرالیاست دقیقا 10 سال تو استرالیا غایب بوده. مطمئنا این تنیسورا اگه توی استرالیا هم مداوم حضور پیدا میکردند میتونستن کارنامه ی درخشان تری برای خودشون بسازن.

درباره شرایط فعلی نواک هم باید بگم واقعا فوق العادست و سطح کم نظیر و کم نقصی از تنیس رو به نمایش میذاره، هم از نظر فنی هم از نظر اعتماد به نفس و شرایط ذهنی تو وضع خارق العاده ای به سر میبره و با توجه به سن و سال خوبی هم که داره مطمئنا 2016 هم میتونه فصل خوبی برای نواک و هواداراش باشه، ینی امیدوارم که اینجوری باشه.

مسعود 289
10-18-2015, 09:47 PM
ممنون نوشته و تحلیل خیلی خوبی بود
نواک از همه لحاظ پتانسیل ادامه این روند و تاریخ سازی را داره
شاید قضاوت و پیشبینی از الان برای 5 سال آینده غیرمنطقی باشه
ولی حس میکنم این نواک تا 33 سالگی توانایی کسب 10 گرند و حداقل 20 مسترز دیگه را داره
نواک در حال تاریخ سازیه بدون شک

نواک جوکوویچ حریفان را یکی پس از دیگری کنار می‌زند.

در دیدار نهایی رقابت‌های مسترز 1000 امتیازی شانگهای در چین، جوکوویچ مرد شماره یک دنیا توانست در دو ست و به آسانی جو ویلفرد سونگا را مغلوب کند و بیست‌‌وپنجمین عنوان مسترز را به خانه ببرد. نادال با کسب 27 عنوان همچنان رکورددار است.

http://tennis-image.com/images/66437051776570350911.jpg (http://tennis-image.com/images/66437051776570350911.jpg)

نوله در فینال با نتیجه 2-6 4-6 از سد حریف فرانسوی خود عبور کرد که روز گذشته در نیمه‌نهایی نادال را شکست داده بود. جوکر هم با برد آسان برابر اندی ماری به دیدار نهایی رسیده بود.

جوکوویچ صربستانی در این فصل فوق‌العاده ظاهر شده و از چهار گرند اسلم معتبر دنیای تنیس موفق به کسب 3 عنوان (و حضور در فینال اوپن فرانسه) شده است. این سومین قهرمانی جوکوویچ در مسترز شانگهای و نهمین عنوان او در فصل جاری بود.

به نقل از اینفو استرادا، نکته جالب دیگر اینکه جوکوویچ با حضور در فینال این تورنمنت، به اولین تنیس‌بازی تبدیل شد که در یک فصل به فینال هفت مسترز می‌رسد.

http://tennis-image.com/images/18803422450753148161.jpg (http://tennis-image.com/images/18803422450753148161.jpg)

bankvarzesh

rezaomo
10-19-2015, 08:48 AM
اگه راد لیور 1969 رو کنار بذاریم، بدون شک فدرر 2006 بهترین فصل تاریخ تنیس بود، کسب 3 گرند اسلم و 4 مسترز، قهرمانی تورنومنت پایان فصل و رکورد 92 برد و 5 باخت و از همه مهمتر نمایش های چشم نواز و بسیار پخته در اوج جوانی جای هیچ بحثی رو باقی نمیذاشت. فدرر هم نیمه نهایی هم فینال استرالیا و ویمبلدون 2006 یک ست بیگل کرد حریفاشو. واقعا سطح فدرر از اواسط 2005 تا آخر 2006 از رقیباش خیلی بالاتر بود. تنها نکته منفی فدرر 2006 ضعفش مقابل نادال بود که 4 فینال از جمله رولند گاروس و 2 مسترز رو بهش باخت، در واقع از 5 باخت فدرر تو اون سال 4 تاش مقابل نادال 19 ساله بود.

حالا جوکوویچ تو سال 2015 فصلی رو رقم زده که به نظرم تا همینجا و بدون احتساب آخرین مسترز و تورنومنت پایان فصل هم توانایی به چالش کشیدن فدرر 2006 رو داره، و در صورت کسب قهرمانی تو این دو تورنومنت یا حتی کسب پایان فصل هم میتونه جوکوی 2015 رو با اختلاف کمی بالاتر از فد 2006 قرار بده. فدرر 2006 با محاسبه ی امتیازات به روش 2015 تونست 15495 امتیاز کسب کنه و جوکوویچ 2015 تا الان 14285 امتیاز کسب کرده و هنوز 2500 امتیاز باقی مونده که میتونه به حساب خودش اضافه کنه. هر چند که من هنوزم معتقدم بهترین و آماده ترین جوکوی امسال، جوکوی رولند گاروس بود که به خاطر برنامه ریزی خیلی بد و خستگی 3 روز آخر دستش از رسیدن به اون جام کوتاه موند.

البته چند فصل درخشان دیگه هم تو طول تاریخ تنیس داریم، مثل جیمی کانرز 74، ایوان لندل 86 و 87، جان مک انروی 84، بورگ 80، اما تمام این نفرات تو این فصول حداقل تو یه گرند اسلم شرکت نکردند، به همین خاطر یه جای کارشون میلنگه، مخصوصا تنیسورای آمریکایی مثل کانرز و مک انرو و حتی آندره آغاسی تو استرالیا شرکت نمیکردند و به همین خاطر خلا بزرگی تو کارنامشون به چشم میخوره. مثلا جیمی کانرز فقط 2 دوره ی اول تنیس حرفه ایش تو استرالیا شرکت کرده و هر دو دوره هم به فینال رسیده و یکیش قهرمان شده، اما بعد از اون تا پایان تنیسش یعنی 15 16 سال تو استرالیا شرکت نکرده، یا حتی آندره آغاسی که یکی از بهترین تنیسورای تاریخ استرالیاست دقیقا 10 سال تو استرالیا غایب بوده. مطمئنا این تنیسورا اگه توی استرالیا هم مداوم حضور پیدا میکردند میتونستن کارنامه ی درخشان تری برای خودشون بسازن.

درباره شرایط فعلی نواک هم باید بگم واقعا فوق العادست و سطح کم نظیر و کم نقصی از تنیس رو به نمایش میذاره، هم از نظر فنی هم از نظر اعتماد به نفس و شرایط ذهنی تو وضع خارق العاده ای به سر میبره و با توجه به سن و سال خوبی هم که داره مطمئنا 2016 هم میتونه فصل خوبی برای نواک و هواداراش باشه، ینی امیدوارم که اینجوری باشه.

مطالبتون فوق العاده است . خوندنش یه حسی خیلی خوبی به آدم میده . دقیقا مثل سه سال پیش که تازه عضو سایت شده بودم . لطفا مطالب بیشتری در خلال برگزاری تورنمنت ها بنویسید .

مسعود 289
10-19-2015, 11:56 AM
مطالبتون فوق العاده است . خوندنش یه حسی خیلی خوبی به آدم میده . دقیقا مثل سه سال پیش که تازه عضو سایت شده بودم . لطفا مطالب بیشتری در خلال برگزاری تورنمنت ها بنویسید .

با شما موافقم
ایشون هم اطلاعات خوبی داره هم قلم روانی
من هم دوست دارم پستهای بیشتری از ایشون بخوانم
امروز اتفاقا داشتم آرشیو بارکلیز 2011 را می دیدم
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=4448&page=15
چه جو باحال پر از کرکری و کلکل و کاربران تنیس فهمی حضور داشتند که الان نیستند
واقعا چرا!؟
ابلهانه و مضحکه که یک عده هوچی دافی این مساله را به من ربط میدن!
در واقع من را بهانه میکنند که با فشار وشانتاژ من را حذف کنند
لااقل 10 تحلیلگر خوب از جناح رافا و راج مینوشتند که الان نیستند
حتی خشایار هم نیست که از طرفداران نواک-رافا است
اونهم لابد بخاطر من نمی نویسه!
بنظرمن علتش عمده اش شبکه های اجتماعیه نه چیز دیگه

مسعود 289
10-19-2015, 12:22 PM
رنکینگ هم منتشر شد
نواک 2 برابر راج امتیاز داره:434:

http://www.atpworldtour.com/en/rankings/singles

RANKING MOVE COUNTRY PLAYER AGE POINTS TOURN PLAYED POINTS DROPPING NEXT BEST
1
SRB
Novak Djokovic
28 16,785 18 0 0
2
GBR
Andy Murray
28 8,750 20 500 0
3
SUI
Roger Federer
34 8,430 18 500 0
4
SUI
Stan Wawrinka
30 6,630 23 0 0
5
CZE
Tomas Berdych
30 4,840 22 0 0
6
JPN
Kei Nishikori
25 4,705 21 0 0
7
ESP
Rafael Nadal
29 4,330 22 0 0
8
ESP
David Ferrer
33 3,805 20 180 0
9
CAN
Milos Raonic
24 2,820 22 90 40

ali mohsenian
10-19-2015, 04:03 PM
با سلام
با تشکر از تحلیل زیبا و مفید کاربر عزیزbehsen
به نظر من نباید فدرر 2006 و جوکوی 2015 رو با هم مقایسه کرد
در سال 2006 فاصله رنکیتگ 2 با 3 زمین تا اسمان بود ولی در سال 2015 رنکینگ های سه رقمی هم قابل احترام هستند همونطور که خود شما هم اشاره کردید از 5 باخت فد در 2006 4 تای اون به نادل بوده و اگر یک بازیکن top10 به غیر از رافافدرر رو میزد شگفتی سال میشد ولی الان نادال میاد تو ویمبیبه رنک سه رقمی میبازه ولی چیز عجیبی برا دنیای تنیس نیست فدرر میاد به سپی و کریوس و راموس وینولاس میبازه و جوکو میاد به کارلوویچ میبازه ولی اصلا چیز عجیبی نیست و دنیای تنیس رو به وجد نمیاره
سطح بازیا به طور وحشتناکی پیشرفت کرده طوری که واورینکا میاد دو سال پیاپی گرند میگیره چیلیچ قهرمان گرند میشه نیشیکوری به فینال گرند میرسه نادال فدرر و ماری در طی چند سال اخیر به رنکای پایینی تنزل مییابند
ولی در سال 2006 اسطوره هایی مثل آغاسی و سافین در حال خداحافظی بودند و ماری و جوکوویچ هم هنوز ظهور نکرده بودند
فدرر وقتی توی یه تورنمنت مطرحی شرکت میکرد اصلا به جدول بندی توج نداشت و خودش رو مستقیما تو فینال میدید و فقط به فکد این بود که چجوری بر نادال غلبه کنه ولی الان برعکسه همه از چند روز قبل منتظر جدول مسابقات هستند و هر حریفی محترم هست همین جدول بندی در رولند 2015 مانع قهرمانی نواک شد
به یاد دارم دو سه سال پیش هر بازیکنی به سقف 2000 امتیاز در یک هفته مانده به مسابقات لندن میریسید انتخاب میشد برای حضور ولی امروز تازه نادال با4330 امتیاز انتخاب شد
در سال2006 فدرر بود و نادال و دنیای تنیس و فدرر هم اصلا به نادال نه نمیگفت تا بود میومد میباخت ولی همین نادال امسال در آرزوی گرفتن یه ست از نواکه به نظر من نواک تا همین جاش هم گذشته ار آمار عملکرد درخشانتری از فدرر 2006 داشته
اگر دقت کنید امسال مسیر فدرر تا فینال در گرند های ویمبی و یواس اپن درخشانتر از سال هایی بوده که این مسابقات رو فتح کرده ولی تو فینال حرفی برای گفتن جلوی نواک نداشته و بر کسی پوشیده نیست که عملکرد نواک در تنیس مدرن 2015 فراتر از عملکرد فدرر در تنیس قدیمی و پیر مردی 2006 است (البته عملکرد فدرر در سال های 2005-2007 واقعا فوقالعاده و ستودنی است )
انشالله نواک روی کاغذ هم قدرتشو اثبات میکنه و حرفی برای گفتن نمیزاره

مسعود 289
10-19-2015, 04:26 PM
با سلام
با تشکر از تحلیل زیبا و مفید کاربر عزیزbehsen
به نظر من نباید فدرر 2006 و جوکوی 2015 رو با هم مقایسه کرد
در سال 2006 فاصله رنکیتگ 2 با 3 زمین تا اسمان بود ولی در سال 2015 رنکینگ های سه رقمی هم قابل احترام هستند همونطور که خود شما هم اشاره کردید از 5 باخت فد در 2006 4 تای اون به نادل بوده و اگر یک بازیکن top10 به غیر از رافافدرر رو میزد شگفتی سال میشد ولی الان نادال میاد تو ویمبیبه رنک سه رقمی میبازه ولی چیز عجیبی برا دنیای تنیس نیست فدرر میاد به سپی و کریوس و راموس وینولاس میبازه و جوکو میاد به کارلوویچ میبازه ولی اصلا چیز عجیبی نیست و دنیای تنیس رو به وجد نمیاره
سطح بازیا به طور وحشتناکی پیشرفت کرده طوری که واورینکا میاد دو سال پیاپی گرند میگیره چیلیچ قهرمان گرند میشه نیشیکوری به فینال گرند میرسه نادال فدرر و ماری در طی چند سال اخیر به رنکای پایینی تنزل مییابند
ولی در سال 2006 اسطوره هایی مثل آغاسی و سافین در حال خداحافظی بودند و ماری و جوکوویچ هم هنوز ظهور نکرده بودند
فدرر وقتی توی یه تورنمنت مطرحی شرکت میکرد اصلا به جدول بندی توج نداشت و خودش رو مستقیما تو فینال میدید و فقط به فکد این بود که چجوری بر نادال غلبه کنه ولی الان برعکسه همه از چند روز قبل منتظر جدول مسابقات هستند و هر حریفی محترم هست همین جدول بندی در رولند 2015 مانع قهرمانی نواک شد
به یاد دارم دو سه سال پیش هر بازیکنی به سقف 2000 امتیاز در یک هفته مانده به مسابقات لندن میریسید انتخاب میشد برای حضور ولی امروز تازه نادال با4330 امتیاز انتخاب شد
در سال2006 فدرر بود و نادال و دنیای تنیس و فدرر هم اصلا به نادال نه نمیگفت تا بود میومد میباخت ولی همین نادال امسال در آرزوی گرفتن یه ست از نواکه به نظر من نواک تا همین جاش هم گذشته ار آمار عملکرد درخشانتری از فدرر 2006 داشته
اگر دقت کنید امسال مسیر فدرر تا فینال در گرند های ویمبی و یواس اپن درخشانتر از سال هایی بوده که این مسابقات رو فتح کرده ولی تو فینال حرفی برای گفتن جلوی نواک نداشته و بر کسی پوشیده نیست که عملکرد نواک در تنیس مدرن 2015 فراتر از عملکرد فدرر در تنیس قدیمی و پیر مردی 2006 است (البته عملکرد فدرر در سال های 2005-2007 واقعا فوقالعاده و ستودنی است )
انشالله نواک روی کاغذ هم قدرتشو اثبات میکنه و حرفی برای گفتن نمیزاره

دوست من
فوق العاده بود
از تک تک جملاتش لذت بردم
امیدوارم بدون توجه شانتاژها بیشتر و بیشتر بنویسید

گل مطلب هم اینجا بود:
بر کسی پوشیده نیست که عملکرد نواک در تنیس مدرن 2015 فراتر از عملکرد فدرر در تنیس قدیمی و پیر مردی 2006 است
ارادتمند

rezaomo
10-19-2015, 05:21 PM
های لایت بازی فینال مسترز شانگهای 2015
نواک جوکوویچ - جو ویلفرد سونگا
زمان : حدود 5 دقیقه
حجم :65 مگابایت
کیفیت : در حد خوب
انتشاردهنده :
TENNIS.TV

http://s3.picofile.com/file/8218080376/2015_Shanghai_Rolex_Masters_Final_Highlights_Djokovic_v_Tsonga.mp4.html

rezaomo
10-19-2015, 05:35 PM
اینقدر از جوکوویچ تعریف و تمجید نکنید . حال و روز فعلی نادال باید درس عبرتی برای کسانی باشه که از صبح تا شب درباره جوکوویچ قلم فرسایی می کنند . نادال بعد از مصدومیتش اومد و دو گرند و چندین مسترز رو برد و رنک یک رو هم از جوک پس گرفت بعد با اون افت وحشتناک مواجه شد و چیزی نمونده بود که از تاپ تن هم خارج بشه . جوکو باید از حدود 17000 هزار امتیاز توی سال 2016 دفاع کنه که کار راحتی نیست. چند باخت هم می تونه تمام ورزشکارایی که غول رشته های ورزشی خودشون هم هستند به آنی زمینگیر کنه . باید سال 2016 جوکو رو دید و درباره اش صحبت کرد .

درباره بهترین بازیکن تاریخ تنیس هم بگم که اصولا معیاری برای این رتبه بندی وجود دارد
4 تای آن به ترتیب اولویت می تونه اینها باشه
1- تعداد گرند
2- تعداد نامبر وانی
3- تعداد مسترزها
4- محبوبیت
جوکوویچ و نادال فعلا در تعداد مسترزها از فدرر پیش هستند و دو مورد اصلی هنوز راه درازی در پیش دارند . اصلا هم نیازی نیست که در خصوص بهترین بازیکن تاریخ تنیس قلم فرسایی کنیم . هر کسی تعداد گرند و تعداد نامبر وانیش بالاتر از بقیه باشه . به واقعیت بالاتر از بقیه است و بهترین بازیکن تاریخ تنیس
یادمه یکی از کشتی گیران معروف که الان اسمشو به یاد ندارم می گفت حاضرم تمام نقرهای جهانیم رو بدهم فقط یه طلا بگیرم .
دوستان اون چیزی که در یادها می مونه یه چیزه . تعداد گرندها و تعداد هفته های نامبر وان بودن . اگر جوکویچ و نادال تونستند این مقام را از خودشون کنند . بنده و تمام فدرری ها میائیم و خودمون اعلام می کنیم که نادال یا جوکو بهترین تنیسور حال حاضر تاریخه . نیاز به کری خوندن هم نداره. این تعریف و تمجیدها از جوکو در ایران و سایر نقاط جهان فقط بار روانی خرد کننده رو به دوش جوکو میندازه و بس.

مسعود 289
10-19-2015, 06:34 PM
با تشکر از سروش عزیز

کلوپ طرفداران نواک جوکوویچ در ایران
10 hrs ·
نواک جوکوویچ با پیروزی برابر جو فرد سونگای فرانسوی نهمین قهرمانی خود را در سال 2015 در مسترز شانگهای بدست آورد.
" کلید بازی امروز این بود که تا میتونم ریترن خوب انجام بدم تا جو رو به بازی بکشونم ، چون او یکی از بهترین سرویسها رو داره.او اینو در ست دوم نشون داد و تعداد زیادی امتیاز از این راه بدست اورد.تعدادی Ace با سرویسهای قدرتمندش بدست آورد.بطور کلی ، احساس میکردم که بازی در کنترل منه.تعداد زیادی از گیمهای سرویسم رو براحتی برنده شدم.بهش اجازه ندادم که ریتمش رو بدست بیاره. بازی امروز و بطور کلی تمام این تورنمنت برای من فوق العاده خوب پیش رفت.امسال بهترین سال زندگی منه.در این شکی نیست.همه چیز داره عالی پیش میره."
جو فرد سونگا بعد از فینال شانگهای خطاب به نواک گفت : "میخواهم بابت این جام به نواک تبریک بگم.تو تعداد زیادی از این جامها داری ، اما ما می بینیم که هنوز هم برای بردن عطش داری .عاشق اینم."
تورنمنت بعدی نواک مسترز پاریس خواهد بود که از 2 تا 8 نوامبر برگزار میشود.سال گذشته نواک با پیروزی مقابل میلوس رائونیچ عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

ali mohsenian
10-19-2015, 09:43 PM
ربا سلام
جناب آقای rezaomo عزیز سخنان شما متین
ولی منفدرر رو بازیکن کاملی نمیدونم پس هر چقد هم افتخارات داشته باشه به چشم نمیاد در واقع فصل خاک رس نقطه تیره بزرگی در عملکرد فدرر است
فدرر که دو مسترز خاک رس که فدرر در هر کدام چهار بار در فینال مغلوب شده و در چهار عرصه بزرگ خاک رس فقط یکبار نادال رو شکست داده و حتی در گرنداسلم ها هم فقط در یک گرند حریف نادال بوده شاید به همین دلیل بسیاری از کارشناسان نادال رو بهترین بازیکن تاریخ میدانند خوشبختانه این مصاف تاریخ طولانی دارد و دیگر بهانه سن و سال برای راجریون مطرح نیست
آیا واقعا بازیکنی که ادهای بهترین بازیکن تاریخ رو دارد بعد از ده سال هنوز راهکاری برای مقابله با نادال پیدا نکرده
و همونطور که در پست قبلی اشاره کردم شانس فدرر این بود که در دوران اوجش همزمان بود با غروب ستارگان قدیمی و هنوز ستارگان جدید هم طلوع نکرده بود و به نوعی فدرر تک ستاره اسمان تنیس بود البته در اون دوران نادال هم حضور داشت ولی به غیر از سطح خاک رس در بقیه سطح ها خیلی قدر نبود
حرف شما درسته که شاید نواک در 2016 به مشکل بربخوره ولی نواک امسال با نواک 2011 یه تفاوتی داره این که نواک در 2011 خودشو رو با قدرت بدنیش پیش میبرد و مشخصا وقتی هم که به خاطر فشار زیاد مصدوم شد آخر فصل ضعیفی رو طی کرد ولی نواک امسال با قدرت ذهن داره خودشو پیش میبره و رفته رفته بیشتر و بیشتر پخته تر میشه و بعیده که به مشکلی بربخوره شاید 2016 به خوبی 2015 نباشه ولی عین اخرفصل 2011 اونقدر هم بد نمیشه

Sorou$h
10-19-2015, 10:24 PM
ربا سلام
جناب آقای rezaomo عزیز سخنان شما متین
ولی منفدرر رو بازیکن کاملی نمیدونم پس هر چقد هم افتخارات داشته باشه به چشم نمیاد در واقع فصل خاک رس نقطه تیره بزرگی در عملکرد فدرر است
فدرر که دو مسترز خاک رس که فدرر در هر کدام چهار بار در فینال مغلوب شده و در چهار عرصه بزرگ خاک رس فقط یکبار نادال رو شکست داده و حتی در گرنداسلم ها هم فقط در یک گرند حریف نادال بوده شاید به همین دلیل بسیاری از کارشناسان نادال رو بهترین بازیکن تاریخ میدانند خوشبختانه این مصاف تاریخ طولانی دارد و دیگر بهانه سن و سال برای راجریون مطرح نیست
آیا واقعا بازیکنی که ادهای بهترین بازیکن تاریخ رو دارد بعد از ده سال هنوز راهکاری برای مقابله با نادال پیدا نکرده
و همونطور که در پست قبلی اشاره کردم شانس فدرر این بود که در دوران اوجش همزمان بود با غروب ستارگان قدیمی و هنوز ستارگان جدید هم طلوع نکرده بود و به نوعی فدرر تک ستاره اسمان تنیس بود البته در اون دوران نادال هم حضور داشت ولی به غیر از سطح خاک رس در بقیه سطح ها خیلی قدر نبود
حرف شما درسته که شاید نواک در 2016 به مشکل بربخوره ولی نواک امسال با نواک 2011 یه تفاوتی داره این که نواک در 2011 خودشو رو با قدرت بدنیش پیش میبرد و مشخصا وقتی هم که به خاطر فشار زیاد مصدوم شد آخر فصل ضعیفی رو طی کرد ولی نواک امسال با قدرت ذهن داره خودشو پیش میبره و رفته رفته بیشتر و بیشتر پخته تر میشه و بعیده که به مشکلی بربخوره شاید 2016 به خوبی 2015 نباشه ولی عین اخرفصل 2011 اونقدر هم بد نمیشه

با اون قسمت قرمز به شدت موافقم و بار ها در موردش با دوستان بحث کردم و جواب اونها هم این بوده که داستان فدرر با نادال ذهنیه که راجر میبازه!!!!!!!!!!!!!

nima.a
10-19-2015, 10:36 PM
با اون قسمت قرمز به شدت موافقم و بار ها در موردش با دوستان بحث کردم و جواب اونها هم این بوده که داستان فدرر با نادال ذهنیه که راجر میبازه!!!!!!!!!!!!!

ذهن هم تاثیر داره اما دلیل اصلیش مچ آپ هست که بارها قبل از اینکه شما عضو بشی اصلا مطرح شده و جواب داده شده. متس ویلاندر هم بار ها شنیدم من ازش که گفته اگه بخواین شما یک بازیکنی رو از صفر بسازین که بدترین سلاح ها رو در مقابل فدرر داشته باشه نادال رو مبسازین!
من وقتی همچین جمله ای رو می خونم متوجه میشم نگارنده چیز زیادی از تنیس نمی دونه! این رو من نمی گم ها نادال خودش گفته! گفت اگه کسی بگه من از فدرر بهترم به خاطر مچ آپ من می گم چیز زیادی از تنیس نمی دونی شما! بعدش بحث رو کشونده به تعداد گرن اسلم ها تا اونجا که یادمه

behsen
10-20-2015, 01:01 AM
بحث مقایسه ی فدرر 2006 و جوکویچ 2015 خیلی داغ شده، تو خیلی از سایتای تخصصی تنیس و پیج های ورزشی فیسبوک میبینم مطالبیو در این باره. فقط برای مقایسه یه مطلب کوتاه میگم

تاپ تن سال 2006 : فدرر - نادال - داویدنکو - بلیک - لیوبیچیچ - رادیک - روبردو - نعلبندیان - آنچیچ - گونزالز

تاپ تن سال 2015 : جوکوویچ - ماری - فدرر - واورینکا - بردیچ - نیشیکوری - نادال - فرر - رائونیک - سونگا

اگه نفرات اول رو کنار بذاریم و نفرات 2 تا 10 رو یک به یک و در شرایط همون سال با هم مقایسه کنیم، به نظر من نفرات شماره 2 و 5 و 6 و 8 سال 2006 به هم رنک های 2015 خودشون برتری دارن ، و نفرات 3 و 4 و 7 و 9 و 10 سال 2015 هم از 2006 برترن. البته بین لیوبیچیچ و بردیچ شک داشتم، چون شرایط هر دو تو این مقایسه نزدیک به همه، هیچکدوم برتری خیلی خاصی ندارن، فقط به خاطر علاقه بیشتر لیوبیچیچو انتخاب کردم.

مسعود 289
10-20-2015, 09:22 AM
نوله برگرد سریعتر سر فرم
فدرر داره باز شاخ میشه
به نادال که امید نیست حداقل تا وقتی تونی هستش
http://tennis-image.com/images/64988942511134621089.jpg (http://tennis-image.com/images/64988942511134621089.jpg)

این پست 4 سال قبل دوستمون خشایاره
جاش خالیه واقعا
امیدوارم موفق و سلامت باشه و به ما هم سر بزنه

omidd
10-20-2015, 08:59 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
چند روزی میشه میخواستم پیام بزارم وقت نشد تا امشب که وقتی پیش اومد وارد بشم.
دوس داشتم بجای این پیام متنی حضوری حرف بزنم با بعضی دوستان که متاسفانه نمیشه و به همین پیام کفایت میکنم.
راستشو بخواین من خیلی وقت میخواستم ی پست جدا در مدح و ستایش نوله 2015 داشته باشم که متاسفانه بی حرمتی بعضی افراد اجازه نداد بیان کنم بعضی افراد که اصلا طرفدار نوله نیستن فقط دنبال شکست راجرن حالا چه کسی بهتر از بهترین تنیسور حال که ازش دفاع کنن نکته جالب این که بعضی افراد در متنی که میزارن همیشه راج ال کرد بل کرد بیشتر صحبت میکنن تا راجبع بهترین تنیسور فعلی دنیا متاسفانه.
من همیشه توی زندگیم سعی کردم با حقیقت زندگی کنم و واقعیت ها رو ببینم و این پستم هم در راستای همین اخلاقم.
از گلایه ها خارج بشم خیلی دوس دارم راجبع نفرات برتر فعلی دنیا نوله راج اندی و رافا و ... صحبتی کنم.
نوله:چی میشه از این مرد گفت من بعنوان شخصی که تنیس رو فقط بخاطر راجر نگا و پی گیری میکنه باید بگم نوله 2015 عجیب عطش داره برای قهرمانی ریتم عالی ذهن عالی فیزیک عالی باهوش مدیر و و و . امسال کاملا در بازی این مرد میشه دید که کاملتر از گذشته بازی میکنه و بخوبی بازیا رو مدیریت میکنه فصل رویایی داشته فاصله خیلی زیادی با بقیه ایجاد کرده.
قهرمانی در سه گرند و یک نایب قهرمانی، قهرمانی در 5 مسترز واقعا بی نظیر این مرد امسال.
واقعا سخته شما بتونی در سطح به این بالایی عطشتو حفظ کنی که هیچ بیشتر هم میشه نکته ای که راجر رافا و نوله بخوبی ازش بهره میبرن که این مستلزم توان ذهنی بسیار بالایی هست.
رافا:فصل خوبی نداشت درسته اما در تورنمنتای اخیر پیشرفت خوبی داشته ولی دیگه اون تابوی بی شکستیش در مقابل نفرات دیگه شکسته و تنیسورا میبینن اینو در خودشون که رافا رو ببرن ولی فکر میکنم عظمت رافا بهش اجازه نمیده فصل 2016 هم اینجور باشه و بنظرم 2016 اخرین فصل رافا در شرایط خوب خواهد بود که باید ببینیم با توجه به رقبایی که داره چیکار میکنه.
اندی:اندی که بنظرم سطحش از راجر و نوله خیلی پایینتر بوده طی چند سال اخیر و نسبتا یک فرد از پیش بازنده بوده باید ببینیم سال اینده چیکار میکنه.
راجر:انصافا فصل خیلی خوبی گذرونده با توجه به سنش عملکرد خوبی داشته فکر میکنم همچنان کم امید به قهرمانی 18 گرند خودش نداره راجر تا 4سال اینده هم همچنان امید به فتح ویمبلدون داره فقط نوله که میتونه جلو راجر رو بگیره باقی افراد اصلا چمن باز خوبی نیستن.
بقیه تنیسورا هم که کم پیش میاد در کل فصل کار خاصی کنن جز یکی دو تورنمنت.از راجر انتظار نداشتم و ندارم در همه تورنمنتا پیروز بشه و طبیعتا در این سن اختمال شکست راجر در بازی های ابتدایی کم نیست در بازی های پایان فصل بنظرم راجر قهرمانی چند باره نوله رو ازش میگیره و تنها تورنمنتی که میتونه از شکستش و ناراحتی اون بازی با نوله در اپن امریکا کم کنه هروقت باد این بازی میفتم فقط میگم حکمتی در این شکست بوده چون بنظرم تا پیروزی راهی نداشت بازی عالی اما نشد باز خداروشکر.
دوستان میان میگن راجر در خاک اینطور شما برو ببین رافا در رولند چند بار برده نوله رو.کسایی که ورزشای انفرادی رو پی گیری میکنن میدونن مچ اپ چقدر مهم اگر رافا چپ دست نبود عمرا اینقدر پیروز میشد کلا رافا همه شرایطو برای شکست راجر داشته ضمنا با همه این اوصاف ببین راجر چقدر از بازیاشو در خاک مقابل رافا داشته اکثریت شکستای راجر مقابل رافا در خاک بوده بخاطر بازیای زیادی که هست در این فصل.از اینم بگدریم باید دید چطوری یکنفر این همه میبازه ولی باز میجنگه برای قهرمانی میجنگه تا الان با 17
گرند بهترین تنیسور تاریخ لقب بگیره واقعا چطوره.
همه میدونن رافا بهترین خاک باز تاریخ بوده هست و خواهد بود.
نوله هم امسال خوب بوده منم کاملا قبولش دارم بازیشو خصوصا اخلاقشم بهتر شده و پخته البته ولی این دوستانی که میگن اون موقه راجر فقط نادالو داشته حالا امسال نوله حریفش کی بوده؟همون کسی که بهش میگین پیرمرد 34 ساله مهم ترین رقیب نوله بوده و تنها کسی که دو بار در این فصل نوله رو برده و یک بازی دیگه هم در این فصل خواهد برد(کری به سبک راجریون بود اکثریت با ادب و محترما مثل اسطورشون).در 34 سالگی در مقابل یکی از بهترین تنیسورهای معاصر بازی کردن احسنت خالص داره برادر نیاین همش بگین....
من با دوست عزیزم هم موافقم هر وقت نوله تونست رکورد گرند راجر رو بزنه من همینجا در این سایت میام و اعلام میکنم نوله بهترین تنیسور تاریخ.
هرچند همین الانشم میگم یکی از بهترین تنیسورای تاریخ هست انصافا خصوصا امسال کاملتر شده من همیشه از بازیش خوشم اومده خصوصا این عطش قهرمانی که داره عجیب ستودنیست.
موفق و پیروز باشین در گناه خداوند.
به امید رقابتی جذاب در صلح و ارامش برای بازل پاریس و خصوصا پایان فصل:583::583:یا علی.

مسعود 289
10-21-2015, 08:17 PM
با احترام به نظر کاربر محترم امید
بعید می دونم در شرایط فعلی کسی بتونه سد راه نواک بشه
و البته نمیشه شگفتیها و احتمال وقوع حوادث را در ورزش نادیده گرفت
اعتقاد دارم نواک در پاریس شانس 80 درصدی و در لندن شانس 90 درصدی داره
احتمال بارکلیز را برای نواک حتی بیشتر از پاریس می دونم
انصافا حیفه کسی غیر از نواک که اکثر عناوین ریز و درشت را در طول سال کسب کرده
و فصلی عالی و بی نقص را پشت سر گذاشته فاتح بارکلیز بشه

نواک عزیز پیش بسوی پاریس و بارکلیز چون بقول ما پرشینها کار را که کرد آنکه تمام کرد