PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت پکن 2015 چین ATP 500

مسعود 289
10-07-2015, 02:31 AM
با درود خدمت دوستان
این تاپیک را ایجاد میکنم برای مشارکت دوستان
و به امید اینکه فینال نواک-نادال را شاهد باشیم

مسعود 289
10-07-2015, 01:05 PM
با حذف بردیچ و سونگا راه نادال برای فینال هموار شد

این جورج که شریک دوبل نواکه برادرشه؟ چندسالشه و در چه حدیه؟
حریفشون هم توی دوبل قدره

Sorou$h
10-07-2015, 11:41 PM
با حذف بردیچ و سونگا راه نادال برای فینال هموار شد

این جورج که شریک دوبل نواکه برادرشه؟ چندسالشه و در چه حدیه؟
حریفشون هم توی دوبل قدره

نواک جوکوویچ و برادرش djorde در اولین بازی خود در بخش دوبل مسابقات چین مقابل مائو گونگ و مایکا ونوس با نتیجه 2.1 (5-10 ، 7-6 ، 6-7 ) به پیروزی دست یافتند.

نواک جوکوویچ : " خیلی برای برادرم خوشحالم که تونست همچین جوی رو تجربه کنه. Djordeداره روی این فکر میکنه که به تنیس ادامه بده یا نه. واقعا خوشحالم که این شانس رو پیدا کردیم که قبل از تصمیم گیریش در کنار هم بازی کنیم."

نواک و برادرش در یک چهارم نهائی به مصاف پاسپیسیل و جک ساک خواهند رفت.

20 سالشه....

در ضمن من دیگه نمیخواستم از این پستها بزارم چون این همه آدم زحمت میکشه یک مطلبی رو میزاره هیچکی سپاس نمیکنه. من عقده سپاس ندارم ولی آدم وقتی ببینه چند نفر سپاس زدن میفهمه چند نفر مطلبش رو خوندن و حداقل خستگیش در میره. نه فقط واسه من بلکه واسه پستهای پاور عزیز هم که این همه زحمت میکشه کسی سپاس نمیزنه......!!!!!!

http://tennis-image.com/images/93356058618878299509.jpg
http://tennis-image.com/images/32167358153364347841.jpg

مسعود 289
10-08-2015, 12:07 AM
سروش جان ممنون
من خودم شخصا و برای دل خودم هم شده مینویسم و از این کار لذت می برم
تشکر ارزش فکر و سردشدن نداره
خودت هم میدونی الان اگر یک کاربر تازه می اومد تو همین تاپیک قربون صدقه راج می رفت شصت لایک میگرفت
شما فقط بیای امضای خوشگلت را تو هر صفحه به نمایش بگذاری یک دنیا می ارزه:434:

راستی اخبار تنیس و تورنمنتها را از جایی ترجمه میکنی منبعت چیه؟

FANTASTIC
10-08-2015, 11:46 AM
این Paire خیلی ادا اطفار در میاره اه اه اه حالم رو بهم زد فکر کرده خیلی آدم پخیه موندم چرا داور هیچی بهش نمیگه!!!!!!!!!!

King Rojer Federer
10-08-2015, 01:51 PM
آقایون مثلا تحلیلگر خودتون هم خیلی خوب می دونید که اگر پادشاه تنیس توی تورنمنتی نباشه اون جام خیلی خیلی ارزشش رو از دست می ده.جوکوویچ و نادال و همه تنیسورهای دنیا هم که باشند ولی راجر عزیز اگه نباشه اون جام هیچ ارزشی نداره.چون بهترین تنیسور کل تاریخ توش شرکت نکرده.و عاقبتش این می شه که تایپیکهایی که سینیور jfk میذاره به 2 صفحه هم نمیرسه.تازه از این دو صفحه یک و نیم صفحش رو خود jfk می نویسه بعدش خودش هم حرفهاش رو تحلیل می کنه و در آخر هم به خودش لایک می ده.بله عزیزان برید خدا رو شکر کنید که در دوره ای زندگی می کنید که راجر فدرر عزیز طنازی می کنه و شور و شعف و شادی رو به ورزش تنیس میاره.اگه راجر بود مطمئن باشید که العان تا همینجای مسابقات حداقل 5 یا 6 صفحه تایپیک ایجاد شده بود.KING ROGER FEDERER

مسعود 289
10-08-2015, 03:26 PM
باخت نواک قابل پیشبینی بود حریف به نسبت قوی و باتجربه و هماهنگ بود
به امید قهرمانی در پکن و شانگهای

مسعود 289
10-08-2015, 04:21 PM
به نظر میاد نواک دوتا حریف متوسط تا فینال پکن داره
ایسنر و برنده فونینی-کوئواس هیچ کدام دردسر ساز نخواهند بود
باز هم امیدوارم حریف نواک در فینال نادال باشه

سروش جان از پاسخت ممنونم
ژرژ یا جرجdjordje کمی از لحاظ ظاهری شبیه برنا کوریچه

مسعود 289
10-08-2015, 10:23 PM
rojhin
جناب آقای بزرگوار به همه مقدسات قسم برنده کوئواس - فونینی قراره تو سمی با رافا بازی کنه و نه نواک

مرسی روژین جان
خیلی لذت می برم اینقدر با اشتیاق پستهای من را میخونی و غلط گیری میکنی
بنظرم بازی با فرر میتونه در سمی جالب تر بشه و امیدوارم نادال هم فرصت پیدا کنه با فونینی روبرو شه

ضمنا باید بگم بعد از تاجگزاری نواک در یواس خیلی نگران و بعددلتنگت شده بودم خوب خوشبختانه روحیه ات را دوباره بدست آوردی:434:
خیلی دوست دارم راج بتونه خودش را به فینال شانگهای برسونه تاجگزاری در شانگهای با یک برد دیگه بر راج شیرین تر میشه:434:
چه دورانی بود یواس یادش بخیر از بهترین دورانم در این فروم بود:254:

دوستان برای تجدید خاطره و شادوشنگول شدن لینک زیر را یکبار مرور کنند:443:

http://tennistalkers.com/showthread.php?t=7488&page=21

مسعود 289
10-09-2015, 04:05 PM
فیلیپوسیس سافین رادیک هیوئیت آگاسی بقداتیس نادال جوکوویچ مورای سودرلینگ دل پوترو و درآینده کوریچ و زوارف کیریوس و ... یک طرف فینالهای گرنداسلم با تغییر نسل عوض میشه ولی طرف دیگه همواره ثابته

:254:

چه جوکهایی میگن خاطرات ده سال قبل را دورهمی میگن و هورا میکشن
پای ثابت فینالهای گرند اسلم دوسال اخیر کی بوده!؟ حضور در 6 فینال از 8 فینال ممکن و حضور در فینال هر 4 گرند امسال
نمی دونم خوابیدن در باد افتخارات عهدبوق چه خاصیتی داره!

در واقع از سال 2010 تا حالا و در فینال 24 گرند راج فقط در 6 تا فینال حاضر بوده یعنی 25 درصدش ! این معنی جدید پای ثابته!؟ تازه 4 تاش را هم باخته!

بازیهای امروز را ندیدم ولی انگار بازی نواک خیلی یکطرفه بوده
یک گام دیگه تا یک فینال کلاسیک باقیست

مسعود 289
10-10-2015, 10:15 AM
خوب خوشبختانه رافا به فینال رسید
معتقدم بازی با فرر سخت تر از فینال با ناداله
نواک بره بالا فرصت خوبیه هد تو هد را نزدیک کنه

حیف شد که نیشی تو توکیو حذف شد فینال استن-پیره البته دوست دارم پیره ببره
یادمه چندوقت قبل نواک را هم اذیت کرد جوان و آینده داره

مسعود 289
10-10-2015, 10:32 AM
دراو شانگهای هم معلوم شد

DRAW DONE FOR SHANGHAI ROLEX MASTERS
OCTOBER 10TH, 2015 TOURNAMENT
DRAW DONE FOR SHANGHAI ROLEX MASTERS
The 2015 Shanghai Rolex Masters is just a day away from the action starting and the top 20 players in the world are all here and ready to put on a fantastic tennis party.

Yes, all the fan favorites are in the house from world No. 1 and two-time champion Novak Djokovic, No. 2 and defending champion Roger Federer, and two-time champion and No. 3 Andy Murray. The five other top 10 players – No. 4 Stan Wawrinka, No. 5 Tomas Berdych, No. 6 Kei Nishikori, No. 7 David Ferrer, and No. 8 Rafael Nadal — will all be in the hunt for their maiden Shanghai Rolex Masters title.

The official draw ceremony took place at The Rolex Boutique located on Shanghai’s famed The Bund on Saturday morning. The Top 8 seeds in the 64-player draw receive first round byes.

Rolex ambassador and tennis great Rod Laver, the only man to win the calendar Grand Slam twice, was a guest at the official draw. Also on hand was another Rolex ambassador and No. 9 Milos Raonic as well as Chinese wildcard recipient Wu Di.

15SRM - laver raonic01

The top quarter of the draw finds Djokovic, Murray, Berdych and Ferrer as the heavyweight names.

Djokovic’s scenario offers a potential quarterfinal opponent in Ferrer but before that a second round encounter will see him play the winner of Martin Klizan and Chinese wildcard recipient Zhang Ze. From there, Djokovic will likely see Feliciano Lopez or Dominic Thiem in the third round.

Ferrer has a more difficult passage to the quarters with Bernard Tomic or Fernando Verdasco on tap for the second round, followed by No. 11 Richard Gasquet, Gilles Muller or Vasek Pospisil as possible third round foes.

15SRM - draw

There are a number of pitfalls between Murray and Berdych advancing to the quarterfinals, including No. 13 John Isner as a third round option for Murray, and No. 10 Gilles Simon, last year’s finalist, for Berdych. Murray’s second round competition will be the winner of the Andreas Seppi – Steve Johnson match, while Berdych will likely take on Jack Sock, who plays a qualifier, in his first match.

The bottom half of the top quarter features Federer as well as Wawrinka, Nishikori and Nadal.

Federer, who owns a record 17-time Grand Slam titles, could be staring at a quarterfinal outing against Nishikori with fellow Swiss Wawrinka or longtime rival Nadal as most likely candidates for the semifinals.

“I think it you love the game, and you enjoy it, there’s no end,” said Laver, of the 34-year-old Federer still at the top of the game. “I almost feel like he’s playing better tennis than he did a couple of years ago.”

In the bottom quarter of the draw there’s a lot of dangerous floaters between Federer and Nishikori making safe passage to the quarterfinals. Nishikori has young talent Nick Kyrgios as a likelihood in the second round with No. 12 Kevin Anderson or Fabio Fognini in the third round. It looks as if Sam Querry will be Federer’s first opponent at this year’s tournament with No. 16 Jo-Wilfried Tsonga coming up next.

15SRM - draw12

Sizing up the Wawrinka and Nadal quarter it appears Nadal has some tall competition in his path. The Spaniard could face 6-foot-11 Ivo Karlovic as a second round opponent with Raonic standing at 6-foot-5, a possibility in the third round. Wawrinka’s worry will likely arrive in the third round with No. 14 Marin Cilic, the 2014 U.S. Open champion, while young talents Borna Coric or Aleksandr Dolgopolov are also in that area.

“I have a difficult match ahead of me,” said Raonic, who’ll face Thomaz Bellucci in the first round. “All of the top players are here. It’s going to be a difficult week, but an enjoyable week at that.”

No matter how the draw winds down to the finals this year there is one guarantee: Shanghai fans are in for another fantastic year of tennis at the Qizhong Tennis Center

مسعود 289
10-10-2015, 04:37 PM
ماشالله چـــــــــقدر خــــــــــــــــــوبه این نواک!
بنظرم واقعا از آمریکا هم قویتر و سرحالتره
فکر میکنم نه تنها فردا نادال را می زنه بلکه هفته دیگه مسترز را هم میگیره

مسعود 289
10-11-2015, 12:31 AM
چیزی که جالبه طرفداران رافا اصلا هیچ نظر و عکس العملی راجع به فینالیست شدن رافا در پکن ندارن!
اونهم در حالیکه رافا فصل کم فروغی داشته و این تا همینجا دستاورد مناسبی حداقل از لحاظ امتیازی برای رافا داشته
فکر میکنم سکوت طرفداران نادال دلیل عمده اش اینه که رافا را قریب به یقین بازنده فردا می دانند
بعد از بازی نمایشی این دو در کمتر از ده روز قبل این بازی میتونه جالبتر هم باشه
به امید یک بازی زیبا

پ.ن: نواک 5 بار به فینال پکن رسیده و همواره قهرمان شده فردا ششمین فیناله
نادال دوبار اینجا فینالیست شده 2005 قهرمان شده و 2013 به نواک باخته

مسعود 289
10-11-2015, 04:35 PM
قدرتنمایی نابغه باهوش و آماده صرب
ششمین قهرمانی در بیجینگ(پکن):655:
برتری بی چون و چرای نواک
واقعا اسطوره است تکه بی نظیره دست نیافتنیه
شاید نتیجه یکطرفه بنظر بیاد
ولی رافا هم بد نبود لااقل اونقدر که فکر میکردم از پیش باخته نبود
نواک شل گرفته بود بازی براش سخت میشد
اما نواک نه تنها برک نشد برک پوینت هم نداد
نواک عالی بود
و حسابی آمادگی خودش برای مسترز شانگهای را به نمایش گذشت
به پیش مرد بزرگ
با قدرت و اراده به سوی شانگهای پاریس و لندن
افتخارات بیشتر و بیشتر تو را میطلبند

پ.ن: خبر خوب برای طرفداران رافا اینکه کم کم رگه هایی از اون رافای عالی داره درش دیده میشه
و این نوید را میده که دوباره به سطح بالای قبلی برگرده

این سینی و جام هم که دادن نمی دونم چرا بنظر fake می اومد:434: گنده و زشت شاید هم زیادی به این چینیها بدبین شدیم:443:

رافا در مقابل نواک 23-22
رافا ذر مقابل راج 23-10

مسعود 289
10-11-2015, 10:09 PM
جا داشت که اشاره ای هم میشد به این افتخاری که امروز نصیب علی نیلی داور ممتاز ایرانی شد که این فینال مهم را قضاوت کنه
امروز نادال-نواک چندماه قبل ویمبلدون نواک -راج یه دونه فدرر-نادال تو رزومه اش کم داره:434: که شاید تو شانگهای نصیبش بشه:443:
.........

یک نکته دیگه که دوست داشتم بهش اشاره کنم اینه که در اوایل مسابقه نواک چندتا پوینت میلیمتری داشت و برعکس رافا نداشت!
در اون مقطع نواک خوش شانس بود و رافا بد شانس
کلا بنظر من بر خلاف اونچه نتیجه یکطرفه میگه رافا فاجعه نبود بلکه نواک عالی بود
فکر میکنم رافا بوضوح نسبت به رولند گاروس و یو اس پیشرفت داشته و اگر فرمش را باز هم ارتقا بده میتونه فصل را بهتر تمام کنه
کی میدونه شاید سال 2016 شاهد یک رویارویی نزدیک و گلادیاتور گونه در رولند میان نواک و رافا باشیم
مطمئنم خودش هم دوست داره اولین رولندش را با غلبه بر رافای افسانه ای رولندگاروس تصاحب کنه

همین الان بی بی سی فارسی با عنوان پیروزی مقتدرانه از برد نواک یاد کرد و گزارش جالبی از بازی... چهارمین عنوان پیاپی در پکن... فصل رویایی و ...