PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و گفتگو پیرامون مسابقات مسترز مونترال 2015

نشاط
08-10-2015, 02:14 PM
بحث و گفتگو پیرامون مسابقات مسترز مونترال 2015

با سلام.دوستان این مسترز با حضور مدعیان به غیر از فدرر شروع شده
نواک سمت استن افتاده و نادال سمت ماری مسابقات جذابی میشه
اینهم پی دی اف قرعه کشی
http://www.couperogers.com/wp-content/uploads/2015/08/MDS_Aug9.pdf

farhad10
08-11-2015, 12:11 PM
سلام. دوستان چرا راجر توی این مسابقات شرکت نکرده ؟!

FANTASTIC
08-11-2015, 01:40 PM

تنبلی و تن پروری:254:

MRF
08-12-2015, 12:46 AM

خود گویی و خود خندی
عجب مرد هنرمندی
...

MRF
08-12-2015, 12:48 AM

دلیلی گفته نشده
اما احتمالا بمنظور اماده سازی بیشتر برای سینسیناتی و یو اس اوپن صلاح دیدن که تو این مسابقات شرکت نکنن

King Rojer Federer
08-12-2015, 12:50 AM
فکر کنم تو دو سه روزی تو آب نمک خوابیدی.:254:یا شاید هم همون 289 الدنگ گجستک هستی.:251::254:

Behr@d
08-13-2015, 11:52 PM
Nick Kyrgios sledges Stan Wawrinka by claiming Thanasi Kokkinakis 'banged your girlfriend

تنیسوری که با رفتار بی شرمانه مقابل استن واورینکا بار دیگر سطح شعور و ادب خودش رو به همه نشون داد .... نیک کریوس ...
مطمئنا با این اخلاق و رفتار به هیچ جا نمیرسه .... فقط امیدوارم ATP رفتار سرسختانه ای باهاش انجام بده تا دوباره هوس اینکارا رو نکنه چون بار اولش نیست که از چنین الفاظی در زمین و بیرون زمین استفاده میکنه ...

توضیحات تکمیلی به همراه ویدیو در این (http://www.smh.com.au/sport/tennis/nick-kyrgios-sledges-stan-wawrinka-by-claiming-thanasi-kokkinakis-banged-your-girlfriend-20150813-giya2y.html) صفحه ...

tennis forever
08-14-2015, 09:29 AM
Nick Kyrgios sledges Stan Wawrinka by claiming Thanasi Kokkinakis 'banged your girlfriend

معنیش چی میشه؟

beeroz
08-14-2015, 03:20 PM
سلام جريان كريوس جي بوده دوستان

A-Rod
08-14-2015, 08:16 PM
گلاب به روتون عذر می خوام من فیلمش دیدم ولی هنوز نفهمیدم اینو به عنوان فحش گفت (که مثلآ خاک تو سرت یه الف بچه مثل کوکیناکیس هم ... استغفروا الله) یا واقعیت داشته و خواسته با یاد آوری اون ذهن واورینکا رو به هم بریزه.چون با در نظر گرفتن سن کوکیناکیس و دوست دختر واورینکا (دونا وکیچ) اون ادعایی که کیریوس مطرح کرده تو اکثر کشورهای متمدن از هر دو طرف غیر قانونی و در صورت اثبات جرم محسوب می شه.

tennis forever
08-14-2015, 10:48 PM
گلاب به روتون عذر می خوام من فیلمش دیدم ولی هنوز نفهمیدم اینو به عنوان فحش گفت (که مثلآ خاک تو سرت یه الف بچه مثل کوکیناکیس هم ... استغفروا الله) یا واقعیت داشته و خواسته با یاد آوری اون ذهن واورینکا رو به هم بریزه.چون با در نظر گرفتن سن کوکیناکیس و دوست دختر واورینکا (دونا وکیچ) اون ادعایی که کیریوس مطرح کرده تو اکثر کشورهای متمدن از هر دو طرف غیر قانونی و در صورت اثبات جرم محسوب می شه.

کوکیناکیس و دوست دختر واورینکا (دونا وکیچ) هر دو نوزده سالشونه و همسنن

اون ادعایی که کیریوس مطرح کرده مگه چی بوده که از نظر شما تو اکثر کشورهای متمدن برای یک جوان نوزده ساله جرم محسوب میشه؟:379: خدای نکرده تجاوز که نبوده؟:251:

A-Rod
08-15-2015, 01:02 AM
کوکیناکیس و دوست دختر واورینکا (دونا وکیچ) هر دو نوزده سالشونه و همسنن

اون ادعایی که کیریوس مطرح کرده مگه چی بوده که از نظر شما تو اکثر کشورهای متمدن برای یک جوان نوزده ساله جرم محسوب میشه؟:379: خدای نکرده تجاوز که نبوده؟:251:
نه نیاز نیست حتمآ با اعمال زور (همون تجاوز که گفتی) باشه. تا اونجایی که می دونم اکثر کشورها برای اون موضوع حداقل سن در نظر می گیرند (اشتباه کنم 18 یا 21 بود). چند تا مثال که تو ذهنمه مثلا یکی از قسمت های سریال فرندز هست که تقریبا این موضوع رو سوژه طنز کرده بود یا حتی سال قبل یکی از فوتبالیست های تیم ساندرلند انگلیس به خاطر همین کار بازداشت شد.

در کل خاک بر سر کیریوس که اینقدر بلند بلند فکر کرده بود :350:

beeroz
08-15-2015, 06:45 AM
اقا يكي نيست از اول ماجرارو تعريف كنه ما كه از حرفاي دوستان جيزي نفهميديم

Nadal.N1
08-15-2015, 07:21 AM
بازی رافا رو ندیدم
اما اونچه که مشخصه اینه که تیره روزیهای رافا ادامه داره!!!!

گولبیسم فک کنم دو تا مچ پوینت از دست داده.

Ali.Stan
08-15-2015, 10:07 AM
اون اتفاق تو بازی واورینکا با کریوس ،پایان بازی اتفاق افتاده یا در جریان بازی ؟چی شد واورینکا انصراف داد مصدوم شد.؟مصدومیتش جدیه یا نه.

مسعود 289
08-15-2015, 10:41 AM
نه نیاز نیست حتمآ با اعمال زور (همون تجاوز که گفتی) باشه. تا اونجایی که می دونم اکثر کشورها برای اون موضوع حداقل سن در نظر می گیرند (اشتباه کنم 18 یا 21 بود). چند تا مثال که تو ذهنمه مثلا یکی از قسمت های سریال فرندز هست که تقریبا این موضوع رو سوژه طنز کرده بود یا حتی سال قبل یکی از فوتبالیست های تیم ساندرلند انگلیس به خاطر همین کار بازداشت شد.

در کل خاک بر سر کیریوس که اینقدر بلند بلند فکر کرده بود :350:

ببخشید غیر مرتبطه ولی جواب بدم ببندمش
اونچیزی که جرمه در غرب و اغلب کشورها ارتباط بین یک فرد بزرگسال و یک فرد زیر سن قانونیه
و دونفر زیر 18 و با رضایت نه تنها جرم نیست معمولیه

مسعود 289
08-15-2015, 10:46 AM
نیشی فوق العاده است
ماری هم که داره به روند خوبش ادامه میده
گولبیس هم نشون داد در مقابل بزرگان شاخ میشه
من گولبیس را همیشه با رولند 2014 به خاطر میارم یادش بخیر:434:
به هرحال نواک قدرت ذهنی بالاش را دوباره به رخ کشید:655:

قرعه سینسی هم که مشخص شد
و این بار تیره روزیهای راجر
احتمالا کوئواس در دور دوم
و اگر بره بالا احتمالا نادال و ماری
شانس فدرر حتی برای رسیدن به فینال ناچیزه

mspayam
08-15-2015, 06:10 PM

دوست عزیز
کریوس اون حرف رو واسه ی به هم ریختن ذهن واورینکا زد. وکیچ قبلاً دوست دختر کوکیناکیس بوده. سن اون ارتباط خاص هم توی اکثر کشورای متمدن 16 ساله، به شرطی که هر دو طرف سنشون توی همون حول و حوش باشه، اما دیگه وقتی به 18 برسن مشکلی براشون نیست و می تونن با هر کسی که خواستن با هر سن و سالی اون رابطه رو داشته باشن و جرم محسوب نمی شه.

مسعود 289
08-15-2015, 06:35 PM
سلام
عذر میخوام از پست غیرمرتبط
خواستم تجربه شخصی را مطرح کنم شاید به درد بخوره

چند وقتی بود شیرینگم تمام شده بود
دنبال سیسیکم بودم و تمام اینترنت را جستجو کردم تا بدونم دربارش و بخرم
زیاد کشش ندم
خلاصه بعد از تحقیق زیاد با جی شیر آشنا شدم
و با کلی شک و تردید و ترس و لرز خریدمش
باید بگم عالیه
تقریبا فریزی توش نیست
کانالهای بسیاری از فیلم و ورزش و ... را باز میکنه و فعلا راضیم

چیزی که ظاهرا بینظیره اینه که شبکه های عالی بین اسپرت الجزیره اسپرت سابق را کامل در هات برد دارم

در مورد قیمتش هم 180 تومن برای یکسال که میشه ماهی 15 و روزی 500 تومن!
مفته

ضمنا من کد یا چیزی وارد رسیور نکردم
شماره سریال دستگاه را دادم و طرف خودش فعال کرد و گفت رسیور را خاموش روشن کن به همین راحتی
میگن ظاهرا کدی هست که از عراق میخرنش دلالها
این جی شیر ظاهرا فقط با رسیورهای شرقی مثل استارمکس و ... سازگاره

امیدوارم بدرد کسی بخوره مطلبم

مسعود 289
08-16-2015, 12:36 AM
نواک فینالیست مونترال
تا همین الان فاصله اش با نفر 2 در رنکینگ را 1100 امتیاز دیگه افزایش داده
حریفش چه اندی چه نیشی فینال جذابی را میسازه
اندی هم اگر به فینال برسه فاصله اش با رنک 2 حدود 1100 امتیاز کم میشه
و هیچ بعید نیست هفته دیگه بیاد رنک 2

چیزی که جالبه اینه نواک میتونه تا ساعتی دیگه همراه با تیپسارویچ به فینال دوبل هم بره!

کسی می دونه مثلا اگر قهرمان دوبل هم بشه امتیازش براش منظور میشه یا نه؟

Jym
08-16-2015, 10:08 AM
اندي موري هم پاي دوم فينال شد

مسعود 289
08-16-2015, 11:54 AM
بیگل کردن نیشی اگر مصدوم نبوده باشه از عجایبه
ماری عالی داره کار میکنه و بنظرم هفته دیگه میاد رنک 2 همانطور که دوماه قبل پیشبینی کردم

اما عجب فینالی بشه
عادت کردیم دیگه نواک - ماری را در فینال یا سمی ببینیم
این دو در ماههای آینده هم رقیب مستقیم هم در فینالهای زیادی خواهند بود

این فینال از لحاظ کیفی و اعتبار اصلا قابل مقایسه با فینال سونگا- فدرر 2014 نیست

rojhin
08-16-2015, 03:18 PM
دوستان نازنینم این بنده خدا داره نهایت تلاششو میکنه چرا کسی تحت تاثیر قرار نمیگیره ؟؟؟
انصاف نیست ، بالاخره یکی بیاد و وظیفه تحت تاثیر قرار گرقتنو قبول کنه ...

مسعود 289
08-16-2015, 04:47 PM
دیگه کسی امیدی به اون پیرمرد سوییسی نداره برای همین اینجا خلوته روژین جان!
ضمنا 23-10 یادت نره

novak djokovich
08-16-2015, 05:29 PM
دیگه کسی امیدی به اون پیرمرد سوییسی نداره برای همین اینجا خلوته روژین جان!
ضمنا 23-10 یادت نره
یه کم منطق داشته باشی میبینی لجن پراکنی های امثال تو خیلی بیشتر تاثیر دارده تو دلزدگی تا نتایج تنیسورا .. و من شک ندارم هیچوقت از یاوه سرایی و لجن پراکنی خسته نخواهی شد چون چیزیه که توش تخصص داری

مسعود 289
08-16-2015, 06:15 PM
یه کم منطق داشته باشی میبینی لجن پراکنی های امثال تو خیلی بیشتر تاثیر دارده تو دلزدگی تا نتایج تنیسورا .. و من شک ندارم هیچوقت از یاوه سرایی و لجن پراکنی خسته نخواهی شد چون چیزیه که توش تخصص داری

کاربر بی تربیت!
لجن پراکنی توی کدوم پست من دیده میشه!؟
خجالت بکش و ببند ....

FANTASTIC
08-17-2015, 01:24 AM
Fantastic murray:ohmy:

behsen
08-17-2015, 01:35 AM
بالاخره ماری جوکو رو برد، بعد از نزدیک 2 سال و نیم. 9 تا برک پوینت سیو کرد که نشون از امادگی بالای ذهنیش داشت، البته جوکو هم اونور 3 4 تا مچ پوینت سیو کرد ولی دیگه کار از کار گذشته بود، و در نهایت برنده این ماراتن ماری بود.
به نظر من برای جوکو این باخت خوب بود به 2 دلیل. یکی اینکه حس شکست ناپذیری و اینکه تو تمام بازیها از پیش برندست از ذهنش میره بیرون و این توی یو اس خیلی به دردش میخوره، مثل کاری که کوین اندرسون تو ویمبی باهاش کرد. اما دلیل بعدی و خیلی مهم اینه که ماری قطعا سید 2 یو اس میشه و تا فینال با جوکو رو به رو نخواهد شد، و این واسه جوکو خوبه، چون فک میکنم تنها کسی که تو یو اس امسال به اندازه خود جوکو شانس قهرمانی داره همین ماریه، ممکنه تا فینال بالاخره یکی پیدا شه ماری رو حذف کنه.

FANTASTIC
08-17-2015, 08:48 AM

این کاربر jfk همون 289 هستش بیشتر از این نمیشه ازش انتظار داشت

مسعود 289
08-17-2015, 09:41 AM
بالاخره ماری جوکو رو برد، بعد از نزدیک 2 سال و نیم. 9 تا برک پوینت سیو کرد که نشون از امادگی بالای ذهنیش داشت، البته جوکو هم اونور 3 4 تا مچ پوینت سیو کرد ولی دیگه کار از کار گذشته بود، و در نهایت برنده این ماراتن ماری بود.
به نظر من برای جوکو این باخت خوب بود به 2 دلیل. یکی اینکه حس شکست ناپذیری و اینکه تو تمام بازیها از پیش برندست از ذهنش میره بیرون و این توی یو اس خیلی به دردش میخوره، مثل کاری که کوین اندرسون تو ویمبی باهاش کرد. اما دلیل بعدی و خیلی مهم اینه که ماری قطعا سید 2 یو اس میشه و تا فینال با جوکو رو به رو نخواهد شد، و این واسه جوکو خوبه، چون فک میکنم تنها کسی که تو یو اس امسال به اندازه خود جوکو شانس قهرمانی داره همین ماریه، ممکنه تا فینال بالاخره یکی پیدا شه ماری رو حذف کنه.

مرسی
تقریبا تمام چیزهایی که میخواستم من اشاره کنم را بیان کردید
این شکست واقعا مثل یک داروی تلخ برای نواک مفیده که اثرش را در سینسی و نیویورک میشه دید
ضمن اینکه ماری واقعا در ادامه روند عالی فصلش بسیار خوب بود و از طرفی نواک بیشتر از همیشه اشتباه میکرد
نواک فقط چندتا رگه از نمایش دلپذیر همیشگی را نشون داد و توی چندتا پوینت خیلی عالی بود

اما از لحاظ رنکینگ بنظرم 2 ماری هنوز قطعی نیست و بستگی به نتایج سینسی داره
فکر میکنم الان فاصله ماری با 2 حدود 600 امتیاز باشه
اما راجر برای دفاع از 1000 سینسی کار واقعا سختی داره و فقط کافیه ماری به فینال سینسی برسه یا اینکه نادال فدرر را بزنه اونوقته که ماری میاد رنک 2 که واقعا استحقاقش را هم داره

FANTASTIC
08-17-2015, 10:20 AM

یعنی فدرر که فاتح 17 گرنده شانسه قهرمانیش به اندازه ماری نیست؟!

FANTASTIC
08-17-2015, 10:20 AM
کاربر behsen و jfk هر دو یک نفر هستند(289) با دو نام کاربری

مسعود 289
08-17-2015, 11:07 AM
من از نظارت و مدیریت محترم سایت خواهش میکنم به این جنگ روانی کودکانه علیه من و جدیدا آیدی behsen رسیدگی کنند
ظاهرا اکثریت مطلق! فدرری های سایت تحمل ما اقلیت کوچک طرفداران نواک را ندارند!
و از هر حربه و سلاح ناجوانمردانه ای علیه ما استفاده میکنند

مسعود 289
08-17-2015, 11:11 AM
یعنی فدرر که فاتح 17 گرنده شانسه قهرمانیش به اندازه ماری نیست؟!

هر چند حیفه وقتی برات بگذارم
اما بدان فدرر هیچ شانسی برای قهرمانی در گرند و مسترز دیگه نداره
بهتره انرژیش را بگذاره برای قهرمانی در تورنمنتهای 500 و 250 امتیازی مثل بازل استانبول دوبی و ...

Mahdi Naji
08-17-2015, 01:07 PM
ی تورنمنت تمیز به پایان رسید به نظر من کاملا همه برد و باخت ها طبق تلاش هر بازیکن بود و کاملا مشخص بود که رافا بالا تر کوراتر نمیاد اما ی افرین بزرگ هم باید به ماری بگیم که نترسید و خوب حمله کرد و البته ی کم هم زمین برای ماری بهتر بود ولی کلا کورت کورت عجیبی بود و من خیلی سرعت توپ و باونس اون رو نمی فهمیدم ولی یک کم هم به دلیل ساختار کورت باد توش میپیچید و یک کم مسخره میشد.
بالاخره جوکو باخت و خب واقعا هم رکورد خوبی رو ثبت کرد با این اوصاف باید ببینیم راجری که توی سینسی کوارتر خوزده به رافا می تونه کاری کنه یا نه تا شانس های قهرمانی برای یو اس مشخص بشه که ماری سید 2 خواهد بود و شاید هم فیورت باشه

novak djokovich
08-17-2015, 03:01 PM
همیشه نمیشه فاتح بود ..ضمن تبریک به ماری و با اینکه جوکو مثل همیشه نبود ولی سطح بالایی داره و انگیزه سینسی و یو اس مهمترین محرک براش خواهد بود .. به امید فتح هر دو