PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز رم (Internazionali BNL d’Italia)

omidd
05-14-2015, 07:13 PM
سلام خدمت تمام دوستاران تنیس و تنیس تاکرز.
مثل اینکه کسی علاقه ای به بحث راجبع این مسترز نداره منم گفتم زودتر بحثو راه بندازم تا سایت از این سوتو کوری در بیاد.
رم کم کم وارد کوارتر میشه و بازیا بدجور داغ میشن.
نادال دو بازی اولشو بخوبی پیروز شد امروز انتظار بازی بهتری از ایزنر داشتم که ضعیف بازی کرد رافا هم بهتر از قبل بود و کم اشتباهتر با این فرم امیدشو برای رسیدن به فینال زیاد میبینم.
راجر هم خوب بود اما همچنان بنظرم بزرگترین ضعف فعلی راجر ریترن که چنگی بدل نمیزنه و معتقدم اگه راجر ریترنش کمی بهتر باشه تا مراحل پایانی تورنمنتا پیش میاد.
امروزم که اندی کشید کنار و جوفین صعود بی دردسری داشت و باتوجه به جدول بنظر میاد فرر راجر و رافا بتونن به سمی صعود کنن نوله هم بجز امشب احتمالا فردا با نیشی ی بازی خفن داره.
متاسفانه فردا نیستم که بازی ها رو ببینم اما قطعا پیگیری میکنم و امیدوارم سمی راجر هم باشه.
بردیچ یا فونینی فکر نکنم بتونن سدی برای راجر باشن و بنظر میاد بعد بیش از یکسال یک فدال انتظار دوستاران تنیس میکشه اگه این اتفاق بیفته رافا همچون گذشته میتونه درصد زیادیتری رو برای پیروزی بخودش اختصاص بده هرچند قبلش با استن بازی داره که جنبه انتقامی داره من بازی استن رو ندیدم و نمیدونم در چه وضعی استن ولی اگه رو فرم باشه رافا بازی سختی داره.
و اما چندتایی سوال داشتم که دوس داشتم کسی اگه اطلاعی داره لطف کنه منو توجیح کنه.
اولیش نبود ادبرگ من مدتی ندیدمش چجوری داستان ادبرگ در مسترزا شرکت نمیکنه خبری ازش ندارم ممنون میشم اطلاع رسانی کنین.
دومیشم که برام خیلی خیلی جالب ریترن نادال و فدرر.فدرر ریترن سرو رو اکثرا نزدیک بیس لاین بازی میکنه ولی نادال چندین متر عقب تر بازی میکنه که میتونه کمک کنه حداقل بشه ریترن کرد.میخواستم بدونم چرا راجر همچون رافا نمیره چند متر عقب تر بازی کنه در مقابل بیگ سروها البته مثل بازی با کیریوس که راجر برای ریترن مشکل داشت؟
البته میدونم راجر در مقابل بیگ سروا خوب بوده و خیلیا همچون نادال در مقابل این گروه تنیسورا مشکل داشتن اساسا میخواستم بدونم کدون نوع ریترن بهتره اسونتر مفیدتر؟
اینم بگم من به شخصه علاقه زیادی به بازی هجومی دارم و دوس ندارم راجر مثل رافا اینقدر عقب زمین بره و بره تو لاک دفاعی و میدونم نزدیک بیس لاین بودن خوراک نوع بازی راجر ولی مدل بازی رافا باعث میشه ار ارور حریف بخوبی استفاده کنه فقط کافی توپو بخوبی نزدیک بیس لاین بفرستی مثل بازی امروز رافا با ایزنر که رافا حریفشو باطل کرد.
امیدوارم بهره ببریم از نظرات فنی عزیزان.
به امید بازی هایی جذاب بدروووووووووووود:583::443:

Lily Nadal
05-14-2015, 07:26 PM
به امید قهرمانی راااااافا :-D

federer is betterer
05-14-2015, 08:25 PM
به امید قهرمانی راااااافا :-D

عمرناش
آقامون افتاده رو دور برد،گوش شیطون کر این جام مال ماست

masa
05-14-2015, 08:43 PM
راجر 2 بار پشت سر هم برک شد. عجیب بود بازی که میتونست 6-2 تموم شه درنهایت 7-5 تموم شد! من بازی رو ندیدم ولی رو نت وقتی دیدم راجر ست دوم 5-2 جلویه و 2 تا مچ پوینت هم داره رفتم به یه سری کارا رسیدم وقتی برگشتم درکمال ناباوری دیدم 5-5 شدن!!!

federer is betterer
05-14-2015, 08:56 PM
راجر 2 بار پشت سر هم برک شد. عجیب بود بازی که میتونست 6-2 تموم شه درنهایت 7-5 تموم شد! من بازی رو ندیدم ولی رو نت وقتی دیدم راجر ست دوم 5-2 جلویه و 2 تا مچ پوینت هم داره رفتم به یه سری کارا رسیدم وقتی برگشتم درکمال ناباوری دیدم 5-5 شدن!!!

اون دو گیم رو بهش آوانس داده،آخه آقامون قلب رئوفی داره

ARY143
05-14-2015, 11:37 PM
سلام دوستان

این دفعه یک حس خیلی قوی بهم میگه رم، امسال مال حضرت آقا است

باور نمی کنید ، این خط و این نشان

(از خدا پبنهون نیست از شما هم پنهون نباشه تو تمام بازی هائی که حضرت آقا حضور دارند این حس رو دارم :434::434::434::434: )

.AMIR.
05-15-2015, 12:14 PM
که برام خیلی خیلی جالب ریترن نادال و فدرر.فدرر ریترن سرو رو اکثرا نزدیک بیس لاین بازی میکنه ولی نادال چندین متر عقب تر بازی میکنه که میتونه کمک کنه حداقل بشه ریترن کرد.میخواستم بدونم چرا راجر همچون رافا نمیره چند متر عقب تر بازی کنه در مقابل بیگ سروها البته مثل بازی با کیریوس که راجر برای ریترن مشکل داشت؟
البته میدونم راجر در مقابل بیگ سروا خوب بوده و خیلیا همچون نادال در مقابل این گروه تنیسورا مشکل داشتن اساسا میخواستم بدونم کدون نوع ریترن بهتره اسونتر مفیدتر؟
اینم بگم من به شخصه علاقه زیادی به بازی هجومی دارم و دوس ندارم راجر مثل رافا اینقدر عقب زمین بره و بره تو لاک دفاعی و میدونم نزدیک بیس لاین بودن خوراک نوع بازی راجر ولی مدل بازی رافا باعث میشه ار ارور حریف بخوبی استفاده کنه فقط کافی توپو بخوبی نزدیک بیس لاین بفرستی مثل بازی امروز رافا با ایزنر که رافا حریفشو باطل کرد.

نادال یه بازیکن Defender هست، اینکه نادال همیشه 4،5 متر میره پشت بیس لاین بخاطر تبحری است که در ضربات Spin دار داره. که طبیعتا هر کسی نمی تونه همچین ضرباتی با Spin زیاد از پشت بیس لاین بزنه. یکی از مهمترین خصوصیاتی که این ضربات دارن اینه که توپ هنگام برخورد به زمین مخصوصا در خاک رس، High Bounce میگیرن که باعث میشه، حریف به ناچار ارور بده. نه تنها راجر بلکه سایر بازیکنان مختص رس باز هم به راحتی نمی تونن ضرباتشون رو با همچین Spin فوق العاده ای که به طور معمول برای نادال 3200 دور در دقیقه و در بهترین حالت 5000 دور در دقیقه است، از پشت بیس لاین روانه زمین حریف کنه. به طور مثال ضربات Spin دار راجر، حداکثر 2500 دور در دقیقه است که با این Spin نمیشه از چندین متر پشت بیس لاین به خوبی حریف رو تحت تاثیر قرار داد. مهمتر از این راجر بیشتر یک بازیکن تهاجمی است.

اون دو گیم رو بهش آوانس داده،آخه آقامون قلب رئوفی داره

کلا عزیز خسته نشدی از این همه ایدی FAKE !؟

Ali.Stan
05-15-2015, 04:24 PM
برد آقا رو تبریک میگم .خیلی رو فرم نشون میده
به امید یه نیمه نهایی زیبا .

farhad10
05-15-2015, 08:57 PM
من بازی رو دیدم
کلا به نظر میرسید بیشتر میخواد بازی کنه:-/
واقعا عجیب بود که دو گیم پشت سر هم بریک شه چون گیم اول 40-15 جلو بود

federer is betterer
05-15-2015, 09:40 PM
[SIZE=2]کلا عزیز خسته نشدی از این همه ایدی FAKE !؟

نه خسته نشدم،من 289 و یا همون جاست نوله سابق هستم که به راه راست هدایت شدم و دیگه از این به بعد میخوام طرفدار فدرر باشم نه نوواک
زنده باد فدرر

farhad10
05-16-2015, 12:10 AM
بازی رافا - استن رو ببینید
یکی از زیبا ترین های فصل اخیر هست
خیلی جذابه

masa
05-16-2015, 07:37 AM
ما که ندیدیم اما نتیجه اش جالب بود.

YOSEF
05-16-2015, 09:25 AM
سلام دوستان (بنظر بنده ) بازی استن ورافا خیلی زیبا وجذاب بود واستن تورالی ها بهتر کار کرد مخصوصا فورهندهای قدرتمند با ارتفاع پایین وبه سمت فورهند رافا کارشو ساخت رافا خیلی تلاش کرد ودر این بازی به خاطر نا آمادگی ومشکل روحی نبود که باخت به نظر دست رافا دیگه روشده باید تغییر تاکتیک ویا مربی بده وباز هم بنظرم رافا برمیگرده به دوره اقتدارش (خلاصه وناشیانه نظرمو گفتم وامیدوارم این فروم به آرامش بگرده وازنظرات بدون تعصب وفنی دوستان بهره مند بشیم )موفق باشید همگی

Ali.Stan
05-16-2015, 10:06 AM
استن بازیش بگیره فوق العادس.تو تایبریک 2 6 عقب بود 66کرد .حیف که بازی کاملو ندیدم ولی هایلایت بازی دیدم خیلی زیبا بود .
از یه طرف حیف فدالو ندیدیم ولی بازی استن و فدرر همیشه قشنگ و جذاب بوده

Mahdi Naji
05-16-2015, 02:13 PM
خب متاسفانه دیگه اصلا این تنیس تاکرز اون تنیس تاکرز نیست و واقعا جای شرم داره.
دوستان مثلا سمی فیناله ها.......اون وقت که میگیم این هواداران نواک فقط منتظر باخت راجر اند میگین نه....خب پس کجایید نوله رسیده سمی.....آقایان فدرری ذو ب شدگان محترم آقا روی رس رسیده سمی جامی که تاحالا نگرفته پس کجایید...
به هر حال من نظر خودم رو نسبت به بازی های میگم.شاید تغییری یا انگیزه ای ایجاد شد برای تبادل نظر.راجر بسیار خوب بود و فاکتور اصلی بازی خودش روی رس یعنی سرو 1 رو داشت.هممون می دونیم که بدون سرو 1 راجر روی خاک اصلا نمی تونه بازی خودشو بکنه،و قطعا فاکتور بعدی والی هست که در بازی با بردیچ 10 از 11 حمله در والی ها رو گرفته بود و باز باعث خوشحالیه.نکته بعدی بکهند های راجر و برگشتن اعتماد به نفس down the line بکهند زدن چیزی که توی رس خیلی جواب میده.به دلیل اینکه زمین کند و high bounce هست همه میرن برای inside in یا inside out کردن و یک بکهند down the line می تونه کمک کنه که از شیوه دفاعی راجر به شیوه ی تهاجمی برگرده.اگر راجر همین بازی رو نگه داره شاید بتونه قهرمان بشه.
اما در مورد استن که دیشب معمولی بود و نادال افتضاح...شاید خیلی ها عقیده داشته باشن که استن خیلی بهتر بود ولی من قبول ندارم چون تصوری که من از نادال توی رس دارم خیلی خیلی بیشتر از این حرف هاست و حداقل هر سال یک مسترز رو قبل از رولند توی خاک میگرفت که خب نگرفت....حتی بارسلونا رو....ولی استن هم سعی کرد خیلی تهاجمی بازی کنه که نکته ی خوبیه
در مورد جوکو این رو همه می دونن که خیلی خوب ظاهر نشده ولی خیلی خطرناکه...که احتمالا هم به فینال میرسه.
امیدوارم هم امروز و هم فردا بازی های قشنگی رو ببینیم
شما هم تبادل نظر کنین:434:

LotfiHN
05-16-2015, 10:17 PM
دوستان سلام
خواستم به هواداران راجر تبريك بگم برد معركه اي رو مقابل واورينكا داشت جالب اينجاست بازي چند دقيقه كمتر از يكرساعت طول كشيد. واورينكايي شكست خورد كه ديشب مقابل نادال دو ساعت بازي كرد ،بازي كه نشون مي داد اومده براي قهرماني. به نظر من خيلي خسته نبود و علت باختش بازي خيلي خوبه راجر بود مخصوصا بااون ريترن هاي عالي راجر كلا واورينكا امشب حرفي واسه گفتنوپيش اسطوره تنيس نداشت. به هواداران راجر تبريك مي گم و اميدوارم كه قهرمان بشه.

Mahdi Naji
05-16-2015, 10:30 PM
کاملا مشهود بود که استن بعد از 3 - 0 فکر کرد که دیگه برده ست رو ولی راجر خیلی سریع برگشت.سر 4-4 هم به نظر من یک کم استن شل بود و راجر سریع بریک کرد و بعد از اون بود که استن دیگه بازی رو ول کرد و تا آخرش دیگه همون استن قدیمی ست اول نبود.
اما نکات مثبت راجر مثلا ریترن های فوق العاده بود که مخصوصا با بکهند خیلی خوب بود و البته از لحاظ mental هم بعد از اون دو تا فورهند افتضاح گیم دوم که خراب کرد و 3 بر 0 عقب موند....خیلی خوب و با آرامش برگشت.امشب سرویس هم برای خودش شاهکاری بود.......اما مهمترین چیز مرغ و تفکر راجر بود که امشب واقعا عالی بود...گاهی دیدین هر کاری میکنه می باره. .هر جوری میزنه نمیشه....دلیلش کمر درد یا چیز دیگه ای نیست مهم اینه که اصلا از مغزش استفاده نمیکنه،ولی امشب دقیقا بر عکس بود و راجر کاملا با هوش خودش راحت بازی رو تموم کرد...
امیدوارم فردا فینال خوبی باشه و در ضمن یک کم با تاخیر برگزار شه چون من دیر میرسم خونه:251: ولی جدا از شوخی امیدوارم راجر فردا نواک رو ببره تا نوله بفهمه اینقدر هم شاخ نیست و کسی هنوز هست که بتونه براش توی رولند ی تهدید محسوب بشه

شب خوش

YOSEF
05-16-2015, 10:31 PM
خوشخبر جناب LotfiHN (http://tennistalkers.com/member.php?u=4160)گرامی متاسفانه نه نتم راه داد نه تلوزیون شبکه کارتی باز شد امیدوارم راجر بتونه انشالله این مسترزو بگیره تا انشالله با دست پر بره رولند گاروس وتلخی اون شکست بسیار تلخ 2006 رو از دل هوادارهاش دربیاره پناه برخدا (http://tennistalkers.com/member.php?u=4160)

farhad10
05-16-2015, 11:05 PM
دوستان راجر تا به حال این مسترز رو نبرده درسته؟

zhako
05-17-2015, 08:59 AM
دوستان راجر تا به حال این مسترز رو نبرده درسته؟بله دوست عزیز راجرمسترز رم و مونت کارلورو به اضافه طلای المپیک درتالار افتخاراتش کم داره.که امیدوارم امشب این قهرمانی رو به دست بیاره.

مهران
05-17-2015, 10:05 AM
بله دوست عزیز راجرمسترز رم و مونت کارلورو به اضافه طلای المپیک درتالار افتخاراتش کم داره.که امیدوارم امشب این قهرمانی رو به دست بیاره.

دوست عزیز راجر طلای المپیک رو قبلا گرفته
رم و مونته کارلو هم اونقدر مهم نیستن که بگیم ویترین افتخاراتش کامل نیست…

masa
05-17-2015, 10:26 AM
اگرچه طلای المپیک رو داره (دوبل) اما منم ناراحتم که طلای انفرادی المپیک رو نداره. المپیک 2004 آتن در عین ناباوری به بردیچ باخت، المپیک 2008 پکن هم که 1/4 به جیمز بلیک باخت و 2012 که همگی فکر میکردیم قهرمانه تو فینال به اندی ماری باخت :(

المپیک سیدنی 2000 هم که هنوز راجر شناخته شده نبود تو نیمه نهایی به تامی هاس باخت.

مهران
05-17-2015, 12:36 PM
اگرچه طلای المپیک رو داره (دوبل) اما منم ناراحتم که طلای انفرادی المپیک رو نداره. المپیک 2004 آتن در عین ناباوری به بردیچ باخت، المپیک 2008 پکن هم که 1/4 به جیمز بلیک باخت و 2012 که همگی فکر میکردیم قهرمانه تو فینال به اندی ماری باخت :(

المپیک سیدنی 2000 هم که هنوز راجر شناخته شده نبود تو نیمه نهایی به تامی هاس باخت.

طلای المپیک انفرادی و تیمی نداره، مهم اینه که طلا بگیری، هیچ فرقیم بین طلاش نیست! فلسفه المپیک اینه، فدررم برای کشورش طلا گرفته

narges 95
05-17-2015, 01:14 PM
تبریک میگم به راجری های عزیز مطمئن بودم راجر میبره:655:
دوس دارم فدرر این مسترزو ببره چون از ادمای مغرور واز خود راضی بدم میاد(با پوزش از طرفداران جوکو)

MRF
05-17-2015, 05:40 PM
درود بر ماریا
با وجودیکه امروز خیلی ارور داشت اما بازم قهرمان شد
پیش بسوی رولندگاروس

farshad1990
05-17-2015, 06:14 PM
سلام دوستان
شبکه RTS DEUX HD در ماهواره هاتبرد بازیه فینال رو بصورت رایگان داره پخش میکنه
دوستانی که شیرینگ ندارن میتونن بصورت رایگان بازی رو با کیفیت HD تماشا کنن
اینم فرکانسش:
10971
H
29700
2/3

farshad1990
05-17-2015, 06:24 PM
دوستانی هم که رسیورHD ندارن میتونن در فرکانس زیر این شبکه رو بصورت SD و رایگان دریافت کنن
11526
H
27500
3/4

farhad10
05-17-2015, 06:46 PM
بازم UE های بیخودی از راجر!
معلوم نیست چرا اینجوری شده
همش میزنه.در و دیوار و تور
فکر نمیکنم راهی از پیش ببره

ARY143
05-17-2015, 06:48 PM
قهرمانی راجر عزیز را به همه دوست دارانش تبریک می گم ، رولند هم امسال مال حضرت آقا است

(جهت تجدبد خاطره قهرمانی تراکتور ) :434::434::434:

ARY143
05-17-2015, 07:25 PM
با عرض تبریک خدمت تمامی دوستداران نواک " مخصوصا سروش عزیز "بابت قهرمانی در رم .

عالی کار کرد و جای هیچ حرف و حدیثی هم نداشت :583::583::655::655:

Mahdi Naji
05-17-2015, 07:47 PM
تنها و تنها مشکل راجر mental و بازی روانی بود.هیچ نقصی کلا من در بازیش ندیدم.و واقعا برام جالب بود که راجر دقیقا مثل دوران جوانی و نوجوانی سریع کنترل خودش رو از دست میداد.نواک که همون نواک بود ولی با دراپ شات ها و ریترن هایی که داخل میشد به راحتی اعصاب راجر رو ترکوندیم. بعد از ست اول واقعا فقط می خواست راجر توپ رو محکم بزنه که اصلا هم بلد نبود و همیشه خراب میکنه.در سرو 1 و فورهند و بکهند هیچ مشکلی ندیدم ولی با هوش بازی نکردن راجر کار دستش داد چیزی که پست های قبلی خودمم هم گفتم که خوشبختانه مغز و هوش راجر داشت کار میکرد اما امروز راحت خودش رو باخت
خب هیچ اشکالی هم نداره همین که به فینال رسید خیلی خوب بود و امیدوارم برای رولند آماده تر باشه و فینال ماری فدرر بشه تا بتونه ببره البته اگر به فینال برسه.
رولند امسال خیلی خیلی مهمه که در موردش توی تاپیک مورد نظر حسابی بحث میکنیم.امروز به شخصه از راجر انتظار خیلی بیشتر داشتم و منتظر همین نواک بودم.
تا هفته ی بعد

Ali.Stan
05-17-2015, 07:50 PM
قهرمانی شاراپووا و جوکوویجو به همه طرفداراشون تبریک میگم. راجرر اینقدر برده و افتخار آورده که با یه باخت چیزی از محبوبیتش کم نمیشه .هرچند با نمایش امسالش خیلی امید واریم که بازم گرنداسلم بگیره .

D3ADMAN
05-17-2015, 07:52 PM
واقعآ ی سایت پیدا نمیشه بازیهارو دانلود کنیم . بازی ماری نادال مادرید رو میخوام ، نادال واورینکا کوارتر رم ، با حجمی معقول

farshad1990
05-17-2015, 08:52 PM
واقعآ ی سایت پیدا نمیشه بازیهارو دانلود کنیم . بازی ماری نادال مادرید رو میخوام ، نادال واورینکا کوارتر رم ، با حجمی معقول

http://www.tennis4you.com/forum/?board=18.0

delpotro
05-17-2015, 08:59 PM
با تبريك به هواداران جوكوويچ بابت قهرماني و شادباش به هواداران راجر براي هفته خوبي كه پشت سر گذاشت.

شانس هاي قهرماني فرنچ اوپن و احتمال قهرمانيشون :

جوكوويچ 54 درصد

نادال 24 درصد

ماري 11 درصد

نيشيكوري 7 درصد

فدرر 4 درصد

سايرين هم نظاره گر رقابت اين 5 بزرگ خواهند بود.

منبع : بنگاه معظم پيناكل اسپورتس

Ali.Stan
05-17-2015, 10:03 PM

با استفاده از یوتویوب میتونی دانلود کنی با هر کیفیتی که خواستی .برو یوتویوب فیلمشو پیدا کن بعد برو رو خود ویدیو آدرسو کپی کن بعدش برو سایتhttp://www.clipconverter.cc/ در قسمت مشخص شده pasteکن بعد به راحتی دانلودش کن

federer is betterer
05-20-2015, 08:54 AM
راج دیگه اون راج سابق نیست باید کم کم به فکر خدافظی باشه وگرنه هد تو هدش با جوکو مثل هد تو هدش با نادال میشه:254:

federer is betterer
05-20-2015, 11:35 AM
اون دراپای تحقیرآمیزی که این جوکو نامرد پشت سر هم هی به راج عزیزمون میزد اشک منو دراورد:240: