PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مایمی 2015

KING OF CLAY
03-25-2015, 07:17 PM
[/URL]http://www.miamiopen.com/~/media/miami-open/images/galleries/2014-highlight-photos/img_8779rs.ashx (http://www.miamiopen.com/~/media/miami-open/images/galleries/2014-highlight-photos/img_8779rs.ashx)

[URL="http://www.miamiopen.com/en"]http://www.miamiopen.com/en (http://www.miamiopen.com/en)

مسترز میامی از امروز شروع شده ولی بازی 32 بازیکن اول از جمعه و شنبه شروع میشه امیدوارم در غیاب راجر فدرر مسابقات زیبایی رو شاهد باشیم.

از مدیران سایتم تقاضا دارم که تاپیک ایندین ولز رو قفل کنند و تو آرشیو قرار بدن و مایمی رو هم به تورنمنت های در حال برگزاری انتقال بدن که بحث های اونجا تموم بشه.

سایت مسابقات (http://www.miamiopen.com/en)

جدول مردان (http://www.atpworldtour.com/share/event-draws.aspx?year=2015&eventid=403&draw=ms)

(http://www.miamiopen.com/en)

delpotro
03-25-2015, 08:34 PM
مهمترین بازی امشب برای من تقابل هیه اون چونگ و مارسل گرنویرز هست.چونگ باید به راحتی گرنویرز رو ببره.کیفیت این بازیکن بسیار بیشتر از رنکش هست.در حد تاپ 20 هست حداقل.

Behr@d
03-25-2015, 09:23 PM
مهمترین بازی امشب برای من تقابل هیه اون چونگ و مارسل گرنویرز هست.چونگ باید به راحتی گرنویرز رو ببره.کیفیت این بازیکن بسیار بیشتر از رنکش هست.در حد تاپ 20 هست حداقل.

اوه اوه رضا جون مثل اینکه این بازیکن جوون حسابی آینده درخشانی داره !!!
ست اول گرانویرز رو بیگل کرده !!!

KING OF CLAY
03-25-2015, 10:00 PM
اوه اوه رضا جون مثل اینکه این بازیکن جوون حسابی آینده درخشانی داره !!!
ست اول گرانویرز رو بیگل کرده !!!

فعلا که ست دومو 6-4 باخته ست سومم 2-2 مساویه
خیلی دوست دارم هر کدوم ازین دو نفر که میبرن راند بعد بردیچ رو حذف کنن
خیلی مهم نیست کدومشون باشه ولی فک کنم گرانویرز شانس زیادی نداشته باشه مقابل بردیچ 3-0 H2H عقبه

الان اسکای داره بازی رو نشون میده خیلی خوب بازی میکنه این چونگ تو بیشتر ضرباتش بهترین جای زمینو انتخاب میکنه
تنها مشکلش تجربه‌س تو خیلی از رالی های که امتیاز ماله خودش بوده با آنفورس های بیخود خراب کرده
راحت میتونست برک کنه گرانویرز رو ولی با اشتباهاش گیم رو از دست داد

delpotro
03-26-2015, 08:24 AM
دمت گرم پسر :655::866::655:

http://tennis-image.com/images/90162241590010259723.jpg

Dariush.roger
03-26-2015, 07:15 PM
خيلي عذر خواهي ميكنم اين متنو ميزارم اينو just nole يا همون ٢٨٩ براي من فرستاده ميخوام همه بدونن چجور شخصيتي داره
متاسفانه از زمان ورودش اينجا رو مثل خودش لجن كرده
و اينم متنش كه هرچي لياقت خودش بود فرستاده
پیش فرض باید بدانی
خوک حرامزاده متعفن
حدس می زنم حسابی آتیشت زدم
بخاطر اینکه نمیخوانم نوشته هات را که شایسته خودت و عینیت وجودی خواهر و مادر و زنته
آتیش بگیر جزجز بزن تو را پشمم هم حسابت نمیکنم
پشم خودم که هیچ
تو پشم دم کون خر هم نیستی حرومزاده
هیچی به اندازه خوک حرومزاده گفتن به تو به من حال نمیده
جزجز بزن آتیش بگیر
دوتا پیام از آدمهای ناشناس هم داشتم گفتم شاید از یوزرهای خودت باشه اونها هم مثل مال تو نخوانده پاک شد
خوک حرومزاده دهن تو یکی و اون یکی کاربریت را میگام
می دونی میخوام چجوری آتیشت بزنم بیشتر و بیشتر؟
این یوزر را کلا پاکش میکنم
و با یوزر جدید و در قالب طرفداری فدرر میام و می رینم به تو و امثال تو
فدرر برای من محترمه بهش توهین نکرده و نمیکنم اما در چهره یک طرفدار فدرر میام و با نوشته هام تو و اون هوادارهای متعصب احمقش را میگام میگامت خوک حرامزاده جاکش

اگر ناظر یا مدیری این نوشته را خواند بدانه این نوشته فقط و فقط واکنشیه در مقابل یک خوک حرامزاده متعفن که جایگاهش در این سایت نیست بلکه جاش تو خوکدونیه
کافیه نوشته هاش و سطل آشغال و باکس من را بررسی کنید تا ببینید این خوک شایسته تک تک جملات من بوده و الان نشئه نشئه شده

delpotro
03-26-2015, 09:20 PM
Return of The King

http://tennis-image.com/images/30518712571176102512.jpg

King Rojer Federer
03-26-2015, 11:23 PM
خيلي عذر خواهي ميكنم اين متنو ميزارم اينو just nole يا همون ٢٨٩ براي من فرستاده ميخوام همه بدونن چجور شخصيتي داره
متاسفانه از زمان ورودش اينجا رو مثل خودش لجن كرده
و اينم متنش كه هرچي لياقت خودش بود فرستاده
پیش فرض باید بدانی
خوک حرامزاده متعفن
حدس می زنم حسابی آتیشت زدم
بخاطر اینکه نمیخوانم نوشته هات را که شایسته خودت و عینیت وجودی خواهر و مادر و زنته
آتیش بگیر جزجز بزن تو را پشمم هم حسابت نمیکنم
پشم خودم که هیچ
تو پشم دم کون خر هم نیستی حرومزاده
هیچی به اندازه خوک حرومزاده گفتن به تو به من حال نمیده
جزجز بزن آتیش بگیر
دوتا پیام از آدمهای ناشناس هم داشتم گفتم شاید از یوزرهای خودت باشه اونها هم مثل مال تو نخوانده پاک شد
خوک حرومزاده دهن تو یکی و اون یکی کاربریت را میگام
می دونی میخوام چجوری آتیشت بزنم بیشتر و بیشتر؟
این یوزر را کلا پاکش میکنم
و با یوزر جدید و در قالب طرفداری فدرر میام و می رینم به تو و امثال تو
فدرر برای من محترمه بهش توهین نکرده و نمیکنم اما در چهره یک طرفدار فدرر میام و با نوشته هام تو و اون هوادارهای متعصب احمقش را میگام میگامت خوک حرامزاده جاکش

اگر ناظر یا مدیری این نوشته را خواند بدانه این نوشته فقط و فقط واکنشیه در مقابل یک خوک حرامزاده متعفن که جایگاهش در این سایت نیست بلکه جاش تو خوکدونیه
کافیه نوشته هاش و سطل آشغال و باکس من را بررسی کنید تا ببینید این خوک شایسته تک تک جملات من بوده و الان نشئه نشئه شده
به نظر من این just nole یا همون 289 قبلی یک نوع بیماری خیلی خطرناک داره.البته این نوع بیماری بسیار کمیابه چون اگه دوا و درمون داشت صد در صد تا العان خودش رو درمان کرده بود.:251:البته شما برادر عزیزم:583:(darush rojer):583: نباید خودت رو اذیت کنی چون یک سری به اصطلاح انسان هستند که نمی تونند به صورت نرمال و عادی زندگی کنند و باید بالاخره همیشه با یک نفر کشمکش داشته باشند به عبارت ساده تر یک نوع کرمی داخل بدنشون وول وول می خوره و اگه به کسی نپرند و درگیر نشند اون شبشون نمی گذره و در عذاب هستند:254::254:.معمولاً این نوع موجودات بسیار بزدل و ترسو هم هستند که از راه دور واق واق می کنند و هیچ ردی هم سعی می کنند از خودشون نذارند این یک نوع سادیسم مزمن است که در این موجود وجود داره و درست بشو هم نیست.:350:البته مثل اینکه عده ای دامپزشک تحقیقاتی رو انجام داده و به نتایج خوبی هم رسیده اند که اگه اینطور باشه وظیفه امثال من و شماست که این موجود کریه رو هر طور شده(حتی با بستن قلاده و پوزه بند)پیش دامپزشک ببریم چون اگه این موجود رو به حال خودش رها کنیم یک جامعه رو نجس و کثیف می کنه.پس عزیزم وظیفه من و شما و دیگر کاربران عزیزه که هر طور شده مخفیگاه این موجود خبیث رو پیدا کرده و در یک عملیات ضربتی با تو سری هم شده ببریمش تا دامپزشک ویزیتش کنه.و در آخر از شما مردم عزیز می خوام که برای شفای این بیماران که خوی وحشیگری دارند دعا کنیم.آمین یا رب العالمین.:251::251:پیش به سوی رولند و ویمبی:350::350::350:

S.A.IVI.A.N
03-27-2015, 04:01 PM
دوستان عزیز لطفا ادامه ندهند این موضوع رو. نمیدونم چه اصراری دارید این موضوع رو کش بدید.
دوست عزیزdariush.roger هرچقدر هم پیام خصوصی از اون شخص دریافت کرده باشی عنوان کردنش در این محیط و در جمع درست نیس. به یاد دارم که شخص شما یه توهین بد که زیبنده این سایت و کاربران فهیمش نبود رو به اون شخص مورد نظرت در تاپیک کردی که نقض قوانین سایت بود و اون موقع هیچ برخوردی با شما نشد که اگه قرار بود مثل قبل و بقیه برخورد میشد باید بن میشدید. کاری به اون شخص ندارم و قضاوتی هم نمیکنم. عنوان کردن اینگونه پیام های خصوصی در جمع درست نیس.بهتره با یکی از مدیران سایت درمیان بگذرارید. مرسی:583:

Just Nole
03-27-2015, 05:09 PM
دوستان عزیز لطفا ادامه ندهند این موضوع رو. نمیدونم چه اصراری دارید این موضوع رو کش بدید.
دوست عزیزdariush.roger هرچقدر هم پیام خصوصی از اون شخص دریافت کرده باشی عنوان کردنش در این محیط و در جمع درست نیس. به یاد دارم که شخص شما یه توهین بد که زیبنده این سایت و کاربران فهیمش نبود رو به اون شخص مورد نظرت در تاپیک کردی که نقض قوانین سایت بود و اون موقع هیچ برخوردی با شما نشد که اگه قرار بود مثل قبل و بقیه برخورد میشد باید بن میشدید. کاری به اون شخص ندارم و قضاوتی هم نمیکنم. عنوان کردن اینگونه پیام های خصوصی در جمع درست نیس.بهتره با یکی از مدیران سایت درمیان بگذرارید. مرسی:583:

دوست محترم و منطقی با درود
اصلا علاقه ای به کش دادن موضوع ندارم و بسیار متاسفم که جو سایت به دلیل فعالیت رذیلانه یک نفر با دو آیدی مختلف بدین شکل مسموم و آلوده شده
خوشحالم شما منطق و عدالت را توامان کرده اید و یاداوری کردید شروع کننده توهینها و فحاشیها را
من متاسفم که بگم در خصوصی و تالار از مدیر یا ناظر سایت خواستم برخورد بشه و هیچ اتفاقی نیفتاد آنجا کاسه صبر من لبریز شد و پاسخگو شدم اونهم نه در جایگاه عمومی بلکه خصوصی
که طرف با کمال بی شرمی و زذالت پیامی خصوصی برای من فرستاد با یک تیتر مستهجن و توهین آمیز و چندبار ادامه داد
خدا را شاهد میگیرم با مشاهده اون تیترها حتی پیامها را باز نکردم
من صمیمانه از مدیر و ناظر درخواست میکنم با بررسی دقیق پروفایلهای من و اون یارو ببینند شروع کننده و تحریک کننده در این میان چه کسی بوده و با اون برخوردکنند
من در این میان خود قربانی این تبهکارم و هدفش از افشای پیام خصوصی که شایسته کلمه به کلمشه فقط فشار به مدیریت و مظلوم نمایی برای مسدود کردن من هست
از دوستان بابت این بحث عذرخواهی میکنم
موفق باشید

موفق باشید

Dariush.roger
03-27-2015, 11:04 PM
دوست محترم و منطقی با درود
اصلا علاقه ای به کش دادن موضوع ندارم و بسیار متاسفم که جو سایت به دلیل فعالیت رذیلانه یک نفر با دو آیدی مختلف بدین شکل مسموم و آلوده شده
خوشحالم شما منطق و عدالت را توامان کرده اید و یاداوری کردید شروع کننده توهینها و فحاشیها را
من متاسفم که بگم در خصوصی و تالار از مدیر یا ناظر سایت خواستم برخورد بشه و هیچ اتفاقی نیفتاد آنجا کاسه صبر من لبریز شد و پاسخگو شدم اونهم نه در جایگاه عمومی بلکه خصوصی
که طرف با کمال بی شرمی و زذالت پیامی خصوصی برای من فرستاد با یک تیتر مستهجن و توهین آمیز و چندبار ادامه داد
خدا را شاهد میگیرم با مشاهده اون تیترها حتی پیامها را باز نکردم
من صمیمانه از مدیر و ناظر درخواست میکنم با بررسی دقیق پروفایلهای من و اون یارو ببینند شروع کننده و تحریک کننده در این میان چه کسی بوده و با اون برخوردکنند
من در این میان خود قربانی این تبهکارم و هدفش از افشای پیام خصوصی که شایسته کلمه به کلمشه فقط فشار به مدیریت و مظلوم نمایی برای مسدود کردن من هست
از دوستان بابت این بحث عذرخواهی میکنم
موفق باشید

موفق باشید

شما فك كنم افغاني باشين تا ادماي كوتاه فكري از شما حمايت ميكنن وضعيت سايت همينه

miladroozbeh
03-28-2015, 12:00 AM
اینجا مدیر هم داره یا بیصاحابه؟

hooman3x
03-28-2015, 12:09 AM
مدیران فکر کنم بهترین راهکار تایید پستها قبل از نمایش باشه.یعنی نمایش پستهای کاربران با تایید مدیران مربوطه ممکن باشه.
این کار سختی نیست طرفدارای هر بازیکن مدیر مخصوص خودشون باشه و زمان سر زدن به سایت رو هم داشته باشه.
یا حتی همه با یک ادمین تایید بشن.

حیفه این سایت مارو دلگرم میکنه که تنیس طرفدارای زیادی در ایران داره.

narges 95
03-29-2015, 08:37 PM
واقعا متاسفم واسه هر کسی که این توهین هارو در سایتی مثل تنیس تاکرز بیان میکنه که این همه طرفدار داره .هیچوقت یه جا این همه توهین وناسزا ندیده بودم

MRF
03-30-2015, 07:25 AM
ای بابا
نادال و واورینکا هم که حذف شدند

Mohammad_Joulaei
03-30-2015, 05:28 PM
با سلام سال نو رو به تمامی دوستان تبریک میگم.

فصل رو که آغاز کردیم که تفاوتش نسبت به قبل ناکامی های پیاپی سلطان خاکه که دوست دارم اساتید و کلیه دوستان بیان و آنالیز خودشون رو در این باره بگن که مشکل نادال چیه؟؟
چون اگر ادامه پیدا کنه نادال سقوط های بدی رو در رنکینگ خواهد داشت مشکل چیه؟ مشکلش مشابه راجر 2008 هست که روند سینوسی پیدا میکنه؟ یا چون اینکه ظهور زودی داشته بازنشستگی زودی هم خواهد داشت؟

خیلی دوست دارم یه آنالیز فنی از این رویداد بکنیم.خواهش دارم همه نظر بدین.

همگی سال خوبی داشته باشین.

Just Nole
03-30-2015, 06:05 PM
نادال روزهای بدی را سپری میکنه
با توجه به نزدیک شدن به گرند اسلم دوم سال در پاریس جایی که محل قدرتنمایی همیشگی نادال بوده این مسئله بعد وحشتناک تری براش پیدا میکنه
چیزی که جالبه بیشتر شکستهای اخیر نادال در مقابل هموطنان خودش مثل ورداسکو فلی لوپز و فرر بوده
بنظرم با این روند نادال سقوط بدی در رنکینگ خواهد داشت فعلا اینجا از نایب قهرمانی دفاع نکرده و امتیاز از دست داده
بعید میدونم بتونه از عنوانش در رولند هم دفاع کنه و ممکنه در دورهای سوم یا چهارم حذف شه
بنظرم با این شرایط نواک بیش از هرزمان دیگه ای به اولین رولند خودش نزدیکه

.....................

بعد از 2 روز آمدم و بازهم اینباکس من از پیامهای خصوصی داریوش روجر! و کینگ! راجر فدرر!
که بنظرم هر دو آیدی مال یکنفره پره
نخواندم ولی مطمئنم و می دونم توش جز فحاشی و توهین نیست برای بار چندم از مدیران محترم
درخواست میکنم بررسی کنند و این غدد سرطانی را جراحی و روانه زباله دان کنند

Mohammad_Joulaei
03-30-2015, 07:55 PM
نادال روزهای بدی را سپری میکنه
با توجه به نزدیک شدن به گرند اسلم دوم سال در پاریس جایی که محل قدرتنمایی همیشگی نادال بوده این مسئله بعد وحشتناک تری براش پیدا میکنه
چیزی که جالبه بیشتر شکستهای اخیر نادال در مقابل هموطنان خودش مثل ورداسکو فلی لوپز و فرر بوده
بنظرم با این روند نادال سقوط بدی در رنکینگ خواهد داشت فعلا اینجا از نایب قهرمانی دفاع نکرده و امتیاز از دست داده
بعید میدونم بتونه از عنوانش در رولند هم دفاع کنه و ممکنه در دورهای سوم یا چهارم حذف شه
بنظرم با این شرایط نواک بیش از هرزمان دیگه ای به اولین رولند خودش نزدیکه

.....................

بعد از 2 روز آمدم و بازهم اینباکس من از پیامهای خصوصی داریوش روجر! و کینگ! راجر فدرر!
که بنظرم هر دو آیدی مال یکنفره پره
نخواندم ولی مطمئنم و می دونم توش جز فحاشی و توهین نیست برای بار چندم از مدیران محترم
درخواست میکنم بررسی کنند و این غدد سرطانی را جراحی و روانه زباله دان کنند

ممنون از شما دوست عزیز

خب این قضیه رو باید به فال نیک گرفت که تا بحال مسابقه هایی که برگزار شده سطح تخصصی نادال نبوده که بازم منطقی نیست چون ایندین ولز یکی از امتیاز اورترین مسترز های نادال بوده.

حالا بعد از میامی میرسیم به مونت کارلو و مادرید و رم و بعد از اون رولند گاروس که باید 70 درصد امتیازات رنکینگ دفاع کنه.

اگر این روند بخواد ادامه داشته باشه شاید به دو چیز بستگی داشته باشه:

1-عمل های جراحی متعددی که انجام داده
2-نقطه عطف نادال از 17 سالگی و مسابقات مونت کالو بوده و با این سبک بازی فیزیکال شاید به بازنشستگی زود رس رسیده باشه همون نکته ای که یکی از بزرگان تنیس در مورد شرکت نادال در ویمبلدون گفت"شاید برای همیشه از حضور در چمن خداحافظی کنه"

البته شاید هم سالی مشابه سال 2008 راجر داشته باشه.بله وقتی راجر اینجور نتیجه میگرفت میگفتیم تمام شده ولی باقدرت برمیگشت که نادال هم احتمالا اینجوریه.

انشاالله دوباره برگرده به کورس چون اینجوری تنیس جذاب تر میشه.

منتظر نظراتتون هستیم
ممنون

ساسان خوشدل
04-04-2015, 01:06 PM
سلام.سایت خوبیه اما چرا اینقدر خلوته؟

farhad20
04-04-2015, 07:11 PM
اگه دابل R ها باشند شلوغ میشه

MRF
04-05-2015, 11:16 PM
قهرمانی جوکویچ را تبریک میگم بر هوادارانش
اندی هم ثابت کرد شخصیت قهرمانی نداره
و امکان نداره بتونه جای 3 نفر اول را بگیره
و قهرمانی به کسی رسید که بیشترین استحقاق را داشت

hooman3x
04-05-2015, 11:21 PM
فکر کنم فینال برگذار شد و نواک قهرمان شد:434:
یه خسته نباشید به نواک که دو تورنومنت پشت هم عالی کار کرد و قهرمان شد

هر چند خیلیها من جمله خودم چون راجر نبود مسابقاتو جز فینالشو ندیدند

delpotro
04-05-2015, 11:27 PM
هتريك نواكو تبريك ميگم به طرفداران اين ابرمرد افسانه اي.

خوب جواب مزخرفات اندي بعد از فينال استراليا رو داده با بيگل.

لذت بردم.

از نواك ممنونم كه تو روزايي كه زندگيم پر شده از ناملايمات و مشكلات، باعث شد ساعتي رو

شاد باشم.

گرنديسيمو جوكو :866:

گرند نوله :866:

دوست دارم دوست دارم عشق مني:866:

ولي تا شكستن ركورد راجر خيلي كار مونده كه انجام بدي نواك كبير :787: