PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز ایندین ولز

ARY143
03-16-2015, 12:26 PM
1- سلام به تمامی دوستان ، همراهان همیشگی

2- تبریک پیشاپیش سال نو و عید سعید نوروز

3- نمی دونم چه اتفاقی افتاده ولی سایت مثل سابق گرم و فعال نیست

4- هنوز هم این سایت یکی از معدود دلخوشیامون هست ، بیائید تا دلخوشیمون بمونه

5- این تنها کاری است که به فکرم رسید "بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز ایندین ولز " باشد که دوستان همراهی کنند . ما ز یازان چشم یاری داشتیم ......:583::583:

zhako
03-16-2015, 02:15 PM
منم به نوبه خود به تمام دوستان پیشاپیش سال94 روتبریک میگم.برای اولین بارجدول را مثل گراند اسلم ها 128نفری چیدن با تفاوت اینکه 32نفراول رنکینگ قرعه استراحت دارند.دوردوم با شگفتی حذف واورینکا همراه بودامیدوارم بازیها پرازهیجان وبازیهای زیبایی روشاهدباشیم

king of spin
03-16-2015, 03:07 PM
منم به نوبه خود به تمام دوستان پیشاپیش سال94 روتبریک میگم.برای اولین بارجدول را مثل گراند اسلم ها 128نفری چیدن با تفاوت اینکه 32نفراول رنکینگ قرعه استراحت دارند.دوردوم با شگفتی حذف واورینکا همراه بودامیدوارم بازیها پرازهیجان وبازیهای زیبایی روشاهدباشیم
اولین بار نبوده

GREAT ROGER
03-16-2015, 04:16 PM
اولين بار بعد از سالهاست كه جدول ١٢٨ تايي شده.

Just Nole
03-16-2015, 06:55 PM
درود
امیدوارم بازیهای زیبایی ببینیم و نواک بتونه از عنوانش دفاع کنه

King Rojer Federer
03-16-2015, 07:23 PM
من هم به سهم خود پیشاپیش سال 1394 خورشیدی را به همه هم میهنان آریایی خود تبریک عرض می کنم و از خدا می خواهم که سال پربرکتی برای همه عزیزان در پیش باشه.از ایزد منان می خوام که در این روزها هیچ پدری رو شرمنده خانواده اش نکنه و سفره همه رنگین باشه.

delpotro
03-16-2015, 07:24 PM
درود

کجا بودی نبودی؟

منتظریم یه تنه تاپیکو 50 صفحه ای کنی.:251:

تو میتونی!

delpotro
03-16-2015, 07:32 PM
جدول 128 نفری نیست.96 نفره است.32 تا خونه با BYE پر شده.

32 نفر برتر BYE خوردن.

دور اول 64 نفر بازی کردن.

32 تا اومدن بالا.

دور دوم این 32 نفر با 32 سیدی که BYE خوردن شدن 64 تا.

96 64+32

64

32

16

8

4

2

از سال 2004 تاکنون مسابقات با همین فرمت داره برگزار میشه.برای دوازدهمین سال متوالی هست که جدول 96 نفره

هست. هیچ تغییری شاهد نیستیم.تا حالا مگه ایندین ولز رو ندیده بودین؟:434:

sina1993
03-16-2015, 08:20 PM
درود

9ساله که تنیسوری نتونسته از عنوانش دفاع کنه و آخرین بار فدرر سال 2006 اینکار رو کرد
بدون شک نواک بخت اول قهرمانیه و تا رسیدن به نیمه نهایی تنها جان ایزنر میتون براش دردسرساز بشه
مشکل اصلی توی نیمه نهاییه جایی که احتمالا باید با مورای یا نیشیکوری بازی کنه امسال مورای به گفته خودش روی سرویس کار کرده در بازی قبلی 61 درصد سرویس دومش رو برده البته high bounce بودن زمین مزید بر علت شد تا مورای امتیازهای بیشتری از kick serve ش بگیره
به نظر من نیشیکوری هیچوقت به سرویسش به عنوان یه سلاح کارآمد نگاه نمیکنه و سرویس اول و دومش تفاوت چندانی براش نداره.
آمار بازی قبل این گفته رو تایید میکنه و نیشیکوری 63 درصد از هر دو سرویسش(اول و دوم) رو برد.

Just Nole
03-17-2015, 09:44 AM
با درود
حذف وزنیاکی ایوانوویچ ارانی استوسور و از همه مهمتر آزارنکا توسط شاراپووا از نتایج جالب بانوان بود حذف چندتا مدعی نصفه نیمه! در یک روز
فرر هم که حذف شد اما نواک اینطور که نتیجه نشان میده حداقل در ست اول با راموس به مشگل خورده بود
ببینیم راجر در دیدار انتقامی با سپی چه میکنه

delpotro
03-17-2015, 10:04 AM
ببینیم راجر در دیدار انتقامی با سپی چه میکنه

میترکونتش!

MRF
03-18-2015, 07:21 AM
یکی میدونه چرا بازی فردای راجر بعد از 20 ساعت از بازی امشب ساعت 5 برگزار میشه اما بازی نوله بعد از 49 ساعت استراحت ساعت 8/30 ؟
ایا هیچ قانونی نداره که بازیکنی که یک روز استراحت داره بازی بعدش زودتر از بقیه باشه
حتی بازی نادال هم بعد از 22 ساعت از بازی امروز ساعت 3 برگزار میشه ...

ARY143
03-19-2015, 08:09 AM
سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی و با تشکر از همراهیتان :655::866:

1- یواش ، یواش داریم می رسیم به بازیهای حساس و کل -کل برانگیزاننده
اگر آقامون و نادال همینجوری ادامه بدهند احتمالا شاهد یک "فدال" دیگر خواهیم بود . اگر این بازی اتفاق بیفتد و هر نتیجه ائی حاصل شود احتمالا بازار کوری خونی کل کل کردن حسابی گرم میشه :396::379:

2- ببینیم آقامون در صورت رویاروئی ( بردن بردیچ هم خودش حرفی ، ولی با این روندی که آقا در پیش گرفته احتمالا میبریمش ) با نادال بهمون عیدی میده که سال جدیدمون ساخته بشه :685::685::1065::1065:

King Rojer Federer
03-19-2015, 08:51 PM
من با بازیهایی که در این تورنمنت از راجر دیدم خیلی بهش امید دارم که بتونه قهرمان این بازیها بشه و به ما طرفداراش یک عیدی درست و حسابی بده.ولی این رو هم باید بگم که روزهایی هستند که راجر 360درجه بازیش بر می گرده و توپها هیچکدوم اونجایی که باید فرود نمیان مثل روز بازی با سپی ایتالیایی در گرنداسلم استرالیا.که امیدوارم دیگه این روزها رو از راجر نبینیم.به هر حال گذشته از تعصب امیدوارم که اون کسی که بیشتر زحمت کشیده و لیاقتش رو داره قهرمان بشه.:443:

King Rojer Federer
03-19-2015, 08:56 PM
بچه ها در سایت Flash Score بازی راجر فدرر و توماس بردیچ رو به وقت محلی ساعتش رو زده 17:00 کسی میدونه به وقت ایران بازی ساعت چند شروع می شه؟

Behr@d
03-19-2015, 09:34 PM
بچه ها در سایت Flash Score بازی راجر فدرر و توماس بردیچ رو به وقت محلی ساعتش رو زده 17:00 کسی میدونه به وقت ایران بازی ساعت چند شروع می شه؟

با سلام خدمت دوست عزیز

به نظر میاد که شما تاپیک " پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت ایندین ولز 2015 امریکا (http://tennistalkers.com/showthread.php?p=106202#post106202) " رو هنوز مشاهده نکرده اید . در این تاپیک هر روز پاور عزیز زحمت میکشن و زمان دیدار های کورت های مختلف را به وقت تهران قرار میدن . لازمه که این صفحه رو مطالعه کنید . اما دیدار فدرر امشب نیست بلکه فرداشب برگزار خواهد شد ...

با سپاس :583:

Mahdi Naji
03-20-2015, 12:54 AM
دوستان تومیک walkover داد و با این احوالات جوکو احتمالا دو روز استراحت می خوره بهش....که به نظر من خیلی جالب نیست براش
اما در مورد اینکه دلمون فدال می خواد که هیچ شکی نیست اما مهم اول بردیچ ه که بازی سختی برای راجر خواهد بود..
یکی از کاربر ها نوشته بود بازی راجر 360 درجه تغیر میکنه.:434:.....360 درجه اگه تغییر کنه می شه همون بازی که قبلا میکرد که برادر من ...اون 180 درجه است:443:

King Rojer Federer
03-20-2015, 11:32 AM
با سلام خدمت دوست عزیز

به نظر میاد که شما تاپیک " پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت ایندین ولز 2015 امریکا (http://tennistalkers.com/showthread.php?p=106202#post106202) " رو هنوز مشاهده نکرده اید . در این تاپیک هر روز پاور عزیز زحمت میکشن و زمان دیدار های کورت های مختلف را به وقت تهران قرار میدن . لازمه که این صفحه رو مطالعه کنید . اما دیدار فدرر امشب نیست بلکه فرداشب برگزار خواهد شد ...

با سپاس :583:
ممنون از شما دوست و برادر عزیز.آخر ساله و آدمهای متاهل مثل بنده فشار مالی و روانی رومون زیاده.به همین خاطر یک وقتهایی مغز خوب کار نمی کنه.در هر صورت از تذکر به موقع شما دوست عزیز سپاسگذارم و از پاور نازنین هم عذر می خوام.انشاالله که همه شما عزیزان سال خوبی رو در پیش داشته باشید.:583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583::583:

King Rojer Federer
03-20-2015, 11:36 AM
دوستان تومیک walkover داد و با این احوالات جوکو احتمالا دو روز استراحت می خوره بهش....که به نظر من خیلی جالب نیست براش
اما در مورد اینکه دلمون فدال می خواد که هیچ شکی نیست اما مهم اول بردیچ ه که بازی سختی برای راجر خواهد بود..
یکی از کاربر ها نوشته بود بازی راجر 360 درجه تغیر میکنه.:434:.....360 درجه اگه تغییر کنه می شه همون بازی که قبلا میکرد که برادر من ...اون 180 درجه است:443:
امروز روز سوتی منه.شما عزیزان به بزرگی خودتون ببخشید.ولی از یک جهت خوشحالم که این تایپیک همچین کاربرهای تیز بین و نکنه سنج رو داره که سوتیهای امثال بنده حقیر را می گیرند و گوشزد می کنند.باز هم ممنون و عذر می خوام.:781:

sina1993
03-20-2015, 05:09 PM
بازی امشب نادال و رائونیک ششمین دیدار این دو تنیسور است و در آمار هدتوهد در مجموع نادال 5-0 و در هارد کورت 4-0 از رائونیک پیش هست. نادال فقط یک ست(میامی پارسال) مقابل رائونیک واگذار کرده.
با وجود اینکه رائونیک رنک 6 است ولی آمار نشان دهنده ناتوانی او مقابل تنیسورهای برترهست در مقابل فدرر نادال و جوکوویچ 18-1 و در برابر تاپ10 37-16 عقبه
با وجود آمار ضعیف رائونیک ولی واقعیت اینه که برای پیشبینی بازی امشب نمیشه زیاد روی عملکرد گذشته تنیسوری مثل رائونیک که به سرعت در حال پیشرفته حساب کرد
رائونیک در پنج دوره حضورش در ایندین ولز هر سال عملکرد بهتری نسبت به سال قبل داشته در 2012 راند3 2013 راند4 و در 2014 به کواتر فاینال رسیده

در بازی مقابل روبردو رائونیک فقط دو امتیاز از سرویس اولش رو از دست داده (البته آمار سرو اولش تنها 49 درصد بوده) علاوه بر این با زدن سرویسهایی با سرعت 122 تا 125 مایل بر ساعت عملکرد قابل قبولی در سرویسهای دومش داشته
رائونیک 94 درصد گیم سرویسهای فصل جاری رو برده

با وجود اینکه از پیشرفت رائونیک در گرنداستروکها و بازی پشت بیس لاین نمیشه چشم پوشی کرد ولی برتری دررالیها همچنان با ناداله و امشب فشار زیادی روی بکهند رائونیک هست و به راحتی بازی مقابل روبردو فرصت run around کردن رو پیدا نمیکنه رائونیک باید با استفاده از اینساید اوت فورهندهای فوق العادش نادال رو به سمت ad court مایل کنه و با حمله به سمت بال ضیعفتر نادال(بکهند) اون رو به دردسر بندازه البته اگر روز خوب فورهند دان د لاینهای نادال نباشه
نادال چند روز پیش گفته بود فورهند دان د لاینهاش رو به بهبوده و این مسئله باعث افزایش اعتماد به نفسش شده

به احتمال زیاد بازی نزدیکی رو شاهد خواهیم بود و احتمالا برای اولین بار در دیدارهای رو در رو این دو ست به تایبرک میرسه

ARY143
03-20-2015, 11:34 PM
:583:از ما گفتن " حضرت آقا مثل اینکه خواب هائی برای سال 2015 دارند ، یک جورائی تو مایه های نامبر وانییییییییییی" :685::685::1065::1065::babi:

سال نو بر همه دوستان مبارک :583::583::583:

omidd
03-20-2015, 11:57 PM
اول از همه سال نو به شما عزیزان تبریک میگم دو ساعتی بیشتر به پایان سال 93 نمونده.امیدوارم سال خوبی داشته باشین و هفت سین سال 94 براتون فقط و فقط سلامتی باشه و بس...

دلم نیومد بعد بازی زیبای راجر مقابل بردیچ دست به کیبورد نشم هر کی این بازی رو دید متوجه بازی بی نقص راجر شد کاملترین بازی بود که میشد از ی تنیسور دید رو اجرا کرد راجر اگه بتونه این نوع بازی خودشو حفظ کنه خیلی سخت می ببازه (نمیگم صددرصد نمیبازه چون مطلقی نداریم) بردیچ بدجور کپ کرده بود که هر چی میزنه راجر به زیبایی برگشت میده.
خودم به شخصه شدیدا دوس دارم بازی سمی بین رافا و راجر باشه رافا خیلی بهتر از اول فصل بوده هرچند تا کامل شدن فاصله داره همچنان اما میتونه بازی جذابی باشه و برای هر دو نفر ی ازمون جدی تا ببینن در فصل 2015 در چه جایگاهی هستن.
باید ببینیم رافا از پس رائونیک برمیاد یا نه.
بنظر امسال سال درخشش بیگ فور خواهد بود بجز راجر اون سه نفر در سن مناسبی هستن و راجرم که هر لحظه از فصل میتونه معادلات بهم بزنه چه فصلی شود اگه راجر همچنان بباره توپاش.
امیدوارم اولین مسترز سال که اول سال شمسی هم هست با قهرمانی راجر عزیز همراه باشه ، امین یا رب العالمین.
موفق و پیروز باشید در پناه خالق یکتا:583::443:

Najmeh5576
03-21-2015, 12:07 AM
بردراجر رو تبريك ميگم اميدوارم رافا هم برنده شه و يك فدال عالي رو شاهد باشيم. يعني هر دو رافا و راجر بهترين خودشون باشند. و يه مسابقه عالي برگزار بشه هرچند كه دوست داشتني تر بود كه فينال بينشون برگزار ميشد اما خوب ديگه قرعه اينجور ميگه.
به اميد برد رافادر مسابقه حاضر با رائونيچ.
و داشتن يه فدال عالي :)
درمصاحبه با راجر. راجر هم دوست داشت رافا رو به عنوان حريف بعدي ببينه

Najmeh5576
03-21-2015, 12:11 AM
پيشاپيش سال نو را هم به همه دوستاي عزيزم تبريك ميگم.
سال خيلي خوب و خوشي رو براتون آرزو ميكنم.

saeedfxfx
03-21-2015, 12:34 AM
مبارککککککککککککککککککککککک مبااااااااااااااااااااااااارک

Najmeh5576
03-21-2015, 02:00 AM
نت من قطع شده. نتسجه چي شد. تا برابر سه تاي برك ست دو ديدم.

مهران
03-21-2015, 03:16 AM
نت من قطع شده. نتسجه چي شد. تا برابر سه تاي برك ست دو ديدم.

نادال ۲-۱ باخت
سال نوی همگی ام مبارک

rojhin
03-21-2015, 04:50 AM
خداوندا دوستان نازنینی دارم که در اعماق قلبم جاى دارند؛ آنان شایسته محبتند و یادشان مایه ى آرامش جان .
خداوندا ! در این لحظات ابتدایی سال جدید دل من و دوستان عزیزم را چنان در جویبار زلال رحمتت شستشو ده که هر کجا تردیدی هست ایمان، هر کجا زخمی هست مرهم، هر کجا نومیدی هست امید و هر کجا نفرتی هست عشق، جای آنرا فرا گیرد
سال نوی همه دوستای گلم مبارک . امیدوارم همیشه عزیز و سلامت و خوشحال باشید . :583::583::583:

King Rojer Federer
03-21-2015, 11:28 AM
COME ON ROJER

javi
03-21-2015, 02:53 PM
تبريك به راجر عزيز و هواداراش

sina1993
03-21-2015, 05:46 PM
رسیدیم به بازی بردیچ-اندرسون ورژن جدید[/URL][URL="http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif"]http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif (http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif) (جوکوویچ-مورای)
نواک در آمار هدتوهد 16-8 پیش هست و علاوه بر این 5 بازی اخیر هم با برتری جوکوویچ به پایان رسیده
این دومین بازی این دو در ایندین ولز است.دیدار قبلی در سال 2007 با برتری جوکوویچ به پایان رسیده
جوکوویچ در 6 بازی مقابل big4 (فدرر نادال مورای)در ایندین ولز تنها یکبار شکست خورده(نادال 2007)

جوکوویچ تا بحال 8 بار بعد از walkover حریفش بازی کرده که در 3 بازی شکست خورده 2 تا از این سه بازی مقابل فدرر(تنیسوری که 20 بار نواک رو برده)بوده. بدون شک سه روز بازی نکردن نواک تاثیر منفی روی بازیش داره ولی به نظرم از فاکتورهای مهم در نتیجه گیری نواک بحساب نمیاد

6تا از 8 برد مورای مقابل جوکوویچ در زمینهای سریع ویمبلدون یواس اپن سینسیناتی و دبی بوده

یکی از مشکلات مورای ضعف اون از لحاظ روحی هست برای همین توی هر بازی (مثل فینال استرالیای امسال)احتمال این وجود داره تمرکزش رو از دست بده براحتی بازی رو واگذار کنه
اندی در حال حاضر خیلی پسیو بازی میکنه این روش بازی مقابل تنیسورهایی مثل جوکوویچ که سبک بازیشون controlled counter puncher است مناسب نیست

توی فینال استرالیای امسال جوکوویچ از ضعف اندی در سرویس دوم و low bounce بودن زمین استفاده کرد و چیپ پوینهای زیادی گرفت(مورای تنها 34 درصد سرویس دومش رو گرفت) ولی اخیرا مورای بگفته خودش روی سرویسش کار کرده و آمار قابل قبولی در این تورنمنت داشته و مقابل لوپز بیش از 70 درصد kick serveش رو برد البته high bounce بودن زمین هم بدون شک بی تاثیر نبوده

بازی ساعت 11 به وقت محلی برگزار میشه (زمان برگزاری بازی مورای – لوپز هم 11 بود) گرمای هوا باعث high bounce تر شدن زمین میشه و وزش باد به نظرم به نفع تنیسوری هست که سبک بازیش پسیوتر باشه.

سلام
03-21-2015, 06:59 PM
اول از همه سال نو به شما عزیزان تبریک میگم دو ساعتی بیشتر به پایان سال 93 نمونده.امیدوارم سال خوبی داشته باشین و هفت سین سال 94 براتون فقط و فقط سلامتی باشه و بس...

دلم نیومد بعد بازی زیبای راجر مقابل بردیچ دست به کیبورد نشم هر کی این بازی رو دید متوجه بازی بی نقص راجر شد کاملترین بازی بود که میشد از ی تنیسور دید رو اجرا کرد راجر اگه بتونه این نوع بازی خودشو حفظ کنه خیلی سخت می ببازه (نمیگم صددرصد نمیبازه چون مطلقی نداریم) بردیچ بدجور کپ کرده بود که هر چی میزنه راجر به زیبایی برگشت میده.
خودم به شخصه شدیدا دوس دارم بازی سمی بین رافا و راجر باشه رافا خیلی بهتر از اول فصل بوده هرچند تا کامل شدن فاصله داره همچنان اما میتونه بازی جذابی باشه و برای هر دو نفر ی ازمون جدی تا ببینن در فصل 2015 در چه جایگاهی هستن.
باید ببینیم رافا از پس رائونیک برمیاد یا نه.
بنظر امسال سال درخشش بیگ فور خواهد بود بجز راجر اون سه نفر در سن مناسبی هستن و راجرم که هر لحظه از فصل میتونه معادلات بهم بزنه چه فصلی شود اگه راجر همچنان بباره توپاش.
امیدوارم اولین مسترز سال که اول سال شمسی هم هست با قهرمانی راجر عزیز همراه باشه ، امین یا رب العالمین.
موفق و پیروز باشید در پناه خالق یکتا:583::443:

ممنون از توضیح و تفسیر خوبتون

جدا از بازی نسبتا خوب راجر، بردیچ به بازی بد خودش باخت و بیگل شد.

اما راجر در بازیهای بعدی هنوز:
ارور زیاد داره
نت اپروچش باید قویتر از قبل بشه
اگه به نواک بخوره، به نسبت نواک هنوز سنگینتر توی زمین حرکت میکنه
نواک یه بیس لاینره و انتهای زمین بازیشو بر حریف دیکته میکنه و این برای فدرر که مسن تره، خطرناکتره.

ولی به هرحال فدرر، فدرره و میتونه از هیچ، همه چیز بسازه.

mspayam
03-21-2015, 09:07 PM
برد دیشب راجر یکی از بهترین عیدی هایی بود که امسال گرفتم. متاسفانه بازی رو نتونستم ببینم ولی نتیجه رو از لایو سکور دنبال می کردم و بعد از پیروزی 6-4 راجر در ست اول، اون بیگل ست دوم در برابر بردیچ بی خاصیت خیلی خیلی حال داد.

حیف شد که نادال نتونست تایبرک ست دوم رو ببره تا شاهد یه فدال جذاب باشیم، اما رائونیچ هم طبق چیزی که سایت ATP نوشته، توی 8 تا از 10 تا مسترز قبلی تونسته به مرحله ی یک چهارم نهایی یا بالاتر برسه که از این نظر فقط فدرر می تونه با اون برابری کنه. این نشونه ی روند رو به اوج بازی رائونیچه و به نظر میاد امسال یکی از رقبای جدی بیگ فور باشه.

Najmeh5576
03-21-2015, 09:41 PM
سلام يه سوال دارم اين چه نوع سرويسيه كه وقتي جلوش بلوك ميكني توپ همونجا ميفته زمين در حقيقت انگار كه توپ يه نوع پيچي داره كه با بلوك شدن دمپ ميشه ؟ مثل اوني كه ماري زد و اولين امتيازش در مقابل جوكويچ را گرفت
اينها همه برداشت منه. ممكنه اصطلاحات درست بكار نبرده باشم
ممنون.

Just Nole
03-22-2015, 01:00 AM
یک فینال جذاب و غیر قابل پیشبینی و تکرار فینال پارسال
فدرر در فرم خوبیه که غیر قابلانکاره
امیدوارم نواک هم دوبی را جبران کنه و هم از عنوان پارسالش دفاع کنه

King Rojer Federer
03-22-2015, 02:21 AM
برد راجر عزیز مقابل رایونیک و صعود به فینال ایندین ولز رو به راجر عزیز و شما هواداران اسطوره تبریک عرض می کنم.ولی دو نکته رو در این بازی دیدم که گفتم با شما عزیزان هم در میان بذارم و اون یکی اینکه یکی از معدود بازیهایی بود که با توجه به برد راجر تعداد ACEهای حریف(رایونیک)از راجر بیشتر بود که جای تعجب داشت.و دومی که به نظر من خیلی به چشم می اومد اعتماد به نفس زیاد رایونیک بود که با توجه به بردی که در روز قبل مقابل رافا داشت خیلی شارژ روحی شده بود و تا آخرین لحظه سرسختانه مقاومت می کرد تا شاید راجر رو هم مثل رافا در یک بازی فرسایشی شکست بده.و به نظر من امروز از اون روزهایی بود که اگه هر حریف دیگه ای به رایونیک می خورد به احتمال خیلی خیلی زیاد شکست می خورد چون اگه دوستان به چهره و بازی رایونیک نگاه می کردند اعتماد به نقس بالا و جنگندگی رو در چهره و بازی او می دیدند.به نظر من راجر این بازی رو با حرفه ای گری کامل به دست گرفت و رایونیک رو در آخر مغلوب کرد.(البته باید از خستگی رایونیک هم یاد کنیم چون بازی طولانی و نفسگیری رو در مقابل رافا انجام داده بود).به شخصه خیلی دوست داشتم که سمی رو راجر مقابل رافا برگزار می کرد که متاسفانه نشد.و در آخر امیدوارم که راجر عزیز فردا مثل دوبی ما رو سرفراز کرده و نواک آماده رو شکست بده.و یک عیدی جانانه به ما طرفداران ایرانی خود بده.I LOVE KING ROJER:583::583::583:

omidd
03-22-2015, 11:49 AM
دوست عزیزم کینگ عزیز ی نکته راجبه حرفات بگم البته که ده بازی راجر با رائونیک داشته که 8بازی رائونیک بیشتر ایس زده یبار مساوی شده یبارم راجر بیشتر ایس زده که اونم در بریزبین امسال بوده.با نظریه دومت موافقم هر کی جز راجر و نوله بود به این رائونیک احتمال باختش زیاد بود.
راجر و نوله همچنان میتازن امسال البته اگه استرالیا رو فاکتور بگیریم از کارنامه راجر که طبیعی راجر نتونه در همه تورنمنتا بهترین باشه و ریتمشو حفظ کنه.
نوله هم که مثل همیشه امادست بازی با اندی ست دوم دیدم بنظرم اندی بجز سور در باقی فاکتورا چیزی از نوله کم نداره و شکستای پی در پی اندی باعث شده اعتماد بنفسش خیلی بیاد پایین و کنترلشو بیشتر از هر موقعی از دست بده اعتقاد دارم امسال اندی میتونه بلاخره راه پیروزی بر نوله رو بدست بیاره.
و اما بازی فینال بین اماده ترین تنیسورای تور بازی سختو نفسگیری میتونه باشه با توجه به اینکه راجر دو بازی اخر مقابل نوله پیروز شده بدون دادن ست این میتونه به راجر اعتماد بنفس بیشتر بده و از طرفی میتونه انگیزه نوله برای فتح این مسترزو بیشتر کنه چون اینطوری پیروزی دلچسب تری رو خواهد داشت.
راجر حتی اگه در سطح بازیای دبی بود من احتمال برد نوله رو بیشتر میدونستم اما بواقع بازیای درخشان راجر در ایندین بدجور غوغا کرده باید ببنیم نبرد بین این دو غول تنیس چه نتیجه ای خواهد داشت.
از 15 بازی که راجر نوله در مسابقات مسترز داشتن راجر 8 پیروزی و نوله 7 پیروزی داشتن خیلی نزدیک.همیشه این بازی رو خیلی دوس داشتم چون هر دو توان پیروزی دارن و بازی یطرفه نبوده و انواعو اقسام ضربات کامل تنیس رو میشه در این بازی دید.
فدرر بعد سال 2007 هیچوقت نتونسته 3بازی پیاپی تنیسور صربو شکست بده اما بنظر میرسه استاد سوئیسی بیشتر از هر موقعی به این مهم و هتریک مقابل نوله نزدیکه قبول دارین؟؟؟
و در انتها امیدوارم شایسته ترین فرد قهرمان بشه که میشه...
یا علی:583::443:

Just Nole
03-22-2015, 12:09 PM
عجب بدشانسی!
فینال امشب دقیقا همزمان با ال کلاسیکو شروع میشه!
بدشانسی مضاعف اینکه فریمهای نهایی فینال عالی و حساس اسنوکر جایزه بزرگ بین سولیوان-ترامپ هم میتونه همزمان بشه با 2 رویداد قبلی!

hooman3x
03-22-2015, 04:11 PM
عجب بدشانسی!
فینال امشب دقیقا همزمان با ال کلاسیکو شروع میشه!
بدشانسی مضاعف اینکه فریمهای نهایی فینال عالی و حساس اسنوکر جایزه بزرگ بین سولیوان-ترامپ هم میتونه همزمان بشه با 2 رویداد قبلی!

رئال که اون بازی رو میبره بی شک
پس با خیال راحت همه بازی فینال ایندین ولزو ببینیم

بازی خیلی قشنگی میشه خصوصا که راجر چند بازی اخیر خوب از پس نواک بر اومده:655:

Just Nole
03-22-2015, 08:22 PM
خیر بارسا و نواک برندگان امشبند:655:

hooman3x
03-22-2015, 09:34 PM
راجر برای بردن نواک همیشه 3 چیز نیاز داشته

اول سرو-ریترن عالی ........که الان فرم خوبی داره
دوم اعتماد به نفس.......که با دوبرد آخر و به خصوص نتیجه گرفتن از تاکتیکهاش بالاست.هر جا نواک از نظر روانی به حریف غلبه کنه کار تمومه.
سوم شروع خوب ......چون وقتی راجر عقب بیفته چه بدنی روانی تخلیه میشه و کارش سخت تر

فاصله برد 2 0 راجر با باخت 1 2 خیلی کمه
مثل ایندین ولز قبلی.شاید اگر تو دبی یا شانگهای نواک ست دوم رو میگرفت نتیجه عوض میشد

Just Nole
03-22-2015, 10:02 PM
در فاصله یکساعت تا فینال
همه انگار فقط شانگهای و دوبی یادشونه!
این وسط یک فینال لندن هم بود که راجر بعذ از اون بازی فرسایشی با استن کنار کشید
هرچند در هد تو هد و آمار حساب نمیشه اما برای خود تنیسور و خیلی از اهل فن
اون یک باخت مسلم برای راجر میتونست باشه
نواک امشب زخم خورده و پرانگیزه میاد برای جبران دوبی و دفاع از عنوانش
بنظرم نواک مسابقاتی مثل دوبی و بازل را راحت میتونه به راجر بده اما گرند و مسترز حکایتش جداست

بارسای شگفت انگیز این روزها هم ما را به یاد دوران اوج بارسا با پپ میندازه
یادش بخیر 5-0 نیوکمپ و 6-2 سانتیاگو برنابئو

سولیوان هم روی فرمه هرچند جاد ترامپ هم عالیه
سشن بعداز ظهر را رونی 5-4 برد هر چند 4-1 جلوافتاده بود
الان دیگه سشن دوم ونهایی هم که میتونه تا 10 فرم را شامل بشه شروع میشه
http://snooker.org/res/index.asp?event=372
به امید سه گانه بارسا-نواک-راکت:655:

KING OF CLAY
03-22-2015, 10:04 PM
مطمئنا امشب بازی زیبایی رو شاهد خواهیم بود
چون هردو بازیکن رو فرم خوبشون هستند و در بازی های اخیرشون خوب کار کردند و با توجه به آمادگیشون نسبت به بقیه تنیسورای تورنمنت بهترین فینال ممکن رو خواهیم دید
(البته رافا-نوله هم میتونست خوب باشه ولی با این فرم فعلی رافا شانس زیادی نداشت مقابل نواک)
در کل با این که دوست دارم فدرر ببره ولی احساس میکنم امشب احتمال بردش کمه حتی با وجود بازیای اخیرش مقابل نواک
به هر حال امیدوارم امشب راجر ببره که شیرینی برد بارسا رو تکمیل کنه

پ.ن:فکر کنم آخرین باری که بارسا و رئال تو این ساعت بازی کردند(9:00 CET) اون 5-0 تاریخی رقم خورد

PowerVu
03-23-2015, 12:31 AM
پاسخ برای دوستانی که در پیام خصوصی در مورد تأخیر در آغاز بازی فینال آقایان بین «فدرر × جوکوویچ»، پرسش داشتند:

دیدار فینال خانم‌ها، بیش از آن‌چه انتظار می‌رفت طول کشید و بنابراین دیدار فینال آقایان کمی به تأخیر افتاد.

هنگامی که در اعلام برنامه نوشته شده Not Before 12:30 AM بدین معناست که «اگر بازی قبل از این مسابقه، زودتر از موعد هم به پایان برسد، دیدار دوم «زودتر» از 12:30 آغاز نخواهد شد.»

اما فینال انفرادی خانم‌ها، بیش از زمان پیش‌بینی شده طول کشید و به اجبار فینال آقایان به جای 12:30 در ساعت 1:50 دقیقه بامداد شروع شد.

رده‌بندی دارندگان بیشترین عناوین تورنمنت‌های مسترز هزار امتیازی تاریخ پیش از دیدار امشب

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/50150983328383232030.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/50150983328383232030.jpg (http://www.tennis-image.com/images/50150983328383232030.jpg)

Najmeh5576
03-23-2015, 01:58 AM
وااايييي ميخوام داد بزنم نميشه !!!! بعد از اون تايبرك نفسگير!!!!
اميدوارم ست سومم مال راجر بشه و يه بازي شناوري از راجر ببينيم

KING OF CLAY
03-23-2015, 02:27 AM
با این دو سه تا برگشتو بریکی که فدرر تو ست دوم و سوم داشت اگه یکم دقت کنه کار تمومه
نواک یکم بی حوصله بازی میکنه ست دوم میکرد بازی تموم شده هنوز نتونسته برگرده به فرم سته اول
امیدوارم هردو همینجوری ادامه بده فاصله ی زیادی نداره تا قهرمانی فدرر

پ.ن:برد بارسا هم تبریک میگم به همه بارساییا

KING OF CLAY
03-23-2015, 02:42 AM
بعد از مدت ها اومدم تو سایت ی نظری دادم فدرر حسابی ضایعم کرد دقیقا بعد از ارسال نظر قبلیم شروع کرد به خراب کردن

تبریک به طرفداران نواک

Send With Tapatalk Using My WindowsPhone

novak djokovich
03-23-2015, 02:45 AM
باریک الله پسر .. هر چند با ارورهای مزخرفت بای رو یه ست طولش دادی ولی دمت گرم

Just Nole
03-23-2015, 02:56 AM
تبریک به استاد نواک و هوادارانش:866:
نواک و بارسا هر دو امشب به ما عیدی دادند ولی واقعا من راضی نشدم
توقعم خیلی بیشتر بود
بارسا که باید 4 تا به رئال می زد که نزد
نواک هم می تونست براحتی و در یک ساعت کار راجر را تمام کنه ولی با دبل فالتهای مکرر و سرویس خراب
یک ساعت ما را حرص داد فکرش را بکن تو تای برک دوتا دبل فالت و برتری 5-3 را با باخت عوض کردن:379:
واقعا باید به راجر برای مقاومت مثال زدنی و بازی زیباش تبریک گفت:441:
خصوصا در گیم سوم ست سوم که بیشتر از 10 دقیقه طول کشید و تونست نواک را برک کنه
به هرحال نواک مطابق انتظار هم دوبی را تلافی کرد هم از عنوانش دفاع کرد هم اختلاف امتیازش را با راجر حفظ کرد
انصافا می ارزه بخواد همیشه دوبی را به راجر بده و ایندین ولز را بگیره:434:
هدف اصلی امسال نواک بنظرمن اولین رولنده که بیش از همیشه بهش نزدیکه:443:
به امید قهرمانی در رم مادرید رولند و ویمبی تا 4 ماه آینده:866:

Just Nole
03-23-2015, 03:13 AM
پاسخ برای دوستانی که در پیام خصوصی در مورد تأخیر در آغاز بازی فینال آقایان بین «فدرر × جوکوویچ»، پرسش داشتند:

دیدار فینال خانم‌ها، بیش از آن‌چه انتظار می‌رفت طول کشید و بنابراین دیدار فینال آقایان کمی به تأخیر افتاد.

هنگامی که در اعلام برنامه نوشته شده Not Before 12:30 AM بدین معناست که «اگر بازی قبل از این مسابقه، زودتر از موعد هم به پایان برسد، دیدار دوم «زودتر» از 12:30 آغاز نخواهد شد.»

اما فینال انفرادی خانم‌ها، بیش از زمان پیش‌بینی شده طول کشید و به اجبار فینال آقایان به جای 12:30 در ساعت 1:50 دقیقه بامداد شروع شد.

(http://www.tennis-image.com/images/50150983328383232030.jpg)

ضمن تقدیر و تشکر از شما دوست عزیز بخاطر تک تک پستهای خواندنی و ارزشمندتون:583:
جا داره ضمن خوشحالی از قهرمانی هالپ دوست داشتنی از ایشون و یلنا تشکر کنم که بازیشون را طول دادند:434:
من خوشخیال فکر کردم به خاطر ال کلاسیکو عقب انداختند:160:

Najmeh5576
03-23-2015, 03:15 AM
برد نواك رو تبريك ميگم.

بنظر شخصي من راجر ميتونست اوايل ست سوم را آن خودش بكنه ولي پر اشتباه ظاهر شد و همه چيز برعكس شد ! اگر دو گيم اول ست سوم را با ضربات دقيق جواب ميداد بنظرم احتمال برگشت نواك بسيار كم ميشد. كما اينكه همين ضربات دقيق در يكي دو تا گيمهاي آخري در ست دوم باعث اشتباهات نواك شد و دادن ست شد.

و واقعا نواك كار بزرگي كرد با وجود تماشاگران حامي فدرر بخودش بياد و بازي رو ببره.

hooman3x
03-23-2015, 10:02 AM
یه خسته نباشید جانانه به راجر دوست داشتنی که دیشب واقعا تا اواسط سوم بازی خوبی کرد
چقدر جنگید اسطوره و پا پس نکشید
چقدر چشم نوازه این راجر وقتی داره خوب بازی میکنه انگار حریف محو میشه و آدم غرق تماشای راجر میشه

نمیتونم بگم ناراحت نشدم دیشب اما واقعا از راجر لذت بردم.

چه ببازی چه ببری چه رنک 1 باشی چه توی تاپ 10 نباشی بهترین تنیسوری

Dariush.roger
03-23-2015, 11:20 AM
توقعم خیلی بیشتر بود
نواک هم می تونست براحتی و در یک ساعت کار راجر را تمام کنه ولی با دبل فالتهای مکرر و سرویس خراب
یک ساعت ما را حرص داد فکرش را بکن تو تای برک دوتا دبل فالت و برتری 5-3 را با باخت عوض کردن:379:
به هرحال نواک مطابق انتظار هم دوبی را تلافی کرد هم از عنوانش دفاع کرد هم اختلاف امتیازش را با راجر حفظ کرد
بازم تو خفه شو مرتيكه نفهم

omidd
03-23-2015, 12:12 PM
لطفا دوستان ادبو رعایت کنین حرفی نزنین که دیگران عصبی بشن و بهتون حرفی بزنن و احساستون رو کنترل کنین اینجا چاله میدان نیست که برادر من.
متاسفانه بعلت نت افتضاح ایران نتونستم ست یکو دو با کیفیت ببینم اما با توجه به امار و نوع بازی که دیدم شایسته ترین قهرمان شد نوله انگیزه خیلی بالایی داشت که شکست دو بازی اخیرشو جبران کنه و با شایستگی به این مهم رسید ست دوم هم میتونست ببره که اواخر ست راجر بخودش اومد نوله هم افت کرد و راجر پیروز شد.
ست سوم راجر بهتر شروع کردش تا زمانی که اون والی رو راجر انجام داد بعد شکستن راکت که نشون میداد شدیدا دوس داره نوله انتقام بگیره و کاملا نوله سوار به بازی شد و قهرمانی شیرینی رو به دوستدارانش هدیه کرد.
واقعا این بازی فوق العادست اصلا نمیشه حدس زد ی اشتباه از هر یک باعث شکست میشه من بنوبه خودم از این مسترز خیلی خیلی راضیم از ایندین سال قبل بهتر بازی کرد راجر در کل فصل اما نوله انصافا بهتر بود.
راجر تو بازی دیشب نشون داد که رالی زیاد داشته باشه خسته میشه ست سوم کاملا اواخرش ارورو و ارور حاکم بود بر راجر وگرنه نوله فقط رالی میکرد اما راجر خستگی اجازه نمیداد بهش پایاپای ادامه بده.
امسال فکر میکنم راجر از فصل قبل بهتر بازی میکنه و توانایی اینو داره در ادامه فصل مسترز و گرند ببره خصوصا چمن فرم فعلی راجر اگه تا چمن حفظ بشه شک ندارم براحتی راجر یپای فینال.
این نوع بازی راجر نیاز به ی زمین سریع داره مثل چمن ویمبلدون تا بازیش اینقدر به رالی کشیده نشه.
حالا باید خودش رو برای فصل خاک اماده کنه میتونه در مادرید مدعی باشه هرچند من اصلا انتظار قهرمانی در خاک با حضور رافا و نوله رو ندارم برای رولند هم همچین مگر یبار شانس بما رو کنه و رافا نوله سمت هم باشن حالا زیاد مونده تا رولند انسانم به امید که زندست کی فکرشو میکنه شاید راجر رولند 2015 رو بگیره اگه اگه اق رافای ما حذف بشه که خیلی خیلی سختتتت.
خیلی راضیم ازت پیرمرد دوس داشتنی همچنان بتاز حتی اگه اخرش شکست جواب هنر جادوییت باشه.
موفق و پیروز باشین در پناه افریدگار بدورود...:583::443:

sina1993
03-23-2015, 12:41 PM
هر دو تنیسور خیلی خوب بازی کردن جوکوویچ پشت بیس لاین خیلی سالید بود
بیشتر از هر مسئله ای مشکل اصلی راجر سطح ایندین ولز بود که 180 درجه با دبی فرق داشت تاپ اسپینهای جوکوویچ فرصت نزدیک شدن به تور رو از راجر سلب کرده بود.

جوکوویچ قبلا هم نشون داده بود برای والیهای راجر برنامه داره نت اپروچهای راجر برای جوکوویچ قابل پیشبینی بود توی چندین امتیاز جوکوویچ از ad court تکون نخورد و فدرر هم به سمت بکهندش ضربه میزد(یاد ویمبلدون افتاده بودم)
چیپ اند چارچهای راجر بعد از سرویس جوکوویچ هم اشتباهی بود که چند بار تکرار کرد ولی خوشبختانه خیلی زود از تکرارش منصرف شد.
در مجموع بنظرم فدرر خوب بازی کرد تنوع بازی راجر بی نظیر بود توی چند صحنه تاپ اسپین هاش میخورد ته زمین بعد با یه اسلایس کم ارتفاع برای جوکوویچ چاره ای جز خطا دادن باقی نمیذاشت. روی این سطح شانسش زیاد نبود به امید کم اشتباهتر شدن توی نت پوینتها و قهرمانی توی ویمبلدون:583::655:

Sorou$h
03-23-2015, 12:52 PM
زیاد خوشحال نیستم برای قهرمانی نواک چون بارها گفتم قهرمانی مسترز زیاد برای من ارزشی نداره. بیشتر از این خوشحالم که توی این دوره زمونه ای که همه تنیسورا ر**ن نواکی هست که جلوی این گرگ پیر رو بگیره نزاره شاخ شه:866:

delpotro
03-23-2015, 01:12 PM
توقعم خیلی بیشتر بود

اشتهات خیلی زیاده.یا مشکل گوارشی داری یا تیروییدت داغون شده.به جای پست دادن برو دکتر.

دیگه نبینم پست بدیا.مگه نمیدونی تنیس = راجر؟ بی بصیرت فتنه جو.

یه بار دیگه تراوشات ذهنیتو منتشر کنی،امت همیشه در صحنه راجر دوست میفرستنت به زباله

دان تاریخ.

حواستو جمع کن.

Just Nole
03-23-2015, 02:04 PM
لطفا دوستان ادبو رعایت کنین حرفی نزنین که دیگران عصبی بشن و بهتون حرفی بزنن و احساستون رو کنترل کنین اینجا چاله میدان نیست که برادر من.....خیلی راضیم ازت پیرمرد دوس داشتنی همچنان بتاز حتی اگه اخرش شکست جواب هنر جادوییت باشه.
موفق و پیروز باشین در پناه افریدگار بدورود...:583::443:

دوست عزیز با درود و تبریک به شما
بعضی نوشته ها فقط جوابش یک پوزخنده
خوشبختانه 99 درصد کاربران بسیار فهیم و باشعورند و میدانند که اینجا چاله میدان نیست
برای اون یک درصد هم خوشبختانه گزینه چشم پوشی موجوده
عکس زیر هم چاشنیش :434:

http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=17743&d=1396033949 (http://tennistalkers.com/attachment.php?attachmentid=17743&d=1396033949)

Just Nole
03-23-2015, 02:12 PM
اشتهات خیلی زیاده.یا مشکل گوارشی داری یا تیروییدت داغون شده.به جای پست دادن برو دکتر.

دیگه نبینم پست بدیا.مگه نمیدونی تنیس = راجر؟ بی بصیرت فتنه جو.

یه بار دیگه تراوشات ذهنیتو منتشر کنی،امت همیشه در صحنه راجر دوست میفرستنت به زباله

دان تاریخ.

حواستو جمع کن.

دلپو جان شرمنده میامی را جا انداختم
نواک از اون تایتل هم باید دفاع کنه:443:
راستی الان آرشیو 2014 ایندین و میامی را می دیدم کرکر خنده و کل کل بود جای من خالی بود:434:

Just Nole
03-23-2015, 02:29 PM
خوشحالی کردن و تبریک گفتن قهرمانی نواک برای طرفداران فدرر مثل نوشیدن جام زهر می مونه .
منم این جام زهر رو می نوشم .

مهدی جان کم پیدایی! عیدت هم مبارک

قدیم اینجا رسم بود علی دایی که میباخت سایت خالی از ذوب شدگان حضرت میشد و اجازه نفس کشیدن داشتیم یه چند روزی !! اما جدیدا مثل .... چسبیدن به سایت یه سری هاشون !!
.
...
.
.
در مورد پست دادن خودم هم باید بگم تا زمانی که قوانین رو رعایت کنم اجازه پست دادن به هر شکلی رو دارم پس به این گروه علی دایی پرست هیچ ربطی نداره محتوا پست من فنی هست یا کل کل چون اینجا تاپیک همین کار هست.

جای این دوستمون موریس هم خیلی خالیه
علی دایی:254:

.........

http://www.shiaupload.ir/images/55957312240200183060.jpg (http://www.shiaupload.ir/images/55957312240200183060.jpg)

King Rojer Federer
03-23-2015, 03:37 PM
من هم قهرمانی نواک رو به طرفداران واقعی نواک تبریک عرض می کنم.هر چند که به نظر من اگه در ست سوم راجر یه مقدار روی بازیش تمرکز می کرد و سرویسهای خوبی میزد قهرمانی دور از دسترس نبود.به نظر من با تمام احترامی که برای جوکوویچ قایلم ولی راجر بیشتر به خودش باخت تا به نواک.چون در ست سوم سلاحهایی رو که همیشه و در مراحل سخت بازیها ازشون استفاده می کرد تا حریفش رو از پا در بیاره درست برعکس عمل کرد یکی سروهاش بود که در ست سوم خیلی افتضاح بود درست عکس جوکوویچ که در ست سوم سروهای خوبی زد و دیگری بکهندهاش بود که درست از آب در نیامد و اکثرش رو خراب کرد.ولی خوب تا بوده همین بوده یک روز می بری و یک روز می بازی.مهم لذت بردن از بازیها و داغ بودن بازیها و کری خوندن هاست.که امروز سکه به نفع نواک و طرفداراش افتاد تا خوشحال باشند.(هر چند که بعضی از دوستان جوکوویچی پارازیتهایی می اندازند و فدرر و طرفداراش رو مورد تمسخر قرار می دن ولی خوب عیبی نداره اگه با این پارازیتها و مسخره کردنها عقدشون خالی می شه هر روز این کارها رو انجام بدند ولی خودشون هم می دونند که بزرگترین تنیسور تاریخ راجر فدرر عزیزه.حتی اگه خودشون رو پاره پاره هم بکنند چیزی تغییر نمی کنه)اما به هر حال به نظر من دیشب حق نواک بود که بازی رو ببره و قهرمان یشه که به حقش هم رسید.باز هم این قهرمانی رو به طرفداران واقعی جوکوویچ تبریک عرض می کنم.و در آخر عرایضم می گم که ما طرفداران فدرر اینقدر جام و قهرمانی از اسطورمون دیدیم که اگه تا آخر عمر بازیگریش یک جام هم نیاره باز هم از اینکه فقط این عزیز رو توی تلویزیون می ببینیم قانعیم.به امید داشتن سالی خوب و پر بار برای ایرانیان عزیز علی الخصوص طرفداران پادشاه یکتای تنیس راجر فدرر عزیز.:583::583::583::583::583:

mjrs
03-23-2015, 04:12 PM
جا داره یک تبریکی به این کاربر 289 سابق بگم
الان از نظر خودت و چهار تا کاربر در حد خودت، اسطوره ی مقاومت هستی! http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif
در عین اینکه 4-5 بار با اردنگی از فروم شوت شدی بیرون، باز هم آیدی جدید ساختی و برگشتی، باریکلا!
در حالی که کلی آدم اعتراض داشتن به پست های صد من یه غازی که به فاصله چند دقیقه و 24 ساعت شبانه روز ارسال می شدن، به هیشکی توجه نکردی و با قدرت بیشتر ادامه دادی، واقعا کارت درسته

در هر صورت من هم دل خوشی از این فروم نداشتم و خیلی واسم مهم نبود که وضعیت این فروم چجوری باشه، ولی چیزی که واضحه اینه که این موجود عجیب، تواناییش رو داشته که یک تنه گند بزنه به کل فروم و همین کار و هم کرده :001_smile: در بسیاری از پست های این کاربر میشه آثار سادیسم رو مشاهده کرد، صرفا حرفایی رو میزنه و خودش هم میدونه که باعث آزار خیلی از کاربرها میشه و به نظر میاد تخصص داره در این کار.
با توجه به فرم خوب نواک و این زمین به شدت کند با باونس زیاد و با توجه به درصد نسبتا پایین سرو اول راجر، این نتیجه قابل پیشبینی بود، قابل پیش بینی تر از اون رفتار این موجود بود که بعدش بیاد و رفتار سادیسم گونه اش رو ادامه بده، اون هم بعد از دو باخت straight set مقابل پیرمرد 34 ساله سوئیسی http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif

باز هم میگم این فروم بچرخه یا نچرخه فرقی به حال من نداره، ولی اگه دنبال بهبود اوضاع هستید، اول از همه سعی کنید این کاربر رو توجیه کنید یا یه جور شوتش کنید که دیگه نتونه برگرده

با تشکر

miladroozbeh
03-23-2015, 05:58 PM
!!!!!دقیقا نمیدونم اینجا چه خبره اما مثل اینکه یکم دلخوری و کل کل پیش اومده.که البته از کل کل گذشته... .نمیدونم دقیقا بحث سر اینه که جوکو قهرمان شده بهم تیکه میپرونن یا اینکه اصلا باهم دعوا دارن.اگه واقعا بحث سر قهرمانیه جوکو هستش خوب قهرمان شده دیگه داداش من دیگه چرا بعضیا زورشون بگیره!!!!اگرم یکی داره زیادی بحث الکی میکنه که کل کل راه بندازه باید بگم متاسفم واسش.
اینجا یه عده یی تنیسور هستند و یه عده ی دیگه یی تنیس رو میبینن و طرفدار بازیکن خاصی هستند.در هر دو صورت بجای کل کل باید بازی رو آنالیز کنن وگرنه جوکو قهرمان شد پولش که تو جیب من نمیره.تنها سودی که واسه من داره اینه که یا از بازی خوبش لذت ببرم یا اینکه اگه تنیسور هستم از طرز بازیش که باعث بردش شد الگو بگیرم.
فک کنم بعضیا باید خجالت بکشن .....تو این سایت باید بحث تنیسی کنیم تا اطلاعات تنیسی بیشتری کسب کنیم نه بهم بپریم که..والا

Just Nole
03-23-2015, 07:08 PM
چیزهای جالبی مطرح شده
مظلوم نمایی
سیاه نمایی
تحریک
تهمت
ایجاد وتشویق جو اختناق و تک صدایی
عینا جامعه واقعی خودمونه این جامعه مجازی
یک اقلیت ذوب شده و متعصب و خوارج گونه که با خشونت و تحریک قصد خفه کردن صداهای غیر همنوا با خود را دارند یاد قاضی مرتضوی افتادم:251:
طرف نسبت به فحاشی اعتراضی نداره اما 4 تا عکس و یک امضای خوشگل من آتیشش زده و داره کورش میکنه
یک کم تمرین دموکراسی کنید

SOROOSH_RF
03-23-2015, 09:59 PM
چرا فدرر تو ميامي شركت نكرده؟

sina1993
03-23-2015, 10:49 PM
چرا فدرر تو ميامي شركت نكرده؟

فدرر گفته(( زمان بین ایندین ولز و میامی به اعتقاد من همیشه هدر میره و میخوام از این زمان بیشتر استفاده کنم. من بارها توی میامی شرکت کردم و فقط یکبار تصمیم به انصراف گرفتم به نظرم جایگزین کردن تورنمنت 250 امتیازی استانبول(روی زمین خاکی برگزار میشه)به جای میامی ترکیب بهتری رو برای فصل خاک و چمن به وجود میاره و میخوام سه هفته پیش رو سخت تمرین کنم))

Shahghale
03-24-2015, 12:07 AM
اخه راجر با انصرافش به راحتی مقداری امتیاز از دست می ده. یکی میشه منو توجیح کنه؟

sina1993
03-24-2015, 12:28 AM
اخه راجر با انصرافش به راحتی مقداری امتیاز از دست می ده. یکی میشه منو توجیح کنه؟

راجر هر کاری که میکنه درسته نیاز به توضیح نداره:434:

راجر پارسال 360 امتیاز گرفته بود برای همین امتیاز زیادی از دست نمیده بعلاوه با 250 امتیازی که از قهرمانی احتمالی(البته دیمیترف هم شرکت میکنه) توی استانبول بدست میاره جبران میشه

اینطور که به نظر راجر برای رولندگاروس برنامه داره و میخواد بهتر از پارسال نتیجه بگیره
مدیر برنامه های راجر ماه پیش گفت راجر خیلی دوست داره توی میامی شرکت کنه ولی نمیتونه
خبرشو پیدا نکردم ولی فکر کنم بخاطر خستگی هست
شرکت توی میامی با زمینهای هاردکورت و کند هیچ سودی برای راجر جز خستگی نداره پارسال هم توی ایندین ولز به فینال رسید ولی میامی رو به نیشیکوری در ست ست واگذار کرد
راجر در آستانه 34سالگی هست برای همین طبیعیه که توی بعضی از تورنمنتها شرکت نکنه

آذر
03-24-2015, 12:44 AM
البته راجر فقط 2 بار میامی را برده بود که آخرینش 2006 بود و بعد از اون حتی فینالیست هم نشد طبیعتا شانس زیادی هم برای خودش قائل نبود در حالیکه جوکوویچ تا حالا 4 بار میامی را برده اما تا استانبول مسابقات مسترز مونت کارلو هم هست که سال پیش تا فینالش رفت و به استن باخت یعنی از اون هم صرفنظر میکنه تا فقط بعد از قابلمه دوبی دلش را خوش کنه به استانبول درجه 3!؟ چی تو فکرشه؟ مثلا فکر کرده میره قهرمان رولند گاروس میشه؟

Just Nole
03-24-2015, 11:14 AM
جدول بازیهای میامی نوید مسابقات زیبایی را میده تقریبا همه هستند
جای راجر خالیه اما با این همه مدعی قدر تصمیم زیرکانه ای بود کنار کشیدن
دورانداختن امتیازش می ارزید به یک باخت تو راند 3 یا4

http://www.miamiopen.com/~/media/miami-open/images/2015-miami-open---pictures/mens-singles-draw.ashx?dmc=1&ts=20150324t0224411268

King Rojer Federer
03-24-2015, 02:04 PM
در جواب پارازیتهای پوچ و تو خالی عده ای فندق مغز که راجع به استاد تنیس پادشاه فدررمی گن یاد یک بیت شعر افتادم که می گه: :655::655: به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم.آهای کسانی که می گید راجر به خاطر فلان و بهمان در این مسابقات میامی شرکت نکرده فقط همین رو بدونید که تو تایپیک بحث و تبادل نظر در این تایپیک خودتون دو سه نفری باید شرکت کنید و جفنگیات خودتون رو تحلیل کنید و با خودتون درگیر بشید چون که وقتی راجر عزیز توی تورنمنتی شرکت نکنه اون تورنمنت از همه لحاظ افت فاحشی پیدا می کنه چه بخواید و چه نخواید.حالا هی واسه خودتون ور ور کنید.:251::251::251:

آذر
03-24-2015, 03:32 PM
این ادبیات کریه و چندش آور به سبک چاله میدونیه که سایت را خالی و متعفن میکنه نه طرفداری از تنیسورهای دیگه ای به غیر از فدرر

آذر
03-24-2015, 03:37 PM
جدول بازیهای میامی نوید مسابقات زیبایی را میده تقریبا همه هستند
جای راجر خالیه اما با این همه مدعی قدر تصمیم زیرکانه ای بود کنار کشیدن
دورانداختن امتیازش می ارزید به یک باخت تو راند 3 یا4

http://www.miamiopen.com/~/media/miami-open/images/2015-miami-open---pictures/mens-singles-draw.ashx?dmc=1&ts=20150324t0224411268

جوکوویچ هم کار راحتی نداره فرر و نیشکوری یا رائونیچ می توانند متوقفش کنند

Dariush.roger
03-24-2015, 07:53 PM
این ادبیات کریه و چندش آور به سبک چاله میدونیه که سایت را خالی و متعفن میکنه نه طرفداری از تنیسورهای دیگه ای به غیر از فدرر

ببين پارسال تو دو تا پست به من گفتي لات حرومزاده بخدا دربه در دنبالتم تو خيلي بيجا ميكني به من فحش ميدي
من اون ٢٨٩ به تخممه ولي فحشي كه بهم دادي جوابتو ميدم تو روت نه اينجا

Just Nole
03-24-2015, 08:14 PM
جناب ناظر مدیر رئیس
ماشالله به اینهمه دموکراسی! و مماشات
تا کی میخواین اجازه بدید یکی دونفر با این نوشته های کثیف و مهوع جایگاه سایت را به کثافت بکشند؟
آیا متوجه نیستید همین رفتارهای رذیلانه باعث کاهش مخاطبین و فراری دادن خیلیها شده
بقول اون دوستمون اینجا چاله میدان و محل عربده کشی و فحاشی دو نفر لات نفهم نیست
کل کل و کرکری همیشه بوده و هست هیچ مانعی هم نداره اما اینجا جای لات بازی نیست
اونهم در فرومی که تخصصی تنیسه تنیسی که یک ورزش با کلاس و برگزیده است و طنز ماجرا اینجاست که
این ادبیات کثیف از سوی کسانیه که مثلا طرفدار راجر هستند کسی که دوست و دشمن به عنوان یک جنتلمن میشناسنش

Dariush.roger
03-24-2015, 08:25 PM
مرتيكه از وقتي تو اومدي اين سايت به گند كشيده شد زندگي نداري همش اينجايي هم اتيشا از گور تو بلند شده بيتربيت بي فرهنگ دهاتي بن بشم به جهنم چون ديگه اينجا نميام پستهاي ٢زاريتو ببينم فقط پشت سر هم پست ميزاري كارو زندگي نداري مدير اين سايت من نميدونم كيه كه تو رو چكش كنه بندازه بيرون البته چند بار اين كارو كردن باز اومدي با كمال پروي فك كنم ١٤ ، ١٥ سالته

Dariush.roger
03-24-2015, 08:27 PM
جناب ناظر مدیر رئیس
تا کی میخواین اجازه بدید یکی دونفر با این نوشته های کثیف و مهوع جایگاه سایت را به کثافت بکشند؟
آیا متوجه نیستید همین رفتارهای رذیلانه باعث کاهش مخاطبین و فراری دادن خیلیها شده
اونهم در فرومی که تخصصی تنیسه تنیسی که یک ورزش با کلاس و برگزیده است و طنز ماجرا اینجاست که
این ادبیات کثیف از سوی کسانیه که مثلا طرفدار راجر هستند کسی که دوست و دشمن به عنوان یک جنتلمن میشناسنش

زر نزن خفه شو اوسكول چفت

delpotro
03-24-2015, 09:00 PM
مسابقات مسترز مایمی شروع شده.یکی نیست بیاد این تاپیکو قفل کنه؟

saeedfxfx
03-24-2015, 11:15 PM
بچه ها اینجا چه خبرههههههههههههههههههههههههههههههه

miladroozbeh
03-24-2015, 11:46 PM
:251:

farzin123
03-25-2015, 12:55 AM
راجر پارسال 180 امتیاز گرفته. اگر میامی شرکت نمیکنه زیاد چیزی از دست نمیده. ممنون

King Rojer Federer
03-25-2015, 02:24 PM
جناب ناظر مدیر رئیس
من فقط یک چیزی رو می دونم و اون اینکه اگه 2 نفر نخاله تو این سایت باشند یکیش تو هستی.:254:تا وقتی که تو رو با اوردنگی از این تایپیک بیرون نندازند این سایت درست بشو نیست که نیست:251:.به نظر من حرفهایی که برادر عزیزم:583: darush-rojer :583:راجع بهت گفته فقظ یک صدم از شخصیتت بوده:350:.چون خیلی مارمولک هستی.:251:آتیشها رو روشن می کنی و در آخر خودت رو به مظلومی می زنی.البته یکی دو نفر دیگه هم مثل تو یاوه گو هستند که خوشبختانه مدتی می شه که پیداسون نیست.خدایا در این سال جدید عاجزانه ازت می خوام که ما را از شر این نخاله ها نجات بدی.آمین یا رب العالمین:251::251::251::251::251::251::251: