توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نخست مسابقات ملی تنیس فد کاپ 2015 در گروههای جهانی
PowerVu
02-07-2015, 08:53 AM
[/URL]http://www.tennispanorama.com/wp-content/uploads/2014/02/fed-cup-colours-600x117.png (http://www.tennispanorama.com/wp-content/uploads/2014/02/fed-cup-colours-600x117.png)
Fed Cup 2015 by BNP Paribas
WORLD GROUP & WORLD GROUP
First Round
http://www.tennis-image.com/images/92667151895309879397.jpg (http://www.tennis-image.com/images/92667151895309879397.jpg)
یاران گرامی همراه، این هفته در روزهای شنبه هفتم و یکشنبه هشتم ماه فوریه 2015 میلادی (برابر با 18 و 19 بهمن ماه 1393 خورشیدی) شاهد برگزاری پنجاه و سومین دوره مسابقات تنیس ملی فد کاپ/Fed Cup (رقابتهای تیمی و ملی تنیس خانمها) در گروههای جهانی و منطقهای خواهیم بود. دور نخست این مسابقات همه ساله به میزبانی مناطق گوناگون جهان طی دو روز آخر هفته انجام میشود. شایان ذکر است که دور فینال و پایانی رقابتهای تنیس ملی فد کاپ در روزهای نخستین ماه نوامبر میلادی جاری و پس از برگزاری دورهای مقدماتی و نیمه نهایی بین دو تیم برتر جهان انجام میشود.
http://www.tennis-image.com/images/85816276103870358421.jpg (http://www.tennis-image.com/images/85816276103870358421.jpg)
-------------------------------------------------------------
وبسایت رسمی مسابقات ملی تنیس Fed Cup زنان جهان (http://www.fedcup.com/en/home.aspx)
رقابتهای ملی تنیسبازان خانم جهان، موسوم به Fed Cup گستردهترین مسابقات سالانه تیمی در ورزش خانم هاست. در این مسابقات سالانه حدود 90 کشور در قالب تیمهای ملی کشور متبوع، و در گروههای متفاوت مناطق مختلف جهان شرکت میکنند. این بازی ها، در سال 1963 برای یادبود 50ـهمین سالگرد شکل گیری فدراسیون جهانی تنیس ITF پایهگذاری شد. حامی اصلی مالی این مسابقات در حال حاضر BNP Paribas، یک مجموعه بانکداری جهانی است. ضمن اینکه تا سال 1995 این رقابت ها با نام Federation Cup نیز شناخته میشده است.
لازم به توضیح است که Fed Cup در تنیس خانمها، معادل رقابتهای ملی Davis Cup در تنیس آقایان میباشد.
http://tennis-image.com/images/50217945909323861353.jpg (http://tennis-image.com/images/50217945909323861353.jpg)
توضیحاتی در مورد ساختار مسابقات:
---------------------------------------
در حالی که کشورهای زیادی هر سال در این مسابقات شرکت میکنند اما فقط 16 کشور به گروههای اصلی و برتر یعنی World Group و World Group II صعود میکنند (هر گروه 8 تیم). در واقع گروه جهانی بالاترین سطح رقابتهای فد کاپ است. پس از آن گروه جهانی 2 از حیث اهمیت و سطح قرار دارد و به همین ترتیب گروههای منطقهای در سرتاسر جهان.
http://www.tennis-image.com/images/91912171350692367578.jpg (http://www.tennis-image.com/images/91912171350692367578.jpg)
دستیابی رسیدن به گروههای اصلی چنین است که:
الف: چهار تیمی که دور اول بازیهای گروه جهانی را برنده شوند برای سال آینده در این گروه باقی خواهند ماند. بازندگان دور اول گروه جهانی به مصاف برندگان گروه جهانی 2 میروند و اگر برنده نشوند به جای ماندن در گروه جهانی، به حضور در گروه جهانی 2 تنزل پیدا خواهند کرد.
ب: وضعیت برندگان گروه جهانی 2 که در بالا مشخص شد. اما تیمهای بازنده حاضر در گروه جهانی 2 میبایست برای عدم سقوط، با برندگان گروه زیر دستشان که گروه 1 منطقه ای (Group I Zonal) هستند به رقابت بپردازند و در صورت شکست در برابر این تیم ها، به این گروه منطقهای تنزل پیدا میکنند.
رقابتهای منطقهای به سه بخش در جهان تقسیم شده اند:
منظقه امریکا
منطقه آسیا/اقیانوسیه
منطقه اروپا/افریقا
در هر منطقه دو گروه وجود دارد. به طبع، گروه 1 در درجه بالاتری قرار دارد و گروه 2 در رتبه پایین تر. البته منطقه اروپا/افریقا یک گروه سومی نیز دارد.
برای برنده شدن یک تیم در رویارویی با حریف، 5 مسابقه انجام میشود (4 انفرادی و یک دوبل). هر تیمی که برنده 3 بازی از 5 مسابقه شود، فاتح رویارویی بین دو تیم خواهد بود. در روز اول دو بازی انفرادی انجام میشود و در روز دوم، با جابه جایی نفرات مسابقات روز اول به صورت ضربدری، دو بازی انفرادی و در نهایت یک مسابقه دوبل، برگزار میگردد.
تعیین سطح کورت (هارد، خاک رس یا چمن) در دور اول، نیمه نهایی و پلی آف توسط قرعه و یا تصمیمات فدراسیون جهانی تعیین میشود.
شایان ذکر است که مسابقات در گروههای منطقه ای 1، 2 و 3 به صورت رفت و برگشت برگزار میشوند.
http://www.tennis-image.com/images/05189010452271590472.jpg (http://www.tennis-image.com/images/05189010452271590472.jpg)
رکوردها و سوابق درخشان تیم ها:
--------------------------------------
تیم ایالات متحده امریکا با 17 عنوان قهرمانی، پر افتخار تیم جهان در این رقابت هاست. پس از آن استرالیا و جمهوری چک (چکسلوواکی سابق) با 8 قهرمانی و اسپانیا با 5 قهرمانی در ردهی سوم قرار دارند.
http://www.tennis-image.com/images/10864930935125713196.jpg (http://www.tennis-image.com/images/10864930935125713196.jpg)
در سال گذشته (2014)، تیم جمهوری چک در پراگ موفق شد تیم آلمان فدرال میهمان را شکست داده و به عنوان قهرمانی در رقابتهای تنیس ملی فد کاپ دست یابد.
http://www.tennis-image.com/images/85876403761547529755.jpg (http://www.tennis-image.com/images/85876403761547529755.jpg)
اما از حیث امتیازگیری، در حال حاضر، تیم جمهوری چک (قهرمان سال 2011 و 2012 و 2014) با 27355.00 پوئن، بیشترین امتیاز را در جدول Ranking جهانی ردهبندی دارا بوده و در صدر ایستاده است. پس از آن تیم ایتالیا (قهرمان سال 2010 و 2013) با 21182.50 امتیاز در رده دوم و روسیه (نایب قهرمان سال 2011 و 2013) با 14560.00 امتیاز در مقام سوم این جدول قرار دارند.
[URL="http://tennis-image.com/images/72007562180642083514.jpg"]http://tennis-image.com/images/72007562180642083514.jpg (http://tennis-image.com/images/72007562180642083514.jpg)
PowerVu
02-07-2015, 08:54 AM
قرعهی تیمها، شرایط محل برگزاری
و نفرات شرکت کننده در دور نخست
گروههای جهانی مسابقات ملّی
تنیس Fed Cup 2015 زنان جهان
http://www.tennis-image.com/images/91405609918269339953.jpg (http://www.tennis-image.com/images/91405609918269339953.jpg)
WORLD GROUP FIRST ROUND
نبردهای دور نخست گروه جهانی
http://www.gibsonsrecycling.ca/images/stories/canada-flag.gif (http://www.gibsonsrecycling.ca/images/stories/canada-flag.gif) __ http://www.gentlemensagreement.co/images/czech-republic-flag-small.gif (http://www.gentlemensagreement.co/images/czech-republic-flag-small.gif)
کــــانــــادا × جمهوری چک
محل برگزاری: PEPS, Quebec City, کانادا
نوع سطح: هارد کورت (Latex-ite Game Point MF) داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson US Open Regular Duty
Court Pace Rating: Medium slow
اعضای تیم کانادا
————————
Sharon Fichman
Gabriela Dabrowski
Francoise Abanda
کاپیتان: Sylvain Bruneau
اعضای تیم جمهوری چک
———————————
Karolina Pliskova
Tereza Smitkova
Denisa Allertova
Lucie Hradecka
کاپیتان: Petr Pala
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
http://origin-www.robotentertainment.com/wp-content/uploads/2013/09/italy-flag-small.gif (http://origin-www.robotentertainment.com/wp-content/uploads/2013/09/italy-flag-small.gif) __ http://origin-www.robotentertainment.com/wp-content/uploads/2013/09/france-flag-small.gif (http://origin-www.robotentertainment.com/wp-content/uploads/2013/09/france-flag-small.gif)
ایـتـالـیـا × فرانسه
محل برگزاری: 105 Stadium, Genoa , ایتالیا
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson Australian Open
اعضای تیم ایتالیا
————————
Sara Errani
Camila Giorgi
Roberta Vinci
Karin Knapp
کاپیتان: Corrado Barazzutti
اعضای تیم فرانسه
—————————
Alize Cornet
Caroline Garcia
Kristina Mladenovic
Pauline Parmentier
کاپیتان: Amelie Mauresmo
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
http://media.expedia.com/media/content/expaus/flags-of-the-world/poland-flag-small.gif (http://media.expedia.com/media/content/expaus/flags-of-the-world/poland-flag-small.gif) __ http://origin-www.robotentertainment.com/wp-content/uploads/2013/09/russia-flag-small.gif (http://origin-www.robotentertainment.com/wp-content/uploads/2013/09/russia-flag-small.gif)
لهستان × روسیه
محل برگزاری: Krakow Arena, Krakow, لهستان
نوع سطح: هارد کورت (Rebound Ace Synpave) داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson Australian Open
Court Pace Rating: Medium
اعضای تیم لهستان
—————————
Agnieszka Radwanska
Urszula Radwanska
Alicja Rosolska
Klaudia Jans-Ignacik
کاپیتان: Tomasz Wiktorowski
اعضای تیم روسیه
—————————
Maria Sharapova
Anastasia Pavlyuchenkova
Svetlana Kuznetsova
Vitalia Diatchenko
کاپیتان: Anastasia Myskina
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
http://www.fgcu.edu/CoB/cobimages/flag_germany.png (http://www.fgcu.edu/CoB/cobimages/flag_germany.png) __ http://media.expedia.com/media/content/expaus/flags-of-the-world/australia-flag-small.gif (http://media.expedia.com/media/content/expaus/flags-of-the-world/australia-flag-small.gif)http://www.casasuper.it/images/bandiere/flag-russia.jpg (http://www.casasuper.it/images/bandiere/flag-russia.jpg)
آلـمـان × استرالیا
محل برگزاری: Porsche Arena, Stuttgart, آلمان فدرال
نوع سطح: هارد کورت (Rebound Ace Synpave) داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort Tournament
Court Pace Rating: Fast
اعضای تیم آلمان
————————
Angelique Kerber
Andrea Petkovic
Sabine Lisicki
Julia Goerges
کاپیتان: Barbara Rittner
اعضای تیم استرالیا
—————————
Samantha Stosur
Casey Dellacqua
Jarmila Gajdosova
Olivia Rogowska
کاپیتان: Alicia Molik
====================================
http://www.tennis-image.com/images/14708190878898528594.jpg (http://www.tennis-image.com/images/14708190878898528594.jpg)
WORLD GROUP II - FIRST ROUND
نبردهای دور نخست گروه جهانی II
http://www.izabellehammon.com/sites/default/files/images/distributor/Calgel%20Serbia.jpg (http://www.izabellehammon.com/sites/default/files/images/distributor/Calgel%20Serbia.jpg)http://vignette4.wikia.nocookie.net/potbs/images/d/d8/Netherlands_Flag.png/revision/latest/scale-to-width/100?cb=20061117174342 (http://vignette4.wikia.nocookie.net/potbs/images/d/d8/Netherlands_Flag.png/revision/latest/scale-to-width/100?cb=20061117174342) __ http://www.worldaudit.org/images/slovakia-flag.jpg (http://www.worldaudit.org/images/slovakia-flag.jpg)
هــلــنــد × اسلوواکی
محل برگزاری: Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn, هلند
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Dunlop Fort Max TP (KNLTB)i
اعضای تیم هلند
————————
Kiki Bertens
Richel Hogenkamp
Arantxa Rus
Michaella Krajicek
کاپیتان: Paul Haarhuis
اعضای تیم اسلوواکی
——————————
Dominika Cibulkova
Magdalena Rybarikova
Anna Schmiedlova
Kristina Kucova
کاپیتان: Matej Liptak
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
http://www.mrgamez.com/wp-content/uploads/2013/04/Romania-flag.jpg (http://www.mrgamez.com/wp-content/uploads/2013/04/Romania-flag.jpg) __ http://www.ngvaeurope.eu/images/stories/success-stories/100_spain.gif (http://www.ngvaeurope.eu/images/stories/success-stories/100_spain.gif)
رومانی × اسپانیا
محل برگزاری: Danube Arena, Galati, رومانی
نوع سطح: هارد کورت (Acrylic) داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Wilson Australian Open
Court Pace Rating: Medium fast
اعضای تیم رومانی
—————————
Simona Halep
Irina-Camelia Begu
Monica Niculescu
Alexandra Dulgheru
کاپیتان: Alina Cercel-Tecsor
اعضای تیم اسپانیا
—————————
Garbine Muguruza
Silvia Soler-Espinosa
Lara Arruabarrena
Anabel Medina Garrigues
کاپیتان: Conchita Martinez
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
http://media.expedia.com/media/content/expaus/flags-of-the-world/sweden-flag-small.gif (http://media.expedia.com/media/content/expaus/flags-of-the-world/sweden-flag-small.gif) __ http://www.cartoongallery.eu/wp-content/uploads/2012/06/switzerland-flag-small.gif (http://www.cartoongallery.eu/wp-content/uploads/2012/06/switzerland-flag-small.gif)http://www.childcarseats.org.uk/images/flags/switzerland.gif (http://www.childcarseats.org.uk/images/flags/switzerland.gif)
سوئد × سوییس
محل برگزاری: Helsingborg Arena, Helsingborg, سوئد
نوع سطح: هارد کورت (Plexipave) داخل سالن سرپوشیده
نوع توپ: Tretorn Serie+
اعضای تیم سوئد
————————
Johanna Larsson
Rebecca Peterson
Susanne Celik
Sofia Arvidsson
کاپیتان: Lars-Anders Wahlgren
اعضای تیم سوییس
—————————
Belinda Bencic
Timea Bacsinszky
Viktorija Golubic
Xenia Knoll
کاپیتان: Heinz Guenthardt
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
http://www.nurstech.com/images/flag_agentina.gif (http://www.nurstech.com/images/flag_agentina.gif) http://www.travelgrove.com/blog/wp-content/uploads/2014/04/argentina-flag-small.gif (http://www.travelgrove.com/blog/wp-content/uploads/2014/04/argentina-flag-small.gif) __ http://www.ptrtennis.org/images/cms/flags/USA.GIF (http://www.ptrtennis.org/images/cms/flags/USA.GIF)
آرژانتین × امریــکا
محل برگزاری: Pilara Tennis Club, Buenos Aires, آرژانتین
نوع سطح: خاک رس – Red Clay – استادیوم رو باز
نوع توپ: Wilson Australian Open
اعضای تیم آرژانتین
–––––––––––––––
Paula Ormaechea
Maria Irigoyen
Nadia Podoroska
Tatian Bua
کاپیتان: Maria-Jose Gaidano
اعضای تیم امریکا
————————
Serena Williams
Venus Williams
Taylor Townsend
Coco Vandeweghe
کاپیتان: Mary Joe Fernandez
http://www.tennis-image.com/images/98055347500978904386.jpg (http://www.tennis-image.com/images/98055347500978904386.jpg)
PowerVu
02-07-2015, 08:55 AM
پوشش تلویزیونی دور نخست مسابقات تنیس Fed Cup 2015 در مناطق مختلف جهان
(تنها دیدارهایی که کانالهای تلویزیونی پخش کننده آن «بر روی آسمان ایران» پوشش دارند)
[/URL]http://www.tennis-image.com/images/39548343708379978731.jpg (http://www.tennis-image.com/images/39548343708379978731.jpg)
ITALY v FRANCE
-----------------------------
Rai Sport 2 Italia پخش رایگان
Super Tennis HD Italia پخش رایگان
France Ô
France 4
http://www.tennis-image.com/images/38182221903648899108.png (http://www.tennis-image.com/images/38182221903648899108.png)
POLAND v RUSSIA
-------------------------------
Super Tennis HD Italia پخش رایگان
Dubai Sports 1 HD پخش رایگان
Dubai Sports 1 پخش رایگان
Polsat Sport Polska
Polsat Sport HD Polska
Polsat Sport News Polska
NEO Sports India
Silk Sport HD 3 Georgia
http://www.fedcup.com/media/195601/195601.jpg (http://www.fedcup.com/media/195601/195601.jpg)
پخش مستقیم و رایگان مسابقات از طریق اینترنت
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
(بر روی لینک های زیر کلیک کنید)
[URL="http://tennis-image.com/images/19726810995022361264.jpg"]http://tennis-image.com/images/19726810995022361264.jpg (http://tennis-image.com/images/19726810995022361264.jpg)
WiZiWiG TV (http://www.wiziwig.tv/competition.php?part=sports&discipline=tennis)
StreamHunter (http://www.drakulastream.eu/tennis-live-streaming-video.html)
FromSport (http://fromsport.com/c-4.html)
JustinTV (http://justin.tv/directory/sports/tennis?order=hot&lang=all#)
ATDHE (http://atdhenet.tv/)
PowerVu
02-07-2015, 08:56 AM
برنامه زمان بندی برگزاری « روز یکم » دور نخست مسابقات گروه جهانی و گروه جهانی II رقابتهای ملی تنیس Fed Cup 2015 در روز کیوان شید (شنبـه) مورخ 18 بهمن ماه 1393 به وقت ایران:
http://www.tennis-image.com/images/79398034138846663906.gif (http://www.tennis-image.com/images/79398034138846663906.gif)
دیدارهای دارای پخش ماهـوارهای بر روی آسمان ایران
SCHEDULE — SATURDAY, 7 FEBRUARY, 2015
FED CUP 2015 - World Group - First Round - Day 1
i14:30 Agnieszka Radwanska (POL) vs. Svetlana Kuznetsova (RUS)i
i16:30 Sara Errani (ITA) vs. Caroline Garcia (FRA)i
i17:30 Urszula Radwanska (POL) vs. Maria Sharapova (RUS)i
i18:30 Camila Giorgi (ITA) vs. Alize Cornet (FRA)i
PowerVu
02-08-2015, 08:17 AM
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز نخست » بازیهای
گروه جهانی و گروه جهانی II رقابتهای تنیس 2015 فد کاپ
http://www.tennis-image.com/images/88238231051483385569.jpg (http://www.tennis-image.com/)
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
http://www.tennis-image.com/images/74261721117108905249.jpg (http://www.tennis-image.com/)
PowerVu
02-08-2015, 08:18 AM
برنامه زمان بندی برگزاری « روز دوم/پایانی » دور نخست مسابقات گروه جهانی و گروه جهانی II رقابتهای ملی تنیس Fed Cup 2015 در روز مهر شید (یکشنبـه) مورخ 19 بهمن ماه 1393 به وقت ایران:
[/URL]http://www.tennis-image.com/images/79398034138846663906.gif (http://www.tennis-image.com/images/79398034138846663906.gif)
دیدارهای دارای پخش ماهـوارهای بر روی آسمان ایران
SCHEDULE — SUNDAY, 8 FEBRUARY, 2015
FED CUP 2015 - World Group - First Round - Day 2
i14:30 Sara Errani (ITA) v Alize Cornet (FRA)i
[U]i14:30 Agnieszka Radwanska (POL) v Maria Sharapova (RUS)i
i16:30 Camila Giorgi (ITA) v Caroline Garcia (FRA)i
i16:30 Urszula Radwanska (POL) v Svetlana Kuznetsova (RUS)i
i18:30 R Vinci/K Knapp (ITA) v K Mladenovic/P Parmentier (FRA)i
i18:30 K Jans-Ignacik/A Rosolska (POL) v V Diatchenko/A Pavlyuchenkova (RUS)i
PowerVu
02-09-2015, 08:10 AM
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز دوم/پایانی » بازیهای
گروه جهانی و گروه جهانی II رقابتهای تنیس 2015 فد کاپ
[/URL]http://www.tennis-image.com/images/96389376846299050085.jpg (http://www.tennis-image.com/)
WORLD GROUP FIRST ROUND
CZECH REPUBLIC *Defeated* CANADA 4-0
Venue: PEPS, Quebec City, CAN (Hard – Indoors)i
Karolina Pliskova (CZE) d. Francoise Abanda (CAN) 62 64
Tereza Smitkova (CZE) d. Gabriela Dabrowski (CAN) 61 62
Karolina Pliskova (CZE) d. Gabriela Dabrowski (CAN) 64 62
Francoise Abanda (CAN) v Tereza Smitkova (CZE) Not Played: Dead Rubber
Denisa Allertova/Lucie Hradecka (CZE) d. Francoise Abanda/Gabriela Dabrowski (CAN) 61 76(2)i
FRANCE *Defeated* ITALY 3-2
Venue: 105 Stadium, Genoa, ITA (Clay – Indoors)i
Sara Errani (ITA) d. Caroline Garcia (FRA) 76(2) 75
Camila Giorgi (ITA) d. Alize Cornet (FRA) 64 62
Kristina Mladenovic (FRA) d. Sara Errani (ITA) 64 63
Caroline Garcia (FRA) d. Camila Giorgi (ITA) 46 60 62
Caroline Garcia/Kristina Mladenovic (FRA) d. Sara Errani/Roberta Vinci (ITA) 61 62
RUSSIA *Defeated* POLAND 4-0
Venue: Krakow Arena, Krakow, POL (Hard – Indoors)i
Svetlana Kuznetsova (RUS) d. Agnieszka Radwanska (POL) 64 26 62
Maria Sharapova (RUS) d. Urszula Radwanska (POL) 60 63
Maria Sharapova (RUS) d. Agnieszka Radwanska (POL) 61 75
Urszula Radwanska (POL) v Svetlana Kuznetsova (RUS) Not Played: Dead Rubber
Vitalia Diatchenko/Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) d. Klaudia Jans-Ignacik/Alicja Rosolska (POL) 64 64
GERMANY *Defeated* AUSTRALIA 4-1
Venue: Porsche Arena, Stuttgart, GER (Hard – Indoors)i
Jarmila Gajdosova (AUS) d. Angelique Kerber (GER) 46 62 64
Andrea Petkovic (GER) d. Samantha Stosur (AUS) 64 36 1210
Angelique Kerber (GER) d. Samantha Stosur (AUS) 62 64
Andrea Petkovic (GER) d. Jarmila Gajdosova (AUS) 63 36 86
Julia Goerges/Sabine Lisicki (GER) d. Casey Dellacqua/Olivia Rogowska (AUS) 67(2) 76(7) [10-6]i
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
http://www.tennis-image.com/images/40476940309861148271.jpg (http://www.tennis-image.com/)
WORLD GROUP II FIRST ROUND
[U]NETHERLANDS *Defeated* SLOVAKIA 4-1
Venue: Omnisport Apeldoorn, Apeldoorn, NED (Clay – Indoors)i
Anna Karolina Schmiedlova (SVK) d. Kiki Bertens (NED) 62 75
Arantxa Rus (NED) d. Magdalena Rybarikova (SVK) 63 64
Kiki Bertens (NED) d. Magdalena Rybarikova (SVK) 61 26 61
Arantxa Rus (NED) d. Anna Karolina Schmiedlova (SVK) 63 26 64
Richel Hogenkamp/Michaella Krajicek (NED) d. Kristina Kucova/Kristina Schmiedlova (SVK) 75 61
ROMANIA *Defeated* SPAIN 3-2
Venue: Danube Arena, Galati, ROU (Hard – Indoors)i
Simona Halep (ROU) d. Silvia Soler-Espinosa (ESP) 62 61
Garbine Muguruza (ESP) d. Irina-Camelia Begu (ROU) 63 62
Garbine Muguruza (ESP) d. Simona Halep (ROU) 64 63
Irina-Camelia Begu (ROU) d. Silvia Soler-Espinosa (ESP) 62 64
Irina-Camelia Begu/Monica Niculescu (ROU) d. Anabel Medina Garrigues/Garbine Muguruza (ESP) 57 63 62
SWITZERLAND *Defeated* SWEDEN 3-1
Venue: Helsingborg Arena, Helsingborg, SWE (Hard – Indoors)i
Timea Bacsinszky (SUI) d. Rebecca Peterson (SWE) 76(4) 60
Belinda Bencic (SUI) d. Johanna Larsson (SWE) 61 62
Timea Bacsinszky (SUI) d. Johanna Larsson (SWE) 63 76(5)i
Rebecca Peterson (SWE) v Belinda Bencic (SUI) Not Played: Dead Rubber
Johanna Larsson/Rebecca Peterson (SWE) d. Viktorija Golubic/Xenia Knoll (SUI) 57 62 [10-5]i
USA *Defeated* ARGENTINA 4-1
Venue: Pilara Tennis Club, Buenos Aires (Clay – Outdoors)i
Venus Williams (USA) d. Paula Ormaechea (ARG) 63 62
Serena Williams (USA) d. Maria Irigoyen (ARG) 75 60
Paula Ormaechea (ARG) d. CoCo Vandeweghe (USA) 64 64
Venus Williams (USA) d. Maria Irigoyen (ARG) 61 64
Taylor Townsend/CoCo Vandeweghe (USA) d. Tatiana Bua/Nadia Podoroska (ARG) 62 63
با نتایج به دست آمده، در دور نیمهپایانی گروه جهانی به تاریخ روزهای 18 و 19 ماه آوریل، روسیه میزبان آلمان خواهد بود و فرانسه میهمان جمهوری چک خواهد شد.
هلند، رومانی، سوییس و امریکا؛ چهار تیم برنده در گروه جهانی دو، برای شرکت در مسابقات پلیآف گروه جهانی به مصاف چهار تیم بازندهی استرالیا، کانادا، ایتالیا و لهستان از گروه جهانی خواهند رفت.
همچنین بلاروس، ژاپن، پاراگوئه و صربستان که از گروه منطقهای یک صعود کردهاند با تیمهای بازندهی گروه جهانی دو یعنی آرژانتین، اسلوواکی، اسپانیا و سوئد در مرحلهی پلیآف گروه دو جهانی مسابقه خواهند داد.
آیین قرعهکشی برای دور پلیآف گروه جهانی و پلیآف گروه جهانی دو در روز سهشنبه 10 فوریه به میزبانی دفاتر فدراسیون جهانی ITF در لندن برگزار خواهد شد. Seedهای کشورها، بر طبق رده بندی جهانی به تاریخ نهم فوریه اعمال خواهند شد.
vBulletin® v3.8.11, Copyright ©2000-2024, Jelsoft Enterprises Ltd.