PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ پیرامون پخش تلویزیونی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 آزاد استرالیا

GOLSEFID
01-19-2015, 01:50 AM
شبکه های پخش کننده ملبورن 2015 ؟

MRF
01-19-2015, 03:01 AM
شبکه های پخش کننده ملبورن 2015 ؟

euro sport 1-2
فعلا نشان میده
بقیه کانالها را اقا پاور زحمت میکشن میگن

itps
01-19-2015, 02:11 PM
سال پيش كانال ad sport هم نشون ميداد
امسال پخش نميشه؟!

rezaomo
01-19-2015, 02:58 PM
امسال پخش نميشه؟!

بله سال گذشته نشون می داد اما امسال متاسفانه همونطور که پاور عزیز کانالها را اعلام کردند در لیست کانالهای نمایش دهنده نیست.ناچارا باید به استریم های اینترنتی با کیفیت نه چندان خوب دلخوش باشیم :243:

reza21re@yahoo.com
01-19-2015, 03:47 PM
با سلام.این کانال espn ارزش گرفتن داره؟یا هر چی یورواسپورت میده اینم نشون میده؟

LotfiHN
01-20-2015, 11:00 PM
سلام
و متشكرم از سايت خوبتون كه در حداقل زمان يك پاسخ دقيق رو ارائه ميده.
طبق معمول سوال داشتم دوستان.
از كجا بدونم كه ساعت 3:30 چهارشنبه صبح قرار هست مثلا شبكه euro sport بازي كدام تنيسور رو پخش بكنه؟
چون ديشب بيدار شدم و ديدم بازي جوكوويچ رو پخش نمي كنه.
ممنونم از اينكه راهنمايي مي كنيد.

PowerVu
01-21-2015, 10:03 PM
امسال پخش نميشه؟!

درود بر شما

همان‌طور که با تماشای کانال‌های ابوظبی AD Sports طی این روزها، ملاحظه فرموده‌اید، امسال مسابقات استرالیا از این مجموعه‌ی رایگان پخش نمی‌شوند.

لطفاً تاپیک این خبر را با کلیک روی لینک زیر، مطالعه بفرمایید:

خرید حق پخش تنیس گرند اسلم آزاد استرالیا توسط beIN Sports و پایان پخش رایگان از AD Sport ابوظبی (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=7283)

PowerVu
01-21-2015, 10:06 PM
با سلام.این کانال espn ارزش گرفتن داره؟یا هر چی یورواسپورت میده اینم نشون میده؟

درود بر شما

بله هم تصاویرش با Eurosport متفاوت هست و هم گزارشگران و مفسرانش که انگلیسی را با لهجه‌ی امریکایی صحبت می‌کنند. حتی زیرنویس‌ها و اطلاعاتی که در خصوص بازیکنان و سابقه‌ی آن‌ها بر روی صفحه‌ی تلویزیون پخش می‌کنه، بسیار جامع و جالب هستند که در یورواسپورت به هیچ وجه این همه اطلاعات به بیننده داده نمی‌شه.

منتها کیفیت HD نداره ولی رایگان هست و روی تلویزیون‌های SD لامپی اگر سیستم رنگ تلویزیون و رسیـور را روی NTSC 3.58 امریکا بگذاریم، خیلی کیفیت تصویری خوبی داره. کانال ESPN با سوییچ بین مسابقات در حال برگزاری، بیشتر از یورواسپورت بیننده را در جریان هم تصاویر مسابقات و هم نتایج و اتفاقات هر بازی قرار می‌ده.

گزارشگران و مفسران این کانال همانند جان مک‌انرو، کریس اِوِرت، پاتریک مک‌انرو، برد گیلبرت، پَم شرای‌وِر، دَرِن کِیهیل و ... جملگی از ستارگان مشهور و شناخته‌شده‌ی دنیای تنیس هستند.

به طور خلاصه این کانال بیشتر محبوب کسانی‌ست که به دنبال گزارش انگلیسی و بالا بردن دانش خود در زمینه‌ی ورزش تنیس هستند. البته افرادی که علاقمند به تماشای رایگان با رسیـورهای قدیمی خود هستند نیز از این کانال استفاده می‌کنند.

پیش از نصب دیـش برای این جهت، شما می‌توانید در هنگام پخش زنده‌ی تنیس از این کانال، مثلاً به مدت نیم ساعت یا یک ساعت آن را از اینترنت تماشا کنید و موارد تفاوت با یورو اسپورت را ملاحظه بفرمایید.

لینک پخش اینترنتی کانال ESPN (http://cricfree.sx/espn2-live-stream.php)

PowerVu
01-21-2015, 10:12 PM
سلام
و متشكرم از سايت خوبتون كه در حداقل زمان يك پاسخ دقيق رو ارائه ميده.
طبق معمول سوال داشتم دوستان.
از كجا بدونم كه ساعت 3:30 چهارشنبه صبح قرار هست مثلا شبكه euro sport بازي كدام تنيسور رو پخش بكنه؟
چون ديشب بيدار شدم و ديدم بازي جوكوويچ رو پخش نمي كنه.
ممنونم از اينكه راهنمايي مي كنيد.

درود بر شما

شما می‌بایست به ترتیب انجام مسابقات در هر کورت توجه بفرمایید. اگر مسابقه‌ی جوکوویچ نخستین دیدار کورت بود، آن هنگام می‌توانید منتظر آغاز آن در ساعت 3:30 بامداد باشید، اما اگر مسابقه‌ی جوکوویچ مثلاً دیدار سوم کورت باشد و ساعت مشخصی برای آن اعلام نشده، بنابراین می‌بایست دو مسابقه‌ی پیشین را دنبال کرد تا به اتمام برسند. پس از گذشت حدود 20 دقیقه بعد از اتمام دیدار فرضی دوم، مسابقه‌ی سوم که جوکوویچ باشد آغاز خواهد شد.

بر خلاف فوتبال و برخی دیگر رشته‌ها، در ورزش تنیس به دلیل نامشخص بودن زمان پایان هر مسابقه، به جز دیدارهای نخست هر کورت و یا برخی مسابقاتی که عبارت Not Before دارند، برای تماشای دیگر بازی‌ها می‌بایست منتظر اتمام دیدارهای پیشین آن کورت باشیم و مدام یا از اینترنت و یا تلویزیون نتایج آن‌ها را چک کنیم. ضمن این‌که بارش باران یا گرمای مفرط نیز گاهی برگزاری مسابقات را با وقفه روبرو می‌کنند.

برای نمونه، ساعت دیدارهای کورت اصلی مسابقات تنیس گرند اسلم 2015 استرالیا را در روز پنج‌شنبه با توضیح، بررسی می‌کنیم:

لطفاً به شماره ردیف مسابقات در سمت چپ توجه بفرمایید:

Australian Open 2015 — Schedule of Play
Day Four: Thursday, 22nd of January, 2015
Revised: Not Before Time Added

Rod Laver Arena — From 3:30 AM IRST
i1. Women's Singles - Second Round
Johanna Larsson (SWE) vs. Agnieszka Radwanska (POL)[6]i
i2. Women's Singles - Second Round
Serena Williams (USA)[1] vs. Vera Zvonareva (RUS)i
i3. Men's Singles - Second Round
Novak Djokovic (SRB)[1] vs. Andrey Kuznetsov (RUS)i
Night Session — From 11:30 AM IRST
i1. Men's Singles - Second Round
Benjamin Becker (GER) vs. Lleyton Hewitt (AUS)i
i2. Women's Singles - Second Round
Samantha Stosur (AUS)[20] vs. Coco Vandeweghe (USA)i

پنج دیدار در کورت اصلی برگزار می‌شوند. سه بازی در روز و دو مورد پس از غروب (به وقت محلی در ملبورن استرالیا)

مسابقات روز:

بازی اول: لارسون × رادوانسکا که از 3:30 بامداد آغاز می‌شه.

بازی دوم: سرینا × زووناروا که زمان آغازش حدود 20 دقیقه پس از خاتمه‌ی بازی اول است.

بازی سوم: جوکوویچ × کوزنتسوف که زمان آغازش حدود 20 دقیقه پس از خاتمه‌ی بازی دوم است.

مسابقات عصر:

بازی اول: بکر × هیوئیت که زودتر از 11:30 صبح آغاز نخواهد شد حتی اگر مسابقه قبلی ساعت‌ها پیش به اتمام رسیده و این کورت (زمین) خالی باشد. و اما در صورتی که مسابقه‌ی قبلی (جوکوویچ × کوزنتسوف) تا بعد از 11:30 صبح به درازا بکشد، هر زمانی که تمام شد، حدود 20 دقیقه بعد، این بازی شروع خواهد شد.

بازی دوم: استوزر × وَندِه‌وِی که زمان آغازش حدود 20 دقیقه پس از خاتمه‌ی بازی اول عصر است.

به همین شکل، تمام مسابقات دیگر کورت‌ها هم برگزار می‌شوند.

Shahghale
01-29-2015, 03:05 PM
دوست عزیز من یک سوال داشتم. الان تقریبا همه ی شبکه های اینترنتی که در streamhunter وجود داره با کیفیت hd پخش میشه. WiZiWiG TV که مثل اینکه بسته شده. اگر کیفیت کانال HD نباشه من میتونم انلاین ببینم. جایی هست که به من معرفی کنید.

PowerVu
01-29-2015, 11:08 PM
دوست عزیز من یک سوال داشتم. الان تقریبا همه ی شبکه های اینترنتی که در streamhunter وجود داره با کیفیت hd پخش میشه. WiZiWiG TV که مثل اینکه بسته شده. اگر کیفیت کانال HD نباشه من میتونم انلاین ببینم. جایی هست که به من معرفی کنید.

درود بر شما

دوست عزیز اتفاقاً «تمام» لینک‌های رایگان ویدیوهای زنده‌ی ورزشی روی سایت DrakulaStream با نازل‌ترین کیفیت ممکن پخش می‌شوند تا همه‌ی مردم در سرتاسر جهان توانایی تماشای آن را داشته باشند. اگر شما آرم HD را در گوشه‌ی تصویر Eurosport مشاهده می‌فرمایید، به معنای پخش HD نیست. بلکه این سایت کیفیت Live Stream این کانال‌ها را آن‌قدر پایین آورده، که حتی با اینترنت 512 کیلوبیت الی یک مگابیت در ثانیه ایران که شاید افتضاح‌ترین اینترنت در جهان باشد، هم قابل تماشاست. آن‌قدر کیفیت پایین است که به دلیل Pixelate شدن، گاهی توپ تنیس در رالی‌ها دیده نمی‌شود.

اگر این کانال‌ها با کیفیت واقعی خود پخش شوند، حتی اینترنت 5 الی ده «مگابیتی» هم کافی نخواهد بود. در حالی که الان با 512 کیلوبیت یعنی یک دهم 5 مگابیت، هم می‌توان این مسابقات را از اینترنت تماشا کرد.

بنابراین، سایت StreamHunter پایین‌ترین کیفیت را داراست، اما اگر با این وجود، شما باز هم در تماشای تصاویر با وقفه و مکث روبرو هستید، بنابراین مشکل را باید در ISP و ارائه دهنده‌ی خدمات اینترنت خود بیابید چرا که پخش زنده‌ی بی‌کیفیت‌تر از این سایت نه وجود دارد و نه اصلاً اگر کیفیت پایین‌تر بیاید، به دلیل شطرنجی شدن، دیگر چیزی از مسابقه معلوم نیست.

در حال حاضر به جز سایت StreamHunter می‌توانید کانال یورواسپورت را از ایــــن (http://cricfree.sx/euro-sports-live-stream) سایت هم تماشا کنید که کیفیتش در همان حد StreamHunter پایین است.

Shahghale
01-30-2015, 07:57 PM
ممنون از توضیح کاملی که دادید. نمیدونم والا چی بگم. من تو youtube راحت می بینم ولی وقتی میام darkstream گیر میکنه.
به هر حال بازم ممنون.

46and02
01-31-2015, 11:22 AM
با سلام خدمت پاور عزیز
از اونجایی که من هم مثل اکثر دوستان در زمان مسابقه فینال سر کار هستم. میخواستم بدونم چه زمانی میشه تکرار کامل مسابقه فینال رو ببینم. (میخوام اون تا اون ساعت ایزوله از همه اخبار بازی رو مثل حالت زنده تماشا کنم)
ضمناً کانال های یورو اسپرت رو با سیسیکم باز دارم.
متشکرم.

PowerVu
01-31-2015, 11:53 PM
با سلام خدمت پاور عزیز
از اونجایی که من هم مثل اکثر دوستان در زمان مسابقه فینال سر کار هستم. میخواستم بدونم چه زمانی میشه تکرار کامل مسابقه فینال رو ببینم. (میخوام اون تا اون ساعت ایزوله از همه اخبار بازی رو مثل حالت زنده تماشا کنم)
ضمناً کانال های یورو اسپرت رو با سیسیکم باز دارم.
متشکرم.

درود بر شما

دوست عزیزم هر دو کانال Eurosport یک و دو، پس از اتمام پخش زنده، بارها مسابقه فینال را به صورت بازپخش نشان خواهند داد. منتها به دلیل پخش رقابت‌های مختلف ورزشی از این دو کانال، گاهی ساعات برنامه‌ی بازپخش فینال گرند اسلم آزاد استرالیا، کمی عقب و جلو می‌شه.

بهترین روش برای کسب اطلاع از زمان دقیق، مراجعه به جدول برنامه‌های این دو کانال است. پس از برگزاری فینال آقایان، در هر زمان که فرصت تماشای تلویزیون را داشتید، لطفاً ایـــــن (http://tv.eurosport.com/tvschedule.shtml) صفحه را برای یافتن ساعت دقیق بازپخش چک بفرمایید.

نکته: به زمان‌های اعلام شده، می‌بایست «دو و نیم ساعت» اضافه کنید تا به وقت ایران تبدیل شوند.
مثلاً ساعت 14:30 سایت یورواسپورت، معادل ساعت 17:00 ایران خواهد بود.

ضمناً ساعت بازپخش فینال مردان از کانال رایگان ESPN Caribbean، ساعت «هفت و نیم امشب» (یک‌شنبه) به وقت ایران است.