PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک اکانت سی‌سی‌کم 2 ماهه از Extreme Servers

KING OF CLAY
08-29-2014, 12:00 PM
فروش يک اکانت CCcam از سايت Extreme Servers که 15 مرداد خريدمش و اعتبارش سه ماهه است.

2 ماه و 7 روز از اعتبارش مونده(بدون احتساب 7 شهريور).25 هزار تومن میفروشمش.
(اکانت يک ماهه از سايت اکستريم 20 هزار تومنه و ميتونيد فقط با 5 هزار تومن بيشتر يک اکانت دو ماهه داشته باشيد.)

بعد از خرید یوزر و پسوورد اکانتی که باهاش این اکانت رو گرفتم در سایت اکستریم به شما میدم تا بتونین اخبار سرورها دنبال کنید و اگر مشکلی هم وجود داشت بتونین مستقیما خودتون در سایت مطرح کنید.
(من در این یک ماهی که ازین اکانت استفاده کردم هیچ مشکلی نداشته و به خاطر یک سری مسائل فعلا قصد استفاده از سی‌سی‌کم رو ندارم).

در ضمن کيفيت اين اکانت با کيفيت ديگر اکانت هاي سايت اکستريم هيچ فرقي ندارد و بعد از فروش هم من هيچگونه استفاده اي ازش استفاده نميکنم ازین بابت کاملا مطمئن باشید.

برای خرید به من پیغام خصوصی ارسال کنید.

KING OF CLAY
08-30-2014, 07:37 PM
با توجه به اینکه الان US Open در حال برگزاریه و همه اکانت دارید الان کسی اکانت لازم نداره ولی اگر کسی احیانا خاست که تا 10-15 روز اکانت خریداری کنه از طریق پیام خصوصی به من اطلاع بده

هرچقدرم که از مدت اکانت کم بشه مسلما قیمتش میاد پایینتر