PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرنداسلم سال 2014 ؛ ویمبلدون

صفحه ها : [1] 2 3

Behr@d
06-21-2014, 12:16 PM
آقا مثلا از دوشنبه (پس فردا) ویمبی شروع میشه ها .... چرا کسی تاپیک رو نمیزنه و همه منتظر هم دیگه اند ؟؟!! نکنه جام جهانی حواس همه رو به خودش پرت کرده باشه ؟؟!!

یادتون نره جام جهانی ما گرنداسلم ها هستن که به جای هر چهار سال یکبار ، هر سال چهار بار برگزار میشه ... پس به امید دیدن مسابقاتی زیبا و رقابتی فوق العاده در ویمبلدون امسال ... :655:

و در آخر به امید قهرمانی یگانه ماتادور دنیای تنیس .... رافــــــــــــــــــــــــا :583:

قرعه ی بخش آقایان (http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/draws/ms/index.html)

قرعه ی بخش بانوان (http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/draws/ws/index.html)

خواهشا در نظرسنجی هم شرکت کنید ...

http://picxure.com/images/96102259526264051436.jpg

msh13792
06-21-2014, 12:30 PM
BELI8VE:396::396::396:

zhako
06-21-2014, 12:52 PM
این بار نوبته راجرفدرره که 18مین گرندخودشوبگیره به امید قهرمانی فدرر

roger_024
06-21-2014, 09:34 PM
به امید قهرمانی راجر فدرر

Roger Federer#1
06-22-2014, 01:02 AM
واقعا قرعه خوبی نصیب راجر و نادال شدش مخصوصا نادال امیدوارم هردو آماده باشن و تا سمی بیان بالا نکته جالب برخورد رافا با راسل هستش اونم راند دوم چیزی که تو سال 2012 اتفاق افتاد خیلی دوست دارم دوباره برگزارشه و رافا انتقام اون شکستو بگیره.
راجر امیدوارم روزهای خوبش باشه چون رقیباش کسانی هستن که راجر 60% خودش باشه میتونه شکستشون بده.
ولی اون سمت خیلی زیبا شد قرعه و چه نفرات خوبیم هستن واقعا کار برای افراد اون گروه مشکل شد ولی همین جا میگم این سمت نواک 100% فینالیسته و اگه هرکی جز راجر بره فینال 100% نواک قهرمانه حتی رافا,رافا واقعا صلاحه بردن نواک تو چمن رو برخلاف خاک نداره ولی راجر قبلا نشون داد با تعقیراته تاکتیکاش و سبک بازیش تو چمن میتونه حریف سختی برا نواک باشه اگه فینال راجر و نواک باشه بدون هیچ تعصبی میگم 50/50 هستش ولی به جز راجر هرکی بیاد نواک بعد 5 گرند که تو سه تاش فینالیست بود برای دوومین بار قهرمان ویمبلی میشه.

YOSEF
06-22-2014, 08:09 AM
:001_smile::001_smile::001_smile:داداشRoger Federer#1 انشالله به فینال مرسه راجر بسیار خوشبینم به امید هیجدهمی

sina1993
06-22-2014, 03:49 PM
یه بار هم که قرعه خوب نصیب فدرر شد خودش مشکل درست کرد
دوستان خبر مصدومیت فدرر صحت داره؟مشکلی برای شرکت توی ویمبلدون داره؟

Behr@d
06-22-2014, 04:09 PM
برنامه ی روز نخست بازی ها :

http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/index.html

Ahoura
06-22-2014, 06:52 PM
یه بار هم که قرعه خوب نصیب فدرر شد خودش مشکل درست کرد
دوستان خبر مصدومیت فدرر صحت داره؟مشکلی برای شرکت توی ویمبلدون داره؟

یه جا خوندم مثل اینکه گفته مشکل جدی ای نیست !

http://www.tennis-image.com/images/05998037103221995160.jpg

Paymaan
06-22-2014, 07:14 PM
من هم خیال این دوستمون رو با این عکس راحت کنم که مشکل جدی نیست :434:. حداقل از دست های رافا که از آرماتور بند ها هم به مراتب خراب تره , بهتره :434:

Mahdi Naji
06-22-2014, 07:45 PM
دوستان این مصدومت نیس که راجر گفته ی شب داشته با دختر هاش بازی می کرده دستش زخم شده
ایا به زخم کوچک شما میگین مصدومیت؟؟؟؟
beli8ve
with my Xperia acro s

M A E S T R O
06-22-2014, 08:12 PM
ایا نادال می تواند از هفته نخست ویمبلدون جان سالم به در ببرد ؟
ایا کسی نیاز به یاداوری داره که نادال فینالیست 5 دوره از رقابتهای ویمبلدون و قهرمان دو دوره از این رقابتها بوده ؟
اما در دو سال گذشته از جنگ قهرمانی بدور بوده است ! نادال در یک بازی معروف در راند دوم ویمبلدون مقابل راسل بازنده و حذف شد ! او در سال 2013 نیز در راند نخست مقابل استیو داریس شکست خورد !
در هر مورد زانوی نادال باعث شکست رافا مقابل دو بازیکن هجومی شد !
هفته گذشته در جام هال المان نادال مقابل داستین براون بازیکن پرانرژی شکست خورد !
در هفته اول ویمبلدون چمن کمتر لگدمال شده که همین امر باعث لیز تر و سریعتر بودن سطح چمن می شود ! نادال برای رهایی از هفته نخست ویمبلدون به یک فوتورک عالی در بازیهای نخست خود در بازیهای به مراتب سریعتر هفته اول دارد !
نادال بیش از اینکه نگران حریف خود در نیمه نهایی باشد بیشتر نگران حریفان خود در راندهای نخست این بازیهاست !
خبر خوب برای رافا این است که اگر او بتواند هفته اول را پشت سر بگذارد در هفته دوم چمن فرسوده و تقریبا شبیه به خاک می شود ! که همین باعث طولانی تر شدن امتیازات می شود ! رالیهای طولانی در بخش بیسلاین که همان چیزی است که رافا می خواهد ! اگر او بتواند فرم خود در چند سال گذشته را به نمایش بگذارد میتواند قهرمان شود ! با این حال او باید مراقب بازیهای خود در راندهای نخست باشد !

king of spin
06-22-2014, 09:01 PM
ایا نادال می تواند از هفته نخست ویمبلدون جان سالم به در ببرد ؟
ایا کسی نیاز به یاداوری داره که نادال فینالیست 5 دوره از رقابتهای ویمبلدون و قهرمان دو دوره از این رقابتها بوده ؟
اما در دو سال گذشته از جنگ قهرمانی بدور بوده است ! نادال در یک بازی معروف در راند دوم ویمبلدون مقابل راسل بازنده و حذف شد ! او در سال 2013 نیز در راند نخست مقابل استیو داریس شکست خورد !
در هر مورد زانوی نادال باعث شکست رافا مقابل دو بازیکن هجومی شد !
هفته گذشته در جام هال المان نادال مقابل داستین براون بازیکن پرانرژی شکست خورد !
در هفته اول ویمبلدون چمن کمتر لگدمال شده که همین امر باعث لیز تر و سریعتر بودن سطح چمن می شود ! نادال برای رهایی از هفته نخست ویمبلدون به یک فوتورک عالی در بازیهای نخست خود در بازیهای به مراتب سریعتر هفته اول دارد !
نادال بیش از اینکه نگران حریف خود در نیمه نهایی باشد بیشتر نگران حریفان خود در راندهای نخست این بازیهاست !
خبر خوب برای رافا این است که اگر او بتواند هفته اول را پشت سر بگذارد در هفته دوم چمن فرسوده و تقریبا شبیه به خاک می شود ! که همین باعث طولانی تر شدن امتیازات می شود ! رالیهای طولانی در بخش بیسلاین که همان چیزی است که رافا می خواهد ! اگر او بتواند فرم خود در چند سال گذشته را به نمایش بگذارد میتواند قهرمان شود ! با این حال او باید مراقب بازیهای خود در راندهای نخست باشد !

درود بر شما:583::583::583:

sina1993
06-22-2014, 09:06 PM
قهرمانی فدرر و شکست نادال توی دور اول تورنمنت هال چیزی رو مشخص نمیکنه اگه نادال هفته اول رو بگذرونه به نظرم به فینال میرسه و بعیده فدرر یا رائونیک بتونن جلوشو بگیرن.
خیلی ممنون از توضیحاتی که دوستان درباره مصدومیت فدرر دادن امان از دست این وروجکها که با این کاراشون فشار خون میلیونها نفر رو بالا پایین میکنن
http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/4.gif

nima.a
06-22-2014, 09:58 PM
2014 Wimbledon: Tennis.com Picks

http://www.tennis.com/pro-game/2014/06/2014-wimbledon-our-picks/51824/#.U6cmQfmSySp

Ahoura
06-23-2014, 03:12 AM
خب عکس گویای همه چیز هست :434: توضیحی نیاز نداره عکس :434:

ا[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/83016444194230147998.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/83016444194230147998.jpg (http://www.tennis-image.com/images/83016444194230147998.jpg)

اما حالا پیش بینی های خودم :shame:
قهرمان مردان : جوکوویچ | زنان : سرنا | Men's Sleeper : واورینکا یا مـاری | Women 's Sleeper : هالپ یا لی نا

اون پیش بینی بود اما چیزی که دوست دارم اتفاق بیوفته کاملا واضحه :434:
فدرر قهرمان مردان ، مـریا ویکا فینال ، قهرمان مـریا ، تـــــــــمــــام :434:

SOHEIL_6128
06-23-2014, 12:28 PM
به امید پیروزی راجر
خوب هر چی باشه سلطان چمن هستش ایشالا اتفاق 2 سال پیش تکرار میشه

nima.a
06-23-2014, 12:42 PM
این تورنومنت من از نادال خیلی بیمناکم!

دوستان راجری بیاین دست به دعا برداریم رافا در راند های اول حذف بشه :182:

S.I.N.A
06-23-2014, 01:24 PM
سلام
كانالهاى پخش كننده مسابقات معرفى نميشه ؟؟

omidd
06-23-2014, 01:31 PM
خب از فرصت استفاده کنیم و نقدی بر فصل چمن داشته باشیم خداروشکر سه روز مرخصی دادن تا دور اولو ببینم برم هرچند خیلی سخته مهمترین تورنمنت فصل برای من نتونم بازیارو ببینم.
از هال شروع میکنم که خدارو شکر راجر تونست قهرمان بشه هر چند این قهرمانی تعیین کننده برای قهرمانی در ویمبلدون نیست و راجر باید خیلی خیلی بهتر باشه اما خب روحیه راجرو کمی بالا میتونه ببره.
انتظارشو داشتم رافا بازی اولو ببازه این برون سبک بازیش جوری که رافا اذیت میشه اونم بازی اول.
اما بریم ویمبلدون:
انصافا یکی از متعادل ترین قرعه های ممکن بودش و باید ببینیم رافا و راجر میتونن برای چهارمین بار در این زمین مقابل هم قرار بگیرن یا خیر که بنظرم اینطور نشه یا رافا یا راجر قبل سمی حذف میشن هر چند امیدوارم اون فرد راجر نباشه ولی اگه برن سمی چه بازی بشه من باید این بازیا رو فقط تجسم کنم دیگه!!!
از اون طرفم هزار درصد اعتقاد دارم نوله میاد فینال و اندی نمیتونه این فشارو که مدافع عنوان قهرمانی رو تحمل کنه و نوله با توجه به شرایطی که داره اعتقاد دارم همونطور که سید اول بنظرم امید اول قهرمانی ( هر چند خودم احساسی و کمی بخاطر گذشته به راجر رای دادم).
بقول دوستمون هر کی جز راجر بیاد فینال و اون طرفم نوله بیاد نوله با فاصله احتمال قهرمانیش بیشتر.
خلاصه لذت ببرین از این بازیا و امیدوارم شایسته ترین فرد (امیدوارم راجر باشه) قهرمان بشه یعنی میشه راجر 18 بگیره؟بقول ندا چرا که نه!!!
با ارزوی تورنمنتی جذاب پرهیجان و دیدنی برای شما عزیزان.
موفق و پیروز باشین :583::443:

sina1993
06-23-2014, 02:10 PM
سلام
كانالهاى پخش كننده مسابقات معرفى نميشه ؟؟
بعضی اوقات کمی دیر لیست منتشر میشه کار راحتی نیست که لیست تمام شبکه ها رو یه جا بذارن تنها شبکه رایگان ad sport هست که گزارشگرش عرب زبانه
برای مطلع شدن از بقیه کانالها بهتره منتظر باشیم تا پاور جان لطف کنن لیست رو بذارن (حتما صلاح نیست روز اول بازیها رو نگاه کنیم :434:)

onikas
06-23-2014, 02:31 PM
سلام دوستان
کدوم شبکه پخش مستقیم داره؟؟؟؟

mspayam
06-23-2014, 06:18 PM
امروز اندی خوب و آماده ظاهر شد. سروهاش خیلی خوب بودن و نشون از درمان کامل کمرش دارن.

خوشبختانه قرعه ی خوبیه و ظاهراً همه ی دوستان راضین. با اینکه به نظر من سید یک بودن حق جوکر نبود، اما خوب وقتی اندی رفته بود مرخصی برای جراحی و راحر و رافا هم راندهای پایین پارسال حذف شدن، دیگه گزینه ای بهتر از نواک پیش رو نبود.

این تنها گرنداسلمیه که از سال 2010 هر سال یکی از بیگ فور اون رو برنده شده و پس از پایان سلطه ی راجر در 2009 بر این گرند اسلم هیچکس نتونسته از قهرمانیش دفاع کنه. باید فعلاً صبر کرد و دید چه اتفاقاتی در آینده پیش بیاد و آیا باز یکی از بیگ فور قهرمان این گرند اسلم یا اینکه قهرمان جدیدی جام قهرمانی رو بالای سرش می بره.

به نظر من گولبیس می تونه توی این تورنمنت برای نواک مشکل آفرین باشه، البته نباید واورینکا رو هم نادیده گرفت که می تونه رقیب جدی ای برای فدرر باشه. ولی پیش از هر چیز باید دید که آیا امسال هم مثل سال قبل شاهد شگفتی های زیادی در راندهای پایین هستم یا نه.

Roger Federer#1
06-23-2014, 09:09 PM
خوب ماری امروز خوب بازی کرد نشون داد که داره کم کم میشه اندی قبل مصدومیت هنوز 100% نشد.
نواک عالی بود واقعا تفاوت تو سروهاش و حرکتاش تو چمن نسبت به سال های قبل کاملا مشخصه یا اینکه بنده این نظرو دارم چون تاحالا نواکو ندیدم اینجوری تو چمن سرو بزنه و گام برداشتنشم نصبت به سال های قبل تعقیر کرده بود.
گولبیس یا هرکسی این سمت تنها میتونن حریف سخت برای نواک باشن نه برنده همونطور که قبل هر گرند گفتم الانم میگم نواک تنیسوریه تنها درحالتی فینالیست گرند نمیشه که یا حریفاش راجر,رافا,اندی باشن یا استن آماده که راجرو رافا با استن سمتش نیستن ولی این ماری کسی نیست که بتونه نواک رو ببره مگر اینکه دوباره بشه اندی قبل,جز این تنیسورا هرکی نواکوحذف کرد (که فعلا بعیده) شک نکنید قهرمانه چون ازسال 2011 یا نواک خودش قهرمان گرند بود یا کسی که نواک رو شکست داد راجرو رافا اسطورن سمپراس و آغاسی اسطورن اندی عالیه و... ولی نبوغ نواک یه چیز دیگست,واقعا تنیسوریه که اگه آماده باشه و ریتمش بهم نریزه هیچ تنیسوری با آمادگی 100% هم نمیتونه شکستش بده.

Mahmood
06-23-2014, 10:30 PM
خوب ماری امروز خوب بازی کرد نشون داد که داره کم کم میشه اندی قبل مصدومیت هنوز 100% نشد.
نواک عالی بود واقعا تفاوت تو سروهاش و حرکتاش تو چمن نسبت به سال های قبل کاملا مشخصه یا اینکه بنده این نظرو دارم چون تاحالا نواکو ندیدم اینجوری تو چمن سرو بزنه و گام برداشتنشم نصبت به سال های قبل تعقیر کرده بود.
گولبیس یا هرکسی این سمت تنها میتونن حریف سخت برای نواک باشن نه برنده همونطور که قبل هر گرند گفتم الانم میگم نواک تنیسوریه تنها درحالتی فینالیست گرند نمیشه که یا حریفاش راجر,رافا,اندی باشن یا استن آماده که راجرو رافا با استن سمتش نیستن ولی این ماری کسی نیست که بتونه نواک رو ببره مگر اینکه دوباره بشه اندی قبل,جز این تنیسورا هرکی نواکوحذف کرد (که فعلا بعیده) شک نکنید قهرمانه چون ازسال 2011 یا نواک خودش قهرمان گرند بود یا کسی که نواک رو شکست داد راجرو رافا اسطورن سمپراس و آغاسی اسطورن اندی عالیه و... ولی نبوغ نواک یه چیز دیگست,واقعا تنیسوریه که اگه آماده باشه و ریتمش بهم نریزه هیچ تنیسوری با آمادگی 100% هم نمیتونه شکستش بده.
شما مطمئنی طرفدار راجر فدرر هستی؟!!!
طرز فکرتون اصلا با عنوان یوزرتون همخونی نداره...
واقعا فکر میکنید نواک جوکویچ نبوغش بیشتر از فدرر هست و اگه آماده باشه هیچ تنیسوری حتی با آمادگی صد در صد هم نمیتونه شکستش بده؟!
به قول شهاب جان عجیبا غریبا...

Roger Federer#1
06-24-2014, 12:12 AM
شما مطمئنی طرفدار راجر فدرر هستی؟!!!
طرز فکرتون اصلا با عنوان یوزرتون همخونی نداره...
واقعا فکر میکنید نواک جوکویچ نبوغش بیشتر از فدرر هست و اگه آماده باشه هیچ تنیسوری حتی با آمادگی صد در صد هم نمیتونه شکستش بده؟!
به قول شهاب جان عجیبا غریبا...
من هیچ وقت علاقم نصبت به منطقم برتری نداره,ریتمی که نواک از سال 2011 پیش گرفتو حتی راجر تو دورانه اوجشم به این شکل نبود (دلیلشم اینه که از سال 2011 نواک تو 85% تورها یا فینالیسته یا قهرمان و اگه قهرمان نشه کسی قهرمانه که تونسته باشه نواکو شکست بده نواک خودتونم میبینین اکثر گرندها و مسترزها یا قهرمانه یا فینالیست خیلی مهمه یه تنیسور 4 سال تو یه ریتم ثابت باشه اونم تو بین این همه تنیسور قدرو جوانو مدعی ولی این کارو نواک انجام میده,البته این از دیده شخصیه بندست راجر نبوغشو از ابتدای دوران تنیس نشون داد حتی الانم بااین سن داره نشون میده ولی ریتمی که نواک گرفتو تو هیچ دوران هیچ تنیسوری نداشت بدون شک,راجر سه سال سلطنت کرد تو تنیس سه برابر نواک هم جام گرفت ولی بود تورهایی که راند اول حذف شد یا از تنیسورهای کم نامو نشان باخت ولی نواک از سال 2011 نشون داد تنیسوری نیست مخصوصا تو گرند که یه تنیسور خارج تاپ تن بیاد شکستش بده.
این دلایلی بود که اون حرفو زدم وگرنا تنیس راجر قابل وصف نیست بدونه شک,از اینکه طرفدار راجرم 1% هم شک نکن اگه پست های بنده رو خونده باشید میبینید هیچ وقت به طرفداری کسی حرفی نزدم بلکه تمام حرفام یا تعریفام به حق و منطقی بود.
مرسی از شما

Mehdiii
06-24-2014, 12:16 AM
اولاً یک ماهی میشه که اندی تقریباً به آمادگی صددرصد رسیده عملکردش تو فصل خاک به جز بازیش با نادال فوق العاده بود . ماری تو ویمبی شانس اولو داره ، برخلاف نظر شما همین نواک آماده رو پارسال محو کرد . با اینکه حتی خودش زیاد حال و روز خوبی نداشت .
دوماً قسمت دوم حرفاتون نشون میده که اطلاعات تنیستون کمی ناامید کنندست . نواک بارها و بارها در بالاترین آمادگی جلو فدرر و نادال و ماری بازنده بوده . زیاد راه دوری نمیرم ، یواس 2010 ،رولند 2011 ، رولند 2012 ، ویمبی 2012 ، یواس 2012، رولند2013 ، ویمبی 2013 ، یواس2013 .بازم بگم ...
نمیخوام از نادال مایه بزارم ولی اگه میخوای بدونی نبوغ واقعی چیه توصیه میکنم فینال یواس 2013 رو یه بار دیگه ببین .
شما گفتین که نواک "تنیسوریه که اگه آماده باشه و ریتمش بهم نریزه هیچ تنیسوری با آمادگی 100% هم نمیتونه شکستش بده" . خدمت شما عرض کنم که تنیسورای بزرگ با برنامه و پلن وارد کورت میشند در واقع تاکتیکاشونو برای مقابله با حریف برنامه ریزی میکنند که هدف اصلیشون بهم زدن ریتم حریف هست . شما وفتی میبینید که نواک ریتمشو تو ویمبی 2013 یا رولند 2014 یا... از دست میده دلیل اصلیش تاکتیک حریفانشه . (البته همیشه استثنا وجود داره). فکر کنم منظورشما این بود که اگه حریف های نواک کاری به کارش نداشته باشند و مثل ماست بزارند هر کاری دلش خواست بکنه اونوقت هیچ کس جلودار نواک نیست .
هیچ شکی نیست که نواک بازیکن فوق العادیه و جزو بزرگان تاریخ تنیسه ولی وقتی صحبت از افرادی مثل فدرر ، نادال یا سمپراس به میان میاد من هیچ کسیو ندیدم جرات کنه که نام نواکو هم رده با این افراد قرار بده . شما اولین نفر هستید !!!

ibo8631
06-24-2014, 12:18 AM
پاور جان
ممنون مث همیشه برا اعلام کانالا
یه نکته فقط، پکیج srg که هک شده، تو اون پست جلوی اون کانالا رایگان بزنین بهتره

Roger Federer#1
06-24-2014, 12:37 AM
اولاً یک ماهی میشه که اندی تقریباً به آمادگی صددرصد رسیده عملکردش تو فصل خاک به جز بازیش با نادال فوق العاده بود . ماری تو ویمبی شانس اولو داره ، برخلاف نظر شما همین نواک آماده رو پارسال محو کرد . با اینکه حتی خودش زیاد حال و روز خوبی نداشت .
دوماً قسمت دوم حرفاتون نشون میده که اطلاعات تنیستون کمی ناامید کنندست . نواک بارها و بارها در بالاترین آمادگی جلو فدرر و نادال و ماری بازنده بوده . زیاد راه دوری نمیرم ، یواس 2010 ،رولند 2011 ، رولند 2012 ، ویمبی 2012 ، یواس 2012، رولند2013 ، ویمبی 2013 ، یواس2013 .بازم بگم ...
نمیخوام از نادال مایه بزارم ولی اگه میخوای بدونی نبوغ واقعی چیه توصیه میکنم فینال یواس 2013 رو یه بار دیگه ببین .
شما گفتین که نواک "تنیسوریه که اگه آماده باشه و ریتمش بهم نریزه هیچ تنیسوری با آمادگی 100% هم نمیتونه شکستش بده" . خدمت شما عرض کنم که تنیسورای بزرگ با برنامه و پلن وارد کورت میشند در واقع تاکتیکاشونو برای مقابله با حریف برنامه ریزی میکنند که هدف اصلیشون بهم زدن ریتم حریف هست . شما وفتی میبینید که نواک ریتمشو تو ویمبی 2013 یا رولند 2014 یا... از دست میده دلیل اصلیش تاکتیک حریفانشه . (البته همیشه استثنا وجود داره). فکر کنم منظورشما این بود که اگه حریف های نواک کاری به کارش نداشته باشند و مثل ماست بزارند هر کاری دلش خواست بکنه اونوقت هیچ کس جلودار نواک نیست .
هیچ شکی نیست که نواک بازیکن فوق العادیه و جزو بزرگان تاریخ تنیسه ولی وقتی صحبت از افرادی مثل فدرر ، نادال یا سمپراس به میان میاد من هیچ کسیو ندیدم جرات کنه که نام نواکو هم رده با این افراد قرار بده . شما اولین نفر هستید !!!

اون قسمت قرمز هم تو نظرم گفتم جز این سه نفر و استن آماده کسی نمیتونه شکستش بده (من هم با اطلاع از سابقه بازی های نواک با این سه گفتم جز راجر بزرگ نادال و ماری و استن آماداه کسی نمیتونه شکستش بده واقعا هم همینطور هستش و اینم میدونم که نواک همیشه ضعف بخوصوصی با ماری داره مخصوصا تو چمن) یه بار دیگه نظرمو بخونید,بازم تو نظرهام گفتم این نظر شخصیه بندست و نظر شما هم قابل احترام و به روی چشم بنده جای داره این دیدی هستش که من بدون تنفر از تنیس نواک دارم (شاید به قول شما من اطلاعی از تنیس ندارم ولی اطلاعاتم انقدرهم ناامیدانه و ناپخته نبود عادت ندارم بدونه شواهد حرفی واحی بزنم ممنون میشم از این پس نظرهارو بادقت بخونید نه اینکه بدون تمرکر بعد خوندن دوخط سری بخونین تا بیان جواب بدین)
ممنون از شما دوست عزیز

king of spin
06-24-2014, 08:08 AM
اگر اندی مسخره بازی در نیاره،از اون سمت فینالیست میشه.توی چمن اندی توانایی بردن نواکو داره.این سمت جدولم نادال هفته اولو رد کنه فینالیسته. هر کدوم از سه بازی اول براش حکم فینالو داره.

lordmani
06-24-2014, 08:37 AM
اندی ماری، تنیس‌باز اسکاتلندی و قهرمان سال پیش مسابقات ویمبلدون در اولین بازی‌اش در مسابقات امسال دیوید گرافین را 6 – 1، 6 – 4 و 7 – 5 شکست داد و به دور دوم صعود کرد.
ماری که از این پیروزی بسیار خوشحال بود پس از بازی گفت:«خوب بود. صبح که بیدار شدم مضطرب بودم اما در زمین با هوادارانی که ورزشگاه را پر کرده بودند مواجه شدم و آن‌ها از همین اولین بازی من را حمایت کردند».

ماری که با قهرمانی در ویمبلدون سال 2013 اولین بریتانیایی نام گرفت که بعد از 77 سال این جام را به دست آورده برای موفقیت در فصل جاری تصمیم گرفته از آملی مورسمو، نفر اول سابق زنان جهان از کشور فرانسه به عنوان مربی کمک بگیرد.

او البته درگیری مطبوعاتی عجیبی هم با ویرجینیا وید، اسطوره تنیس زنان بریتانیا داشت.

وید در گفت و گو با رسانه‌های بریتانیایی گفته بود وقتی شنید ماری تصمیم گرفته از یک مربی زن استفاده خواهد کرد فکر کرده بود یک خبر طنز است.

با این حال ماری در دفاع از تصمیمش مبنی بر کمک گرفتن از مورسمو گفته بود:«وید قبلا هم چنین رفتاری با من کرده بود. حرف‌های او من را متعجب نمی‌کند».

وید در سال 2012 هم که ماری در اوپن فرانسه شکست خورده بود گفت:«ماری را باید ملکه داستان‌های درام دانست» و ملکه خواندن ماری در این اظهار نظر خیلی سر و صدا به پا کرد.

ماری در ادامه دفاعش از مورسمو گفت:«دلیلی که من از آملی خواستم که به من کمک کند این بود که شخصیت درستی پیدا کنم و از تجربیات او استفاده کنم. به نظر من او به من کمک می‌کند. من از روزهایی که زیر نظر او تمرین کرده‌ام خیلی لذت برده‌ام. عالی بوده. اگر هم قرار است این کار من باعث شود که مربیان زن بیشتری در این ورزش به فعالیت بپردازند، اتفاق خیلی خوبی است. چون هیچ دلیلی وجود ندارد که بگویید آملی چیزی ندارد که به من کمک کند».

مورسمو که خودش در سال 2006 قهرمان ویمبلدون شده بود، پارسال مربیگری ماریون بارتولی ایتالیایی را بر عهده داشت و او را به قهرمانی در این مسابقات رساند. ماری هم امیدوار است با کمک مورسمو اولین بریتانیایی تاریخ باشد که از قهرمانی‌اش در ویمبلدون دفاع می‌کند (2 سال پیاپی قهرمان ویمبلدون می‌شود).

ماری می‌گوید:«وقتی مسابقه شروع می‌شود نباید یک لحظه هم به قهرمانی پارسال فکر کنم. همه تمرکز من روی مسابقات امسال است. اصلا به پارسال فکر نمی‌کنم».

این تنیس‌باز 27 ساله از این که نگران مسابقات امسال است خوشحال هم هست:«احساسم درست مثل پارسال است که هنوز قهرمان نشده بودم. خیلی اضطراب دارم و فکر می‌کنم این خوب است. دقتم را بالا می‌برد».

lordmani
06-24-2014, 08:47 AM
راجر فدرر، مرد شماره یک سابق جهان ممکن است مسابقات ویمبلدون را به خاطر آسیب‌دیدگی دست یا از دست بدهد یا با بانداژ بازی کند.
او که با قهرمانی در 17 گرنداسلم پرافتخارترین تنیس‌باز دنیا به حساب می‌آید وقتی داشت با دختران 4 ساله‌اش بازی می‌کرد آسیب دید.

فدرر 33 ساله که 7 بار هم قهرمان ویمبلدون شده است امیدوار بود با رسیدن به رکورد 8 جام قهرمانی در این مسابقات یک بار دیگر به اوج برگردد در مصاحبه‌ای با نشریه لاندن ایوینینگ استاندارد از این که اینقدر خبر مصدومیتش زود به همه جا رسیده تعجب کرد:«شما هم می‌دانید چه شده است؟ داشتم در جنگل بازی دخترانم بازی می‌کردم که یک شاخه به دستم خورد».

اینطور که مشخص است مصدومیت دستش خیلی جدی نیست اما پزشکان معتقد است آسیب‌پذیری دستش در مسابقات سخت و سنگین ممکن است بیشتر شود.

roger_024
06-24-2014, 11:39 AM
امیدوارم که آسیب دیدگی فدرر بیشتر نشه
ویمبی بدون فدرر بی معنی میشه

SHIR FarHad
06-24-2014, 04:25 PM
این که راجر کبیر توی سنتر کورت حضور نداره واقعا مایه ی شرمساریه

2329
06-24-2014, 04:35 PM
چرا در سايت livescore رافائل نادال پائين Martin Klizan قرار داده است و جكويج را بالاي سر حريفش .آيا در سيد بندي انجام شده جكويچ اول و نادال دوم مي باشد و يا خير؟

lordmani
06-24-2014, 04:57 PM
پیروزی استاد رو تبریک میگم . راجر امروز خوب بازی کرد.

PowerVu
06-24-2014, 05:38 PM
http://i0.statig.com.br/bancodeimagens/0w/6i/jo/0w6ijorh5trtsvyor8bcq07i4.jpg (http://i0.statig.com.br/bancodeimagens/0w/6i/jo/0w6ijorh5trtsvyor8bcq07i4.jpg)

خانم کرولاین ووزنیاکی شماره یک پیشین جدول رده بندی برترین تنیس‌بازان زن جهان در خصوص بازی‌های جالب جام جهانی فوتبال در حاشیه‌ی کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی دور نخستش لحظاتی پیش گفت:

«یکی از مسابقاتی که خیلی توجهم را جلب کرد، مسابقه ایران و آرژانتین بود. ایران بازی بسیار خوبی انجام داد و تا آخر مسابقه، برنده مشخص نبود. ممکن بود هر لحظه نتیجه نهایی به نفع هر یک از این دو تیم رقم بخورد. اما ایران خیلی خیلی قوی و خوب بازی کرد.»

davidbeckham
06-24-2014, 08:02 PM
http://www.shiaupload.ir/images/83866548150974093847.jpg

Roger Federer#1
06-24-2014, 09:09 PM
راجرکبیر امروز ست اول و دوم عالی بود ست سوم خوب و امیدوارم همین روندو ادامه بده.
بازی رافارو ندیدم ممنون میشم از دوستانی که بازی رو دیدن بگن وضعیت رافا چطوریا بود حریفش که تو رولند نیشی کوری رو حذف کرده بود چند بازی هم که ازش دیده بودم خوب بازی کرد فقط کمی کم دقت بود میدونستم رافا بازی سختی داره ولی بااین حال خوشحالم که تونست بازیشو ببره.
تاحالا مدعیان خوب کارکردن راجر,نواک,ماری بهتر بودن رافارو ندیدم ولی مطئنم رافا از سد راسل عبور کنه تا سمی تضمین میکنه خودشو راجرم اعتماد بنفس خوبی داشت امیدوارم ریتمشو حفظ کنه تاشاهد سمی راجر و رافا باشیم.

davidbeckham
06-24-2014, 09:13 PM
نادال ست اول بد بود بعدش کم کم خوب شد
این مرحله لعنتی رو بعد از دو سال رد کرد
یه پسینگ شات زد ست دوم کفم برید:350:

Behr@d
06-24-2014, 09:54 PM
البته خشایار جان سال 2012 نادال در راند 2 مغلوب روسول شد ....

Rafaello
06-24-2014, 10:32 PM
چمن ورزشگاه های ویمبلدون تو روزهای اول کاملا یکدست و سبز و زیباست اما امان از روزهای آخر که چمن ورزشگاه ها درب و داغون و پر از کچلیه :434:

Behr@d
06-24-2014, 10:35 PM
این که راجر کبیر توی سنتر کورت حضور نداره واقعا مایه ی شرمساریه

اینکه راجر تو سنترکورت نباشه باعث شرمساری نیست ، اینکه لورنزی تو سنترکورت باشه باعث شرمساریه .... :160:

saeedsafaee
06-25-2014, 12:26 AM
just sabine

narges 95
06-25-2014, 12:48 AM
نادال برنده شد بد بازی نکرد ولی خدایی حریفش سرو های عالی میزد. چندبار نادال تعادلشو از دست داد ولی سریع بلند شدو امتیازو گرفت خوشم اومد

Roger Federer#1
06-25-2014, 01:17 AM
خوب هایلایت بازی نادالو دیدم واقعا بازی سختی بود چند امتیاز زیباهم گرفت مخصوصا تو یه رالی که زمین خورده هم بود بار دیگه جنگندگی مثال زدنیشو اینبار تو چمن نشون داد آفرین به نادال,همونطور که گفته بودم حریفش تنیسور خوبیه ولی خیلی کم دقته فقط قدرتی میزد بدون هدف فقط میزد باز نمیدونست حریفش نادال هستش حتی بزرگانه تنیسم بخوان باهاش بایه ریتم و یه ویژن بازی کنن مشکل میخورن.
ولی بازی دوم نادال با راسل بازم یه بازی مشکل برای نادال تو راند دوم رولند خیلی دوست دارم نادال انتقام اون شکستو بگیره ولی راسل سبکه بازیش تو چمن اونم راند دوم کارو برای رافا سخت میکنه امیدوارم رافا بهتر از بازی امروز باشه چون امروزم طبق هایلایت رافا توپ هارو تو بعضی مواقع مخصوصا تو ریترن ها برای حریفش آماده میکرد راسل هم سروهای عالی داره و برگشتی هاشم عالی کار میکنه به حرحال امیدوارم رافا تا سمی بیاد.

lordmani
06-25-2014, 01:17 AM
راجر فدرر سوییسی رکورددار قهرمانی در ویمبلدون خیلی راحت به دور دوم مسابقات ویمبلدون راه یافت. قهرمان هفت دوره این گرنداسلم در اولین بازی‌اش در عرض تنها یک ساعت و نیم حریف‌اش پائولو لورنزی ایتالیایی را با نتیجه 1-6، 1-6 و 3در عرض تنها یک ساعت و نیم شکست داد.
فدرر که در رده چهارم تنیس مردان جهان قرار دارد در دور نخست این تورنمنت مقابل پائولو لورنتسی ایتالیایی به پیروزی رسید. او بعد از مسابقه از بازی خود ابراز رضایت کرد. فدرر قصد دارد نخستین تنیس باز جهان لقب بگیرد که هشت بار در این تورنمنت قهرمان شده است. او گفت: «اول از همه باید راند اول را پشت سر گذاشت. صمن می‌خواهم این جام را ببرم. این هم شروع بود.»

در دیگر بازی مهم روز سه‌شنبه رافائل نادال مقابل مارتین کلیژان هفتصدمین پیروزی دوران بازی‌اش را جشن گرفت. نفر اول جهان در این مسابقه مقابل حریف اسلواک‌اش در چهار ست پیروز شد. او ست اول را 4-6 باخت، اما سه ست بعدی را با نتیجه مشابه 3-6 از آن خود کرد تا کابوس پارسال و حذف در مرحله اول تکرار نشود.

قهرمان دو دوره این مسابقات گفت: «این هفتصدمین پیروزی من در تور تنیس بود. اما خیلی مهم‌تر از این عدد این است که من به مرحله دوم راه پیدا کردم. من می‌دانستم که امروز نمی‌توانم بهترین تنیس‌ام را بازی کنم. برای همین هم بیشتر خیالم راحت شد که موفق شد.»

نادال در مرحله دوم باید به مصاف لوکاس روسول برود که دو سال پیش در همین مرحله به او باخته بود: «من در برابر لوکاس روسول هنوز یک حساب دارم که باید صاف کنم. امیدوارم این بار بتوانم او را شکست دهم.»

parizad
06-25-2014, 07:40 AM
خدا رو شكر ديروز هر سه تا بازيكن محبوب من بازيشون رو بردند.هم ماريا هم رافا و هم راجر .هر چند رافا متزلزل نشون ميداد و هنوز با چمن غريبگي ميكنه ولي اميدوارم بازي به بازي بهتر بشه تا فتح گرند پانزدهم

sina1993
06-25-2014, 11:08 AM
چرا در سايت livescore رافائل نادال پائين Martin Klizan قرار داده است و جكويج را بالاي سر حريفش .آيا در سيد بندي انجام شده جكويچ اول و نادال دوم مي باشد و يا خير؟
سیستم سیدبندی ویمبلدون تفاوت زیادی با اتحادیه تنیس‌بازان حرفه‌ای جهان دارد و برای همین است که مرد شماره یک تنیس جهان بخت نخست قهرمانی به شمار نمی‌رود

کمیته برگزاری مسابقات ویمبلدون، سومین گرنداسلم سال سیدهای یک تا 32 سال 2014 را اعلام کردند که طی اتفاقی جالب نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان در سید یک قرار گرفت و رافائل نادال، مرد شماره یک تنیس جهان و قهرمان اوپن فرانسه در سید دو.

اتفاق جالب دیگر هم قرار گرفتن اندی ماری، نفر پنجم جهان است که به لطف قهرمانی‌اش در ویمبلدون پارسال بخت سوم قهرمانی امسال است.

دلیل این که جوکوویچ در سید اول قرار گرفته عملکردش در سال‌های اخیر این مسابقات است.

او در سال 2011 قهرمان شد، در سال 2012 به نیمه‌نهایی رسید و در سال 2013 در فینال مغلوب ماری شد و عملکرد بهتری نسبت به ماری داشت.

کل سیدبندی به شرح زیر است:

نواک جوکوویچ
رافائل نادال
اندی ماری
راجر فدرر
استانیسلاس واورینکا
توماس بردیچ
داوید فرر
میلوس رائونیچ
جان ایسنر
کی نیشیکوری
گریگور دیمیتروف
ارنستس گولبیس
ریشار گاسکه
ژو ویلفرید سونگا
یرزی یانویچ
فابیو فونینی
میخاییل یوژنی
فرناندو ورداسکو
فلیسیانو لوپز
کوین اندرسون
الکساندر دولگوپولوف
فیلیپ کولشرایبر
تومی روبردو
گائل مونفیس
نیکولاس آلماگرو
اندره‌آس سپی
مارین چیلیچ
روبرتو بائوتیستا
گیرمو گارسیا لوپز
ایوو کارلوویچ
مارسل گرانویرز
دیمیتری تورسونوف

mspayam
06-25-2014, 05:22 PM
خوب فعلاً که ارنست گولبیس به دست کسی که پارسال فدرر رو حذف کرده بود، حذف شد. به نظر میاد این استاخوفسکی فقط سالی یه بار می تونه خوب بازی کنه و اونم البته توی راندهای پایین حذف می شه.

289
06-25-2014, 10:48 PM
با درود
بازی قشنگی بود بازی نوله با استپانک که خیلی قوی و خوش روحیه بود
این نوید روزهای خوب و مسابقات قشنگتری را میده
حذف گولبیس عجیب بود ضمن اینکه داوید فرر و آزارنکا هم حذف شدند
دقایق آخرین بازی سونگا در ست پنجمه و احتمال حذف اونهم هست
بنظرم نوله قهرمان جامه

saeedfxfx
06-25-2014, 11:02 PM
این شبا من نیستم که بازیهارو ببینو متاسفانه
ولی امشب 3 گیم آخر نواک رو دیدم
استپانک خیلی خوب بود ولی انصافا نوله عالی نبود
امیدوارم بازی به بازی بهتر شه

onikas
06-26-2014, 05:02 AM
استپانک واقعا عالی بود و دلم براش سوخت،،، کاش حداقل 3-2 می باخت :)
لطفا جواب بدید :)
به نظرتون نادال می تونه راحت روسول رو شکست بده یا نه؟
با توجه به بازی اول راجر، به نظرتون بازیش با مولر امروز چند چند میشه؟

mspayam
06-26-2014, 08:14 AM
دیشب برای اولین باز از استپانک خوشم اومد. دیشب شانس خوبی داشت که امسال جوکر رو برای بار دوم در امسال از رسیدن به نیمه نهایی متوقف کنه. سرویس های فوق العاده ای می زد و به خوبی تونسته بود ریتم بازی جوکر رو به هم بریزه. دیشب با حرکات نمایشی و ادا و اطوارهایی که میومد باعث شد بفهمم که چرا با وجود قیافه ی تخت و بی حالتش تونسته بود یه سری از تنیسورهای زن رو به خودش جذب کنه.

رای دادن برای Excellence in Sports Performance Yearly Award یا همون ESPY هم آغاز شده. می تونین به بازیکن های موردعلاقه تون در شاخه های بهترین تنیسور مرد و زن اینجا رای بدین.

http://espn.go.com/espys/2014/

همچنین نادال به عنوان یکی از کاندیداهای بهترین ورزشکار بین المللی هستش. سایر کاندیداهای این قسمت اینبی پارک (گلف زنان)، کریستین رونالدو و سباستن وتل هستن.

به نظر من هم نادال به راحتی از پس روسول برمیاد. اگه اشتباه نکنم یه بار دیگه هم بعد از ویمبلدون دو سال پیش بازی کردن با هم که نادال زد لهش کرد. بازیکن هایی مثل روسول در طول سال فقط یه روز خوب دارن و به خصوص توی گرند اسلم ها خیلی دور از ذهنه که بتونن دو سال یه بازیکن درجه یک رو شکست بدن. حتی بازیکن هایی مثل سودرلینگ هم نتونستن این کار رو بکنن و وقتی سودرلینگ نادال رو در سال 2009 توی رولن گاروس زد، سال بعدش توی فینال به راحتی در سه ست باخت. حالا روسول که دیگه قابل مقایسه با سودرلینگ هم نیست. با این وجود هیچ چیز قطعی نیست و احتمال هرچیزی وجود داره.

lordmani
06-26-2014, 10:40 AM
نوار کامیابی‌های داوید فرر در تورنمنت‌های گرنداسلم با حذف در مرحله دوم ویمبلدون قطع شد. داوید فرر که در هفده گرنداسلم پیاپی دست‌کم به دور سوم راه پیدا کرده بود، روز چهارشنبه در راند دوم این مسابقات در لندن، با شکست پنج سته در برابر نفر 118 جهان قطع شد.
فرر اسپانیایی بخت هفتم قهرمانی مقابل آندری کوزنتسوف روس با نتیجه 7-6، 0-6، 6-3، 3-6 و 2-6 شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. او بعد از اوپن استرالیا در سال 2010 در هیچ گرنداسلمی در مرحله دوم حذف نشده بود. او توی این مدت در 10 گرنداسلم به مرحله یک‌چهارم پایانی راه یافته بود. فرر در مجموع در 46 گرنداسلم تنها یک بار به یک بازیکن با رنک زیر صد نفر باخته بود. سال 2008 در اوپن آمریکا به کی نیشیکوری که آن زمان نفر 126 جهان بود.

کوزنتسوف که سال 2009 در رده جونیورها قهرمان ویمبلدون شده بود، برای اولین بار است که به دور سوم یک تورنمنت گرنداسلم راه می‌یابد. علاوه بر آن این برای نخستین بار بود که او یک بازیکن جزو 10 نفر اول جهان را شکست می‌دهد.

شکست آزارنکا

در یک شگفتی دیگر، ویکتوریا آزارنکا نفر هشتم جهان و قهرمان دو دوره مسابقات اوپن استرالیا، در سه ست به بویانا یوانوفسکی صرب باخت. آزارنکا در این بازی که با نتیجه 3-6، 6-3 و 5-7 شکست خورد در مجموع تعداد ضربات برنده‌اش بیشتر از حریف‌اش بود؛ 46 در برابر 27. اما در امتیازهای حساس او نتوانست از فرصت‌هاش استفاده کند.

آزارنکا که سه بار تا کنون به نیمه‌نهایی ویمبلدون راه یافته، در مجموع 16 بریک‌پوینت داشت که بتواند گیم‌های حریف‌اش را بگیرد. اما او فقط از سه تا از آنها استفاده کرد. آزارنکا که پای چپ‌اش مصدوم بود و سه ماه از میادین دور بود، تازه پیش از ویمبلدون بازگشت.

Mahmood
06-26-2014, 11:01 AM
روز انتقام فرا رسید...همون تورنمنت، همون استادیوم، همون راند
دیگه فرصت از این بهتر برای انتقام گرفتن؟
هر چند رافا دوحه امسال 2-0 بردش ولی اون انقام حساب نمیشه...
حرکات مسخرش در طول بازی و بعد از برد هنوز تو ذهنمه
مصاحبش بعد از بازی که نادال رو مسخره کرده بود و متهمش کرده بود که بهش تنه زده...و و و...
جالبه رافا بعد از بازی تشویقش کرد و تو مصاحبه هاش بهش کردیت داد و هیچ حرفی از مصدومیت نزد هرچند که بعد از اون بازی هفت ماه به خاطر مصدومیت بازی نکرد

http://www.tennis-image.com/images/85894581344110547675.jpg

http://www.tennis-image.com/images/07961923740795215896.jpg

ولی این آقا اینقدر شورش رو درآورد که نادال مجبور شد واکنش نشون بده و هاله امسال بعد از باخت مقابل داستین براون اشاره کرد که بازی با روسول مصدوم بوده و نتونسته اونجوری که میخواد بازی کنه...
نشونش بده که جوگیری بیش از حد و بی احترامی چه عواقبی داره...لهش کن

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/89377825681593913796.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/89377825681593913796.jpg (http://www.tennis-image.com/images/89377825681593913796.jpg)

Roger Federer#1
06-26-2014, 12:29 PM
خوب بازی های دیروز با شگفتی همراه بود ماری بازیشو کامل دیدم واقعا عالی بازی کرد حالا میشه گفت به آمادگی کامل نزدیک شده نواک فقط ست آخربازیرو دیدم بازی نزدیکی بود,امروز هایلایتو دان کردم واقعا بازی قشنگی بود استپانک هم مثل همیشه مدعیانو به دردسر انداخت بااین حال نواک هم خوب بازی کرد.
وای خدا فرر بعد مدتها راند 2 گرند حذف شد باورم نمیشه حیف شد خیلی دوسش دارم,وقتی نتیجه رو دیدم تعجب کردم اونم وقتی ست دوم بیگل شد بعد دیدن هایلایت بازی فهمیدم حریفش واقعا عالی بازی کرد هم تو فورهند هم تو بکهند هم تو سرو و هم والی عالی بود این پسر شاید تا کوارت بیاد بالا چیزی معلوم نیست.
اما بازی امروز راجر بزرگ و رافا,نسبت به بازی راجر خیالم راحته هروقت این حسو داشتم راجر برد بازیشو امیدوارم امروز هم همینطورشه ولی رافا با راسل برای اولین بار تو زندگیم برای بازی رافا استرس دارم خیلی دوست دارم رافا انتقام اون شکستو بگیره ولی باید قبول کنیم کارسختیه,سخت چون بازی تو سطح چمنه اونم راند دوم راسلم شیوه بازیش به گونه ایی هستش رافا واقعا مشکل میوفته به هرحال باس منتظربودو دید چی میشه.
به امید پیروزی راجر و رافا.

Mahmood
06-26-2014, 02:03 PM
و این داستان همچنان ادامه دارد :3t1:

http://www.tennis-image.com/images/70514807577952318785.jpg (http://www.tennis-image.com/images/70514807577952318785.jpg)

:254::gh2::sqs::behi::gh1::ggl:
رافا ببینم چیکار میکنی :kotak:
وقتشه که خیلی چیزا رو ثابت کنی

Rafaello
06-26-2014, 04:00 PM
آخه چند تا می خوای Ace بخوری, به خودت بیا دیگه

saeedfxfx
06-26-2014, 04:04 PM
اقای نادال...
انتقام...
عجب...

Roger Federer#1
06-26-2014, 04:43 PM
رافا میبره چون راسل تو موقعیتای حساس تمرکزشو از دست میده امیدوارم رافا اشتباه نکنه و اینکه سروهای اول راسل نگیره خوشبختانه خوب زمانی سروهاش افت کرد ببینیم در ادامه چی میشه

onikas
06-26-2014, 04:44 PM
این روسول فلان فلان شده چقد بد سرویس میزنه :)

onikas
06-26-2014, 04:47 PM
رافا میبره چون راسل تو موقعیتای حساس تمرکزشو از دست میده امیدوارم رافا اشتباه نکنه و اینکه سروهای اول راسل نگیره خوشبختانه خوب زمانی سروهاش افت کرد ببینیم در ادامه چی میشه

خوشبختانه بعد از 4-4 در ست دوم تمرکزش رو تا حدودی از دست داده و امیدوارم نادال باهوش تر بازی کنه.

onikas
06-26-2014, 04:58 PM
خداحافظ مستر روسول :)
فقط داری میری آبم قطعه عزیزم :)

saeedfxfx
06-26-2014, 05:33 PM
دق داد و برد...!!

mspayam
06-26-2014, 05:59 PM
"Revenge is a dish best served cold"

:434::655:

davidbeckham
06-26-2014, 06:00 PM
ایول رافا خوب حال این بچه پرروی پر ادعا رو گرفتی:583:
حالا بعد از فرر و رر سول باید از دارسیس رو چمن و الماگرو هم رو خاک و واورینکا تو استرالیا انتقام بگیره

http://www.shiaupload.ir/images/92364642381571802180.jpg

289
06-26-2014, 06:02 PM
رافا یکجورایی شانس آورد
آخر ست دوم هم در تای برک و هم قبل از اون روسول شانس داشت که 2-0 جلو بیفته
برگرداندن بازی و گرفتن 3 ست دیگه واقعا کار غیرممکنی بنظر می اومد

کیارش
06-26-2014, 06:10 PM
[QUOTE=saeedfxfx;100041]اقای نادال...
انتقام...
عجب...[/QUOT

شب دراز است و................

دیگه عجله نکن !!!!!!!!!!

تازه جوکوشماکه دیروزداشت ............

Roger Federer#1
06-26-2014, 06:29 PM
بازیه قشنگی بود رافا هم خوب بازی کرد برگه برنده رافا تو این بازی سروهای اولی بود که راسل خراب کرد و رافا هم خوب از پس سروهای دومش براومد خودشم سروهای خوبی زد,واقعا راسل تو برگشتی های سرواش خیلی بد عمل کرد حیف این سرها که این تنیسورا دارن اگه یکی مثل رافا این نوع سروهاروداشت فکرکنید چیکار میکرد.
امیدوارم راجر کبیر هم بایه بازی خوب پیروزشه خیلی امیدوار شدم به سمی رافا و راجر اون سمتم هم ماری هم نواک خوب بازی کردن فکر کنم به احتمال 80% سمی زیبایی رو بین نواک,ماری و راجر,نادال ببینیم امیدوارم.
هرچند همه راجریون میدونیم بازی رافا و راجر بازی سنگینی برای راجر هستش و توقع پیروزی و قهرمانی از راجرکبیر نداریم ولی به آقامون و جادوی راکتش ایمان داریم.

Mahmood
06-26-2014, 06:32 PM
!Job Done
http://www.tennis-image.com/images/96316139364428229252.jpg (http://www.tennis-image.com/images/96316139364428229252.jpg)

رافا یکجورایی شانس آورد
آخر ست دوم هم در تای برک و هم قبل از اون روسول شانس داشت که 2-0 جلو بیفته
برگرداندن بازی و گرفتن 3 ست دیگه واقعا کار غیرممکنی بنظر می اومد
حتما داری شوخی میکنی دوست عزیز!
شانسی در کار نبود رافا طبق معمول «جنگید» و برد
حتی اگه ست دوم هم میباخت بازم میجنگید...
تا حالا کم پیش نیومده رافا 2-0 عقب بیفته و بازی رو ببره
خیلی از کارشناسها رافا رو یکی از بزرگترین جنگنده ها در تاریخ ورزش میدونن
حتی هیترهای رافا هم به جنگندگیش اذعان دارن نمیدونم شما چطور اسم جنگندگی رو میذارید شانس!!!

Roger Federer#1
06-26-2014, 06:40 PM
رافا حتی اگه ست دوم رو هم میباخت بازم پیروز بازی بود چون راسل تمرکزشو به کل از دست داد و بازیش شده بود احساسی به جای اینکه بافکر بازی کنه و ضربه بزنه باقدرت بازی کردو ضربه زد راسل امروز تنها به یک صورت میتونست پیروزباشه اونم اینکه مثل ست اول و اوایل ست دوم سرو میزد که نزد رافاهم فرق تنیسور بزرگ و کسی هم سطح راسل رو بهش فهموند,تنها داشتن سرهای خوب و ضربات قدرتی مهم نیست مهم داشتن ریتم ثابت,بازی با تمرکز اونم درشرایط مهم هستش چیزی که تنیسورای بزرگ و عالی رو از تنیسورای خوب جدا کرد,به نظر من فعلا 6 تنیسور درجه 1 داریم (راجر,نواک,رافا,دل پوترو, ماری و فرر) این تنیس بازا فعلا تو اکثر تورها ریتم ثابت دارن بقیه تنیسورها درجه دو به پایین هستن.

saeedfxfx
06-26-2014, 06:43 PM
[QUOTE=saeedfxfx;100041]اقای نادال...
انتقام...
عجب...[/QUOT

شب دراز است و................

دیگه عجله نکن !!!!!!!!!!

تازه جوکوشماکه دیروزداشت ............
:434:

onikas
06-26-2014, 06:43 PM
واورینکا چرا اینقدر بد بازی میکنه؟؟؟؟

Maani
06-26-2014, 06:53 PM
واورینکا چرا اینقدر بد بازی میکنه؟؟؟؟

چمن باز نيست

289
06-26-2014, 07:39 PM
!Job Done

http://www.tennis-image.com/images/96316139364428229252.jpg (http://www.tennis-image.com/images/96316139364428229252.jpg)

حتما داری شوخی میکنی دوست عزیز!

شانسی در کار نبود رافا طبق معمول «جنگید» و برد

حتی اگه ست دوم هم میباخت بازم میجنگید...

تا حالا کم پیش نیومده رافا 2-0 عقب بیفته و بازی رو ببره

خیلی از کارشناسها رافا رو یکی از بزرگترین جنگنده ها در تاریخ ورزش میدونن

حتی هیترهای رافا هم به جنگندگیش اذعان دارن نمیدونم شما چطور اسم جنگندگی رو میذارید شانس!!!

حق با شماست
البته من منظورم را بد رسوندم
به عنوان یک طرفدار و بیننده دوست داشتم رافا برنده بازی بشه که شد
اما روسول کاملا در جلد یک گربه سیاه فرورفته بود عرصه را تنگ کرده بود تا اواخر ست دوم
و همه طرفدارهای رافا را یجورایی ترسونده بود
ری اکشن نادالها هم از گرفتن امتیازهای مهم موید همین مطلبه
به هرحال حرفم را اینطور اصلاح میکنم شانس با نادال یاری کرد در ست دوم
و البته هواداران رافا که اگر 2-0 میشد تا مرز سکته می رفتند
به امید سمی برای بیگ فور

Behr@d
06-26-2014, 08:52 PM
مـــــــــــــــــرسی مرد .... :655:

امروز عــــــــــالی بود . امیدوارم بهتر و بهتر بــــشی ..... :583:

http://picxure.com/images/42438761950191041713.jpg

peRFect
06-26-2014, 09:15 PM
دوستان عزیز بازی راجر شرو شده؟؟
چه شبکه ای نشون میده؟؟
من اون شبکه های گفته شده رو دیدم ولی هیچ کدوم نشون نمیدن..

onikas
06-26-2014, 09:21 PM
دوستان عزیز بازی راجر شرو شده؟؟
چه شبکه ای نشون میده؟؟
من اون شبکه های گفته شده رو دیدم ولی هیچ کدوم نشون نمیدن..
AD Sport داره نشون میده
اما الان به دلیل بارش باران متوقف شده
بارونش خیلی شدیده و بعید می دونم ادامه بازی رو بشه امروز برگزار کنن

Rafaello
06-26-2014, 09:21 PM
رافا تو تای برک خیلی شانس آورد, اونجایی که 5-3 عقب افتاده بود فقط یک اشتباه کارو تموم میکرد اگر دو هیچ عقب میفتاد دیگه خیلی سخت میشد برگشت به بازی

اما از همونجا به بعد بازی خوب و تمرکز بالای رافا شروع شد

ibo8631
06-26-2014, 09:30 PM
Sky Sport آلمان رو کسی داره؟
هیچکدوم بازی راجر رو نشون نمیدن!
من 4 تا 7 رو دارم، 3 پیدا نمیشه!
(کسی داشت فرکانس بذاره)

onikas
06-26-2014, 09:35 PM
AD Sport داره نشون میده
اما الان به دلیل بارش باران متوقف شده
بارونش خیلی شدیده و بعید می دونم ادامه بازی رو بشه امروز برگزار کنن

ظاهرا قراره بازی ادامه پیدا کنه
تا الان که عالی بوده بازی و امیدوارم قشنگ تر هم بشه

289
06-26-2014, 10:42 PM
بنظرم فدرر سرحاله.در بازی امشب سرویسهای بسیار خوبش (هدفمند و قدرتمند)کاملا به چشم می اومد
مولر هم در حد خودش بد نبود و اون هم با سرویسهای خوب کار را سخت میکرد در مقاطعی برای راجر

sorina_1100
06-27-2014, 12:20 AM
به نظرم مشکل رافا بیشتر از اینکه تفاوت چمن با خاک باشه روحی روانی هستش ! کسی که دو بار روی چمن قهرمان شده خوب یا بد میتونه روی چمن بازی کنه ولی این روزا به نظرم نادال از نظر روحی روانی روی چمن انگار مشکلش حاده:D نادال روی خاک مثل شیر میمونه هرجوریم بشه بازی رو در میاره ولی این روزا روی چمن اصلا اون ابهت روی خاک رو نداره حتی سر سوزنی !
امروز ست دوم 4 3 بود ، یه توپ رو اول دادن به روسل بعدش مشخص شد اوت شده و امتیاز به رافا رسید از اون به بعد لحظه به لحظه رافا بهتر بازی کرد و در نهایتم برد ، شاید بازی 2 ست دیگه ادامه پیدا میکرد نادال 6 1 میبرد یا حتی 6 0 چون کم کم داشت اعتماد به نفس از دست رفتش روی چمن رو بدست میاورد !
به نظرم طرفدارای نوله یا فدرر دعا کن این رافا حذف بشه وگرنه به نظرم یکی دو دور دیگه ببره و بره بالا حذف کردنش خیلی سخت خواهد شد !

narges 95
06-27-2014, 01:09 AM
چقد خوب بازی کرد نادال البته بعد از ست اول. روحیش عالیه چون چند بار در مسابقات مهم اول می بازه ولی به بازی برمیگرده ومسابقه رومیبره مرسی برای این روحیه

saeedshl
06-27-2014, 01:57 AM
برد راجر به همه تنیس دوستان تبریک میگم
ایس های شگفت انگیز از راجر

Roger Federer#1
06-27-2014, 02:39 AM
راجر خیلی عالی بازی کرد محشر بود مرسی بتو امیدوارم همین روندو حفظ کنی.
رافا هرچقدرهم آماده باشه همرو هم بابیگل ببره بازم برای حذفش دعا نمیکنم (همینطور برای حذف ماری نواک و بزرگانه دیگه) تنیس ورزش زیباییه و رافا و امثال او هم یکی اززیبایی های اون اگه قرار باشه قهرمانی راجر رو ببینم دوست دارم اون قهرمانی بااقتدارباشه و همراه با بازی های زیبا اگه رافا بازهم راجرو برد نوشه جانش تو تنیس کسی موفقه که بهترازحریفش باشه.
رافا خوب بود تو این بازی ها ولی به نظرم عالی نبود جنگندگی مثال زدنی داشت ولی برخلاف خاک توپ هارو دقیق نمیفرسته برا همین تو برگشتی ها توپ برای حریفاش آماده میشه ولی چون حریفاش بیشتری قدرتی بودن و کم دقت استفاده از برگشتی هارو فقط میخواستن قدرتی بدون هدف ردشکنن که باعث ارور میشد ولی درمقابل نواک ماری و راجر آماده این ریترنها براش دردسر ساز میشه مخصوصا حریفی که ریترنه قوی با والی خوب داشته باشه اون وقت رافا بدجور به مشکل میخوره مثل بازیش با براون تو هاله.

lordmani
06-27-2014, 03:47 AM
راجر فدرر در راند دوم ژیل مولر از لوکزامبورگ را در عرض 94 دقیقه با نتیجه 3-6 5-7 و 3-6 شکست داد.
این بازی که در اواسط ست دوم به دلیل بارش باران متوقف شد، بعد از آن با بسته شدن سقف استادیوم اصلی مجموعه ویمبلدون، زیر سقف بسته ادامه داده شد.

قهرمان هفت دوره این مسابقات که سال پیش در مرحله دوم حذف شده بود در این بازی بسیار خوب سرویس زد و با زدن 25 ایس نشان داد که آماده است. البته خودش بعد بازی گفت دلیل نمی‌شود در بازی‌های بعدی هم همین قدر زیاد ایس بزند: «ممکن است شرایط بازی بعدی فرق کند و حریف بعدی مثلاً سرویس‌ام را خوب بخواند و زدن ایس سخت‌تر باشد.»

او در مجموع در کل گیم‌هایی که سرویس زد 9 امتیاز را از دست داد. او در مرحله بعد با برنده بازی مارس گرانویرز و سانتیاگو جیرالدو روبرو می‌شود.

سرنا و شاراپوا شانه به شانه

در یکی دیگر از بازی‌های روز پنجشنبه سرنا ویلیامز آمریکایی نیز دور سوم ویمبلدون راه یافت. ویلیامز، تنیس باز شماره یک زنان جهان مقابل شانل شیپرس، حریف اهل آفریقای جنوبی خود به برتری رسید.

این تنیس‌باز در دو ست با نتایج مشابه شش بر یک که فقط 49 دقیقه طول کشید بر حریف خود غلبه کرد. ویلیامز که در رولان گروس در دور دوم حذف شده بود در مرحله بعد به مصاف آلیز کورنه فرانسوی می‌رود.

ویلیامز در مرحله یک‌چهارم نهایی احتمالاً با ماریا شاراپوا روبرو خواهد شد. شاراپوا قهرمان اوپن فرانسه در مرحله دوم تیما باچینسکی سوییسی را 2-6 و 1-6 شکست داد.

lordmani
06-27-2014, 03:55 AM
رافائل نادال، مرد شماره یک تنیس جهان برخلاف آنچه تصور می‌شد مقابل لوکاس روسول به زحمت افتاد اما توانست این تنیس‌باز اهل چک را بعد از 4 ست شکست دهد.
نادال اسپانیایی ست اول را 4 – 6 به روسول باخت و ست دوم را هم به سختی 7 – 6 به سود خود پایان داد. دو پیروزی نادال در دو ست بعدی با نتایج مشابه 6 – 4 نشان می‌دهد روسول در هیچ کدام از ست‌هایی که از دست داد تسلیم نشد.

با این پیروزی نادال به دور سوم ویمبلدون راه پیدا کرد. او با این برد انتقام شکست دو سال پیش از روسول را هم گرفت. او سال ۲۰۱۲ در همین مرحله به روسول باخته بود. روسول پیش از این مسابقه گفته بود دوباره می‌تواند نادال را ببرد.

در دیگر بازی‌های مهم کی نیشیکوری از ژاپن دنیس کودلا را 3 سته برد، میلوش رائونیچ در 3 ست از سد جک ساک گذشت و تومی روبردو موفق شد آدریان مانارینو را ببرد.

ژو ویلفرید سونگای فرانسوی هم بازی سختی داشت و پس از 5 ست که ست آخرش خیلی طول کشید سام کوئری را برد. ست اول تا چهارم به ترتیب با نتایج 6 – 4، 6 – 7، 7 – 6 و 6 – 3 به پایان رسید تا پیروزی 14 – 12 سونگا در ست آخر نشان دهد او چه کار دشواری برای رسیدن به دور سوم داشته.

onikas
06-27-2014, 04:14 AM
نظرتون در مورد بازی های فردا چیه؟؟؟؟
سیمون می تونه یقه جوکو رو بگیره و بازی رو براش سخت کنه؟؟؟؟
اندی ماری بازیش ظاهرا ساده هستش و به نظر آماده تر از تورنومنت های قبله و فک کنم فردا راحت ببره،،، نظرتون رو بگید

onikas
06-27-2014, 04:29 AM
اندی ماری بازیش ظاهرا ساده هستش و به نظر آماده تر از تورنومنت های قبله و فک کنم فردا راحت ببره،،، نظرتون رو بگید

nima.a
06-27-2014, 06:56 AM
من دو ست اول بازی فدرر رو دیدم. ریترن ها برام امیدوار کننده بود :001_smile:
جفت بازی کن ها سرویس های خوبی داشتن. بعضی موقع ها بازی برام شبیه old school می شد سرویس عالی و امتیاز های کوتاه. والی :655:

KING OF CLAY
06-27-2014, 06:59 AM
این دقیقا حال و روز ما نادالیاست:434:

Behr@d
06-27-2014, 10:43 AM
حرکت زشت روسول در بازی دیروز مقابل رافا .....

جنبه ی باخت داشتن خیلی خوبه .... که این هیچ بویی ازش نبرده .... لیاقتت همونه .... :3t1:

http://picxure.com/images/92608273144814188923.jpg

SOROOSH_RF
06-27-2014, 12:28 PM
يكي از بازيهاي خوب امروز بازيه دميتروف با دولگو ميتونه باشه . اين روزا دميتروف خيلي آمادست و بازيهاي زيبا و بعضا چشم نوازي رو انجام ميده. اگه اين فرمش رو هم امروز داشته باشه ميتونه ببره و با توجه به حذف فرر حداقل تا كواتر ميتونه بياد بالا...

Farid
06-27-2014, 01:00 PM
با سلام
simon از لحاظ سبک بازی شبیه ترین بازیکن به Murray ه و Djokovic همیشه نشون داده که با بازیکنان Defensive counte-puncher به مشکل بر می خوره بازیکنانی که به وی Pace ی برای Counte-punch کردن نمی دند و وقتی خودش می خواد Pace بر روی ظرباتش ایجاد کنه اونجاست که Unforeced-error ها پدیدار می شند.
همچنین چمن least favourite surface برای Djokovic ه اما Simon همواره بهترین نتایجشو در سطوح سریع ( Indoors & Grass ) گرفته چون Groundstrokes هاش قدرت لازمه رو ندارند و در سطوح سریع کارش برای عبور توپ از حریفان مانند چمن که توپ به اصطلاح Skid though میشه راحتتره و همچنین Flat ظربه زدنش هم برای چمن مناسبه
همچنین سرویسشم که Big نیست باز در سطوح سریع از سطح کمک می گیره و قویتر میشه و نکته اخر هم مهمترین فاکتور در چمن Return of serve ه که سیمون توی این زمینه مهارت خوبی داره
بنابراین به نظر من جواب سوال شما بله هست و Simon می تونه شرایط رو برای Djokovic سخت کنه و به همه اینها میشه وزیدن باد رو هم اضافه کرد که کل معادلات رو به هم میریزه

Mehdiii
06-27-2014, 02:09 PM
با سلام
simon از لحاظ سبک بازی شبیه ترین بازیکن به Murray ه و Djokovic همیشه نشون داده که با بازیکنان Defensive counte-puncher به مشکل بر می خوره بازیکنانی که به وی Pace ی برای Counte-punch کردن نمی دند و وقتی خودش می خواد Pace بر روی ظرباتش ایجاد کنه اونجاست که Unforeced-error ها پدیدار می شند.
همچنین چمن least favourite surface برای Djokovic ه اما Simon همواره بهترین نتایجشو در سطوح سریع ( Indoors & Grass ) گرفته چون Groundstrokes هاش قدرت لازمه رو ندارند و در سطوح سریع کارش برای عبور توپ از حریفان مانند چمن که توپ به اصطلاح Skid though میشه راحتتره و همچنین Flat ظربه زدنش هم برای چمن مناسبه
همچنین سرویسشم که Big نیست باز در سطوح سریع از سطح کمک می گیره و قویتر میشه و نکته اخر هم مهمترین فاکتور در چمن Return of serve ه که سیمون توی این زمینه مهارت خوبی داره
بنابراین به نظر من جواب سوال شما بله هست و Simon می تونه شرایط رو برای Djokovic سخت کنه و به همه اینها میشه وزیدن باد رو هم اضافه کرد که کل معادلات رو به هم میریزه
با تشکر از فرید عزیز . موضوع دیگری که میشه در مورد سیمون گفت استایل بکهندش هست . سیمون موقع زدن ضربات بکهند با توجه به ارتفاع توپ میزان خم شدن زانوهاشو به طرز جالبی تنظیم میکنه . وقتی رو سطح چمن و پشت بیس لاین بازی میکنی این مسئله خیلی مهمه . این توانایی سیمون باعث میشه حتی توپهای با ارتفاع بسیار پایینو براحتی در جریان بازی نگه داره .
همین کارو رادوانسکا تو زنان به زیباترین شکل ممکن انجام میده . البته رادوانسکا هم رو بال بکهند و هم فرهند این کارو به زیبایی انجام میده .

davidbeckham
06-27-2014, 04:44 PM
http://www.shiaupload.ir/images/32111188256928251826.jpg

289
06-27-2014, 05:39 PM
مصدومیت و وقفه چند دقیقه ای در ست سوم بازی نوله نگرانم کرد
حیف بود این اسطوره بخاطر مصدومیت نتونه ادامه بده
امیدوارم در ادامه براش مشگل ساز نشه

ضمن اینکه نا لی که ازش بدم میاد هم توسط یکی از پدیده های چک حذف شد.مسرور شدیم 2-0 و با دو تای برک:434:
بازی کویتوا و ونوس هم شاید جالب شه
راستی نظر دوستان درباره سانتیگو جرالدو حریف بعدی راجر چیه؟ میتونه خودی نشون بده؟

davidbeckham
06-27-2014, 06:53 PM
جناب هیوئیت خجالت بکش:3t1:
چقدر باید تحقیر شی ؟برو دیگه بایا

Farid
06-27-2014, 07:17 PM
با تشکر از فرید عزیز . موضوع دیگری که میشه در مورد سیمون گفت استایل بکهندش هست . سیمون موقع زدن ضربات بکهند با توجه به ارتفاع توپ میزان خم شدن زانوهاشو به طرز جالبی تنظیم میکنه . وقتی رو سطح چمن و پشت بیس لاین بازی میکنی این مسئله خیلی مهمه . این توانایی سیمون باعث میشه حتی توپهای با ارتفاع بسیار پایینو براحتی در جریان بازی نگه داره .
همین کارو رادوانسکا تو زنان به زیباترین شکل ممکن انجام میده . البته رادوانسکا هم رو بال بکهند و هم فرهند این کارو به زیبایی انجام میده .
اتفاقا مشکل Simon با توپهای با ارتفاع پایینه و از روز اول این تنیسور همواره با slice مشکل داشته حتی امروز Djokovic که خودش با slice مشکل داره و از slice backhand خوبی برخوردار نیست slice بارون کرد سیمون رو که کلی Unforced-error از طرف بکهند Simon کشید.

Mehdiii
06-27-2014, 08:18 PM
اتفاقا مشکل Simon با توپهای با ارتفاع پایینه و از روز اول این تنیسور همواره با slice مشکل داشته حتی امروز Djokovic که خودش با slice مشکل داره و از slice backhand خوبی برخوردار نیست slice بارون کرد سیمون رو که کلی Unforced-error از طرف بکهند Simon کشید.
بازیه امروزو ندیدم و نمیتونم نظر درستی بدم ولی با توجه به سابقه ای که از سیمون سراغ دارم سیمون خیلی با حوصله و تمرکز بالا ضربات بکهندشو میزد و معمولا ارور زیادی رو بکهند نداشت . دلیل اینکه سیمون با اسلایس مشکل داره ارتفاع پایین توپ نیست بلکه سرعت و پاور پایین توپه که سیمون در این حالت مجبوره خودش پیس به توپ بده که تو این حالت دقت ضربات سیمون پایین میاد . البته تو آخرین بازی که سیمون در مقابل نادال انجام داد (تو خاک) احساس میشد که سیمون خیلی اگرسیوتر از گذشته بازی میکنه و از اون صبر وحوصله سابق خبری نیست البته تو اون بازی خیلی هم جواب داد ولی مطمئناً بازی اگرسیو سیمون که توش زیاد مهارت نداره ارور زیادی هم براش خواهد داشت .

289
06-28-2014, 12:13 AM
خوب، ادامه ویمبلدون قشنگ تر شد با حذف بردیچ توسط سیلیچ پرانگیزه اونهم قاطعانه و 3-0
این سیلیچ ماه پیش تو رولند هم عالی بود و نوله بود که تونست حذفش کنه
و البته از بازگشت خوب دیمیتروف هم نمیشه براحتی عبور کرد
که در ست پنجم دلگو را نیست و نابود کرد
ظاهرا همنشینی گری با ماشا براش مفید فایده بوده:443:
بنظر میاد اگر شاهد شگفتی دیگه ای نباشیم در راندهای بالاتر شاهد نبرد های جذابی
میان سیلیچ - نوله و اندی-دیمیتروف باشیم که برنده هاش پا به سمی بگذارند

امروز بعد از مدتها یک بازی خوب از ونوس هم دیدیم که البته نتونست مانع شکستش توسط
کویتوا بشه بنظرم پترا میتونه براحتی تا کوارتر بیاد و حتی بالاتر

KING OF CLAY
06-28-2014, 05:56 PM
دیوید بکهام و سر بابی چارلتون در حال تماشای بازی نادال

(این که ویمبلدون رو به جام جهانی ترجیح دادن نشون از شعور بالاشونه:434:)

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/03170601249665711194.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/03170601249665711194.jpg (http://www.tennis-image.com/images/03170601249665711194.jpg)

davidbeckham
06-28-2014, 06:05 PM
کوکوشکین اونقدر سوخته بود منتظر نموند نادال بیاد با هم برن
دم نادال گرم این بچه مچه هارو باید اینجوری تحقیر کرد
ضمنا مصدومیت نواک چی شد؟

Maani
06-28-2014, 06:15 PM
ضمنا مصدومیت نواک چی شد؟

يادمه اين كوكوشكين اون سال كه روسول نادال رو شكست داد تو باكس روسول بود و حسابي تشويقش ميكرد . حالا جفت شون رفتن پي كارشون

289
06-28-2014, 06:15 PM
کوکو! تا اوایل ست دوم خیلی خوب بود و کم از رافا نداشت
اما از گیم چهارم ست دوم انگار رافا پوست انداخت
فرمش واقعا وحشتناک شده بود
اینطور فرض کنید که رافا داره ست اول را جدی نمیگیره تا بازی پرفشار را
برای حریفان قدر بعدی در زمینی که تخصصش نیست تمرین کنه
به هرحال رافا در ستهای 2و3و4 به هیچ وجه قابل مقایسه با رافای ست 1 نبود
چه در این بازی و چه در دو بازی قبلی

KING OF CLAY
06-28-2014, 06:20 PM
رافا طبق معمول بعد از باخت ست اول سه ست بعدی رو برد
امیدوارم رافا بتونه بازی هاشو خوب شروع کنه چون دیگه در مراحل بالاتر بعد ار باخت ست اول نمیتونه اینطوری راحت به بازی برگرده
اگه رافا همینطوری ادامه بده امید زیادی به قهرمانیش نیست
من دیگه ترجیح میدم ست اول بازی های نادال رو نبینم خیلی رو اعصابه:3t1:
http://www.tennis-image.com/images/96784134328485311284.jpg

Rafa
06-28-2014, 06:22 PM
ضمنا مصدومیت نواک چی شد؟

خشی جان دابل شدن دیگه، رافا نسخشونو تو کمتر از دو روز پیچید
فرستاد خونشون
حالا کوکو برد استیک ب دهان بره با روسول تیله بازی کنن
این بچه مچه ها خیلی زود جوگیر میشن و توهم میزنن

KING OF CLAY
06-28-2014, 06:32 PM
http://www.tennis-image.com/images/59416199035934370123.jpg

davidbeckham
06-28-2014, 10:00 PM
سرنا باخت:254::396:

Ahoura
06-28-2014, 10:02 PM
http://www.tennis-image.com/images/03932122227122711092.jpg

شبمونو ساختی دختر :655:

زنده باد کورنت :655:

ســرنا ویلیامز :behi::gh1:

Last three times Serena and Sharapova have been drawn into same quarter at a Slam, Serena hasn't made it that far :254:

289
06-28-2014, 10:09 PM
سره نا هم باخت تا زیاد جلوتر از خواهرش نره!
راه ماریا هموارتر شد امشب از بین ایوانویچ و لیسیکی
یکی دیگه هم حذف میشه هر دو حریف سختی هستند برای ماریا در مراحل بالاتر

اگر اتفاق عجیبی نیفته در جدول خانمها که البته اغلب میفته!
میشه انتظار برخورد ماریا با بوچارد در کوارتر و با هالپ در سمی را داشت
که میشه همون سناریوی سمی و فینال رولند!

http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/draws/ms/index.html
http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/draws/ws/index.html

roger_024
06-28-2014, 10:31 PM
تبریک به هواداران راجر بخاطر برد شیرینش
در روزی که راجر عملکرد خوبی در سرویس داشت
زمان زیادی نیاز نبود تا این پسر بچه کلمبیایی رو بفسته خونشون پیش مامانش:160:
امروز بکهند های راجر هم دقتش نسبت به روزای قبل بهتر بود
اگه همین طور ادامه بده عالیه خیلی دوس دارم سیمی نادال و فدرر رو ببینم

narges 95
06-28-2014, 10:45 PM
نادال باز هم ست اولو باخت ولی باور داشتم که این بازی رو میبره مثل بازی های قبلی. قربونت بشم نادال که این قدربا انگیزه بازی میکنی به امید بازی نادال و فدرر:655:

saeedsafaee
06-28-2014, 10:54 PM
عاشقتم «سلطان ویمبلدون»

danial_ghasemi
06-28-2014, 11:03 PM
با سلام
بازی سابینه و آنا ایوانوویچ چرا قطع شد؟
مرسی...

Behr@d
06-28-2014, 11:16 PM
با سلام
بازی سابینه و آنا ایوانوویچ چرا قطع شد؟
مرسی...

دلیلش کاملا واضحه بخاطر تاریکی هوا .... البته به نظر من میتونستند بیشتر از این هم بازی رو ادامه بدند .... دیشب بازی بردیچ و چیلیچ تا حدود ساعت 9:45 به وقت لندن طول کشید .....

M A E S T R O
06-28-2014, 11:19 PM
Do you know what is the different between roger and rafa
?
http://l.yimg.com/iu/api/res/1.2/colJIZDT8cYM2WDs_cughw--/YXBwaWQ9eXZpZGVvO2NoPTMwMDA7Y3I9MTtjdz0xOTUwO2R4PTI2O2R5PTE7Zmk9dWxjcm9wO2g9MTAwMDtxPTcwO3c9NjUw/http://media.zenfs.com/en_us/News/gettyimages.com/day-six-championships-wimbledon-2014-20140628-182544-859.jpg (http://l.yimg.com/iu/api/res/1.2/colJIZDT8cYM2WDs_cughw--/YXBwaWQ9eXZpZGVvO2NoPTMwMDA7Y3I9MTtjdz0xOTUwO2R4PTI2O2R5PTE7Zmk9dWxjcm9wO2g9MTAwMDtxPTcwO3c9NjUw/http://media.zenfs.com/en_us/News/gettyimages.com/day-six-championships-wimbledon-2014-20140628-182544-859.jpg)
Roger reaction after making second week at wimbledon
[/URL][URL="http://www.pic98.ir/images/jrbws12nelyffmn4jh5.jpg"]http://www.pic98.ir/images/jrbws12nelyffmn4jh5.jpg (http://www.pic98.ir/images/jrbws12nelyffmn4jh5.jpg)
and rafa reaction !!

Maani
06-28-2014, 11:51 PM
Do you know what is the different between roger and rafa
?
http://l.yimg.com/iu/api/res/1.2/colJIZDT8cYM2WDs_cughw--/YXBwaWQ9eXZpZGVvO2NoPTMwMDA7Y3I9MTtjdz0xOTUwO2R4PTI2O2R5PTE7Zmk9dWxjcm9wO2g9MTAwMDtxPTcwO3c9NjUw/http://media.zenfs.com/en_us/News/gettyimages.com/day-six-championships-wimbledon-2014-20140628-182544-859.jpg (http://l.yimg.com/iu/api/res/1.2/colJIZDT8cYM2WDs_cughw--/YXBwaWQ9eXZpZGVvO2NoPTMwMDA7Y3I9MTtjdz0xOTUwO2R4PTI2O2R5PTE7Zmk9dWxjcm9wO2g9MTAwMDtxPTcwO3c9NjUw/http://media.zenfs.com/en_us/News/gettyimages.com/day-six-championships-wimbledon-2014-20140628-182544-859.jpg)
Roger reaction after making second week at wimbledon
[/URL][URL="http://www.pic98.ir/images/jrbws12nelyffmn4jh5.jpg"]http://www.pic98.ir/images/jrbws12nelyffmn4jh5.jpg (http://www.pic98.ir/images/jrbws12nelyffmn4jh5.jpg)
and rafa reaction !!

ميبينم كه بعضي از دوستان هنوز سمي نرسيده ترس ورشون داشته ، اي جانم رافا بيشتر و بيشتر و بيشتر شادي كن قربونت برم ، تا نابينا شه هر كه نتوان ديد

289
06-28-2014, 11:55 PM
تامی روبردو در یک دیدار 5 سته یانوویچ لهستانی را برد
تا حریف فدرر در بازی پس فردا باشه
ویژگی خاص این لهستانی سرویسهای سهمگین و هیکل درشتشه
بنظرم بازی راجر با روبردو محک اصلی راجر و یک مانع محکمه
روبردو میتونه کار را برای فدرر خیلی سخت کنه

saeedfxfx
06-29-2014, 01:21 AM
امروز به نظر من رافا از ست دوم خیلی عالی بود ولی روی چمن حریفهای سختی منتظرش هستن
چیزی که راجع به نادال بدون شک صادق هست اینه که هیچ وقت تحت هیچ شرایط نباید دست کم گرفتش
خلاص ...!

Roger Federer#1
06-29-2014, 02:49 AM
بازیهای دیروز همشون خوب بودن مخصوصا راجر و رافا عالی بودن اما رافا هنوز بردمقتدرانه ایی نداشت چرا,اچون حریفای نادال همشون درجه دو و سه بودن یعنی تو ریتم ثابت و شرایط جسمی برابر از نظر توان رافا از هرسشون ست اول باخت ست دو به بعد رافا پیروز بود چون اون تنیسورا هرچی دارن تو ست اول میزارن به کل بازیشون با قدرته جسمی هستش تا ذهنی همین كوكوشكين اگه والی 50% داشت یکی از تنیسورهای عالی بود فورهند و بکهنداش خیلی خوب بود رافا همون بازی ست اولو باهاش تا آخر کرد با این تفاوت که این دسته از تنیسورها بازیشون همینه تنوع ندارن تو گیم پلنشون تو تمامیه شرایط همون بکهند و فورهند قدرتی خودشونو میزنن رافا هم میدونست همشونو با دفاع آروم میفرستاد سمتش درصورتی که اگه والی باز بود به راحتی میتونست برگشتی نادال رو تبدیل به امتیاز کنه ولی رافا هم میدونست این بچه توان این کارارو نداره میفرستاد براش تا حال کنه با ضرباته قدرتیش,شک نکنید درصورت رویارویی با نیشیکوری رافا بدجور به مشکل میخوره درسته داره عالی بازی میکنه ولی باید اینم درنظر گرفت حریفاش چه نوع تنیسورایی هستن,تنیسوری موفقه که با ذهنش بازی کنه نه با قدرت اونم مقابل تنیسورباهوشی مثل رافا که خوراکش این نوع تنیسورا هستش.
خیلی خوشحالم که روبردو افتاد به راجر تا انتقام یو اس سال قبلو ازش بگیره درکل خیلی قرعه خوبی خوردن هم راجر هم رافا مخصوصا رافا باید به بهترین شکل ازش استفاده کنن.
اون سمت نواک قرعه سختی خورد بازی دوم با استپانک کسی که تو ایندیاناولز بدجور رافارو اذیت کرد و تو تور قبل تو چمن تونست تو دو ست ماری رو شکست بده و راند سوم با سیمون که هممون میشناسیمش درسته نواک بردشون ولی بافشار زیاد تونست این کارو انجام بده ماری هم مقابل باتیستایی بازی داشت که اونم مثل امثال كوكوشكين بازی میکنه ولی خوب حداقل چندتا دراپ شات میزنه کلا این دسته تنیسورا فقط میتونن هم سطح خودشونو ببرن یااینکه حریفشون آماده نباشه مثل برد باتستا مقابل دلپوترو تو استرالیا.

davidbeckham
06-29-2014, 09:12 AM
http://www.shiaupload.ir/images/86462616199787361814.jpg

davidbeckham
06-29-2014, 09:14 AM
http://www.shiaupload.ir/images/74514842708884449913.jpg
http://www.shiaupload.ir/images/05294594447918397458.jpg

Mahmood
06-29-2014, 09:22 AM
چه دلیلی داره وقتی بیش از نیمی از بازیهای دیروز به خاطر بارندگی انجام نشد یا نیمه کاره موند این رسم مزخرف میدل ساندی بازم اجرا بشه؟
در حق خیلی از بازیکنها بی عدالتی بشه فقط بازیکنهای top half جدول انفرادی مردان استراحتشون به موقع باشه و هیچ فشاری بهشون نیاد اونوقت بقیه تاوانش رو پس بدن؟!
حالا اگه بازیها بست آو 3 بود زیاد مهم نبود ولی تو بازیهای بست آو 5 واقعا مسخره است مثلا یک بازیکن 3 روز پیاپی بازی کنه!
مگنوس نورمن مربی استن هم دیشب از این موضوع خیلی شاکی بود:
Rain today. Got canceled. No play sunday bcause tradition. Now the bracket with Stan has to play 3 days b2b best of 5 if wanna go through

چقدر این انگلیسیها رو اعصابن با سنت های مسخرشون:3t1:

Behr@d
06-29-2014, 09:41 AM
تامی روبردو در یک دیدار 5 سته یانوویچ لهستانی را برد
تا حریف فدرر در بازی پس فردا باشه
ویژگی خاص این لهستانی سرویسهای سهمگین و هیکل درشتشه
بنظرم بازی راجر با روبردو محک اصلی راجر و یک مانع محکمه
روبردو میتونه کار را برای فدرر خیلی سخت کنه

عمرا روبردو بتونه کاری جلوی فدرر انجام بده .... روبردو روی چمن حریف خیلی قدری نیست ولی روی خاک میتونه برای هر حریفی مشکل ساز بشه .... با این وضیعت بعید میدونم که فدرر تا سمی (بازی با نادال) محک جدی بخوره ... چون به نظرم بعیده که استن به 1/4 برسه و اگر هم برسه خیلی جنازه خواهد بود چون باید دو تا بازی Best Of 5 در دو روز انجام بده ....

Mahmood
06-29-2014, 09:56 AM
چون به نظرم بعیده که استن به 1/4 برسه و اگر هم برسه خیلی جنازه خواهد بود چون باید دو تا بازی Best Of 5 در دو روز انجام بده ....
بهراد جان سه تا بازی Best Of 5 در سه روز!
جالبه که سه بار این سنت حسنه! اجرا نشده:
there is no play on the "Middle Sunday", which is considered a rest day. However, rain has forced play on the Middle Sunday three times, in 1991, 1997 and 2004. On each of these occasions, Wimbledon staged a "People's Sunday", with unreserved seating and readily available, inexpensive tickets, allowing those with more limited means to sit on the show courts. If the tournament is not completed by the end of the second Sunday, all remaining matches are postponed until "People's Monday".
ولی از اونجاییکه اندی ماری در top half قرار داره امسال نیازی به زیر پا گذاشتن این رسم نیست...

davidbeckham
06-29-2014, 10:18 AM
چه دلیلی داره وقتی بیش از نیمی از بازیهای دیروز به خاطر بارندگی انجام نشد یا نیمه کاره موند این رسم مزخرف میدل ساندی بازم اجرا بشه؟
در حق خیلی از بازیکنها بی عدالتی بشه فقط بازیکنهای top half جدول انفرادی مردان استراحتشون به موقع باشه و هیچ فشاری بهشون نیاد اونوقت بقیه تاوانش رو پس بدن؟!
حالا اگه بازیها بست آو 3 بود زیاد مهم نبود ولی تو بازیهای بست آو 5 واقعا مسخره است مثلا یک بازیکن 3 روز پیاپی بازی کنه!
مگنوس نورمن مربی استن هم دیشب از این موضوع خیلی شاکی بود:
Rain today. Got canceled. No play sunday bcause tradition. Now the bracket with Stan has to play 3 days b2b best of 5 if wanna go through

چقدر این انگلیسیها رو اعصابن با سنت های مسخرشون:3t1:

کلا حالم از ویمبلدون بهم میخوره:3t1:

Paymaan
06-29-2014, 11:10 AM
معتبر ترين جام تاريخ تنيس = ويمبلدون . بقيه ول معطلن.

KING OF CLAY
06-29-2014, 11:30 AM
میدل ساندی همیشه مزخرف ترین روز زندگیم بوده:1062:

http://www.tennis-image.com/images/81127946128967758038.jpg

http://www.tennis-image.com/images/68458270056001526469.jpg

MRF
06-29-2014, 11:33 AM
اخه وقتي ديروز اينهمه بازي بخاطر بارون كنسل شد
چرا بايد امروز بازي نباشه
اينجوري همه بازيها عقب ميفته كه ؟!!!!

davidbeckham
06-29-2014, 11:50 AM
بدبختا مثلا میخوان بگن ما با همه متفاوتیم:3t1:

msh13792
06-29-2014, 12:17 PM
دیگه بدتر از کار مسخره فرانسه نیست که در اسلم از تکنولوژی چشم شاهین استفاده نمیکنه

aretobe7
06-29-2014, 12:29 PM
در مورد این تعطیلی Middle Sunday خب این یه رسمه:397: کسی هم معمولا دلیل یه رسم رو منطقشو نمی پرسه.:379: اما نکته جالب توجه اینه که در مواقع لزوم این رسم زیر پا گذاشته میشه و در مواقعی هم بر او پا فشاری میشه. اینکه چرا تو سال 2004 این رسم شکسته شده اما الآن با توجه بازی های عقب مونده زیاد پیش رو این رسم رو زیر پا نمیذارن :350: به نظر من دو دلیل میتونه داشته باشه
اولین و واضح ترین اونها عدم تفاوت به حال اندیه در خیلی از موارد دیده شده که اگر شرایط برای تنیس بازان بزرگ مشکلی ایجاد نکنه اصلا توجهی به شرایط بازی بقیه تنیس باز ها نمیشه ؛ حالا به خصوص که هیچ کدوم از BIG4 از این ماجرا و تاخیر های به وجود آمده ضرری نمی بینن. و با این اوصاف صدای استن در اومده (که البته حق هم داره).
دلیل دوم به نظر من پیشبینی هوای امروزه، اگه یه نگاهی به هوای امروز ویمبلدون بندازیم:facepalm:
http://www.weather-forecast.com/locations/Wimbledon/forecasts/latest
میبینیم که خیلی هم اوضاع برای اتمام بازی های عقب افتاده از لحاظ هوایی مناسب نیست البته هیچ تضمینی هم برای مناسب بودن این اوضاع برای فردا وجود نداره. :sad2:
در کل یه طرفه به قاضی در هیچ موردی نباید رفت.
در مورد رسم و رسومات هم ما خودمون تو فرهنگمون اینقدر رسم و رسوم عجیب غریب داریم که نخوایم به بقیه ایراد فلسفی بگیریم :434:

Mahmood
06-29-2014, 12:43 PM
اولین و واضح ترین اونها عدم تفاوت به حال اندیه در خیلی از موارد دیده شده که اگر شرایط برای تنیس بازان بزرگ مشکلی ایجاد نکنه اصلا توجهی به شرایط بازی بقیه تنیس باز ها نمیشه ؛ حالا به خصوص که هیچ کدوم از BIG4 از این ماجرا و تاخیر های به وجود آمده ضرری نمی بینن. و با این اوصاف صدای استن در اومده (که البته حق هم داره).

نادال و فدرر هم باید در دو روز پیاپی بازیهای یک هشتم و یک چهارمشون رو انجام بدن
پس اونها هم ضرر میکنن...

aretobe7
06-29-2014, 12:51 PM
نادال و فدرر هم باید در دو روز پیاپی بازیهای یک هشتم و یک چهارمشون رو انجام بدن
پس اونها هم ضرر میکنن...

بله ولی نه به اندازه بازیکن هایی که بازی های دیروزشون به تعویق افتاده. اما حرف شما درسته من اشتباه کردم ولی قضیه اندی هنوز سر جاشه :434:

Mahmood
06-29-2014, 01:11 PM
بله ولی نه به اندازه بازیکن هایی که بازی های دیروزشون به تعویق افتاده. اما حرف شما درسته من اشتباه کردم ولی قضیه اندی هنوز سر جاشه :434:
بله اون که صد در صد...خود من هم در پست قبلیم اعلام کردم اگه اندی قرار بود دو روز پشت سر هم بازی کنه بدون شک با برگذاری دو بازی عقب افتاده R32 در امروز جلوی این اتفاق رو میگرفتن
اگر امروز بازیها انجام میشد استن یا ایستومین و فلی لوپز یا ایزنر دو روز پیاپی بازی میکردن نه اینکه برنده یکی از این چهار نفر سه روز پیاپی بازی کنه...فدرر و نادال و بقیه بازیکنهای bottom half هم مجبور نبودن دو روز پیاپی بازی کنن...

lordmani
06-29-2014, 02:40 PM
در ویمبلدون همه چیز تا کنون طبق برنامه دارد پیش می‌رود. با این تفاوت که امسال همه جا صحبت از جام جهانی فوتبال است. در رختکن‌ بازیکنان با هم بحث می‌کنند و کری می‌خوانند.

اندی ماری بریتانیایی مدافع عنوان قهرمانی در ویمبلدون می‌گوید: «وقتی صبح‌ها وارد رختکن می‌شود، تقریباً همه دارند درباره فوتبال حرف می‌زنند.» خود او هم وقتی به حذف تیم ملی انگلستان اشاره می‌شود کری می‌خواند: «خیلی از اسپانیایی‌ها در روزهای گذشته کمی ساکت‌تر از همیشه بودند!»

ژیل سیمون فرانسوی هم تعریف می‌کند که راجر فدرر جمعه گذشته وقتی جلسه شورای بازیکنان اتحادیه تنیس‌بازان حرفه‌ای با بازی سوییس و فرانسه در جام جهانی همزمان شد، کلافه شده بود.

البته اینکه جام جهانی فوتبال در میان تنیس‌بازان این قدر مورد توجه قرار می‌گیرد، اصلاً جای تعجب نیست. اکثر آنها با ارتباط عمیقی دارند. علاوه بر آن بازیکنان حاضر در ویمبلدون تقریباً نماینده همه 32 کشور راه‌یافته به جام جهانی هستند. هر چهار سال یک بار هم پیش می‌آید که ویمبلدون با جام جهانی همز‌مان شود.

مارین چیلیچ کروات که جمعه شب در راند سوم توماس بردیچ را شکست داد، در راند اول قرار بود زمانی بازی کند که تیم ملی کرواسی مقابل مکزیک بازی داشت. برای همین نزد مسئولین برگزاری بازی‌ها رفت و درخواست کرد که اگر امکان‌اش هست زودتر به زمین رود تا بتواند بازی تیم ملی کشورش را تماشا کند. آنها هم با درخواست او موافقت کردند و بازی‌اش را جلو انداختند!

البته تماشاگرانی که طبق سنت چندین ساله ویمبلدون بیرون استادیوم اصلی روی تپه «هنمن» از مانیتور بزرگ بازی‌ها را تماشا می‌کنند، نمی‌توانند جام جهانی را ببیند. چون از زمان جام ملت‌های اروپا سال 1996 که انگلستان مقابل آلمان در نیمه‌نهایی شکست خورد، دیگر پخش فوتبال نیز برای همیشه در ویمبلدون منتفی شد.

در عوض در جلسات مطبوعاتی و توی رختکن‌ها صحبت از فوتبال است. مثلاً آندریا پتکوویچ بازیکن آلمانی که به عشق یورگن کلینزمن طرفدار تیم ملی آمریکاست. یا ویکتوریا آزارنکا که شیفته لیونل مسی ستاره تیم ملی آرژانتین است. این بازیکن بلاروسی که خیلی زود حذف شد گفت: «من عاشق‌اش هستم! از نظر من او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال است. من خیلی وقت است که طرفدار آرژانتین‌ام.»

دعوا در خانه آغاسی و گراف!

در خانه زوج رویایی تنیس، آندره آغاسی و اشتفی گراف در لاس وگاس اوضاع یک مدتی زیاد جالب نبود. به لطف جام جهانی فوتبال. چون تیم‌های ملی آمریکا و آلمان در یک گروه بودند و بازی آخرشان جلو هم تبدیل به بازی سرنوشت‌سازی شد. آغاسی پیش از بازی در تویترش نوشت: «این بازی خانه ما را دو نیم کرده است!»

ahmad.f
06-29-2014, 03:49 PM
سلام...ضمن تشکر از این سایت و زحمات کاربران ان..اگر محل سئوال را اشتباه نکرده باشم و شما لطف کنید میشه از اخرین وضعیت دلپوترو و تیمپساروویچ توضیحاتی بدید...تشکر فراوان...

Roger Federer#1
06-29-2014, 04:52 PM
سلام...ضمن تشکر از این سایت و زحمات کاربران ان..اگر محل سئوال را اشتباه نکرده باشم و شما لطف کنید میشه از اخرین وضعیت دلپوترو و تیمپساروویچ توضیحاتی بدید...تشکر فراوان...
دلپوترو آخرین خبری که ازش دارم اینه که دستشو از کچ در آورده و تمرینات سبک تنیس و هوازی رو شروع کرد حالا کی به میادین برمیگرده هنوز معلوم نی امیدوارم تا یو اس برسه.

ahmad.f
06-29-2014, 08:07 PM
تیمپساروویچ چی ؟ تشکر

KING OF CLAY
06-30-2014, 08:30 AM
http://www.tennis-image.com/images/52615189146423608078.jpg

Najmeh5576
06-30-2014, 01:23 PM
امیدوارم این سری فدرر جبران باخت رویارویی پارسالش در برابر روبردو را بکنه. و قویا نتیجه بازی را از آن خودش بکنه. :)

ehsann
06-30-2014, 06:04 PM
چقدر حیف شد cornet حذف شد.واقعا خوب بازی کرد.البته bouchard عالی بازی کرد.خیلی بازی زیبایی بود.بالاخره یه بازی جذاب تو wimbledon دیدیم.

Ahoura
06-30-2014, 08:01 PM
این کورنت واقعا عالیه ! :434:
تو این 4 5 سالی که تنیس میبینم هیچ تنیسور زنی رو ندیدم که بتونه مثل کورنت اسپین تزریق کنه به توپاش ، نسبت به باقی بازکنان تور خیلی قشنگ فورهند میزنه :866:
جا داره بخاطر خدمتی هم که به ما کرد نهایت تشکر رو ازش داشته باشیم :655:

http://www.tennis-image.com/images/83257561776090633122.jpg

289
06-30-2014, 11:36 PM
خوب، ادامه ویمبلدون قشنگ تر شد با حذف بردیچ توسط سیلیچ پرانگیزه اونهم قاطعانه و 3-0
این سیلیچ ماه پیش تو رولند هم عالی بود و نوله بود که تونست حذفش کنه
و البته از بازگشت خوب دیمیتروف هم نمیشه براحتی عبور کرد
که در ست پنجم دلگو را نیست و نابود کرد
ظاهرا همنشینی گری با ماشا براش مفید فایده بوده:443:
بنظر میاد اگر شاهد شگفتی دیگه ای نباشیم در راندهای بالاتر شاهد نبرد های جذابی
میان سیلیچ - نوله و اندی-دیمیتروف باشیم که برنده هاش پا به سمی بگذارند

امروز بعد از مدتها یک بازی خوب از ونوس هم دیدیم که البته نتونست مانع شکستش توسط
کویتوا بشه بنظرم پترا میتونه براحتی تا کوارتر بیاد و حتی بالاتر

چند دقیقه آخر بازی نوله و سونگا را که دیدم فقط ایس بود که رد وبدل میشد
بازی قشنگ و پرهیجان بود درست برخلاف بازی ماه قبلشون تو رولند که سونگا تسلیم محض بود
نوله رفت تا بازی دیگه ای از رولند را تکرار کنه این بار در مقابل سیلیچ که واقعا بازی جالبی میشه
رویارویی اندی با دیمیتروف هم جالب خواهد بود

در سمت خانمها بازی کورنه با بوچارد قشنگ بود همینطور ایوانویچ و لیسیکی
متاسفانه ماریا بازیش به فردا افتاد که اگر کربر را بزنه باز هم یک دیدار مجدد مقابل بوچارد داره به فاصله یک ماه از رولند

در طرف دیگه بنظر میاد کویتوا راه هموارتری داره تا فینال
قشنگ میشه اگر ماریا بتونه بعد از 2004 در 2014 قهرمانیش را تکرار کنه اونهم مقابل کسی که فینال 2011 را بهش باخته

narges 95
06-30-2014, 11:56 PM
امیدوارم ماریاونادال اول شن البته هر دو حریفای سختی درپیش دارن.ولی من امید دارم:866:

KING OF CLAY
07-01-2014, 02:56 PM
خدایش این دیگه خیلییییی سنت مسخره ایه

http://www.tennis-image.com/images/96542483801601675662.jpg

msh13792
07-01-2014, 03:26 PM
نادالی ها دوست دارین چون هیچی نیست نادال تو فصل چمن و این دوساله کلا 10 امتیاز گرفته تو چمن بگیم به خاطر این آقا کلا فصل چمن رو بکوبن به جاش اسلم فرانسه رو تکرار کنند
جالبه این دو ساله دوستان یاد سنت های مسخره ویمبی افتادن اما قبل از دو سال پیش ویمبی هیچ سنت مسخره ای نداشت ... :350:

mspayam
07-01-2014, 04:47 PM
درود بر راجر عزیز که انتقام شکستش در یو اس اوپن رو از این روبردو گرفت. اون از نادال و این هم از فدرر. کلاً ویمبلدون امسال شده ویمبلدون انتقام ها و این بازیکن های خرده پا که سالی یه بار می تونن خوب بازی کنن، خوب تنبیه شدن امسال.

SOROOSH_RF
07-01-2014, 05:14 PM
خوب فدرر سريع و بي درد سر روبردو پودر كرد تا هم با خيال راحت به ديدن بازيه سويس و آرژانتين برسه هم واسه بازيه فردا خيلي خسته نشه.

KING OF CLAY
07-01-2014, 05:31 PM
نادالی ها دوست دارین چون هیچی نیست نادال تو فصل چمن و این دوساله کلا 10 امتیاز گرفته تو چمن بگیم به خاطر این آقا کلا فصل چمن رو بکوبن به جاش اسلم فرانسه رو تکرار کنند
جالبه این دو ساله دوستان یاد سنت های مسخره ویمبی افتادن اما قبل از دو سال پیش ویمبی هیچ سنت مسخره ای نداشت ... :350:

به نظر خودت مسخره نیست که یکی از بزرگترین رقابت های تنیس بلیط هاش فقط حضوری فروخته شه و هیچ فروش اینترنتی نداشته باشه؟

Maani
07-01-2014, 05:48 PM
ماريا :254:
درود به شرفت كربر ، شير مادرت حلالت ،
روزمو ساختي دختر :396::396:

289
07-01-2014, 05:49 PM
حیف شد
کربر عالی توپ گیری میکرد و برای هر پوینت میجنگید
ماریا هم عالی بود و خودش را نباخت و لااقل 6تا مچ پوینت را سیو کرد
کلا بازی خوبی بود که به تماشاش می ارزید
به امید قهرمانی هالپ:443: و البته نوله:434:

davidbeckham
07-01-2014, 05:52 PM
کربر هیچی نبود فقط توپا رو برمیگردوند ماریا هم میزد تو درو دیوار:3t1:
لیسیچکی لهش میکنه
البته به اونجا ها نمیرسه
بوچارد قورتش میده

narges 95
07-01-2014, 05:53 PM
امید اولم برباد رفت آخه چراااا؟:240:

davidbeckham
07-01-2014, 05:55 PM
جناب روبردو شما هم بهتره کم کم به فکر خداحافظی باشی

Ahoura
07-01-2014, 05:59 PM
مـــریا :655:
همینجوریشم احتمال نامبر وانیمون در پایان سال خیلی زیاده به شرطی که در تور های تابستونی و یو اس هم نسبتا خوب نتیجه بگیریم که البته با این فرم دور از انتظار نیست !
در مورد ویمبی چیزی نمیشه گفت در سال های قبل هم وضعیت مشابه و به مراتب بدتر هم بوده ، به هر حال بعد اون فصل سنگین خاک و اون همه قهرمانی کمی سخته که خودتو با چمن تطبیق بدی و بخوای اینجا هم خوب نتیجه بگیری ، اگه قهرمان میشد که شاهکار بود الانم که نتونست چیزی رو از دست نداده .
در کُل بد نبود امروز ، شانس برد هم داشت واقعا ، ولی نشد دیگه .

msh13792
07-01-2014, 06:09 PM
به نظر خودت مسخره نیست که یکی از بزرگترین رقابت های تنیس بلیط هاش فقط حضوری فروخته شه و هیچ فروش اینترنتی نداشته باشه؟

نه اتفاقا به نظرم باحاله این کار که بعضی وقت ها سنتی کار بشه ...

ehsann
07-01-2014, 08:49 PM
واقعا سخت نادال از این بازی برنده بیاد بیرون.ولی امید زیادی بهش دارم چون هیچوقت از جنگیدن خسته نمیشه.یه حریف بهش خورده تو مایه های ایزنر.فقط تایبرک.با این سرویسا واقعا کار سختیه بردن

Rajjoko
07-01-2014, 09:15 PM
تبریک به هوادارای کریوس :434:دمش گرم بسی لذت بردیم از این بازی

narges 95
07-01-2014, 09:16 PM
نمیدونم چرا اینقد بد شانس نادال خودش تو سرویس گرفتن مشکل داره هرکی بهش میخوره سرویسایی که میزنه سرعتش بالای100نادال باخت هردو امیدم منو ناامید کردن :243:اگه این به فدرر برسه فک کنم برنده بشه معرکه سرویس میزد.ناراحت نشو نادال زندگی ادامه داره

289
07-01-2014, 09:17 PM
قهرمانان رولند به فاصله سه ساعت از هم و در دور چهارم حذف شدند
رافا نسبت به ماریا بیشتر مستحق شکست بود
وقتی عاشقان نادال ماه پیش جوگیرشده و صحبت از قهرمانی نادال در ویمبی میکردند
میدانستم رافا شانس چندانی روی چمن ویمبی نداره
شانس اول همچنان ژوکوویچ نه کس دیگه
ببینیم استن آماده که دو حریف دیروز و امروز را راحت برده با راجر چه میکنه

amirrasooli69
07-01-2014, 09:18 PM
این کی بود تا حالا بازیش و ندیده بودم،فوق العاده سرو میزد،نادال مونده بود چیکار کنه.

KING OF CLAY
07-01-2014, 09:19 PM
رافا هم حذف شد:243:
یک سال دیگه هم ویمبلدون رو بدون نتیجه ترک کرد
فقط 170 امتیاز میگیره و اگه جوکوویچ قهرمان شه صدرو از دست میده
رافا از همین الان باید ویمبلدون رو فراموش کنه و به فکر us open series و تورنمنت های بعد ازون باشه
فقط امیدوارم که این رافاییکه دیدیم فقط روی چمن بوده باشه و بعد ازین یک رافا دیگه رو شاهد باشیم

davidbeckham
07-01-2014, 09:20 PM
رانوویچ پوستشو میکنه تنیس باز نمیکرد که شوت یه ضرب بود
نادال هم تو تایبرک تمرکز نداشت
نواک هم مسابقه خیلی سختی داره مقابل چیلیچ

davidbeckham
07-01-2014, 09:25 PM
نادال باید برای موفقیت بیشتر بخصوص در چمن
مربیشو عوض کنه
نخواست عوض کنه حداقل یکیو بیاره کنار تونی نادال
تونی نادال بیشتر از لحاظ روحی واسه نادال خوبه تا فنی
به نظرم باید بره سراغ سمپراس

Maani
07-01-2014, 09:29 PM
نادال باید برای موفقیت بیشتر بخصوص در چمن
مربیشو عوض کنه
نخواست عوض کنه حداقل یکیو بیاره کنار تونی نادال
تونی نادال بیشتر از لحاظ روحی واسه نادال خوبه تا فنی
به نظرم باید بره سراغ سمپراس

كاملا موافقم

Roger Federer#1
07-01-2014, 09:39 PM
واقعا حیف شد رافا حذف شد ولی لااقل بعد مدتها یه پدیده کشف شد,کریوس فقط 18 سال سن داره و رکوردش با این برد شد 7-6 (6برد 7 شکست) واقعا آینده درخشانی داره باید رو ریترنهاش و جلوتوراش کار کنه.
رافا از ابتدای تور هم بادنده سنگین داشت میومد فقط حریفاش برخلاف کریوس بعد ست اول ریتم و توانشونو از دست میدادن,همون اول هم گفتم رافا با تنیسوری که ریتمشو بتونه حفظ کنه بااین بازی ها بدجور به مشکل میخوره که دیدیم امروزم همین شد واقعا نقش تونی چیه نمیدونم چطور یه تنیسور درجه 1 و فوق ستاره بااون همه افتخارو تجربه بعد سه حذف زودهنگام از تورهای چمن نمیتونه روحیشو بدست بیاره تازه توری که 5 بار فینالیستش بود دوبار فتح کردش واقعا نقش مربی باید این جورجاها مشخص شه.
راجر هم دیگه چی از این بهتر میخواد برو که خیلی به فینالیست شدنت امیدوار شدم امروزم انتقام خوبی از روبردو گرفت به امید ادامه تور زیبا و قهرمانی راجربزرگ.

sspol
07-01-2014, 09:41 PM
متاسفانه ضربات چرخشی نادال روی چمن هرگز کارساز نیستن و باید سبک بازی و قدرت سرویسهاشو روی چمن تغییر بده

چیزی از ارزشهای نادال کم نمیشه ولی خب نباید این جامهارو الکی از دست داد

zhako
07-01-2014, 09:47 PM
نادال باز هم درویمبلدون به زانودرآمد.

narges 95
07-01-2014, 09:49 PM
مشکل نادال روی چمن یک مشکل اساسی عموش هیچ کاری انجام نمیده تا روحیه اش برگرده، همون جوری که روی خاک بازی میکنه روی چمن ام بازی کنه ولی خود نادال هم نمیخواد قبول کنه که یه مربی دیگه لازم هست خداکنه روی زمین سخت مثل پارسال باشه

Roger.tennis
07-01-2014, 09:51 PM
درود به شرف نادال
واقعا نشون دادی اسطوره زنده دنیای تنیس تو هستی

فقط یه نصیحت برادرانه بهت دارم
برو خودتو تحویل داعش بده
بازیت آدم رو یاد مالیات بر ارزش افزوده می اندازه

KING OF CLAY
07-01-2014, 09:51 PM
این کریوس قبل بازی گفته بود که مطمئن که نادال رو شکست میده
جدا ازینکه نادالیم اما هم بازیش هم اعتماد به نفسشو تحسین میکنم

پ.ن:حالا خوب شد آرژانیتن برد یکم باخت رافا یادم رفت:434:

lordmani
07-01-2014, 09:59 PM
راجر فدرر در دور چهارم ویمبلدون روزهای اوجش را که او را به 7 قهرمانی در این مسابقات رساند برای هوادارانش تدایی کرد. او در یک‌چهارم نهایی باید با هموطنش واورینکا بازی کند

پرافتخارترین تنیس‌باز تاریخ در دور چهارم ویمبلدون موفق شد با نتیجه 6 – 1، 6 – 4 و 6 – 4 تومی روبردو را شکست دهد و برای دوازدهمین بار در طول دوران حرفه‌ایش در تنیس به یک‌چهارم نهایی این مسابقات برسد.
او 94 دقیقه وقت لازم داشت تا یازدهمین پیروزی‌اش مقابل روبردو که مثل خودش 32 ساله است را به دست بیاورد.

با این پیروزی فدرر در یک‌چهارم نهایی باید به مصاف هموطنش استانیسلاس واورینکا برود تا یک مصاف تمام‌سوییسی بین مردان شماره 3 و 4 جهان برگزار شود.

واورینکا که مرد شماره 3 تنیس جهان است هرچند بازی راحتی در دور چهارم نداشت اما فلسیانو لوپز اسپانیایی را 7 – 6، 7 – 6 و 6 – 3 برد.

amirreza gh
07-01-2014, 10:14 PM
آفا سرویسهای این کریوس ویران کنندست...این فکر کنم کلا سرویس تمرین کرده...نادال هر 3-4تا یکی رو میتونست جواب بده...من که واقعا با سرویساش به وجد اومدم...من که طرفدار راجرم و غیر از اون سرویسای بازیکن دیگه ای رو قبول ندارم ولی باید اعتراف کنم کار این پسر عالی بود...نادالم فکر کنم از نظر ذهنی هنوز واسه چمن آماده نیست.امسال انشاالله فدرر جام رو میگیره.

امشب واقعا از حذف ماریا ناراحت شدم (البته اینقدر توپ به اوت فرستاد که اگه دم دستم بود چندتاش میزدم) ولی باز بازی نادال و کریوس باعث شد یکمی اون باخت رو فراموش کنم.

narges 95
07-01-2014, 10:20 PM
فقط دعا میکنم کریوس با فدرر بازی کنه اگه فدرر کریوس روبرد شک نکنید اوله شک نکنید

davidbeckham
07-01-2014, 10:25 PM
کریوس و کارلوویچ مایه ننگ تنیس هستن:3t1:
امطمئنم مثل کارلووچ قابلمه هم گیرش نمیاد
رانوویچ هم یه بیگ سرو هستش هم بازیش خیلی بهتره و فقط منحصر یه سرویس نیست
زنده زنده پوستشو میکنه

rezapor
07-01-2014, 10:50 PM
سلطان خاك برروي چمن حرفي براي گفتن نداشت .شايد درآينده بايد بيشتر ازاين تنيسور خوش سرويس بشنويم .ولي زيبايي تنيس به همين نتايج شگفت انگيز هست و درگرند اسلم تمام بازيكنان مثل المپيك با تمام وجود بازي ميكنن و نبايد هيچ بازيكني رو دست كم گرفت. به نظر من هم رافا بايد غرورش رو كم كنه و مربيش رو عوض كنه كاري كه اسطوره كرد و نتيجه هم گرفت .

rojer
07-01-2014, 11:28 PM
اون موقع که من می گفتم اگه خاک رس وجود نداشت العان نادال به زور 4یا5گرند اسلم فتح کرده بود با رگبار نادالیها روبرو شدم.امیدوارم که العان دوستان نادالی منظور من رو بهتر متوجه بشند.در حالی که سلطان تنیس پادشاه روجر غیر از رولندگاروس که اون هم 1بار قهرمان شده در گرنداسلمهای استرالیا و ویمبلدون و یواس اپن آمریکا حداقل هر کدوم رو 4بار قهرمان شده. و این یکی از دهها دلیلی است که نشان از نامبروان بودن پادشاه روجر در تاریخ تنیس می باشد.و باید همه تنیسورهای جهان چه قدیمیها و چه تنیسورهای العان به افتخار این ابرمرد افسانه ای سر تعظیم فرود بیاورند.به امید قهرمانی روجر در این مسابقات. :441::441::441::441::441::441:

Roger Federer#1
07-01-2014, 11:33 PM
کریوس و کارلوویچ مایه ننگ تنیس هستن:3t1:
امطمئنم مثل کارلووچ قابلمه هم گیرش نمیاد
رانوویچ هم یه بیگ سرو هستش هم بازیش خیلی بهتره و فقط منحصر یه سرویس نیست
زنده زنده پوستشو میکنه

کریوس تنها 18 سالشه و تعداد بازی هاشم خیلی کم شک نکن تادوسال دیگه به شدت حریف سختی برای تاپ ها میشه و یکی از تاپ 10 ها راونیچ سرو خوب میزنه ولی برای دو ست هممون دیدیم کریوس بااون تجربه کم چهار ست درمقابل نادالی که تنیسوری با سرو باهاش بازی کنه رو نابود میکنه ولی دیدیم نتونست کاری انجام بده کریوس هم تو فورهند و هم تو بکهند بهتر و بادقت تر از راونیچ عمل میکنه ریتمشم با توجه به سن کمش عالیه تنها برتریه راونیچ جلوتور اومدناش هستش.
اصلا کریوس قابل مقایسه با کارلوویچ نیست از هیچ لحاظ سبکه این دو آسمون تا زمین فرق داره حتی سروهاشون.

davidbeckham
07-01-2014, 11:49 PM
اون موقع که من می گفتم اگه خاک رس وجود نداشت العان نادال به زور 4یا5گرند اسلم فتح کرده بود با رگبار نادالیها روبرو شدم.امیدوارم که العان دوستان نادالی منظور من رو بهتر متوجه بشند.در حالی که سلطان تنیس پادشاه روجر غیر از رولندگاروس که اون هم 1بار قهرمان شده در گرنداسلمهای استرالیا و ویمبلدون و یواس اپن آمریکا حداقل هر کدوم رو 4بار قهرمان شده. و این یکی از دهها دلیلی است که نشان از نامبروان بودن پادشاه روجر در تاریخ تنیس می باشد.و باید همه تنیسورهای جهان چه قدیمیها و چه تنیسورهای العان به افتخار این ابرمرد افسانه ای سر تعظیم فرود بیاورند.به امید قهرمانی روجر در این مسابقات. :441::441::441::441::441::441:

زمان فدرر تنیس بازهایی مانند سافین بودن
اینم بگو

Behr@d
07-01-2014, 11:54 PM
آقا اینکه نشد تنیس .... هر جوجه ای که دو تا سرویس یاد میگیره میاد میشه یه اعجوبه ، اون از یانوویچ سال قبل اینم از کریوس امسال ... زنده باد خاک که توش فقط و فقط رالی و قدرت بدنی حرف اول رو میزنه نه این چمن زِپِرتی که هرکی یاد میگیره سرویس بزنه میاد میره بالا ، اونم تو یه گرنداسلم .... واقعا این ویمبی گند زده به هر چی اسلمه ....

در آخر هم میخوام بگم رافا فدای سرت .... من از اولشم به این ویمبی امید نداشتم .... همین که جنگیدی خودش یه دنیا میرزه .... این تورنمنت هارو فراموش کن و محکم و قوی و با اراده به راهت ادامه بده .... :583:

چه هدیه تولدی رافا امشب بهم داد .... :160:

VAMOS

http://picxure.com/images/38557737957745558657.jpg

davidbeckham
07-02-2014, 12:06 AM
کریوس تنها 18 سالشه و تعداد بازی هاشم خیلی کم شک نکن تادوسال دیگه به شدت حریف سختی برای تاپ ها میشه و یکی از تاپ 10 ها راونیچ سرو خوب میزنه ولی برای دو ست هممون دیدیم کریوس بااون تجربه کم چهار ست درمقابل نادالی که تنیسوری با سرو باهاش بازی کنه رو نابود میکنه ولی دیدیم نتونست کاری انجام بده کریوس هم تو فورهند و هم تو بکهند بهتر و بادقت تر از راونیچ عمل میکنه ریتمشم با توجه به سن کمش عالیه تنها برتریه راونیچ جلوتور اومدناش هستش.
اصلا کریوس قابل مقایسه با کارلوویچ نیست از هیچ لحاظ سبکه این دو آسمون تا زمین فرق داره حتی سروهاشون.

حریف ادم زیاد ace بزنه
اعصاب طرف مقابل بهم میریزه
رانویچ یه 15 تا ایس بزنه ست اول کریوس بهم میریزه
ضمنا کریوس از یانوویچ که بازیش یهتر نیست
یانوویچ هم تا الان موفقیتی کسب نکرده

Roger Federer#1
07-02-2014, 12:16 AM
حریف ادم زیاد ace بزنه
اعصاب طرف مقابل بهم میریزه
رانویچ یه 15 تا ایس بزنه ست اول کریوس بهم میریزه
ضمنا کریوس از یانوویچ که بازیش یهتر نیست
یانوویچ هم تا الان موفقیتی کسب نکرده

واقعا فکرمیکنی یانوویچ بازیش بهتر از کریوس هستش,اصلا یانوویچ فورهند و بکهندش به اندازه کریوس نیست باور کن.
یانوویچ,دمیتروو,راونیچ آینده تنیسن ولی کریوس با این تجربه کم کاری کردش که اونا نتونستن انجام بدن واقعا عجیب بود اعتماد به نفسش اونم مقابل کی رافا کریوس سبکه بازیش به گونه ایی هستش که نواک به شدت به مشکل میخوره من آیدنه خیلی خوبی رو تو بازیش دیدم همونجور که سال 2007 ایمان داشتم دلپوترو در آینده گرند میگیره شکیم ندارم ازاین به بعد دو سه تای دیگه هم میگیره,کریوس هم شاید دو سال دیگه بتونه گرند بگیره هیچی تو تنیس معلوم نیست.
کریوس حتی بیاد راجر رو هم حذف کنه ناراحت نمیشم چون یه پدیده کشف شدش اونم تو دورانی که تنیس بازانه بزرگ اجازه نفس کشیدن یه جوونهارو نمیدن و بعد دلپوترو هیچ تنیسوری کشف نشد.
به هرحال خیلی خوشحال میشم فینال نواک و راجر رو ببینم.

roger 4 ever
07-02-2014, 12:24 AM
خب متاسفانه چندان نتونستم بازی ها رو به طور دقیق دنبال کنم ولی خب کلیت جام رو در جریانم...2 تا نکته فقط بد ندیدم بگم:

1 - به شخصه انتظار نداشتم رافا همین اندازه هم بیاد بالا...ولی خب باز «جنگندگی» و «انگیزه» جبران افتضاحات 2 سال اخیر باعث شد 4 تا بازی انجام بده تو لندن...همون اندازه که پاریس ملک شخصیه رافاست، باید پذیرفت در لندن شرایط در این سال ها کاملا متفاوته...به همون اندازه که در پاریس راحته اینجا کار براش دشواره...هر سال هم شرایط اینجا سخت تر خواهد شد بدون شک...بحث فنی هم می شه کرد مثه همون حرف های همیشگی و تکراری در مورد شرایط متفاوت بازی در چمن، ولی خب من اعتقاد دارم بحث بیشتر روانی شده...«آمادگی ذهنی بازی در چمن» مسئله ای هست که رافا کاملا ازش به دوره...باید پذیرفت زورش نمی رسه از لحاظ ذهنی...واقعا نمی رسه...

2 - دیدم یه سری دوستان به شرایط رقابت ها معترض بودن ولی خب کاملا بی معنیه...انگلیس میزبانه طبیعیه شرایط به نفع اندی باشه دیگه...مگه اولین باره همچین چیزی می بینید؟؟!...تو ورزش کاملا طبیعیه که «امتیاز میزبانی» وجود داشته باشه...تنیس هم همین طوری بوده...همین طور که برزیل تو جام جهانی فوتبال هر طوری که می خواد برنامه می چینه برا خودش، اینجا هم انگلیس این حق و داره برا اندی هر طوری که تشخیص می ده ایشون راحته، برنامه بچینه...همین طور که اگه رقابت ها در مادرید برگزار می شد، رافا سود می برد...تو پاریس هم دیدیم مدتی پیش برنامه کاملا در اختیاره بازیکنان فرانسوی بوذ... تو ورزش کاملا طبیعیه این چیزا...

گیر دادن به قوانین و نوع برگزاری خاص رقابت ها هم دیگه آخرش بود...127 دوره جام برگزار کردن همین طوری نمی شه که زیر باد کولر بشینیم بگیم فلان قانون چرا هست و اینا...رسم و رسومات این طوریه، کشورم انگلیسه با فرهنگ خاصی که دارن...

یه سری حرف های احساسی هم دیدم در مورد اینکه گند زده به گرند ها و این جور حرفا و استدلال ها در مورد برتری پاریس به لندن...خب از اون جا که طبیعیه این حرف ها خیلی جوابی بهش نمی دم، دوستان احساسی هستن دیگه...بازیکنشون باخته...عیب نداره..اون موقع که قهرمان می شدین لندن خوشگل بود الان که 3 ساله داستان ها دارین باهاش، زشت شد؟!!!....فقط یه نکته بگم... هر کودکی که تنیس رو شروع می کنه در هر نقطه دنیا، مربیش روز اول بهش می گه پسرم، آرزوت باید فتح ویمبلدون باشه...همین...

در مورد راجر هم فعلا حرفی ندارم تا فردا بازیش و کامل ببینم...:434:

289
07-02-2014, 12:48 AM
بازی دوبل خواهران ویلیامز ناتمام ماند و بازنده شدند.علتش مصدومیت بود؟

اینهم برنامه بازیهای فردا
http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/index.html

Maani
07-02-2014, 01:15 AM
خشی جان خیلی نگرانم:243: نکنه این راجر قهرمان شه :facepalm:

king of spin
07-02-2014, 08:07 AM
دیشب خیلی بهم سخت گذشت. رافا تو چمن طلسم شده...توی تمامی لحظات حساس بازی رافا بد کار کرد.حریفش وحشتناک سرو و بکهند میزد.به قول سرنا هر کسی جلوش قرار میگیره بهترین بازی عمرشو میکنه.الانم حکایت رافا همینه هر کسی جلوش قرار میگیره انگار تواناییش ده برابر میشه جلوش.از این صحبتا که بگذریم حرکات رافا تو زمین اصلا خوب نبود.از ست دوم به بعد یه مقدار سرویسای نیک افت کرد ولی متاسفانه رافا بازم نمیتونست خوب ریترن کنه.با بکهند کراس چندین و چند بار فورهند نادالو از کار انداخت و مهمترین مساله این که یه بازیکنی با این قد بلند چه قدر توپا رو بعد از خوردن به زمین سریع میزد و اصلا روی توپای کم ارتفاع مشکل نداشت.دیگه اینم از زیباییای تنیسه و رافا هم تلاششو کرد.رافا اگه می خواد رکورد فدررو تو گرند اسلم بزنه باید مربیشو عوض کنه

Paymaan
07-02-2014, 08:23 AM
مثل اینکه حذف شاراپووا و نادال خوب آمپر بعضی ها رو برده بالا ...

davidbeckham
07-02-2014, 08:45 AM
خشی جان خیلی نگرانم:243: نکنه این راجر قهرمان شه :facepalm:

مگر اینکه از رو نعش نواک رد بشه

davidbeckham
07-02-2014, 08:47 AM
واقعا فکرمیکنی یانوویچ بازیش بهتر از کریوس هستش,اصلا یانوویچ فورهند و بکهندش به اندازه کریوس نیست باور کن.
یانوویچ,دمیتروو,راونیچ آینده تنیسن ولی کریوس با این تجربه کم کاری کردش که اونا نتونستن انجام بدن واقعا عجیب بود اعتماد به نفسش اونم مقابل کی رافا کریوس سبکه بازیش به گونه ایی هستش که نواک به شدت به مشکل میخوره من آیدنه خیلی خوبی رو تو بازیش دیدم همونجور که سال 2007 ایمان داشتم دلپوترو در آینده گرند میگیره شکیم ندارم ازاین به بعد دو سه تای دیگه هم میگیره,کریوس هم شاید دو سال دیگه بتونه گرند بگیره هیچی تو تنیس معلوم نیست.
کریوس حتی بیاد راجر رو هم حذف کنه ناراحت نمیشم چون یه پدیده کشف شدش اونم تو دورانی که تنیس بازانه بزرگ اجازه نفس کشیدن یه جوونهارو نمیدن و بعد دلپوترو هیچ تنیسوری کشف نشد.
به هرحال خیلی خوشحال میشم فینال نواک و راجر رو ببینم.

منکه تو کریوس چیزی جز سرویس ندیدیم
سرویسو. از ش بگیری میشه در حد تنیسور معمولی
یه جرقه هستش که زود خاموش میشه

rojhin
07-02-2014, 09:21 AM
فکر کنم تماشای بازی امروز خودش پاسخیه بر این سوال

باید قبول کرد گولبیس در این بازی مثل یک گرگ گرسنه ودرنده بود و راجر را مثل یک بره معصوم درید
گولیبس ست اول رو هم در حالیکه 4-2 جلو بود مفت داد
راجر بعد از اینکه تو ست دوم 2 تا ست پوینت هلو را تقدیم گولبیس کرد دیگه روحیه ای هم
برای ست سوم نداشت و6-2 له شد .گولیبس اگر حواسش جمع بود میتونست بازی را در 4 ست تمام کنه
چیزی نمونده بود باز هم یک بازگشت عالی در ست 4 داشته باشه
معتقدم گولبیس حتی اگر ست دوم را هم در تای برک یا قبلش میباخت انگیزه و توانایی بازگشت را داشت
حالا امیدوارم گولبیس در باد این پیروزی نخوابه و بردیک نچسب را حذف کنه
باید قبول کرد حتی در دوران اوج هم راجر در حضور رافا بخت اصلی در رولند نبوده چه برسه به الان
که نمی تونه به جمع 8 نفر پایانی هم صعود کنه
همانطور که پریروز نوشتم اگر راجر در دورقبل بجای تورسونف از پیش باخته با سیلیچ جنگنده
و آماده که نوله را به زحمت انداخت روبرو میشد احتمالا همونجا حذف میشد
بقول یکی از دوستان هر طلوعی غروبی داره و غروب راجر بسیار نزدیکه
و باز به جرات میگم راجر با تمام احترامی که براش قائلم الان شانس چندانی برای حضور در 8 نفر
پایانی ویمبی هم نداره چه برسه به سمی اون
خودتون بشمرید نفراتی را که میتوانند سد راه راجر در این مسیر بشن
لازم باشه این پست را هم برای ذوب شدگان در آقاشون بعداً بالا میارم
باید بپذیرید تنیس یک ورزش کاملا فیزیکیه و روحیه جنگندگی بالایی را میطلبه
گرند را برای راجر تمام شده بدانید مسابقاتی که 5 سته هست انرژی و انگیزه
یک جوان جنگجو و حریص را میطلبه برای بازگشتهای احتمالی
بله راجر ظریف و زیبا بازی میکنه تکنیکش حرکاتش دلچسب و هیجان انگیز ومثالزدنیه و بقول یک دوستی مثل یک بالرین در کورت هنرنمایی میکنه
برای من هم که هیچگاه طرفدار فدرر نبودم خداحافظی و غیبتش در هر جامی
خسارته از این لحاظ که هیجان و کیفیتی که بازی اون به تماشاگر منتقل میکنه
کمتر بازیکنی جایگزینش میشه
روز خداحافظی راجر برای من هم غم انگیزه و برای تمامی طرفداران زیبایی و هیجان تنیس

سلام به همه دوستای عزیزم
نوشته بالا پست دوست عزیزی است که بعد باخت اسطوره تو رولند و در نهایت خوشحالی و اوج اعتماد به این قول که راجر تموم شده ارسال شده بود .
بزرگوار قرار بود راجر به هشت تای ویمبی هم نرسه که ؟ مگه قرار نبود این پست رو شما تو همچی روزی برای ذوب شده هایی چون من بالا بیاری ؟ ایرادی نداره من به جای شما اینکار رو انجام دادم ، شما زحمت بکشید و درباره اونجاهایی که با رنگ آبی مشخص کردم یه توضیحی بدین . ضمن اینکه هیچ تضمینی برای برد راجر جلو استن نیست و شاید راجر تو همین مرحله حذف بشه . مهم اینه که بر خلاف اعتقاد راسخ شما راجر الان جزو هشت نفر پایانی ویمبی است . منتظر جواب پر مغز شما هستم .
عاشقتم اسطوره دوست داشتنی و تموم نشدنی ام

Mehdiii
07-02-2014, 09:24 AM
ایکاش نواک تا فینال میومد (که نمیاد) ، فدرر جوری از رو نعشش رد میشد که قاطی بذرهای چمن سنتر کورت بشه . :434:
جهت یادآوری :

Sorou$h
07-02-2014, 10:23 AM
من هم یک پست بدم بد نیست. به نظر من آخر نامردیه که بخوایم برد کریوس رو فقط به خاطر سرویس های خوبش بدونیم و بگیم کلا تو رالی تعطیل بود. به نظر من تو رالی هم فوق الاده بود این پسر. هیچکس فقط با سرو نمیتونه نادال رو ببره این رو همه ما میدونیم. من خودم شخصا نادال رو یک پای فینال میدیدم چون واقعا امسال آماده بود. ولی کریوس واقعا بی نظیر بود.

rojer
07-02-2014, 10:34 AM
فکر کنم تماشای بازی امروز خودش پاسخیه بر این سوال

باید قبول کرد گولبیس در این بازی مثل یک گرگ گرسنه ودرنده بود و راجر را مثل یک بره معصوم درید
گولیبس ست اول رو هم در حالیکه 4-2 جلو بود مفت داد
راجر بعد از اینکه تو ست دوم 2 تا ست پوینت هلو را تقدیم گولبیس کرد دیگه روحیه ای هم
برای ست سوم نداشت و6-2 له شد .گولیبس اگر حواسش جمع بود میتونست بازی را در 4 ست تمام کنه
چیزی نمونده بود باز هم یک بازگشت عالی در ست 4 داشته باشه
معتقدم گولبیس حتی اگر ست دوم را هم در تای برک یا قبلش میباخت انگیزه و توانایی بازگشت را داشت
حالا امیدوارم گولبیس در باد این پیروزی نخوابه و بردیک نچسب را حذف کنه
باید قبول کرد حتی در دوران اوج هم راجر در حضور رافا بخت اصلی در رولند نبوده چه برسه به الان
که نمی تونه به جمع 8 نفر پایانی هم صعود کنه
همانطور که پریروز نوشتم اگر راجر در دورقبل بجای تورسونف از پیش باخته با سیلیچ جنگنده
و آماده که نوله را به زحمت انداخت روبرو میشد احتمالا همونجا حذف میشد
بقول یکی از دوستان هر طلوعی غروبی داره و غروب راجر بسیار نزدیکه
و باز به جرات میگم راجر با تمام احترامی که براش قائلم الان شانس چندانی برای حضور در 8 نفر
پایانی ویمبی هم نداره چه برسه به سمی اون
خودتون بشمرید نفراتی را که میتوانند سد راه راجر در این مسیر بشن
لازم باشه این پست را هم برای ذوب شدگان در آقاشون بعداً بالا میارم
باید بپذیرید تنیس یک ورزش کاملا فیزیکیه و روحیه جنگندگی بالایی را میطلبه
گرند را برای راجر تمام شده بدانید مسابقاتی که 5 سته هست انرژی و انگیزه
یک جوان جنگجو و حریص را میطلبه برای بازگشتهای احتمالی
بله راجر ظریف و زیبا بازی میکنه تکنیکش حرکاتش دلچسب و هیجان انگیز ومثالزدنیه و بقول یک دوستی مثل یک بالرین در کورت هنرنمایی میکنه
برای من هم که هیچگاه طرفدار فدرر نبودم خداحافظی و غیبتش در هر جامی
خسارته از این لحاظ که هیجان و کیفیتی که بازی اون به تماشاگر منتقل میکنه
کمتر بازیکنی جایگزینش میشه
روز خداحافظی راجر برای من هم غم انگیزه و برای تمامی طرفداران زیبایی و هیجان تنیس

سلام به همه دوستای عزیزم
نوشته بالا پست دوست عزیزی است که بعد باخت اسطوره تو رولند و در نهایت خوشحالی و اوج اعتماد به این قول که راجر تموم شده ارسال شده بود .
بزرگوار قرار بود راجر به هشت تای ویمبی هم نرسه که ؟ مگه قرار نبود این پست رو شما تو همچی روزی برای ذوب شده هایی چون من بالا بیاری ؟ ایرادی نداره من به جای شما اینکار رو انجام دادم ، شما زحمت بکشید و درباره اونجاهایی که با رنگ آبی مشخص کردم یه توضیحی بدین . ضمن اینکه هیچ تضمینی برای برد راجر جلو استن نیست و شاید راجر تو همین مرحله حذف بشه . مهم اینه که بر خلاف اعتقاد راسخ شما راجر الان جزو هشت نفر پایانی ویمبی است . منتظر جواب پر مغز شما هستم .
عاشقتم اسطوره دوست داشتنی و تموم نشدنی ام

دمت گرم عزيزم عجب چيزي رو گذاشتي.به اميد قهرماني راجر عزيز در ويمبلدون.(هر چند كه تا همينجا هم كه اومده جواب دندانشكني به يك سري از آدمها داده كه فكر مي كردند راجر تموم شده).:441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441::441:

Behr@d
07-02-2014, 10:44 AM
وضعیت جوی امروز ویمبلدون .....

http://picxure.com/images/82299739381834762919.jpg

rezaomo
07-02-2014, 10:44 AM
در روزي كه نادال از حريف آينده دار خود نزديك به 40 ايس دريافت كرد ، راجر در بازي نسبتا آسان تامي روبردو رو برد . تاپيك هاي بعد از بازي نادال را هم خوندم ، كريوس فقط سرويس نداشت اون يك جوان آينده دار تنيسه ، بهكند و فورهندهاي عالي ، اعتماد به نفس فوق العاده و ريترن هاي عالي ، به قول دوستمون سروش نامردي است اگه بگيم كريوس فقط سرويس مي زد ، در واقع اگه اون به فينال بياد و يا در دور بعد حذف بشه بدون شك بايد به اون پديده ويمبلدون و مستعدترين تنيسور اين چند سال اخير را داد ، يانوويچ ، رائونيك و چند جوان ديگه كه به آنها جوانان آينده دار تنيس مي گفتند قطعا از لحاظ فني به مراتب پائين تر از اين جوان استراليايي هستند اگر فدرر هم توسط اين جوان از دور رقابت ها كنار بره من همين حرفها تكرار مي كنم مثل بعضي از دوستان نادالي نيستم كه موضوع را به ويمبي و چمن و سرويس و يك سري موارد ربط بدم ،:434: به اميد قهرماني راجر و كسب هجدهمين گرند اسلم و هشتمين ويمبي :583:

M A E S T R O
07-02-2014, 11:12 AM
حالا اندره اغاسی مصاحبه میکنه میگه نادال G O A T هستش !
کسی که یِ پایِ ثابت بزرگترین اپست های تاریخ ویمبلدونه بش میشه گفت G O A T ?

289
07-02-2014, 11:36 AM
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1151311&title=فدرر_در_حال_تماشاي_ديدار_آرژانتين-سوييس(عکس)

با تشکر از دوست عزیزی که نوشته من را یادآوری کرد
باید عرض کنم شب دراز است و قلندر بیدار
هر نتیجه ای جز قهرمانی برای عاشقان ذوب شده در فدرر
در هر تورنمنتی خصوصا ویمبلدون خسرانه
پس سه پله دیگه باقیه و اگر فدرر بتونه جام هجدهم را بگیره
شخصا در همین جا به دوستدارانش تبریک خواهم گفت
همچنان همانطور که ماه قبل و در شب قهرمانی نادال در رولند گفتم
و همانطور که در پیش بینی قهرمانی ویمبلدون اشاره کردم
بخت نخست نواکه

Paymaan
07-02-2014, 12:19 PM
جا داره اینجا از تمام فدرری های سایت تشکر کنم که اینگونه ابراز علاقه میکنن. :655: تو رولند هم حتی به پای فدرر نرسیدن :254:. میزان علاقه مردم به فدرر در نقاط مختلف جهان نشون میده کی محبوب ترین و بهترینه.:583:

http://tennis-image.com/images/16126044455499267668.png

HamedMilan
07-02-2014, 12:29 PM
خشایار از 6-7 سال پیش که می شناسمت اصلا تغییر نکردی،فقط اون موقع بیشتر به رامون کالدرون فحش میدادی تا بقیه:251:

انصافا کریوس خیلی خوب بازی کرد و خیلی بده که به خاطر توجیه باخت نادال بگیم فقط یه بیگ سروه و هیچی نداره

درسته عالی سرویس میزد و این یو پوئن بزرگه براش اما توی بقیه موارد هم به نسبت سنش خوب بود و 70 تا وینر داشت!

توی ریترن ها ها بگیر نگیر زیاد داشت که به خاطر سن کمش و فشار بازی توی این سطح یه چیز عادی میتونه باشه اما هر وقت ریترن ها رو خوب میزد اصلا رافا نمی تونست توپ رو برگشت بده!

کلا بازیکن قدرتیه خوبی نشون داد و خیلی خوب مسیر توپ ها رو تغییر میداد و از عمق استفاده می کرد و اکثر ضرباتش رو محکم میزد که خیلی برگشتش رو سخت می کرد و تونست این روند بعد 3 ساعت بازی هم حفظ کنه و همچنان همون قدرت رو پشت توپ میذاشت که این رو نسبت به بقیه جرقه های دیگه متفاوت می کنه و همین باعث شد که بتونه رنک 1 رو شکست بده

zhako
07-02-2014, 12:38 PM

حتما ازروجنازه نواک هم ردمیشه

aretobe7
07-02-2014, 01:10 PM
به نظر من این انصاف نیست که وقتی تنیسور محبوبمون می بازه بیایم برنده رو خرد کنیم.:242: مثلا وقتی گولبیس فدرر رو برد خب خیلی ها به اون Medical Time out مسخره ایراد گرفتندو اما واقعیت اینه که گولبیس 2 ست از راجر گرفت و توی بازی هم نسبتا سر بود.
الآن هم همینه واقها معتقدم یه نفر فقط با سرو نمیتونه رافا رو ببره. :39:بکهند های فلتی که میزد و رافارو از زمین خارج می کرد یا فورهند های شورت انگلش عالی بود وبرای هر کسی مشکل درست می کنه. اگر به حریف ارزش بدیم در واق به تنیسور محبوب خودمون ارزش دادیم که در مقابل یه حریف قوی باخت نه یه بچه که فقط سرو زدن بلده!!!
اما مشکل کجاست ؟ این جور بازیکنا معمولا ریتم خودشون رو نمیتونن حفظ کنن به عبارت دیگه بعد از برد یه بازیکن بزرگ تورنومنت براشون تموم میشه و دیگه به بازی های بعدشون توجه لازم رو ندارند. برای همین وقتی بازی بعدیشون رو نگاه می کنیم میبینیم که اصلا اونی نبودند که بتونن یه تنیسور بزرگ رو شکست بدن.:sad2::350::1066:
به نظر من باید به کی ریوس احترام گذاشت چون خوب بازی کرد ریتمشو حفظ کرد و خوب سرویس زد و از بازیش لذت برد:41:.
در مورد تونی طرفداران نادال تا رافا تو یه بازی میبازه سریع میگن باید تونی رو عوض کنه اما آیا فکر کردین که نادال بدون تونی و یا با دخالت فرد دیگه ای چه روحیه ای پیدا می کنه؟
درسته تونی مشکلاتی هم داره اما به نظر من نادال با وجود اونه که اینقدر جنگندس .

289
07-02-2014, 03:07 PM
...
به امید قهرمانی هالپ:443: و البته نوله:434:

هالپ با خاک یکسان کرد لیسیکی را
عالی بود

کربر هم که هرچی داشته دیروز رو کرده و بوچارد چیزی ازش باقی نگذاشته
نیمه نهایی جذابی میشه بین 2 استعداد جوان و دوست داشتنی

کیریوس در برابر رائونیچ امروز معلوم میکنه دیروزش جرقه بوده یا ...

davidbeckham
07-02-2014, 03:26 PM
خب کربر رفت قاطی باقالیا
بازم معتقدم کریوس فقط بخاطر سرویس نادالو برد
فکر کنین نادال هم اندازه اون ace میزد بازم میتونست نادالو ببره؟
اره دلپوترو تو یو ااس اوپن نادالو بخاطر بازی خوبش برد نه فقط سرویس
یا سودرلینگ تو رولند

davidbeckham
07-02-2014, 03:27 PM
تونی نادال چیزی از لحاظ فنی نمیتونه به نادال اضافه کنه دیگه
میتونه یه مربی دیگه بیاره در کنار تونی

dashingsaeed
07-02-2014, 04:47 PM
آقا خواهشن یکی کمکم کنه :((((((((((((

چرا ابوظبی اسپورت قطع میشه چیکار کنم؟؟؟ :

289
07-02-2014, 04:58 PM
آقا خواهشن یکی کمکم کنه :((((((((((((

چرا ابوظبی اسپورت قطع میشه چیکار کنم؟؟؟ :

بدون هیچ مشگلی برقراره هم 2 هم extra
آقا چه کرده دیمیتروف. اشگ بریتانیا را درآورده

mspayam
07-02-2014, 05:04 PM
عجب بازی ای شده. دیمیتروف خیلی حساب شده و کم خطا داره بازی می کنه و اندی ماری به سختی داره امتیاز می گیره. دیمیتروف اگه بتونه بازیشو در همین سطح نگه داره بعید نیست که بتونه به فینال هم برسه.

dashingsaeed
07-02-2014, 05:12 PM
بدون هیچ مشگلی برقراره هم 2 هم extra
آقا چه کرده دیمیتروف. اشگ بریتانیا را درآورده
به خدا داشت صاف صاف نشون میداد یهو قطع شد اعصابم بهم ریخته به قرآن الان ماری میبازه بازی راجر و نمیتونم ببینم
:240::240::240::240::240:

narges 95
07-02-2014, 05:41 PM
بابا ایول به دیمیتروف وبوشارد خیلی خوب بازی کردن مخصوصا دیمیتروف.ازاین به بعد هر دو بازیکن مورد علاقم شدن خیلی لذت بردم:866:

Ahoura
07-02-2014, 05:42 PM
کمال همنشین در گریگور اثر کرد :655:
بالاخره هانیمون ، مـریا راه انداخت این پسر رو !
بردن ماری توی ویمبی اونم 3-0 اونم 6-1 6-2 طبیعتا کار راحتی نبود .

Roger Federer#1
07-02-2014, 05:46 PM
آفرین به دمیتروو عالی بازی کرد چه نتیجه ایی گرفت مقابل اندی عالی بود.
نواکم به مشکل خوردش کم کم داره تعادل عصابشو از دست میده و این بدترین لطمه به خودش هستش امیدوارم نواک بیاد بالا به همراه راجر و کریوس تا سمی زیبا ببینیم.
دوست خوبم davidbeckham (http://tennistalkers.com/member.php?u=229) تنها دلیلی که شما بازی کریوس رو قبول نداشتین به دلیل اینه که حس تنفرپیداکردین نسبت به ایشون به خاطر حذف رافا ولی واقع بینانه و منطقی نگاه کنیم میبینیم خیلی عالی بازی کرد مقابل رافا,نواک هم که برک شد داره ست دوم روو هم میده امیدوارم به خودش بیاد.

Behr@d
07-02-2014, 06:00 PM
کمال همنشین در گریگور اثر کرد :655:
بالاخره هانیمون ، مـریا راه انداخت این پسر رو !
بردن ماری توی ویمبی اونم 3-0 اونم 6-1 6-2 طبیعتا کار راحتی نبود .

هانیتون اول بره خودشو راه بندازه با اون بازی تعطیلش .... به نظر من بهتره گریگور مِریات رو راه بندازه ....

289
07-02-2014, 06:05 PM
گرند شگفتیها
بوی حذف نوله هم میاد

کیارش
07-02-2014, 06:25 PM
خیلی جالبه من چندسال که این سایت رامطالعه میکنم .خیلی حرفهاوبرخوردهادیدم توجه نکردم گذاشتم
به حساب بچه گی بعضیهاامادیگه حوصله ام سررفت !!!!!!!!!!
وقتی دوسال قبل نادال بامصدومیت وآمادگی عجیب نواک به مشکل خوردطرفداران راجرازخوشحالی توپوست
نمیگنجیدن وتازه مدعی بودن نادال اصلا بازیکن نیست دیگه تمام شدرفت واسه خودش.......!!!!!!!!!!!
امادربهت همین افرادمثل یک شیربرگشت جایگاه رابااقتدارپس گرفت بابهترین شکل یعنی هم راجزوهم
نواک رابردونامبروان شدتازه فقط رولندهم نگرفت!!!!!!!!!
امایهودیدیم راجریهاعوض شدن وبایک پست تبریک به نادالیها...............
البته نادالیهاهم مثل نادال دیگه چیزی نگفتن وبزرگی نشون دادن
حالاتانادال دریک گرنداونم فقط لندن طلسم شده میبازه دوباره سیل راجریون پیدامیشن!!!!!!!!!

آخه یکی نیست بگه شمادیگه چی میگیدنادال جنازه هم باشه به همه ببازه راجرتون راکه مثل آب خوردن میبره!!!!!!!!!!!
شمافقط بایدبه دعاباشین که نادال وجواک حذف بشن اونوقت شایدپیرمردجام بگیره شوخی کردم ترش نکنید

راستی دوست عزیزنادالی تولدت مبارک اتفاقادیروزدرست حس شماراداشتم آخرهای بازی آرزانتین نگران بودم که بدامروزماسه نشه لااقل اینروزهادلخوشی مامسی هست

اگه راجرجام گرفت من دیگه خواهم............البته نواک هم مشکل داره
بقیه راپستی دیگرخواهم گفت

کیارش
07-02-2014, 06:25 PM
خیلی جالبه من چندسال که این سایت رامطالعه میکنم .خیلی حرفهاوبرخوردهادیدم توجه نکردم گذاشتم
وقتی دوسال قبل نادال بامصدومیت وآمادگی عجیب نواک به مشکل خوردطرفداران راجرازخوشحالی توپوست
نمیگنجیدن وتازه مدعی بودن نادال اصلا بازیکن نیست دیگه تمام شدرفت واسه خودش.......!!!!!!!!!!!
امادربهت همین افرادمثل یک شیربرگشت جایگاه رابااقتدارپس گرفت بابهترین شکل یعنی هم راجزوهم
حالاتانادال دریک گرنداونم فقط لندن طلسم شده میبازه دوباره سیل راجریون پیدامیشن!!!!!!!!!

آخه یکی نیست بگه شمادیگه چی میگیدنادال جنازه هم باشه به همه ببازه راجرتون راکه مثل آب خوردن میبره!!!!!!!!!!!
شمافقط بایدبه دعاباشین که نادال وجواک حذف بشن اونوقت شایدپیرمردجام بگیره شوخی کردم ترش نکنید

راستی دوست عزیزنادالی تولدت مبارک اتفاقادیروزدرست حس شماراداشتم آخرهای بازی آرزانتین نگران بودم که بدامروزماسه نشه لااقل اینروزهادلخوشی مامسی هست

کیارش
07-02-2014, 06:31 PM
اگه همین کریوس درصورت بالاآمدن راجراونونبردمن روکریوس شرط میبندم حتی جلونواک
این یکی رابایدپدیده جام دونست دوستی گفت دوسال دیگه جام میگیره

من میگم همینجاتولندن خودشوباجام اثبات میکنه

lordmani
07-02-2014, 06:52 PM

جوک های جالبی میگی, باز بگو بخندیم . بیشتر فعالیت کن و شادمون کن :251::251:

lordmani
07-02-2014, 07:01 PM
مرد شماره یک تنیس جهان یک بار دیگر در راه رسیدن به قهرمانی در ویمبلدون ناکام ماند. نادال که بخت دوم قهرمانی در ویمبلدون به شمار می‌رفت ناباورانه مقابل نیک کریگوس 19 ساله که نفر 144 تنیس جهان است با نتیجه 7 - 6، 5 - 7، 7 - 6 و 6 - 3 شکست خورد و نتوانست بیش از 4 راند در سومین گرنداسلم سال پیش برود.
این برای سومین سال پیاپی است که نادال که 5 بار به فینال ویمبلدون رسیده و یک بار هم قهرمان آن شده حذفی زودهنگام از این مسابقات دارد. او سال پیش در همان دور اول مغلوب استیو دارسیس شد و یک سال قبلش هم در دور دوم به لوکاس روسول باخته بود.

کریگوس استرالیایی پس از این بازی گفت که تمجید مادرش از نادال که پیش‌بینی کرده بود تنیس‌باز 28 ساله اسپانیایی پیروز شود به او انگیزه داده بود:«مصاحبه مادرم را دیدم که گفت نادال من را می‌برد. این من را خیلی عصبانی کرد و این خشم به کمکم آمد. به همین خاطر چنان غرق در بازی بودم که هواداران اصلا توجهم را جلب نکردند. حس می‌کردم در یک زمین خالی بازی می‌کنم. تنیس خارق‌العاده‌ای به نمایش گذاشتم. خیلی خوشحالم اما حالا حس می‌کنم هنوز کارم تمام نشده. می‌توانم از این بازی آنقدر انرژی بگیرم که نتایج درخشان‌تری هم بگیرم».
او که پس از این پیروزی بزرگ به شکل عجیب و غریبی بالا و پایین می‌پرید و شادی می‌کرد دراین باره گفت: «نمی‌دانستم باید چه کار کنم. فقط برگشتم به طرف کسانی که دوست‌شان دارم و همیشه حمایتم کرده‌اند. نمی‌دانم آن رقص عجیب از کجا درآمد.»

این اولین بار از سال 1992 تا کنون است که بازیکنی رتبه‌اش بین 100 نفر برتر نیست مرد شماره یک تنیس جهان را شکست می‌دهد. کریگوس که با گرفتن وایلدکارت راهی جدول اصلی مسابقات شده بود در دور بعدی به مصاف میلوش رائونیچ از کانادا می‌رود

Ahoura
07-02-2014, 07:06 PM
هانیتون اول بره خودشو راه بندازه با اون بازی تعطیلش .... به نظر من بهتره گریگور مِریات رو راه بندازه ....

5 اسلم + کریر اسلم و نقره المپیک ! ( با مصدومیت کهنه شونه و تیغ جراحی ! )
دیگه میخوای کجا رو بگیره ؟!!!
نظر ؟! :434: من گوشم از این نظرا پُره :443:

کیارش
07-02-2014, 07:07 PM
حالاشمافکرکن جوک گفتم

چندروزدیگه مشخص میشه من جوک گفتم یاشماتوفم زدی!!!!!!!!!!!!!!!

saeedsafaee
07-02-2014, 07:12 PM
اٌی تف تو ویمبلدون. اون از نادال این از لیسیکی... پارسال بعد نادال دلمون به سابین خوش بود... الان باید بشینیم بازی رائونیک ببینیم با اون پاهای پرانتزیش

289
07-02-2014, 07:17 PM
نوله کاری کرد کارستان
بعد از ست سوم و اون درماندگی در چهره اش و روحیه مضاعف چیلیچ
گرفتن مقتدرانه دو ست بعدی معجزه ای از سوی نوله را میطلبید

واورینکا هم داره عالی بازی میکنه اگر حواسش را جمع کنه بازی را می بره

rojer
07-02-2014, 07:35 PM
[QUOTE=کیارش;100387]خیلی جالبه من چندسال که این سایت رامطالعه میکنم .خیلی حرفهاوبرخوردهادیدم توجه نکردم گذاشتم

بقیه راپستی دیگرخواهم گفت[/QUOTفقط من موندم اگه این رولندگاروس نبود شما نادالیها حرفی برای گفتن داشتید؟شما که می گی نادال در یک گرنداسلم طلسم شده اگه رولندگاروس رو کنار بگذاریم نادال عزیزتون یک تنیسور معمولی میشه. و مثل پادشاه روجر نیست که انواع و اقسام قهرمانیها در همه گرنداسلمها رو کسب کرده ولی خدایی دلم براتون می سوزه چون به کسی باختید که حتی جزو 100نفر برتر تنیس جهان نبود و خیلی آبروریزی کرد.به نظر من بهتره تا نادال از این ضایع تر نشده مصدومیت رو بهونه کنه و از تنیس خداحافظی کنه.:251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251::251:

mspayam
07-02-2014, 07:41 PM

دوست عزیز شما همچین از نیک کریوس صحبت می کنین انگار از کره ی ماه اومده. درسته که نادال رو شکست داد، اما این شکست نادال در ادامه ی ناکامی های نادال در چمن در این چند سال اخیر هم هست. معلوم نیست که نادال چرا از 2011 به بعد ریتمش رو روی چمن کلاً از دست داده و نمی تونه خوب بازی کنه توی ویمبلدون و گرنه با وجود اینکه کریوس هم دیروز خوب بازی کرد، اما همچین پدیده ی درخشانی هم تا این جای تورنمنت نبوده و با اینکه شاید در آینده ستاره ی بزرگی بشه، ولی نگاهی به نتایجش تا این جای کار همچین نشونه ی خاصی از نبوغ و پدیده بودن (دست کم توی این تورنمنت نداره).

اگه نگاهی به نتایج بازی هاش بندازین می بینین که اولاً تا حالا هیچکدوم از بازی هاش رو نتونسته توی 3 ست و با اقتدار ببره و حتی حریف های ضعیفتر هم مثل استفان روبر تونستن ازش ست بگیرن. ریشار گسکه هم توی راند نزدیک بود شکستش بده و پس از اینکه دو ست اول رو ازش برده بود توی ست پنجم با نتیجه ی 8 - 10 شکست خورد. پدیده یعنی کسی که مثل نادال توی رولن 2005 که اومد و همه رو از دم درو کرد.

lordmani
07-02-2014, 08:29 PM
برد اسطوره دست نیافتنی تنیس رو به همه طرفدارانش تبریک میگم

rojer
07-02-2014, 08:29 PM
خدایا شکرت.عشق است King Rojer رفتیم برای Semi:441::441::441::441::441::441::441:

Roger Federer#1
07-02-2014, 08:31 PM
فقط میگم مرسی راجر مرسی راجر مرسی راجر واقعا چی بگم دیگه دورانی که فقط میخوام یه بازی ازش ببینم اصلا انتظار یا توقع جام ازش ندارم میاد سمی یه گرند شایدم قهرمانیه دیگه این لذتش قابل وصف نیست فقط مرسی راجر و تبریک به طرفدارانه این اسطوره واقعا تکرار نشدنی.
امروز راجر عالی بود هم تو سرو هم بکهند هم فورهند هم تو رالی ها وای خدا جنگندگی داشت امروز راجر بازم تبریک.
نواکم خوشحال شدم برد امیدوارم فینال نواک راجر رو تماشا کنیمو لذت ببریم.

289
07-02-2014, 08:32 PM
واورینکا فقط به خودش باخت
ترس را میشد تو چهره و حرکات راجر وقتی مچ پوینتهای متوالی را از دست می داد دید
استن بکهندهاش بی نظیر بود اما ای کاش10 درصد غیرت و جنگندگی چیلیچ یا کیریوس را داشت

masa
07-02-2014, 08:34 PM
گیم آخر استن ول کن نبودا!

reza-taj
07-02-2014, 08:38 PM
تبریک به طرفداران راجر دوست داشتنی . امیدوارم فدرر این گرند رو ببره و خداحافظی باشکوهی داشته باشه البته که حتی اگه دیگه گرند هم نگیره تا ابد یکی از محبوبترین و پرافتخارترین تنیس خواهد موند.
در مورد نادال و ماری اصلا نمیخوام کری بخونم چون واقعا کار زشتی است که بعد از باختن نادال بیاییم حاشیه درست کنیم بی شک نادال هم یکی از اماده ترین بازیکنان حال حاضر تنیس هست ولی خوب همونطور که راجر در خاک رس زیاد خوب نیست نمیتونیم نادال رو بکوبیم با این حال انشالله راجر قهرمان بشه
.

davidbeckham
07-02-2014, 08:43 PM
http://www.shiaupload.ir/images/18766613799881730359.jpg

Pouya
07-02-2014, 08:44 PM
Form is Temporary, Class is Permanent

به بعضی از موج سواران مثل کچل بازنده هم باید گفت : go home you're drunk!!

صحبت راجع به راجر باشه فردا، خیلی اعصابمو خراب کرد امشب، فقط بهش خسته نباشید میگم. 1 ساعت اضافی بازی کرد.

masa
07-02-2014, 08:51 PM

راستش من فکر نکنم کریوس بالا بیاد (با وجود اینکه الان تو ست شماری 1-1 هستن و رائونچ رو برک کرده) ولی در صورت بالا اومدن هم 3-0 به راجر می بازه. شاید از نادال 37 تا ace گرفت اما از راجر نمیتونه اینقدر ace بگیره. برگشت راجر بهتره. کلاً راجر راه بردن بازیکن های کم تجربه رو خوب می دونه. وقتی دولگوپولف تو ایندین ولز نادال رو برد در دورهای بالاتر (سمی) خیلی راحت 2-0 به راجر باخت.

درضمن من تا این متن رو بنویسم، برکش جا شد!

amirreza gh
07-02-2014, 09:01 PM
فقط میخوام بگم راجر دمت گرم...با اینکه دو ست اول بک هنداش خوب نبود و یکم ترس تو دلم انداخت، ولی زود با روحیه عالیش به بازی برگشت و تونست خیلی عالی بازی رو برگردونه...دو ست آخر خیلی لذت بردم از بازی این دوتا.خوشحالم که امشب برد.امیدوارم قهرمان بشه.

وقتی بوچارد امشب مثل آب خوردن بازی رو برد بازم امشب افسوس خوردم که چرا ماریا حذف شد آخه؟...افسوس که یک بازی خیلی قشنگ دیگه بین بوچارد و ماریا رو نتونستیم ببینیم...کاشکی ماریا میومد بالا و اونم این جام رو میگرفت.

Farid
07-02-2014, 09:11 PM
با سلام
مهمترین فاکتور توی چمن return of serve ه
امروز گزارشگر Espn یه چیزی هنگام بازی Federer گفت که خیلی عجیب بود:
Kyrgios در بازی برابر Nadal در یک برحه از بازی ۳۹ امتیاز متوالی بر روی سرویس اول خود گرفته

davidbeckham
07-02-2014, 09:55 PM
درود به شرف رانوویچ
خیلی شیک ومجلسی پوست کریوس رو کند:655:
40 تا ایس بهش زد تا خوب حالش جا بیاد:350:
خیلی هم خوب ریترن کرد سرویساش رو
کاری که نادال توش ضعف داره
کریوس کم مونده بود گریه کنه
قیافه همراه کریوس با حال بود فکر کرده بود اومده تگزاس با اون کلاهش
گریش در اومد اخر بازی:251:

masa
07-02-2014, 09:55 PM
با سلام
مهمترین فاکتور توی چمن return of serve ه
امروز گزارشگر Espn یه چیزی هنگام بازی Federer گفت که خیلی عجیب بود:
Kyrgios در بازی برابر Nadal در یک برحه از بازی ۳۹ امتیاز متوالی بر روی سرویس اول خود گرفته

بلایی که سر نادال آورد، سر خودش اومد! 39 تا Ace از رائونچ خورد!

masa
07-02-2014, 09:57 PM
آمار بازی رائونچ، کرگیوس

narges 95
07-02-2014, 10:17 PM
نوش جونت raonic.حالشو گرفتی ،تو سرویس عالی بود تو برگشت سرویسا هم خوب بود.:251:کاری که نادال نتونست انجام بده خودمونیم برای نادال سرویساش خیلی سریع تربودن:379:

zhako
07-02-2014, 11:40 PM
درود به شرف رانوویچ
خیلی شیک ومجلسی پوست کریوس رو کند:655:
40 تا ایس بهش زد تا خوب حالش جا بیاد:350:
خیلی هم خوب ریترن کرد سرویساش رو
کاری که نادال توش ضعف داره
کریوس کم مونده بود گریه کنه
قیافه همراه کریوس با حال بود فکر کرده بود اومده تگزاس با اون کلاهش
گریش در اومد اخر بازی:251:

ولی خوب نادال رو به زانودرآورد

sspol
07-02-2014, 11:42 PM
کلا ویمبلدون مسخرس همش سرویسه امان از یه رالی نفس گیر و جذاب

والاه ه ه ه

davidbeckham
07-02-2014, 11:47 PM
ولی خوب نادال رو به زانودرآورد

بعد از 90 سال از سوراخ موش اومدی بیرون؟
مواظب باش رانوویچ به فدرر 50 تا ایس نزنه
ضمنا نواک مثل شیر وایستاده اون سمت

davidbeckham
07-03-2014, 12:01 AM
http://www.shiaupload.ir/images/17915361412585659444.jpg

Roger Federer#1
07-03-2014, 12:04 AM
بازی کریوس با راونیچ رو ندیدم ولی همین کریوستا دوسال دیگه به راحتی تو تورها حذف نمیشه شک نکنید.
نواک فکرنکنم کار زیاد مشکلی با دمیتروو داشته باشه سخترین حریفش کلیچ بود تونست از پسش بربیاد اما راجر با راونیچ به احتمال زیاد ست اولو راونیچ میگیره تمام راجر 3-1 میبردش چون راجر خوب سروهای سنگینو ریترن میکنه مخصوصا سروهای دومه راونیچ همرو میندازه جلو تور حریف سنگین راجر هم استن بود که به زیبایی تونست شکستش بده,نواک بدون شک به راحتی این گرندو از دست نمیده چون بعد استرالیا 2013 از 5 گرند برگزارشده 3 تاشو تو فینال بود بدون شک این دهه رو باید برای نواک نوشت تنیسوری که تو تمامیه سطح ها به یک اندازه قدرتمنده راجر و اندی تو خاک و رافا تو چمن مشکل دارن ولی نواک همیشه تو همه جا به نظرمن شانس اول قهرمانیه از اون سمتم راجر بیاد فینال به راحتی این موقعیته عالی رو از دست نمیده اوف چه بازی بشه بازی نواک و راجر.
دوستانی که میگن راجر بعد قهرمانی باس خداحافظی کنه واقعا چرا کسی که تو دوتا مسترز میاد فینال و شایدم گرندو بگیره براچی باس خداحافظی کنه کسی که تو این سن جز تاپ 4 ها هستش امیدوارم حداقل تا المپیکه 2016 بمونه و تنیس بازی کنه.

davidbeckham
07-03-2014, 12:12 AM
http://www.shiaupload.ir/images/43566715501871528336.jpg

sorina_1100
07-03-2014, 12:44 AM

آره یه رولند گرفته به همت سودرلینگ :D :))
اینایی که نوشتی واقعی نوشتی یا شوخی میکنی:D