PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایندگی برند ها در تهران

i9ed
06-04-2014, 12:01 PM
با سلام ....

میخواستم بدونم دوستان نمایندگی های هد .. ویلسون .. بابولات را در تهران میشناسن ؟؟

و اینکه تازه میخوام شروع کنم چه راکتی خوبه ؟

Rudy
07-31-2014, 12:54 AM
امیدوارم یکی جواب بده چون سوال منم هست!!!!

فالوتورو
08-25-2015, 11:41 AM
با سلام ....

میخواستم بدونم دوستان نمایندگی های هد .. ویلسون .. بابولات را در تهران میشناسن ؟؟

سلام
- نمایندگی هد داخل مجتمع اسکان در میرداماد و دو تای دیگه هم در منیریه هستش(ضلع شمال شرقیه میدون منیریه داخل پاساژ یکی طبقه همکف و یکی هم طبقه دوم)
- بقیه برندها هیچکدوم نمایندگی نیستن بلکه فقط یک فروشگاه معتبر هستن(دوستان توجه داشته باشن که اگر مغازه ای نمایندگی یک برند باشه اسم و آدرسش داخل سایت اصلی اون برند قرار داره)
- فروشگاه های اصلی لوازم تنیس ویلسون هم داخل ورزشگاه انقلاب و پارک تنیس کرج و همینطور مجتمع اسکان هست.(البته فروشگاههای دیگه هم لوازمشون اصلیه ولی اینا معتبرتر هستن)
- معتبرترین فروشگاه بابولات هم بانی اسپرت هستش که داخل خیابون شریعتی روبروی حسینیه ارشاد هستش.(این هم خیلی معتبره چون اسمش داخل سایت هیئت تنیس تهران هستش) البته این بانی اسپرت یه نماینگی هم تو نیاوران داره که از تو ساین خود بانی اسپرت میتونید پیداش کنید.
- البته دو سه تا فروشگاه لوازم تنیس هم توی منیریه داره که اختصاصاً بابولات میفروشن اگر اونجا بهتون نزدیکتره بد نیست برید ببینید.
- برند پرینس (Prince) هم یه فروشگاه معتبر توی ورزشگاه انقلاب داره.

kamyar_zx
10-17-2015, 08:12 PM
با سلام ....

0919-2803312 head