PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون مسترز مادرید 2014

masa
05-05-2014, 08:09 AM
دور اول Gilles Simon (ATP 29) یا Benoit Paire (ATP 34).

دور دوم Tommy Robredo (ATP 18)

دور سوم (کوآرتر) Jo-Wilfried Tsonga (ATP 13) or Andy Murray (ATP 8) .

سمی Rafael Nadal (ATP 1).

فینال Nole (ATP 2)

mspayam
05-05-2014, 09:23 AM
روبردو ديروز باخت. نواك هم انصراف داد.

rezapor
05-05-2014, 10:13 AM
دور اول Gilles Simon (ATP 29) یا Benoit Paire (ATP 34).

دور دوم Tommy Robredo (ATP 18)

دور سوم (کوآرتر) Jo-Wilfried Tsonga (ATP 13) or Andy Murray (ATP 8) .

سمی Rafael Nadal (ATP 1).

فینال Nole (ATP 2)

مهم نيست عزيزم اسطورهمه اينها رو بارها برده مهم اينه كه بهش ايمان داشته باشي:441:

masa
05-05-2014, 11:25 AM
من بهش ایمان دارم اما بعضی وقتها بازی 2 نفر بهم نمیگیره مثل بازی راجر به نادال از طرفی این سونگا و ماری همیشه سمت فدرر هستن خوب یکم بدشانسی هستش دیگه. گاهی اوقات واقعیت یه چیزه و آنچه ما دوست داریم یک چیزه دیگه. بنظر من بهترین تنیسور در حال حاضر نواک هستش

masa
05-05-2014, 11:27 AM
روبردو ديروز باخت. نواك هم انصراف داد.

ممنون

Ali.Stan
05-05-2014, 04:06 PM
شاید بهترین فرصت برا راجر باشه تا بالا خره نادال رو ببره .ولی شانس واورینکا برا قهرمانی از همه بیشتره هم قرعش آسونه هم امسال خیلی خوبه . نوله هم انصراف داده

Sorou$h
05-06-2014, 10:10 AM
باز این مسترز مادرید شروع شد. این توپ جمع کنارو کجای دلم بزارم :434:

MRF
05-06-2014, 02:12 PM
فدرر از مسابقات مادريد كناره گيري كرد تا در كنار همسرش باشد

sina1993
05-06-2014, 06:35 PM
شاید بهترین فرصت برا راجر باشه تا بالا خره نادال رو ببره .
فدرر سال 2009 نادال رو توی فینال مسترز مادرید شکست داده

parizad
05-07-2014, 09:14 AM
فدرر هم از مسابقات انصراف داد.واورينكا هم در دور اول شكست خورد

mspayam
05-07-2014, 09:43 AM
دومینیک تییم با این پیروزی نخستین پیروزیش در برابر تاپ 10 رو رقم زد. با این شکست نیمه ی پایینی جدول قرعه کشی حتی از قبل هم راحت تر شد. به نظر میاد سخت ترین بازی ها نادال تا قبل از فینال باشن.

SOROOSH_RF
05-07-2014, 12:28 PM
اي بابا به خاطره يه شب فدرر انصراف داد.آخه بگو دوقلوهات كه ديشب به دنيا اومدن ديگه امشب ميومدي بازي ميكردي.

pouriya.alex
05-07-2014, 12:42 PM
استن باید یکم روی بخش "جنبه قهرمانی داشتن" کار کنه !

یه جام میبره 3 ماه تعطیل !

Sorou$h
05-07-2014, 06:25 PM
استن باید یکم روی بخش "جنبه قهرمانی داشتن" کار کنه !

یه جام میبره 3 ماه تعطیل !

دوست عزیز همین بحث رو من دیروز داشتم با دوستم مهدی در فیسبوک اون هم همین حرف شما رو میزد. ولی من کاملا مخالفم. من قبل از شروع مادرید به دوستم گقتم استن دیگه رفت تا رولند گاروس و مادرید و رم رو واسه دست گرمی شرکت میکنه. آخه وقتی یک مسترز برده نیازی نیست بخواد الکی به خودش فشار بیاره که یک وقت مصدوم بشه و به نظر من کاملا منطقی این کار استن. استن واقعی رو دوباره رولند خواهیم دید. فعلا رولند گاروس از همه چیز مهمتره برای هر تنیسور درجه 1 و استن هم این رو میدونه. امیدوارم نواک هم تا اون موقع به اوج آمادگیش برسه که یک گرند اسلم زیبا رو تماشا کنیم.

rojhin
05-08-2014, 10:22 AM
سروش جان باز هم داری رو نظرت اصرار میکنی ؟ " وقتی یک مسترز برده نیازی نیست بخواد الکی به خودش فشار بیاره که یک وقت مصدوم بشه" دیگه چه حرفیه ؟ هیچ بازیکنی از برد بدش نمیاد . درسته انگیزه بازیکنها برای گرندها بیشتره ولی نه اینکه به دلیل بردن یه مسترز بقیه شونو بیخیال بشن . استن زورش به حریفش نرسید و باخت فقط همین .
البته میدونیم که این حرف همیشگی شما برای توجیه باختهای این شکلی نواکه و از استن هم بعنوان شاهدی بر مدعای خودت استفاده کردی :434::251:
عاشقتم اسطوره دوست داشتنی و تموم نشدنی ام

BABAK
05-08-2014, 02:22 PM
امضای اندی ماری قهرمان ویمبلدون بعد از پیروزی بر آلماگرو روی دوربین تلویزیونی، به یاد النا بالتاچا هموطن ماری که چندی پیش بر اثر بیماری سرطان از دنیا رفت.

http://www.tennis-image.com/images/73879835897694011237.jpg

Paymaan
05-08-2014, 03:29 PM
دوست عزیز همین بحث رو من دیروز داشتم با دوستم مهدی در فیسبوک اون هم همین حرف شما رو میزد. ولی من کاملا مخالفم. من قبل از شروع مادرید به دوستم گقتم استن دیگه رفت تا رولند گاروس و مادرید و رم رو واسه دست گرمی شرکت میکنه. آخه وقتی یک مسترز برده نیازی نیست بخواد الکی به خودش فشار بیاره که یک وقت مصدوم بشه و به نظر من کاملا منطقی این کار استن. استن واقعی رو دوباره رولند خواهیم دید. فعلا رولند گاروس از همه چیز مهمتره برای هر تنیسور درجه 1 و استن هم این رو میدونه. امیدوارم نواک هم تا اون موقع به اوج آمادگیش برسه که یک گرند اسلم زیبا رو تماشا کنیم.

آخه مشکل اینجاست استن تنیس باز درجه 1 محسوب نمیشه :434:. شما به همین پارسال دقت کن , نادال هم مادرید رو برد هم رُم و هم فرنچ اوپن. یا مثلا در برهه یو اس اپن همه رو درو کرد. نه که یکی رو بیای فینال یکی رو راند 1 ببازی :434:. همین نواک خودتون رو در سال 2011 به یاد بیار.

از نظر من هنوز مونده استن تنیس باز درجه یک بشه.

sina1993
05-08-2014, 04:43 PM
مگنوس نورمن کسیه که در عرض کمتر از یه سال سودرلینگ رو از رتبه 23 به 4 و واورینکا رو از رتبه 15 به 3 رسوند. اگه مربی واورینکا شخص دیگه ای بود شانس زیادی براش توی رولندگاروس قائل نبودم. ولی به نظرم امسال خاطره سودرلینگ (مخصوصا شکست دادن نادال :434:) رو زنده میکنه.

Sorou$h
05-08-2014, 04:53 PM
سروش جان باز هم داری رو نظرت اصرار میکنی ؟ " وقتی یک مسترز برده نیازی نیست بخواد الکی به خودش فشار بیاره که یک وقت مصدوم بشه" دیگه چه حرفیه ؟ هیچ بازیکنی از برد بدش نمیاد . درسته انگیزه بازیکنها برای گرندها بیشتره ولی نه اینکه به دلیل بردن یه مسترز بقیه شونو بیخیال بشن . استن زورش به حریفش نرسید و باخت فقط همین .
البته میدونیم که این حرف همیشگی شما برای توجیه باختهای این شکلی نواکه و از استن هم بعنوان شاهدی بر مدعای خودت استفاده کردی :434::251:
عاشقتم اسطوره دوست داشتنی و تموم نشدنی ام

روژین جان این نظر منه و من نمیخوام نظرم رو به کسی که مخالف است با نظرم تحمیل کنم. همونطور که بعد از باخت استن تو ایندین ولز و میامی همه گفتم استرالیا رو برد و دیگه بیخیال همه چیز شده و من گفتم استن نیازی نمیبینه توی ایندین ولز و میامی الکی به خودش فشار بیاره و دیدید که مونته کارلو چقدر رو فرم بازی میکرد. به نظر من استن فعلا نمیخواد با نادال روبرو بشه تا رولند گاروس و من به شخصه معتقدم با او بازی که از استن در مونته کارلو دیدم میتونه رافا رو در رولند شکست بده. باز هم میگم این نظر شخصی بندست. هر کسی واسه خودش یک نظری داره دیگه.

Sorou$h
05-08-2014, 04:57 PM
آخه مشکل اینجاست استن تنیس باز درجه 1 محسوب نمیشه :434:. شما به همین پارسال دقت کن , نادال هم مادرید رو برد هم رُم و هم فرنچ اوپن. یا مثلا در برهه یو اس اپن همه رو درو کرد. نه که یکی رو بیای فینال یکی رو راند 1 ببازی :434:. همین نواک خودتون رو در سال 2011 به یاد بیار.

از نظر من هنوز مونده استن تنیس باز درجه یک بشه.

منم یک جوری با حرفت موافقم که استن هنوز تنیسور درجه یک نیست. این حرف رو همیشه آقای علیپور هم میزنه. ولی خوب به نظرم امسال تنیسور درجه یک خواهد شد. یک حسی عجیب بهم میگه رافا رو تو رولند میبره. البته در صورتی که یک طرف قرعه بیوفتن.

Mahmood
05-08-2014, 10:56 PM
مگنوس نورمن کسیه که در عرض کمتر از یه سال سودرلینگ رو از رتبه 23 به 4 و واورینکا رو از رتبه 15 به 3 رسوند. اگه مربی واورینکا شخص دیگه ای بود شانس زیادی براش توی رولندگاروس قائل نبودم. ولی به نظرم امسال خاطره سودرلینگ (مخصوصا شکست دادن نادال :434:) رو زنده میکنه.
منکر بزرگی مگنوس نورمن نیستم
واقعا مربی خیلی بزرگیه
ولی سودرلینگ ابزاری رو داشت که استن نداره و به هیچ عنوان نمیتونه رافا رو حتی اگه روز خوبش هم نباشه توی "خاک" ببره

sina1993
05-08-2014, 11:45 PM
منکر بزرگی مگنوس نورمن نیستم
واقعا مربی خیلی بزرگیه
ولی سودرلینگ ابزاری رو داشت که استن نداره و به هیچ عنوان نمیتونه رافا رو حتی اگه روز خوبش هم نباشه توی "خاک" ببره
واورینکا مثل سودرلینگ سرویسهای خوبی داره و به نظرم تا حد قابل قبولی تونسته تاپ اسپینهایی که نادال با ارتفاع نسبتا زیاد روی بکهندش میندازه رو مهار کنه.
محمود جان ببخشید منظورتون رو ابزاری که سودرلینگ داره متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید؟

roger 4 ever
05-09-2014, 11:29 AM
یعنی عاشق این بر چسب زدن های دوستانم من...!!!! همچین با اعتماد به نفس هم می گن آدم می مونه چی بگه تو ذوقشون نخوره...آلماگرو اینا چه خبر؟!...عجیبا غریبا...

joko
05-09-2014, 12:02 PM
پست ویرایش شد

Mahmood
05-09-2014, 12:55 PM
واورینکا مثل سودرلینگ سرویسهای خوبی داره و به نظرم تا حد قابل قبولی تونسته تاپ اسپینهایی که نادال با ارتفاع نسبتا زیاد روی بکهندش میندازه رو مهار کنه.
محمود جان ببخشید منظورتون رو ابزاری که سودرلینگ داره متوجه نشدم میشه بیشتر توضیح بدید؟
سرویسهای سودرلینگ به نظر من خیلی بهتر از استن بودن
در ضمن سودرلینگ آنفایر که فورهند گرند استروکهای وحشتناکش اصلا قابل قیاس با واورینکا نبود
درسته واورینکا بکهندش بهتر از سودرلینگ هست ولی حتی در بهترین فرمش هم نمیتونه رافای معمولی رو توی خاک ببره
اصلا سبک و استایل سودرلینگ و واورینکا زمین تا آسمون با هم فرق داره
حالا چون مربیشون یکی بوده بعضی دوستان چه مقایسه ها و نتیجه گیریهای جالبی میکنند!
این نظر شخصی من هست و اصراری بر درست بودنش ندارم
امیدوارم واورینکا رولند امسال در بهترین فرم خودش باشه و به رافا بخوره تا مشخص بشه حق با چه کسی هست

roger 4 ever
05-09-2014, 01:13 PM
اصن بحثه این حرف ها نیست که ببینیم تو رولند چی مشه که حرف کی درسته..مگه بچه بازیه؟ً...اصن تو رولند ممکنه پودر بشه استن جلو رافا...بحث این حرف ها نیست اصن...بحث اینه که شما می یایی ادعا می کنی حتی نا آمده ترین رافا هم در برابر استن به هیچ عنوان در خاک شکست نخواهد خورد!!!!...مشکل همچین ادعایی هست...رافایی که همین مدتی پیش مقابل آلماگرو و فرر شکست می خوره بر چه معیاری به هیچ عنوان در نا آمده ترین روزش هم مقابل استن شکست نمی خوره؟!!!...همچین برچسب هایی در تنیس و ورزش کاملا بی معنیه...پیش بینی کردن عیبی نداره اما خب برچسب زدن با پیش بینی کردن فرق داره...یه حرفی بزنید بشه حداقل روش تامل کرد...رو برچسب زدن در ورزش نمی شه هیچ تاملی داشت...

sina1993
05-09-2014, 02:00 PM
سرویسهای سودرلینگ به نظر من خیلی بهتر از استن بودن
در ضمن سودرلینگ آنفایر که فورهند گرند استروکهای وحشتناکش اصلا قابل قیاس با واورینکا نبود
درسته واورینکا بکهندش بهتر از سودرلینگ هست ولی حتی در بهترین فرمش هم نمیتونه رافای معمولی رو توی خاک ببره
اصلا سبک و استایل سودرلینگ و واورینکا زمین تا آسمون با هم فرق داره
حالا چون مربیشون یکی بوده بعضی دوستان چه مقایسه ها و نتیجه گیریهای جالبی میکنند!
این نظر شخصی من هست و اصراری بر درست بودنش ندارم
امیدوارم واورینکا رولند امسال در بهترین فرم خودش باشه و به رافا بخوره تا مشخص بشه حق با چه کسی هست
محمود جان ممنون که توضیح دادید:583: ولی مربی نقش انکار نشدنی توی نتیجه گیری داره نمونه دیگه اندی مورای که سال 2012 در عرض 9 ماه با کمک ایوان لندل به موفقیتهای چشمگیر رسید.
معتقدم واورینکا مثل سودرلینگ توی ویمبلدون موفقیتی بدست نمیاره حالا با توجه به سبک بازی و تواناییهاشون توی سطوح مختلف یکی موفقتره.
به نظرم اوج تواناییهای نورمن توی رولندگاروسه ممکنه واورینکا موفقیتهای سودرلینگ رو توی رولندگاروس به خاطر تفاوتهاشون بدست نیاره ولی به نظرم امسال هر تنیسوری حتی نادال رو توی رولندگاروس به دردسر میندازه.

Mahmood
05-09-2014, 02:14 PM
محمود جان ممنون که توضیح دادید:583: ولی مربی نقش انکار نشدنی توی نتیجه گیری داره نمونه دیگه اندی مورای که سال 2012 در عرض 9 ماه با کمک ایوان لندل به موفقیتهای چشمگیر رسید.
معتقدم واورینکا مثل سودرلینگ توی ویمبلدون موفقیتی بدست نمیاره حالا با توجه به سبک بازی و تواناییهاشون توی سطوح مختلف یکی موفقتره.
به نظرم اوج تواناییهای نورمن توی رولندگاروسه ممکنه واورینکا موفقیتهای سودرلینگ رو توی رولندگاروس به خاطر تفاوتهاشون بدست نیاره ولی به نظرم امسال هر تنیسوری حتی نادال رو توی رولندگاروس به دردسر میندازه.
ممنون که بدون تمسخر و در چارچوب احترام پاسخ دادید
از بحث با شما لذت بردم دوست گرامی:583:

Mahmood
05-09-2014, 06:12 PM
Important improvement

http://www.tennis-image.com/images/23813351076119695627.jpg

m_shokri
05-09-2014, 06:16 PM
تبریک به طرفدارای رافا...
جای راجر خالی....

Mehdiii
05-09-2014, 07:04 PM
Important improvement

http://www.tennis-image.com/images/23813351076119695627.jpg (http://www.tennis-image.com/images/23813351076119695627.jpg)

علامت خوبیه که دوباره عمق ضربات رافا زیاد شده گرچه هنوز هم به حالت ایده ال رافا نرسیده . در واقع از تفاوت های اصلی بازی رافا با بازیکنان دیگه که پشت بیس لاین بازی میکنند همینه که رافا با اینکه پشت بیس لاین بازی میکنه ولی بخاطر ضربات عمیقی که داره همیشه کنترل رالی هارو تو دستش میگیره البته پارسال ضرباتش نسبت به هر دو خط طولی و عرضی کورت عمق زیادی داشت که حریفانش رو مجبور میکرد فضای بسیار زیادی رو کاور کنند .
محمود جان من بازی امروزو ندیدم ولی تو مونت کارلو و بارسلونا احساس کردم رافا خیلی اگرسیو بازی میکنه و تمایل زیادی داره وارد بیس لاین بشه بخاطر همین مسئله هم خیلی وقت ها مجبور میشد در حالت گام برداشتن به عقب به توپ ضربه بزنه که کار خیلی سختیه و باعث میشد اروراش زیاد بشه . بنظرت فرق رافای مادرید با رافای مونت کارلو و بارسلونا چی بوده؟
در پایان خاک بر سر بردیچ کنند که یک بار دیگه بی عرضگیشو ثابت کرد .

Mahmood
05-09-2014, 09:03 PM
علامت خوبیه که دوباره عمق ضربات رافا زیاد شده گرچه هنوز هم به حالت ایده ال رافا نرسیده . در واقع از تفاوت های اصلی بازی رافا با بازیکنان دیگه که پشت بیس لاین بازی میکنند همینه که رافا با اینکه پشت بیس لاین بازی میکنه ولی بخاطر ضربات عمیقی که داره همیشه کنترل رالی هارو تو دستش میگیره البته پارسال ضرباتش نسبت به هر دو خط طولی و عرضی کورت عمق زیادی داشت که حریفانش رو مجبور میکرد فضای بسیار زیادی رو کاور کنند .
محمود جان من بازی امروزو ندیدم ولی تو مونت کارلو و بارسلونا احساس کردم رافا خیلی اگرسیو بازی میکنه و تمایل زیادی داره وارد بیس لاین بشه بخاطر همین مسئله هم خیلی وقت ها مجبور میشد در حالت گام برداشتن به عقب به توپ ضربه بزنه که کار خیلی سختیه و باعث میشد اروراش زیاد بشه . بنظرت فرق رافای مادرید با رافای مونت کارلو و بارسلونا چی بوده؟
در پایان خاک بر سر بردیچ کنند که یک بار دیگه بی عرضگیشو ثابت کرد .
به نظر من مونت کارلو و بارسلون فورهند رافا کلا تعطیل بود و خیلی آنفورسد ارور داشت
بکهند و سرو و ریترنش هم پایین تر از استاندارد خود رافا بود
از لحاظ روحی هم مشکل داشت و همون طوری که خودش گفته بود هنوز نتونسته بود با باخت فینال اپن استرالیا کنار بیاد

Roger Federer#1
05-10-2014, 10:28 AM
ولی به نظرم این رافا هنوز 20% رافا واقعی هم نیست رافا دوبازی قبلش با تنیسورهای درست درمونی بازی نداد و به هردوشونم برک داد بازی دیروز هم با بردیچ بود که کلا رافا با ویلچرم بیاد شکستش میده دیروزم باخیال راحت نشستم بازیشونو دیدم مخصوصا ست دوم پدر بردیچو در آورد کلی حال کردم (تنها تنیسوری که ازش خوشم نمیاد با سبک بازی افتضاحش).
به نظرم فرربیاد فینال نادال همچون مونته کارلو به مشکل میخوره چون فرر تو این تور هم خوب سرو زد و هم خوب بازیکرد و باحریفانه بزرگتری بازی داد امیدوارم نادال و فرر بیان فینال تا شاهد یه بازی زیبا باشیم.

Roger Federer#1
05-10-2014, 11:19 PM
عجب بازی بود بازی نیشیکوری با فرر خیلی تنیس زیبایی بود واقعا لذت بردم چه گیمی شد گیم آخر واقعا نیشی تو اون سروها کاملا پر استرس بود مخصوصا زمانی که رفت آب بخوره کاملا دستاش میلرزید رافا نباس گول هد تو هداشو بخوره و نباید اشتباهی که مقابل استن و الملگرو انجام دادو تکرار کنه و واقعا نیشیکوری پیشرفت عالی داشت اگه نادال فقط کمی کم دقتی کنه جامو تقدیم نیشی میکنه به هرحال امیدوارم تنیس زیبایی رو شاهد باشیم.

Maani
05-10-2014, 11:21 PM
خب شر فرر هم كم شد

BABAK
05-11-2014, 10:51 AM
فارغ از هر نتیجه ای که در فینال پیش بیاد، وقتی رنکینگ هفتگی اتحادیه تنیس مردان فردا بیرون بیاد،کی نیشیکوری تبدیل به اولین تنیسور ژاپنی در تاریخ میشه که وارد 10 ورزشکار برتر تنیس دنیا شده.. :583:

http://www.tennis-image.com/images/83497227757071806570.jpg

marziye
05-11-2014, 07:46 PM
تبریک میگم قهرمانی مااااااااااااااااااااریا رو به همه ی طرفداراش.:866:

MRF
05-11-2014, 10:18 PM
مصدوميت نيشكوري عامل قهرماني نادال
امشب نادال با خوش شانسي قهرمان شد
تبريك به طرفدارهاش

davidbeckham
05-11-2014, 10:27 PM
مصدوميت نيشكوري عامل قهرماني نادال
امشب نادال با خوش شانسي قهرمان شد
تبريك به طرفدارهاش

همونطوری که مصدومیت نادال باعث قهرمانی واورینکا تو استرالیا شد
نیشکوری همیشه اینطوریه بازی طولانی بشه کم میاره
ولی نادال هنوز اماده نیست

Behr@d
05-11-2014, 10:28 PM
بیاید صادق باشیم ... نادال امشب اصلا خوب نبود و فقط و فقط به خاطر مشکل نیشیکوری قهرمان شد ... به هر حال این قهرمانی رو به تمام هواداران رافا تبریک میگم ... این قهرمانی در این برهه ی زمانی خیلی لازم بود چون رافا از لحاظ روحی کمی کم آورده بود و اینجوری با انگیزه ی بهتری به روم و پاریس میره ..... :655::866:

http://picxure.com/images/86878275780217670021.png

اما از نظر من برنده ی اصلی این تورنمنت فقط و فقط این مرده ، امیدوارم با قدرت در رولند گاروس حاضر بشه ... :583:

http://picxure.com/images/70393813830792150801.png

Mohammad
05-11-2014, 10:55 PM
بیاید صادق باشیم ... نادال امشب اصلا خوب نبود و فقط و فقط به خاطر مشکل نیشیکوری قهرمان شد ... به هر حال این قهرمانی رو به تمام هواداران رافا تبریک میگم ... این قهرمانی در این برهه ی زمانی خیلی لازم بود چون رافا از لحاظ روحی کمی کم آورده بود و اینجوری با انگیزه ی بهتری به روم و پاریس میره ..... :655::866:

[/URL]http://picxure.com/images/86878275780217670021.png (http://picxure.com/images/86878275780217670021.png)

اما از نظر من برنده ی اصلی این تورنمنت فقط و فقط این مرده ، امیدوارم با قدرت در رولند گاروس حاضر بشه ... :583:

[URL="http://picxure.com/images/70393813830792150801.png"]http://picxure.com/images/70393813830792150801.png (http://picxure.com/images/70393813830792150801.png)

این پست آموزنده ست٬ اوج خردورزی در عین شیفتگی. درود بر تو بهراد جان.
قابل توجه دلواپسای عزیز :-)

Roger Federer#1
05-11-2014, 11:09 PM
تبریک به طرفدارای رافا بخاطر قهرمانی و رکرد زنی دوباره.
به نظرم قهرمان واقعی این تور نیشی کوری بود با احترام به طرفدارای رافا شکی ندارم نیشیکوری اگر مصدوم نمیشد الان اولین مسترزشو بدست می آورد چون کاملا سوار بر بازی بود واقعا هم زیبا بازی کرد و خیلی سرتر از رافا بود ولی حیف مصدومیتش هیجان بازی رو گرفت,رافا همونگونه که استرالیارو از دست داد مادریدو فتح کرد با این تفاوت که اونجا ست اولو 6-2 باخت و ست دوم 3-1 عقب بود ولی امروز نیشی کوری ست اولو 6-2 پیروزشده بود و ست دوم هم 4-2 جلو بود اونم ست پایانی ولی با این حال دلیل نمیشه بخوایم قهرمانی نادال رو به مصدومیت نیشی ارتباط بدیم چون این بازی نادال بود که باعث مصدومیت نیشی کوری شد.
نادال با اینکه قهرمان مسترز شد ولی اصلا اون نادال آماده نیست با این وضعیت بعید میدونم نادال بتونه در صورت شرکت کردن نواک تو رم و رولند امتیازاتشو سیو کنه ولی به حرحال این قهرمانی میتونه روحیه نادال رو برگردونه.
بازم تبریک به طرفدارای رافا

omidd
05-12-2014, 11:40 PM
منم به نوبه خودم قهرمانی رافا رو با تاخیر به دوسداران این تنیسور برجسته تبریک عرض میکنم.:583::443: