PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حضور راجر فدرر با دريافت وايلد كارد در مسترز مونت كارلو

GREAT ROGER
04-09-2014, 09:00 AM
راجر فدرر با دريافت وايلد كارد در مسترز مونت كارلو شركت خواهد كرد.
او كه ٣ بار فيناليست اين تورنمنت بين سالهاي ٢٠٠٦ الي ٢٠٠٨ بوده براي يازدهمين بار پا به اين مسابقات گذاشته و به دنبال اولين عنوان قهرماني خود در اين مسابقات خواهد بود.
او از سال ٢٠١١ بعد از باخت به گورگن ملزر در ١/٤ نهايي ديگر در اين مسابقات شركت نكرده و هر امتيازي كه در اين تورنمنت بگيرد به مجموع امتيازاتش اضافه خواهد شد.
سال گذشته نواك جوكوويچ صرب با غلبه بر رافايل نادال ماتادور جام قهرماني را بالاي سر برد.

sina1993
04-09-2014, 12:24 PM
کار اشتباهیه که فدرر میخواد توی تمام تورنمنتها بازی کنه حداقل توی این مسترز که اختیاریه نباید شرکت میکرد الان دوباره قضیه فشار زیاد بازیها و افت از لحاظ بدنی کار دستش میده
یعنی فدرر برای رولند گاروس برنامه داره؟!!!

Mahdi Naji
04-09-2014, 09:02 PM
واقعا یکی از خبر ها که شوکه ام کرد همین بود

کلا به نظر من کار اشتباهی نکرده.طبق حرف های خودش در یورو اسپرت در برنامه ی mats point که در میامی ضبط شده بود خودش گفت که اولا امسال دیگه بیشتر به بازی هام فکر میکنم تا به بدنم و نکته ی بعدش که مرتبط همین موضوعه اینه که گفت من ی اشتباه بزرگی ها انجام دادم دوری از رقابت و وقفه انداختن بین بازی هام بود

به نظر من هم خوبه و ی دلیله دیگه هم دفاع از 0 امتیازه
) به امید پیروزی و رنک سه

Roger Federer#1
04-10-2014, 12:32 PM
کار اشتباهیه که فدرر میخواد توی تمام تورنمنتها بازی کنه حداقل توی این مسترز که اختیاریه نباید شرکت میکرد الان دوباره قضیه فشار زیاد بازیها و افت از لحاظ بدنی کار دستش میده
یعنی فدرر برای رولند گاروس برنامه داره؟!!!

نه دوست عزیز کار خوبی کرد به نظرم نباید تو کارش وقفه بندازه با شرکت تو این دور هم میتونه برای رولند آماده بشه هم میتونه امتیاز زیادی جمع کنه امیدوارم روند روبه رشدشو نسبت به فصل قبل ادامه بده.