PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گفت و گو پیرامون پخش تلویزیونی مسابقات تنیس تورنمنت ایندین ولز 2014 امریکا (BNP Paribas Open)

sina1993
03-05-2014, 09:26 PM
با توجه به حذف کانال الجزیره اسپورت2 اگه شبکه دیگه تمام وقت مسابقات رو به صورت رایگان پوشش نمیده اگه امکانش هست کانالهای رایگان که به صورت نیمه وقت مسابقات رو نشون میدن معرفی کنید. ممنون:583:
مثلا ntv spor و rai sport بعضی از مسابقات رولند گاروس رو نشون میده

Mahmood
03-06-2014, 11:23 AM
با توجه به حذف کانال الجزیره اسپورت2 اگه شبکه دیگه تمام وقت مسابقات رو به صورت رایگان پوشش نمیده اگه امکانش هست کانالهای رایگان که به صورت نیمه وقت مسابقات رو نشون میدن معرفی کنید. ممنون:583:
مثلا ntv spor و rai sport بعضی از مسابقات رولند گاروس رو نشون میده
همان طور که در پست اول اشاره کردم به زودی پاور عزیز به طور کامل در مورد پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات در تاپیکی جداگانه اطلاع رسانی خواهند کرد

saeedfxfx
03-07-2014, 12:31 AM
هیچی بهتر از bein نبود
من فقط sky2 رو دارم
فرکانس میتونین بذارین؟

Farid
03-07-2014, 09:27 AM
با سلام
تقریبا نا امید بودم که بتونم مساسقات رو پس از رفتن beInSports ها راحت با گزارش انگلیسی ببینم
دیشب بازی ها که شروع شد رفتم روی کانال Digisport 1 HD اما گزارشگرش مجارستانی بود به ناچار رفتم روی Sport 1 HD که چون متعلق به پکیج Yes ه همش استاپ و فریز داره ( حتی با پینگ حدود ۱۰۰ و بدون تایم اوت ) خلاصه بازی سوم بود که یه لحظه برگشتم روی Digisport 1 HD و دیدم انگار گزارشگر مجارستانیه خوابش برده و دوباره صدای رابی و جیسون و ... رو شنیدم
پیشنهاد می کنم دوستان حتما جهت ۹ درجه رو بگیرند اگرچه دیش بزرگ می خواد اما می ارزه گرفتنش با گرفتن این کانال انگار شما هنوز پکیج beInSports رو دارید.
اون داشت یادم می رفت یه تشکر ویژه هم از Power عزیز دارم.

Mahdi Naji
03-07-2014, 11:11 AM
دوستان من sky1 رو میگیرم ولی sky2 رو scrambled service میده مشکل از کجاست ccam هم درسته اکثر کانال ها رو میاره ولی sky2 sky2HD رو نمی یاره ممکنه مشکل از فرکانس باشه

اونوقت ی نکته ی دیگه BEIN SPORT2 معمولی با فرانسه اش چه تفاوتی داره و چرا من HD ها رو ندازم و اینکه ایا BEIN SPORT معمولی هم نشون میده

manoochehr1984
03-07-2014, 11:43 AM
دوستان من sky1 رو میگیرم ولی sky2 رو scrambled service میده مشکل از کجاست ccam هم درسته اکثر کانال ها رو میاره ولی sky2 sky2HD رو نمی یاره ممکنه مشکل از فرکانس باشه

اونوقت ی نکته ی دیگه BEIN SPORT2 معمولی با فرانسه اش چه تفاوتی داره و چرا من HD ها رو ندازم و اینکه ایا BEIN SPORT معمولی هم نشون میده

سلام . هر دو شبکه اسکای ایتالیا 1 و 2 با فرکانس 11958 v 27500 هستند و هر دو با سی سی کم به راحتی باز میشن
شبکه های اچ دی این کانال بسیار ضعیف هستند و باید از دیش آفست استفاده کنی تا بتونی بگیری

rezaomo
03-08-2014, 08:22 AM
بيچاره شدم ، اونقدر دست دست كردم تا مسابقات مسترز ايندين ولز شروع شد خدا لعنت كنه اين JSC sport 2 رو كه قطع شد ، رسيورم قديمي است كه بايد عوضش كنم ، سي سي كم هم كه ندارم › بدتر از اون هم اينترنت هم ندارم . بايد يك 600 700 هزار تومني پياده بشم ، دوستان توي مطالب تاپيك خوندم كساني كه از سي سي كم هم استفاده مي كنند براي تماشاي مسابقات با زبان انگليسي دچار مشكل هستند ، انگار كانالهاي خيلي محدودي مسابقات را گزارش انگليسي پخش مي كنند ، آيا با سي سي كم تمام كانالهايي كه پاور عزيز با رنگ مشكي پر رنگ در بخش كانالهاي پوشش دهنده آورده اند قابل دريافت است حالا گزارش بازي مهم نيست ؟ ممنون

Roger Federer#1
03-08-2014, 12:15 PM
بيچاره شدم ، اونقدر دست دست كردم تا مسابقات مسترز ايندين ولز شروع شد خدا لعنت كنه اين JSC sport 2 رو كه قطع شد ، رسيورم قديمي است كه بايد عوضش كنم ، سي سي كم هم كه ندارم › بدتر از اون هم اينترنت هم ندارم . بايد يك 600 700 هزار تومني پياده بشم ، دوستان توي مطالب تاپيك خوندم كساني كه از سي سي كم هم استفاده مي كنند براي تماشاي مسابقات با زبان انگليسي دچار مشكل هستند ، انگار كانالهاي خيلي محدودي مسابقات را گزارش انگليسي پخش مي كنند ، آيا با سي سي كم تمام كانالهايي كه پاور عزيز با رنگ مشكي پر رنگ در بخش كانالهاي پوشش دهنده آورده اند قابل دريافت است حالا گزارش بازي مهم نيست ؟ ممنون

بله شبکات پررنگ قایب دریافتن ولی برای اینکه همشون رو داشته باشی برای اینکه این شبکات در جهت های مختلف قرار دارند باید از دو یا سه دیش و ال ان بی استفتده کنی.
بهترین دستکاه برای استفاده سی سی کم DreamLand s88 هستش که مثلا شبکه اسکای اسپورت رو بدون مشکل و فریز نشون میده و پکیج یس که شبکه Sport 1 HD رو هم با فریز خیلی کم نشون میده اگه بخای این دستگاه رو با اینترنتو سیس سی کم بگیری رو هم برات 500 هم خرج نمیشه.
در بین این شبکات همونطور که دوستمون درپست بالا گفتن شبکه Sport 1 HD و بعضی وقتها Digisport 1 HD (بیشتر بخت ها مجارین گزارشکرا) گزارش انگلیسی هستش.

saadat2000
03-08-2014, 04:18 PM
سلام با توجه به قطع شدن been sport ها کاش دوستان شما که نام کانال های پخش کننده رو گذاشتیم حداقل ماهواره و فرکانس اونها را هم میزاشتین . من به شخصه الان نمی دونم این کانال ها رو کدوم ماهواره و فرکانس هستن ؟
لطفا یه کمکی راهنمایی کنید .
با تشکر فراوان

PowerVu
03-08-2014, 05:48 PM
درود بر شما

این کانال‌ها بر روی ماهـواره‌های مختلفی قرار دارند و به دلیل نیاز داشتن به نصب چندین دیـش مجزا، مسلماً تمامی کاربران به آن‌ها دسترسی ندارند. کاش می‌فرمودید کدام مسیرها را دریافت می‌کنید تا فرکانس‌هایی که برای شما قابل دریافت است را بنویسم.

از آن‌جایی که هیچ کانال قابل بازگشایی با CCcam اینترنتی، بر روی یوتـل‌ ست 7 درجه شرقی، بـدر 26 درجه شرقی و نایـل ست 7 درجه غربی وجود ندارد. بنابراین فرکانس کانال‌های قابل بازگشایی روی مسیر معروف هـات برد 13 درجه شرقی را می‌نویسم.

Sky Sport 2 Italia
Hot Bird @ 13°E — 11958-V-27500-3/4

Polsat Sport
Polsat Sport Extra
Hot Bird @ 13°E — 11158-V-27500-5/6

Polsat Sport HD
Polsat Sport Extra HD
Hot Bird @ 13°E — 12264-V-DVB-S2-8PSK-27500-3/4

Polsat Sport News
Hot Bird @ 13°E — 12284-H-27500-5/6

SRF zwei HD
RTS Deux HD
Hot Bird @ 13°E — 10971-H-DVB-S2-8PSK-29700-2/3

RSi LA 2
RTS Deux
Hot Bird @ 13°E — 11526-H-27500-3/4

SRF zwei
RSi LA 2 HD
Hot Bird @ 13°E — 12399-H-27500-3/4

نکته یک: کانال‌های نوشته شده با قلم خاکستری رنگ، برای عموم کاربران بسته هستند و تنها با رسیـور و کارت مخصوص پکیج مربوطه قابل بازگشایی هستند. اما دیگر کانال‌ها که با قلم مشکی پر رنگ نوشته شده‌اند، با استفاده از Sharing اینترنتی و بعضاً هوایی قابل بازگشایی و تماشا هستند.

نکته دو: در صورتی که کانال یا فرکانسی با رنگ قرمز متمایز شده، این بدین معناست که برای دریافت و تماشای آن‌ها، نیاز به رسیـورهای جدید HD وجود دارد.

saadat2000
03-08-2014, 06:53 PM
متشکر من دیش گردون با اکانت جی شیر و سی سی کم دارم

Farid
03-08-2014, 09:57 PM
متشکر من دیش گردون با اکانت جی شیر و سی سی کم دارم
با اجازه پاور عزیز
کانالهای هاتبرد رو که پاور گفتند سایر ماهواره هایی که مسابقات مردان رو پوشش می دند
Amos در ۴ درجه غربی دو کانال Sport 1 و Sport 1 HD متعلق به پکیج Yes با گزارش انگلیسی ( اما می دونید که شیرینگ این جهت مشکلات خاص خودشو داره و در بهترین حالت کارت و نت هم گه گاهی فریز و استاپ داره )
NSS در ۹۵ درجه شرقی که کانال Ten Sport متعلق به پکیج Dish TV که باید امولاتور mgcamd رو برای دریافت این پکیج اینستال کنید ( من این جهت رو ندارم اما انگار پاور می گفتند که گزارش انگلیسی هم داره )
Eurobird 9A در ۹ درجه شرقی دو کانال Digisport 1 HD , DigiSport 2 از پکیج evision که برای گرفتن این ماهواره احتیاج به دیش افست بالای ۱۰۰ سانت دارید که از حدود ساعت ۳ به بعد گزارشگرشون هم انگلیسی میشه تا پایان بازیهای روز ( حدود ۱۱ صبح )

mehdi_juve
03-08-2014, 10:44 PM
سلام .یه سوال از دوستان داشتم.راستش بعد از بهم ریختن بین اسپورتها ، تصمیم گرفتم دیش نایلست رو( باتوجه به اینکه بین اسپورتهای مونده رو عربست هم هست) به جهتی دیگه که بشه باهاش راحت مسابقات تنیس رو دید تغییر بدم.هدف اولم ماهواره اموس بود که پکیج yes روشه .اما شنیدم که کمی فریز داره و بعضیها میگند رو اعصابه.میشه لطفا ماهواره ای و کانالی رو معرفی کنید که بشه تمام مسترزهای سال رو روی اون دید و من اون جهت رو بگیرم؟چون نمیشه که برای هر مسترز من جهت عوض کنم.ممنون میشم راهنمائی کنید.مثلا این کانال digi sport ،میشه تمام مسترزهای سال رو باهاش دید یا نه؟ یا مثلا قبلا اسکای اسپورت 2 و 1 روی ماهواره nss بود و باز میشد با شیرینگ.نمیدونم الان هم هست یا نه.یا کانالی دیگه.ممنون میشم سریعتر راهنمائی کنید.در ضمن من هاتبرد دارم.اما پارازیت روی هاتبرد زیاده و عملا اکثر کانالها رو ندارم.مثلا اسکای و پولست رو بدون فریز دارم اما با توجه به پارازیت ، فقط 2 به بعد تا 10 صبح.میدونم بازیهای ایندین ولز و میامی میفته آخر شب تا صبح .اما فکر بعدها رو هم میکنم.مثل مسترز مونته کارلو و .. ممنون میشم راهنمائی کنید.

PowerVu
03-09-2014, 06:28 PM
سلام .یه سوال از دوستان داشتم.راستش بعد از بهم ریختن بین اسپورتها ، تصمیم گرفتم دیش نایلست رو( باتوجه به اینکه بین اسپورتهای مونده رو عربست هم هست) به جهتی دیگه که بشه باهاش راحت مسابقات تنیس رو دید تغییر بدم.هدف اولم ماهواره اموس بود که پکیج yes روشه .اما شنیدم که کمی فریز داره و بعضیها میگند رو اعصابه.میشه لطفا ماهواره ای و کانالی رو معرفی کنید که بشه تمام مسترزهای سال رو روی اون دید و من اون جهت رو بگیرم؟چون نمیشه که برای هر مسترز من جهت عوض کنم.ممنون میشم راهنمائی کنید.مثلا این کانال digi sport ،میشه تمام مسترزهای سال رو باهاش دید یا نه؟ یا مثلا قبلا اسکای اسپورت 2 و 1 روی ماهواره nss بود و باز میشد با شیرینگ.نمیدونم الان هم هست یا نه.یا کانالی دیگه.ممنون میشم سریعتر راهنمائی کنید.در ضمن من هاتبرد دارم.اما پارازیت روی هاتبرد زیاده و عملا اکثر کانالها رو ندارم.مثلا اسکای و پولست رو بدون فریز دارم اما با توجه به پارازیت ، فقط 2 به بعد تا 10 صبح.میدونم بازیهای ایندین ولز و میامی میفته آخر شب تا صبح .اما فکر بعدها رو هم میکنم.مثل مسترز مونته کارلو و .. ممنون میشم راهنمائی کنید.

درود بر شما

بله، کانال DIGI Sport 1 HD و گاهی DIGI Sport 2 مجارستان در ماهـواره‌ی 9 درجه‌ی شرقی، مسابقات تنیس مسترز آقایان را در طول فصل پوشش می‌دهند. ولی سیگنال کانال‌های تنیسی این مسیر بسیار ضعیفه و با دیـش کوچکتر از 100 سانت دریافتش تقریباً غیر ممکنه. البته 100 سانت حداقله و توصیه می‌شه از دیـش‌های آف‌ست خارجی 110 سانت به بالا استفاده کنید تا در صورت کوچک‌ترین وزش باد و باران، تصویر به هم نریزه. در خصوص CCcam هم کیفیتش خوبه و فریزی نداره. (بستگی به کیفیت پکیج eVision روی Serverـی داره که ازش CCcam دارید.)

اما مسیر 4 درجه غربی (کانال‌های ورزشی اسرائـیل)، هم سیگنالش قوی‌تره و با دیـش معمولی قابل دریافته و هم مسابقات مسترز رو پوشش می‌ده ولی فریز و مکث در تصاویر، کما بیش روی پکیـج ِاین مسیر وجود داره و حتی با پینگ پایین اینترنت هم کاریش نمی‌شه کرد.

با شرایط فوق، اگر شما دیـش مناسب برای دریافت جهت 9 درجه شرقی را دارید، این جهت بهترین انتخاب شماست. در غیر این صورت مسیر 4 درجه غربی به رغم فریزهایش باید گرفت.

البته اگر همین جهت هات بـرد را چه خودتان و چه توسط یک نصاب، با جا به جایی محل دیـش، گذاشتن موانع مثل توری آلومینیومی بر سر راه امواج مزاحم و پایین‌تر آوردن دیـش به طبقات زیرین، به اصطلاح پارازیـت گیری کنید، دو پکیج Sky ایتالیا و Polsat لهستان برای مسترزها کفایت می‌کنه. منطقه به منطقه فرق می‌کنه اما کانال‌های SD اسکای سمت محل سکونت ما در طول روز اصلاً پارازیـت نداره اما Polsatها چرا.

vanquishers
03-10-2014, 01:21 AM
سلام

دوستان شبکه bein دیگه مسابقاتو پخش نمیکنه؟

راهی هست bein sport 10 hd رو باز کرد؟

اینترنت 1m دارم اما بازم بازی خیلی خیلی کند پخش میشه راهی هست درست بشه؟

ممنون میشم کمکم کنید

bad boy
03-13-2014, 06:48 PM
سلام
این فرکانس Sports TV Turkey چنده
اگه کسه میدونه لطفا جواب بده

PowerVu
03-13-2014, 07:13 PM
سلام
این فرکانس Sports TV Turkey چنده
اگه کسه میدونه لطفا جواب بده

با عرض درود خدمت شما

کانال Sports TV ترکیه در ماهواره ترک‌سـت به صورت مجانی دریافت میشه و در ماهواره یوتل‌سـت 7 به صورت کارتی (غیر رایگان) هستش.

Sports TV Türkiye پخش رایگان
Turksat 2A @ 42°E - 11957-V-27500-5/6

Sports TV Türkiye
Eutelsat 7A @ 7°E - 10803-V-29900-3/4

nader.nma
03-14-2014, 06:48 AM
الان کدوم کانال داره بازی فدرر و اندرسون رو نشون میده؟.....polsat و sky ها که نشون نمی دن......

saeedfxfx
03-14-2014, 11:53 PM
ی
درود بر شما

این کانال‌ها بر روی ماهـواره‌های مختلفی قرار دارند و به دلیل نیاز داشتن به نصب چندین دیـش مجزا، مسلماً تمامی کاربران به آن‌ها دسترسی ندارند. کاش می‌فرمودید کدام مسیرها را دریافت می‌کنید تا فرکانس‌هایی که برای شما قابل دریافت است را بنویسم.

از آن‌جایی که هیچ کانال قابل بازگشایی با CCcam اینترنتی، بر روی یوتـل‌ ست 7 درجه شرقی، بـدر 26 درجه شرقی و نایـل ست 7 درجه غربی وجود ندارد. بنابراین فرکانس کانال‌های قابل بازگشایی روی مسیر معروف هـات برد 13 درجه شرقی را می‌نویسم.

Sky Sport 2 Italia
Hot Bird @ 13°E — 11958-V-27500-3/4

Polsat Sport
Polsat Sport Extra
Hot Bird @ 13°E — 11158-V-27500-5/6

Polsat Sport HD
Polsat Sport Extra HD
Hot Bird @ 13°E — 12264-V-DVB-S2-8PSK-27500-3/4

Polsat Sport News
Hot Bird @ 13°E — 12284-H-27500-5/6

SRF zwei HD
RTS Deux HD
Hot Bird @ 13°E — 10971-H-DVB-S2-8PSK-29700-2/3

RSi LA 2
RTS Deux
Hot Bird @ 13°E — 11526-H-27500-3/4

SRF zwei
RSi LA 2 HD
Hot Bird @ 13°E — 12399-H-27500-3/4

نکته یک: کانال‌های نوشته شده با قلم خاکستری رنگ، برای عموم کاربران بسته هستند و تنها با رسیـور و کارت مخصوص پکیج مربوطه قابل بازگشایی هستند. اما دیگر کانال‌ها که با قلم مشکی پر رنگ نوشته شده‌اند، با استفاده از Sharing اینترنتی و بعضاً هوایی قابل بازگشایی و تماشا هستند.

نکته دو: در صورتی که کانال یا فرکانسی با رنگ قرمز متمایز شده، این بدین معناست که برای دریافت و تماشای آن‌ها، نیاز به رسیـورهای جدید HD وجود دارد.

واقعا سپاس

saeedfxfx
03-15-2014, 01:05 AM
دوستان بازی گولبیس و ایسنر رو نه اسکای نشون میده نه پولست
هاتبرد کجا پخش میکنه

Farid
03-15-2014, 01:11 AM
دوستان بازی گولبیس و ایسنر رو نه اسکای نشون میده نه پولست
هاتبرد کجا پخش میکنه

بازی هنوز شروع نشده

SOROOSH_RF
03-15-2014, 12:27 PM
سلام خدمت بروبچ
اگه كسي فركانس ديجي اسپرت ها رو بزاره ممنون ميشم

PowerVu
03-15-2014, 05:30 PM
سلام خدمت بروبچ
اگه كسي فركانس ديجي اسپرت ها رو بزاره ممنون ميشم

درود بر شما

بفرمایید:

DIGI Sport 1 HD Hungary
DIGI Sport 2 Hungary

Eutelsat 9A @ 9°E - 11747-H-DVB-S2/8PSK-27500-2/3

rojhin
03-15-2014, 05:38 PM
با سلام خدمت پاور نازنین
دوست گلم فرکانس اسکای اسپورت ۱و۲و۳ عوض شده ، چون از دیشب انگار قطع شدن . با سپاس :583:

PowerVu
03-15-2014, 06:09 PM
با سلام خدمت پاور نازنین
دوست گلم فرکانس اسکای اسپورت ۱و۲و۳ عوض شده ، چون از دیشب انگار قطع شدن . با سپاس :583:

درود بر شما

فرکانس‌ها که تغییری نکرده‌اند. احتمالاً مشکل از اکانت و سرور CCcam بوده. من که طی روزهای اخیر به شخصه در مورد باز شدن این سه کانال، موردی ندیدم.

Sky Sport 1 Italia
Sky Sport 2 Italia
Hot Bird @ 13E - 11958-V-27500-3/4

Sky Sport 3 Italia
Hot Bird @ 13E - 12054-H-29900-5/6

saeedshl
03-15-2014, 10:23 PM
سلام پاور
مال من الان sky sport 1 va 2 نمی گیره

ولی polsat sport و extra رو میگیره

ولی بازی پخش نمی کنن

مشکل چیه ؟؟؟

pasia
03-15-2014, 10:56 PM
این شبکه های srf و rts هم نمیزارن

PowerVu
03-15-2014, 10:58 PM
سلام پاور
مال من الان sky sport 1 va 2 نمی گیره

ولی polsat sport و extra رو میگیره

ولی بازی پخش نمی کنن

مشکل چیه ؟؟؟

درود بر شما

بازی در حال حاضر از سه کانال هات برد که قابل بازگشایی هستند داره پخش می‌شه.

SRF info Suisse
Sky Sports 2 Italia
Polsat Sports News

نام این کانال‌ها هم در این‌جا و هم در تاپیک اعلام پخش تلویزیونی و همچنین فرکانس این کانال‌ها هم در پست شماره 10 صفحه‌ی نخست تاپیک فعلی و هم پست شماره 25 قابل مشاهده هستند.

اگر کانال اسکای ایتالیا شما و دیگر دوستان باز نمی‌شه، مربوط به Server و اکانت CCcam شماست که باید از سایتی که از آن اکانت دارید دلیلش را جویا شوید.

pooria
03-16-2014, 02:34 AM
سلام، كدوم كانالها مسابقات اينديان ولز 2014 رو به صورت مستقيم پخش ميكنن؟

saeedfxfx
03-16-2014, 02:39 AM
دوستان فینال دوبل هارو جایی پخش نمیکنه
زنان و مردان

sina1993
03-16-2014, 02:51 AM
سلام، كدوم كانالها مسابقات اينديان ولز 2014 رو به صورت مستقيم پخش ميكنن؟
سلام برای اطلاع از شبکه های پخش کننده ایندین ولز پاور عزیز لطف کردن توی این قسمت http://tennistalkers.com/showthread.php?t=6682
اطلاعات کامل رو نوشتن
برای اطلاع کامل از شیوه های دسترسی به این کانالها هم پیشنهاد میکنم از صفحه 74 به بعد این قسمت http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2883&page=74
رو مطالعه کنید
موفق باشید:583: