PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه کار های عملی برای کاهش هزینه ها

amir23
08-28-2013, 09:07 PM
سلام دوستان
دیدم این روزا واقعا هزینه های ورزش تنیس رفته بالا راکت که شده ۶۰۰ به بالا زمین هم مشهد ۱۰ تا ۱۲ تومنه ساعتی!! توپ هم شده خدا تومن! گفتم یک تاپیک بزنم تا دوستان برای کاهش هزینه های ورزش تنیس هم فکری کنن...ممنونم از همکاریتون :)

amir23
08-28-2013, 09:10 PM
برای قدم اول خودم شروع میکنم
میتونید لرزه گیر بابولات بخرید از اونایی که وسطشون خالیه (مثل لاستیک ماشینه) بعد با نخ ببندین به زه راکتتون تا هیچوقت گم نشه!!!!!:D:D:D:D:D
خداییش تاپیک از این فان تر دیده بودین? :D:D:eek:

amir23
08-28-2013, 09:16 PM
راه دومم خودم میگم بعد دیگه نوبت شماست!!
میتوند زمین های ارزون شهرتون رو شناسایی کنید. اغلب دانشگاه ها و پارک ها زمیناشونو ارزون میدن که خب طبیعتا کیفیت کمتری هم دارن!!
یک راه دیگه هم هست میتونید تایم هایی رو شناسایی کنید که سر زمین ها نگهبان نیست (اغلب صبح زود یا ساعت ۲ تا ۳ ظهر) و برید قاچاقی بازی کنید:D:D
یادش بخیر یک روز یکی منو دعوت کرده بود تنیس....گفتم کی بریم? گفتش ساعت ۲ ظهر!!
گفتم باباجان مغز آدم زیر خورشید گیرپاژ میکنه که بذار عصر بریم ... گفتش نه بابا ظهر بریم نگهبانی نیست مجانی بازی کنیم:cool: منم عذاب وجدان گرفتم خودم پول زمینو بعدا دادم به صاحبش!!
اما اگه وجدان نداشته باشی این روش به شدت جواب میده:D

amir23
08-28-2013, 09:19 PM
برای کاهش هزینه ها از توپ های pressureless استفاده کنید بویژه اگر سالی یک بار میرید تنیس این توپ ها عالین!!
خب دیگه بچهها نوبت شماست

Mahdi Naji
08-28-2013, 10:17 PM
به نظر من هیچ کار عجیبی در این مورد نمی تونیم بکنیم به جز این که تو این تاپیک ها فقط حرفشو بزنیم قاچاقی کار کنیم تا روزی که قیمت ها بیاد پایین و مملکت درست شه.

Alireza_Alemi
04-24-2016, 10:23 AM
سلام دوستان
دیدم این روزا واقعا هزینه های ورزش تنیس رفته بالا راکت که شده ۶۰۰ به بالا زمین هم مشهد ۱۰ تا ۱۲ تومنه ساعتی!! توپ هم شده خدا تومن! گفتم یک تاپیک بزنم تا دوستان برای کاهش هزینه های ورزش تنیس هم فکری کنن...ممنونم از همکاریتون :)

سلام امیدوارم مسابقات زیاد بشه تا هزینه های لوازم تنیس پایین بیاد با اینکاراشون باعث میشن که عده ی کمی از تنیس استفاده کنند و قیمت ها گرون بشه و لوازم هم خیلی خیلی کم وارد بازار بشه و کسی که داره استفاده کنه و کسی که نداره و میتونه و پیشرفت داره باید درکوزه بشینه آب بخوره من خودم از زمانی که متوجه پیشرفتم توی تنیس شدم خیلی علاقه و انگیزم بیشتر شده اما لوازم گرون و هزینه های زمین بسیار بالا و بخصوص بخوای با مربی بزنیم که باید بیشتر هزینه کنیم بخصوص با شرایط الان جامعه

لطفا دوستان توی مشهد کسی هست راهنمایی کنه بگه زمین خوب کجا هست هتل ثامن و پردیسان و دانشگاه فردوسی و زمین آستان قدس و هفت تیر کدومش بهتره ؟

آیا برای یک راکت دسته دوم 250 به پایین هزینه کنم خوبه با یه جفت کفش 200 تومنی مناسبه اگه نظر و راهنمایی و پیشنهادی دارید علان کنید ممنون میشم

لطفا درمورد مربی هم بگید که کجا میشه رفت و کدوم بهتره تا بصورت خصوصی کار کنم و بتونم پیشرفتم رو سرعت ببخشم و اصولی بازی کنم

توی مشهد چطوری باید باخبر بشیم مسابقات چطوری و کی برگذار میشه آیا سایتی هست ؟

rahi11
07-18-2016, 01:38 PM
به نظر منم میشه از گردو بعنوان توپ تنیس استفاده کرد اگرم شکست میخوریمش انرژی میگیریم و یکی دیگه:434:
دیزل ژنراتور (http://www.baspower.ir/)