PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات Rogers Cup ، ششمین مسترز سال

pouriya.alex
08-03-2013, 11:18 AM
راجر که نیست پس :3t1: ولی خب خوبه که دوباره هیجان و کل کل شروع میشه.

تمام امید و دلخوشیمم بازی احتمالی دور دوم بردیچ- اندرسونه :434:

به امید قهرمانی خوان مارتین:655:

Rafa
08-03-2013, 11:52 AM
قرعه باز یکم غیرعادیه:434::160:
مثلا بهتر بود واوی با نواک بازی کنه یا بردیک نواک هم خوب بود:434:
ما که واوی رو میزنیم :243:
نیمه نهایی هم با نواک بهتر از فینال با نواکه
داوود- موری:3t1: یک بازی یک طرفه
ب امید بازگشت طوفانی آقامون ب زمین های سخت

BABAK
08-03-2013, 02:19 PM
جدول قرعه کشی مسابقات رو از لینک زیر ببینید :

" جدول قرعه کشی Rogers Cup "
(http://www.rogerscup.com/men/pdf/draws/2013/MDS_aug3.pdf)

davidbeckham
08-03-2013, 04:10 PM
از چه کانالهایی پخش میشه؟

PowerVu
08-03-2013, 04:34 PM
از چه کانالهایی پخش میشه؟

خشایار جان پخش تلویزیونی از عصر دوشنبه آغاز می‌شه. کانال JSC Sports 2 در نایل‌سـت به صورت رایگان پخشش می‌کنه. کانال‌های پولی معروف هم مثل Sky Sport ایتالیا و Polsat Sport لهستان و novasport یونان هستند که البته novasport این روزها Sharingـش بازی درآورده و بهش اطمینانی نیست.

در میان الجزیره‌های پولی هم قراره JSC Sports HD2 و JSC Sports +10 مسترز کانادا رو پخش کنند. البته به دلیل تغییرات اخیر در پکیج الجزیره اسپورت پخش این دو کانال در هاتـ‌برد قطع شده و بنابراین HD2 فقط در نایل‌سـت و JSC Sports +10 فقط در بـدر و نایل‌سـت قابل دریافتند.

rezaomo
08-03-2013, 04:53 PM
درود درود

Behr@d
08-03-2013, 04:53 PM
مسابقات مسترز تنیس کانادا به طور چرخشی در دو شهر مهم این کشور یعنی تورنتو و مونترال برگزار میشود . سال های زوج مسابقات آقایان در تورنتو و مسابقات بانوان در مونترال برگزار میشود و سال های فرد بر عکس . امسال میزبان مسابقات بخش مردان شهر مونترال و میزبان بخش بانوان شهر تورنتو میباشد . مسابقات انتخابی این تورنمنت هم اکنون در حال برگزاری میباشد اما مسابقات جدول اصلی از روز دوشنبه آغاز میشود .

درباره ی شهر مونترال ==>> مونترآل یا مونترئال بزرگترین شهر ایالت کبک در کانادا و دومین شهر بزرگ این کشور و پانزدهمین شهر بزرگ آمریکای شمالی می باشد. جمعیت آن در ۲۰۱۱ میلادی ۱٬۶۴۹٬۵۱۹ و به همراه حومهٔ شهر ۳٬۸۲۴٬۲۲۱ نفر بوده‌است. مونترآل دومین شهر بزرگ فرانسه‌زبان جهان (پس از پاریس) است. این شهر هم‌چنین میزان قابل توجهی جمعیت انگلیسی‌زبان و مهاجر متفرقه دارد.

http://picxure.com/images/11629473485302593740.jpg

سال گذشته در بخش مردان نواک جوکوویچ صرب موفق شد در غیاب تنیسورهای بزرگی همچون فدرر و نادال بدون زحمت فراوان تروفی مسابقات را بالای سر ببرد و از عنوان خود دفاع کند . او امسال با وجود حریفانی همچون نادال و ماری کار به مراتب دشوارتری دارد . بزرگترین غایب مسابقات امسال نیز راجر فدرر میباشد که به دلیل مصدومیت کمر خود برای دومین سال پیایی از مسابقات کنار می کشد .

پخش تلویزیونی مسابقات نیز به صورت کامل و رایگان از روز دوشنبه از شبکه ی JSC Sports 2 در نایلست آغاز خواهد شد .

http://picxure.com/images/96863490722901331361.jpg

john
08-03-2013, 07:00 PM
پس از انصراف راجر فدرر سوييسي و سونگا فرانسوي ديگر هم وطن سونگا گاءل مونفيلس به دليل مصدوميت قوزك پا و مردي فيش امريكايي به علت دلايل شخصي از اين تورنمنت انصراف دادند. لازم به ذكر است فيش كه پس از مدت ها به ميادين بازگشته بود و با شركت در تورنمنت واشنگتن سعي در اماده سازي خود داشت، با قبول شكست از كوين اندرسون از دور رقابت ها كنار رفت .فيش با اين انصراف براي بار ديگر به حاشيه رفت.

SHIR FarHad
08-04-2013, 03:27 PM
این تورنومنت بهترین قرعه ممکنه برای "توماس بردیچ" رقم خورده که بتونه با شانس بیشتری به فینال مسابقات برسه وبا یک بازی خارق العاده در مسابقه ی پایانی مقابل "نادال یا جوکوویچ" دومین مسترز دوران حرفه ایش رو جشن بگیره .:655:

امیدوارم قدر این قرعرو بدونه و با تمام توان و قدرتش به این امر مهم دست پیدا کنه البته سد بسیار سختی در مرحله ی نیمه نهایی مقابل "دلپوتروی فوق العاده اماده" و "ماری قهرمان ویمبلدون امسال" داره که خب از رویارویی با "جوکو و نادال" در این مرحله خیلی بهتره !

پیش به سوی مسترز مونترال

COME ON ToMas :687:

[/URL][URL="http://tennis-image.com/images/73393643613322678419.jpg"]http://tennis-image.com/images/73393643613322678419.jpg (http://tennis-image.com/images/73393643613322678419.jpg)

ARY143
08-06-2013, 10:44 AM
پس از انصراف راجر فدرر سوييسي و سونگا فرانسوي ديگر هم وطن سونگا گاءل مونفيلس به دليل مصدوميت قوزك پا و مردي فيش امريكايي به علت دلايل شخصي از اين تورنمنت انصراف دادند. لازم به ذكر است فيش كه پس از مدت ها به ميادين بازگشته بود و با شركت در تورنمنت واشنگتن سعي در اماده سازي خود داشت، با قبول شكست از كوين اندرسون از دور رقابت ها كنار رفت .فيش با اين انصراف براي بار ديگر به حاشيه رفت.

سلام بر دوستان و همراهان همیشگی

دوستان این که نشد ، در هر تورنمتی اگر فدرر نبود یا نادال نبود یا نواک نبود تاپیک مخصوص ان تورنمنت بی حال و بی رمق باشه .
مثلا تورنمنت 1000 امتیازی هستش ها ولی بعد از گذشت روز اول هنوز بحث و تبادل نظر کوری خانی به صفحه دوم نرسیده :240:

حالا حضور بازیکنان مورد علاقه و خود مسابقات یک طرف جمع دوستان با آن حال و هوای خواست خودش هم یک طرف که من با هر دو به یک اندازه حال میکنم .

حالا یعنی اگر حضرت آقا ( راجر ) یا سلطان خاک زبونم لال از تنیس خداحافظی کردن این جمع ما هم سوت و کور میشه ؟؟؟

دوستان که یا روحیات من آشنا هستند می دونند که من اهل کوری خواندن نیستم ولی فکر می کنم واسه جمع کردن دوستان و گرم کردن تاپیک و دیدن همران در این جمع مجبورم یک چیزی های از خودم در بیارم هر چند ما کجا و دوستان که ید طولائی در این زمینه دارند کجا :434:

1- نادالیون برید خدا را شکر کنید که حضرت آقا نرسید به این مسترز وگر نه ....

2- نواکیون به خصوص سروش عزیز ، نادال آمده که نواک رو بیگل کنه ( درست میگم ؟؟ ) :shame:

3- موری رو بگو چه میکنه ، ظهور نامبر وان جدید :379:

خلاصه بابا جون دلمون برای دوستان تنگ شده ، بیائید از این بهانه دور هم بودن استفاده کنیم.

ارادتمند تمام دوستان

rezaomo
08-06-2013, 11:59 AM
سلام بر دوستان و همراهان همیشگی

دوستان این که نشد ، در هر تورنمتی اگر فدرر نبود یا نادال نبود یا نواک نبود تاپیک مخصوص ان تورنمنت بی حال و بی رمق باشه .
مثلا تورنمنت 1000 امتیازی هستش ها ولی بعد از گذشت روز اول هنوز بحث و تبادل نظر کوری خانی به صفحه دوم نرسیده :240:

حالا حضور بازیکنان مورد علاقه و خود مسابقات یک طرف جمع دوستان با آن حال و هوای خواست خودش هم یک طرف که من با هر دو به یک اندازه حال میکنم .

حالا یعنی اگر حضرت آقا ( راجر ) یا سلطان خاک زبونم لال از تنیس خداحافظی کردن این جمع ما هم سوت و کور میشه ؟؟؟

دوستان که یا روحیات من آشنا هستند می دونند که من اهل کوری خواندن نیستم ولی فکر می کنم واسه جمع کردن دوستان و گرم کردن تاپیک و دیدن همران در این جمع مجبورم یک چیزی های از خودم در بیارم هر چند ما کجا و دوستان که ید طولائی در این زمینه دارند کجا :434:

1- نادالیون برید خدا را شکر کنید که حضرت آقا نرسید به این مسترز وگر نه ....

2- نواکیون به خصوص سروش عزیز ، نادال آمده که نواک رو بیگل کنه ( درست میگم ؟؟ ) :shame:

3- موری رو بگو چه میکنه ، ظهور نامبر وان جدید :379:

خلاصه بابا جون دلمون برای دوستان تنگ شده ، بیائید از این بهانه دور هم بودن استفاده کنیم.

ارادتمند تمام دوستان

دوست عزيز واقعيت اينه كه اگر فدرر يا نادال از دنياي تنيس خداحافظي كنند ، به هر حال دير يا زود تمام انجمن هاي تنيس دنيا نه فقط اينجا سوت و كور مطلق خواهد شد:182: يعني سايت مي شود اعلام برنامه تلويزيوني و گذاشتن چند عكس از ساير تنيسورها ،:3t1::3t1: خودم من اگر فدرر خداحافظي كنه ، خيلي سخت و غير ممكنه كسي از تنيسورهاي حال حاضر را جايگزين اون بكنم يا نادالي ها خيلي سخته يك بازيكن تنيس را بزارند جاي اون و و طرفدارش بشوند ، خلاصه اوضاع قمر در عقربه ، روزگاري كه نادال و فدرر در يك تورنومنت بودند اين كري خوني ها تا صفحه 60 -70 هم مطلب داشت اما الان به قول شما 2 صفحه هم نميشه ، خلاصه اوضاع يكم پيچيده است . بعضي از تنيسورها به لحاظ كاريزما بودن ، جايگزين كردنشون با ساير تنيسورها بسيار سخت و غير ممكنه و بايد يك نسل عوض بشه تا نسل جديد هوادار يك تنيسور جديد بشود ، خدا به داد پيمان و بابك ، پوريا الكس ، مهروز ، محمد و بهنام و اهوار و بهراد .... برسه ، كه چه مي كنند بعد از حداحافظي اسطورهاشون .:240::240::240::240::240:

avesta_karim
08-06-2013, 04:02 PM
دوستان من یه سوال دارم
نادال پارسال تو این مسترز نبود و امسال هست می‌خوام بدونم هر نتیجه‌ای بگیره به امتیازش اضافه می‌شه؟
منظورم اینه که با شرکت در باقیموندۀ تورنمنت‌های سال (که هموناییه که پارسال از دست داد) ممکنه اختلاف خودشو با رقبای بالادستیش کم کنه یا نه

Ahoura
08-06-2013, 06:43 PM
دوستان من یه سوال دارم
نادال پارسال تو این مسترز نبود و امسال هست می‌خوام بدونم هر نتیجه‌ای بگیره به امتیازش اضافه می‌شه؟
منظورم اینه که با شرکت در باقیموندۀ تورنمنت‌های سال (که هموناییه که پارسال از دست داد) ممکنه اختلاف خودشو با رقبای بالادستیش کم کنه یا نه

چون پارسال شرکت نکرده پس امسال هم چیزی برای دفاع نداره ، فقط به امتیازاش اضافه میشه.
کلا نادال امسال دیگه چیزی نداره که دفاع کنه. هر چی تورنمنت تا آخر سال شرکت کنه از همشون می تونه امتیازای زیادی بدست بیاره و فاصله رو کم کنه.

Paymaan
08-06-2013, 07:19 PM
دوست عزيز واقعيت اينه كه اگر فدرر يا نادال از دنياي تنيس خداحافظي كنند ، به هر حال دير يا زود تمام انجمن هاي تنيس دنيا نه فقط اينجا سوت و كور مطلق خواهد شد:182: يعني سايت مي شود اعلام برنامه تلويزيوني و گذاشتن چند عكس از ساير تنيسورها ،:3t1::3t1: خودم من اگر فدرر خداحافظي كنه ، خيلي سخت و غير ممكنه كسي از تنيسورهاي حال حاضر را جايگزين اون بكنم يا نادالي ها خيلي سخته يك بازيكن تنيس را بزارند جاي اون و و طرفدارش بشوند ، خلاصه اوضاع قمر در عقربه ، روزگاري كه نادال و فدرر در يك تورنومنت بودند اين كري خوني ها تا صفحه 60 -70 هم مطلب داشت اما الان به قول شما 2 صفحه هم نميشه ، خلاصه اوضاع يكم پيچيده است . بعضي از تنيسورها به لحاظ كاريزما بودن ، جايگزين كردنشون با ساير تنيسورها بسيار سخت و غير ممكنه و بايد يك نسل عوض بشه تا نسل جديد هوادار يك تنيسور جديد بشود ، خدا به داد پيمان و بابك ، پوريا الكس ، مهروز ، محمد و بهنام و اهوار و بهراد .... برسه ، كه چه مي كنند بعد از حداحافظي اسطورهاشون .:240::240::240::240::240:

:243::182:. فک کن مثلاً باید بشینیم بازی های برنارد تامیک رو نگاه کنیم! با اون فورهند های زاقارتش!

saeedsafaee
08-07-2013, 12:14 AM
رافا جونمون کی بازی داره؟ مردیم ازبس انتظار فصل هارد رافا رو کشیدیم

delpotro
08-07-2013, 12:35 AM
درود

رافایی ها الکی نقشه نکشید برای مونترال. خودتونم میدونید که این کاره نیستید.

زمان آن فرا رسیده است که خوان مارتین دل پوترو اولین مسترزش رو ببرد.

دعای خیر اکثریت هواداران فدرر نیز بدرقه راه مارتین خواهد بود.میدونم که من و تنیسور محجوب و

با اخلاقم را تنها نمیگذارید. :434:

بر خوان است که در سرزمین بهشتی مونترال انتقام خویش را از نواک چیتکوویچ بگیرد تا دردهای

دل های دردمند ما و خانواده های شهدای جنگ بوسنی و هرزگووین التیام یابد.

الله متعال ارواح آن شهدا و همه شهدا را با شهدای کربلا محشور فرماید.

این تنیسور صرب در مسابقه ویمبلدون اقدام به تقلب و جرزنی نمود. حال آن که از این حقیقت

غافل بود که :

مکرو و مکرالله و الله خیرالماکرین.

و من الله توفیق

vafa
08-07-2013, 03:13 AM
طرفداراي خوان خواب ديديد خير باشه !!
خوان در حد قهرماني در مونترال نيست.

Behr@d
08-07-2013, 09:44 AM
رافا جونمون کی بازی داره؟ مردیم ازبس انتظار فصل هارد رافا رو کشیدیم

امروز رافا اولین دیدار خودش رو در مونترال انجام خواهد داد . زمان بازی او 22:00 (به وقت تهران) میباشد . حریف او نیز Jesse Levine از کشور میزبان است .

sahand
08-07-2013, 09:58 AM
رضا جون البته من دقیقا نمیدونم راجریا طرفدار کی هستند ولی به همین راحتی که میگی شاید طرفدار خوان نباشند آخه اگه خوان قهرمان شه راجر میاد رنک 6

mspayam
08-07-2013, 01:08 PM
اینم محض گرم شدن تنور اینجا، صحنه ی رقص نواک پس از بردش در این راند: http://www.atpworldtour.com/News/Tennis/2013/08/32/Montreal-Tuesday-Djokovic-Nishikori-Haas.aspx#ooid=xyYXdzZDo3JMruRscR2Ge13Q8lPfCxhl

Roger Federer#1
08-07-2013, 02:26 PM
سلام بردوستان.
ازحالا باید روز خوابی کنیمو شب زنده داری.
نوواک دیشب واقعا آماده نشون داد هرچند چند اشتباه هم داشت با این حال برای بازی اولش و شروع تورنومنتش خوب بود.
دوستان درباره خداحافظی تنیسرها با توجه به سن بازیکنان حداقل 5 سال دیگه امسال نادال,ماری و جوکوویچ هستن شایدم بیشتر دلپودروهم که تازه 24 ساله شه.
واما اسطوره ما سلطان راجر فکر کنم سال دیگه سال آخرش هستش تو صحنه های مسابقات تنیس این زجرآوره دیدن تورنومنت بدون راجر.
اما در نبود راجر برای من یه جایگزین خوب هستش اونم خون مارتین دل پودرو هستش که خیلی دوست دارم در نبود راجر تمامیه جام هارو بالای سزش ببر حتی اگه رنکشم از راجربیشترشه,چون راجر دیگه سال های آخرشه و تودورانه کریرش کلی شادی افتخار بهمون داد و حالا قراره دلپودرو جایگزینششه پس بهتره از حالا این امتیازات و افتخارات رو بدست بیاره به امید قهرمانیه مارتین

delpotro
08-08-2013, 07:13 AM
درود

رافایی ها الکی نقشه نکشید برای مونترال. خودتونم میدونید که این کاره نیستید.

زمان آن فرا رسیده است که خوان مارتین دل پوترو اولین مسترزش رو ببرد.

سلام

مانی جان این پست من چه ایرادی داره که بهش استناد میکنی و ازش نتیجه میگیری نادالی

نیستم و نباید برم تو تاپیک هواداران نادال تو انتخابات رای بدم؟

مگه نمیبینی محمود تشکر کرده؟

محمود با من در بیرون از تنیس تاکرز در ارتباطه و از نظرات من در مورد رافا مطلعه.

اینقدرم رو نادال تعصب داره. بعد از یکی از باخت های دل پوترو به نادال، یه حرف نامناسب درباره

رافا زدم تا چند روز جوابمو نمیداد.

میخوای شفاف سازی کنم مواضعمو؟

اگر قضیه بین دل پوترو و نادال باشه طرفدار دل پوترو هستم.(مثل همین مونترال) و اگه قرار باشه

کسی به جز دل پوترو قهرمان شه، طرفدار نادالم.

چرا اینقدر گیر میدی به من؟آخه مگه من چه کارت کردم؟

تو رو به اون خدایی که میپرستی من بدبخت رو ول کن برو یه سیبل دیگه پیدا کن برو رو اعصابش.

من دیگه تحریک نمیشم.عصبی نمیشم.دیگه دمدمی مزاج نیستم.دیگه تندخو و زودرنج نیستم.

حالا دلیلشم میرم یه جایی توضیح میدم.

طاعات و عباداتت هم قبول باشه.

Behr@d
08-08-2013, 08:55 AM
3rd Round

Djokovic vs Istomin

http://picxure.com/images/88429144856696633604.png

Murray vs Gulbis

http://picxure.com/images/07894305430688839148.png
http://picxure.com/images/30102213005535888239.png

Nadal vs Janowicz

http://picxure.com/images/63074562484325178880.png

Maani
08-08-2013, 03:28 PM
سلام

مانی جان این پست من چه ایرادی داره که بهش استناد میکنی و ازش نتیجه میگیری نادالی

نیستم و نباید برم تو تاپیک هواداران نادال تو انتخابات رای بدم؟

مگه نمیبینی محمود تشکر کرده؟

محمود با من در بیرون از تنیس تاکرز در ارتباطه و از نظرات من در مورد رافا مطلعه.

اینقدرم رو نادال تعصب داره. بعد از یکی از باخت های دل پوترو به نادال، یه حرف نامناسب درباره

رافا زدم تا چند روز جوابمو نمیداد.

میخوای شفاف سازی کنم مواضعمو؟

اگر قضیه بین دل پوترو و نادال باشه طرفدار دل پوترو هستم.(مثل همین مونترال) و اگه قرار باشه

کسی به جز دل پوترو قهرمان شه، طرفدار نادالم.

چرا اینقدر گیر میدی به من؟آخه مگه من چه کارت کردم؟

تو رو به اون خدایی که میپرستی من بدبخت رو ول کن برو یه سیبل دیگه پیدا کن برو رو اعصابش.

من دیگه تحریک نمیشم.عصبی نمیشم.دیگه دمدمی مزاج نیستم.دیگه تندخو و زودرنج نیستم.

حالا دلیلشم میرم یه جایی توضیح میدم.

طاعات و عباداتت هم قبول باشه.

رضاي دلپوترو ، نظر محمود خان محترم ، هر كس نظري داره .
نظر من اينه كه شما كه در طول اين چند سال هزاران جمله عليه نادال گفتي لياقت راي دادن تو تايپيك نادال رو نداري .
شما كه طرفدار دلپوترويي خوب برو تو تايپيك ديگر بازيكنان ، هر كي از راجر بدش مياد كه نبايد گفت طرفدار ناداله .
شما چرا خودتون رو به نادال ميچسپونيد ، طرفدار نادال بودن كه الكي نيست ، تو اين ٧ ماه مصدوميت شما كجا بودي ؟ مگه وقتي از زبالوس شكست خورد مگه كم مسخره اش نكردي ، اين بهراد شاهده ، تو تون بازي طرفدار زبالوس بودي چون آرژانتينيه ، راي دادن حق ماست كه ٧،٨ ماه صبر كرديم و خون دل خورديم نه امثال شما ، شما برو طرفدار خوان باش چه اشكالي داره يه تورنمنت ٥٠٠ امتيازي كه مياره .
محمود خان همينجوري هم راي ميبره نياز به راي از غير ناداليها نيست .

vafa
08-08-2013, 03:53 PM
أقا رضا نظراتش درمورد بازیکنا زود تغییر میکنه ، ایشون مدتی که نواک در اوج بود طرفدار نواک بودن، ولی این هیچ ایرادی نداره بقیه که گیر دادین بنظرم این درست نیست همه ی طرفدارای 1 تنیسور که مثل هم نیستن همه که تا ابد پایبند نیستن. این حق هرکسی هست که بخواد نظرشو عوض کنه راجع به یک بازیکن. ما طرفدارای نادال همرو میپذیریم پس دیگه گیر ندید

delpotro
08-08-2013, 03:59 PM
أقا رضا نظراتش درمورد بازیکنا زود تغییر میکنه ، ایشون مدتی که نواک در اوج بود طرفدار نواک بودن، ولی این هیچ ایرادی نداره بقیه که گیر دادین بنظرم این درست نیست همه ی طرفدارای 1 تنیسور که مثل هم نیستن همه که تا ابد پایبند نیستن. این حق هرکسی هست که بخواد نظرشو عوض کنه راجع به یک بازیکن. ما طرفدارای نادال همرو میپذیریم پس دیگه گیر ندید

تغییر نظر من در مورد نواک هیچ ربطی به اوج و فرودش نداشت و نداره.

davidbeckham
08-08-2013, 08:16 PM
یانوویچ فوق العاده تنیسور چندشی هستش:3t1:

Maani
08-08-2013, 08:54 PM

وفا جان اگه بخوان به حزب نادال بپيوندن كه قدمشون رو چشم ،
به نظر شما بپيوندن و حرفاي بدي عليه نادال بزنن خوبه ؟
آرشيو چت باكسو ملاحظه بفرماييد .

delpotro
08-08-2013, 08:59 PM
وفا جان اگه بخوان به حزب نادال بپيوندن كه قدمشون رو چشم ،
به نظر شما بپيوندن و حرفاي بدي عليه نادال بزنن خوبه ؟
آرشيو چت باكسو ملاحظه بفرماييد .

نشون بده آرشیو چت باکسو. کدوم صفحه؟ کدوم حرفای بد علیه نادال؟ سر به سر من نذار اینقدر.

vafa
08-08-2013, 09:19 PM
ماني جان من اطلاع دارم و نيازي نيست برم آرشيو رو مشاهده كنم... ملاك ازين به بعد هستش ، ايشون ميتونن طرفداره هركسي كه بخوان باشن نادال ، جوكو يا خوان ... كسي حق نداره به رافا توهين كنه، آقا رضا اكه ازين به بعد توهين كرد خودش ضايع ميشه ...
ماني جان جاي اين بحث ها و كل كل ها اينجا نيست اينجا مربوط به تبادل نظر درمورد مسترز مونترال هست از شما خواهش ميكنم بحث رو تمام كنيد.

Behr@d
08-08-2013, 09:38 PM
عـــــــــــــاشقـــــــتم پســــــــر :655:

واقعا بازی نفس گیری بود . یانوویچ به نظر من خوب بود ، بخصوص سرویس های دومش که واقعا عالی بود و خیلی ریسکی سرویس میزد که همین عامل باعث شد رافا در اوایل بازی با سرویس هاش مشکل پیدا کنه . همین عامل هم باعث میشد که آمار دابل فالت هاش بالا باشه که از نظر من طبیعیه . رافا هم که اوایل بازی افتضاح بود . همونطور که گفتم روی سرویس های دوم یانوویچ خیلی بد کار میکرد . وقتی که نتیجه 5-4 به نفع رافا بود (سرویس در دست یانوویچ) نادال دو ست پوینت رو از دست داد و بعدش هم بریک شد . ولی خیلی خوب تونست بریک بَک کنه و کار رو بکشونه به تایبرک . تو تایبرک هم که معرکه بود ، بخصوص اواخرش .

ست دوم رو هم رافا خیلی بد شروع کرد و 3-0 عقب افتاد . اما تونست با حفظ آرامشش و استفاده از بی تجربگی یانوویچ کار رو برگردونه و ست و بازی رو ببره . یانوویچ هم دابل فالت های خیلی بدی در امتیازات حساس داشت که همین کارش رو خراب کرد .

به امید موفقیت در دور بعد :583::655:

http://picxure.com/images/51964090935749340525.png

Ahoura
08-08-2013, 11:03 PM
قـهـرمـانان ویمبلدون 2013 ===> http://www.tennis-image.com/images/30679686485818330204.jpg (http://www.tennis-image.com/images/30679686485818330204.jpg)

آقا اینجوری نمیشه زنگ بزنید از تورنمنت بعد دوباره زمینا رو لیز کنند :gh2:

Mehdi.A
08-08-2013, 11:56 PM
جدآ یانوویچ موجود نا امید کننده ایه. خیلی خوب تو جاهای حساس و مهم بازی هاشو می بازه. نمی دونم به خاطر سنشه یا کلآ شخصیت بردن بازی های مهم رو نداره. توی ویمبلدون و پاریس هم همین بود. آمار بالای دبل فالتش فقط به خاطر بی فکر بودنشه. اگر اولیویه روشو یا کوریا دبل فالت های زیادی داشتند به خاطر قد کوتاه بود ولی این با 2 متر قد چنین توجیهی نداره. جالبه با این همه ریسک روی سروها، تعداد ایس کمتری نسبت به نادال داشت و کلآ بهره ای از این موضوع نبرد.

پ.ن: ماری :434: و احتمالا تا دقایقی دیگه بردیچ :434:

Behr@d
08-09-2013, 12:14 AM
نادال و آندوخار از بخش دوبل کنار کشیدند . به نظر من این بهترین تصمیمی بود که رافا میتونست بگیره . چون هم به زانوش فشار نمیاد و هم اینجوری تمام تمرکزشو میذاره در مسابقات انفرادی ...

saeedsafaee
08-09-2013, 03:09 AM
عجب شبی بود امشب
اول اندی بعد توماس بعد خوان. امیدوارم سینسیناتی و یو اس اوپن این اتفاقا تکرار نشه

mspayam
08-09-2013, 06:38 AM
حیف شد که دلپو باخت ولی نادال با این پیروزی ثابت کرد که همچنان در اوج آمادگیه. جوکر هم نزدیک بود به سرنوشت اندی و خوان و بردیچ و فرر دچار بشه اما توی ست دوم و سوم خوب تونست خودش رو جمع و جور کنه.

Behr@d
08-09-2013, 06:44 AM
Quarterfinals

Davydenko vs Pospisil

http://picxure.com/images/02133690991567971200.png

Gulbis vs Raonic

http://picxure.com/images/13590922567168285395.png
http://picxure.com/images/76172015305060388032.png

Djokovic vs Gasquet

http://picxure.com/images/43655805688125059538.png
http://picxure.com/images/62996224511864331287.png

Nadal vs Matosevic

http://picxure.com/images/29933201988031796122.png

vafa
08-09-2013, 07:06 AM
خوان ، اندی، بردیچ از دور رقابت حذف شدند و این یکمی از حرارت بازی ها کم میکنه! و اما بازی ایستومین-نواک که آقای شانس به سختی تونست بازیرو ببره و خوشحالی بعد از بازیش هم جالب بود انگار واسه رقصیدن همه چیز هماهنگ شده بود کلاه گیس ، موزیک و ... زمین مسابقه رو با جای دیگه اشتباه گرفته بود ولی عیبی نداره با دلقک بازیاش بیننده هارو خندوند...

mspayam
08-09-2013, 08:33 AM
این هم یک ضربه ی بی نظیر از نادال، بازگردوندن سرویس کسی مثل یانوویچ به خودی خودش سخته، حالا فکر کن که ببینی بعد از سرو می خواد بیاد روی تو و سرو و والی کنه، بعد در ریترن اون سرویس، بتونی توپ رو توی همچین زاویه ای بندازی. واقعاً باید ایستاد، کلاه از سر برداشت و چند دقیقه ی متوالی این تبحر نادال را بی وقفه تشویق کرد.

http://www.atpworldtour.com/Media/Video-Landing.aspx?/*/Tennis/Media/Videos/Uploaded/2013/8/8/Montreal%202013%20Thursday%20Hot%20Shot%20Nadal#ooid=NlYmp0ZDo4HXLCt4h80nf66AmNMGwqSQ

john
08-09-2013, 07:54 PM
زنده باد pospisil كسي كه ميتونه ستاره فردا و پديده امروز تنيس باشه ، كسي كه تونست اولين پيروزي خودش در برابر يكي از بازيكنان حاضر در جمع TOP 10 كسب كنه. پس از پيروزي در برابر برديچ گزارشگر اعلام كرد :Big moment for pospisil and canada و قرباني بعدي pospisil هم داويدنكو لقب گرفت . pospisil از حمايت اكثر تماشاگران بهره منده به طوري كه پس از پيروزي در برابر برديچ فكر كردم دارم superbowl nfl ميبينم:434: موفقيت هاي متوالي pospisil در مونترال نشانه تقويت روحيه خودباوري اون توسط مذبيش پاتريك فونتانگ باشه مردي كه براي مدتي مربي چاردي فرانسوي هم بوده. اميدوارم اين بازيكن جوان و با استعداد بتونه در اينده اي نزديك به ارزوي خود(قرار گرفتن در بين ٣٠ نفر برتر رنكينگ جهاني) برسه كه اگر به همين روش پيش بره ميتونه به ارزوش برسه، pospisil كسيه كه مردم كانادا ميتونن روش حساب كنن.

Roger Federer#1
08-09-2013, 08:08 PM
مسابقات دیشب واقعا جالب و شوکه کننده بودند حذف ماری,بردیچ,دلپودرو که واقعا با نا آمادگی کامل بازیهارو شروع کرد با ناآمادگی هم تمام کرد از همون بازی اول مشخص بود نمیشه امیدی بهش داشت.
بردیچ هم اسیر سروهای pospisil شد خیلی آماده نشون داد تواین تورنومنت به احتمال خیلی زیاد یکی از فینالیست هاست.
ماری هم کلا همیشه همینجور ولی اینبار شانس با او نبود.
نواکم که به سختی به پیروزی رسید فکرنمیکردم اینچنین به مشکل بخوره.

mspayam
08-10-2013, 03:29 AM
تا حالا که این کانادایی ها خوب ظاهر شدن. خودشون هم باورشون نمی شد که یه کانادایی به فینال این تورنمنت برسه.

mspayam
08-10-2013, 03:47 AM
و حالا این قرعه ی سینسیناتی و طبق معمول راه آسان جوکوویچ تا سمی فاینال و حضور ماری، فدرر و نادال در یک سمت قرعه.

http://www.atpworldtour.com/posting/2013/422/mds.pdf

beeroz
08-10-2013, 09:35 AM
گندشون بزنن با این قرعه کشی مزخرف

Behr@d
08-10-2013, 10:38 AM
با توجه به صعود نادال به نیمه نهایی این تنیسور در رده بندی جدید اعلام شده از داوید فرر پیشی خواهد گرفت و به رنکینگ سوم صعود خواهد کرد .

16810

davidbeckham
08-10-2013, 01:05 PM
نادال تو هارد بهتر از چمن بازی میکنه در حال حاضر

rojhin
08-10-2013, 01:51 PM
و حالا این قرعه ی سینسیناتی و طبق معمول راه آسان جوکوویچ تا سمی فاینال و حضور ماری، فدرر و نادال در یک سمت قرعه.

http://www.atpworldtour.com/posting/2013/422/mds.pdf
با سلام ، دوست عزیزم ممکنه توضیح بدین سیدهای پنجم تا هشتم چطور تو جدول چیده میشن ؟ قرعه کشی انجام میشه ؟ اگه اینجوریه ( با قرعه )که باید گفت این جوکر عجب شانسی داره چون اگه خودش هم میخواست جدول رو بچینه روش نمیشد رافا و راجر و اندی رو یه طرف بذاره و خودش با خیال راحت بره فینال .

شایان نادال
08-10-2013, 02:29 PM
:655::866::866:vamoos rafa
ببینم امشب با نواک چه میکنی؟دیشب که خوب بازی کردی.
http://resources3.news.com.au/images/2013/08/10/1226694/736091-rafael-nadal.jpg (http://resources3.news.com.au/images/2013/08/10/1226694/736091-rafael-nadal.jpg)

pouriya.alex
08-10-2013, 02:56 PM
با سلام ، دوست عزیزم ممکنه توضیح بدین سیدهای پنجم تا هشتم چطور تو جدول چیده میشن ؟ قرعه کشی انجام میشه ؟ اگه اینجوریه ( با قرعه )که باید گفت این جوکر عجب شانسی داره چون اگه خودش هم میخواست جدول رو بچینه روش نمیشد رافا و راجر و اندی رو یه طرف بذاره و خودش با خیال راحت بره فینال .

سیدهای 5-8 یکی یکی با قرعه کشی در یکچهارم سیدهای 1-4 قرار میگیرند.

رافا سید 4 بوده و طبق قرعه یکی از سیدهای 5-8 تو یکچهارمش قرار می گرفتند که قرعه به نام سید 5 که راجر باشه افتاده.

saeedsafaee
08-11-2013, 02:38 AM
از الان استرس و هیجان شروع شده. اگه رافا ببره روحیش واسه سینسیناتی و یو اس فوق العاده میشه و تلخی ویمبلدون تا حدود زیادی فراموش میشه. اگه 2 تا مسترز دیگه با یه یو اس اوپن رو بگیره به اضافه فینال پایان فصل، یه فصل رویایی رو پشت سر گذاشته و میشه همون رافای همیشگی خودمون.

Pouya
08-11-2013, 05:44 AM
تبریک به طرفداران نادال. بازی قشنگی بود.

Behr@d
08-11-2013, 05:58 AM
دمت گرم پسر :583:

این برد هم تقدیم به تمام جوکوویچی هایی که ادعا میکنند فقط رافا در خاک میتونه نوله رو ببره ... :160:

امیدوارم تو فینالم رائونیک رو بزنیم و چهارمین مسترز سال رو بگیریم ... چه سالی شده امسال :655:

http://picxure.com/images/39094108317570771096.jpg

vafa
08-11-2013, 06:12 AM
بازی فوق العاده و نفس گیر بود برای همه از فینالم مهم تر بود ، نوله تمرکز کم و خطاهای زیادی داشت ، اما رافا خوب ظاهر شد علی رغم همه ی انتقاد هایی که ازش شد، خیلی ها معتقد بودند رافا واسه بازی روی هارد آماده نیست ولی دیدم خلافش ثابت شد.. به همه ی رافایی ها تبریک میگم امیدوارم با قهرمانی مونترال کامل بشه این شادی ، و اما اون توپی که خورد تو صورت جوکو بنظرم کاملا غیر عمد بود و شاهد بودیم که رافا چند بار عذر خواهی کرد اینو گفتم که بروبچ نواکی کری نخونن.

Paymaan
08-11-2013, 06:38 AM
طرف رو HeadShot کرده بعد معذرت خواهی میکنه . این که نشد برادر من . منم جوان مردم رو با ماشین زیر میگیرم بعد به خانوادش میگم ببخشید بچه تون رو زیر کردم . تمرکز بازیکن رو میریزه به هم بعد میگه شرمنده!

تبریک میگم این برد رو :434:. بالاخره بعد مدت ها یه بازی جذاب دیدیم.

Behnam RF
08-11-2013, 08:46 AM
اولا پیروزی رافا رو تبریک میگم که از اول تورنومنت عالی ظاهر شد ...دوما حرکت رافا نه تنها غیرورزشی نیست بلکه خودش جزئی از بازی هست ، من خودم بارها به جای اینکه به Pass دادن توپ به "چپ یا راست بازیکن " فکر کنم به طرف Body میزنم که اکثر مواقع امتیاز میشه ، به خاطر صورت نواک معذرت خواهی کرد وگرنه کاره اشتباهی نیست ...:583:

rezaomo
08-11-2013, 09:05 AM
من هم از همين الان قهرماني نادال را در مسترز مونترال تبريك مي گم .:583: رائونيچ تنيسوري نيست كه بتونه از پس نادال بربياد ، رائونيج بازيكني است كه 90 درصد بازي هاش چه در اين تورنمت چه تورنمت هاي قبلي مبتني بر سرويس هايش بوده و اگر سرويس هايش را نادال كنترل بكنه در رالي ها يا ميزنه به تور يا به اوت. نادال بازي فينال را در دو ست خواهد برد . اين تبريك من و پيش بيني خودم .:434:

ahas69
08-11-2013, 09:16 AM
نادال سرویس گیم ضعیف تری نسبت به نواک داشت. اگه نواک دقت میکرد میتونست کارو تموم کنه. بازی قشنگی بود.

sahand
08-11-2013, 09:24 AM
تبریک به تمام نادالیا:655:واقعا امسال داره همه چیز رو مثل آب خوردن درو میکنه:434:از باخت نواک هم بینهایت مسرور شدیم:866:

Nima88
08-11-2013, 09:38 AM
زنده باد پسر :655: پیش به سوی 25 مسترز :787: ، 4 مسترز فصل و 3 مسترز کانادا.

ehsann
08-11-2013, 10:15 AM
تبریک به همه دوستان.کابوس نواکم تقریبا تموم شد.

sooshians_8919
08-11-2013, 01:18 PM
به طرفدارای نادال تبریک میگم. نادال واقعا شاخ شده! دیگه تو هاردم نواکو برد! بنظرم اگه رنکینگو نگاه نکنیم، در عمل نادال نفر اول دنیاس. امیدوارم اسطوره هم بتونه یه بازگشت خوب داشته باشه

davidbeckham
08-11-2013, 01:37 PM
زمین ویمبلدون کوچکتر از 3 تا گرند اسلم دیگست درسته؟

شایان نادال
08-11-2013, 01:48 PM
مرسی رافا جون به همه اثبات کردی که توی زمین های هارد هم عالی هستی اینم از نواک پیش به سوی قهرمانی در این مسابقه و تورنومنت های بعدی..
vamooos rafa:655::866:
http://video.atpworldtour.com/x2d3R0ZDr0TMebvzkCKKNOZbDKeEv-7K/promo200381636

Maani
08-11-2013, 05:35 PM
haters keep hating.
"oh clay season is over so Rafa is over"
"Rafa won't do anything until next Monte Carlo"
"Rafa is shit outside clay"

YOU MAD HATERS? Beating the world #1, the best hardcourter in the world, at his second favourite tournament is no joke! VAMOS

john
08-11-2013, 05:41 PM
متاسفانه نتونستم بازي ديشب ببينم ولي وقتي به تماشاي خلاصه ان نشستم حيرت زده شدم. رافا بسيار امادست و اميدوارم بتونه اين شرايط تا Us حفظ كنه و حتي بهترش كنه . واقعا تماشا كردن داون د لاين هاي رافا مخصوصا روي هارد لذت بخشه. ان قدر كه نميشه توصيفش كرد.

Maani
08-11-2013, 06:07 PM
زمین ویمبلدون کوچکتر از 3 تا گرند اسلم دیگست درسته؟

نه خشی جان .
شاید زاویه دوربین و نزدیکی جایگاه تماشگاران این حسو به آدم بده که کوچیکتر از بقیه کورتها هستش.

Roger Federer#1
08-11-2013, 09:25 PM
بازی زیبایی بود نادال خیلی عالی کار کرد ولی نواکم اصلا آماده نبود خیلی بد سرو زد,با اینکه طرفدار سلطان راجرم ولی امیدوارم نادال هم به روزهای اوجش با قهرمانی تواین تورنومنت برگرده هرچندکه سال 2013 با کنارگزاشتنه ویبلی سالی خوبی بود تاحالا براش.
امیدوارم بتونه قهرمانشه

viva rafa
08-11-2013, 10:05 PM
این همه نادال ازش عذر خواهی کرده بازم ناز میکنه
باز اخر بازی هم با حالت تمسخر اومده میگه اره اینجور بردن مبارکت
همین فدرر کار درستی کرد نادال هم حتی نباید وایمیستاد عذرخواهی کنه ازش
عجبا

Ahoura
08-11-2013, 11:24 PM
قهرمانی رافــا رو تبریک میگم اما .....

Ok . Nadal , Djokovic , Murray are amazing player and incredible athletes but please Federer back stronger than before.Tennis needs you

Behnam RF
08-11-2013, 11:26 PM
قهرمانی رافا رو تبریک میگم ، همونطور که قبلا هم گفتم کاملا آماده بود و پیروز شد :583:

omidd
08-11-2013, 11:29 PM
قهرمانی نادالو تبریک میگم کاملا مستحق قهرمانی بودش.به امید قهرمانی راجر در سینسی

navid.sh
08-11-2013, 11:31 PM
وای که چه فینال مزخرفی رو شاهد بودیم افتضاح بود. این راونیچ چش بود اصن تو هپروت بود انگار. یه رالی درست حسابی ندیدیم. اصن در حد یه فینالیست ظاهر نشد این راونیچ.

به هر حال به نادال و طرفداراش تبریک میگم که دو سه سر و گردن از حریفش برتر بود
هزار آفرین به نادال واسه قهرمانی در این atp 1000

Maani
08-11-2013, 11:47 PM
وای که چه فینال مزخرفی رو شاهد بودیم افتضاح بود. این راونیچ چش بود اصن تو هپروت بود انگار. یه رالی درست حسابی ندیدیم. اصن در حد یه فینالیست ظاهر نشد این راونیچ.

ویرایش کن یه تبریک به نادالیها اضاف کن .

Nikoo
08-11-2013, 11:55 PM
قهرمانی نادال تبریک میگم مخصوصا به طرفدارای واقعیش و اونایی که چشاشونو رو حقایق نبستن و کور کورانه از چیزای منسوخ شده پیروی نمیکنن ...

شایان نادال
08-12-2013, 12:09 AM
قهرمانی رافا رو به تمامی دوستان از جمله دوستان طرفدار رافا تبریک میگم بازی نسبتا ساده ای بود واسه رافا و تقریبا مثه رولند نیمه نهایی به مراتب سخت تر از فینال داشت.والان با این قهرمانی در کانادا رافا با روحیه ای مضاعف به استقبال سینسیناتی و به خصوص یو اس اوپن میره.به امید قهرمانی رافا در یو اس.
vamoooos rafa

Behr@d
08-12-2013, 12:09 AM
یک قهرمانی دیگه در سال 2013 ... :583:

حس فوق العاده ای دارم ... رافا بازم مثل همیشه گل کاشت ... همه چیزش در این بازی کامل بود ... ریترن ، فورهند ، بکهند ، سرویس و ... همه چیز عالی بود ... واقعا سال 2013 سال فوق العاده ای بوده تا اینجا ... واقعا نمیدونم چی بگم ... پس از یک سری مصدومیت طولانی که تمام طرفداراشو ناامید کرد به هیچ وجه انتظار همچین نماشی رو ازش نداشتم .

اما درباره ی میلوس باید بگم که امروز روزش نبود ... سرو های اولش رو اکثرا خراب میکرد و به بازی مسلط نبود و خیلی ارور میداد ... من این رو به پای بی تجربگیش میذارم ... یه جورایی امروز دلم براش سوخت ... اگر هر کس دیگه ای امروز حریفش بود دوست داشتم که قهرمان بشه ولی وقتی صحبت رافا به میان میاد دیگه بحثی باقی نمیمونه .

بازم این پیروزی رو به تمام طرفداران عزیز رافا تبریک میگم ... :396:

16818
16819

SABORI
08-12-2013, 12:14 AM
تبریک میگم این قهرمانی را به دوست داران رافا

Mahrooz RF
08-12-2013, 12:17 AM
به عنوان یه راجری متعصب دوست داشتم ببازه. 25تا مسترز :193:.
ولی تبریک به رافا و همه طرفدارای خوبش. واقعا عالی کار کرد. جلوی نوله عالی بازی کرد. راونیچ هم که مال این حرفا نیست. فکر کردن به اینکه راونیچ رافای آماده رو ببره خنده داره. خسته نباشی مرد.

Rafa
08-12-2013, 12:27 AM
ی
اما درباره ی میلوس باید بگم که امروز روزش نبود ... سرو های اولش رو اکثرا خراب میکرد و به بازی مسلط نبود و خیلی ارور میداد ... من این رو به پای بی تجربگیش میذارم ... یه جورایی امروز دلم براش سوخت ... اگر هر کس دیگه ای امروز حریفش بود دوست داشتم که قهرمان بشه ولی وقتی صحبت رافا به میان میاد دیگه بحثی باقی نمیمونه .

16818
16819

بهراد جان همه سرویس اول رو خراب میکنن!
اگه همه میتونستن سرو اول بزنن که دیگه رویایی میشد!
حالا رائونیچ با اون قد سرویس خراب میکرد!:350:
ارور های رائونیچ هم اکثرا ب خاطر فشار ضربات سنگین رافا از هر دو بال بود
اگه اون ضرباتی که ب قصد وینر ب تور میزد رو میگی
باید بگم این هم تحت فشار این فکر که رافا تو رالی کم نمیاره بود و میخواست امتیازات رو کوتاه کنه که نمیتونست

Roger Federer#1
08-12-2013, 12:28 AM
تبریک به طرفدارای رافا تواین تورنومنت خیلی آماده بود کلا به نظرم سال رافا بود ومبلی رو فقط بد حذف شد مسترزهارو درو کرد ببینیم مسترز بعدی چیکارمیکنه تو مصیر سختی قرارگرفت,اگه اتفاق خاصی پیش نیاد فکرکنم با این آمادگی رافا و نواک فینال سینسیناتی رو باید ایندو برگزار کنن مگر اینکه راجرو ماری به خودشون بیان از اون سمتم دلپودرو آماده باشه.
خیلی دوست دارم فینال سینسیناتی بین راجر و دلپودرو یا حتی فرر باشه.

vafa
08-12-2013, 12:38 AM
تبریک میگم این قهرمانی رو به همه ی طرفدارای رافا علی الخصوص اوناییکه به تواناییاش هیچ وقت شک نمیکنن! فینالی که یه پاش رافا باشه هرگز ساده نیست بلکه با بازی رافا جذاب ترم میشه فینال خوب بود چون ماتادور دراون بازی کرد... امیدوارم در سینسیناتی و یو اس اوپن موفق باشه ..

sspol
08-12-2013, 01:12 AM
تبریک تبریک تبریک

delpotro
08-12-2013, 02:55 AM
منم تبریک میگم.

ولی سینسی این خبرا نیس. سینسی دیگه مال خوانه.

عجب فینالی بشه دل پوترو - نادال :434:

Pouya
08-12-2013, 04:46 AM
قهرمانی مقتدرانه نادال رو به طرفدارانش تبریک میگم.:583: امیدوارم بازی های خوبی رو در سینسیناتی شاهد باشیم.

davidbeckham
08-12-2013, 05:15 AM
vamos rafa
:655:

Rafa
08-12-2013, 08:48 AM
Some interesting numbers on Nadal's win @ 2013 Rogers Cup, Montreal
8titles in 11 events this season. For the missing three, he reached two finals. And the season is not over yet
13th career hard court title

7: unforced errors in the final against Raonic
points won on SECOND serve: 92% Geezzzz

58th career title. Federer: 77

25th Masters 1000 title - most all-time. Next one down? 21 - Federer

Spoiled Raonic's bid to become the first Canadian winner in the event in 55 years. Robert Bedard, the last Canadian to win what was then called the Canadian Open in 1955, was in attendance to see Nadal claim his third Rogers Cup title

Nadal has won Rogers Cup more times than Djokovic, Murray and Federer. They all have two. This was Nadal's third. And for rock people, this is a hard court. Geezzz

Nadal moves to No. 3. Raonic moves to No. 10. Youngest player in the top 10

Final was over in 1:08

This is Nadal's fourth Masters 1000 title for the season. 2 clay and 2 hard court
You got more? No, you don't

Paymaan
08-12-2013, 09:35 AM
من هم این برد رو به هواداران رافا تبریک میگم . :583:

Meysam94
08-12-2013, 10:35 AM
من هم به نوبه خودم قهرمانی رافا رو به خودش و تمامی طرفداراش تبریک میگم :583: در این مسترز واقعا خوب ظاهر شد و مستحق این قهرمانی بود .

Mehdiii
08-12-2013, 11:16 AM
تبریک به طرفداران رافای بزرگ .
قبل از بازی دوست داشتم رائونیچ ببره تا اختلاف فدرر و نادال تو مسترزها بیشترازاین نشه ، ولی بعد از اینکه بازی شروع شد پشیمان شدم ، واقعا حیفه در حضور بیگ4 تنیسوری مثل رائونیچ برنده مسترز 1000 بشه ، مزخرفترین تنیسور تاریخ رائونیچه.
اگه سرویس اولش نگیره هیچ غلطی نمیتونه بکنه ، atp بخاطر حضور همچین تنیسوری تو تاپ 10 باید شرمگین باشه .

Rafael_Nadal
08-12-2013, 11:27 AM
تبریک می گم قهرمانی رافا رو الان به جرئت می شه گفت آماده ترین تنیسور جهان هستش و اگه فرمشو حفظ کنه به نظرم می تونه یو اس اپن رو هم ببره ولی قبل از اون براش تو مسترز سینسیناتی آرزوی
موفقیت دارم:583:

vamos rafa

rezaomo
08-12-2013, 11:35 AM
تبریک به طرفداران رافای بزرگ .
قبل از بازی دوست داشتم رائونیچ ببره تا اختلاف فدرر و نادال تو مسترزها بیشترازاین نشه ، ولی بعد از اینکه بازی شروع شد پشیمان شدم ، واقعا حیفه در حضور بیگ4 تنیسوری مثل رائونیچ برنده مسترز 1000 بشه ، مزخرفترین تنیسور تاریخ رائونیچه.
اگه سرویس اولش نگیره هیچ غلطی نمیتونه بکنه ، atp بخاطر حضور همچین تنیسوری تو تاپ 10 باید شرمگین باشه .

منم مثل بنز باهات موافقم ،:434: واقعا باعث خجالت است كه همچنين تنيسور درپيتي رنك 10 دنيا را داشته باشه ،:3t1::3t1: همين بچه هاي تنيس تاكرزي اگه يك كم امكانات سخت افزاري تنيسي داشتند ، اين آدم را لوله اش مي كردند .:251: مردك با اون قد درازش ، بازيش شده فقط سرويس زدن ، هيچ هيجاني نداره بازي اين آدم . اونوقت كلي كانادايي فرت فرت:379: براش دست مي زند . والله اگر چس فيل ببخشيد پيس پول سيل مي آمد فينال بهتر بازي مي كرد تا 2 نيمه شب اگر بيدار مي مونديم ارزشش را داشت.

sahand
08-12-2013, 11:37 AM
منم قهرمانی نادال رو تبریک میگم:583:خیلی هم راحت قهرمان شد و داره یک فصل رویایی رو رقم میزنه.کلا این دو سال یه پای فینالش مسخرست ولی امسال فرق داشت چون نادال با پیروزی برابر نواک شایستگی کاملشو برای قهرمانی ثابت کرد و اصلا احتیاج به اثبات چیز دیگری نداشت.یکی از بچه ها بود که اول تورنمنت میگفت نادال اینکاره نیست چی شد پس:434:

Rafa
08-12-2013, 01:15 PM
مصاحبه های رافا:
نیمه نهایی و فینال
و همچنین مصاحبه ی نیمه نهایی جوکوویچ

SHIR FarHad
08-12-2013, 01:29 PM
رافا دیشب با فورهند و فوت ورکش من رو مست خودش کرده بود .:434::001_smile: خعلی زیبا بازی میکرد به گونه ای که امروز صبح از همه ی کارام زدم دوباره به تماشای تکرار بازی نشستم

به نظرم رافا توی این تورنومنت در سرویس و فورهند به نسبت گذشته خیلی تهاجمی تر بازی کرد به طوری که نواک در بازی دوشب قبل در اکثر رالی ها شکست میخورد و در مستاصل ترین حالت ارور میداد.

واسه ی من خیلی تعجب بر انگیز بود که نواک در یه بازی سه سته 44 تا انفورس ارور بده و این تنها دلیلی که میتونه داشته باشه فورهندهای بسیار مرگبار رافا در حالت اگرسیو بود .

این برد تنها به علت بهبود روحیه نبود و تاکتیک اتخاذ شده از سوی رافا بسیار موثر و کارا نبض بازیرو از دست نواک گرفته بود .

به نظرم زیباترین گرند اسلم سال یو اس اپن خواهد بود .

در اخر تبریک جانانه به نادالیون :583:

saeedsafaee
08-12-2013, 01:35 PM
اگه رافا همینجوری ادامه بده بعد از شانگهای یا حداکثر بعد از پاریس میشه نامبروان. چیزی که اصلا فکرشو هم نمیکردم. این مرد تمام نشدنیه. بی نظیره.

davidbeckham
08-12-2013, 02:06 PM
من نمیدونم چرا نادال تو چمن این بازی رو ارائه نمیده؟
چمن که کند تر از هارد هستش

mjrs
08-12-2013, 02:18 PM
رافا دیشب با فورهند و فوت ورکش من رو مست خودش کرده بود .:434::001_smile: خعلی زیبا بازی میکرد به گونه ای که امروز صبح از همه ی کارام زدم دوباره به تماشای تکرار بازی نشستم
:583:

:facepalm::facepalm:

Mahrooz RF
08-12-2013, 02:58 PM
تو چمن توپ بعد از برخورد می خوابه و زیاد نمیاد بالا. یعنی کسایی که فلت بازی می کنن موفق ترن. حالا رافا با این اسپینی که توپاش داره بعد از برخورد توپ تازه میاد رو دستت.
چمن کندتره خشی؟ تو چمن توپ بعد از برخورد 30% سرعتشو از دست میده. ولی تو هارد 32 تا 35%. این ویدیو رو ببین، متوجه تفاوت چمن و هارد و خاک میشی.
http://www.tennistalkers.com/showthread.php?p=87761#post87761

delpotro
08-12-2013, 05:44 PM
یکی از بچه ها بود که اول تورنمنت میگفت نادال اینکاره نیست چی شد پس:434:

من بودم.شوخی با رافایی ها بود اون پست.مثلا دلم میخواست خوان قهرمان شه که هیچ غلطی

هم نکرد.

mspayam
08-12-2013, 11:14 PM

چمن سریعترین سطحه، بعدش هاردکورت یو اس اوپن، بعد هارد کورت استرالین اوپن، بعد خاک.

i.emad1990
08-13-2013, 12:48 AM
دوستان نادالیه گلم به خودم و شما قهرمانیو تبریک میگم اما در مورد چمن بابا جان رافا 2 تا قهرمانی ویمبلدون داره 3تا هم نایب قهرمانی که سال 2007 فدرر شانس اورد وگرنه نادال قهرمان بود سال 2012 که نادال مصدوم بود رسول برد امثال هم دارسیک بازیش گرفت طوری که نادالی که تو رالی هیچکس حریفش نیست جلوش کم اورده بود نادال هم دست کم گرفت بود و تو تایبرک ست دوم نادال واقعا کم شانسی اورد وگرنه اگه به امار رجوع کنیم نادال تو ویمبلدون امارش از استرالیا و یو اس بهتره به امید قهرمانی در یو اس اوپن

A!i
08-13-2013, 01:51 PM
جونم به ملکه خودم :655::866:
با این که بازیاتو ندیدم ولی با این نتیجه ها گل کاشتی :441:
برو که منتظر بعدی هستیم :443:
و یه تبریک ویژه به نادالیون که گل کاشت ... دمش گرم