PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و گفتگو پیرامون مسابقات تنیس ویمبلدون 2013 سومین گرند اسلم سال

صفحه ها : [1] 2 3

BABAK
06-21-2013, 11:30 AM
جماعت آنگلوساکسون خسته از ناکامی 76 ساله از خاندان سلطنتی و دوید کامرونِ نخست وزیرگرفته؛

تا الکس فرگوسن اسطوره و دیود بکهام ستاره همه و همه به شوق اندی ماری تنیسور بزرگ بریتانیا به کورت مرکزی آمده بودند..

بر وفق مراد جماعت، بازی به کام قهرمان اسکاتلندی در جریان بود تا اینکه دراپ والیِ آغشته به جادو در گیم دوازدهم از ست دوم نشان داد که چرا فدرر «سردودِمان اسطوره هاست....»

سرانجام پس از 3 ساعت و بیست و چهار دقیقه، ضربه پسینگ شات ماری با فاصله ای اندک به بیرون رفت و رکوردار برنده جایزه جوانمردانه به نشانه رستگاری روی زمین

سبز ویمبلدون دراز کشید،تا بهترین بودن در تاریخ را به مرحله «ورای رویا» رسانده باشد...

اما گرند اسلمی که نامش دستمایه غنی ترین نوستالژی هاست برای صد و بیست و هفتمین دوره روایتی تازه دارد.

راکت های چوبی راد لیور،والی های جان مک انرو، فورهند های در حال حرکت پیت سمپراس و دست های ذوالفنون فدرر.. اگر اهل نوستالژی هستید برای «ویمبلدون 2013» توت فرنگی و خامه

را آماده کنید.. :583:

[/URL][URL="http://tennis-image.com/images/52337736901041998130.jpg"]http://tennis-image.com/images/52337736901041998130.jpg (http://tennis-image.com/images/52337736901041998130.jpg)

S.A.IVI.A.N
06-21-2013, 11:32 AM
خوب امروز قرعه کشی ویمبلدون انجام میشه و بازیکنان حریفان خودشون رو خواهند شناخت.
با ما همراه باشید در بحث و گفتگو در مورد معتبرترین و قدیمی ترین تورنمنت تنیس:583::655:

http://1.marmolak.net/images/hmj1a4ctuvfvbnaqeke7.jpg

یــَــنی میخوام این جا رو مثل 2010:866: به خاک و خون بکشی ها . vamos rafa
http://www.tennisticketnews.com/wp-content/uploads/2008/06/Wimbledon.jpg

امیدوارم رافا تونسته باشه بعد از یک سال دوری از بازی و تمرین روی زمین چمن خودش رو وفق داده باشه با شرایط و از این تورنمنت به بعد بره واسه جمع اوری امتیازات.

http://my.telegraph.co.uk/expat/files/2010/07/NadalTrophyEPA_450x350.jpg

پیش به سوی قهرمانی:655::396:

Ahoura
06-21-2013, 12:25 PM
Rafa, Roger and Murray in the same half? You couldn't be serious:facepalm:

sahand
06-21-2013, 12:27 PM
بازم از این قرعه کشی های مسخره:3t1:به قول پویا 4 تا از 5 تا شانس اول قهرمانی یک سمتند:facepalm:

Ahoura
06-21-2013, 01:00 PM
روز دوشنبه : فدرر - نادال - مورای - شاراپووا - آزارنکا

دستشون درد نکنه با این قرعه. هر چی بخت قهرمانیه تو یه روز باید بازی کنن :facepalm:

Mahmood
06-21-2013, 01:11 PM
قرعه ویمبی :Y2::226:
خب یه دفعه میگفتید نواک تا یک شنبه که فیناله بازی نکنه و فقط تمرین کنه و مستقیم بیاد فینال رو بازی کنه بهتر بود که :facepalm:

king of spin
06-21-2013, 01:26 PM
قرعه جوریه که نواک کار راحتی رو داره البته یه دفعه دیدی مثل 2008 و 2009 سرش اومد ولی منطق میگه که فینالیست میشه.از طرفی رافا هم اگه از هفته اول به سلامت عبور کنه فینالیست میشه چون به نظرم توانایی بردن هم راجر و هم اندی رو داره تو ویمبی و میمونه فینال که اون دیگه پیش بینیش سخته ولی........در کل بدون شک سخت ترین قرعه مال رافاست.اگر اندریوف بیاد بالا دور دوم بازی سختی رو رافا داره......ولی من به بازیهای پنج ستی رافا تو ویمبی عادت کردم و میدونم که از پسش برمیاد...

The King
06-21-2013, 01:33 PM
Top half of the draw: Djokovic, Berdych, Ferrer, del Potro
Combined Wimbledons: 1.
Combined Wimbledon finals: 2.
Combined Wimbledon semifinals (including finals and win): 5.
Combined grass court titles: 4.
Combined grass court finals: 8.

Bottom half of the draw: Federer, Nadal, Murray, Tsonga
Combined Wimbledons: 9 (plus Murray's Gold at Wimbledon)
Combined Wimbledon finals: 14.
Combined Wimbledon semifinals: 18.
Combined grass court titles: 20.
Combined grass court finals: 29.

جالب بود به نظرم

SOROOSH_RF
06-21-2013, 01:46 PM
یا ابو الفضل :434:

msh13792
06-21-2013, 01:46 PM
نقل قول:

Top half of the draw: Djokovic, Berdych, Ferrer, del Potro
Combined Wimbledons: 1.
Combined Wimbledon finals: 2.
Combined Wimbledon semifinals (including finals and win): 5.
Combined grass court titles: 4.
Combined grass court finals: 8.

Bottom half of the draw: Federer, Nadal, Murray, Tsonga
Combined Wimbledons: 9 (plus Murray's Gold at Wimbledon)
Combined Wimbledon finals: 14.
Combined Wimbledon semifinals: 18.
Combined grass court titles: 20.
Combined grass court finals: 29.

جالب بود به نظرم

خوب بقيه تقصيري ندارن در اين مورد
راجر هر سمتي بود اعداد اون سمت دو رقمي ميشد :655::655:

The King
06-21-2013, 01:56 PM
خوب بقيه تقصيري ندارن در اين مورد
راجر هر سمتي بود اعداد اون سمت دو رقمي ميشد http://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/6.gifhttp://tennistalkers.com/images/smilies/New%20Folder/6.gif

اینم هست، دقت نکرده بودم :434:

mehdi_juve
06-21-2013, 02:00 PM
سلام دوستان.خب گرند اسلمی دیگه و اینبار بهترین گرند اسلم سال.قرعه کشی امروز انجام شد و خوب طبیعتا باید از قرعه کشی خوشحال باشم.اما یادتون نره درباره قرعه راجر فدرر توی رولند گاروس هم از همین حرفها میزدیم و دیدم که به این حرفها نیست.به نظر اگر همه چیز خوب پیش بره ، نواک باید در یک چهارم نهائی با احتمالا توماس بردیچ یا ریچارد گاسکیت بازی کنه و در نیمه نهائی بین دل پوترو و داوید فرر هم یکی حریف نواک خواهد بود. کار نادال به نظر من تا یک چهارم نهائی مشکلی نخواهد داشت و اونجا باید با فدرر بازی کنه و تازه اگر برنده شه ، احتمالا با ماری که واقعا کارشو سخت میکنه. هر دوشون توی چمن خوب بازی می کنند و فدرر که استاد چمنه.اگر احتمالات رو در نظر بگیریم و پیش بینی بخواهیم بکنیم من میگم روی کاغذ نواک فینالیسته .اما همه چیز توی زمین مشخص میشه.درباره سمت نادال و فدرر و ماری هم نظر خاصی ندارم.چون اصلا نمیشه پیش بینی کرد.کسی که بهتر باشه میرسه فینال.ولی جدا مسابقات هیجان انگیزی خواهد بود.برای شروعش لحظه شماری میکنم.

Alireza Murray
06-21-2013, 02:13 PM
هر کی میخواد بیاد سمت ما ،در هر صورت قهرمانیم :443:

Mahrooz RF
06-21-2013, 02:14 PM
این هم جدول مردان و زنان. تازه از تنور درومده.

roooger
06-21-2013, 02:55 PM
این دیگه چجورش شما میگفتین قهرمانیای گذشته تاثیر داره تو سید بندی اینطوری بعد؟این چه قرعه مزخرفی بودش؟بدترین حالت ممکن واس راجر بودش یک چهارم با نادال نیمه با ماری و فینالم با خوان یا نوله.خدایش خیلی چرت بودش اعصابمو هم خورد کرد عدلی باید با اندیو رافا یسمت بودیم مسخرست.این گرند تنها مسابقه ای که بدجوری علاقه دارم با این قرعه چرت روزمو بگند کشوند.تازه این رسل یانوویچم هستن سمت راجر که هردو خوب سرویس میزنن.اگه ی تعارفم میکردن خوانم مینداختن سمت راجر بجون خودم.دیگه شدش دیگه چی میشه کرد.بردنو که میبره راجر اما واسم موضوع جسمانی مهم بخاطر همین سخت شدش.توی چمن در شرایط معمول بنظرم فقط اندی میتون راجرو ببره نولهو نادال ضعیفتر از اندین بنظرم با اینکه جمعا 3بار قهرمان شدن.اگه اندیم ببره راجر دیگه جونی واسش نمیمون.با 32 سال سن ایا راجر میتون 8 ویمبی خودشو ببره؟اگه بتون چه شود.انسان به امید که زندست.بنظرم کلید این معما در بازی با نادال نهفتست.راجر هروقت یک چهارمو خوب برده و کمتر خسته شده توی نیمهو فینالم بهتر کار کرده.پیش بینی رسیدن به فینال سخته اما بنظر من راجرو خوان به فینال میرسن درصورت امادگی بالا راجر البته تا یاداور یو اس 2009 بشن اما با پیروزی راجر.میدونم سخت اما راجرهو چمن دیگه.به امید 8 ویمبی راجر افسانه ایییییییییی.
اما یسوال داشتم از دوسان من رمز ورودمو فراموش کردم خواستم عوض کنم نشد یکی راهنمایی کن ممنون میشم؟؟؟

mehdi_juve
06-21-2013, 04:15 PM
حریفان احتمالی نواک در مسابقات ویمبلدون :

round 1 : florian Mayer(worrd n.33

round 2 : robby Reynolds or Steve Johnson

Third round: Jeremy Chardy (FRA, 28), Ryan Harrison (USA

Fourth round: Tommy Haas (GER, 13), Gilles Simon (FRA, 19

Quarter-finals: Tomas Berdych (CZE, 7), Richard Gasquet (FRA, 9

Semi-finals: David Ferrer (ESP, 4), Juan M. del Potro (ARG, 8), Grigor Dimitrov (BUL, 29

Finals: Andy Murray (GBR, 2), Roger Federer (SUI, 3), Rafael Nadal
(ESP, 5)

منبع : http://novakdjokovic.com/en

Mahrooz RF
06-21-2013, 04:39 PM
این دیگه چجورش شما میگفتین قهرمانیای گذشته تاثیر داره تو سید بندی اینطوری بعد؟این چه قرعه مزخرفی بودش؟بدترین حالت ممکن واس راجر بودش یک چهارم با نادال نیمه با ماری و فینالم با خوان یا نوله.خدایش خیلی چرت بودش اعصابمو هم خورد کرد عدلی باید با اندیو رافا یسمت بودیم مسخرست.این گرند تنها مسابقه ای که بدجوری علاقه دارم با این قرعه چرت روزمو بگند کشوند.تازه این رسل یانوویچم هستن سمت راجر که هردو خوب سرویس میزنن.اگه ی تعارفم میکردن خوانم مینداختن سمت راجر بجون خودم.دیگه شدش دیگه چی میشه کرد.بردنو که میبره راجر اما واسم موضوع جسمانی مهم بخاطر همین سخت شدش.توی چمن در شرایط معمول بنظرم فقط اندی میتون راجرو ببره نولهو نادال ضعیفتر از اندین بنظرم با اینکه جمعا 3بار قهرمان شدن.اگه اندیم ببره راجر دیگه جونی واسش نمیمون.با 32 سال سن ایا راجر میتون 8 ویمبی خودشو ببره؟اگه بتون چه شود.انسان به امید که زندست.بنظرم کلید این معما در بازی با نادال نهفتست.راجر هروقت یک چهارمو خوب برده و کمتر خسته شده توی نیمهو فینالم بهتر کار کرده.پیش بینی رسیدن به فینال سخته اما بنظر من راجرو خوان به فینال میرسن درصورت امادگی بالا راجر البته تا یاداور یو اس 2009 بشن اما با پیروزی راجر.میدونم سخت اما راجرهو چمن دیگه.به امید 8 ویمبی راجر افسانه ایییییییییی.
اما یسوال داشتم از دوسان من رمز ورودمو فراموش کردم خواستم عوض کنم نشد یکی راهنمایی کن ممنون میشم؟؟؟

من هم خیلی ناراحت شدم که توی ویمبلدون باید اینطور بشه. ولی این تنها واسه فدرر نیست. اگه یه طرفه بود و همیشه واسه فدرر سخت میفتاد خیلی مسخره میشد. ولی واسه هر بازیکنی این پیش میاد. همونطور که دیدیم توی رولند فدرر با اون قرعه آسون چیکار کرد، و نادال با اون قرعه سخت چیکار کرد. اگه این قرعه چرته پس قرعه رولند هم چرت بود. ولی قبول دارم که نوله قرعه نسبتا آسون و فدرر و نادال قرعه سختی دارن. بخصوص فدرر (با توجه به آمار امسالش میگم). با توجه به آمادگی خوب نوله، حریف خاصی نداره. مگر اینکه دل پوترو رو دور باشه. ولی فدرر حریفایی مثل نادال، تسونگا یا ماری داره که غیر از نادال همشون روی چمن بهتر بازی می کنن.

davidbeckham
06-21-2013, 05:22 PM
اصلا با ویمبلدون حال نمیکنم
اول استرالیا-بعدش رولند بعدش یو اس اوپن اخر ویمبلدون

Paymaan
06-21-2013, 06:26 PM

اگه نواک و رافا هر کدوم 5-6 تا ویمبلدون داشتن هم باز هم این حرف رو میزدی خشایار جان ؟

Pouya
06-21-2013, 06:35 PM

عمو پیت چیشد پس؟ این بود آرمان های ما؟:facepalm:
ویمبلدون یه طرف، بقیه یه طرف:434:

davidbeckham
06-21-2013, 06:59 PM
عمو پیت چیشد پس؟ این بود آرمان های ما؟:facepalm:
ویمبلدون یه طرف، بقیه یه طرف:434:

اخه سمپراس تو ویمبلدون باخت به فدرر

peRFect
06-21-2013, 07:30 PM
انشالا فدرر قهرمان بشه..
ولی امید کمی هست.

BABAK
06-21-2013, 08:15 PM
اخه سمپراس تو ویمبلدون باخت به فدرر

سیاهی کینه فدرر، کلا قدرت دوست داشتنو ازت گرفته خشی جان. ما هم خیلیارو که میبینیم تو زمین بالا میاریم اما هنوز میتونیم بقیه رو دوست داشته باشیم. اینارو از سمپراس بگیریم چیز زیادی ازش نمیمونه:..!

http://tennis-image.com/images/01303203584250220904.jpg

davidbeckham
06-21-2013, 09:03 PM
البته من از مسابقه هایی که نیمه شب یا 3-4 صبح انجام میشه بیشتر خوشم میاد
چه فوتبال و تنیس

mojtaba ashouri
06-21-2013, 10:27 PM
این طور که به نظر میاد فعلا یا شایدم هیچ وقت از 17 بالاتر نمی ریم.ههیییییییییی
یاد باد آن روزگاران،یاد باد

Ahoura
06-21-2013, 10:42 PM
البته من از مسابقه هایی که نیمه شب یا 3-4 صبح انجام میشه بیشتر خوشم میاد
چه فوتبال و تنیس
اوه اوه خشی این پستت منو نابود کرد. غیر اِرادی یه دفعه رفتم تو حال و هوای نایت سشن US Open :243:
بهترین جو و زمان تماشای گرند اسلم به نظرم همون نایت سشن یو اس هست در هنگام اذان ملکوتی صبح ، زیر کولر گازی به دور از هر گونه سر و صدا و شلوغی با چشمانی خمار و خواب آلود آسوده از هر گونه امتحان و درس بشینی تنیس ببینی :866:
جَــوِش خداگونه به دل میشینه :655:

ویمبی زمانش زیاد حال نمیده که در طول روز هست البته یه خوبی داره بعضی بازیا تا 11 12 شب طول میشکن که یکم با حاله .

mspayam
06-22-2013, 01:17 AM
در مورد قرعه که دیگه حرف اول و آخر رو مهروز زد و اگه قرار باشه کسی این جام رو ببره باید بتونه از پس هر حریفی بربیاد. من که دلم روشنه که فدرر هشتمی رو هم می بره. دیشب بازیش با اندی رو توی فینال پارسال با اندی دوباره دیدم. به نظر من هنوز هم همونطوری بازی می کنه و من برخلاف رولند گروس که به نادال رای دادم، اینجا به استاد رای می دم. (راستی نظر سنجی نمی ذارین واسه قهرمان؟)

از خشایار هم دعوت می کنم این دو هفته ی ویمبی رو بیاد اینجا بیخ ریش ما،آپارتمان کوچیک ما دربست در اختیار خشایار که تا صبح بشینه مسابقات رو ببینه، چون به وقت ما مسابقات ویمبلدون تازه از ساعت 1 شب شروع می شه و من چند سالی هست که از فیض تماشای زنده ی مسابقات ویمبی غیر از نیمه نهایی و فینال، محروم موندم.

Maani
06-22-2013, 02:36 AM
در مورد قرعه که دیگه حرف اول و آخر رو مهروز زد و اگه قرار باشه کسی این جام رو ببره باید بتونه از پس هر حریفی بربیاد. من که دلم روشنه که فدرر هشتمی رو هم می بره. دیشب بازیش با اندی رو توی فینال پارسال با اندی دوباره دیدم. به نظر من هنوز هم همونطوری بازی می کنه و من برخلاف رولند گروس که به نادال رای دادم، اینجا به استاد رای می دم. (راستی نظر سنجی نمی ذارین واسه قهرمان؟)

از خشایار هم دعوت می کنم این دو هفته ی ویمبی رو بیاد اینجا بیخ ریش ما،آپارتمان کوچیک ما دربست در اختیار خشایار که تا صبح بشینه مسابقات رو ببینه، چون به وقت ما مسابقات ویمبلدون تازه از ساعت 1 شب شروع می شه و من چند سالی هست که از فیض تماشای زنده ی مسابقات ویمبی غیر از نیمه نهایی و فینال، محروم موندم.

اگه ويزا و بليط و تمام هزينه هاي آقا خشي رو تقبل ميكني تا آقا خشي بياد .

Ahoura
06-22-2013, 02:56 AM
صحبت های راجــر در مورد احتمال رویارویی با نادل در کوارتر فینال :

" من فوق العاده هیجان زده هستم. ما بازی های بسیار سنگین و وحشتناکی در گذشته با یکدیگر داشته ایم. باید ببینیم که این بار چه اتفاقی در بازی خواهد افتاد . اگر شما می خواهید در این نوع تورنمنت ها قهرمان شوید نیاز دارید که بهترین را شکست دهید. اگر به اندازه کافی اعتماد به نفس داشته باشید میتونید این کار را انجام دهید . "

mspayam
06-22-2013, 03:30 AM
اگه ويزا و بليط و تمام هزينه هاي آقا خشي رو تقبل ميكني تا آقا خشي بياد .

آقا این حرفا چیه؟ آقا خشی افتخار بدن و تشریف بیارن، ما یه هواپیمای اختصاصی به همراه مهماندارهایی که همه شون جزو بهترین استریپر های استریپ کلاب اونور خیابون باشن می فرستیم تا آقا خشی در این سفر طولانی احساس خستگی نکنن.

manoochehr1984
06-22-2013, 07:18 AM
قرعه سختی به راجر خورده. ولی اشکالی نداره راجر اگه بتونه بازی خودشو بکنه سخت تر از اینارو هم شکست میده :443: پیش به سوی قهرمانی :866:

Paymaan
06-22-2013, 09:15 AM
چه تمرین جالبی! ( فدرر و هیوئیت )

16448

D3ADMAN
06-22-2013, 11:03 AM
نولــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه . لوکاس رُسُل سمت کیه ؟؟؟؟ سمت پاسکال ماریا هست ؟؟؟ :441:

Nadal.N1
06-22-2013, 11:38 AM
نولــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه . لوکاس رُسُل سمت کیه ؟؟؟؟ سمت پاسکال ماریا هست ؟؟؟ :441:

سروش که تو سایت نیست و نابود شد و دیگه پیداش نیست!!!!:251: با اون همه غرور

دمت گرم که رافا میسوزونی بعضی فن های نواک رو:3t1::3t1::3t1:

Mahrooz RF
06-22-2013, 12:01 PM

دمت گرم که رافا میسوزونی فن های نواک رو:3t1::3t1::3t1:

دوست عزیز این کار شما اصلا درست نیست. این حرف شما باعث ایجاد بحث و دعوا میشه. پستای قبلیتونم که دیدم همش با یکی جنگ داشتین و بعضا قوانین سایت رو رعایت نکردین و مدیران ویرایش کردن. واقعا نمی دونم چرا بعضی ها از ایجاد بحث و دعوا لذت می برن و بی احترامیو یه جور هنر می دونن. اصلا چطور شخصیتشون قبول می کنه در یک سایت (اونم سایت ورزشی و اونم ورزشی مثل تنیس) که مثل یک مکان عمومی میمونه بی احترامی کنن؟ الان با این جمله می خواید چیو ثابت کنید؟

Nadal.N1
06-22-2013, 12:13 PM
دوست عزیز این کار شما اصلا درست نیست. این حرف شما باعث ایجاد بحث و دعوا میشه. پستای قبلیتونم که دیدم همش با یکی جنگ داشتین و بعضا قوانین سایت رو رعایت نکردین و مدیران ویرایش کردن. واقعا نمی دونم چرا بعضی ها از ایجاد بحث و دعوا لذت می برن و بی احترامیو یه جور هنر می دونن. الان این جمله یعنی چی؟ واقعا می خواید چیو ثابت کنید؟

جان من الان چی گفتم به کسی بر بخوره؟؟؟

جواب کل کل رو با کل کل دادم:397:

به کسی هم توهین نکردم:379:

انگار شما مشکل داری

ما اینجا با کسی مشکل نداریم عزیز
من فقط میام پست ها رو میخونم اما اگه کسی به رافا توهین کنه پست میدم

الام هم من چیزی نگفتم که شما اینجور واسه من پست زدی!!!:379:

چیزی که آشکار هستش غرور سرشار بعضی از فن های نواک هستش که فعلا سروش بعد گرند اسلم خاک تشریف نیاوردن تو سایت و پست بدن.
این یعنی توهین!!!!:3t1:
بابا بی خیال فن فدرر!:443:

ما با کسی مشکل نداریم

پست رو 2باره بخون کجاش مشکل داره
اگه مشکل داره پست قبل من هم مشکل داره.
بیخیال

davidbeckham
06-22-2013, 12:27 PM
م ن نمیدونم هیوئیت چرا بیخیال تنیس نمیشه
دیگه نمیتونه حتی یه مسترز ببره
الکی وجه خودشو خراب میکنه

mehdi_juve
06-22-2013, 12:37 PM

دمت گرم که رافا میسوزونی فن های نواک رو:3t1::3t1::3t1:

من هیچ وقت وارد این دعواها نشدم اما اصلا ازت انتظار نداشتم . یعنی چی که سوزوندی فن های نواک رو؟ کسی مگه تا حالا به نادال توهینی کرده یا طرفداراش؟همون سروش که من اصلا نمیدونم کیه و نمیشناسمش هیچ وقت به نادال توهینی نکرده و فقط نظرشو گفته.بعدشم ما فن های نواک مطمئنیم نواک شانس اول قهرمانی توی ویمبلدونه(با احترام کامل به همه طرفداران و تنیسورهای دیگه).نوک مردیکه توی همه زمینها استاده و خوب بازی میکنه.خوبه منم بگم نادال فقط توی خاک بلده بازی کنه؟از سال 2011 ، کی تونسته نادال توی هارد کورت و چمن حریف نواک بشه؟من هیچ وقت از این حرفها نمیزنم ، چون برای نادال ارزش قائلم و میدونم چه تنیسور بی نظیریه .برای طرفدارهاش هم همینطور.هر کسی میتونه تنیسور مورد نظر خودش رو دوست داشته باشه.خواهشا دوستان نظر بدن ، کری هم خوندن اشکالی نداره اما بدون توهین.اینطوری اول به خودمون احترام میزاریم.البته دیگه وارد این بحثها هم نمیشم.موفق باشید.

Mahrooz RF
06-22-2013, 12:47 PM
جان من الان چی گفتم به کسی بر بخوره؟؟؟

جواب کل کل رو با کل کل دادم:397:

به کسی هم توهین نکردم:379:

انگار شما مشکل داری

ما اینجا با کسی مشکل نداریم عزیز
من فقط میام پست ها رو میخونم اما اگه کسی به رافا توهین کنه پست میدم

الام هم من چیزی نگفتم که شما اینجور واسه من پست زدی!!!:379:

چیزی که آشکار هستش غرور سرشار بعضی از فن های نواک هستش که فعلا سروش بعد گرند اسلم خاک تشریف نیاوردن تو سایت و پست بدن.
این یعنی توهین!!!!:3t1:
بابا بی خیال فن فدرر!:443:

ما با کسی مشکل نداریم

پست رو 2باره بخون کجاش مشکل داره
اگه مشکل داره پست قبل من هم مشکل داره.
بیخیال

خب شما باید مثل جواب من به شما به ایشون جواب می دادید. نه اینکه یه حرف بدتر بزنید. اگه اینطوری باشه پس شما با ایشون چه فرقی دارید؟ البته من پاسکال ماریا رو نمی شناختم و مقداری تند رفتم و عذرخواهی میکنم. اگه باخت نوله زیاد به اشتباه داور ربطی نداشته پس حرف دوستمون هم شاید زیاد خوب نبوده. ولی شما خیلی بدتر گفتید. دوستمون گروه خاصی بی احترامی نکرده و فقط بجای نادال از اسم داور استفاده کرده (هرچند نمی گفت بهتر بود). ولی شما مستقیما به "فن های نواک" حرف زدین. من با سروش هم یه بحثی داشتم ولی تموم شد. با دوست عزیزمون D3ADMAN هم قبلا بحث کوتاهی داشتم و قبول دارم لحنشون زیاد خوب نیست و ازشون خواهش می کنم حتی اگه از نادال متنفرن، ولی تنفرشونو دیگه توی انجمن با پستاشون نشون ندن. همین که پایین اسمشون نوشتن "متنفر از نادال" ما می فهمیم. درنهایت حرف من اینه که ما باید با احترام اشتباه دوستامونو بهشون بگیم و اونا رو شرمنده کنیم. نه با مقابله به مثل اشتباهی که اونا کردن ما هم انجام بدیم. اینجوری آجر رو آجر بند نمیشه.

rojhin
06-22-2013, 12:53 PM
سلام به دوستای عزیز :
امیدوارم سروش نازنین نظر من رو بخونه و برگرده به سایت چون واقعا من که به شخصه دلم برای اون نظرهای آتشین و همراه با تعصبش تنگ شده . بچه هاخدا وکیلی سروش خیلی فعال بود و همیشه ما رو از خبرهای جدید بی نصیب نمیذاشت . سروش جان ایرادی نداره حالا جوکر یه گرند رو باخت و پیش بینی تو هم درست از کار در نیومد اتفاق خاصی نیفتاده که تو اینجوری رفتار میکنی خود من و خیلی های دیگه مثل من با اون همه کل کل و امید تو استرالیا باید بعد باخت به اندی فرار میکردیم . این کار درست نیست . پس اگه این کامت رو خوندی بدون این تقاضای من و شاید بچه های دیگه هم هست که تو بیای و باز هم مثل قبل با هم بحث و تبادل نظر داشته باشیم . ممنون

D3ADMAN
06-22-2013, 01:10 PM
مهروز جان ، نام من حسام هست :434: این 1000 بار . من هیچ چیز بدی نگفتم ، در ضمن لحن سخن وری هم تند نیست ، فقط این حقیقتی بود که دوستان عزیز یادشون نره لوکاس رُسُلی هم تو این گرند بازهم حضور داره :254: این نادال نامبر وان که کلآ ذره بینش رو پست های منه ، اما بابی عزیز به من گفتن که با ایشون کل کل نکنم چون باعث پیشروی سایت به موضوع های بد میشه . من هم حرف ایشون را گوش کردم و با اینکه ایشون خیلی توهین به شخص بنده کردن ، من ادامه ندادم . در حال حاضر هم به کلی نواکی ها توهین کردن که ثابت کرد چجور آدمیه . به هر حال من دوستانی در هواداران نادال دارم ، که شخصآ شناخته شده هستم بینشون ، و پستهای من جز کل کل هیچگونه توهین نداره . البته فک کنم این دوستمون عکس لوکاس رُسُل رو دیده خاطرات پارسال یادش اومده ، که این هم طبیعی است

Nadal.N1
06-22-2013, 01:56 PM
جناب حسام
هیچ بازیکنی همیشه برنده نیست و یه جاهایی می بازه شاید روزش نباشه و بازی دلخواهش رو انجام نده و بازیکن مقابلش کمتر اشتباه کنه و بازی رو ببره.
نادال سال قبل باخت فدای سرش ما ناراحت شدیم مثل هر طرفداری که با باخت بازیکن مورد علاقه اش ناراحت میشه.
اما شمایی که مشخصه تنفر از وجودت در مورد نادال میباره همچین پست هایی میدی.
نادال اگه برد نواک رو تو نیمه نهایی حقش بود تو نوعی نمیتونی ربطش بدی به داور.کسی که کمتر اشتباه کرد و بر بازی کنترل بیشتری داشت بازی رو برد.

همونجور که نواک تو مونته کارلو نادال رو برد.

شما چون تنفر تو وجودت از نادال پره همچین پست هایی میدی.

نادال بعد7 ماه برگشت و نتایج عالی گرفت شما از اینا ناراحتی جناب حسام.

در ضمن نواک هیچ وقت دیگه به عمرش مثل سال 2011 نخواهد بود و نخواهد شد.

در ضمن من هیچ وقت نیومدم بعد باخت نادال به حریفش توهین نکردم یا فحشی ندادم اما شما بعد باخت نواک به دیمیتروف گفتی میمون شما که اینقد ادعات میشه.

شما ها یعنی بعضی از طرفداران نواک فک میکنین چون نواک 2 ساله خوب بازی میکنه پس همه تورنمنت ها رو میبره!! نه خیر اینجوری نیست.
بهتره از روی تعصب بیش از حد نظر ندین در مورد نواک

خوب بگین شانس اوله نه اینکه با غرور بیجا بگین حتما قهرمان میشه و بقیه هیچ هستن.

به امید قهرمانی رافا

Nadal.N1
06-22-2013, 01:58 PM
در حال حاضر هم به کلی نواکی ها توهین کردن که ثابت کرد چجور آدمیه .

برو پست رو بخون ببین چی نوشتم نگفتم همه نواکی ها گفتم بعضی از نواکی ها:379::379:

Nadal.N1
06-22-2013, 02:15 PM
البته فک کنم این دوستمون عکس لوکاس رُسُل رو دیده خاطرات پارسال یادش اومده ، که این هم طبیعی است

این حس تنفرت از نادال چه ها که نمیکنه:379::379:

برو خوش باش با این پست هات :3t1:

در ضمن ما دوست داریم سروش برگرده و کارای خوبش منجمله ترجمه خبرهای بروز تنیس رو دوباره انجام بده و همه استفاده کنن.

.AMIR.
06-22-2013, 02:35 PM
م ن نمیدونم هیوئیت چرا بیخیال تنیس نمیشه
دیگه نمیتونه حتی یه مسترز ببره
الکی وجه خودشو خراب میکنه

http://upload.tehran98.com/img1/h2ye8vxh6timpdewm4w.jpg (http://upload.tehran98.com/img1/h2ye8vxh6timpdewm4w.jpg)

عشق و علاقه به تنیس بالاتر از این حرفاست . مارات سافینی که عاشق بازیش بودم، تقریبا با هیوئیت هم دوره بود ، اما ترجیح داد تو سن 29 سالگی از دنیای تنیس خیلی زود خداحافظی کنه و بره دنبال سیاست . الان هم سیاست مدار هست و در مجلس روسیه حضور داره . اما هیوئیت قضیه اش فرق می کنه.

چند مدت پیش از هیوئیت یه مصاحبه خونده بودم، گفته بود، خیلی ها ازم می پرسند ، در اوج جوانیم تقریبا به تمام خواسته ات رسیدم ، یعنی بردن گرنداسلم و رسیدن به نامبر وانی ، پس چرا بازم دارم ادامه می دم . اما من برای اونا یک جواب دارم ، من عاشق این ورزشم !

Nadal.N1
06-22-2013, 03:08 PM
البته نگفتین بعضی از نواکی ها. منم دقت کرده بودم و گفتم که کلا به فن های نواک گفتین. اگه یه " بعضی" می نوشتین بهتر بود.

عزیز قبل اینکه کسی بگه خودم هنگامی که داشتم میخوندم پست خودم رو اون قسمت رو دیدم و زود ویرایش کردم در واقع جا مونده بود.
البته حسام بعد ویرایش من پست رو دیدن و نظر دادن که خوب نخونده بودن:379:

درضمن وقتی پست منو رو نقل قول کردی هم نوشته شده بعضی از فن های نواک جناب مهروز

Behnam RF
06-22-2013, 03:44 PM
Reporter : "Roger you have Rafa in Quarters, Andy in Semis and Novak in final. What do you say?"
Federer : "uhmm when is the first match?"

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1011911_619803588031437_1767152902_n.jpg (https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1011911_619803588031437_1767152902_n.jpg)

Maani
06-22-2013, 04:07 PM
روژین خانم حضرت سروش علیه السلام برا دلیل دیگری به سایت تشریف نمیارند !
اصلا ربطی به باخت به نادال نداره.

Sorou$h
06-22-2013, 06:32 PM
سلام و درود خدمت دوستان عزیز.
اول جا داره از دوستانی که به بنده لطف دارن تشکر کنم. مخصوصا روژین که غافلگیرم کرد. مرسی روژین جان. ولی روژین من فکر میکردم تو تنها کسی خواهی بود که از نبودن من خوشحالی و خدا رو شکر میکنی که از دست من راحت شدی :434::434:
در جواب به دوستمون نادال نامبر وان هم باید بگم باخت به نادال روی خاک رس هیچوقت برای ما طرفدارهای نواک سوزش نخواهد داشت. نه تنها برای ما بلکه برای طرفداران هیچ تنیسوری سوزش نخواهد داشت چون نادال روی خاک بهترینه. اگر بخوایم در مورد سوزش بازیهای نواک و رافا صحبت کنبم فکر کنم 7 فینال پیاپی سوزشش خیلی بیشتر باشه تا باختن به رافا در رولند گاروس. مخصوصا وقتی 3تاش گرند اسلم باشه. مخصوصا فینال استرالیای 2012.
در جواب به مانی هم ربطی به شرطمون نداره که من نمیام سایت. چون هم تو سایت بهت مسیج دادم و هم تو فیسبوک. اگه نمیخواستم بدم که بهت مسیج نمیدادم مانی جان. البته تو هم تا اینجا بزرگواری کردی. ناگفته نماند.
من بعد از باخت نواک به رافا در رولند خیلی ناراحت بودم. چون نواک به اشتباهات خودش باخت نه به بازی خوب رافا. در مورد داوری هم هیچ نظری ندارم. امیدوارم نواک روزی رولند رو ببره. چون واقعا من رو از ته دل خوشحال خواهد کرد. به هر حال دوستان من مرتب سر میزنم به سایت حالا اگر خبرهای خوبی در مورد تنیس دوباره به تورم خورد واستون میزارم. به امید قهرمانی نوله در ویمبلدون.:655:

مهران
06-22-2013, 06:41 PM
Come On Roger
بزن بتركون بدخواهاتو...:655:
بذار ببينن هنوز ميتوني... :866:
فقط انگيزه و ديگر هيچ:151:
:866:اگرم نبردي بيشتر از قبل دوست دارم اسطوره ي من:866:

Maani
06-22-2013, 07:37 PM
Come On Roger
بزن بتركون بدخواهاتو...:655:
بذار ببينن هنوز ميتوني... :866:
فقط انگيزه و ديگر هيچ:151:
:866:اگرم نبردي بيشتر از قبل دوست دارم اسطوره ي من:866:

الان آواتارم چطوره مهران خان ؟ :434: خوبه ؟

مهران
06-22-2013, 07:52 PM
الان آواتارم چطوره مهران خان ؟ :434: خوبه ؟
خيلي زيباست
كيه اينقدر خوش تيپه؟
:434:
بي سلول من كه عكس خودمو قبلا گذاشتم تو سايت، ترسي ندارم يا خجالت نميكشم كه!
اينم لينك عكسي كه گذاشتم:
عکس های کاربران (http://www.tennistalkers.com/showpost.php?p=81359&postcount=37)

ماني جان يه عكس دادم به عمو پويا كه اگه ببيني گريه ت ميگيره... خودتو آماده كن عزيزم
:254:

Pouya
06-22-2013, 08:37 PM
یک سال گذشت از : نظرسنجی معلوم الحالی و ورود قابل پیش بینی و خوش یمن راگو:434: : پیوستن عمو پیت و جانی مک به خیل عظیم افراد معلوم الحال:sps: ، تریپل برداستیک راموس : شروعی امیدوار کننده ، بازی نمایشی : دلقکی به نام فونینی ، ظهور دایی رسول : بوم بوم!!:350: تنه :facepalm: ، بازی با بنتو:1062:: سرخوشی در ست 1، سردرد در ست 2 ، استرس در ست 3 ، جنون در ست 4 :zj:، تایبرک ِ مرگ :flat: و هاف والی از بیس لاین که ما را لبه پرتگاه نجات داد...:188: ، ست 5 و پایان شوخی های خدا و گلستان شدن آتش.. :583::583: مالیس : معنی کردن تجربه ، یوژنی : 14-0 ، اما... کابوس کمردرد:182: تا نیمه نهایی ادامه داشت:243: نیمه نهایی : نواک فیوریت!:gh2: سرویس های مهار نشدنی زیر سقف :655: (بهترین ریترنر تور؟:781:) اسمش : :lol2: vs اسمش : God و بازگشت اسطوره به جایی که متعلق به اوست: فینال ویمبلدون. فینال : شروعی نه چندان امیدوار کننده ، اوج استرس در اواخر ست 2 و دراپ والی که نجات بخش شد.:866: برک در انتهای گیمی طولانی ، امید :001_smile: و ضربه ای به اوت رفت و تمام...:bls: . بالاخره ناکامی ها به اتمام رسید و به همه چیز رسیدیم:396:

این ها بخشی از خاطران من و هم سنگرانم در ویمبی 2012 بود، یکی از لذت بخش ترین قهرمانی های راجر، جایی که ثابت شد فدرر هنوز تمام نشده(امضا:sps:)

اما همسنگران عزیز ، امسال شرایط متفاوت است... اوضاع به غایت خراب است و آینده تاریک و مبهم:facepalm: جنگ سختی در پیشه... دشمن پشت دروازه س و تا بن دندان مسلح شده... هم احتمال وقوع فاجعه هست و هم ننگ! هرچند الان از خودی ها باید بیشتر بترسید تا دشمن! ازین به بعد باید خودتون رو برای لحظات سخت طرفداری آماده کنید...:243:

راجع به قرعه و شانس های قهرمانی هم حرف خاصی ندارم. شانس هر 4 نفر برای قهرمانی خوبه. شاید نواک شانسش بیشتر باشه اما اگه به فینال برسه اصلا کار راحتی نداره. بهتره امسال مرحله به مرحله پیش بریم.:001_smile:

بدین وسیله اعلام می شود هر تنیس باز جوانمردی که از وقوع ننگ و فجایع احتمالی جلوگیری کند، پس از مسابقات از تصویرش به عنوان اواتار استفاده خواهد شد. از شهیدان راه حق نیز تقدیر می شود و با جاده صاف کن ها به شدت برخورد خواهد شد.

امیدوارم در پایان هر کس حقشه قهرمان بشه و هر اتفاقی در زمین افتاد ، دوستی هامون به قوت خودش باقی بمونه.:583:

Sorou$h
06-22-2013, 08:40 PM
لباسهای رافا و راجر در ویمبلدون.

YOSEF
06-22-2013, 08:57 PM
خدمت دوستان عزیز باید عرض کنم چرا ما باید به هم توهین کنیم وقتی راجر با رافا اونقدر رابطه محترمانه ودوستانه داره وبا نواک و اندی هم وبالعکس بیایید از جنگیدن اونها لذت ببریم بنده از شکست های راجر خوشحال نمیشم بهیچ وجه ولی ازبرد رافا دررولندبا اونهمه تلاشی که انجام داد لذت بردم و همینجور از برد نواک در مونت کارلو بیخیال بامید تورنمنت زیبا وپیروزی راجرمون در ویمبلی

D3ADMAN
06-22-2013, 09:22 PM
Nadal N1 برای ی پاسخگویی به پست من ، 4 تا پست دادی ، نشستی آنالیز کردی صحبت های منو :781: همینجور ی چیزی تازه میومد به مخت میگفتی پست کنم خیلی خوبه ، قشنگه . پسر جون این سایت همه شاهدن ، حتی نادالیون ، رولند گاروس نظر سنجی نادال زدم ، اما بازیش با نواک اصن حقش برد نبود . پاسکال ماریا ، 3 تا اشتباه مرگبار داشت . در ضمن هنوز هم میگم ، گریگور دیمیتروف یک میمون هست ، چون میخواد ادا در بیاره . من 2 رو نیستم حرفمو عوض کنم . دیگه پست نده ، حال و حوصلتو ندارم ، باز دوباره پستمو آنالیز کنی مث مسابقه فوتبال . خسته کوفته از سر کار میایم پست های مسخره ی تورو میبینم که اسم منو میاری توش :3t1::3t1:

ویرایش : به قوانین انجمن احترام بزارید.:583:

mehdi_juve
06-23-2013, 01:08 AM
مرد شماره یک دنیا ابتدا می پذیرد که بعضی از مردم ممکنه فکر کنند که او در مورد قرعه کشی ویمبلدون خوش شانس بوده.اما این بازیکن صرب اینطور فکر نمیکنه ، و یادآوری میکنه صحبتهای روزنامه نگارها رو که راه آسونی برای بردن گرند اسلم وجود نداره. او بدنبال دومین قهرمانی در ویمبلدونه ، جائیکه برای بار اول در سال 2011 با برد مقابل نادال قهرمان شد.
جوکویچ : " بعضی از مردم خواهند گفت که من توی قرعه خوش شانس بودم ، که با مدافع عنوان قهرمانی "راجر فدرر " ، مرد شماره دو دنیا "اندی ماری" و سید پنجم "رافائل نادال" همگروه نشدم. اما ببینید ، این یک گرند اسلمه . پس فکر نکنم که راه آسونی برای رسیدن به این عنوان باشه.بهترین بازیکنان دنیا در این تورنمنت بازی می کنند .در با ارزشترین و مشهورترین تورنمنت جهان. پس من یواش یواش پیش میرم و تنها به حریف پیش روم فکر میکنم."
این تنیسور 26 ساله صرب ابتدای فصل مهمترین هدفش رو بردن رولند گاروس عنوان کرده بود و این بازیکن صرب دو هفته پیش این عنوان را در نیمه نهائی در مواجه با نادال از دست داد.نواک بیاد می آره که روزنامه نگاران در مورد پیش بودنش در ست پنجم صحبت می کنند ، اما او به جای این حرفها ، این موارد رو پشت سر گذاشته و خودش رو برای ویمبلدون اماده کرده.
جوکویچ : " خب ، اتفاقیه که افتاده . نمیتونم به عقب برگردم . من سعی کردم در ذهنم برگه جدیدی رو باز کنم .به جلو حرکت کنم و درباره اتفاقاتی که قراره بیفته فکر کنم. چون اگر شروع کنم به سوال پرسیدن از خودم ، با سوالات اگر اینطور میشد خودمو درگیر کنم ، برای این احساسهای بد بعد از بازی پایانی وجود نداره .من چند روزی رو استراحت کردم و سعی کردم خودمو از لحاظ فیزیکی ، ذهنی و احساسی شارژ کنم .چون کلی انرژی صرف بردن اوپن فرانسه کردم ، اما نشد دیگه .بازی هیجان انگیزی در نیمه نهائی مقابل نادال بود.لازم داشتم که چند روزی آزاد باشم ، بزارم استرس و هر چیزی که منو درگیر خودش کرده از بین بره. نوع دیگه ای از آماده سازی رو برای این تورنمنت انجام دادم".
جوکویچ در بازی اول با فلورین مایر آلمانی روبرو میشه.
جوکویچ : "میدونم چی در انتظارمه ، اون بازیکن عجیبیه.یکم غیر معمول بازی میکنه
اون میتونه روی این سطح زمین خیلی خطرناک باشه.عاشق بازی در چمنه. بکهندهای قدرتمندی داره .بلند قده و خوب سرویس میزنه.خوب توی زمین حرکت میکنه.فکر کنم برای بازی اول حریف مشکلیه . من آماده ام.هر روز دارم در زمین بهتر ظاهر میشم.برنامه ام رو پیگیری میکنم ، با تیم خودم و امیدورارم که بتونم برای بازی آماده بشم."
منبع :
http://www.atpworldtour.com
دوستان عزیز بابت اشکالات ترجمه منو ببخشید. میدونم احتمالا مشکلاتی داره. اما حیفم اومد شما رو بی نصیب بزارم.امیدوارم اشتباهی اگر هست به بزرگی خودتون ببخشید.ساعت 2 شب اینو دیدم و سریع ترجمه اش کردم ، پس مشکلاتی فکر کنم حتما داره.شاد باشید.

Nadal.N1
06-23-2013, 06:29 AM
[QUOTE=D3ADMAN;85954]Nadal N1 اما بازیش با نواک اصن حقش برد نبود . پاسکال ماریا ، 3 تا اشتباه مرگبار داشت . در ضمن هنوز هم میگم ، گریگور دیمیتروف یک میمون هست ، چون میخواد ادا در بیاره . من 2 رو نیستم حرفمو عوض کنم. دیگه پست نده ، حال و حوصلتو ندارم ، باز دوباره پستمو آنالیز کنی مث مسابقه فوتبال . خسته کوفته از سر کار میایم پست های مسخره ی تورو میبینم که اسم منو میاری توش :3t1::3t1:

قرمز:به جز تو هیچ نفری تو دنیا این حرف رو نمیزنه نادال زحمت کشید برد فعلا تا سال دیگه در مورد رولند گاروس حرف نزن :254::254::254:

سبز:ماشاالله آدم یه رو:350:

آبی:به شما ربطی نداره میام پست میدم پست های تو مسخره تر هستش هی پاسکال پاسکال میکنی!!!اگه پستی در مورد نادال بود ما هم هستیم.

Nadal.N1
06-23-2013, 06:33 AM
[QUOTE=Sorou$h;85927]
در جواب به دوستمون نادال نامبر وان هم باید بگم باخت به نادال روی خاک رس هیچوقت برای ما طرفدارهای نواک سوزش نخواهد داشت. نه تنها برای ما بلکه برای طرفداران هیچ تنیسوری سوزش نخواهد داشت چون نادال روی خاک بهترینه. اگر بخوایم در مورد سوزش بازیهای نواک و رافا صحبت کنبم فکر کنم 7 فینال پیاپی سوزشش خیلی بیشتر باشه تا باختن به رافا در رولند گاروس. مخصوصا وقتی 3تاش گرند اسلم باشه. مخصوصا فینال استرالیای 2012.

خوب بله تشریف آوردین خوش اومدین لا اقل بعد رولند گاروس میومدی یه پست میدادی و آنالیز میکردی نیمه نهایی رو
رفتی دیگه برنگشتی

خوش اومدی

سال 2011 دیگه برای نواک تکرار نخواهد شد سال رویایی که همه کار کرد توش.

SHIR FarHad
06-23-2013, 07:54 AM
?Nadal on the grass

?Murray with spectator

?Djoko number 1

?The Hardest Draw Possible

NOT Problem

Because HE IS Wimbledon History

http://www.tennis-image.com/images/95102948660438709742.jpg

rezaomo
06-23-2013, 10:52 AM
دوستان سلام، ببخشيد من تا آخر روز سه شنبه دسترسي به اينترنت ندارم ، مي خواستم بدونم راجر چه روزي و چه ساعتي بازيهاي راند يك و دو را برگزار مي كنه ، ممنون

sorina_1100
06-23-2013, 11:52 AM
قرعه سخت هم باشه مهم نیس :d

Meysam94
06-23-2013, 12:08 PM
لباسهای رافا و راجر در ویمبلدون.

در لینک زیر لباس های کامل تنیسور ها برای ویمبلدون قرار گرفته :

http://tennistalkers.com/showthread.php?t=6155

mehdi_juve
06-23-2013, 12:28 PM
دوستان سلام، ببخشيد من تا آخر روز سه شنبه دسترسي به اينترنت ندارم ، مي خواستم بدونم راجر چه روزي و چه ساعتي بازيهاي راند يك و دو را برگزار مي كنه ، ممنون

سلام دوست عزیز. من همین الان به سایت atp سر زدم . متاسفانه هنوز برنامه بازیهای فردا(دوشنبه) اعلام نشده .مطمئنا به محض اعلام، power عزیز اطلاع رسانی خواهد کرد.فقط میدونم که نواک روز سه شنبه بازی داره و اونم ساعتش معلوم نیست.بهرحال فردا روز تعطیلیه و میشه احتمالا بازیها رو راحتتر دید.مطمئنا میدونی که ad sport 2 بازیها رو رایگان پخش میکنه. شاد باشی.

rojhin
06-23-2013, 12:38 PM
[QUOTE=Sorou$h;85927]سلام و درود خدمت دوستان عزیز.
اول جا داره از دوستانی که به بنده لطف دارن تشکر کنم. مخصوصا روژین که غافلگیرم کرد. مرسی روژین جان. ولی روژین من فکر میکردم تو تنها کسی خواهی بود که از نبودن من خوشحالی و خدا رو شکر میکنی که از دست من راحت شدی :434::434:
سلام سروش جان :
این چه حرفیه هرچند میدونم به شوخی گفتی ، درسته با هم زیاد کل کل میکنیم ولی مطمئنم آخرش هیچ دلخوری و ناراحتی در کار نبوده . از اینکه به سایت برگشتی به شخصه خیلی خیلی خوشحالم .
برای شروع کل کل باید بگم اظهار امیدواری کردی که جوکر قهرمان شه ، نه تو رو خدا با این قرعه میخوای قهرمان هم نشه :434::434: ولی تو رو خدا در باره بازیهای راجر پیش بینی نکن و اگه هم پیش بینی کردی و درست از کار دراومد مثل استرالیا دقیقا بعد بازی نیا و رو اعصاب راجریها راه برو بذار حداقل یه روز بگذره بعد بیا کری بخون که نگفتم راجر مثل آب به اندی میبازه :434::251: چون مطئنم در این صورت این احواله منه :240::240::240::240: و تو هم اینو نمی پسندی .

Ahoura
06-23-2013, 01:03 PM

طبق رسم همیشگی ویمبلدون قهرمان دوره قبل ( راجـــر ) در روز اول و در CC بازی خواهد کرد . بازی دومش هم احتمالا 4 شنبه برگزار میشه . برنامه دقیق هنوز اعلام نشده .

Nima93
06-23-2013, 01:14 PM
طبق رسم همیشگی ویمبلدون قهرمان دوره قبل ( راجـــر ) در روز اول و در CC بازی خواهد کرد . بازی دومش هم احتمالا 4 شنبه برگزار میشه . برنامه دقیق هنوز اعلام نشده .

و طبق همین رسم، قهرمان سال گذشته مردان بازی اول سنتر کورت رو برگزار میکنه.بنابراین، راجر فردا ساعت 16:30 به وقت ایران بازی داره.

Behr@d
06-23-2013, 02:16 PM
برنامه ی بازیهای روز اول ویمبلدون : http://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/index.html

فدرر ، شاراپووا و ماری در سنترکورت و آزارنکا ، نادال و واورینکا-هیوئیت در کورت 1 .

Sorou$h
06-23-2013, 06:19 PM
[/COLOR]سلام سروش جان :
این چه حرفیه هرچند میدونم به شوخی گفتی ، درسته با هم زیاد کل کل میکنیم ولی مطمئنم آخرش هیچ دلخوری و ناراحتی در کار نبوده . از اینکه به سایت برگشتی به شخصه خیلی خیلی خوشحالم .
برای شروع کل کل باید بگم اظهار امیدواری کردی که جوکر قهرمان شه ، نه تو رو خدا با این قرعه میخوای قهرمان هم نشه :434::434: ولی تو رو خدا در باره بازیهای راجر پیش بینی نکن و اگه هم پیش بینی کردی و درست از کار دراومد مثل استرالیا دقیقا بعد بازی نیا و رو اعصاب راجریها راه برو بذار حداقل یه روز بگذره بعد بیا کری بخون که نگفتم راجر مثل آب به اندی میبازه :434::251: چون مطئنم در این صورت این احواله منه :240::240::240::240: و تو هم اینو نمی پسندی .
[/B][/SIZE][/QUOTE]

چشم اگه راجر باخت من چیزی نمیگم. فقط تو رو خدا اگه باخت نگید به خاطر سنش بود. همونطور که دیدی راجر به سونگا تو رولند باخت ولی دیوید فرر که هم سن راجر است سونگا رو تو نیمه نهایی 3.0 برد. ولی خداییش با این قرعه راجر هیچ امیدی نداره. ولی من دوست دارم اگه نواک فینالیست شد راجر یا رافا مقابلش باشن. چون اندی بد جور تو این گرند طرفدار داره و اعصاب نوله رو بهم میزنن تماشاچیا. قبول دارم نواک قرعه آسونی بهش خورده ولی دلپوترو و بردیچ هم چمن باز خوبی هستند. اگر روی هارد بود از الان میگفتم نوله فینالیسته ولی روی چمن نمیشه گفت. در ضمن من از خدامه که راجر رافا رو بزنه که حداقل رافا کمتر امتیاز مثبت بگیره تو رنکینگ ولی خیلی بعیده که با بازی که این روزها راجر ارائه میده نادال رو ببره. حالا فردا تورنمنت شروع بشه ببینم چی میشه. شاید دوباره شگفتی دیدیم و واورینکا نادال رو برد.

king of spin
06-23-2013, 06:35 PM
[/COLOR]سلام سروش جان :
[/B][/SIZE]

چشم اگه راجر باخت من چیزی نمیگم. فقط تو رو خدا اگه باخت نگید به خاطر سنش بود. همونطور که دیدی راجر به سونگا تو رولند باخت ولی دیوید فرر که هم سن راجر است سونگا رو تو نیمه نهایی 3.0 برد. ولی خداییش با این قرعه راجر هیچ امیدی نداره. ولی من دوست دارم اگه نواک فینالیست شد راجر یا رافا مقابلش باشن. چون اندی بد جور تو این گرند طرفدار داره و اعصاب نوله رو بهم میزنن تماشاچیا. قبول دارم نواک قرعه آسونی بهش خورده ولی دلپوترو و بردیچ هم چمن باز خوبی هستند. اگر روی هارد بود از الان میگفتم نوله فینالیسته ولی روی چمن نمیشه گفت. در ضمن من از خدامه که راجر رافا رو بزنه که حداقل رافا کمتر امتیاز مثبت بگیره تو رنکینگ ولی خیلی بعیده که با بازی که این روزها راجر ارائه میده نادال رو ببره. حالا فردا تورنمنت شروع بشه ببینم چی میشه. شاید دوباره شگفتی دیدیم و واورینکا نادال رو برد.[/QUOTE]

سروش جان از اینکه برگشتی خیلی خوشحالم.در مورد حرفات به نظر من نادال هفته اول به مشکل نخوره هفته دوم مطمئنا راحت تر بازی میکنه پس اگر قراره نادال و واورینکا با هم بازی کنن مطمئنا هفته دوم میشه و استن فک نکنم کار خاصی بتونه انجام بده.در مورد کوارتر احتمال زیاد رافا برنده خواهد بود و من میگم که اندی رو هم میزنه و به فینال میاد او سمت جدول فرر که تو چمن جالب نیس دلپوهم برخلاف حرفت تو چمن مشکل داره و به نظرم از سد فر نمیتونه بگذره میمونه بردیک که اونم احتمالش کمه.......در کل با این وضع قرعه و توانایی های بازیکنا تو چمن شانس نواک به شرطی بیشتر از رافا هست که دو بازی حساس رافا طولانی بشه و تو فینال کم بیاره ولی پیش بینی قهرمان بر طبق قرعه نواکه و بس.......در ضمن سروش جان اصلا با حرفت در مورد رولند موافق نیستم حق به حقدار رسید رافا باید تو نهایتا 4 ست بازی رو میبرد ولی خوب نشد اون اسمش نواکم نظر داور کاملا درست بود و دیگه همینه.استرالیا 2012 سروش عزیز ست پنجم 4-2 ندال جلو بود و 30 -15 تو گیم سرو خودش اون بکند مسخره رو لب تور زد بیرون وجامو تقدیم نواک کرد و برخلاف شایستگی استرالیا رو برد......ولی ویمبی و یو اس 2011 نواک کاملا مستحق برد بود ومبارکش باشه موفق باشی سروش عزیز

Sorou$h
06-23-2013, 06:52 PM
سروش جان از اینکه برگشتی خیلی خوشحالم.در مورد حرفات به نظر من نادال هفته اول به مشکل نخوره هفته دوم مطمئنا راحت تر بازی میکنه پس اگر قراره نادال و واورینکا با هم بازی کنن مطمئنا هفته دوم میشه و استن فک نکنم کار خاصی بتونه انجام بده.در مورد کوارتر احتمال زیاد رافا برنده خواهد بود و من میگم که اندی رو هم میزنه و به فینال میاد او سمت جدول فرر که تو چمن جالب نیس دلپوهم برخلاف حرفت تو چمن مشکل داره و به نظرم از سد فر نمیتونه بگذره میمونه بردیک که اونم احتمالش کمه.......در کل با این وضع قرعه و توانایی های بازیکنا تو چمن شانس نواک به شرطی بیشتر از رافا هست که دو بازی حساس رافا طولانی بشه و تو فینال کم بیاره ولی پیش بینی قهرمان بر طبق قرعه نواکه و بس.......در ضمن سروش جان اصلا با حرفت در مورد رولند موافق نیستم حق به حقدار رسید رافا باید تو نهایتا 4 ست بازی رو میبرد ولی خوب نشد اون اسمش نواکم نظر داور کاملا درست بود و دیگه همینه.استرالیا 2012 سروش عزیز ست پنجم 4-2 ندال جلو بود و 30 -15 تو گیم سرو خودش اون بکند مسخره رو لب تور زد بیرون وجامو تقدیم نواک کرد و برخلاف شایستگی استرالیا رو برد......ولی ویمبی و یو اس 2011 نواک کاملا مستحق برد بود ومبارکش باشه موفق باشی سروش عزیز[/QUOTE]

من مطمئن هستم که نادال واورینکا رو میزنه. ولی اگه دقت کنی گفتم شگفتی!!! ولی شک نکن نادال با ماری به مشکل خواهد خورد. مثل اینکه یادت رفته دلپوترو چطور تو المپیک پارسال راجر رو اذیت کرد و نواک هم شکست داد و نفر سوم شد؟؟؟
در مورد رولند گاروس من نگفتم نواک به داور باخت. گفتم در مورد داوری نظری ندارم. 100% اون اسمش نوله خطا بود. هیچ شکی هم نیست. من میگم مقصر خود نواک است که هی میخواد توپها رو بفرسته رو بیس لاین. باید با رافا مثل خودش بازی میکرد و توپها رو مثل خود رافا برگشت میداد و زیاد به توپ زاویه نمیداد. ولی خوب نوله سبک بازیش همینه و هجومی بازی میکنه.
امیدوارم رافا و نوله فینال ویمبلدون امسال رو بازی کنن. که هم نوله انتقام بگیره و هم رافا بیاد نفر 2 جهان که اینقدر قرعه مسخره نشه.

ahas69
06-23-2013, 06:56 PM
احتمالش زیاده راجر بره رنک 5 بعد 10 سال.

مهران
06-23-2013, 06:57 PM
چشم اگه راجر باخت من چیزی نمیگم. فقط تو رو خدا اگه باخت نگید به خاطر سنش بود. همونطور که دیدی راجر به سونگا تو رولند باخت ولی دیوید فرر که هم سن راجر است سونگا رو تو نیمه نهایی 3.0 برد. ولی خداییش با این قرعه راجر هیچ امیدی نداره.
مسئله فقط سن نيست
راجر انگيزه هم براش خيلي مهمه!
شما كه ميگي فرر هم سن راجره ولي تو رولند اومد فينال چرا اينو در نظر نميگيري كه راجر خيلي بيشتر از فرر زحمت كشيده در گذشته؟
فرر اگه به اندازه راجر افتخارات داشت الان چند سال بود تنيسُ گذاشته بود كنار

king of spin
06-23-2013, 07:10 PM
سروش جان از اینکه برگشتی خیلی خوشحالم.در مورد حرفات به نظر من نادال هفته اول به مشکل نخوره هفته دوم مطمئنا راحت تر بازی میکنه پس اگر قراره نادال و واورینکا با هم بازی کنن مطمئنا هفته دوم میشه و استن فک نکنم کار خاصی بتونه انجام بده.در مورد کوارتر احتمال زیاد رافا برنده خواهد بود و من میگم که اندی رو هم میزنه و به فینال میاد او سمت جدول فرر که تو چمن جالب نیس دلپوهم برخلاف حرفت تو چمن مشکل داره و به نظرم از سد فر نمیتونه بگذره میمونه بردیک که اونم احتمالش کمه.......در کل با این وضع قرعه و توانایی های بازیکنا تو چمن شانس نواک به شرطی بیشتر از رافا هست که دو بازی حساس رافا طولانی بشه و تو فینال کم بیاره ولی پیش بینی قهرمان بر طبق قرعه نواکه و بس.......در ضمن سروش جان اصلا با حرفت در مورد رولند موافق نیستم حق به حقدار رسید رافا باید تو نهایتا 4 ست بازی رو میبرد ولی خوب نشد اون اسمش نواکم نظر داور کاملا درست بود و دیگه همینه.استرالیا 2012 سروش عزیز ست پنجم 4-2 ندال جلو بود و 30 -15 تو گیم سرو خودش اون بکند مسخره رو لب تور زد بیرون وجامو تقدیم نواک کرد و برخلاف شایستگی استرالیا رو برد......ولی ویمبی و یو اس 2011 نواک کاملا مستحق برد بود ومبارکش باشه موفق باشی سروش عزیز

من مطمئن هستم که نادال واورینکا رو میزنه. ولی اگه دقت کنی گفتم شگفتی!!! ولی شک نکن نادال با ماری به مشکل خواهد خورد. مثل اینکه یادت رفته دلپوترو چطور تو المپیک پارسال راجر رو اذیت کرد و نواک هم شکست داد و نفر سوم شد؟؟؟
در مورد رولند گاروس من نگفتم نواک به داور باخت. گفتم در مورد داوری نظری ندارم. 100% اون اسمش نوله خطا بود. هیچ شکی هم نیست. من میگم مقصر خود نواک است که هی میخواد توپها رو بفرسته رو بیس لاین. باید با رافا مثل خودش بازی میکرد و توپها رو مثل خود رافا برگشت میداد و زیاد به توپ زاویه نمیداد. ولی خوب نوله سبک بازیش همینه و هجومی بازی میکنه.
امیدوارم رافا و نوله فینال ویمبلدون امسال رو بازی کنن. که هم نوله انتقام بگیره و هم رافا بیاد نفر 2 جهان که اینقدر قرعه مسخره نشه.[/QUOTE]
درسته دلپو تو المپیک خوب بود ولی گرند اسلم با المپیک خیلی فرق داره به نظرم. دلپو تا حالا تو ویمبی بیشتر از کوارتر بالا نیومده امسالم به کوارتر برسه و فرر باشه به نظرم میبازه......منم امیدوارم فینال بین نادال و جوکو باشه با این حرفتم موافقم که بازی رافا با اندی به مشکل میخوره ولی من میگم رافا اندی رو میبره> مگراینکه 2باره مثل پارسال 45 دقیقه برا بستن یه سقف وقت هدرر کنن:251::251::254::254:

Behr@d
06-23-2013, 07:12 PM
1st Round

http://www.tennis-image.com/images/54030929938809755691.png
http://www.tennis-image.com/images/01977162037937398149.png
http://www.tennis-image.com/images/07884090456064467759.png
http://www.tennis-image.com/images/16527434535237455398.png

Paymaan
06-23-2013, 07:30 PM
عجب Draw ـی برای نوله مهندسی کردن...:441:

بازی های طرف نواک که دو زار دیدن نداره...

نادال - واورینکا - ماری - فدرر - سونگا یه طرف جدول :3t1:

شرم بر این Draw!

Mahrooz RF
06-23-2013, 08:41 PM
خبر جدید: در ویمبلدون امسال قراره بجای تکنولوژیه چشم شاهین از چشم عقاب استفاده کنن:251:
http://tennis-image.com/images/63169870765063523365.jpg

Sorou$h
06-23-2013, 09:09 PM
راجر فدرر آماده چالش در ویمبلدون - راجر فدرر در مصاحبه قهرمانی(عنوان مصاحبه) روز یکشنبه پذیرفت - او آماده برای چالش است - از نظر پتانسیل او نیاز دارد ت ارافائل نادال-اندی ماری ونواک جوکوویچ راشکست دهد اگر او قصد دارد عنوان ویمبلدون راحفظ کند - فدرر قهرمان 7دوره ویمبلدون گفت:من قرعه دشوار را دوست دارم و از پرداختن به این مورد اجتناب نمیکنم. هیچ کنترلی روی آن وجود ندارد و تمام آن چیزی راکه شما بعنوان بازیکن تنیس میتوانیدکنترل کنید این مورد است که شما با چه کسی بازی میکنید یا با چه کسی روبرو خواهید شد. من قرعه بسیارمشکلی دارم بارافائل نادال که درکوارتر(8نفر)قراردارم----تمرکز من روی دوراول(درمقابل ویکتورهانسکو)میباشد. اگرشما میخواهید اینجا تورنمنت را ببرید باید بهترینها را شکست دهید. به همین دلیل من اینجا هستم. من خیلی خوشحال هستم که به اینجابرگشته ام و هیچ شکی هم درباره ان ندارم. همیشه یک مزیت هست------10سال قبل فدرر اولین عنوان از17 قهرمانی اصلی(گرانداسلم)را با پیروزی بر مارک فیلی پوسیس استرالیائی بدست اورد-------فدررادامه داد: این یک 10سال غیرقابل باوربود. من نمیتوانم باورکنم این موفقیت و لحظات دلپذیری که درطی این زمان وجود داشته است. من واقعا در تورنمنت ازخودم لذت میبرم.من مسابقات خیلی زیادی رابرده ام درمکانهای که در لحظات غیرقابل باوری پیروزشدم. من برای همیشه سپاسگزاراولین عنوان ویمبلدون هستم که قادر شدم همین جابه آن نائل شوم.----تمام اینها بیش ازحدسریع برای علاقه و خواسته های من اتفاق افتاد. من خوشحالم که هنوز بازی میکنم و به خودم فرصتهای میدهم تابرای عنوان اینجا(ویمبلدون)به مبارزه بپردازم و مانند 10 سال قبل که بعنوان مدافع عنوان قهرمانی اینجا امدم واقعاکاملابی نظیراست---------فدررشماره 3جهان رکورد66-7(بردوباخت)را در این سومین گرانداسلم فصل دارد-----من اعتقاد زیادی به چمن دارم-بیشترازانکه بر رویش بازی میکنم و بیشتر از آنکه درباره اش اموخته ام. من میدانم چه و کدام مورد برای بازی مهم است تا آن را انتخاب کنم.شور و هیجان هنوز با گذشته یکسان است.من هنوز گرسنه ام و اشتیاق برای برد دارم ..ومیخواهم ثابت کنم که چقدرخوب بازی میکنم. با تشکر از آقای علیپور عزیز.

Mehdiii
06-23-2013, 10:29 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه پیشنهاد داشتم خدمت طرفداران راجر بزرگ : اگه موافق باشین تو طول دو هفته برگزاری ویمبلدون برای حمایت از اسطوره همه از یه امضا و آواتار استفاده کنیم انتخاب آواتار و امضا هم به عهده راجریای باتجربه تر .

Mahmoud RF
06-23-2013, 10:59 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
یه پیشنهاد داشتم خدمت طرفداران راجر بزرگ : اگه موافق باشین تو طول دو هفته برگزاری ویمبلدون برای حمایت از اسطوره همه از یه امضا و آواتار استفاده کنیم انتخاب آواتار و امضا هم به عهده راجریای باتجربه تر .

پیشنهاد جالبیه...

rojhin
06-23-2013, 11:02 PM
[/COLOR]سلام سروش جان :
[/B][/SIZE]

چشم اگه راجر باخت من چیزی نمیگم. فقط تو رو خدا اگه باخت نگید به خاطر سنش بود. همونطور که دیدی راجر به سونگا تو رولند باخت ولی دیوید فرر که هم سن راجر است سونگا رو تو نیمه نهایی 3.0 برد. ولی خداییش با این قرعه راجر هیچ امیدی نداره. ولی من دوست دارم اگه نواک فینالیست شد راجر یا رافا مقابلش باشن. چون اندی بد جور تو این گرند طرفدار داره و اعصاب نوله رو بهم میزنن تماشاچیا. قبول دارم نواک قرعه آسونی بهش خورده ولی دلپوترو و بردیچ هم چمن باز خوبی هستند. اگر روی هارد بود از الان میگفتم نوله فینالیسته ولی روی چمن نمیشه گفت. در ضمن من از خدامه که راجر رافا رو بزنه که حداقل رافا کمتر امتیاز مثبت بگیره تو رنکینگ ولی خیلی بعیده که با بازی که این روزها راجر ارائه میده نادال رو ببره. حالا فردا تورنمنت شروع بشه ببینم چی میشه. شاید دوباره شگفتی دیدیم و واورینکا نادال رو برد.[/QUOTE]
سروش جان من هیچ موقع باخت راجر رو با مسائلی از قبیل بالا بودن سنش و یا این تورنمنت براش مهم نبود و همه توانشو نذاشت و بی انگیزه بود توجیه نکرده و نمیکنم ( تو مواقع باخت جوکر مورد آخر رو مطرح میکنی ) . اینکه گفتی راجر با این قرعه و فرمی که این اواخر داره امیدی به قهرمانی نداره باید بگم قرعه راجر خیلی سخت تر از قرعه پارسال نیست که هم جوکر رو برد و هم اندی رو . ضمن اینکه فرم راجر تو هاله سال قبل که منجر به باخت مقابل تامی هاس شد خیلی بدتر از فرم امسالش بود ولی دیدیم که اسطوره سوئیسی عزیزم چه طوفانی به پا کرد و چطور فرمش رو بازی به بازی ارتقا داد و تو فینال به اوج آمادگی رسید و امسال هم قطعا همین گونه خواهد بود . البته از آقامون غیر از این هم انتظار نمیره چون راجر نازنین استاد انجام ماموریتهای غیر ممکنه .
و نکته آخر اینکه خیلی خوشحالم که خودت حداقل به یکی از چندین فاکتور برتری راجر نسبت به جوکر اعتراف کردی وگفتی که جوکر تحمل فشاری که از سوی تماشاگران بریتانیایی بهش وارد میشه رو نداره ولی همگان دیدن که راجر چطور سال قبل در حضور خیل هواداران اندی بسان گلادیاتوری قهار و سختکوش و پلنگی تیز چنگال با اندی و عشاقش جنگید و با پیروزیش باعث سرافرازی و سربلندی ما عاشقانش شد .
به امید قهرمانی مجدد اسطوره تمام نشدنی دنیای تنیس و کسب هشتمین تروفی ویمبی .
عاشقتم استاد سوئیسی ، عاشقتم جنتلمن تمام نشدنی ، دوستت دارم اسطوره بی نظیرم . :866::866::866:

Nima93
06-24-2013, 12:28 AM
مصاحبه جالب سیمون درباره بازیکنان تور مردان: لینک (http://translate.google.com/translate?hl=en&ie=UTF8&prev=_t&sl=auto&tl=en&u=http://www.lejdd.fr/Sport/Tennis/Actualite/Gilles-Simon-Le-plus-respecte-c-est-Nadal-615139)

و همچنین پیش بینی کارشناسان شبکه ESPN درباره ویمبلدون

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/17625314381942979944.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/17625314381942979944.jpg (http://www.tennis-image.com/images/17625314381942979944.jpg)

Mahrooz RF
06-24-2013, 01:51 AM
یعنی یکی ازین به اصطلاح کارشناسا نظرش رو قهرمانی فدرر نبود؟ پع. بابا دمتون گرم. همشونم قهرمان زنان رو سرینا انتخاب کردن. خوبه یکیشون سخت ترین مسیرو مسیر فدرر انتخاب کرده. راستی عکس فدرر همون آواتار mspayam هست.

mspayam
06-24-2013, 08:31 AM
یعنی یکی ازین به اصطلاح کارشناسا نظرش رو قهرمانی فدرر نبود؟ پع. بابا دمتون گرم. همشونم قهرمان زنان رو سرینا انتخاب کردن. خوبه یکیشون سخت ترین مسیرو مسیر فدرر انتخاب کرده. راستی عکس فدرر همون آواتار mspayam هست.

اینا به هر حال برخلاف خوش سلیقگیشون در انتخاب آواتار استاد، مثل ما هوادارش ایمان قلبی ندارن و فریب خورده ان مهروز جان.

Sorou$h
06-24-2013, 11:01 AM
سروش جان من هیچ موقع باخت راجر رو با مسائلی از قبیل بالا بودن سنش و یا این تورنمنت براش مهم نبود و همه توانشو نذاشت و بی انگیزه بود توجیه نکرده و نمیکنم ( تو مواقع باخت جوکر مورد آخر رو مطرح میکنی ) . اینکه گفتی راجر با این قرعه و فرمی که این اواخر داره امیدی به قهرمانی نداره باید بگم قرعه راجر خیلی سخت تر از قرعه پارسال نیست که هم جوکر رو برد و هم اندی رو . ضمن اینکه فرم راجر تو هاله سال قبل که منجر به باخت مقابل تامی هاس شد خیلی بدتر از فرم امسالش بود ولی دیدیم که اسطوره سوئیسی عزیزم چه طوفانی به پا کرد و چطور فرمش رو بازی به بازی ارتقا داد و تو فینال به اوج آمادگی رسید و امسال هم قطعا همین گونه خواهد بود . البته از آقامون غیر از این هم انتظار نمیره چون راجر نازنین استاد انجام ماموریتهای غیر ممکنه .
و نکته آخر اینکه خیلی خوشحالم که خودت حداقل به یکی از چندین فاکتور برتری راجر نسبت به جوکر اعتراف کردی وگفتی که جوکر تحمل فشاری که از سوی تماشاگران بریتانیایی بهش وارد میشه رو نداره ولی همگان دیدن که راجر چطور سال قبل در حضور خیل هواداران اندی بسان گلادیاتوری قهار و سختکوش و پلنگی تیز چنگال با اندی و عشاقش جنگید و با پیروزیش باعث سرافرازی و سربلندی ما عاشقانش شد .
عاشقتم استاد سوئیسی ، عاشقتم جنتلمن تمام نشدنی ، دوستت دارم اسطوره بی نظیرم . :866::866::866:[/QUOTE]

این فقط نظر من نیست که میگم اکثر دوستانی که اینجا هستند با نظر من موافقن که تنیسورهای رنکینگ بالا همیشه تمام توانشون رو برای یک مسترز نمیزارن.
یعنی میخوای بگی راجر پارسال نمیتونست هاس رو تو فینال هاله ببره؟ به نظر من خیلی راحت میتونست ببره ولی میخواست به آلمانیها حال بده و یکی از کشور خودشون قهرمان بشه. امسال هم که دیدی قهرمان شد چون میخواست طلسم قهرمان نشدنش از سینسیناتی پارسال رو بشکنه. در ضمن به نظر من راجر پر طرفدار ترین تنیسور حال حاضر است. راجر حکم پرسپولیس و استقلال ما رو داره و هر تورنمنتی که میره طرفدار داره و جو ورزشگاه نمیتونه به ضررش بشه. در ضمن روژین امسال خیلی فرق میکنه برای راجر. بردن نادال نمیتونه کار آسونی باشه. من از خدامه هر کس بیاد فینال به غیر از ماری. چون نواک با راجر و رافا راحت تر بازی میکنه.

beeroz
06-24-2013, 11:21 AM
سلام کسی میدونه یورواسپورت ها ویمبی رو میذارن یا نه چون ابوظبی گزارش عربی داره ؟

Behr@d
06-24-2013, 11:39 AM
سلام کسی میدونه یورواسپورت ها ویمبی رو میذارن یا نه چون ابوظبی گزارش عربی داره ؟

خیر . یورواسپورت حق پخش ویمبلدون رو در اختیار نداره . یورواسپورت در سال به جز ویمبلدون هر سه گرند اسلم دیگه رو پوشش میده . البته باید بگم احتمال داره AD Sports Extra مسابقات ویمبلدون رو با گزارش انگلیسی پخش کنه .

pouriya.alex
06-24-2013, 11:50 AM
از امروز و با همراهی هوارادان اسطوره، گام های 7گانه تا قهرمانی8ام رو با هم میشماریم :655:

7Steps To Championship

hoomanjian
06-24-2013, 01:58 PM
من نامردم به هركسي كه مي گه فدرر قهرمانه اگه قهرمان شد 20000 تومن ندم.

hoomanjian
06-24-2013, 02:00 PM
فدرر حداكثر تا 1/4 نهايي بياد بالا. مگر اينكه نادال نرسه به 1/4 كه اونهم فقط دليلش مي تونه مصدوميت باشه. اگه نادال تا 1/4 نياد مي تونيد اميدوار باشيد فدرر شايد نيمه نهايي رو ببينه در غير اينصورت حداكثر تا 1/4 نهايي
گفتم به هركسكه مي گه فدرر قهرمانه 20000 تومن ميدم اگه اين اتفاق بيفته

mspayam
06-24-2013, 02:10 PM
فدرر حداكثر تا 1/4 نهايي بياد بالا. مگر اينكه نادال نرسه به 1/4 كه اونهم فقط دليلش مي تونه مصدوميت باشه. اگه نادال تا 1/4 نياد مي تونيد اميدوار باشيد فدرر شايد نيمه نهايي رو ببينه در غير اينصورت حداكثر تا 1/4 نهايي

دوست عزیز شما بهتره این پولت رو واسه ی خودت نگه داری و اینجور فضل و بخشش نکنی چون احتمالاً ورشکست بشی. البته اگه شما از آینده اومدی و نتایج رو از قبل می دونی که هیچی، اما اگه نیومدی بهتره بدونی هنوز فدرر رکورد هد تو هدش با نادال روی چمن 2 به ا هستش و شما هم اگه با این قطعیت در مورد پیروزی نادال بر فدرر نظر بدی بعید نیست به سرنوشت همون دوستی دچار بشی که حتی 1 درصد هم احتمال نمی داد نادال بر جوکر پیروز بشه.

peRFect
06-24-2013, 03:22 PM
پس چرا بازیشون شرو نشد؟؟؟؟
فدرر مثل اینکه بازیش شرو شده.!!

rojhin
06-24-2013, 03:43 PM
دوست عزیز شما بهتره این پولت رو واسه ی خودت نگه داری و اینجور فضل و بخشش نکنی چون احتمالاً ورشکست بشی. البته اگه شما از آینده اومدی و نتایج رو از قبل می دونی که هیچی، اما اگه نیومدی بهتره بدونی هنوز فدرر رکورد هد تو هدش با نادال روی چمن 2 به ا هستش و شما هم اگه با این قطعیت در مورد پیروزی نادال بر فدرر نظر بدی بعید نیست به سرنوشت همون دوستی دچار بشی که حتی 1 درصد هم احتمال نمی داد نادال بر جوکر پیروز بشه.
درود به دوست نازنین ، آفرییییییییییییییییییییییییییییییییییین :441::441::441::441:

PowerVu
06-24-2013, 03:45 PM
پس چرا بازیشون شرو نشد؟؟؟؟
فدرر مثل اینکه بازیش شرو شده.!!

مسابقه راجر فدرر در حال حاضر به صورت رایگان از کانال ابوظبی AD Sports 1 و AD Sports Extra واقع در دو ماهـواره «بَـدر» و «نایـل‌ست» در حال پخش است.

لطفاً برای اطلاع از فهرست بلند کانال‌‎های پوشش دهنده ویمبلدون به تاپیک

پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2013 ویمبلدون

در ایـــن (http://tennistalkers.com/forumdisplay.php?f=1125) بخش مراجعه بفرمایید. در پست شماره 3 این تاپیک، کانال‌ها به همراه فرکانس مربوط به آن‌ها درج شده‌اند.

Najmeh5576
06-24-2013, 03:54 PM
من نامردم به هركسي كه مي گه فدرر قهرمانه اگه قهرمان شد 20000 تومن ندم.

چه پيشنهاد خوبي
پول توپم جور شد!
مسابقه فينال كي و چه ساعتي هست؟
؛)

Sorou$h
06-24-2013, 06:26 PM
راجرفدرر بعد از برد امروز در ویمبلدون - هنوز شگفت انگیز است- هنوز خیلی مخصوص است (ویمبلدون) بازی دوباره درکورت مرکزی کاملا لذت بخش بود- دور اول مهمی برای من بود - من نمیدانم چقدر بهتر توانسته ام بازی کنم-معمولا من وقتی که به ویمبلدون میاییم درزمان مناسب به پیک (نقطه اوج) میرسم. امیدوارم دوباره مشابه دفعات قبل باشد. با تشکر از آقای علیپور عزیز.

davidbeckham
06-24-2013, 06:40 PM
دارسیس واسه من ادم شده:3t1:
تا حالا معلوم نبود کدوم گوری بوده

davidbeckham
06-24-2013, 06:52 PM
نادال بااین وضع بهتره ویمبدون رو کلا بی خیال شه

sooshians_8919
06-24-2013, 07:25 PM
من شنیده بودم تو گرنداسلمها طوری قرعه کشی می کنن که 4 نفر اول دو به دو در دو طرف سید قرار بگیرن. اما الان 3 نفر یه طرفن! دوستان توضیح میدین؟؟
و اینکه چرا این گرنداسلم فاصلش نسبت به استرالیا تا رولند اینقدر کمتره؟؟

davidbeckham
06-24-2013, 07:30 PM
الکی حالم از ویمبلدون بهم نمیخوره
بخاطر اشغالهایی مثل دارسیس و روسول هستش

davidbeckham
06-24-2013, 07:31 PM
تا تونی نادال باشه وضع به همین منواله
نادال هنوز بلد نیست سرویس بزنه

Aryan
06-24-2013, 08:04 PM
و حماسه ای دیگر برای رافا
این بار باخت در راند 1 :434::434:

davidbeckham
06-24-2013, 08:05 PM
خسته نباشی تونی نادال
تف به هیکل دارسیس اگه بازیهای بعدی اینجوری بازی نکنه
لعنت به ویمبلدون:3t1:

ahas69
06-24-2013, 08:06 PM
نادال رسما خسته نباشه

zhako
خداحافظی نادال باویمبلدون.اوه.طرفدارهای نادال فعلا هیس[/SIZE]

sooshians_8919
اولین شگفتی مسابقات رقم خورد!

MRF
06-24-2013, 08:08 PM

اگه نادال بتونه تو ویمبلدون حتی فقط یک ست فقط یک ست بگیره من بهمه نادالی ها نفری بیست میلیون تومان میدم که سال بعد برن از نزدیک ویمبلدون بازیها رو ببینن :254::254::254:

zhako
06-24-2013, 08:12 PM
خداحافظ ناداللللللللللللللللللللل

S.I.N.A
تا تونی نادال باشه وضع به همین منواله
نادال هنوز بلد نیست سرویس بزنه
درود خشایار جان
اتفاقا تو این بازی خیلی خوب سرویس میزد
ارورهای نادال در این بازی بالا بود

archikam
با درود به همگی. با توجه به نتیجه ای که امشب برای نادال رقم خورد از تمامی کاربرای سایت تقاضا دارم مراعات حال هوادارای نادال رو بکنن. حداقل امشب رو. با سپاس از همگی

ahas69
06-24-2013, 08:13 PM
حالا فردا میاد میگه مصدوم بود:242:

Aryan
06-24-2013, 08:16 PM

خب دیگه راجر میتونه نیمه نهایی و به احتمال زیاد ببینه :251: :251:
کامان راجر!!! کامان نواک !!!

Behr@d
06-24-2013, 08:17 PM
تبریک میگم . به تمام دوستان هیتر و متنفر از نادال این حماسه رو تبریک میگم . دارسیس امروز بهترین بازی عمرش رو انجام داد ، دقیقا همزمان با وقتی که نادال بدترین بازی عمرش رو انجام داد . به دارسیس تبریک میگم و امیدوارم در ادامه بهتر عمل کنه نه مثل روسول سال قبل دور بعد 3-0 بشه .

اما در مورد رافا ... امروز بدترین روز ورزشی تاریخ نادال بود ... زانو باهاش یاری نکرد ، به هیچ وجه ... اما ... باز هم درود بر تو که با زانوی ترک خورده و لنگ لنگان تا آخر جنگیدی و تا آخرش تسلیم نشدی و دست به کار ناشایستی نزدی ... درود بر تو ... امیدوارم در تورنمنت های آینده بهتر ببینمت ... تو اینقدر امسال موفقیت داشتی که ما با حذفت در راند اول بهت پشت نکنیم .

ویمبلدون امسال هم خیلی زود در همینجا برای من تمام شد ... حتی خیلی زودتر از سال قبل ...

و در آخر چه خوش گفت بوریس بکر : Two Championship Points For Steve Darcis

havzhin
06-24-2013, 08:21 PM
این چی بود الان؟ رافا چرا اینطوری بازی کرد
من فقط ست سوم رو دیدم که واقعا دارسیس عالی بازی کرد هم تکنیک عالی و هم باهوش در حد رنک10 بازی میکرد ولی نادال اصلا اون نادال که میشناختم نبود که جونش در میرفت یه پونت میداد
بازی که ست سوم دیدم برد هرچند نادال اصلا خوب نبود ولی برد نارسیس دلیلش فقط بد بودن نادال نبود بلکه خوده نارسیس هم عالی بازی کرد

برد فدرر که هم عالی بوده فقط 5گیم به حرفیش داده

کسی جایی میشناسه که هایلایت بازیها برای دانلود بزاره؟برای دیدن مثل یوتیوب نه بلکه لینک دانلود داشته باشه

zhako
06-24-2013, 08:22 PM
نادال خیلی مغرورشده بود.خوب به سرش اومد:251::254::254:

pegi.rafa
06-24-2013, 08:23 PM
تبریک میگم . به تمام دوستان هیتر و متنفر از نادال این حماسه رو تبریک میگم . دارسیس امروز بهترین بازی عمرش رو انجام داد ، دقیقا همزمان با وقتی که نادال بدترین بازی عمرش رو انجام داد . به دارسیس تبریک میگم و امیدوارم در ادامه بهتر عمل کنه نه مثل روسول سال قبل دور بعد 3-0 بشه .

اما در مورد رافا ... امروز بدترین روز ورزشی تاریخ نادال بود ... زانو باهاش یاری نکرد ، به هیچ وجه ... اما ... باز هم درود بر تو که با زانوی ترک خورده و لنگ لنگان تا آخر جنگیدی و تا آخرش تسلیم نشدی و دست به کار ناشایستی نزدی ... درود بر تو ... امیدوارم در تورنمنت های آینده بهتر ببینمت ... تو اینقدر امسال موفقیت داشتی که ما با حذفت در راند اول بهت پشت نکنیم .

ویمبلدون امسال هم خیلی زود در همینجا برای من تمام شد ... حتی خیلی زودتر از سال قبل ...

مرسی از پست خوبت بهراد جان به نظر من هم اون برد از نوله تو گرند می ارزید به صدتا باخت تو ویمبلدون،رافا امسال به اندازه کافی شادمون کرده ما هم بسیار ازش ممنونیم:583:

rojhin
06-24-2013, 08:23 PM
خیلی جالبه 49 نفر دارن در حال حاضر از این تاپیک بازدید میکنن . فعلا در مورد بازیها و نادال حرف نمیزنم و به نظرم بهترین کامنت از آن دوست گلم archikam بوده و بهتره حداقل امشبو روی اعصاب دوستان نادالی راه نریم چون حداقل ما راجریها تو استرالیای امسال و جوکریها تو رولند گاروس این احساس تلخ رو در کردن . پس بهتره امشب با دوستامون مهربونتر باشیم .
عاشقتم استاد سوئیسی ، عاشقتم جنتلمن تمام نشدنی ، دوستت دارم اسطوره بی نظیرم .

Ahoura
06-24-2013, 08:27 PM
It 's Party Time #Fedfans:434:

Darcis last week in s'Hertogenbosh lost to Bohli in the qualies

اینجاست که نادالی ها باید بگن :

THIS is why sport is worth watching

fum_com
06-24-2013, 08:30 PM

مرسی از پست خوبت بهراد جان به نظر من هم اون برد از نوله تو گرند می ارزید به صدتا باخت تو ویمبلدون،رافا امسال به اندازه کافی شادمون کرده ما هم بسیار ازش ممنونیم:583:

آفرین بچه ها,به شما میگن یه طرفداره واقعی!:441::441::441::441::441::441:
زنده باد نادال و طرفداراش!:655:

pourya RF
06-24-2013, 08:39 PM
طرفدارای فدرر میتونن یه نفس راحت بکشن :434: :655::396:

saeedsafaee
06-24-2013, 08:41 PM
الان خیلی لحظات سختی دارم. از چند طرف بدنم دارم میسوزم. شکست غیر منتظره اونم تو این مرحله خیلی سخت و تلخه. بدترین تورنمنت تاریخ تتنیس بود. این همه لحظه شماری برا ویمبلی امسال روز اول این ضد حال. تف تو این تورنمنت

king of spin
06-24-2013, 08:43 PM
نميدونم چي بگم وضع روحي خودم داغونه اينم ديگه.......کلا خيلي جالبه هفته اول ويمبلدون فک کنم نادال طلسم ميشه. نه استيو دارسيس بلکه ضعيف تر از اونم بود نادالو امروز ميبردبکهند بدون استثنا ضعيف و مبتديانه. سرويس فقط در حد رد کردن فورهند اروراشم که زياد بود فوت ورک در حد تنيس ايران ودوباره نشانه هايي از مصدوميت که من شک دارم بهش واقعا اگر مصدومي نيا و با اعصاب خودت و ميليون ها فن بازي نکن اگرم مصدوم نيسي که درست باختو قبول کن ديگه واقعا شورشو درآورده دور اول تا حالا نباخته بود که اينم به لطف ويمبي به دست اومد واسه من ک ويمبي تموم شد فقط اميدوارم که يو اس اپن اين جور نشه تو تمام لحظات حساس بازي امتيازاي مهمو از دست داد و ............من الگوي ورزشيم هميشه رافا بوده با بردا و باختاش اشک ريختم و ... برام لحظات فراموش نشدني رو رقم زده در مورد مربي بگم که نادال پتانسيل زدن سرويس خوبو نداره هر چند که عمو توني يک ريال ارزش نداره مربيگريش

Mahrooz RF
06-24-2013, 08:48 PM
مصاحبه جالب سیمون درباره بازیکنان تور مردان: لینک (http://translate.google.com/translate?hl=en&ie=UTF8&prev=_t&sl=auto&tl=en&u=http://www.lejdd.fr/Sport/Tennis/Actualite/Gilles-Simon-Le-plus-respecte-c-est-Nadal-615139)

و همچنین پیش بینی کارشناسان شبکه ESPN درباره ویمبلدون

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/17625314381942979944.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/17625314381942979944.jpg (http://www.tennis-image.com/images/17625314381942979944.jpg)

فعلا که نظر 2تا از این به اصطلاح کارشناسا به طرز فوق فجیعی به باد هوا رفت. اگه اینا کارشناسن، فکر کنم تو سایت خودمون حداقل 10تا پروفسور داریم.

beeroz
06-24-2013, 08:52 PM
به نوبه خودم خیلی متاثر شدم که یه فداله دیگه زود از دست رفت :182:
نادال نباید اون همه تورنومنت خاک و بازی میکرد اشتباه پارسال و تکرار کرد و نباید هاله رو انصراف میداد کاملا ناآماده به نظر میرسید امیدوارم مصدوم نشده باشه حیفه واقعا

sahand
06-24-2013, 08:54 PM
من شنیده بودم تو گرنداسلمها طوری قرعه کشی می کنن که 4 نفر اول دو به دو در دو طرف سید قرار بگیرن. اما الان 3 نفر یه طرفن! دوستان توضیح میدین؟؟
و اینکه چرا این گرنداسلم فاصلش نسبت به استرالیا تا رولند اینقدر کمتره؟؟
نه تنها در گرند اسلمها بلکه در همه تورنمنتها 4 نفر اول دو به دو میوفتند.ولی مسئله اینجاست که نادال سید 4 نیست و سیده 5 هستش و فرر سید 4 هست بنابراین نواک و فرر یک سمت و ماری و فدرر سمت دیگه هستند.در مورد فاصله هم من نمی دونم ولی یه دلیل اصلیش حتما آب و هواست.تو سه گرند نیمه دوم سال همین طوریش همش در حال بارون اومدنه و هوا خیلی سرده پس قاعدتا تو زمستون باید همش شاهد برف باشیم و هوای زیر 0 بنابراین همش تو تابستونه.
من یک پستی از بهراد عزیز دیدم که باعث تعجبم شد.البته هیچ شکی ندارم که برداشت من اشتباه بوده و بهراد هم البته مشخصا وقتی این پست رو می داده به این موضوع فکر نکرده چون بهراد برای خودش ذوب شده ایه:443::655::441:ولی به هر حال سوالیم رو می پرسم.بهراد گفت که موفقیتهای اخیر نادال در حدی زیاد بوده که با باخت در راند1 بهش پشت نمی کنیم.پس اگه تورنمتهای قبل همه رو خراب کرده بود و در ادامه باز هم خراب می کرد پشت می کردید به نادال؟قطعا اینطور نیست و منم مطمئنم فقط بخاطر اشتباه در نوشتن این ابهام در ذهن من به وجود اومده:443:مرسی از شما طرفداران خصوصا بهراد که همیشه پشت تنیسور مورد علاقتون هستنید
:583:

mehdi_juve
06-24-2013, 08:56 PM
سلام.بازی راجر خیلی جالب بود.یک از لحظات باحال بازی ضربه ای بود که راجر از بالای سر ویکتور ... توپ رو انداخت و اونم با نزدیک 2 متر قد هر کاری کرد نتونست توپو بزنه.خیلی این صحنه قشنگ بود.راجر به نظر عزمشو برای ویمبلدون امسال بدجوری جزم کرده.باید دید چی پیش می اد.اندی ماری هم بر طبق پیش بینی بازی کرد و برد. ماریا شاراپوا ست اول خوب نبود اما کلا خودشو پیدا کرد و برد.نکته مثبت آزرنکا بود که خوشبختانه با وجود مصدومیتی که براش پیش اومد تونست بازی رو ببره.آزرنکا یکی از بازیکنهای مورد علاقه منه و اصلا دوست ندارم حداقل تا رسیدن به نیمه نهائی و بازی با ماریا حذف بشه.فکر کنم اگر ماری و فدرر به نیمه نهائی برسند با آمادگی که ازشون دیدم بازی خیلی حساس و قشنگی رو شاهد باشیم..استن هم که ست اول فعلا گند زده.در مورد بازی نادال هم به احترام هواداران نادال که میدونم خیلی ناراحتند صحبتی نمیکنم.فقط میگم بازی برد و باخت داره و نادال پایان بازی خیلی خوب رفتار کرد و حتی به تماشاگران امضا داد که نشون از جنبه بالای این بازیکن بزرگ داره.فقط حیف شد .با بودنش بازیها گرمتر و جذابتر میشد.امیدوارم نواک فردا بازی اول خوب و قدرتمند ظاهر بشه.تقریبا ساعت 6 بازیش شروع میشه.بهرحال همیشه بازیهای اول میتونه دردسر ساز بشه.امیدوارم که این جام به نواک برسه.

D3ADMAN
06-24-2013, 09:03 PM
وامــــــــــــــــــوس پاسکال ماریا . چوب خدا صدا نداره . این نادال هم مارو اذیت میکنه ، عکس رُسُل رو گذاشتیم ، به دارسیس باخت :393: بازهم ویمبلدون و 1 سال دیگه صداتونو نشنوم :786::786: ی دوست نادالی میگفت مگس ، و کسی اینجا اخطار نداد . ی دوستی هم میگفت حسام .... . بازهم نادال باز فک کنم بره فصل خاک بیاد باز ، آخی ، حیوونکی زانوش درد میکنه :240::240:

تبریک میگم . به تمام دوستان هیتر و متنفر از نادال این حماسه رو تبریک میگم

زانو باهاش یاری نکرد ، به هیچ وجه ... تو اینقدر امسال موفقیت داشتی که ما با حذفت در راند اول بهت پشت نکنیم .

در ابتدا مرسی ، 2.زانو !!! حالا باختید زانو ؟؟؟ میبرید زالو ؟؟؟؟ چی میگی باو ؟؟؟ امسال هم روتون رو سفید کرد ، حماسه ی دیگر و راند 1

با عمو رُسُل رفتید خونه . بــــــــــــــــــــــــدرود

Aryan
06-24-2013, 09:08 PM
به نوبه خودم خیلی متاثر شدم که یه فداله دیگه زود از دست رفت :182:
نادال نباید اون همه تورنومنت خاک و بازی میکرد اشتباه پارسال و تکرار کرد و نباید هاله رو انصراف میداد کاملا ناآماده به نظر میرسید امیدوارم مصدوم نشده باشه حیفه واقعا

بابا فدال میخوای چیکار ؟؟؟
باز بخورن بهم هد تو هد بد تر شه ؟
خوبه باز کار روجر آسون تر شد

rojhin
06-24-2013, 09:12 PM
سلام.بازی راجر خیلی جالب بود.یک از لحظات باحال بازی ضربه ای بود که راجر از بالای سر ویکتور ... توپ رو انداخت و اونم با نزدیک 2 متر قد هر کاری کرد نتونست توپو بزنه.خیلی این صحنه قشنگ بود.راجر به نظر عزمشو برای ویمبلدون امسال بدجوری جزم کرده.باید دید چی پیش می اد.اندی ماری هم بر طبق پیش بینی بازی کرد و برد. ماریا شاراپوا ست اول خوب نبود اما کلا خودشو پیدا کرد و برد.نکته مثبت آزرنکا بود که خوشبختانه با وجود مصدومیتی که براش پیش اومد تونست بازی رو ببره.آزرنکا یکی از بازیکنهای مورد علاقه منه و اصلا دوست ندارم حداقل تا رسیدن به نیمه نهائی و بازی با ماریا حذف بشه.فکر کنم اگر ماری و فدرر به نیمه نهائی برسند با آمادگی که ازشون دیدم بازی خیلی حساس و قشنگی رو شاهد باشیم.دل پوترو کمی به مشکل خورده و نمیدونم بالاخره برد یا نه.استن هم که ست اول فعلا گند زده.در مورد بازی نادال هم به احترام هواداران نادال که میدونم خیلی ناراحتند صحبتی نمیکنم.فقط میگم بازی برد و باخت داره و نادال پایان بازی خیلی خوب رفتار کرد و حتی به تماشاگران امضا داد که نشون از جنبه بالای این بازیکن بزرگ داره.فقط حیف شد .با بودنش بازیها گرمتر و جذابتر میشد.امیدوارم نواک فردا بازی اول خوب و قدرتمند ظاهر بشه.تقریبا ساعت 6 بازیش شروع میشه.بهرحال همیشه بازیهای اول میتونه دردسر ساز بشه.امیدوارم که این جام به نواک برسه.
دوست عزیز در مورد کدوم تورنمنت و کدوم دلپوترو حرف میزنی خوان اصلا امروز بازی نداشته ، دلپوترو تازه فردا اولین بازیشو ساعت 16:30 تو کورت 1 انجام میده . البته ببخشید که اینجوری گفتم ولی این امکان هم وجود داره که شما یک روز از ما جلوتر زندگی میکنی .:434::434::434:

hoomanjian
06-24-2013, 09:21 PM
يعني واقعا نمي دونم چي بگم. با اعصاب ادم بازي ميشه. خدا وكيلي يعني هرچي تنيسور عجيب و غريبه مي خوره به نادال . ادم از الين مي سوزه كه اين دارسيس عوضي همين دور بعد حذف مي شه. بكنداي دان دلاينش رو ديديد . اين بابا اگه همه بازيهاش اينطوري بود تا الان بتيد 10-12 گرند اسلم برده باشه.يعني مي خوام سرمو بكوبم به ديوار . يه مشت تنيسور مچل خوردن به هم . بعدش ببين اين نادال نا اماده كه اميدوار بودم مثل 2010 بازي به بازي اماده بشه مي خوره به اين يارو كه ديگه همه كاري كرد و همه جور امتيازي گرفت

peRFect
06-24-2013, 09:24 PM
انشالا امسال راجر قهرمان میشه....

mehdi_juve
06-24-2013, 09:30 PM
دوست عزیز در مورد کدوم تورنمنت و کدوم دلپوترو حرف میزنی خوان اصلا امروز بازی نداشته ، دلپوترو تازه فردا اولین بازیشو ساعت 16:30 تو کورت 1 انجام میده . البته ببخشید که اینجوری گفتم ولی این امکان هم وجود داره که شما یک روز از ما جلوتر زندگی میکنی .:434::434::434:

حالا ما یه اشتباهی کردیم.اذیت نکن دیگه.راستش داشت یه بازیو نتیجه اش رو نشون میداد . من سریع رد شدم فکر کردم اسمش دل پوتروه.خودمم تعجب کردم. چون اون توی طرف نواکه .ولی معذرت میخواهم بابت اشتباهم.ویرایش هم کردم. البته من یکروز جلوتر بازیها رو میبینم:443:.چون برای من فقط بازی نواکه که مهمه و بس.

D3ADMAN
06-24-2013, 09:32 PM
ی دوستی به من گفت دیگه تی تی نمیام ، دیگه تنیس نمیبینم (از هوادارای نادال) گفت : انتظار حذف نداشتم ، گفتم : جای تعجبه ، پارسال چیکار کردید ، گفت : راند 2 حذف شدیم . گفتم : پس نباید انتظار بیشتر از اینو داشته باشی ، ناداله دیگه ، اینجا هم خاک نیست که ، چمنه . جوری گفت انگار پارسال 12 بار ویمبلدون را فتح کرد . چه انتظارایی دارند دوستان ، لوکاس رُسُل کم بود رده 103 ، دارسیس رده 100 و اندی هم اضافه شد . ای روزگار ، بد عدالت رو برقرار میکنی . بیچاره ها داغون شدن :434: :254: :251:

Mohammad_Joulaei
خب من هم از این شکست نادال متاثر شدم.
کارشناس بی بی سی فارسی به تجدید مصدومیت نادال اشاره کرد و گفت که از ابتدای بازی سعی کرد که به پای چپش فشار نیاره.و حتی همین رسانه صحنه ای رو نشون داد که از درد پاش لنگان لنگان یه لحظه راه رفت.

در کنفرانس بعد از بازی دقیقا حرفایی زد که بعد از باختش توی استرالیا اپن به داوید فرر .راجب مصدومیتش اصلا صحبت نکرد و گفت باید راجب بازی خوب دارسیس صحبت کرد.البته گفت به زودی به رقابتا برمیگرده.

فک کنم بازم سناریوی سال 2012 براش تکرار شه و برا رولند 2014 خط و نشون بکشه!!

Behr@d
وامــــــــــــــــــوس پاسکال ماریا . چوب خدا صدا نداره . این نادال هم مارو اذیت میکنه ، عکس رُسُل رو گذاشتیم ، به دارسیس باخت :393: بازهم ویمبلدون و 1 سال دیگه صداتونو نشنوم :786::786: ی دوست نادالی میگفت مگس ، و کسی اینجا اخطار نداد . ی دوستی هم میگفت حسام .... . بازهم نادال باز فک کنم بره فصل خاک بیاد باز ، آخی ، حیوونکی زانوش درد میکنه :240::240:

در ابتدا مرسی ، 2.زانو !!! حالا باختید زانو ؟؟؟ میبرید زالو ؟؟؟؟ چی میگی باو ؟؟؟ امسال هم روتون رو سفید کرد ، حماسه ی دیگر و راند 1

با عمو رُسُل رفتید خونه . بــــــــــــــــــــــــدرود

نمیخواستم هیچی بگم و میخواستم سکوت کنم . اما ... حسام با این حرفت شخصیتت رو خوب نشون دادی ... درود بر شرفت

D3ADMAN
06-24-2013, 09:37 PM
نمیخواستم هیچی بگم و میخواستم سکوت کنم . اما ... حسام با این حرفت شخصیتت رو خوب نشون دادی ... درود بر شرفت

شما هم شخصیتت رو در سمی فینال رولند گاروس نشون دادی . خوب ببین سمی فینال رولند گاروس ، نه راند 1 و 2 . شما میای چت باکس میگی مگس و توهین به من میکنی با شخصیتی ؟؟؟

Mahdi Naji
06-24-2013, 09:42 PM
دوستان نادالی و هواداران پر و پا قرصش واقعا متاسف شدم.:243:اصلا نمی دونم چی باید بگم و چون تا حالا این احساس رو نداشتم اصلا احساس شما رو درک نمی کنم ولی میدونم که احساس چرت و دیوانه کننده ایه.نادال امروز متاسفانه با بدن و روحیه ای نه چندان جالب بازی کرد.ویمبی خاطره ای تلخ برای خودش و دوست دارانشه.به هر حال خیلی زود غافلگیر شدم اصلا فکرش رو نمی کردم.
راجر هم راهش هموار تر شد.ولی دوستان نادالی انشا ا... سال دیگه نادال بهتر بازی میکنه و در ویمبی با برد در بازی ها امتیاز میگیره.:443:
در مورد نواک و راجر و برادر اندی هم باید بدونیم که هیچ چیزی در ویمبی امسال با باخت زود رافا قابل پیش بینی نیست و باید منتظر باشیم:379:

Behr@d
06-24-2013, 09:43 PM
شما هم شخصیتت رو در سمی فینال رولند گاروس نشون دادی . خوب ببین سمی فینال رولند گاروس ، نه راند 1 و 2 . شما میای چت باکس میگی مگس و توهین به من میکنی با شخصیتی ؟؟؟

آره بگو حسام جان ... من بعد سمی رولند به تو چی گفتم ؟؟؟؟ مگس ؟؟؟ من مگس از دهنم در اومد ؟؟؟ من زر میزنی گفتم تا به حال به کسی ؟؟؟ اگه گفته باشم خدا جواب من رو بده .

D3ADMAN
06-24-2013, 09:47 PM
آره بگو حسام جان ... من بعد سمی رولند به تو چی گفتم ؟؟؟؟ مگس ؟؟؟ من مگس از دهنم در اومد ؟؟؟ من زر میزنی گفتم تا به حال به کسی ؟؟؟ اگه گفته باشم خدا جواب من رو بده .

آرشیو چت باکس ، دوستانی شاهد بودند که حتی بعضی از دوستان من رو به خارج شدن از سایت یاری کردند و من حتی هیچ توهینی به شما نکردم . زود هم یادتون میره بهراد جان ، فرداش هم علی (john) چت باکس رو دید و دید چه کسانی توهین کردند به شخصه بنده . پس خواهشن مظلوم نمایی نکنید و در مورد شخصیت سخن وری نکنید

Behr@d
06-24-2013, 09:50 PM
[QUOTE=D3ADMAN;86131]
آرشیو چت باکس ، دوستانی شاهد بودند که حتی بعضی از دوستان من رو به خارج شدن از سایت یاری کردند و من حتی هیچ توهینی به شما نکردم . زود هم یادتون میره بهراد جان ، فرداش هم علی (john) چت باکس رو دید و دید چه کسانی توهین کردند به شخصه بنده . پس خواهشن مظلوم نمایی نکنید و در مورد شخصیت سخن وری نکنید[/QUOTE

به چه زبانی بگم که من هیچ توهینی نکردم ؟؟؟؟ بعد از این هر چی دیگه هم بگی دیگه جوابت رو نمیدم ، چون در این صورت ... ( اگه بگم بن میشم ) .

Nima88
06-24-2013, 09:58 PM
حرفی واسه گفتن نیست ، دستامون بالاست ، تبریک به همه هیتر ها و تسلیت به دوستداران رافا.
زنده باد نادال:866: .
اونقدر خوشحالی به ما دادی که طاقت روزای تلخم داشته باشیم

roger 4 ever
06-24-2013, 10:07 PM
تنیس یک باره دیگه نشون داد که واقعا غیر قابل پیش بینیه...بازی جالبی بود که جاوی نکات خیلی جالبیم بود...به نظرم این نکات به دو دسته تقسیم میشن:... 1- نکات فاجعه باره بازی نادال...2- نکات خارق العاده بازیه دارسیس...به نظرم پرداختن به نکات خارق العاده بازی دارسیس خیلی جذاب تر میتونه باشه...هر چند به شدت این احتمال می ره که دارسیس هم همچون روسول یک جرقه ی مقطعی باشه اما در عین حال روشنایی های بازی دارسیس امروز به حدی بود که به هیچ وجه نمی شه بهش نپرداخت:

1-نت پوینت ؛ نت پوینت و باز هم نت پوینت...دارسیس امروز به قدری لبه ی تور خونسرد ؛ با تجربه و کم نقص ظاهر شد که گویا 70% عمرش و لب تور زندگی کرده...مادامی که دارسیس لب تور می اومد عرصه بر رافا از قبل تنگ تر و تنگر تر می شد...علی رغم تکرار های بسیار عجیب بود که چرا رافا هیچ گونه استراتژی برای لب تور اومدن دارسیس نداشت...

2-اسلایس در حد اسلایس های فدرر...حتی به جرات می شه گفت در چند صحنه بهترین اسلایس های فدرر هم مجبور به خم اوردن سرشون جلوی اسلایس های دارسیس شدن...حقیقتا اسلایس های امروز دارسیس بهترین نمونه برای آموزش کامل این نوع ضربه در تنیس به همه ی جهانیان بود...

3-استراتژی عالی...به نظر من دارسیس برای تک تک لحظات ؛ ضربه ها و حرکات درون زمینش طرح و برنامه ی قبلی داشت...کاملا مشخص بود که قبل از بازی با خودش فکر می کرده که می تونه رافا رو ببره...اوج استراتژی دارسیس ست سوم بود...جایی که بعد از بریک ؛ روی سرو های نادال خیلی به خودش زحمت نمی داد و به ذخیره ی نیروی خودش پرداخت تا در سرو های خودش با حداکثر توان ظاهر بشه...چون کاملا معلوم بود با این شرایط نادال توانایی بریک کردن دارسیس رو در شرایطی که دارسیس در حداکثر توان خودش باشه ؛ نداره...

یه نکته دیگه هم دیدم بهش اشاره می کنم...بعضی از دوستان اشاراتی به مصدومیت زانوی رافا کردن که به نظرم توهین به شعور میلیون ها طرفدار تنیس در سراسر جهانه...انچه که امروز در زمین بازی دیده شد فقط و تنها فقط ضعف مفرط رافا در همه ی ابعاد فنی ورزش تنیس بود...به نظرم مساله ی رافا و ویمبلدون رو در این سالها باید از لحاظ فنی بررسی کرد نه جنبه ی دیگه ای...مطمئنا قبول این مساله که رافا به طور کاملا تصادفی دقیقا در راند های ابتدایی ویمبلدون مصدومیت زانوش شدت میگیره ؛ مسالیه که حتما خود طرفداران متعصب رافا هم نمیتونن قبولش کنن...

در هر صورت با این نتیجه و استایلی که من امروز از راجر در زمین دیدم ؛ به نظرم شرایط ویمبی به کلی متفاوت خواهد شد...به امید ادامه ی این روزهای جذاب تا انتهای ویمبلدون...

havzhin
06-24-2013, 10:15 PM
تمام بازیکنهایی که جلوی یه بازیکن بزرگ قرار میگرین انگیزشون چندبرابر هست برای نشون دادن خودشون و این یه چیز طبیعیه
من تا حالا بازی دارسیس رو ندیده بودم ولی اگه این بازی که امروز کرد همینجوری ادامه بده بدون شک خیلی میتونه خودشو بالا بکشه چون واقعا نشون داد قابلیتهای زیادی داره و بازیش در حد سید 135 نبود و با این بازی راحت میتونه توی 20تای اول جهان باشه

ولی در مورد نادال با اینکه چندجا نشون داد توی پاش درد داره ولی بنظر من مشکل این نبود و کسی که یه هفته پیش رولند گاروس رو برده و بعد اونم استراحت کرده نمیتونه دلیلی باختش مصدومیت باشه بلکه مشکلش اماده نبودن واسه بازی روی چمن بود و یه مقدار غرور بعد از برن رولندگاروس
شاید بزرگترین اشتباهش نرفتن به هاله بود حتی اگه اونجا میباخت اینجا اینجوری نمیشد براش

ولی یه مطلب در مورد تونی نادال اینکه به نظر منم وقتشه که رافا مربیش رو عوض کنه چون تونی دیگه چیزی نداره که بخواد به رافا بده و باید کسی رو بیاره که بتونه روی ضعفهاش کار کنه
ولی اینم باید نظر داشت این رافا دستپروده تونی نادال هست و اگه به اینجا رسیده تونی اونو به اینجا رسونده

رافا نمیتونه کاری که فدرر کرد رو بکنه یعنی بدون مربی کار کنه ولی خوده توی باید اینو بفهمه که وقتشه یه اوم جدید باید با رافا کار کنه که از یکبعدی بودن در بیاد و فقط سلطان خاک نباشه

مهران
06-24-2013, 10:31 PM
Come On Roger
Come On...Lets Gooo
Come On Oldman
اسطوره ي دوست داشتنيه من:866:

sspol
06-24-2013, 10:37 PM
همون انتظاری که از نادال داشتم اتفاق افتاد

واقعا روی چمن ضعیف هستش

هر چند معتقدم اگر دو دور اول و دوم رو میبرد با از بین رفتن چمن و تغییر شکل زمین شانس بهتری داشت

ehsann
06-24-2013, 10:41 PM
نتیجه غیر قابل هضمی بود.ولی رافا اینقدر ما رو خوشحال کرده که این نتایج ضعیف زیاد به چشم نیاد.به امید روزهای بهتر

viva rafa
06-24-2013, 10:59 PM
تبریک به بازی خوب دارسیس
رافا اصلا نتونسته بود خودشو با شرایط چمن وفق بده اگه هم مصدوم بوده نباید اصلا شرکت میکرده
دیگه زانو و نمیدونم کمر و این حرفا بهانست
بازی رافا مثل این بود که بار اولش هست داره رو چمن بازی میکنه

mehdi_juve
06-24-2013, 11:11 PM
یه نکته جالب الان ad sport نشون داد.توی یک قسمت زمین (زمین شماره 1) نادال ، آزرنکا ، استن و حریف ازرنکا ، هیوئیت همگی زمین خوردند .جالبه .از بین اینها آزرنکا به شدت مصدوم شد و از شدت درد گریه اش گرفته بود.نمیدونم دلیلش چی بود. اما اینکه همه توی همونجا زمین میخوردند عجیب بود.در ضمن استن هم باخت تا روز اول با شکست تیپسارویچ(که به باختنش عادت کردیم) ، استن و نادال روز بدی باشه.

Ahoura
06-24-2013, 11:11 PM
Game, Set, Match Hewitt:bandari:

, t 32 is not a steady closer, but that was great:655:

و در آخـــر :

مـسـتـقـیـم:gh2::t2:
http://www.tennis-image.com/images/95570640228944003344.jpg

Mahrooz RF
06-24-2013, 11:43 PM
خیلی جالبه. نادال باخته، ولی تو نظرسنجی داره بهش اضافه میشه :379::facepalm::379: تا فعلا که شد 16 :facepalm:

Maani
06-24-2013, 11:45 PM
به قول عمو خشي توني نادال بره غاز بچرونه :434:

saRAfa
06-24-2013, 11:52 PM
بازی خیلی عجیبی بود.روز بد نادال و روز خوب حریفش!!!!
ولی نتایج عالی فصل رس تلخی این باختم کم می کنه.من حاضرم رافا این طوری ببازه تل هفت ماه نبینمش:866:
فقط آرزو می کنم مصدومیتش تشدید نشه وگرنه دوباره سال کسل کننده ای برا ما طرفدارانش میشه.:243:

مهران
06-24-2013, 11:54 PM
خیلی جالبه. نادال باخته، ولی تو نظرسنجی داره بهش اضافه میشه :379::facepalm::379: تا فعلا که شد 16 :facepalm:
به اين ميگن خردمندي!

.RF
06-25-2013, 12:02 AM
رافا خوب نبود ولی انصافا حریفش عالی بود.اسلایس هاش خیلی خوب و به موقع بود در حد دوران اوج راجر. کراس کورت و داون د لاین رو دقیق میزد به جورایی نسخه اگرسیو شده سودرلینگ 2009 بود با بکهند یک دستی البته.:441:

javi
06-25-2013, 12:05 AM
:227::

Mahmoud RF
06-25-2013, 12:21 AM
تنیس یک باره دیگه نشون داد که واقعا غیر قابل پیش بینیه...بازی جالبی بود که جاوی نکات خیلی جالبیم بود...به نظرم این نکات به دو دسته تقسیم میشن:... 1- نکات فاجعه باره بازی نادال...2- نکات خارق العاده بازیه دارسیس...به نظرم پرداختن به نکات خارق العاده بازی دارسیس خیلی جذاب تر میتونه باشه...هر چند به شدت این احتمال می ره که دارسیس هم همچون روسول یک جرقه ی مقطعی باشه اما در عین حال روشنایی های بازی دارسیس امروز به حدی بود که به هیچ وجه نمی شه بهش نپرداخت:

1-نت پوینت ؛ نت پوینت و باز هم نت پوینت...دارسیس امروز به قدری لبه ی تور خونسرد ؛ با تجربه و کم نقص ظاهر شد که گویا 70% عمرش و لب تور زندگی کرده...مادامی که دارسیس لب تور می اومد عرصه بر رافا از قبل تنگ تر و تنگر تر می شد...علی رغم تکرار های بسیار عجیب بود که چرا رافا هیچ گونه استراتژی برای لب تور اومدن دارسیس نداشت...

2-اسلایس در حد اسلایس های فدرر...حتی به جرات می شه گفت در چند صحنه بهترین اسلایس های فدرر هم مجبور به خم اوردن سرشون جلوی اسلایس های دارسیس شدن...حقیقتا اسلایس های امروز دارسیس بهترین نمونه برای آموزش کامل این نوع ضربه در تنیس به همه ی جهانیان بود...

3-استراتژی عالی...به نظر من دارسیس برای تک تک لحظات ؛ ضربه ها و حرکات درون زمینش طرح و برنامه ی قبلی داشت...کاملا مشخص بود که قبل از بازی با خودش فکر می کرده که می تونه رافا رو ببره...اوج استراتژی دارسیس ست سوم بود...جایی که بعد از بریک ؛ روی سرو های نادال خیلی به خودش زحمت نمی داد و به ذخیره ی نیروی خودش پرداخت تا در سرو های خودش با حداکثر توان ظاهر بشه...چون کاملا معلوم بود با این شرایط نادال توانایی بریک کردن دارسیس رو در شرایطی که دارسیس در حداکثر توان خودش باشه ؛ نداره...

یه نکته دیگه هم دیدم بهش اشاره می کنم...بعضی از دوستان اشاراتی به مصدومیت زانوی رافا کردن که به نظرم توهین به شعور میلیون ها طرفدار تنیس در سراسر جهانه...انچه که امروز در زمین بازی دیده شد فقط و تنها فقط ضعف مفرط رافا در همه ی ابعاد فنی ورزش تنیس بود...به نظرم مساله ی رافا و ویمبلدون رو در این سالها باید از لحاظ فنی بررسی کرد نه جنبه ی دیگه ای...مطمئنا قبول این مساله که رافا به طور کاملا تصادفی دقیقا در راند های ابتدایی ویمبلدون مصدومیت زانوش شدت میگیره ؛ مسالیه که حتما خود طرفداران متعصب رافا هم نمیتونن قبولش کنن...

در هر صورت با این نتیجه و استایلی که من امروز از راجر در زمین دیدم ؛ به نظرم شرایط ویمبی به کلی متفاوت خواهد شد...به امید ادامه ی این روزهای جذاب تا انتهای ویمبلدون...
تحلیلت عالی بود،مرسی:441:

federerostooore
06-25-2013, 12:48 AM
سلام دوستان عزیز من 5 ساله مسابقات تنیس دنبال میکنم امروزم به دنیای تنیس تالکرز اومدم طرفدار دو اتیشه راجرم.

mspayam
06-25-2013, 12:51 AM
خیلی حیف شد. من هم دوست داشتم شاهد یه فدال دیگه باشیم.

federerostooore
06-25-2013, 12:53 AM
ای بابا انقد نادال نکوبید بابا درک کنید بیچاره مصدومه ه با همین مصدومیت رفته گرندو این همه جام گرفته ه
پارسال که دور دوم امسال که دور اول نادال جان دیگه سال بعد شرکت نکن بیشتر ابرتو نریز دور.

mjrs
06-25-2013, 01:18 AM
اسلایس کراس کورت :655:

هفته اول ویمبلدون جایی برای سُرسُره بازی و مونبالینگ نیست! :583:

saeedsafaee
06-25-2013, 01:58 AM
AFTER RAFA NOW JUST SUBINE

rojhin
06-25-2013, 06:28 AM
ی دوستی به من گفت دیگه تی تی نمیام ، دیگه تنیس نمیبینم (از هوادارای نادال) گفت : انتظار حذف نداشتم ، گفتم : جای تعجبه ، پارسال چیکار کردید ، گفت : راند 2 حذف شدیم . گفتم : پس نباید انتظار بیشتر از اینو داشته باشی ، ناداله دیگه ، اینجا هم خاک نیست که ، چمنه . جوری گفت انگار پارسال 12 بار ویمبلدون را فتح کرد . چه انتظارایی دارند دوستان ، لوکاس رُسُل کم بود رده 103 ، دارسیس رده 100 و اندی هم اضافه شد . ای روزگار ، بد عدالت رو برقرار میکنی . بیچاره ها داغون شدن :434: :254: :251:
حسام جان اون عدد 100 و اندی دقیقا یکصد و سی و پنج می باشد . :254::254::251::251:

davidbeckham
06-25-2013, 06:31 AM
نادال بدون مربی باشه بهتره تا تونی مربیش باشه

Nadal.N1
06-25-2013, 06:42 AM
اسلایس کراس کورت :655:

هفته اول ویمبلدون جایی برای سُرسُره بازی و مونبالینگ نیست! :583:

زياد شعر نگو!

Nadal.N1
06-25-2013, 06:58 AM
نادال باخت فداي سرش
تورنمنت برا من تمام شد تا بازيهاي سمي و فينال.
دوستان كارشناس دليلشو گفتم
مهمترينش هم شركت نكردن تو هاله بود تا خودشو هماهنگ كنه

عده اي از عقده اي ها و متنفرها ها و دل چركين ها هم خوشحال باشن
انگار بعد گذشت ٢ هفته ناراحتي هاي بعد باخت سمي تو وجودشون هست.

دور اول باختيم تمام شد رفت
به اميد تورنمنت هاي آينده
نميشه كه هميشه همه بازيها رو برد و قهرمان شد
بازي برد و باخت داره

واموس رافا

Nikoo
06-25-2013, 07:50 AM
رافا بد بود بد بازی کرد ولی باخت رافا اصن مهم نیست اینکه هنوز عقده های رولندو دارین خالی میکنین مهمه و اینکه چغغغغدر بهبعضیا فشار اومده اخه تا این حد!!!!این کامنتهایی که با فونت بزرگ میزارین یا مثلا به قول خودتون دارین کل کل میکنین که کل کل نیستو توهین! که نادال نمیخونه ما میخونیم مارو میخاین ناراحت کنین ؟ که چی؟ متاسفم که چهرتون ملوم شد.الان خوشحالی؟

rojhin
06-25-2013, 08:02 AM
رافا بد بود بد بازی کرد ولی باخت رافا اصن مهم نیست اینکه هنوز عقده های رولندو دارین خالی میکنین مهمه و اینکه چغغغغدر بهبعضیا فشار اومده اخه تا این حد!!!!این کامنتهایی که با فونت بزرگ میزارین یا مثلا به قول خودتون دارین کل کل میکنین که کل کل نیستو توهین! که نادال نمیخونه ما میخونیم مارو میخاین ناراحت کنین ؟ که چی؟ متاسفم که چهرتون ملوم شد.الان خوشحالی؟

:786: :786: :786: :786: :786: :786: :254::254::254::254::251::251::251:

D3ADMAN
06-25-2013, 08:10 AM

:283::283::283::283::283::ps3::ps3::ps3::ps3::689::689::689::689::788::788::788::788: چی میگه ؟؟؟ چیشده ؟؟؟ باو نادال زانوش درد میکرد دیگه ، زانوش نزاشت ببره . شما هنوز توهین برات معنی نشده ، توهین تو سمی فینال رولند گاروس معنی میشه ، کاری که نادالی ها کردند تو چت باکس . برخی از دوستان هم که اینجا فعالیت قوی دارند ، در اخلاق و رفتار دیگران نیز دخالت میکنند ، که باعث شرمساری است ، که کسی رو که تاحالا از نزدیک ندیدند ، در موردش بحث و جدال میکنند . این هم هوش سرشار دوستان رو نشون میده . آورین روژیــــــــــــــــــــــــن :434: به کمپین هیترها پیوستی :441::441::441::441::441: در پایان هم وامــــــــــــــــــــــــوس رافــــــــــــا ، ببخشید ، پاسکال ماریا :gh1::gh2::behi:

D3ADMAN
06-25-2013, 08:27 AM
ی عزیز دیگری هم میگفت (از دوست داران نادال پیش از آغاز ویمبلدون) : ما مث فصل پیش نمیشیم دیگه ، راند 2 حذف نمیشیم . با درود خدمت این عزیز ، من امروز فهمیدم شما یک پیش گوی بزرگ هستی ، کاملآ درست گفتی ، دیگه راند 2 حذف نشدید . راند 1 حذف شدید . مرسی از پیش گوییت پسر :254: :254: :254: :sqs::cool2::behi:

Mahdi Naji
06-25-2013, 08:42 AM
اگه کسی از ویمبی بدش میاد و میگه تور چرتیه وطرفدار ناداله.خب کاملا عادیه.ویمبلدون برای رافا مثل رولند برای راجره.درسته یک گرنده ولی خوب محبوبیتی برای نادالی ها نداره.
خشایار جان در یکی از پست هات خوندم که گفتی چون افرادی مثل دارسیس و روسل رو داره از ویمبی بدت میاد.به هر حال هر کس یک نظری داره اما راند اول در ویمبی به همراه راند دو برای همه به خصوص نادال سخت تره. و همونطور که میدونی با گذشت زمان دور بیس لاین چمن هاش کلا از بین میره و کلا هم چمن ها مرغوبیت خودش رو از دست میده و نادال بهتر بازی میکنه و چون افراد اماتور در راند یک به نادال میخورن همه ی توانشون رو میزارن و نادال هم اگه یک کم زانو درد یا از لحاظ روحی خراب باشه.خیلی خیلی براش سخت میشه.هر چه قدر چمن ها بیشتر از بین رفته باشن نادال درش بهتر بازی میکنه ول نباید این همه تور رس بازی میکرد و هاله رو هم انصراف میداد و درد زانو هم کمک کرد که ببازه.
حالا که شده دیگه ناراحت شدن دردی رو دوا نمی کنهَ

Alireza Murray
06-25-2013, 09:14 AM
ویمبلدون :866:
دارسیس :655:
http://media.zenfs.com/en_US/Sports/AP_Tennis/201306241320480524780-p5.jpg

:434::434:

pouriya.alex
06-25-2013, 09:23 AM
It's not a sport of losses,” said Nadal. “Nobody remembers the losses. People remember the victories. And I don't want to remember that loss.”

بنده خدا نمیدونه یه تنیس تاکرزیم هست که توش باختا بیشتر بیاد میمونه...

روی اعصاب هم راه نرید!

سپاس فراوان از هواداران نادال که پس از باخت راجر در رولند خیلی هوای ما رو داشتن:583: الانم راجریا سعی در جبران دارن. اگه طرفدارای نوله هم همکاری کنن ممنون میشیم و جو ازین حالت بچه بازی درمیاد (ببخشید این تعبیرو بکار بردم ولی صفحات اخیر حاکی از همینه).

vahid nadal
06-25-2013, 09:34 AM
سلام دوستان. من ی طرفدار پروپاقرص نادالم. از باخت دیروزش هم خیلی ناراحت شدم. ولی همیشه میگم مهم نیست طرفدار کی باشی،مهم اینه ک اگه تنیسور مورد علاقت از الان تا آخر عمرت بازی هاشو باخت بازم سرتو بالا بگیری و بگی من طرفدارشم و بهش توهین نکنی. من الان میگم عاشقتم رافا و خواهم بود.
واموس رافا

D3ADMAN
06-25-2013, 09:38 AM
http://upload7.ir/images/96720981228562917775.jpg

نـــــــــــــوله فرموده : برای همدردی با نادال ، امروز حذف خواهم شد . یا راند 1 یا 2 . تو این 2تا راند یکیش حذف خواهم شد . تصمیم جدی فعلآ نگرفته

It's not a sport of losses,” said Nadal. “Nobody remembers the losses. People remember the victories. And I don't want to remember that loss.”

بنده خدا نمیدونه یه تنیس تاکرزیم هست که توش باختا بیشتر بیاد میمونه...

روی اعصاب هم راه نرید!

سپاس فراوان از هواداران نادال که پس از باخت راجر در رولند خیلی هوای ما رو داشتن:583: الانم راجریا سعی در جبران دارن. اگه طرفدارای نوله هم همکاری کنن ممنون میشیم و جو ازین حالت بچه بازی درمیاد (ببخشید این تعبیرو بکار بردم ولی صفحات اخیر حاکی از همینه).

کدوم جکوویچی ، فدرر حذف شد اینجا هواتونو نداشتن ؟؟؟ این حالت بچه بازی نیست ، اگر هم هست نظر شخصی شماست . کل کل باید باشه . هر انسانی باید کودک درونش رو حفظ کنه . راند 1 حذف شدن ، کار بزرگی است

davidbeckham
06-25-2013, 09:46 AM
نوواک هم از ویمبلدون بدش میاد:583:

rezaomo
06-25-2013, 09:47 AM
الکی حالم از ویمبلدون بهم نمیخوره
بخاطر اشغالهایی مثل دارسیس و روسول هستش

دوست عزيز ، پديده هاي تنيس از دل چنين مسابقات بزرگي بيرون مي آيند و نامشون بر سر زبانها مي افته ، چند بازيكن در دنيا داريم كه چنين بك هند اسلايس هايي بزنند ، چند بازيكن داريم كه چنين فورهندهاي پر قدرتي بزنند ، اگر دارسيس برد ، مثل روسول فقط سرويس نزد ، چرا مي گيد ، نادال بد بازي كرد ، چرا نمي گيد دارسيس عالي بازي كرد ،

davidbeckham
06-25-2013, 09:47 AM
راستی نوواک مگه تو یو اس اوپن فدررو شکست نداده؟
با یکی شرط بستم
مطمئن بودم نوله برده فدررو تو یو اس اوپن
ولی طرف همیچن مطمئن بود من به شک افتادم

davidbeckham
06-25-2013, 09:49 AM
دوست عزيز ، پديده هاي تنيس از دل چنين مسابقات بزرگي بيرون مي آيند و نامشون بر سر زبانها مي افته ، چند بازيكن در دنيا داريم كه چنين بك هند اسلايس هايي بزنند ، چند بازيكن داريم كه چنين فورهندهاي پر قدرتي بزنند ، اگر دارسيس برد ، مثل روسول فقط سرويس نزد ، چرا مي گيد ، نادال بد بازي كرد ، چرا نمي گيد دارسيس عالي بازي كرد ،

مطمئن باش دارسیس دو مرحله دیگه حذفه
دیگه هم اسمی ازش نخواهید شنید
مثل روسول

king of spin
06-25-2013, 09:51 AM
یادمه برا فینال یو اس 2010 چندین ساعت نخوابیدم بارون میومد و بازی قطع میشد شد به فرداش و ...فقط توی اون تورنومنت بود که نادال عالی سرویس میزد و هجومی بازی میکرد برخلاف سالهای قبل بینظیر سرویس میزد وتا فینالم ستی از دست نداد.ولی........دور دوم ویمبی 2005 به گیلز مولر باخت و حذف شد ویمبی 2006 دور دوم بعد از از دست دادن دو ست در 5 ست بازی رو از رابرت کندریک امریکایی که رنکش فک کنم بیش از 200 بود برد ویمبی 2007 اون بازی معروف دور سوم با سودرلینگ که 5 سته شد و دور چهارم با یوژنی ویمبی 2010 دور دوم و سوم دو بازی 5 سته به ترتیب با هاسه و پتشنر داشت ویمبی 2012 دقیقا یادمه دور اول با بلوچی نادال فوق العاده بد بود ولی بلوچی بدتر اون دور دوم که به رسل باخت و امسال که دیگه........همه این نشون دهنده ضعیف بودن نادال در هفته اول ویمبیه دلیلشم واضحه هفته دوم چمنای بیس لاین کم میشه و بونس توپا و سرعتشون و همچنین نادال خیلی راحت تر میتونه پشت بیس حرکت کنه.نکته ای که همیشه تعجب میکردم ازش دراپ شاتای ناداله...تقریبا سالی 7 .8 تا میزنه اونم شاید شانسی بگیره نمیدونم چه تمایلی به نزدن دراپ شات داره بازی روی تورشم ک تو چمن خیلی مهمه و دیروز میتونست به کمکش بیاد تو این چند سال هیچ پیشرفتی نکرده دیروز سرعت بیشتر توپا و کمتر بلند شدن اونا خیلی نادالو اذیت میکرد و وقتی میدید بکهنداش به راحتی به ارور تبدیل میشه به جای این که اینساید اوت کنه باید رو اسلایس تمرکز میکرد همین باعث شد که روی 2 تا تای برک چند دو سه تا پوینت راحتو از دست بده.واقعا تعجب میکنم اگه اشتباه نکنم 4 گیم او سرو نادال تو ست اول همگی چندین فرصت برک پوینت برا دارسیس به وجود اوردکه اون نتونست استفاده کنه تا این که گیم یازدهم بلاخره برک کرد و ...سرویس تا این حد ضعیف اونم تو چمن که عنصر اصلیه متاسفانه بازی نادال یکنواخته و توی تمامی سطوح یه سبک از بازی رو میخاد ارائه بده تونی نادالم اگر چیزی بلد باشه محدود شده به خاک رس و بس نادال سبکشو عوض نکنه فک نکنم دیگه شانسی برا گرفتن ویمبی و یو اس اپن داشته باشه و استرالیا هم بستگی به شانسش داره دیگه......خلاصه بزرگترین شکستش توی گرند اسلم از نظر من ربطی به خوب بون دارسیس نداشت و بیش از قبل ضعف نادال رو تو هفته اول ویمبی ثابت کرد دارسیس هم رسلی دیگر خواهد شد.........

Nima88
06-25-2013, 09:52 AM
با یکی شرط بستم
2 بار برده ، یکی سمی 2010 ، یکیم سمی 2011 همون ریترن معروف نواک و باقی قضایا

king of spin
06-25-2013, 09:56 AM
با یکی شرط بستم

چرا خشی جون برده 2007, 2008, 2009, راجر نواکو برد که دو تاش سمی بود و 2007 فینال و 2010 و 2011 نواک راجرو تو 2 تا بازی 5 سته برد که 2011 راجر دو تا مچ پوینت رو سرو خودش از دست داد وقتی که بازی 5-3 به نفع راجر بود

Pouya
06-25-2013, 10:20 AM
یکی از پرحادثه ترین روز اول های ویمبلدون سال های اخیر رو شاهد بودیم. یه مروری داشته باشیم به نتایج :

فدرر در یه بازی ساده ، مفرح و در بعضی امتیاز ها تمرینی، 3-0 ویکتور هانسکو رو شکست داد. فدرر با انگیزه نشون داد و فورهندش بهتر از قبل بود. خوب هم حرکت می کرد تو زمین. امیدوارم تورنمنت خوبی باشه ولی همونطور که در پست قبلی هم گفتم امسال بهتره مرحله به مرحله پیش بریم.:001_smile: بازی بعدی به این راحتی نیست ولی بعیده ست بدیم. امیدوارم راجر مقتدر ظاهر شه ما رو امیدوار نگه داره.:866::655::583:

در جالب ترین بازی دیروز هم دارسیس با بازی شجاعانه و متنوع خودش موفق شد نادال رو برای اولین بار در راند 1 گرنداسلم شکست بده. من احتمال می دادم که نادال در دور 4 به هیوئیت یا ایزنر ببازه و قبلش اصلا فکر نمی کردم. پارسال که نادال به رسل باخت ، با اینکه خیلی خوب بازی نکرد ولی خیلی جاها مخصوصا اواخر بازی زورش به رسل نرسید. اما امسال واقعا بد بازی کرد. مخصوصا بکهند. بکهندی که در خاک خیلی خوب بود. دارسیس واقعا عالی اسلایس می زد و از معدود بازی هایی بود که اسلایس نادال رو با مشکل مواجه می کرد. این باخت نادال روحی هم بود ولی نمیشه از بازی عالی دارسیس تقدیر نکرد. مطمئنا نادال در نیمه دوم سال و بعد از فصل خاک، شرایطش متفاوتش هست و مثل گذشته شلنس بالایی برای کسب گرند در غیر از خاک نداره اما نمیشه با یک باخت نسخه ش رو پیچید و گفت نادال دیگه تموم شده و دیگه جز خاک هیچ شانسی نداره و ... . متاسفانه خیلی ها علاقه دارن زود نتیجه گیری کنن و با یه برد و یه باخت بازیکن رو به عرش یا فرش ببرن. قبل باخت به رسل : ویمبی قهرمانیم و کلا به 17-18 گرند می رسیم. بعد باخت به رسل : دیگه گرند نمی بریم. بعد ادامه مصدومیت ها : دیگه کلا جام نمی بریم. بعد باخت تو مونت کارلو : رولند به نوله میبازیم. بعد برد نوله تو سمی رولند : 20 تا گرند می گیریم حداقل . بعد این باخت : نادال تمام شد. و ... (راجری ها هم چنین تفکری دارن بعضا راجع به نادال) تنیس ورزشی نیست که بشه ازین پیش بینی ها کرد و نادال هم اینقدر توانایی داره که روحیه ش رو بازیابی کنه برای ادامه فصل. از نظر من هر نتیجه در ویمبی می گرفت برای یو اس اپن شانس خیلی کمی داشت ولی اینکه سوار موج بشیم و دوران نادال رو در خارج از خاک ، کلا تمام شده بدونیم اشتباهه. نادال تا همین جا فصل فوق العاده ای داشته و زیر سوال بردنش با یه باخت - هرچقدرم باخت بدی باشه - درست نیست. به طرفداران نادال توصیه می کنم که نیمه پر لیوان رو نگاه کنید. فرض کنید نادال در رولند سمی حذف میشد و اینجا هم تا مراحل بالا میومد ولی قهرمان نمیشد که خیلی هم غیر منطقی نبود. قطعا حالت فعلی ازون بهتره، تلخیش هم تا چند وقت دیگه از بین میره...

ماری هم راحت بازیش رو برد. قبل قرعه گفتم تنها بازیکنی از بیگ 4 که حتما به سمی می رسه اندی هست. اندی خیلی راحت با بازکن های خارج از بیگ 4 بازی می کنه و از 2011 تو گرند فقط به اینها باخته (خاک بحثش جداس...). جو هم تونست گوفی بدبخت و بدشانس رو شکست بده. بازی دور بعدش با گولبیس جالب خواهد بود. از سایر بازیکن هایی هم که برام مهمه ، ایزنر و یانوویچ و پق بدون سختی پیروز شدن. یانوویچ کمتر از همیشه ارور داد و ایزنر هم دو تایبرک زد تو رگ:434:

اما مهم ترین بازی دیروز برای من بازی هیوئیت و واورینکا بود. مطمئن بودم که بازی خوب شروع میشه و از 3 ست اول، 2 ست رو ما می بریم. اما در ادامه ش تردید داشتم که خوشبختانه با تجربه بالای هیوئیت اون باخت های مسخره 5 ستی تکرار نشد. یادش بخیر یه زمانی سلطان ست 5 بودیم.:182: ریترن های هیوئیت در خیلی از گیم ها سروهای سنگین استن رو به راحتی خنثی می کرد و عامل اصلی برک کردن بود. ریترن هایی که رو بیس لاین فرود میومد فلج کننده بود. ریترن آغاسی وار گیم آخر هم خیلی حال داد.:655: سرویس هنوز خیلی ایراد داره. دیروز با اینکه درصد سرو 1 خوب بود ولی اونقدر که باید ازش استفاده نشد. سرو 2 بهتر بود. اسلایس مث همیشه خوب بود و خیلی جاها در نبرد اسلایس ها برتر بودیم. مهم ترین چیزی که تو ذوق میزد بالا پایین ها و عدم ثبات بود مخصوصا اوایل ست 2 . خیلی رو اعصاب بودی دیشب:866: لب تور هم اصلا در سطح انتظارم نبود. امیدوارم با بازی های دوبل بهتر بشه، بهش نیاز داریم. این بازی رو به هیچ عنوان شگفتی نمی دونم. بوکی ها هم پیش بینی بازی نزدیکی رو کرده بودن و دلیل اینکه شانس استن رو بیشتر دونسته بودن رنکینگ دو تنیسور بوده وگرنه تواناهایی این دو در چمن قابل قیاس نیست. بازی هم خیلی نزدیک بود به نظرم و نتیجه 3-0 نشون دهنده اتفاقات کل بازی نیست. واورینکا واقعا پیشرفت کرده و دیگه ازون ارور های مسخره پشت هم خبری نیست. روجیه ش خیلی بهتر از قبله و با اینکه ازش خوشم نمیاد باید اعتراف کنم در ادامه سال حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. هرچند هنوز کامل به اعصابش مسلط نیست و با خیلی از کامان های لیتون بهم می ریخت. بازی بعدیمون ازین سخت تره چون حریف ضعیف تره و احتمالا بازی در کورت های اصلی نیست. هیوئیت همیشه و بخصوص در این سالها مقابل بازیکن های بهتر و در کورت های اصلی، خیلی با انگیزه تر بازی کرده حتی اگه بازی رو باخته. به هر حال امیدوارم بازی بعدی به مشکل نخوریم ولی باختی هم فدا سرت. عشقی بازی می کنی، مام عشقی نگاه می کنیم.:866: 3-0 هم ببازی، همون تک امتیازهای عجیب، لاب ها، ریترن ها و دایو والی ها و دراپ والی ها کافی هست. جایگاه هیوئیت در تاریخ تنیس همونیه که الان هست با چند برد و 100 باخت تغییری نمی کنه. در لیست 100 نفر برتر open era که پارسال منتشر شد در کل 63 بود و در بین مردان هم 35-40 اگه اشتباه نکنم. حدش هم همینه، مطمئنا اگه این همه مصدوم نمیشد وضعش بهتر بود ولی اینم جزئی انکار نشدنی از ورزش قهرمانی هست.
تماشاگران استرالیایی هم مثل همیشه عالی بودن.:655: به امید موفقیت در بازی بعدی.:583:

Lleyton Hewitt: "I’m proud of myself. I loved the support out there, every minute of it. People ask me when I’m going to retire, but honestly why would you want to retire when you have support like that? It’s the biggest adrenalin rush I could possibly have."

پ.ن. : اوه! یه چیزی یادم رفت بپرسم. قبل شروع بازی ها راجع به یکی از دوست داشتنی ترین مچاپ ها برای من صحبت می کردید. نادال در برابر واورینکا. واقعا لذت می برم از بازی این دو در مقابل هم.:655: کی هست بازیشون؟ دور 4؟ هر موقع بود قبلش به من بگید میخوام ببینم.:sps:

پ.ن. 2 : از رفتار خود نادال، مانی و نیما88 عزیز هم تقدیر میشه.:583:

Behr@d
06-25-2013, 10:25 AM
:283::283::283::283::283::ps3::ps3::ps3::ps3::689::689::689::689::788::788::788::788: چی میگه ؟؟؟ چیشده ؟؟؟ باو نادال زانوش درد میکرد دیگه ، زانوش نزاشت ببره . شما هنوز توهین برات معنی نشده ، توهین تو سمی فینال رولند گاروس معنی میشه ، کاری که نادالی ها کردند تو چت باکس . برخی از دوستان هم که اینجا فعالیت قوی دارند ، در اخلاق و رفتار دیگران نیز دخالت میکنند ، که باعث شرمساری است ، که کسی رو که تاحالا از نزدیک ندیدند ، در موردش بحث و جدال میکنند . این هم هوش سرشار دوستان رو نشون میده . آورین روژیــــــــــــــــــــــــن :434: به کمپین هیترها پیوستی :441::441::441::441::441: در پایان هم وامــــــــــــــــــــــــوس رافــــــــــــا ، ببخشید ، پاسکال ماریا :gh1::gh2::behi:

هـــــــــــ هـــــــــــــــ هــــــــــــــ ... جدیدا داری مثل نواک با مزه میشی حسام ... اینقدر نمک ریخت و پاش نکن ...

Sorou$h
06-25-2013, 10:38 AM
شوک عظیم درویمبلدون! رافائل نادال حذف شده است توسط استیو دارسیس بلژیکی بارنکینگ 135 بانتایج 4-6/7.6/6-7 این اولین بار است که نادال اسپانیائی در دور اول گراند اسلم شکست میخورد-----بنظرمن این بازی نشان داد که هیچوقت یک بازیکن همیشه نمیتواند آن بالاهاباشد - استیو دارسیس درکورت چمن بسیار بسیار خطرناک میباشد و اصلا نباید به رنکینگ او نگاه کرد- دقیقا بخاطر دارم 3سال قبل او در تورنمنت چمن هرتوژن بوش هلند بعنوان کوالیفایر تمام حریفان را از سر راه برداشت و تا فینال امد و این مورد مشروط به این است که روزخوب دارسیس باشدکه امروز چنین بود و نادال بهیچ وجه ریتم خود را نتوانست پیداکند و از اول تا آخر این دارسیس بودکه هجوم برد- نادال درکنفرانس مطبوعاتی گفت:اصلا درباره آسیب زانو سوال نکنید چون 4بار قبلا پاسخ داده ام و همچنین به دارسیس تبریک گفت و به خبرنگاران گفت ببینیم تا آخر فصل چه پیش میاید-و میتوان گفت امروز روز فدرر هم بود چون او چندین بار درباره قرعه سخت صحبت کرده بود . با تشکر از آقای علیپور عزیز.

Sorou$h
06-25-2013, 10:42 AM
دوستان یک نکته جالب در مورد قرعه نواک جوکوویچ در ویمبلدون این است که 4 تنیسوری که در 4 مسترز مختلف نواک رو امسال شکست دادن در طرف قرعه نوله هستند. دلپوترو در ایندین ولز. تامی هاس در میامی. دیمیتروف در مادرید و بردیچ در رم.

BABAK
06-25-2013, 10:44 AM
زنده باد استیو زنده باد :866:

http://tennis-image.com/images/39794582533466499695.jpg

SHIR FarHad
06-25-2013, 10:56 AM
ابرو هیات رو بردی که ...:788:

http://www.tennis-image.com/images/06392458575185601186.jpg

viva rafa
06-25-2013, 11:45 AM
من فکر میکنم ارتباطی به مربی نداره

وقتی یه جا نادال میاد عالی سرویس میزنه هجومی بازی میکنه سبک و نتیجه میگیره یعنی اینکه مربیش رو این چیزا باهاش کار کرده که داره خودشو نشون میده ولی وقتی یه جا دیگه همه اینا افتضاح میشه مربوط به خودش هست
خودش لابد تمرکز نداره خودش مقصره
اره اگه کلا هیچوقت نمیدیدیم که سرویس خوب بزنه یا ویژگی های دیگش رو خوب انجام بده اونوقت مقصر مربی هست ولی وقتی یه جا عالی انجام میده یه جا افتضاح ایم به نظر من مربوط به نوسان خودش هست که نمیتونه فرمش رو حفظ کنه
100% تونی این مشکلات رو میبینه مگه میشه متوجه نشه تو این سطح از تنیس؟
خود نادال هم که بچه نیست میفهمه چه خبره

M∂hdi
06-25-2013, 12:08 PM
روزنامه خبرورزشی - سه‌شنبه 4 تیر 1392

[/URL]http://www.tennis-image.com/images/50375644719640743192.png (http://www.tennis-image.com/images/50375644719640743192.png) http://www.tennis-image.com/images/01493073278036244408.png (http://www.tennis-image.com/images/01493073278036244408.png)
[URL="http://www.tennis-image.com/images/72005145612807550412.png"]http://www.tennis-image.com/images/72005145612807550412.png (http://www.tennis-image.com/images/72005145612807550412.png)

در مورد جدال لفظی ویلیامز و شاراپووا، Steve Tignor مقاله ای با عنوان "Sorry Situation" (http://www.tennis.com/pro-game/2013/06/sorry-situation/48036/#.UclXQNi1ldx) در Tennis.com نوشته.

“If she wants to talk about something personal, maybe she should talk about her relationship and her boyfriend that was married and is getting a divorce and has kids.” Sharapova was referencing Serena’s coach and assumed significant other, Patrick Mouratoglou.

اگر منظور شاراپووا، پاتریک موراتوغلو بوده، که ایشون "مربی و دوست پسر boyfriend" سرینا محسوب میشن، نه همسر. اما چون در کشور عزیزمون چنین واژه ای تعریف نشده (یا علاقه ای ندارن که بشه) از همسر یا نامزد استفاده میکنن.

Mohammad
06-25-2013, 12:15 PM
با درود

به نظر من قضیه خیلی سادست، نادال شانسی برای خودش با این وضعیت زانو و همینطور قرعه سخت متصور نبود و سعی ویژه ای برای برد نکرد، به هر حال نادال یکی از بزرگترین جنگنده های ورزش هست، اگه نگیم بزرگترین، نادال کسی نیست که جلوی یه بازیکن رنک 100 و اندی وا بده، بارها دیدیم رافا جلوی نواک مثلا تو فینال یو اس 2 سال پیش که شانسش نزدیک به صفر بود، دست از جنگندگی بر نداشت، دیروز اینطور نبود.
فشار زیادی که به طبع بر روی نادال در فصل خاک میاد بر روی هیچ کس دیگه ای نیست، به هر حال بالا رفتن تا مرحله فینال این همه تورنمنت فشار مضاعفی وارد میکنه به بدنش و زانو و طبیعیه که رافا با آمادگی خوبی به ویمبلدون نرسه.
در ضمن مصدومیت حتما نتیجه در لنگان راه رفتن توی زمین نداره، به قول جیسون گودال، وقتی حس (Feel) خوبی در پا نداشته باشی اونهم برای کسی مثل رافا که فوت ورکش نقش اساسی در کیفیت بازیش داره، بقیه ارکان بازیت بهم میریزه.
به هر حال چه عده ای خوششون بیاد چه نیاد، علت اصلی باخت دیروز رافا آماده نبودن و برای بردن بازی نکردن خود رافا بود، البته اینها منکر بازی خوب استیو نیست. در نظر داشته باشید رافا نیومده بود ببازه، ولی به احتمال زیاد از فشار اوردن به خودش هم منع شده بود.
من از این باخت به اندازه باخت در مونته کارلو ناراحت نشدم، نگرانی عمده من از وضعیت آینده رافا در فصل پر فشار هاردکورت امریکاست.

Bardia
06-25-2013, 12:15 PM
یه سوال دوستان چرا بازیکن ها تو ویمبلدون انقدر لیز می خرن؟

davidbeckham
06-25-2013, 12:22 PM
روزنامه خبرورزشی - سه‌شنبه 4 تیر 1392

[/URL]http://www.tennis-image.com/images/50375644719640743192.png (http://www.tennis-image.com/images/50375644719640743192.png) http://www.tennis-image.com/images/01493073278036244408.png (http://www.tennis-image.com/images/01493073278036244408.png)
[URL="http://www.tennis-image.com/images/72005145612807550412.png"]http://www.tennis-image.com/images/72005145612807550412.png (http://www.tennis-image.com/images/72005145612807550412.png)

در مورد جدال لفظی ویلیامز و شاراپووا، Steve Tignor مقاله ای با عنوان "Sorry Situation" (http://www.tennis.com/pro-game/2013/06/sorry-situation/48036/#.UclXQNi1ldx) در Tennis.com نوشته.

“If she wants to talk about something personal, maybe she should talk about her relationship and her boyfriend that was married and is getting a divorce and has kids.” Sharapova was referencing Serena’s coach and assumed significant other, Patrick Mouratoglou.

اگر منظور شاراپووا، پاتریک موراتوغلو بوده، که ایشون "مربی و دوست پسر boyfriend" سرینا محسوب میشن، نه همسر. اما چون در کشور عزیزمون چنین واژه ای تعریف نشده (یا علاقه ای ندارن که بشه) از همسر یا نامزد استفاده میکنن.

همونطور که گفتم سرنا بدجور به ماریا حسودی میکنه
اخه یکی نیست بگه اگه ماریا رو به پارتی ها دعوت نمیکنن پس حتما تو رو دعوت میکنن:254::254:
ماریا نباید عذر خواهیشو قبول کنه
سرنا از دست ماریا عصبانی باش :350:

ویرایش : به قوانین انجمن احترام بگذارید.:583:

roger 4 ever
06-25-2013, 12:23 PM
بعضی وقت ها آدم یه سری تحلیل ها می شنوه که به قول عادل فردوسی پور مجبوره سرش و بکوبونه به میز!!!!
برای برد بازی نکردن رافا از اون تحلیل هایی بود که حقیقتا توهین مستقیم به شعور خوده رافا است و لا غیر...
بیایید و با این توجیه های سوپر حماسی و تاریخی یکی از بهترین بازیکن های تاریخ رو این گونه زیر سوال نبرید...طرفداری از یک تنیسور به این معنا نیست که از توجیه هایی در باخت ها استفاده کنیم که هوش رو از سر خوده تنیسور هم بپرونه!!!...برای برد بازی نکردن در ویمبلدون دیگه از اون حرف ها بود...شوخی نکنید با میلیون ها طرفداره تنیس لطفا...

Mohammad
06-25-2013, 12:41 PM
بعضی وقت ها آدم یه سری تحلیل ها می شنوه که به قول عادل فردوسی پور مجبوره سرش و بکوبونه به میز!!!!
برای برد بازی نکردن رافا از اون تحلیل هایی بود که حقیقتا توهین مستقیم به شعور خوده رافا است و لا غیر...
بیایید و با این توجیه های سوپر حماسی و تاریخی یکی از بهترین بازیکن های تاریخ رو این گونه زیر سوال نبرید...طرفداری از یک تنیسور به این معنا نیست که از توجیه هایی در باخت ها استفاده کنیم که هوش رو از سر خوده تنیسور هم بپرونه!!!...برای برد بازی نکردن در ویمبلدون دیگه از اون حرف ها بود...شوخی نکنید با میلیون ها طرفداره تنیس لطفا...

دوست گرامی یعنی اگه نظر بنده بر وفق مراد شما نباشه، توهین به شعورتون میشه؟ خب اگه راهی نمونده به جمله آقای فردوسی پور عمل کنید خب.

roger 4 ever
06-25-2013, 12:45 PM
دوست گرامی یعنی اگه نظر بنده بر وفق مراد شما نباشه، توهین به شعورتون میشه؟ خب اگه راهی نمونده به جمله آقای فردوسی پور عمل کنید خب.

دوست عزیزم قبل از اینکه اون اظهار نظر شما توهین به شعور من و میلیون ها بیننده ی مسابقه ی دیروز رافا با دارسیس باشه ؛ توهین مستقیم به خوده رافاست...مطمئن باشید اگر تنیسور مورد علاقه ی شما اون تحلیل شما رو مورد مطالعه قرار می داد قبل از همه جمله ی اقای فردوسی پور رو سرلوحه ی کارهای خودش قرار می داد!!! شک نکنید در این حرف...

sahand
06-25-2013, 01:40 PM
با درود

به نظر من قضیه خیلی سادست، نادال شانسی برای خودش با این وضعیت زانو و همینطور قرعه سخت متصور نبود و سعی ویژه ای برای برد نکرد، به هر حال نادال یکی از بزرگترین جنگنده های ورزش هست، اگه نگیم بزرگترین، نادال کسی نیست که جلوی یه بازیکن رنک 100 و اندی وا بده، بارها دیدیم رافا جلوی نواک مثلا تو فینال یو اس 2 سال پیش که شانسش نزدیک به صفر بود، دست از جنگندگی بر نداشت، دیروز اینطور نبود.
فشار زیادی که به طبع بر روی نادال در فصل خاک میاد بر روی هیچ کس دیگه ای نیست، به هر حال بالا رفتن تا مرحله فینال این همه تورنمنت فشار مضاعفی وارد میکنه به بدنش و زانو و طبیعیه که رافا با آمادگی خوبی به ویمبلدون نرسه.
در ضمن مصدومیت حتما نتیجه در لنگان راه رفتن توی زمین نداره، به قول جیسون گودال، وقتی حس (Feel) خوبی در پا نداشته باشی اونهم برای کسی مثل رافا که فوت ورکش نقش اساسی در کیفیت بازیش داره، بقیه ارکان بازیت بهم میریزه.
به هر حال چه عده ای خوششون بیاد چه نیاد، علت اصلی باخت دیروز رافا آماده نبودن و برای بردن بازی نکردن خود رافا بود، البته اینها منکر بازی خوب استیو نیست. در نظر داشته باشید رافا نیومده بود ببازه، ولی به احتمال زیاد از فشار اوردن به خودش هم منع شده بود.
من از این باخت به اندازه باخت در مونته کارلو ناراحت نشدم، نگرانی عمده من از وضعیت آینده رافا در فصل پر فشار هاردکورت امریکاست.
مشکل خودشو خب.میتونه این همه تورنمنت رو اینجوری بازی نکنه تا به بقیه تورنمتها برسه.نادال چون میدونه شانسش بعد خاک زیاد نیست مثل جوکو و فدرر همه توانشو میذاره برای فصل خاک که نتایج درخشان کسب کنه.هر کسی دیگری هم باشه بعد این همه فشار جونش در میاد و رافا که قدرت بدنی بالایی داره و بعد کم میاره اینو به بهترین شکل ثابت می کنه.اگر میخواد مثل بقیه در همه فصل حضور داشته باشه باید تورنمتهای میکی ماس رو کم کنه و بقیه تورنمتها هم اینقدر به خودش فشار نیاره که هم خودش هم هواداراش رو از نیمی از سال محروم کنه

mspayam
06-25-2013, 02:06 PM
با درود

درود بر شما
من هم خیلی از خوندن این بخش کامنت شما تعجب کردم. اگر نادال نمی خواست بازی کنه و مثلاً با دیدن قرعه کشی می گفت من با این قرعه کشی شانسی برای برد ندارم که 1001 راه دیگه برای بازی نکردن داشت و می تونست قبل از بازی یا مثلاً وسط بازی به هر دلیلی انصراف بده. اون هم آدمی با جنگندگی نادال که خود شما بهش اعتراف کردین. درسته که توی چمن به خوبی خاک نیست، اما هنوز هد تو هدش با فدرر و موری و نواک به نفع ناداله و بردن رولند گروس هم اعتماد به نفسش رو بالاتر برده بود.
درسته که باخت نادال کاملاً غیرمنتظره بود اما شما هم لطف کنین نادال رو یه آدم ترسو یا تنبل که جسارت یا عرضه ی بردن بازیکن های هم رده ی خودش توی این گرند اسلم رو نداشته نشون ندین. (درسته که شما از این اصطلاحات استفاده نکردین اما اون جمله ای که نوشتین همین معنی رو می ده).

Sogandabi
06-25-2013, 02:07 PM
1- در مورد نظرسنجی بی شک گزینه ی اولم راجرر بزرگ ِ ... اما اگر خدایی نکرده خدایی نکرده گوش شیطون کر این اتفاق نیفتاده من رای دومم جکوویچ خواهد بود ...

2- با اینکه نادالی نیستم ( هوادارش :دی ) اما جدا ناراحت شدم از باخت و حذفش !
تا اونجایی که یادم ِ این چند سال گذشته توی مرحله اول حذف نمی شد !!!

3- خواهران ویلیامز هم بیش از اندازه اعتماد به نفس دارن و میشه گفت همین اعتماد به نفسشون ِ که اونها رو توی مسابقات موفق می کنه اما بیش از اندازه هم خودخواه هستن !!!
منم با اون دوستمون موافقم که شاراپوآ نباید عذرخواهی اونا رو قبول کنه ....

4- چـوبله :4:

adam johnson
06-25-2013, 02:19 PM
سلام به دوستان گل تنیس تاکرز :583:

خواستم ببینم کسی مصاحبه دارسیس بعد از بازی رو نداره ؟ کل گوگل رو زیر و رو کردم نبود.

federer4ever
06-25-2013, 02:22 PM
اينجا مي خواستم به چند نكته در مورد رافا اشاره كنم . ترجيح ميدم در مورد رافا نظر ندم چون باعث ناراحتي طرفداراي رافا ميشه . رافا پتانسيل شكستن ركورد گرند راجر داره ولي اگه بخواد اينجوري برنامه ريزي كنه نميتونه رافا 27 سالشه ديگه رافا 23 ساله نيست كه بخواد تو همه ي تورنمنت با تمام قوا بازي كنه مخصوصا با توجه ب فشردگيه فصل خاك .يك بار ديگه بم ثابت شد اگه از رافا قدرت بدنيشو بگيري به هر كسي ميبازه .رافا با توجه به سبك بازيش خيلي تو اوج باشه 2 سال و اگه بخواد در ادامه هم تو همه ي تورنمنت هاي خاك قهرمان شه مثل اين فصل و فصل قبل قدرتش واسه ادامه ي فصل تحليل ميره يا مصدوم ميشه اون بارم بعد فشاري كه تو استراليا 2009 تو سمي و فينال روش اورد مصدوم شد...

Afshin
06-25-2013, 02:29 PM
به به، آقا سروش تشریف اوردن، نبودی دو هفته سروش جان :251:
مرگ من دوباره بیا بگو راجـــر شانسی نداره، دور هم بخندیم :251:

rezaomo
06-25-2013, 02:34 PM
سلام به دوستان گل تنیس تاکرز :583:

خواستم ببینم کسی مصاحبه دارسیس بعد از بازی رو نداره ؟ کل گوگل رو زیر و رو کردم نبود.

دوست عزيز اگر به يوتيوب دسترسي داري به اين لينك برو و مصاحبه را تماشا كن ،مدتش هم حدود 3 دقيقه است
http://www.youtube.com/watch?v=8FLyKCzfB10

rezaomo
06-25-2013, 02:37 PM
گزارش از BBC فارسي

بیست و چهار ساعت پس از حذف نابهنگام رافائل نادال از مسابقات تنیس ویمبلدون و در حالی که او برای مراجعه به پزشک متخصصش به بارسلون پرواز کرده، ویمبلدون همچنان در شوک این شکست است و صحبت در باره علل آن و آینده نادال به ویژه در مسابقات بر روی چمن آغاز شده است.
با این که نادال در کنفرانس مطبوعاتی خود پس از شکست حاضر نشد در باره زانویش صحبت کند و گفت نمی خواهد برای شکستش بهانه بیاورد، برای کسانی که شاهد رویاروئی او با استیو دارسی نفر یکصد و سی و پنجم جهان از بلژیک بودند، روشن بود که نفر پنجم جهان و قهرمان دوازده گرانداسلم از جمله دو ویمبلدون و هشت رولان گاروس با مشکل فیزیکی روبروست.
نادال در مسابقه روز دوشنبه خیلی کم تحرک بود و بخصوص سعی داشت که فشاری بر طرف چپ بدنش یعنی پا و زانوی چپ وارد نشود. زمانی که او نیاز به دویدن نداشت یعنی موقع سرو زدن مشکلی نداشت اما هرجا که لازم بود به سرعت جایگیرین کند کم می آورد.
اینها همه نشانه آن است که ناراحتی زانو و تاندون او مجددا بازگشته است. از همین رو او امروز صبح، سه شنبه، عازم بارسلون شد تا بار دیگر تحت معاینه و معالجه قرار گیرد.
این ناراحتی کم و بیش همواره گریبانگیر نادال بوده است. اما سال گذشته پس از شکست او در مرحله دوم ویمبلدون باعث شد که او حدود هشت ماه به استراحت و معالجه بپردازد و از مسابقات کناره بگیرد.
نادال در فوریه امسال به تور تنیس بازگشت. از آن پس او در ۹ تورنمنت شرکت کرد، در تمام آنها به فینال رسید، و در هفت تایش هم قهرمان شد از جمله برای هشتمین بار در رولان گاروس که او را تبدیل به تنها بازیکنی کرد که در یک گرانداسلم هشت بار قهرمان شده است.
اما او هرگز به صد در صد خود بازنگشت و هرگز نادال فبل از آسیب دیدگی نشد. البته این کمبود در مسابقات روی خاک رس که نادال بی رقیب است خود را نشان نداد اما در روی چمن داستان دیگری است. فشاری که در روی چمن بر پا و زانو وارد می شود قابل مقایسه با خاک رس نیست.
از آن گذشته اکثر مدعیان قهرمانی قبل از آغاز ویمبلدون، برای آماده شدن در تورنمنت های دیگری که روی چمن برگزار می شوند از جمله در هاله آلمان و کویینزکلاب لندن شرکت داشتند اما نادال ترجیح داد در اسپانیا به زانویش استراحت دهد و تنها آمادگی او برای این گرانداسلم چند جلسه تمرین در ویمبلدون و یک مسابقه نمایشی نه چندان سنگین در هرلینگهام کلاب لندن بود.
اکنون صحبت بر سر آینده نادال است. به گفته بوریس بکر قهرمان پیشین جهان شاید او مجبور شود تصمیم بگیرد که دیگر در مسابقات بر روی چمن شرکت نکند. تیم هنمن قهرمان پیشین بریتانیا هم معتقد است که نادال باید در آینده برنامه بازی های خود و تورنمنت هائی را که در آنها شرکت می کند سبک تر کند.
اما مسأله این است که نادال اگر بخواهد در رده های بالای تنیس جهان باقی بماند مجبور است در مسابقات متعددی شرکت کند و نمی تواند حضور خود را محدود به مسابقات خاک رس و چند تورنمنت روی زمین مصنوعی کند. به ویژه این که به عنوان مثال زمین ورزشگاه نیویورک که اوپن آمریکا در آنجا بازی می شود سخت تر و سفت تر از زمین چمن ویمبلدون است.
باید صبر کرد و دید که پزشکان معالج نادال در بارسلون چه نظری دارند و او برای زمان بازگشت خود به مسابقات چه تصمیمی خواهد گرفت. اما قدر مسلم این است که خروج نابهنگام او از ویمبلدون از پیچیدگی نیمه پائین جدول مسابقات ویمبلدون کم کرد.
اگر اتفاق غیر مترقبه ای رخ نمی داد که داد، می بایستی نادال در یک چهارم نهائی با راجر فدرر مدافع عنوان قهرمانی روبرو می شد. اکنون فدرر کمی راحت تر نفس می کشد چون نه تنها نادال بلکه یک حریف بالقوه دیگر یک چهارم نهائی یعنی استانیسلاو واورینکا، که او هم مثل فدرر سوئیسی است، در دور اول حذف شدند. واورینکا در مقابل لیتون هیوویت قهرمان پیشین ویمبلدون از استرالیا مغلوب شد.
حالا باز هم اگر اتفاق غیرمترقبه ای رخ ندهد، فدرر و اندی ماری قهرمان المپیک از بریتانیا در نیمه نهائی با هم روبرو می شوند و برنده شان در فینال به مصاف نوواک جوکوویچ نفر اول جهان از صربستان می رود. البته اگر بلائی که سر رافائل نادال آمد سر آنها نیاید.

Mohammad
06-25-2013, 02:39 PM
مشکل خودشو خب.میتونه این همه تورنمنت رو اینجوری بازی نکنه تا به بقیه تورنمتها برسه.نادال چون میدونه شانسش بعد خاک زیاد نیست مثل جوکو و فدرر همه توانشو میذاره برای فصل خاک که نتایج درخشان کسب کنه.هر کسی دیگری هم باشه بعد این همه فشار جونش در میاد و رافا که قدرت بدنی بالایی داره و بعد کم میاره اینو به بهترین شکل ثابت می کنه.اگر میخواد مثل بقیه در همه فصل حضور داشته باشه باید تورنمتهای میکی ماس رو کم کنه و بقیه تورنمتها هم اینقدر به خودش فشار نیاره که هم خودش هم هواداراش رو از نیمی از سال محروم کنه

مگه من گفتم مشکل شماست؟ نمیفهمم من میام یه سری حقیقت رو (از نظر خودم) میگم، یه سری جواب عجیب غریب میشنوم.
اینکه رافا به خاطر مصدومیت میبازه 100 بار برای هوادار واقعی رافا بدتر از اینکه در شرایط عادی ببازه، برای اینکه خبر بدیه و مثل پارسال میتونه یه مدت طولانی از میادین دور باشه، به هر حال چه من و شما خوشمون بیاد، چه نیاد، این یک حقیقت تلخ در مورد رافاست.

در ضمن اینکه رافا بیشتر از همه در فصل خاک بهش فشار میاد، دلیلش اینه که خب از همه بیشتر بازی میکنه و به فینال میرسه، خب معلومه بیشتر فشار میاد بهش، حساب 2 2 تا 4تاست.
امسال سال اولی در سالهای اخیر بود که رافا تورنمنتهای امریکای جنوبی رو هم شرکت کرد، وگرنه فک نمیکنم مونته کارلو و رم و مادرید میکی ماوس باشند، بارسلونا برای رافا هم حکم بازل برای فدرر رو داره. مشکل اصلی نزدیکی بیش از حد رولند گروس و ویمبلدون به هم هست.

Mohammad
06-25-2013, 02:50 PM
درود بر شما
من هم خیلی از خوندن این بخش کامنت شما تعجب کردم. اگر نادال نمی خواست بازی کنه و مثلاً با دیدن قرعه کشی می گفت من با این قرعه کشی شانسی برای برد ندارم که 1001 راه دیگه برای بازی نکردن داشت و می تونست قبل از بازی یا مثلاً وسط بازی به هر دلیلی انصراف بده. اون هم آدمی با جنگندگی نادال که خود شما بهش اعتراف کردین. درسته که توی چمن به خوبی خاک نیست، اما هنوز هد تو هدش با فدرر و موری و نواک به نفع ناداله و بردن رولند گروس هم اعتماد به نفسش رو بالاتر برده بود.
درسته که باخت نادال کاملاً غیرمنتظره بود اما شما هم لطف کنین نادال رو یه آدم ترسو یا تنبل که جسارت یا عرضه ی بردن بازیکن های هم رده ی خودش توی این گرند اسلم رو نداشته نشون ندین. (درسته که شما از این اصطلاحات استفاده نکردین اما اون جمله ای که نوشتین همین معنی رو می ده).

دوست گرامی، اینجا هیچ کسی برای ابراز نظراتش از کس دیگه که اجازه نمیگیره.
به هر حال نظر من حاصل یه عمر دنبال کردن بازیهای رافا و دونستن خصوصیات اخلاقیش و نوع تصمیم گیریش هست.
هر چند موضع از بالا به پایین جنابعالی در حرف زدن انگیزه ای برای پاسخ دادن به بنده نمیده، ولی برای روشن شدن ذهن بقیه این رو باید بگم.
اولا در اینکه مصدومیت رافا به شدت تشدید شده، شکی درش نیست، ایوان لیوبو هم رافا رو در تمرین پریروز دیده بوده و متوجه مشکل در راه رفتن نادال شده بود.
دوما نادال مسلما فک نمیکرده، استیو این سطح از بازی رو نشون بده، اومده بود که بتونه با همین شرایط بازی رو اداره کنه و ببره ولی سطح استیو دیروز خیلی بالاتر از این حرفا بود و همینطور که گفتم، احتمالا رافا حق نداشته بیشتر از یه حد به زانوش فشار بیاره. این یعنی شما برای باخت نیومدی ولی بیش از یه حد هم فشار نمیاری، کاری که فدرر درش استاد هستش، مثل بازیش مقابل سونگا در همین فرنچ اپن که فدرر هیچ حرکت ویژه ای از خودش نشون نداد برای برد.
حالا شما اسمش رو هر چی میخوای بزار.

sahand
06-25-2013, 04:09 PM
مگه من گفتم مشکل شماست؟ نمیفهمم من میام یه سری حقیقت رو (از نظر خودم) میگم، یه سری جواب عجیب غریب میشنوم.
اینکه رافا به خاطر مصدومیت میبازه 100 بار برای هوادار واقعی رافا بدتر از اینکه در شرایط عادی ببازه، برای اینکه خبر بدیه و مثل پارسال میتونه یه مدت طولانی از میادین دور باشه، به هر حال چه من و شما خوشمون بیاد، چه نیاد، این یک حقیقت تلخ در مورد رافاست.

در ضمن اینکه رافا بیشتر از همه در فصل خاک بهش فشار میاد، دلیلش اینه که خب از همه بیشتر بازی میکنه و به فینال میرسه، خب معلومه بیشتر فشار میاد بهش، حساب 2 2 تا 4تاست.
امسال سال اولی در سالهای اخیر بود که رافا تورنمنتهای امریکای جنوبی رو هم شرکت کرد، وگرنه فک نمیکنم مونته کارلو و رم و مادرید میکی ماوس باشند، بارسلونا برای رافا هم حکم بازل برای فدرر رو داره. مشکل اصلی نزدیکی بیش از حد رولند گروس و ویمبلدون به هم هست.
فک می کنم درست متوجه نشدی ممد عزیز.من میگم هر کی جای رافا هم باشه می پکه پس این یه واقعیته که نادال اگه میخواد در ادامه فصل از مصدومیت رنج نبره باید فشار بیش از اندازه تو فصل خاک رو کمش کنه ولی این کار رو نمی کنه چون تو فصل خاک میتونه امتیازهای بیشماری رو کسب کنه که کسبش تو نیمه دوم سال آسون نیست همین:434:

federer4ever
06-25-2013, 04:41 PM
وگرنه فک نمیکنم مونته کارلو و رم و مادرید میکی ماوس باشند، بارسلونا برای رافا هم حکم بازل برای فدرر رو داره. مشکل اصلی نزدیکی بیش از حد رولند گروس و ویمبلدون به هم هست.
با تو رو خدا اينطور نگو .اينو قبول كن كه نادال بعد بازگشتش خيلي خودشو تو فشار گذاشت و از قبل براش عبرت نشد.كار هر كسي نيست تو 1 سال از 16 تا فينال 15 تاشو قهرمان شه يا 4 سالو نيم ممتد شماره 1 بمونه ...بلاخره يكي بخواد يكم ازون كارا كنه يا زانوش ميتركه يا افت ميكنه بعده يه مدت . كسي نميتونه اين همه مدت تو اوج باشه ...

Sorou$h
06-25-2013, 05:03 PM
به به، آقا سروش تشریف اوردن، نبودی دو هفته سروش جان :251:
مرگ من دوباره بیا بگو راجـــر شانسی نداره، دور هم بخندیم :251:

یه جور میگی انگار راجر الان داره جام رو بالا سر میبره!!!!!!!!!!!
خودمونیم خنده هات معنی داره:434:
بزار در مورد راجر نظر ندم با اینکه مطمئنم قهرمان نمیشه. بزار روزین فعلا از دستم راحت باشه:434::434:

Aryan
06-25-2013, 06:05 PM
نادال همچنان داره در نظرسنجی بالا رای میاره
هواداران بی خبر رافا یه بار Draw بازی و در راند 2 ببینید ...
به خدا حذف شده :|

Aryan
06-25-2013, 06:08 PM
رافا بدبخت خودش تو کنفرانس خبری گفت من تمام تلاشمم کردم ببرم . از مصدومیتم حرف نزد
بد هی میاید میگید زانو.... زانو.......

Pouya
06-25-2013, 06:14 PM
در مورد باخت نادال : من که خودم نظرم رو گفتم، مکنرو(جانی مک) هم امروز نظر داد که نظرش به مکنرو(محمد) نزدیک تر بود.:D

ویرایش : در مورد قهرمان هم گفت هر 3 نفر (فدرر ، ماری و نوله) شانس خوبی دارن و الان برای نظر دادن خیلی زوده.

msh13792
06-25-2013, 06:36 PM
يادي ميكنم از يه پستي كه حدود سه سال پيش گذاشتم :

چرا دعوا میکنید خوب :434: چه بحثیه :434:
کلا از چند حالت خارج نیست :
یا رافا نمیبازه یا میبازه
اگه نباخت که خوب هیچی
اگه باخت هم چند حالت داریم :
یا مصدوم بوده یا نبوده
اگه مصدوم بوده که محمد بهمون میگه :434::443:
اگه مصدوم نبوده باز چند حال داریم:
یا روز قبلش بازی سختی داشته یا نداشته
اگه بازیش سخت بوده که باز محمد بهمون میگه :434::443:
اگه بازیش سخت نبوده ما توهم زدیم که باخته نادال :350:

لينك يادآوري : http://tennistalkers.com/showpost.php?p=40595&postcount=438

محمد من كه خيلي دوست دارم اينم گذاشتم يكم ياد گذشته كنيم :655:

Aryan
06-25-2013, 06:41 PM
يادي ميكنم از يه پستي كه حدود سه سال پيش گذاشتم :

لينك يادآوري : http://tennistalkers.com/showpost.php?p=40595&postcount=438

محمد من كه خيلي دوست دارم اينم گذاشتم يكم ياد گذشته كنيم :655:

مهرداد یعنی نتیجه میگیریم که کلا بد بازی نمیکنه رافا؟؟؟

roger 4 ever
06-25-2013, 06:50 PM
خب نتایج غیر منتظره ی ویمبلدون در همین راند اول هم گویا تمومی نداره...لورا رابسون دقایقی پیش با ارائه ی یک بازی منحصر به فرد تونست کریلنکو رو در هم بکوبه...گرچه این نتیجه روی کاغذ نتیجه ی غیر منتظره ای بود اما برای من حداقل نتیجه ای بود که انتظارش رو داشتم...از وقتی برای اولین بار بازی لورا رابسون رو دیدم مطمئن بودم که پدیده ی جدیدی در تنیس خانم ها ظهور می کنه...گرچه از تابستون گذشته روند رو به رشد این دختر کند شده بود اما امروز و با این بازی منحصر به فرد خودش ؛ نشون داد دوباره به مسیر اصلی برگشته...نکات جالبی در بازی لورا نهفته بود که البته نقاط روشنش خیلی بیشتر از نقاط تاریکش بود:

1- ایس های خارق العاده...اگر دیروز اسلایس های دارسیس به اسلایس های فدرر در چند صحنه طعنه زد به نظرم ایس های امروز لورا هم حقیقتا در چند صحنه به شدت با ایس های سرنا قابل رقابت بود...سرو های لورا پیشرفت چشم گیری داشت و این دقیقا همون نقطه ی گمشده ی بازی لورا رابسون بود که گویا باز یابی شده...

2-ریترن های خارق العاده...ریترن هایی امروز از لورا دیدیم که به هچ وجه در تنیس خانم ها با این شدت و قدرت معمول نیست...عرصه بر کریلنکو با این ریترن ها واقعا تنگ شده بود...

3-تمرکز و خونسردی فوق العاده...این هم دقیقا مساله ایه که در تنیس خانم ها با توجه به ویژگی های روحیشون به هیچ وجه معمول نیست...برای یک دختر 19 ساله این چنین خونسردی اون هم در این سطح از بازی واقعا بی نظیره...

علی رغم نقاط روشن فراوان لورا هنوز هم نقاط ضعفی داره که صد البته طبیعی هم هست...مثلا گاهی اوقات بی دلیل می ره برای نت پوینت...خب مشخصا بهترین تایم برای لب تور رفتن مادامی هست که حریف شما تحت فشار باشه و موضع دفاعی داشته باشه اما لورا در چند صحنه در رالی های معمولی اقدام به لب تور رفتن می کرد که طبیعتا با از دست دادن امتیاز هم همراه می شد...

در هر صورت عملکرد لورا رابسون حقیقتا فوق العاده بود و زنگ خطر رو برای همه ی تنیس بازان مدعی خانم دنیا به صدا در اورد که رسما باید خودشون رو اماده ی یک رقیب کاملا جدی جدید بکنن...به شخصه امیدوارم این روند برای لورا ادامه داشته باشه...به افرادی هم که نتونستن این بازی رو ببینن به شدت پیشنهاد می کنم حداقل امکان دیدن هایلایت های بازی رو از دست ندن...

پ.ن: مکنرو(جانی مک) هم امروز نظر داد که نظرش به مکنرو(محمد) نزدیک تر بود
طبیعتا بزرگان تنیس در هر نسلی سعی می کنن بعد از چنین باخت های شرم آوری هوای هم و داشته باشن و به حمایت از هم بپردازن و این هم اولین باری نیست که شاهد چنین اظهار نظرهایی هستیم...پس به هیچ وجه لزوما قابل استناد نمی تونه باشه...انچه دیشب در کورت شماره 1 اتفاق افتاد به قدری واضح بود که جنین اظهار نظرهایی نمی تونه اون و عوض بکنه...

مهران
06-25-2013, 06:50 PM
نادال همچنان داره در نظرسنجی بالا رای میاره
هواداران بی خبر رافا یه بار Draw بازی و در راند 2 ببینید ...
به خدا حذف شده :|
اين دسته از هواداران از مرحله ي ذوب شدگي رد شدن و به مرحله ي نابودي رسيدن:242::434:

msh13792
06-25-2013, 06:51 PM
مهرداد یعنی نتیجه میگیریم که کلا بد بازی نمیکنه رافا؟؟؟

من نظري ندارم :443:
قصدم فقط و فقط ياد گذشته بود

mamad
06-25-2013, 07:20 PM
کولشرایبر در بازی با دودیک retired کرد دلیلش رو میدونید ؟ اگه کسی میدونه بگه؟

PowerVu
06-25-2013, 07:35 PM
کولشرایبر در بازی با دودیک retired کرد دلیلش رو میدونید ؟ اگه کسی میدونه بگه؟

توی کنفرانس مطبوعاتی که شرکت کرد خیلی ناراحت بود. می‌گفت طی روزهای اخیر به خاطر آنفولانزا تقریبا همیشه در بستر بیماری بوده و طی بازی خیلی خسته شد و بدنش در طول بازی واقعا همراهی نمی‌کرد.

گویا طی دو روز گذشته برای این بازی فقط تونسته 45 دقیقه تمرین کنه و هیچ انرژی برای تمام کردن مسابقه براش باقی نمونده بود.

havzhin
06-25-2013, 09:08 PM
راجر توی بازی اول واقعا عالی نشون داد و در حد قهرمان بود و بنظرم رسیدن به سمی فینال با این بازی و امادگی و اعتماد به نفس اصلا براش مشکل نخواهد بود
ولی تو بازیهای اینده باید دید به اون حد از امادگی رسیده که بتونه از ماری بگذره یا نه

از اون سمت هم دلپورتو امروز خوب بود و میتونه واسه جکوویچ خیلی خطرناک باشه هرچند دلپورتو واقعا غیر قابل پیشبینی هست ثبات نداره نتایجش ولی من خیلی دوست دارم بتونه جلوی جکوویچ نمایش خوبی داشته باشه

ولی فرر فکر نمیکنم بتونه توی ویمبلدون خیلی خوب عمل کنه رقیب سرسختی برای جکوویچ و حتی دلپورتو باشه

saeedsafaee
06-25-2013, 09:55 PM
سرعت سرویس لیزیکی 120 مایل در ساعته فقط یه مایل از سرنا کمتر. ست اول 32 تا وینر داشته. ویمبلی امسال مال سابینه

saeedsafaee
06-25-2013, 09:58 PM
ببخشید از خوشحالی گاف دادم ست اول 14 تا وینر داشته

saeedsafaee
06-25-2013, 10:07 PM
مسیر لیزیکی واسه قهرمانی خیلی سخته اول با شیاوونه بعد با وسنینا بعد استوسر راند 4 با سرنا کوارتر با کربر سمی با رادوانسکا فینال با شاراپووا. خداییش سخته.

Saeid
06-25-2013, 11:20 PM
روزی که 'کوسه' نادال را خورد

ویمبلدون این بار همان روز اول همه را غافلگیر کرد. کمتر کسی پیش‌بینی می‌کرد، رافائل نادال، ۲۷ ساله که تازه دو هفته پیش قهرمان رولان گاروس فرانسه شده بود، در همان دور اول حذف شود. آن هم توسط تنیس‌بازی نه چندان سرشناس به نام استیو دارسیس بلژیکی که بزرگ‌ترین دستاورد ورزشی‌اش، شاید همین پیروزی بر نادال بوده است.

دارسیس البته پارسال در مسابقات تنیس المپیک، با بردن توماس بردیچ نشان داده بود که روی چمن، استعدادش گل می‌کند، اما این بار به محض قرعه‌کشی ۱۲۷ دوره مسابقات ویمبلدون، احتمالاً دوست و آشناهای استیو دارسیس داشتند فکر می‌کردند که این پسر چرا این‌قدر بدشانس است. لحظه‌ای هم که همراه با نادال با آن یال و کوپال وارد زمین شماره یک ویمبلدون شد، احتمالا خیلی از تماشاچی‌ها با دلسوزی داشتند به او نگاه می‌کردند.

دارسیس ۲۹ سال از خدا عمر گرفته و فقط یک بار دور دوم ویمبلدون به چشم دیده بود. دفعات پیش بی‌سر و صدا به لندن می‌آمد، یک مسابقه می‌داد از یکی در حد و اندازه خودش شکست می‌خورد و همانطوری که آمده بود، برمی‌گشت.

این بار اما اوضاع فرق می‌کرد. افتاده بود وسط معرکه. در مرکز توجه رسانه‌ها. جای پنهان شدن نبود. گذشته‌اش را بیرون کشیدند که تعریفی هم نداشت. معلوم شد نفر صد و سی و پنجم جهان است. یعنی صد و سی تا پایین تر از نادال.

با این حال بازی که شروع شد دارسیس نشان داد خودش را نباخته است. این وسط کارشناس‌های تنیس می‌گفتند نادال معمولاً مسابقات را کُند و بد شروع می‌کند و بعد موتورش روشن می‌شود. برای همین وقتی دارسیس اول مسابقه، به نادال ضرب شست نشان داد، خیلی‌ها گفتند تب تند مرد بلژیکی زود عَرق می‌کند، ولی نکرد.

موتور نادال هم روشن نشد که نشد. عاقبت کسی که پریشان و بهت‌زده از زمین شماره یک ویمبلدون خارج شد، رافائل نادال و طرفدارهایش بودند که مسابقه را سه- هیچ باختند. نتیجه‌ای که خیلی از نگاه‌ها را متوجه دارسیس کرد. موفقیتی که شاید قبلاً به خواب هم نمی‌دید. او دست‌کم برای یکی دو روز در سرخط خبرهای ورزش دنیاست.
همین دیروز چند تا از این خبرنگارهای کنجکاو انگار که با یک جزیره تازه کشف‌شده روبرو شده بودند نوشتند که این دارسیس، یک کوسه را روی شانه‌اش خالکوبی کرده است.

تا دیروز اگر این خالکوبی را به صدتا خبرنگار نشان‌می‌داد، شاید کسی توجه‌ نمی‌کرد، اما دیروز داشت به چند نفر توضیح می‌داد که چرا عکس کوسه روی تنش کشیده. توضیح داد که کلمه کوسه در انگلیسی، "Shark"، با حرف "S" شروع می‌شود مثل اسم خودش.

جدا از بحث خالکوبی، درباره تنیس هم صحبت کرد. گفت که از بس همه فکر می‌کردند که از نادال شکست می‌خورد، با خیال راحت وارد میدان شده و هرکاری دوست داشته در زمین می‌کرده است.

مثلاً به محض این که فرصت می‌کرده، می‌آمده جلوی تور و ضربه کاری را می‌زده. استیو دارسیس با این بُرد، پولی نزدیک به۵۸ هزار دلار به جیب زد. نه تنها او بلکه هرکسی که به مرحله دوم ویمبلدون امسال برسد همین پول را می‌گیرد.

تا پارسال این مبلغ حدود سی و پنج هزار دلار بود، اما با تصمیم مسئولان ویمبلدون جایزه‌ها افزایش چشمگیری نسبت به دفعات پیش داشته است. مثلاً رافائل نادال، بخت شماره پنج مسابقات، اگر بخت یارش بود و قهرمان می‌شد، حدود دو میلیون و پانصد هزار دلار می‌گرفت.

نادال با این حال بعد از این باخت به جای این که زانویش را بهانه کند، از بازی حریف تمجید کرد. گفت که پیروزی حق استیو دارسیس بوده و او هیچ بهانه‌ای برای شکست ندارد. این که قهرمان رولان گاروس در همان بازی اول ویمبلدون حذف شود، برای خیلی‌ها باورنکردنی بود.

شانزده سال پیش هم گوستاوو کوئرتن برزیلی بلایی شبیه نادال سرش آمد. بلافاصله پس از فتح اوپن فرانسه در دور اول ویمبلدون تسلیم شد. البته کمتر پیش آمده کسی بعد از قهرمانی در فرانسه بلافاصله در ویمبلدون هم اول شود.

مسئولان تنیس جهان می‌‌گویند از دو سال دیگر فاصله بین بازیهای رولان گاروس و ویمبلدون، بیشتر می شود تا تنیس‌بازها وقت استراحت بیشتری داشته باشند.

این فرصت اندک برای استراحت شاید از دلایل اصلی شکست نادال برابر دارسیس بود. استیو دارسیس حالا بعد از کنار زدن نادال، می‌خواهد بهترین روزهای زندگی‌اش را ادامه دهد. حریف بعدی او لوکاش کوبوت لهستانی است. کسی که کارنامه بهتری از دارسیس دارد، اما حالا این دارسیس است که نگاه‌ها به او خیره شده.

BBC (http://www.bbc.co.uk/persian/blogs/2013/06/130625_l51_wimbledon_nadal_darcis.shtml)

mehdi_juve
06-25-2013, 11:58 PM
نواک پس از بازی امروز :

ورزش تکامل پیدا میکنه ، مثل هر چیزی در زندگی . هر کسی سعی میکنه بهتر بشه ، بیشتر حرفه ای بشه. مخصوصا در مراحل ابتدائی گرند اسلم .اینجا تعداد زیادی بازیکن هستند که چیزی واقعا برای از دست دادن ندارند، می اند در زمین اصلی یا شماره یک ، در مقابل 10 هزار تماشاگر یا بیشتر بازی می کنند.در مقابل یکی از بازیکنان برتر ، واقعا چی برای از دست دادن دارند ؟ شما میرید و بهترین تنیستون رو بازی می کنید.افتخار بزرگی است که دوباره اینجا در زمین مرکزی جلوی این همه تماشاچی بازی کنم.این اولین بازی من در چمن در این فصل و اولین بازیم در ویمبلدون بود و من راضیم .بازی دشواری بود. فلورین مایر یک حریف بسیار خوب با انواع ضربات خوبه. نوع بازی اون برای چمن ساخته شده. این چالشهای رو بوجود اورد.هنوز مواردی هست که دوست دارم بهتر انجام بدم.میتونم بهتر سرویس بزنم. هنوز سعی میکنم ریتم خودمو پیدا کنم.

در مورد بازی دیروز نادال :

من بیشتر بازی رو تماشا کردم و فکر میکنم حریف نادال عالی بازی کرد.دارسیس با ضربه های باور نکردنی پیش اومد ، امتیازهای باورنکردنی در لحظات مهم و او شایسته پیروزی بود. میدونم مردم انتظار دارند نادال و همه بازیکنان برتر دنیا حداقل در فینال یک گرند اسلم یا هر تورنمنتی که بازی می کنند ظاهر شوند .این باعث تعجب بود که او به دارسیس باخت ، اما حریفش عالی بازی کرد.

قسمتی که خودم در ad sport دیدم رو اضافه میکنم :

" و این باخت ناراحت کننده است. مصاحبه کننده درباره اینکه نادال مثل خاک رس در چمن بازی نمیکنه و مشکل داره و ... پرسید و نواک جواب داد : من اینطور فکر نمیکنم . نادال این عنوان رو برده.سالهای پیش تا مدارج بالای این مسابقات رسیده. اما این ورزشه . شما همیشه نمی تونید پیروز باشید.

متنهای دو منبع رو با هم در یک مصاحبه جا دادم که فکر کنم بهتر شده . اما اگر اینطور فکر نمی کنید عذر منو بپذیرید.

منبع : atpworldtour.com , novakdjokovic.com

omidd
06-26-2013, 01:58 AM
نمیدونم از کجا شزوع کنم من ذو روزی سفر بودم امشب تازه رسیدم به دوسم گفتم نتیجه بازی راجرو بهم بگه دوشنبه غروب بود گفت راجر برد.3شنبه ظهر دوباره گوشیمو روشن کردم دوسم گفت نادال باختش شوک بهم وارد شدش واقعا الانم که رسیدم خونه های لایت بازیای راجرو نادالو نگاه کردم.اول در مورد نادال.نمیدونم بگم خوشحالم که باخت یا ناراحتم از شکستش اما دلیل این دو تفکرو میگم:بنظر خودم راجر اگه با نادال یکچهارم بازی میکردن راجر میبردش اما انرژی زیادی ازش میگرفتش که همین باعث شکستش در نیمه یا فینال میتونست بشه از این جهت خوشحالم نادال باخت و شرایطو واس اسطوره فراهم کرده.اما ناراحتیم بخاطر بزرگی نادال واقعا سخت تو یکیو دوس داشته باشی و وقتی میبازه دیگه واویلا میشه اعصاب داغون داغون میشه.دو هفته پیش نادال در عرش بود و الان در فرش.هرچند نادال همیشه نادال حتی اگه دور یک ببازه.اما پیروزی راجر در روزی که بازی خوبی انجام دادش واسم بسیار لذت بخش بوده امیدوارم راجر انرژی زیادی قبل نیمه از دست نده هرچند بازیای اسونی در انتظارش نیست اما راجرهو چمن دیگه.هوزم میگم راجرو ماری از پایین نیمه هستن از بالا هم نولهو خوان میرسن و اونوقت که دو بازی زیبا جذاب و حساس انتظار تنیس دوستانو یکشه.اما سخن پایانیم از همه دوسان این که بهم احترام بزارن جواب بدی رو با بدی ندن،اینکه نادال باختشو هی بیای بری رو اعصابشون حرکت اخلاقی نیست حتی اگه قبلا اونا کار خطایی انجام داده باشن من بخاطر علاقه شدیدی که به راجر دارم باشکستاش داغون میشم میدونم الان نادالیون چی میکشن.به امید یک نادال اماده قبراق در فصل هارد.

mspayam
06-26-2013, 09:22 AM
دوست گرامی، اینجا هیچ کسی برای ابراز نظراتش از کس دیگه که اجازه نمیگیره.
به هر حال نظر من حاصل یه عمر دنبال کردن بازیهای رافا و دونستن خصوصیات اخلاقیش و نوع تصمیم گیریش هست.
هر چند موضع از بالا به پایین جنابعالی در حرف زدن انگیزه ای برای پاسخ دادن به بنده نمیده، ولی برای روشن شدن ذهن بقیه این رو باید بگم.
اولا در اینکه مصدومیت رافا به شدت تشدید شده، شکی درش نیست، ایوان لیوبو هم رافا رو در تمرین پریروز دیده بوده و متوجه مشکل در راه رفتن نادال شده بود.
دوما نادال مسلما فک نمیکرده، استیو این سطح از بازی رو نشون بده، اومده بود که بتونه با همین شرایط بازی رو اداره کنه و ببره ولی سطح استیو دیروز خیلی بالاتر از این حرفا بود و همینطور که گفتم، احتمالا رافا حق نداشته بیشتر از یه حد به زانوش فشار بیاره. این یعنی شما برای باخت نیومدی ولی بیش از یه حد هم فشار نمیاری، کاری که فدرر درش استاد هستش، مثل بازیش مقابل سونگا در همین فرنچ اپن که فدرر هیچ حرکت ویژه ای از خودش نشون نداد برای برد.
حالا شما اسمش رو هر چی میخوای بزار.

محمد جان، از اونجایی که نظر مخالف من با کامنتت به هر دلیلی باعث شده که فکر کنی من موضع گیری از بالا داشتم (یا دارم) ازت رسماً عذرخواهی می کنم.:583:
خود من مخالف همچین موضع گیری هایی هستم و مطلقاً ادعای دونستن همه چیز رو هم ندارم. در مورد سواد و دانش تو هم هیچ جای شکی نیست و خود من همیشه از پست هایی که می ذاری چیز یاد می گیرم، اما من توی اون کامنت اصلاً دنبال گفتن این حرف نبودم که شما یا هر فرد دیگه ای باید برای کامنت گذاشتن از فرد خاصی اجازه بگیره.

البته هنوز هم باید بگم که شاهدی که برای ادعای اون حرفت میاری از دید من قابل قبول نیست، ولی خوب دلیلی هم نداره که همه یه جور فکر کنن و نظر همه با هم یکی باشه. شاید یه روز رافا دلیل باختش رو گفت، شاید هم اصلاً نگفت و ما این وسط چاره جز حدس و گمان نداریم.

Pouya
06-26-2013, 09:25 AM
خب روز دوم عکس روز اول شگفتی نداشت. نواک آماده نشون داد و به نظرم در فرم بهتری نسبت به پارسال قرار داره. هاس هم مثل چندوقت گذشته تورنمنت رو خوب شروع کرد. با اینکه طرفدارش نیستم ولی لذت می برم از بازیش و امیدوارم فصل چمن رو به خوبی به پایان ببره. ریشارد پایین تر از حد انتظارم بود. امیدوارم همین بازی اول باشه و به مرور بهتر شه چون بهش نیاز داریم:D دلپو و فرر و بردیک هم طبق انتظار بردن. دولگو (سینوسی ترین بازیکن تور:facepalm:) بالاخره راند 1 گرند برد. همین جوری ادامه بده میشه یه امید هایی داشت. گریگوری هم خیلی خوب آغاز کرد ، اگر میخواد خودی نشون بده، الان بهترین فرصت هست. تو ویمبلدون قرعه ازین بهتر گیرش نمیاد...
بازی های امروز :
فدرر : برک نباید بشی:D
ایزنر : تایبرک نبازی حله. اون قسمت باید مال خودمون باشه. با پق ائتلاف کنید یکی بیاد بالا.:D
یانوویچ : بازی سخته ولی باید ببری. نبردی به قول خشایار عصبانی شو و بمیر:sps:
گولبیس : این بازی می تونه بهترین بازی امروز باشه. تو کورت مرکزی هم هست انگیزه داری. تایبرک نقشش کلیدیه. باختی هم مفت نباز:3t1:
ماری : ست نباید بدی. امسال نقش تعیین کننده ای داری مثل دکتر عارف:001_smile:
هیوئیت : ماموریتت تمام شد. در اختیار خودت.

pouriya.alex
06-26-2013, 09:45 AM
بازی اول آسون بود و شرایط بدون فشار ! لکن انگیزه ات را پسندیدیم :655: پس ادامه بده که عشق آسان نمود اول...:866:

6Steps To Championship

Sorou$h
06-26-2013, 10:00 AM
سید های برتر آقایان که در دور اول ویمبلدون حذف شدند:
5. Nadal.R 1st Round
11. Wawrinka.S 1st Round
14. Tipsarevic.J 1st Round
16.Kohlschreiber.P 1st Round
19.Simon.G 1st Round
21.Querry.S 1st Round
30.Fognini.F 1st Round

سید های برتر خانمها که در دور اول ویمبلدون حذف شدند:
5- Errani S 1st Round
15- Kirilenko M 1st Round
13- Petrova N 1st Round
21- Pavlyuchenkova A 1st Round
26- Lepchenko V 1st Round
28 -Paszek T 1st Round
31 -Oprandi R 1st Round

Sorou$h
06-26-2013, 10:13 AM
این دارسیس بد جور بچه معروف شده دیشب شبکه Tennis Channel باهاش مصاحبه کرده.

Sorou$h
06-26-2013, 10:19 AM
راجر فدرر مجبور به تعویض کفشهای خود در ادامه ویمبلدون شد.
ساعتی قبل مسئولینِ برگزاری ویمبلدون اعلام کردند که به خاطر کفی نارنجیِ کفشهای راجر، او نمیتواند در ادامه مسابقات، از این کفشها استفاده کند.
خداحافظ کفشهای پرماجرا.

davidbeckham
06-26-2013, 10:31 AM
ساعتی قبل مسئولینِ برگزاری ویمبلدون اعلام کردند که به خاطر کفی نارنجیِ کفشهای راجر، او نمیتواند در ادامه مسابقات، از این کفشها استفاده کند.
خداحافظ کفشهای پرماجرا.

واسه همین مسخره بازیها بدم میاد از ویمبلدون:3t1:

rezaomo
06-26-2013, 11:08 AM
خداحافظ کفشهای پرماجرا.

حتماً بايد سفيد باشه؟.:3t1:

saeedsafaee
06-26-2013, 01:16 PM
اما... اما اگر رافا رفت لیزیکی زنده است... یاد و نامش تا آخر ویمبلدون پاینده است !!!

M∂hdi
06-26-2013, 01:58 PM
روزنامه خبر ورزشی - چهارشنبه 5 تیر 1392

[/URL]http://www.tennis-image.com/images/18279386864140770109.png (http://www.tennis-image.com/images/18279386864140770109.png)

http://www.tennis-image.com/images/40681074555235000698.png (http://www.tennis-image.com/images/40681074555235000698.png)

http://www.tennis-image.com/images/07278096286108956870.jpg (http://www.tennis-image.com/images/07278096286108956870.jpg)

روزنامه ایران ورزشی - چهارشنبه 5 تیر 1392

[URL="http://www.tennis-image.com/images/39302605770067605307.png"]http://www.tennis-image.com/images/39302605770067605307.png (http://www.tennis-image.com/images/39302605770067605307.png)

مطلب مرتبط:

بله من یک ... هستم (http://www.tennistalkers.com/showthread.php?t=4838)

davidbeckham
06-26-2013, 02:02 PM
دم ماریا گرم
عذر خواهی سرنا رو قبول نکرده:866:
الکی هم گفته با بازیکنان تنیس رفاقت نداره تا رسانه ها بیخیال شن
با نوواک رفیق فابریکه:434:

mspayam
06-26-2013, 02:05 PM
جان ایزنر به خاطر مشکل زانوش از ادامه ی بازی انصراف داد.
یکی از بازی های دیدنی امروز بازی شاراپووا با لارچر دو بریتو هستش که صدای جیغش موقع ضربه زدن از صدای شاراپووا و آزارنکا هم بلندتره.

Aryan
06-26-2013, 03:08 PM
خب بخت دوم قهرمانی زنان آزارنکا در راند دوم انصراف داد و پنتا به مرحله ی بعد رفت
به این ترتیب اولین بازی در سنتر کورت بازی بوچارد و ایوانویچ خواهد بود.

pasia
06-26-2013, 03:24 PM
ظاهرا دارسيس هم انصراف داده به دليل مصدوميت شانه...

Nima88
06-26-2013, 03:44 PM
دم ماریا گرم
عذر خواهی سرنا رو قبول نکرده:866:
الکی هم گفته با بازیکنان تنیس رفاقت نداره تا رسانه ها بیخیال شن
با نوواک رفیق فابریکه:434:
گفته با بازیکنای زن تنیس دوستی خاصی نداره با بازیکنای ATP که بعله:434:

davidbeckham
06-26-2013, 03:53 PM
دارسیس مفت خور فقط اومده بود حال رافا رو بگیره:3t1:
امیدوارم مصدومیتش طوری باشه که دیگه نتونه بازی کنه مثل سودر لینگ
البته قبلش امیدوارم تو رولند بخوره به نادال نادل همونجا قبرشو بکنه

Ahoura
06-26-2013, 04:44 PM
junior champion Eugenie Bouchard has just upset 12th seed Ana Ivanovic 63 63:655:

http://www.tennis-image.com/images/62077126562288905626.jpg

saeedshl
06-26-2013, 04:45 PM

[/URL]http://www.tennis-image.com/images/18279386864140770109.png (http://www.tennis-image.com/images/18279386864140770109.png)

http://www.tennis-image.com/images/40681074555235000698.png (http://www.tennis-image.com/images/40681074555235000698.png)

http://www.tennis-image.com/images/07278096286108956870.jpg (http://www.tennis-image.com/images/07278096286108956870.jpg)

[URL="http://www.tennis-image.com/images/39302605770067605307.png"]http://www.tennis-image.com/images/39302605770067605307.png (http://www.tennis-image.com/images/39302605770067605307.png)

مطلب مرتبط:

سلام به شما و دیگر تنیس دوستان عزیز
این اخبار از چه روزنامه ای است ؟؟؟؟
میخواستم بدونم کسی می دونه که راجر تو چه تورمنتی با دست چپش ضربه زده ؟؟؟؟
با تشکر

Aryan
06-26-2013, 04:45 PM
عزیز دل بنده :866:...... اینم سید 12 ام آنا .......
http://www.tennis-image.com/images/92475155076641267045.jpg

بهراد الان میتونی دیگه WTA ام نیگا نکنی آنا حذف شد :434:

saeedshl
06-26-2013, 04:53 PM

مطلب مرتبط:

سلام به شما و دیگر تنیس دوستان عزیز
آدرس سایت این روزنامه چیه ؟؟؟
میخواستم بدونم کسی می دونه که راجر تو چه مسابقه ای با دست چپش ضربه زده ؟؟؟؟
با تشکر

Sorou$h
06-26-2013, 04:59 PM
حتماً بايد سفيد باشه؟.:3t1:

حقیقت من هم تعجب کردم که به کفش راجر گیر دادن. فکر نمیکردم به کف گفش گیر بدن. حتما باید سفید باشه که گیر دادن دیگه.

rojhin
06-26-2013, 05:17 PM
دوست عزیز اسم روز نامه رو بالای همون صفحه قید کرده

Sorou$h
06-26-2013, 05:29 PM
ویمبلدون - آزارنکا مجبور شد همراه با دارسیس و جان ایزنر انصراف دهد(رویتر) - ویکتور یا آزارنکا از بلاروس-استیو دارسیس از بلژیک و جان ایزنر از آمریکا هر3 امیدهای خود را پایان یافته دیدند وقتیکه مجبور شدند بدلیل آسیب دیدگی انصراف دهند. آزارنکا که دربازی اول درمقابل کولر آسیب دید و در آن بازی خود را بازیابی کرذ و ادامه داد و پیروز شد.درست لحظاتی قبل از بازی دوم درمقابل فلاویاپنتا از ایتالیا انصراف خود را مورد تائید قرارداد-استیو دارسیس شماره 135شگفتی ساز روز اول که رافائل نادال راشکست داد باید در مقابل لوکاژ کوبوت از لهستان بازی میکرد که بخاطر آسیب شانه انصراف داد - لوکاس روسول هم سال قبل که نادال راشکست داد بازی بعد را بدلیل آسیب دیدگی باخت - جان ایزنر آمریکائی مرد ماراتون ویمبلدون هم بعد از 2گیم بازی درمقابل ادرین مانارینو از فرانسه مجبور شد بدلیل اسیب دیدگی انصراف دهد.ایزنر که بخاطر 11ساعت و5دقیقه مبارزه اش درمقابل نیکلا ماهو فرانسوی در دور اول ویمبلدون 2010 که ست پنجم را 70-68 برد و برنده مسابقه شد معروف میباشد.دقایقی قبل هم مارین سیلیچ کرووات در مقابل کنی دواسکیپر فرانسوی بدلیل آسیب انصراف داد.(در اوائل امروز هم رادک استپانک مرد هوس باز چک درمقابل یرژی یانوویکس لهستانی درحالیکه 6-2/5-2 عقب بود از بازی انصراف داد. با تشکر از آقای علیپور عزیز.
http://tennis-image.com/images/99194474731094837392.jpg

Behr@d
06-26-2013, 05:31 PM
آقا این ویمبلدون رو رسما گذاشتن واسه مصدوم کردن بازیکن ها . چندین و چند تنیسور تا اینجا روی این سطح به شدت سر خوردن و تا حد مصدومیت های شدید پیش رفتند .

تنیسور هایی که بر روی چمن های ویمبلدون لیز خورده اند :

1- نادال 2-دارسیس 3-آزارنکا(که باعث تشدید مصدومیتش شد و از مسابقات کنار رفت) 4-فرر (باعث مصدومیتش شد) 5-بنتو (که باعث مصدومیتش شد) 6-جوکوویچ 7-یوژنی 8-استپانک (که باعث مصدومیت و کناره گیریش شد) 9- کارین کنپ 10-یوجین بوچارد 11- ایزنر (که باعث انصرافش شد)و بدون شک خیلی از تنیسور های دیگر که من ندیدم .

این وضع باید تا کی ادامه پیدا کنه ؟؟ پایبندی به رسوم قدیمی به چه قیمت ؟؟ به قیمت نابود کردن تنیسورها ؟؟ بیخودی نیست که تورنمنت های چمن کم کم از بین رفتند تو طول تاریخ .

در ضمن همونم بهتر که نادال حذف شد . وگرنه بعید نبود تو دور های بعد چه بلایی سرش میومد .

Ahoura
06-26-2013, 05:52 PM
آقا این ویمبلدون رو رسما گذاشتن واسه مصدوم کردن بازیکن ها . چندین و چند تنیسور تا اینجا روی این سطح به شدت سر خوردن و تا حد مصدومیت های شدید پیش رفتند .

تنیسور هایی که بر روی چمن های ویمبلدون لیز خورده اند :

1- نادال 2-دارسیس 3-آزارنکا(که باعث تشدید مصدومیتش شد و از مسابقات کنار رفت) 4-فرر (باعث مصدومیتش شد) 5-بنتو (که باعث مصدومیتش شد) 6-جوکوویچ 7-یوژنی 8-استپانک (که باعث مصدومیت و کناره گیریش شد) 9- کارین کنپ 10-یوجین بوچارد و بدون شک خیلی از تنیسور های دیگر که من ندیدم .

این وضع باید تا کی ادامه پیدا کنه ؟؟ پایبندی به رسوم قدیمی به چه قیمت ؟؟ به قیمت نابود کردن تنیسورها ؟؟ بیخودی نیست که تورنمنت های چمن کم کم از بین رفتند تو طول تاریخ .

در ضمن همونم بهتر که نادال حذف شد . وگرنه بعید نبود تو دور های بعد چه بلایی سرش میومد .

نه اینجوریا هم نیست. 126 دوره قبل اینجوری نمیشده هیچ وقت . قبلا هم گفتم نوع چمنی که استفاده میشه در زمین شرط هست. معلوم نیست این لعنتیا چه نوعی از چمن رو امسال واسه ویمبلدون در نظر گرفتند که اینجوری زمین لیز شده !!!!!!!

ظاهرا این مشکل از المپیک پارسال اتفاق افتاد :

یانکوویچ --> " I felt really unstable. Once, I slipped and I think I strained a muscle. Overall, I didn’t really feel firm on the ground, for some reason"

راجــر --> " It looked a bit different in terms of colour. So I feel maybe it’s a bit of a different grass than the rest of it. It’s maybe a touch slippery "

ظاهرا مشکل المپیک به ویمبی امسال هم رسیده .