PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت بروز لوازم تنیس در تهران و شهرستان ها

Nikita
02-16-2013, 10:55 AM
سلام ،راكت هد با اين مشخصات you tek radical mp چه قيمتي هست؟

HamounSabri
02-16-2013, 07:40 PM
با سلام . قیمتش حدودا 130 دلار هستش ولی فک نکنم بتونی تو ایران پیداش کنی! اگه ام پیدا کردی 500 تومن به بالا ;)

amir23
05-06-2013, 01:15 PM
سلام دوستان.
گهگاه جسته و گریخته تو بعضی از تاپیک ها درباره قیمت راکت کفش توپ و کلا لوازم تنیس حرف زده شده. من این تاپیک رو ایجاد میکنم تا به شکل منسجم قیمت به روز شده لوازم تنیس رو داشته باشیم. امیدوارم دوستان کمک کنن تا این تاپیک مفید باشه.
اگر کسی استعلام قیمت میخواد تو همین تاپیک مطرح کنه.
با تشکر از بچه های تنیس تاکرز

abbaszadeh
05-06-2013, 05:20 PM
سلام من ميخوام تازه تنيس رو شروع كنم
راهنماييم كنين راكت دست دوم و خوب چي بخرم و از كجا؟
كسي داره؟

amir k2
05-06-2013, 05:41 PM
الان من قیمت توپ های wilson us open و head pro و head atp رو میخواستم .اگه بابلات هم خبر دارید بگید.قیمت ها که به شدت رفته بالا.جایی هم سراغ دارید کاور راکت داشته باشه؟من یه راکت تنیس دارم head هستش , دنبال کاور هستم براش

amir23
05-07-2013, 01:25 PM
به اين لينك برو عزيز
خواستي بگو
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=2967

amir23
05-08-2013, 09:02 PM
دوستانی که از قیمت ها اطلاع لطفا بیان قیمت بدن من خودم مدتی هست از تنیس دورم اگر نه جواب میدادم...قیمت توپ سوال منم هست...

Paymaan
05-08-2013, 09:23 PM
قیمت توپ های ویلسون در حال حاضر 18000 تومان هست.

amir k2
05-09-2013, 07:58 AM
کدوم مدل توپ ویلسون 18 تومن هست؟
من قیمت باکس 4 تایی wilson us open رو 24 دیدم
قیمت باکس 3 تایی wilson us open هم رو 18 دیدم
باکس 3 تایی HEAD ATP GOLD هم 15 تومن
باکس 3تایی PENN ATP هم 10 تومن
باکس 3تایی PRO PENN MARATHON (http://www.matinsportshop.com/product/129/3B-PRO-PENN-MARATHON/) هم میشه 12 تومن
باکس 3تایی PENN 3BALL CAN (http://www.matinsportshop.com/product/97/PENN-3BALL-CAN/) هم 11500 تومن

قیمت های توپ WILSON بر اساس سایت MATINSPORTSHOP.COM و VARCHIN هستش
بقیه قیمت ها هم از سایت matinsportshop.com
در کل توپ گرون شده.اگه پاییه اید بگیم یه نفر یه جعبه توپ بیاره بین بچه های سایت تقسیم کنیم ارزون درمیاد :D

amir23
05-10-2013, 09:56 AM
دمت گرم دوست عزیز واقعا قیمت ها رو عالی دادی...آره بابا باید خودمون توپ بیاریم بین بچه ها توزیع کنیم اینجوری نمیشه:D

amir k2
05-10-2013, 08:02 PM
اگه جایی میشناسید با انصاف یا کسی رو میشناسید جعبه با قیمت عالی میفروشه قیمت کنیم یه جعبه میخریم و هر کدوم از بچه ها 3 تا باکس ورمیداره حداقل اینجوری بهتره و خیلی قیمت کم میوفته

sooshians_8919
05-13-2013, 10:23 PM
دوستان من دیروز از فروشگاه ویلسون باشگاه انقلاب توپ 3تایی ویلسون davis cup (جلد نقره ای-سبزا) رو گرفتم 16 تومن. کلا قیمتاش از منیریه بهتره. us open هم داشت قیمت نگرفتم ولی قاعدتا باید ارزونتر از davis باشه. 3تایی Australian open هم داشت فک کنم حدود 20. گفت اینا ازهمه بهترن. 4تایی davis cup (نقره ای-قهوه ای) هم داشت 32 تومن.
راستی یه سری راکتهاشم 40% OFF گذاشته

arash_xone
05-14-2013, 02:15 PM
سلام اینجا یه فروشگاه هست توپ ویلسون 3 تایی اوپن که داخل جعبه مقوایی هست 13 میده نمیدونم ساخت کجاست

amir k2
05-14-2013, 03:35 PM
دوستان من دیروز از فروشگاه ویلسون باشگاه انقلاب توپ 3تایی ویلسون davis cup (جلد نقره ای-سبزا) رو گرفتم 16 تومن. کلا قیمتاش از منیریه بهتره. us open هم داشت قیمت نگرفتم ولی قاعدتا باید ارزونتر از davis باشه. 3تایی Australian open هم داشت فک کنم حدود 20. گفت اینا ازهمه بهترن. 4تایی davis cup (نقره ای-قهوه ای) هم داشت 32 تومن.
راستی یه سری راکتهاشم 40% OFF گذاشته
ببین گفتی که 3 تایی davis cup رو 16 و 4تایی davis cup 32.فرقش مگه تو چیه؟
باشگاه انقلاب که تو تهران معروفه دیگه؟هان؟

amir23
05-14-2013, 06:23 PM
سلام اینجا یه فروشگاه هست توپ ویلسون 3 تایی اوپن که داخل جعبه مقوایی هست 13 میده نمیدونم ساخت کجاست

ﻣﻦ ﺩﻳﺪﻡ ﺍﺯﻳﻦ توپ ها باهاشونم یک دفعه زدم برای کسایی که حرفه ای بازی نمیکنن و گهگاه میرن تنیس خوبه چون اصطلاحا pressureless هست و گازی توش نداره که بخواد خالی بشه...میشه این توپ ها رو خرید و برای مدت طولانی استفاده نکرد...البته تو بازی باهاش تفاوت اندکی با توپ های تحت فشار وجود داره

amir k2
05-14-2013, 08:06 PM
ﻣﻦ ﺩﻳﺪﻡ ﺍﺯﻳﻦ توپ ها باهاشونم یک دفعه زدم برای کسایی که حرفه ای بازی نمیکنن و گهگاه میرن تنیس خوبه چون اصطلاحا pressureless هست و گازی توش نداره که بخواد خالی بشه...میشه این توپ ها رو خرید و برای مدت طولانی استفاده نکرد...البته تو بازی باهاش تفاوت اندکی با توپ های تحت فشار وجود داره
میشه یه عکس از این توپ ها بزارید؟
اگه توپ رو داخل بستش بزاریم و اصلا در بسته رو باز نکنیم یعین پلمپ پلمپ باشه تا چند وقت یمشه نگه داشت؟اکبنده اکبند

amir23
05-14-2013, 08:35 PM
اگه توپ رو داخل بستش بزاریم و اصلا در بسته رو باز نکنیم یعین پلمپ پلمپ باشه تا چند وقت یمشه نگه داشت؟اکبنده اکبند

من خودم فقط یک بار باهاشون بازی کردم مال خودم نبودن...فکر کنم تا سالها بتونی نگه داری چونکه این توپ ها قوامشون مهمه نه فشار گاز توشون

amir k2
05-14-2013, 08:37 PM
من خودم فقط یک بار باهاشون بازی کردم مال خودم نبودن...فکر کنم تا سالها بتونی نگه داری چونکه این توپ ها قوامشون مهمه نه فشار گاز توشون
راستی جواب سولا بعدیم رو ندادی
اگه توپ ها اکند اکبند پلمپ تا چند سال دووم میاره؟

amir k2
05-14-2013, 09:01 PM
من چه راکتی بخرم ؟؟؟
به مربیم میگم میگه بیا حودم برات بخرم اما میخواد بندازه بهم ....

قیمتش مهم نیس فقط پیشنهاد بدید چه مدلی از چه برندی و قیمت حدودی ... ممنون
سوالت رو توی قسمت گفت گو و مشاوره پیرامون خرید راکت بهتر جواب میدند

mspayam
05-15-2013, 12:09 AM

تفاوتشون توی نوع اون توپ ها هست، معمولاً توپ هایی که برای یه سطح خاص مثل خاک هستن ارزونتر از توپ هایی هستن که برای همه ی سطح ها می شه ازشون استفاده کرد. البته هر دو نوع بسته بندی توپی که دوستمون گفتن (بسته بندی نقره ای - سبز و نقره ای-قرمز) از شرکت ویلسون مخصوص خاک هستن، با این تفاوت که بسته بندی نقره ای قرمز برای بازی رو خاک سرخ تولید شده و بسته بندی سبز-نقره ای برای خاک رس سبز (که ازش با عنوان Har Tru هم یاد می شه. تورنمنت Family Circle توی چارلستون آمریکا روی این سطح برگزار می شه. البته احتمالاً اون فروشگاه خاص تخفیفی چیزی زده بوده واسه ی اون سه تایی هاش، چون این سطح تفاوت غیرمنظقی به نظر میاد.

پاسخ به این سوال بستگی به شرایط نگهداری توپ و نوع بسته بندیشون داره. معمولاً توپ هایی که توی بسته بندی های فلزی هستن و در دمای اتاق و به دور از تابش مستقیم نور آفتاب نگهداری شده باشن باید سه چهار سالی دوام داشته باشن. همین چند وقت پیش توی کلوب ما برای مسابقات چند بسته توپ اسلازنجر بود که خودم وقتی آکبندشون رو باز کردم پنچر بودن. یکی از دوستام اینجا از ball pressurizer استفاده می کنه که عمر توپ رو یه مقدار طولانی تر می کنه اما نمی تونه مانع کم باد شدن توپ ها بشه چون توپ ها موقع بازی بیشتر بادشون خالی می شه.

من چه راکتی بخرم ؟؟؟
به مربیم میگم میگه بیا حودم برات بخرم اما میخواد بندازه بهم ....

قیمتش مهم نیس فقط پیشنهاد بدید چه مدلی از چه برندی و قیمت حدودی ... ممنون

دوست عزیز همونطور که یکی دیگه از دوستان هم گفتن لطفاً در موضوع خودش این سوال رو بپرسین. اینجا من فقط به طور خلاصه می گم که برند و مدل رو نمی شه از قبل تعیین کرد و باید دید سطح بازی شما در چه حدیه.

amir k2
05-15-2013, 11:48 AM
1_الان من برای تمرین روی زمین خاکی اون هم زمین خاکی ایران که قرمز نیست انگار قهوه ای از چی باید استفاده کنم؟
2_من الان یه بسته توپ دارم یعنی یه باکس 3تایی در فلزیش رو اصلا باز نکردم همینجوری پلمپ هست.خواستم بدونم تا چند وقت برام میمونه؟
3_توپ اسلازنجر دیگه چیه؟ عجب اسم هایی.چه ویژگی هایی داره؟چرا از توپ های معروف مثل wilson us open استفاده نمیکنید؟
4_ ball pressurizer چیه؟کارش چیه؟
5_

amir23
05-15-2013, 12:56 PM
دوستان کسی از قیمت کفش تنیس خبر داره?تهران حداقل قیمت چنده?

mspayam
05-15-2013, 02:49 PM
1_الان من برای تمرین روی زمین خاکی اون هم زمین خاکی ایران که قرمز نیست انگار قهوه ای از چی باید استفاده کنم؟
2_من الان یه بسته توپ دارم یعنی یه باکس 3تایی در فلزیش رو اصلا باز نکردم همینجوری پلمپ هست.خواستم بدونم تا چند وقت برام میمونه؟
3_توپ اسلازنجر دیگه چیه؟ عجب اسم هایی.چه ویژگی هایی داره؟چرا از توپ های معروف مثل wilson us open استفاده نمیکنید؟
4_ ball pressurizer چیه؟کارش چیه؟
5_
امیرجان
منظور از خاک قرمز همون خاک قهوه ای رنگیه که توی ایران هم هست و قبل از انقلاب تورنمنت بین المللی هم روش برگزار می شد.
اون بسته ی توپت هم حالا حالا واست می مونه نگران نباش. تا یه چندسال دیگه هست و می تونی ازش استفاده کنی.
توپ های Slazenger هم توپ های رسمی ویمبلدون بودن و هستن و شرکت اسلزنجر از اولین شرکت های تولید کننده ی توپ و راکت تنیس بوده که در سال های اخیر با اومدن سایر برندها شهرتش کمتر شده اما هنوز توپ هاش جزو معروفترین ها هستن و هم واسه ی چمن توپ تولید می کنه و هم واسه ی سایر سطوح. شرکت اسلازنجر هم ظاهراً با تنیس نیوزیلند یه قراردادی داره که مسابقات بین باشگاهی باید از توپ های این شرکت استفاده کنن و ما هم واسه ی اینکه به bounce توپ هاش عادت کنیم از همین برند توپ می گیریم. دوام خوبی دارن و بادشون هم به نسبت نوپ های دیگه دیرتر خالی می شه.
ball pressurizer هم عکس و توضیحش توی لینک این پایین هست:
http://www.thumpsports.co.nz/restore-tennis-ball-pressurizer/

sooshians_8919
05-15-2013, 08:23 PM
بله معروفه. منم نمایندگی ویلسون رفتم. توضیحات کاملو آقای mspayam فرمودن. البته فروشنده گفت اون نقره ای-قهوه ایا بادوام ترن.

دوستان کسی از قیمت کفش تنیس خبر داره?تهران حداقل قیمت چنده?

اگه مارک معروف بخوای (مثل آدیداس، نایک، ویلسون... ) که گرونه! تو اسفند نمایندگی آدیداس (منیریه-فروشگاه دایی) رفتم زیر 200 نداشت. ویلسون هم 150 به بالا (تو بهمن)
این سایتا هست جند مدل دارن
http://parsid.com/index.php/Gender/Male/Type/Tennis

http://www.wachar.ir/index.php?dispatch=categories.view&category_id=234

amir23
05-15-2013, 08:58 PM
آدیداس و نایک گرونه اما ویلسون و هد احتمالا باید ارزون تر باشه...ممنونم از قیمت دادن..فقط یه چیزی قیمت راکت تنیس روز دست دومش تمیز حدودا چند معامله میشه? هنوز ۱۵۰ تومنه یا با افزایس قیمت ها دست دوم های تمیزم به ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومن رسیدن?

sooshians_8919
05-15-2013, 09:46 PM
دست دوم رو نمیدونم ولی همونطورکه گفتم الان نمایندگی ویلسون یه سری راکتاشو با 40% تخفیف میفروشه. راکتای خوبیم هستن. قیمتشام حدود 400 که با تخفیف حدود 230-40 میشه.
ببین ما که تو سطح 1 دنیا بازی نمی کنیم که حتما راکت بروز باشه. می تونی راکت یکی دو مدل قدیمی تر ولی نو و با قیمت کمتر بگیری

amir23
05-23-2013, 06:29 PM
دوستان کسی قیمت لرزه گیر از نوع معمولی که شکل یک سر خندون هست و قیمت اور گریپ خیلی معمولی رو میدونه چنده?
ممنون میشم قیمت بدین...اور گریپ ریخته و غیر بسته بندی رو لطفا قیمت بدین.
ممنون

amir23
05-25-2013, 04:27 PM
دوستان جدا قیمت اور گریپ و لرزه گیر ها رو لازم دارم کسی نیست که اخیرا خرید کرده باشه? حداقل قیمت تو بازار الان چنده?

amir k2
05-25-2013, 06:37 PM
برو توی سایت matinsportshop.com ببین

amir23
05-25-2013, 06:49 PM
برو توی سایت matinsportshop.com ببین
ممنونم عزیز

برند signum pro دیگه چه برندیه?

قیمت ها رو نگاه کردم. اور گریپ signum pro. سه تایی کف قیمتش بود ۱۶۵۰۰ تومان لرزه گیر هد هم دوتایی تو یک بسته حدودا ۱۲ هزار تومان!!!
قیمت کمتر دوستان سراغ ندارن?

mspayam
05-26-2013, 02:07 AM
برند Signum Pro یکی از بهترین برندهای تولید زه راکت هستش و بازیکن های معروفی مثل میخاییل یوژنی از زه های این شرکت استفاده می کنن.
من هم چند وقته که مشتری ثابت اورگریپ های سیگنوم پرو شدم. من دقیقاً نمی دونم کدوم اورگریپش هست، اما اگه دنبال اورگریپ های چسبناک نباشین و به اورگریپ های نرم علاقه داشته باشین، این بهترین اورگریپیه که می تونین پیدا کنین.

mspayam
06-16-2013, 03:08 AM
سلام بر دوستان عزیز

من این دو تا وبسایت رو که یکی از دوستان توی یه بخش دیگه ای لینکشون رو گذاشته بود، اینجا معرفی می کنم:
یکی شون محصولات تورنا رو داره که زه های مدل Tourna Big Hitter رو شدیداً به دوستان توصیه می کنم. البته حیف که اون مدل محبوب من رو که Tourna Big Hitter Black 7 هستش رو ندارن. ولی کلاً زه های خوبی می زنه این شرکت.
http://www.varchin.com/leisure/type.html?cat=196
http://www.wachar.ir/index.php?dispatch=categories.view&category_id=232

rzy
08-25-2013, 03:06 PM
با سلام
می خواستم بدونم مشهد کجا می شه لوازم تنیس خوب و ارزان تهیه کرد ؟

amir23
08-25-2013, 04:00 PM
با سلام
می خواستم بدونم مشهد کجا می شه لوازم تنیس خوب و ارزان تهیه کرد ؟

هرکسی از مربیش میگیره. توصیه من اینه برید تهران از نمایندگی ها بخرید

سلام
08-25-2013, 06:42 PM
کسی میدونه راکت الان فدرر چنده؟ پرو استاف رو نمیگم، راکت قبلیش که دوباره اونو دستش میگیره.

rzy
08-31-2013, 12:06 AM
هرکسی از مربیش میگیره. توصیه من اینه برید تهران از نمایندگی ها بخرید
دوست عزیز من به خاطر کار علمی برای مدتی مشهد هستم. چند تا توپ می خواستم بخرم.راکت آورده ام اما امروز زهش پاره شد باید کجا برم؟

amir23
08-31-2013, 05:42 PM
دوست عزیز من به خاطر کار علمی برای مدتی مشهد هستم. چند تا توپ می خواستم بخرم.راکت آورده ام اما امروز زهش پاره شد باید کجا برم؟

برو زمین های سجاد. کنارش فروشگاهه زه میکنن برات

Najmeh5576
10-24-2013, 11:21 PM
سلام دوستان يه راهنمايي كنيد لطفا.
مسافري از كانادا دارم ميخوام بدونم چه وسايلي از تنيس را بهش بگم برام بياره و آيا مقرون بصرفه هست يا خير. ؟ لطفا زود جواب بدين ممنون.

slice
10-25-2013, 10:56 AM
مسافري از كانادا دارم ميخوام بدونم چه وسايلي از تنيس را بهش بگم برام بياره و آيا مقرون بصرفه هست يا خير. ؟ لطفا زود جواب بدين ممنون.

سلام
اگه به سایت tennis warehouse رفته باشین اونجا میبینین که قیمت لباسا و کفشا خیلی مناسب تر از اینجاست و فکر کنم اگه از خارج بخرین بهتره ولی در مورد راکت من خودم به شخصه تجربه کردم که قیمتش اینجا با خارج چنان فرق زیادی نداره و بهتره آدم خودش از همینجا بخره!!!!!!!!!!!!! حتی ممکنه قیمتش توی یه کشور دیگه بیشتر از ایران باشه!!!!!!!!

Najmeh5576
10-25-2013, 06:04 PM
سلام
اگه به سایت tennis warehouse رفته باشین اونجا میبینین که قیمت لباسا و کفشا خیلی مناسب تر از اینجاست و فکر کنم اگه از خارج بخرین بهتره ولی در مورد راکت من خودم به شخصه تجربه کردم که قیمتش اینجا با خارج چنان فرق زیادی نداره و بهتره آدم خودش از همینجا بخره!!!!!!!!!!!!! حتی ممکنه قیمتش توی یه کشور دیگه بیشتر از ایران باشه!!!!!!!!
مرسي از جوابتون
از وسايل جانبي كه زياد استفاده ميشه چي بگيرم چه مارك و مشخصاتي.
راكت تازه امسال گرفتم babolat aeropro lite gt گرفتم بنظرم تا مدتي جوابم را بده. تمام مشخصاتش هم متوسط هست. (ضمنن من يكسال و نيمه كه دارم تنيس ياد ميگيرم تا حالا وسايل مورد نيازم را مربيم تهيه ميكرد )
بنظرم رسيده برم asics ya adidas ya nike كفش بپوشم كدش و سايزش را بدم برام بگيره. اگر نظر ديگه اي دارين لطفا مطرح كنيد
سپاس

slice
10-25-2013, 11:10 PM
مرسي از جوابتون
از وسايل جانبي كه زياد استفاده ميشه چي بگيرم چه مارك و مشخصاتي.
راكت تازه امسال گرفتم babolat aeropro lite gt گرفتم بنظرم تا مدتي جوابم را بده. تمام مشخصاتش هم متوسط هست. (ضمنن من يكسال و نيمه كه دارم تنيس ياد ميگيرم تا حالا وسايل مورد نيازم را مربيم تهيه ميكرد )
بنظرم رسيده برم asics ya adidas ya nike كفش بپوشم كدش و سايزش را بدم برام بگيره. اگر نظر ديگه اي دارين لطفا مطرح كنيد
سپاس

از وسایل جانبی اگه منظورتون کیف و مچ بند و اینجور چیزاست همون بهتر که مارک های معروف باشن مثل نایکی و ویلسون و هد و ....
ولی در مورد کفش خود آدیداس و نایک خیلی خوبن و اگه از سایت انتخاب کنین تنوع مدل خیلی بیشتره نسبت به اینجا!!!!!!!!!!!!!

Najmeh5576
10-25-2013, 11:19 PM
از وسایل جانبی اگه منظورتون کیف و مچ بند و اینجور چیزاست همون بهتر که مارک های معروف باشن مثل نایکی و ویلسون و هد و ....
ولی در مورد کفش خود آدیداس و نایک خیلی خوبن و اگه از سایت انتخاب کنین تنوع مدل خیلی بیشتره نسبت به اینجا!!!!!!!!!!!!!

ببخشید بد نوشتم منظورم زه ، اور گریپ و لرزه گیر ، این چیزاست لوازم مصرفی را جانبی نوشتم

slice
10-26-2013, 08:23 AM
ببخشید بد نوشتم منظورم زه ، اور گریپ و لرزه گیر ، این چیزاست لوازم مصرفی را جانبی نوشتم

در مورد زه من اکثرا" از زه فابریک راکت خودم استفاده می کنم خودتونم که میگین هنوز یه سال و نیمه تنیس شروع کردین مدل زه خیلی مهم نیست!!!!!!!!
ولی در مورد اور گریپ چون راکتتونم بابولات هستش گریپ های بابولات خیلی خوبن ولی راجع به ضربه گیر من خودم خیلی بهش عادت ندارم چون به نظرم چیز خیلی مهمی نیست که یکی باید حتما" داشته باشه یا نه!!!!!!!!!!! ولی اگه شما میخواین استفاده بکنین بابولات یه مدل ضربه گیر داره که دو تیکه هستش مدلشم فک کنم اینه: new aero adition که کیفیتشون خیلی عالیه!!!!!!!!!!

Najmeh5576
10-26-2013, 10:40 AM
در مورد زه من اکثرا" از زه فابریک راکت خودم استفاده می کنم خودتونم که میگین هنوز یه سال و نیمه تنیس شروع کردین مدل زه خیلی مهم نیست!!!!!!!!
ولی در مورد اور گریپ چون راکتتونم بابولات هستش گریپ های بابولات خیلی خوبن ولی راجع به ضربه گیر من خودم خیلی بهش عادت ندارم چون به نظرم چیز خیلی مهمی نیست که یکی باید حتما" داشته باشه یا نه!!!!!!!!!!! ولی اگه شما میخواین استفاده بکنین بابولات یه مدل ضربه گیر داره که دو تیکه هستش مدلشم فک کنم اینه: new aero adition که کیفیتشون خیلی عالیه!!!!!!!!!!
مرسی
منظورتون کدومه با این اسم سرچ کردم بیشتر ساک آورد.
http://www.tennis-warehouse.com/catpage-babolatvd.html

slice
10-26-2013, 04:30 PM
مرسی
منظورتون کدومه با این اسم سرچ کردم بیشتر ساک آورد.
http://www.tennis-warehouse.com/catpage-babolatvd.html

هیچ کدوم از اینا نیست شاید اگه به سایت بابولات برین اونجا میتونین پیدا کنین!!!!!!!!!!!!!!

iman1990
10-28-2013, 05:11 PM
سلام دوستان عزیز تهرانی...
دنبال یه فروشگاه مناسب با قیمتای خوب برای خرید ساک تنیس توی تهران میگردم
ممنون میشم کسایی که توی تهران زندگی میکنن بهم یه فروشگاه معرفی کنن

amir23
10-28-2013, 05:44 PM

جنسی که چین برای امریکا تولید میکنه استانداردهای بالاتری داره تا جنسی که برای شرق آسیا میزنه. حتما راکت و کفش بگو برات بیارن. اوردن یک ریویو هم بذار.

palize
12-27-2013, 11:03 PM
سلام
من تازه دارم تنیس رو شروع میکنم
بچه های اصفهان قیمت تیشرت و لوازم تنیس رو دارن که از کجا بشه قیمت پایین خرید کرد؟
راکت و توپ رو گرفتم، دنبال تیشرت و ساک هستم.

mspayam
12-28-2013, 07:48 AM
سلام
من تازه دارم تنیس رو شروع میکنم
بچه های اصفهان قیمت تیشرت و لوازم تنیس رو دارن که از کجا بشه قیمت پایین خرید کرد؟
راکت و توپ رو گرفتم، دنبال تیشرت و ساک هستم.

سلام
من تا حالا فروشگاه های زمین های 22 بهمن و یه فروشگاه توی مجتمع پارک رو دیدم. قیمت های هر دوی تقریباً یکسان بود ولی فروشگاه مجمتع پارک (طبقه ی پایین) جنس های بیشتری داشت.

amir23
06-23-2014, 11:28 PM
قیمت روز توپ تنیس ۴تایی. Usopen ۲۴هزار تومان مشهد

مدیر وب سایت easytrading.ir

nil
11-06-2015, 07:35 PM
سلام دوستان عزیز تهرانی...
دنبال یه فروشگاه مناسب با قیمتای خوب برای خرید ساک تنیس توی تهران میگردم
ممنون میشم کسایی که توی تهران زندگی میکنن بهم یه فروشگاه معرفی کنن

فروشگاه روشا(نياوران، تقاطع خ عمار و فرمانيه) طبقه آخر
go sport شریعتی پایین تر از پل صدر

hadi manafi
04-15-2016, 11:42 PM
سلام بچه ها راکت یونکس کجا پیدا میشه کرد؟کسی با راکت های یونکس بازی کرده؟خوبه یا ن؟قدرتشو کنترلشو...چجوره ممنون میشم بگین.درضمن اگه کسی هم میدونه کجا پیدا میشه کرد ممنون میشم بگه