PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش راكت هاي كپي برند هاي معروف

amir23
05-01-2013, 08:31 PM
سلام بچه ها خوبين؟
راستش يك سوال داشتم. به نظر شما مشكلي داره اگر يكي بياد كپي راكت هاي برند رو خريد و فروش كنه(البته به همه خريداراش بگه كه اينا راكت هاي كپي هستن نه اورجينال!!) با اين حساب هزينه تامين راكت براي بچه ها كه ميخوان تازه تنيس رو شروع كنند خيلي مياد پايين...درضمن استعداد يابي هم ميشه...كسايي كه تنيس رو ميخوان شروع كنند ديگه لازم نيست 600 تومن پول راكت بدن و خلاصه فايده زيادي داره(البته بايد گفته بشه كه اينا راكت هاي اورجينال نيستن!)
ميخواستم ببينم اين كار درسته يا نه همين...
ممنون ميشم نظراتتون رو بگيد

heshmamin
05-05-2013, 06:14 PM
خوب خوبیش خوبه
شما داری؟

amir23
05-06-2013, 01:02 PM
راستش نه ندارم اما میخوام ببینم ارزش داره ادم بیاره?میتونم بیارم با قیمت خوبم بدم. جنس راکتها همگی از گرافیته نه المینیوم تست کردم و به مربی های بزرگی هم دادم گفتن عالیه!اما همین که گفتم اینا اورجینال نیستن شاخ دراوردن...میگفتن چه خوب کپی کرده این چین و از اینجور حرفا...
میشه برند های نا اشنا هم اورد که کیفیتشون دقیقا در حد راکت های برند ایران هست...نظرت درباره اون چیه?کسی میخره?

soroosh
05-11-2013, 12:07 PM
سلام
اصلش هم اونجا هست؟ قيمت چنده؟ آدرس محل خريدش ميشه بگين كجاست؟ من دارم ميرم و ميخوام يه راكت واسه خودم بگيرم كجا برم بهتره؟

amir23
05-11-2013, 07:34 PM
بله اصلشم هست اما قیمتش با قیمت های بین المللی یکیه کلا برند های جهانی قیمتاشون همه جا تقریبا یکیه عزیز. قیمت کف رو تو سایت tennis-warehouse.com که تو امریکا هست میتونید ببینید

mspayam
05-12-2013, 01:05 AM
به نظر من برندهای ناآشنا ممکنه بهتر جواب بده. مثلاً راکت های Volkl یا Donnay راکت های خیلی خوبی هستن اما کمتر اسمی ازشون توی بازار ایران هست.