PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیرامون پخش تلویزیونی و اینترنتی مسابقات تنیس ایندین ولز 2013 در ایالت کالیفرنیا امریکا

Farid
03-07-2013, 04:57 PM
میشه بگید چه کانال هایی این مسترز رو پخش می کنه؟

با سلام
indian wells همواره پخش تلویزیونیش از شنبه ( اغاز دور دوم ) شروع میشه در سرار دنیا که به موقعش power عزیز کانالها رو اعلام می کنند.

D3ADMAN
03-07-2013, 06:50 PM
با سلام
indian wells همواره پخش تلویزیونیش از شنبه ( اغاز دور دوم ) شروع میشه در سرار دنیا که به موقعش power عزیز کانالها رو اعلام می کنند.

پاور دوست داریم ، پاور دوست داریم . پاور بیا اینجا ، پاور برو اونجا . 4کرات پاور عزیز ، بیا بگو کدوم کانالهاست

Mahmoud RF
03-07-2013, 11:09 PM
با سلام خدمت دوستان،کسی میدونه از اینترنتم پخش رایگان داره این مسابقات؟!!!!

Ahoura
03-07-2013, 11:37 PM
با سلام خدمت دوستان،کسی میدونه از اینترنتم پخش رایگان داره این مسابقات؟!!!!

سلام و درود فراوان بر شما دوست گُل

بعععللللله ، چرا که نه ؟؟!!!

روی لینک زیر کلیک کنید. ولی خب امروز پخش تلویزیونی نداره ایندین ولز . می تونید از شنبه به این آدرس مراجعه کنید و از لینک هایی که واسه مشاهده آنلاین مسابقات قرار داده میشه استفاده بفرمایید.

مـوفـق بـاشـیـد :583:

LiveScoreHunter (http://www.lshunter.tv/tennis-live-streaming-video.html)

Meysam94
03-09-2013, 08:20 AM
با سلام پاور عزیز پس چرا زمان انجام مسابقات ایدین ولز و همچنین شبکه هایی که این مسابقات را پخش می کنند را نمی گذارید .

rezaomo
03-09-2013, 09:23 AM
پاور جان باسلام به شما كه بدون هيچ چشمداشتي اينقدر شما و دوستانتان در تنيس تاكرز زحمت مي كشيد . آقا اين صدا و سيما چطور چند ثانيه اي از بازيها را پخش كرد اما شما مي گوييد پخش سراسري اون از روز شنبه آغاز ميشه. ممنون اگه جوابمو بدهيد.

Ahoura
03-09-2013, 10:05 AM
با سلام پاور عزیز پس چرا زمان انجام مسابقات ایدین ولز و همچنین شبکه هایی که این مسابقات را پخش می کنند را نمی گذارید .

با اجاره پاور عزیز بنده جواب شما رو میدم.

دوست عزیز مسابقات از امشب پخش تلویزیونیش آغاز خواهد شد و تا امشب از هیچ شبکه ای مسابقات پخش نشدند . به همین دلیل پاور هم امروز اعلام برنامه رو خواهد زد . شما کمی صبر داشته باشید . ان شا الله پاور جان تا عصری معرفی تورنمنت و کانال های پوشش دهنده رو در فروم قرار میدند.

پاور جان باسلام به شما كه بدون هيچ چشمداشتي اينقدر شما و دوستانتان در تنيس تاكرز زحمت مي كشيد . آقا اين صدا و سيما چطور چند ثانيه اي از بازيها را پخش كرد اما شما مي گوييد پخش سراسري اون از روز شنبه آغاز ميشه. ممنون اگه جوابمو بدهيد.

پخش سراسری یعنی اینکه کانال های ماهواره ای از ابتدای روز شروع به پخش مسابقات کنند و تا پایان همان روز ، مسابقات رو تحت پوشش تلویزیونی قرار بدهند. اینکه صدا و سیما چند ثانیه نشون داده دلیل بر این نیست که کانال های ماهواره ای این بازیا رو پخش کرده باشند . من خودم دیشب چند دقیقه از بازی کیریلنکو - مک هیل رو از اینترنت به صورت رایگان دیدم. صدا و سیما هم احتمالا از یه سایتی چیزی چند ثانیه گیر اورده و پخش کرده .

rezaomo
03-09-2013, 10:35 AM
ممنون از پاسخ جامع و كاملتون .

Nadal.N1
03-09-2013, 11:12 AM
حدس ميزنم
Nova sport 1-4
Jsc sport 8-10 and hd2
پخش كنن
سال قبل فك همينا پخش ميكردن البته كارتي هستن

Sorou$h
03-09-2013, 11:56 AM
Jsc Sport 2 روی جهت نایلست بازیهای مردان رو نشون میده.
Sports Tv روی جهت ترکست بازی زنان رو نشون میده.
هر دو شبکه هم به صورت آزاد بازیها رو پخش میکنن. کارتی نیستند.

rezaomo
03-09-2013, 01:13 PM
آقا چي ميشد اين JscSport 2 به غير از نايلست روي جهت ديگري مانند هاتبرد يوتلست و يا هر جهت ديگري قابل دريافت بود . ديش هم كه تنظيم دقيق ميشه باز هم وقتي تصاوير از نزديك نشون داده ميشه دچار اختلال و مانند پارازيت شطرنجي ميشه . نميدونم الجريزه با اين همه امكانات چرا اين شبكه را فقط روي نايلست گذاشته . به خدا نمي دونم.

Mahdi Naji
03-09-2013, 03:59 PM
یعنی رو هاتبرد اصلا نمی تونیم این مسترز به این باحالی رو ببینیم:379: .تورو خدا پاور جان به دادمون برس هرکی یه چیز میگه

Nadal.N1
03-09-2013, 07:21 PM
تو هاتبرد كانال رايگاني تداي پوشش بازيها وجود نداره دوستان.
يا بايد از سي سي كم استفاده كنين يا شيرينگ هوايي آي استار كه خودم ٢ ساله دارم ازش استفاده ميكنم و همه كانالهاي كارتي برام بازه!

D3ADMAN
03-09-2013, 08:58 PM
تو هاتبرد كانال رايگاني تداي پوشش بازيها وجود نداره دوستان.
يا بايد از سي سي كم استفاده كنين يا شيرينگ هوايي آي استار كه خودم ٢ ساله دارم ازش استفاده ميكنم و همه كانالهاي كارتي برام بازه!

منم از شیرینگ هوایی استفاده میکنم ، روال روال ، تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــوپ

Meysam94
03-09-2013, 09:59 PM
دوستان شیرینگ هوایی چه جوریه ؟ چطور استفاده میشه ؟

Nadal.N1
03-10-2013, 11:43 AM
ميثم جان
واسه داشتن شيرينگ هوايي كه من ازش استفاده ميكنم رسيور آي استار لازمه
كه انواع مختلفي داره
من ٢ سال پيش ٣٠٠٠٠ فول فول اچ دي گرفتم(١٩٠ گرفتم الان ٣٠٠ به بالاست ) و دارم استفاده ميكنم كه جديدترين مدل موجود در بازار هستش ٥٠٠٠٠ نزديكاي ٥٠٠ تومن قيمتشه
طرز كارشم به اين صورته كه رسيور آي استار ميخري بعدش ديش تنظيم ميشه رو هاتبرد و يه قيچي ميزني رو دبليو ٣ (كه پرشين تون و چند تا شبكه تركي و آفريقايي توش هست)بعدش از هر ال ان بي يه سيم ميكشي به رسيور كه كه دليل اينكه از مسير دبليو ٣ به رسيور سيم ميكشيم واسه باز كردن كانالهاي مسير هاتبرد هستش.
در واقع بدون مسير دبليو ٣ كانالي از هاتبرد باز نميشه.
البته مسير هلاس يا دبليو ٦ هم براي شيرينگ كاربرد داره كه بايد يه ديش جداگانه براش استفاده كرد.
چون هاتبرد و دبليو ٣ رو ميشه رو يه ديش پياده كرد بنابراين بيشتر از مسير دبليو ٣ استفاده ميكنن.و با انجام تنظيمات براحتي كانالهاي كارتي هاتبرد مثل آب خوردن برات باز ميشه.
اگه باز سوالي داشتي در خدمتيم عزيز

Meysam94
03-10-2013, 11:49 AM
مرسی از پاسخ کاملت.

rezaomo
03-11-2013, 10:10 AM
ممنون از پاسخت ، ميشه درباره سي سي كم توضيح بدهي ممنون ازت . كدوم بهتره آخه اين كه گفتي همين شيرينگ هوايي كلي دنگ و فنگ داره .

Farid
03-11-2013, 10:14 AM
ممنون از پاسخت ، ميشه درباره سي سي كم توضيح بدهي ممنون ازت . كدوم بهتره آخه اين كه گفتي همين شيرينگ هوايي كلي دنگ و فنگ داره .
بهترین انتخاب همانطور که power عزیز هزا بار گفتند استفاده از شرینگ اینترنتی هست.
رسیور هم حتما لینوکسی بگیرید که ارزونترینش که کیفیت خوبی هم داشته باشه vu + solo هست اخرین قیمتی هم که داشتم حول و حوش ۸۰۰ تومن هست.

peRFect
03-16-2013, 08:36 PM
بچه ها از چه شبکه ای میبینید بازی هارو؟؟؟؟

PowerVu
03-16-2013, 08:41 PM
بچه ها از چه شبکه ای میبینید بازی هارو؟؟؟؟

اطلاعات مورد نظر شما در هر تورنمنت با پوشش تلویزیونی، همواره در بخش مجزای زیر درج می‌شوند. لطفاً بر روی لینک زیر کلیک کنید و پست شماره سه را مطالعه فرمایید:

موضوع مهم: پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA
Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت ایندین ولز 2013 امریکا (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=5966)

rezaomo
03-17-2013, 10:50 AM
آقا ببخشيد فركانس هاي Sky Sports بریتانیا و Tennis Channel آمريكا را مي فرمائيد- ممنون

PowerVu
03-17-2013, 11:50 AM
ببخشيد فركانس هاي Sky Sports بریتانیا و Tennis Channel آمريكا را مي فرمائيد

اسکای اسپورتس بریتانیا شش کانال دارد (12 کانال با احتساب نسخ HD آنها) که تنها دو کانال آن بر روی ایران پوشش دارد:

Sky Sports 1 UK / BFBS 5
Sky Sports 2 UK / BFBS 6
Eutelsat 10A @ 10°E — 11221-V-27500-3/4

علاوه بر اینکه این کانال‌ها قفل هستند، شما برای باز کردن همین دو کانال محدود، نیاز به استفاده از Serverهای معتبر CCcam روی رسیـورهای مجهز به ساپورت این سیستم با Share کارت نایاب BFBS دارید که کمتر جایی در ایران آن را ارائه می‌کند و در ایامی از سال به دلیل ماهیت آپدیت کارت اوریجینال آن غیر قابل دسترس است. کانال Sky Sports 4 HD هم که بنده در موردش صحبت کردم تنها به وسیله اینترنت پرسرعت برای ما ساکنین «خوش‌بخت» خاورمیانه قابل تماشاست.

همچنین کانال Tennis Channel تنها در امریکای شمالی پوشش دارد و امکان دریافت ماهواره‌ای اش وجود ندارد.

گاهی در صورت اقتضا و پخش مسابقات تنیس از آن، این کانال از طریق اینترنت برای دیگر نقاط جهان نیز قابل دسترس میشود که این موارد بسیار نادر هستند (مثل دور یکم و روز نخست دور دوم مسابقات ایندین ولز که کانال دیگری آن را پوشش نمی داد.)

مواردی که بنده بدانها اشاره کردم از طریق Live Streamهای اینترنتی بوده اند و نه دریافت ماهـواره‌ای آنها (لینک پخش اینترنتی مسابقات در انتهای پست سوم تاپیک هم‌جوار قابل دسترس است و نیاز به حداقل سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه دارد).

rezaomo
03-17-2013, 01:16 PM
پاور عزيز ممنون از لطفتون كه مثل هميشه سريع و با پاسخ هاي كامل و فوق العاده جواب كاربران را ميدهيد تصويري بنده قرار دادم .آيا رديف آخري با اشتراك يكسال با حجم 396 گيگابايت امكان ديدن كامل و بدون وقفه اين كانال ها را مي دهد.بازهم ممنونم

PowerVu
03-17-2013, 08:40 PM
با عرض درود مجدد و سپاس از محبت شما

اگر سرعت اینترنت شما یک مگابیت در ثانیه باشد (ردیف آخر که فرمودید) مشکلی در تماشای اینترنتی مسابقات تنیس نخواهید داشت. فکر میکنم تمام ارائه دهندگان خدمات اینترنت در ایران به جز یک مورد در تمام ساعات روز به صورت «واقعی» یک مگابیت را به مشتری ارائه می‌دهند. تنها یک مورد تجربه تلخ بنده از «اینترنت مخابرات» داشتم که در طول روز با اینکه اسماً یک مگابیت بود اما در حد Dial-up هم سرعت نداشت. تنها از ساعت 2:30 شب تا حدود 8:30 صبح سرعتش تقریباً واقعی می‌شد. به جز اینترنت مخابرات به نظرم اکثر ISPها چنین مشکلی رو نداشته باشند.

در ضمن بنده در مورد اینکه مسابقات تنیس چقدر از ترافیک اینترنت‌های حجمی را مصرف می‌کنند اطلاعات دقیقی ندارم. نخست به این خاطر که همیشه از سرویس‌های نامحدود استفاده کرده‌ام و دوم به این دلیل که بسته به کیفیت تصویری Live Stream اینترنتی، حجم مصرفی اینترنت شما متغیر خواهد بود.

اما به هر حال اگر شما تمایل به تماشای مسابقات از اینترنت را دارید در ساعاتی که مسابقات آغاز می‌شوند، بر روی لینکی که در پایان پست سوم تاپیک «پخش تلویزیونی...» با رنگ سیاه و نوشته «StreamHunter» مشخص شده، کلیک کنید و پس از کلیک روی نام بازیکنان، از منوی زیرین یکی از چند لینک اینترنتی را (به جز خط اول که پولی هستند: Unibet/Bet365) کلیک کنید و یکی دو دقیقه منتظر به اتمام رسیدن شمارش معکوس تبلیغات بر روی ویدیوی اینترنتی بازی باشید. از بین لینکهای ارائه شده در آن سایت، لینک با عنوان HD Cast با اینترنت ایران بهتر جواب داده و نسبت به دیگر لینکها تصویر روان‌تر و بدون فریزی را نمایش میدهد. بهتر است مرورگر اینترنتی خود را (فایرفاکس یا کروم) به آخرین نسخه ارتقا داده و همچنین جدیدترین نسخه Flash Player را نیز از سایت Adobe یا وبسایتهای دیگر برای مرورگر خود نصب کنید تا تصویری روان داشته باشید.

این مورد رو هم عرض کنم که اسکای بریتانیا همیشه مسابقات تنیس آقایان را پوشش نمی‌دهد. عمدتاً این مجموعه ورزشی، تنها در گرند اسلم آزاد امریکا (U.S. Open)، مسترزهای هزار امتیازی آقایان (مثل ایندین ولز و مایمی) + مسترز کاپ ATP WTF پایان فصل و چند تورنمنت 500 امتیازی (که هر سال تغییر می‌کنند) مسابقات تنیس را پوشش می‌دهد.