PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت های 500 امتیازی دوبی و آکاپولکو

Behr@d
02-25-2013, 10:13 PM
با سلام

از امروز 25 فوریه تا 2 مارس شاهد برگزاری دو تورنمنت 500 امتیازی دوبی در امارات و آکاپولکو در مکزیک خواهیم بود .

15221

تورنمنت 500 امتیازی دوبی امسال با حضور نواک جوکوویچ (مرد شماره 1 ) و راجر فدرر (مرد شماره 2 ) برگزار میشود و بزرگترین غایب آن اندی ماری نایب قهرمان سال گذشته میباشد . این مسابقات در کورت های روباز شهر دوبی امارات برگزار میشود .

15223

15218

15216

تورنمنت 500 امتیازی آکاپولکو امسال با حضور رافائل نادال جذابیتی دو چندان به خود گرفته است . سید نخست مسابقات امسال داوید فرر و سید دوم مسابقات رافائل نادال میباشد . مدافع عنوان قهرمانی مسابقات داوید فرر از اسپانیا میباشد .

15222

15217

جدول انفرادی و دابل مسابقات را میتوانید از طریق فایل پیوست دریافت کنید .

Ahoura
02-25-2013, 11:00 PM
بابا چقدر فروم خسته کننده شده !!!! نه یه کَل کَلی نه یه بحثی !!!!! به شما هم میگن هوادار ؟؟؟ :397:

========

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/45236049253625285353.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/45236049253625285353.jpg (http://www.tennis-image.com/images/45236049253625285353.jpg)

خب درسته که امروز راجر در دبی ست اولو گند زد ولی من خوش حال شدم که جزیری تونست یکم این پیر مرد رو به چالش بکشه که یه مقدار به خودش بیاد. لامصب از OZ تا حالا فکر کنم سر جمع 2 ساعت تمرین نکرده . به نظرم این بازی یه آزمایش خیلی خوب واسه راند 1 بود.

دبی امروز برای نهمین بار در 10 سال گذشته به عنوان بهترین تورنمنت 500 تایی انتخاب شد. کِیکش رو هم اسطوره آخر بازی بُرید :434:

@پویا ، گوفی هم که ترکوند همین راند یکی خیال خودشو راحت کرد :sps:

Nadal.N1
02-26-2013, 07:31 AM
دوستان شبكه هاي پوشش دهنده چه كارتي چه رايگان؟
بخصوص واسه مكزيك
تشكر

BABAK
02-26-2013, 09:28 AM
دوستان شبكه هاي پوشش دهنده چه كارتي چه رايگان؟
بخصوص واسه مكزيك
تشكر

دوست عزیز معرفی و کانال های پخش کننده آکاپولکو به محض شروع پخش تلویزیونی در انجمن قرار میگیره.از لینک زیر هم میتونید اطلاعات تورنمنت دوبی رو مشاهده کنید::583:

پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس ATP 500 تورنمنت دوبی 2013 امارات متحده عربی (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=5926)

rojhin
02-26-2013, 09:35 AM
بابا چقدر فروم خسته کننده شده !!!! نه یه کَل کَلی نه یه بحثی !!!!! به شما هم میگن هوادار ؟؟؟ :397:

========

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/45236049253625285353.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/45236049253625285353.jpg (http://www.tennis-image.com/images/45236049253625285353.jpg)

خب درسته که امروز راجر در دبی ست اولو گند زد ولی من خوش حال شدم که جزیری تونست یکم این پیر مرد رو به چالش بکشه که یه مقدار به خودش بیاد. لامصب از OZ تا حالا فکر کنم سر جمع 2 ساعت تمرین نکرده . به نظرم این بازی یه آزمایش خیلی خوب واسه راند 1 بود.

دبی امروز برای نهمین بار در 10 سال گذشته به عنوان بهترین تورنمنت 500 تایی انتخاب شد. کِیکش رو هم اسطوره آخر بازی بُرید :434:

@پویا ، گوفی هم که ترکوند همین راند یکی خیال خودشو راحت کرد :sps:
اهورا جان سلام
ممکنه بگی معیار انتخاب دبی به عنوان بهترین تورنمنت 500 تائی چیه ؟ با تشکر

Ahoura
02-26-2013, 10:06 AM
اهورا جان سلام
ممکنه بگی معیار انتخاب دبی به عنوان بهترین تورنمنت 500 تائی چیه ؟ با تشکر

سلام روژین جون :434:

بازیکنان حاضر در تور رای میدن و با رای بازیکنان انتخاب میشه :443:

The players have again voted the Dubai Duty Free Tennis Championship the best event in the ATP World Tour 500 Series========*=======

مـرسـی عمو مالک :

Malek Jaziri : "Playing against Federer was one of my biggest dreams and it came true, he's my IDOL"

Fakhruddin
02-26-2013, 01:10 PM
درود

بهتر بود تاپیک بحث ها جدا از هم باشه و تورنمت ها با هم قاطی نشه !
بهر حال
دیروز بازی راجر و جزیری بازی قشنگی بود. راجر معمولا راندهای اول رو یه مقدار کند و پر خطا آغاز میکنه و رفته رفته در طول تورنمت بهتر میشه! یه امتیاز جالب و زیبا در ست اول گیم نهم بود که راجر با اسلایس وینر زد در حالیکه جزیری اون کنج زمین از جاش نتونست تکون بخوره و فقط تماشاگر صحنه بود ! :001_smile:
جزیری هم خصوصیات نسبتا خوبی داره.فورهند و سرویسش که خوب بنظر میاد. ریترن سرویسش افتضاحه و باید بیشتر تمرین کنه. استایل بدنش هم زیباست.:443:
داوید گوفین سومین تورنمت پی در پی هست که براحتی در راند اول 2-0 میبازه.بعد از باخت تحقیر آمیز جلوی نیمینن و دابل بگل شدن در روتردام , باخت به راحتی جلوی لودرا و باخت دیروز به حریف اسپانیایی شاید پدیده رولندگاروس فصل پیش الان با خودش فکر میکنه, شاید فصل بعد بهتر باشه این موقع از سال رو به آمریکای جنوبی برم و روی کورت های خاک رس نتایج بهتری بگیرم.:379:

Farid
02-26-2013, 03:10 PM
با سلام
خب نادال از ایندین ولز و میامی کنار کشید ( امیدوارم اون دوستی که سر این قضیه با من بحث می کرد بفهمه که ... )
فدرر هم از میامی کنار کشید.

D3ADMAN
02-26-2013, 08:06 PM
نادال باید رولند گاروس هم انصراف بده :781: مصدوم میشه بد به دلم افتاده تو رولند گاروس . بیاد مصدوم میشه میره 3 سال دیگه . نباید اشتباه کنه :434:

davidbeckham
02-26-2013, 08:30 PM
نادال با این کاراش به اعتبارش لطمه میزنه
اگه نمیتونه بهتره خداحافظی کنه

Sorou$h
02-27-2013, 12:04 PM
پاور جان نواک ساعت 20:30 به وقت ایران بازی میکنه.

Ahoura
02-27-2013, 12:37 PM
پاور جان نواک ساعت 20:30 به وقت ایران بازی میکنه.

نمیشه گفت به طور قطع بازی نوواک ساعت 20:30 برگزار میشه. هرقت بازی راجر فدرر تمام شد بازی نوواک شروع میشه و لزوما دلیلی نداره بازی فدرر تا ساعت 20:15 طول بکشه. اگه مثلا حریف فدرر ریتایر کنه بازی نوواک ممکنه مثلا ساعت 19 یا 19:30 برگزار بشه .

PowerVu
02-27-2013, 01:33 PM
این ساعات را فکر می‌کنم از وب‌سایت‌های متفرقه اعلام نتایج زنده مشاهده نموده‌اید در حالی که 20:30 تنها یک احتمال است. همانطور که جناب Ahoura گرامی فرمودند، هیچ تضمینی وجود ندارد که بازی جوکوویچ در هشت و نیم شب آغاز بشه. ذکر آن ساعت 20:30 تقریبی هست. اصولاً در وب‌سایت‌های متفرقه اعلام نتایج بین هر بازی به صورت تقریبی حدود دو ساعت را در نظر می‌گیرند و زمانی که مسابقه آغاز شد سریعاً جدول زمانی را «به روز» می‌کنند.

شما برای آگاهی از این موارد می‌بایست کمی با شیوه اعلام برنامه مسابقات در رشته تنیس آشنایی داشته باشید. بخش اعلام زمان برگزاری مسابقات در تنیس تاکرز، از اطلاعات کاملاً موثق وب‌سایت رسمی مسابقات استفاده می‌کند. وقتی در کنار ساعتی عبارت Not Before ذکر شده، یعنی اگر زمین خالی باشد و مسابقات پیشین، همگی تمام شده باشند از آن ساعت خاص «به بعد» مسابقه بعدی امکان برگزاری خواهد داشت. اما اگر مسابقه پیشین، حتی تا نیمه شب یا بیشتر هم طول بکشند، تا زمانی که زمین خالی نشود، مسابقه‌ی بعدی که بازی جوکوویچ باشد، آغاز نخواهد شد.

تنها مسابقاتی سر ساعت اعلام شده آغاز می‌شوند که کلمه START یا From را در کنار ساعتش ببینید. آن‌هایی بعد از Not Before قرار دارند و یا چیز خاصی در موردشان اعلام نشده، همگی منوط به زمان اتمام بازی‌های قبلی آن زمین/کورت هستند. ورزش تنیس بر خلاف بسیاری از رشته‌های ورزشی، به جز دیدار نخست و دیدارهای خاص، زمان آغاز مسابقاتش مشخص و از پیش اعلام شده نیستند.

YOSEF
02-27-2013, 08:02 PM
:583:ایول راجر جون امیدوار شدم بامید قهرمانیت

Sorou$h
02-27-2013, 08:14 PM
بله میدونم. آخه شما نوشته بودی بازی نواک ساعت 18:30 برگزار میشه و من نمیدونستم وقتی مینویسن not before یعنی هر وقت زمین خالی شد. آخه من از چند تا سایت دیدم که گفته 20:30 و 20:20 هم بازی شروع شد. به هر مرسی از توضیحات دقیقتون.

Sorou$h
02-27-2013, 08:18 PM
به نظر من نواک نمیاد تو دبی برای قهرمانی. نواک فقط تا نیمه نهایی میاد که 180 امتیاز پارسال رو از دست نده.
با اینکه دیروز و الان که بازی در حال برگزاری هست شاهد بازی خیلی خوب از نواک بودیم. ولی به نظر من نواک به دلپوترو تو نیمه نهایی میبازه.

PowerVu
02-27-2013, 08:57 PM
بله میدونم. آخه شما نوشته بودی بازی نواک ساعت 18:30 برگزار میشه و من نمیدونستم وقتی مینویسن not before یعنی هر وقت زمین خالی شد. آخه من از چند تا سایت دیدم که گفته 20:30

دوست گرامی بنده در کجا نوشتم که بازی جوکوویچ در 18:30 آغاز می‌شود؟

شما به خوبی به عرایضم دقت نکردید. لطفاً دوباره به پست مربوطه مراجعه بفرمایید. در زیر عبارت Not Before اول بازی فدرر نوشته شده که در ساعت 6:30 آغاز می‌شه و مسابقه جوکوویچ در زیر آن قرار گرفته. یعنی نخست بازی فدرر در 6:30 و سپس بازی جوکوویچ در حدود یک ربع پس از هر زمانی که بازی فدرر به اتمام رسیده باشد آغاز خواهد شد.

نوشته شدن دو بازی در زیر عبارت Not Before به این معنا نیست که «هر دو بازی» آن هم در «یک کورت» در ساعت 6:30 با هم آغاز می‌شوند! با کمی دقت، مطلب واضح و روشن ِ.

PowerVu
02-27-2013, 09:13 PM
چند صحنه خیلی جالب در این مسابقات تا به حال اتفاق افتاده که شاید بعضی دوستان عاشق پاپاراتزی ندیدنش.

یکی حضور یک گربه کوچولوی دوست داشتنی بر روی کورت اصلی در مسابقات دیروز بود. و یکی هم حضور مارادونا ستاره افسانه ای فوتبال آرژانتین و مسابقه نمایشی او با دل پوترو هم‌وطنش.

مارادونا برای اینکه بتونه دل پوترو رو در آغوش بگیره رفت روی نیمکت استراحت بازیکنان ایستاد و تازه اون موقع هم قد دل پوترو شد. بعدش همدیگر رو در آغوش گرفتند و سپس دل پوترو دو تا راکت از ساکش در آورد و با هم شروع به بازی کردند.

خیلی تصاویر و صحنه های جالب و دوست داشتنی بودند.

(به یاد حضور کارلوس Tevez مهاجم منچستر سیتی افتادم که در مسابقات سال 2009 مسترز کاپ پایان فصل ATPWTFs در مجموعه با شکوه O2 لندن برای تماشای بازی هم‌وطنش خوآن مارتین دل پوترو بین تماشاگران نشسته بود و دل پوترو بعد از خوش و بش کردن ازش خواست که به داخل کورت پا بگذاره و با هم مسابقه بدند. مارک پـِچی گزارشگر و مفسر کانال اسکای اسپورتس بریتانیا هم خنده‌ش گرفته بود و تماشاچیان هر دو ستاره رو تشویق میکردند.)

البته دل پوترو هفته گذشته هم یک کار جالب دیگه انجام داد و وقتی برای برگشت یک توپ مجبور شد به نزدیکی تماشاگران در امتداد خط طولی زمین بره، گوشی موبایل یک خانم رو گرفت و حین بازی ازش به یادگار عکس گرفت. خانم حسابی غافلگیر شده بود و خلاصه صحنه جالب و دیدنی پیش اومد.

Maani
02-27-2013, 09:32 PM
چند صحنه خیلی جالب در این مسابقات تا به حال اتفاق افتاده که شاید بعضی دوستان عاشق پاپاراتزی ندیدنش.

یکی حضور یک گربه کوچولوی دوست داشتنی بر روی کورت اصلی در مسابقات دیروز بود. و یکی هم حضور مارادونا ستاره افسانه ای فوتبال آرژانتین و مسابقه نمایشی او با دل پوترو هم‌وطنش.

مارادونا برای اینکه بتونه دل پوترو رو در آغوش بگیره رفت روی نیمکت استراحت بازیکنان ایستاد و تازه اون موقع هم قد دل پوترو شد. بعدش همدیگر رو در آغوش گرفتند و سپس دل پوترو دو تا راکت از ساکش در آورد و با هم شروع به بازی کردند.

(به یاد حضور کارلوس Tevez مهاجم منچستر سیتی افتادم که در مسابقات سال 2009 مسترز کاپ پایان فصل ATPWTFs در مجموعه با شکوه O2 لندن برای تماشای بازی هم‌وطنش خوآن مارتین دل پوترو بین تماشاگران نشسته بود و دل پوترو بعد از خوش و بش کردن ازش خواست که به داخل کورت پا بگذاره و با هم مسابقه بدند. مارک پـِچی گزارشگر و مفسر کانال اسکای اسپورتس بریتانیا هم خنده‌ش گرفته بود و تماشاچیان هر دو ستاره رو تشویق میکردند.)

البته دل پوترو هفته گذشته هم یک کار جالب دیگه انجام داد و وقتی برای برگشت یک توپ مجبور شد به نزدیکی تماشاگران در امتداد خط طولی زمین بره، گوشی موبایل یک خانم رو گرفت و حین بازی ازش به یادگار عکس گرفت. خانم حسابی غافلگیر شده بود و خلاصه صحنه جالب و دیدنی پیش اومد.

مرسي جالب بود پاور جان
از دوستان اگه كسي كليپ اين ٢ صحنه رو ميتونه بزاره ممنون ميشم

Sorou$h
02-27-2013, 11:41 PM
بله کاملا حق با شماست. اشتباه از من بود. مرسی به هر حال. من دوست دارم وحشتناک پاور جون :دی

D3ADMAN
02-28-2013, 12:28 AM
به نظر من نواک نمیاد تو دبی برای قهرمانی. نواک فقط تا نیمه نهایی میاد که 180 امتیاز پارسال رو از دست نده.
با اینکه دیروز و الان که بازی در حال برگزاری هست شاهد بازی خیلی خوب از نواک بودیم. ولی به نظر من نواک به دلپوترو تو نیمه نهایی میبازه.

کاملآ باهات موافقم سروش :443: اشتباه لپی داشت این پست من

SHIR FarHad
02-28-2013, 01:04 PM

سروش جان از روی چه منطق و دلیلی این حرفو میزنی ؟
موقعی که از نظر ذهنی و بدنی جوکو اماده مسابقات هست برای چی باید تو نیمه ببازه ؟!!
اگه منظورت انگیزست که اگه اینجور بود راجر فدرر باید سال ها قبل تنیس رو کنار میزاشت !!!!

M∂hdi
02-28-2013, 06:45 PM

مرسي جالب بود پاور جان
از دوستان اگه كسي كليپ اين ٢ صحنه رو ميتونه بزاره

15239
ویدئو: ورود گربه سیاه به کورت - در دیدار دل پوترو / باقداتیس (http://www.mediafire.com/?440ka44o844how5)
(3.92 MB)

15240
ویدئو: دیدار نمایشی مارادونا و دل پوترو در دوبی (http://www.mediafire.com/?ds6vssj39f009b9)
(2.95 MB)

15241
ویدئو: دیدار کارلوس توز و دل پوترو در لندن - 2009 (http://www.mediafire.com/?9j31b1yhzopp8zshttp://)
(2.84 MB)

حضور مارادونا در دوبی و دیدار با ستارگان دنیای تنیس

15242

15243

15244
ویدئو: عکس گرفتن دل پوترو از یک تماشاگر به وسیله موبایل در طول مسابقه با لودرا - تورنمنت Open 13 (http://www.mediafire.com/?6ydp90w8u0fkd10http://)
(1.89 MB)

فایل GIF (http://www.changeovertennis.com/wp-content/uploads/2013/02/DelpoCamera.gif)
(بیش از 10 مگابایت)

واکنش جو ویلفرد سونگا پس از شکست برابر لودرا در راند نخست رقابتهای 2013 دبی (خطاب به محمد لحیانی (http://a.espncdn.com/photo/2010/0624/ten_g_lahyani_b1_400.jpg)، داور مسابقه):

15245

D3ADMAN
03-01-2013, 06:16 AM
سروش جان از روی چه منطق و دلیلی این حرفو میزنی ؟
موقعی که از نظر ذهنی و بدنی جوکو اماده مسابقات هست برای چی باید تو نیمه ببازه ؟!!
اگه منظورت انگیزست که اگه اینجور بود راجر فدرر باید سال ها قبل تنیس رو کنار میزاشت !!!!

فرهاد جان ، حرف شما درسته . اما نوله نمیاد خسته کنه خودشو برای تورنمنت های دیگه وقتی امتیازش بالاست . این تورنمنت رو به نظرم با همون امتیاز سال پیش به پایان برسونه ، یعنی به دلپو میبازه . این نظر شخصی منه ، امکان داره اشتباه باشه ، شما چرا قاطی میکنید . ما نظر خودمونو گفتیم ، این موضوع هم نامش بحث و تبادل نظر هست

farzin123
03-01-2013, 02:44 PM
نواک تا نیمه نهایی که اومده و این بازی رو که می خواد انجام بده، چرا ببازه. اونم در یک قدمی فینال
تازه نواک جوان هست و زیاد هم خسته نیست . نواک سعی خودشو می کنه.

Behr@d
03-01-2013, 04:06 PM
هات شات فوق العاده و استثنایی هوراسیو زبایوس از سری مسابقات 1/4 پایانی آکاپولکو در مقابل آلماگرو

http://www.youtube.com/watch?v=eZiUgBXVwm8&list=UUY_5h5zaSwN7Or4kIJDYNXA&index=3

Sorou$h
03-01-2013, 06:13 PM
نوله برد و پیشبینی من اشتباه در اومد این دفعه.
شیر فرهاد عزیز من بر این اساس گفتم نوله نمیاد واسه قهرمانی چون گقتم راجر رو میسپاره به دلپوترو و دلیلی نداره واسه یک تورنمنت 500 امتیازی اینطور بجنگه. ولی اینطور که بوش میاد نواک فقط و فقط قهرمانی رو در این تورنمنت می خواد. به هر امیدوارم راجر بیاد فینال که فینال قشنگ باشه. چون اگه بردیچ بیاد مثل آب خوردن به نوله میبازه.

Behr@d
03-01-2013, 07:29 PM
نوله برد و پیشبینی من اشتباه در اومد این دفعه.
شیر فرهاد عزیز من بر این اساس گفتم نوله نمیاد واسه قهرمانی چون گقتم راجر رو میسپاره به دلپوترو و دلیلی نداره واسه یک تورنمنت 500 امتیازی اینطور بجنگه. ولی اینطور که بوش میاد نواک فقط و فقط قهرمانی رو در این تورنمنت می خواد. به هر امیدوارم راجر بیاد فینال که فینال قشنگ باشه. چون اگه بردیچ بیاد مثل آب خوردن به نوله میبازه.

درود

من از شما یه سوال دارم سوروش جان . چرا جوکوویچ باید تلاش کنه و به نیمه نهایی تورنمنتی مثل دوبی برسه ولی تلاشش رو برای قهرمانی نکنه ؟؟؟ به نظر شما این عقلانیه ؟؟؟ مگه جوکوویچ از امتیاز و پول بیشتر بدش میاد ؟؟؟

اگر یک تنیسور در تورنمنتی شرکت میکنه مطمئن باشید نمیاد تا یه مرحله بعد حذف شه . جوکوویچ هم از این قضیه مستثنی نیست .

Maani
03-01-2013, 07:54 PM
درود

من از شما یه سوال دارم سوروش جان . چرا جوکوویچ باید تلاش کنه و به نیمه نهایی تورنمنتی مثل دوبی برسه ولی تلاشش رو برای قهرمانی نکنه ؟؟؟ به نظر شما این عقلانیه ؟؟؟ مگه جوکوویچ از امتیاز و پول بیشتر بدش میاد ؟؟؟

اگر یک تنیسور در تورنمنتی شرکت میکنه مطمئن باشید نمیاد تا یه مرحله بعد حذف شه . جوکوویچ هم از این قضیه مستثنی نیست .

بهراد جان حتما ايشون بهتر از تنيس ميفهمن بالاخره ايشون از سال ٢٠٠٥ تنيس ميبينين ما كه تازه كاريم

davidbeckham
03-01-2013, 08:46 PM
come on nole:866:
درود به شرف بردیچ خوب فدرر رو میبره:441:

Sorou$h
03-01-2013, 09:00 PM
درود

درود بر تو بهراد خان گل. این چیزی بود که من تو چند سال گذشته دیدم. مثلا اندی ماری همیشه اینکار رو میکنه و تو بیشتر مسترزها به خودش فشار نمیاره. راجر هم همین کار رو میکنه که اینطور تونسته همیشه آماده باشه تو گرند اسلم ها. به خاطر همین حدس میزدم نواک هم این کارو تو دبی انجام بده. نواک یکی از دلایلی که رنکینگ 1 رو بعد از ویمبلدون 2012 از دست داد این بود که تو سال 2011 در مسترز ایندین ولز و میامی و مادرید و رم قهرمان شد و در سال 2012 تنها از مسترز میامی تونست از قهرمانیش دفاع کنه و 3 مسترز دیگه رو امتیاز منفی گرفت. من فقط دعا میکنم اینطور که نواک جدیدا همه تورنمنت ها رو جدی میگیره مصدوم نشه.

Sorou$h
03-01-2013, 09:43 PM
اهورا جان شما الان تو چت باکس نوشتی نواک الا داره واسه خودش حال میکنه چون راجر ری**. نادال هم مصدوم هست. فقط یک ماری داره باهاش رقابت میکنه.
پس قبول داری اون زمان هم راجر حال میکرد که سالها فقط نادال باهاش رقابت میکرد؟؟؟؟
پس چرا وقتی اون حرف رو من زدم که فدرر موقعی که وارد دنیای تنیس شد فقط نادال میتونست باهاش رقابت کنه واسه همین اینقدر گرند اسلم برد رو قبول نداشتی؟؟؟
چرا از موقعی که ماری و جوکوویچ بازیشون قوی شده فقط راجر 1 گرند اسلم تونسته ببره؟؟
به نظر تو الان اگه همین طور پیش بره و به طور مثال بگیم فدرر و نادال الان نبودن نواک نمیتونست 17 گرند اسلم رو ببره؟
ولی نواک تو شرایطی گرند اسلم میبره که 3 حریف مدعی مثل ماری و نادال و فدرر داره.
من نمیخوام گرندهایی که راجر برده رو زیر سئوال ببرم. فقط میخوام بگم که اون زمانی که راجر وارد دنیای تنیس شد اگه جوکوویچ و ماری و نادال شرایط کنونی رو داشتن عمرا راجر 17 گرند اسلم نمیبرد.
راجر بزرگترین خوش شانسی که اورد این بو که زمانی که وارد دنیای تنیس شد با دوران آخر بازی آغاسی و سمپراس مواجه شد.

BABAK
03-01-2013, 10:20 PM
راجر که سن و سالش رفت بالا(که البته تو همین دورانم نواکو تو اوج بیگل کرد) و نادال هم مصدومیت زانوش تشدید شد و نواک شاخ شد!! شانس نواک این بوده. وگرنه نواکو و هفت جد و آباد نواک به گرد پای فدرر نمیرسن.

چیه ؟ جو گیر شدن طرفدارای نواک ؟ خیال ورتون داشته ؟! کاری که فدرر تو تنیس کرده رستم تو شاهنامه نکرده !! :866::866:

Sorou$h
03-01-2013, 10:56 PM
بعد این که راجر موقعی که وارد دنیای تنیس شد فقط یک نادال میتونست جلوش رو بگیره شانس محض راجر نبوده؟
خداییش قضاوت کنید طرفدارهای راجر فدرر. اگه اون زمان که راجر وارد دنیای تنیس میشد هرکدوم از این 3تا (نادال.جوکوویچ.ماری) با بازی که الان به نمایش میزارن به جای راجر وارد دنیای تنیس میشدن نمیتونستن اینقدر گرند اسلم ببرن؟؟؟
افشین مبصر همیشه قبل از اینکه ماری اولین گرند اسلمش رو ببره میگفت: ماری خیلی تنیسور خوبیه ولی از شانس بدش موقعی وارد دنیای تنیس شده که 3 حریف سخت داره. واسه همین نتونسته گرند اسلم ببره و جالب اینجا بود که قبل از فینال یو اس اپن 2012 گفت الان بهترین موقعی هست که ماری میتونه اولین گرند اسلم خودش رو ببره چون دیگه واسه نیمه نهایی نادال و فدرر سد راهش نیستن.

مهران
03-01-2013, 11:00 PM
چيه؟ حالا كه سنش رفته بالا حرفايي كه تو دلتون مونده بود ولي روتون نميشد بگيدو ميگيد؟
يه عمري همه رو برده... ميفهمي يعني چي؟
نواك و نادال و... بايد تو خواب ببينن 17 تا گرند گرفتن...
با همين سنشم ميگيره...
Come On Roger :866::866:

Sorou$h
03-01-2013, 11:05 PM
مهران جان من توضیحاتم رو از روی حرف کسی (اهورا) زدم که شما همیشه اینجا برای نظرهاش سپاس میزنید.
پس این رو قبول دارید که بیشتر اینجا رفاقتی برای هم پپسی باز میکنید؟

SHIR FarHad
03-01-2013, 11:11 PM
راجر که سن و سالش رفت بالا(که البته تو همین دورانم نواکو تو اوج بیگل کرد) و نادال هم مصدومیت زانوش تشدید شد و نواک شاخ شد!! شانس نواک این بوده. وگرنه نواکو و هفت جد و آباد نواک به گرد پای فدرر نمیرسن.

چیه ؟ جو گیر شدن طرفدارای نواک ؟ خیال ورتون داشته ؟! کاری که فدرر تو تنیس کرده رستم تو شاهنامه نکرده !! :866::866:

:151::151::151::151::151:

اینا زحمته لپاتو میکشن با غیرت :babi:

مهران
03-01-2013, 11:12 PM
مهران جان من توضیحاتم رو از روی حرف کسی (اهورا) زدم که شما همیشه اینجا برای نظرهاش سپاس میزنید.
پس این رو قبول دارید که بیشتر اینجا رفاقتی برای هم پپسی باز میکنید؟
ايشون كجا چنين پستي زدن كه من زيرش تنكس زدم؟
چتباكس كه نميشه تنكس زد!!!
خير قبول ندارم، چون اول پست رو ميخونم اگه ديدم منطقي و خوبه ازش تشكر ميكنم.
وسلام!

Sorou$h
03-01-2013, 11:25 PM
ايشون كجا چنين پستي زدن كه من زيرش تنكس زدم؟
چتباكس كه نميشه تنكس زد!!!
خير قبول ندارم، چون اول پست رو ميخونم اگه ديدم منطقي و خوبه ازش تشكر ميكنم.
وسلام!

الان رو نمیگم بحث و تبادل نظر در تورنمنتهای قبلی رو میگم. من نمیگم شما بودی. چون یادم نیست دقیق. ولی افشین یک فوش داده بود بعد 22 نفر واسش سپاس زدن. به نظرت این پپسی باز کردن رفاقتی نیست؟؟؟
در صورتی کسانی که ادعاشون میشه (اهورا و افشین) طرفدار خونی راجر فدرر هستند تو چت باکس میگن راجر امروز ری*.
فکر کنم این چیزی که این 2 تا تو چت باکس نوشتند اگه اینجا مینوشتند دوباره 22 نفر رفاقتی واسشون سپاس میزدن.:251:

مهران
03-01-2013, 11:38 PM
الان رو نمیگم بحث و تبادل نظر در تورنمنتهای قبلی رو میگم. من نمیگم شما بودی. چون یادم نیست دقیق. ولی افشین یک فوش داده بود بعد 22 نفر واسش سپاس زدن. به نظرت این پپسی باز کردن رفاقتی نیست؟؟؟
در صورتی کسانی که ادعاشون میشه (اهورا و افشین) طرفدار خونی راجر فدرر هستند تو چت باکس میگن راجر امروز ری*.
فکر کنم این چیزی که این 2 تا تو چت باکس نوشتند اگه اینجا مینوشتند دوباره 22 نفر رفاقتی واسشون سپاس میزدن.:251:
من چيزي كه به خودم مربوط ميشه رو جواب دادم!
ضمنا منتظر روزيم كه نواك سنش به 30 سال برسه... البته تا اون موقع تو رنكينگ نيست!
خلاصه فعلا حال كن... چون نواك در دوره اي هستش كه تنيس عصر طلاييه خودش رو طي ميكنه!!! نادال زانوش كاري كرده كه به زور يه تورنمنت 250 تايي ميگيره! فدرر بي انگيزه شده و سنشم رفته بالا... ماري هم كه هنوز بزرگ نشده راجبش حرف بزنيم... ميمونه فرر و برديچ و دلپو!!!
نوله+شانس= شوله!
شما اون موقع كه راجر براي گرفتن گرند پيرش در ميومد تا ببره هنوز نميدونستي تنيس چيه!:151:

john
03-01-2013, 11:47 PM
اين بحث هاي الكي چيه حداقل يه كل كل درست و حسابي بكنيد.:434: يه حرف مفيد يه مطلبي چيزي.......

Sorou$h
03-01-2013, 11:58 PM
مهران میشه یکی از اون گرند هایی که راجر پیرش در اومده رو بگی؟؟؟؟
البته به غیر از فینال ویمبلدون 2006 و2007 و 2012 مقابل اندی ماری و نادال.

مهران
03-02-2013, 12:07 AM
مهران میشه یکی از اون گرند هایی که راجر پیرش در اومده رو بگی؟؟؟؟
البته به غیر از فینال ویمبلدون 2006 و2007 و 2012 مقابل اندی ماری و نادال.
ميگم اون موقع نميدونستي تنيس چيه همينه ديگه...
:780: مگه از 2005 تنيس نميبيني؟
بي خيال! اصلا شما Bruce Lee !

Sorou$h
03-02-2013, 12:35 AM
ميگم اون موقع نميدونستي تنيس چيه همينه ديگه...
:780: مگه از 2005 تنيس نميبيني؟
بي خيال! اصلا شما Bruce Lee !

مهران جان داریم دوستانه با هم بحث میکنیم. من نه با تو نه با هیچ کس دیگه تو این سایت دعوا ندارم. گفتم چند تا از اون گرند هایی که راجر به سختی برده رو بگو. اگه میدونی بگو اگه نمیدونی بگو نمیدونم. دیگه چرا بی راهه میری؟؟

Paymaan
03-02-2013, 07:19 AM
من نمیفهمم این چه بحثیه هر دفعه سروش میکشه وسط . آقا جان مگه فدرر همه گرند اسلم ها رو باید در برابر نادال و جوکوویچ و ماری ببره که بگیم گرند اسلم برده ؟

"اگه اون زمان که راجر وارد دنیای تنیس میشد هرکدوم از این 3تا (نادال.جوکوویچ.ماری) با بازی که الان به نمایش میزارن به جای راجر وارد دنیای تنیس میشدن نمیتونستن اینقدر گرند اسلم ببرن؟؟؟"

شما که این احتمال رو مطرح میکنی من هم میتونم بگم اگر فدرر با نادال و جوکوویچ و ماری هم سِن بود با بازی ای که در سال های 2004 تا 2007 ارائه می داد به راحتی این سه بازیکن رو در جیب پُشتی جای می داد. برید دعا کنید که فدرر هم سن این سه بازیکن نیست !

Maani
03-02-2013, 09:21 AM
من نمیفهمم این چه بحثیه هر دفعه سروش میکشه وسط . آقا جان مگه فدرر همه گرند اسلم ها رو باید در برابر نادال و جوکوویچ و ماری ببره که بگیم گرند اسلم برده ؟

"اگه اون زمان که راجر وارد دنیای تنیس میشد هرکدوم از این 3تا (نادال.جوکوویچ.ماری) با بازی که الان به نمایش میزارن به جای راجر وارد دنیای تنیس میشدن نمیتونستن اینقدر گرند اسلم ببرن؟؟؟"

شما که این احتمال رو مطرح میکنی من هم میتونم بگم اگر فدرر با نادال و جوکوویچ و ماری هم سِن بود با بازی ای که در سال های 2004 تا 2007 ارائه می داد به راحتی این سه بازیکن رو در جیب پُشتی جای می داد. برید دعا کنید که فدرر هم سن این سه بازیکن نیست !

حاج پيمان بين سالهاي ٢٠٠٤ تا ٢٠٠٧ نادال و فدرر ١٤ بازي انجام دادن كه ٨-٦ به سود نادال هستش ،
http://en.wikipedia.org/wiki/Federer%E2%80%93Nadal_rivalry

msh13792
03-02-2013, 09:40 AM

ای بابا از تو بعیده بابک بعد از این همه تنیس دیدن ندونی ها
اونجا که جوکر بیگل شد که حساب نیست که آخه
آخه جوکر مسترزای 1000 رو اصلا به حساب نمیاره که
مثلا دوسال پیش که راجر تو سمی جوکر رو تو رولند برد هم حساب نیست آخه اونجا هم دیگه جوکر نمی خواست ببره

ببین یا تو نمیدونی یا بیاد بپرسی ؟!
کلا از چند حالت خارج نیست :
یا جوکر قهرمان میشه یا نمیشه
اگه قهرمان شه که حتما بازی های خفنی کرده به داور و بقیه مربوط نی
اگه قهرمان نشه حالا باید از یکی از دوستان :350: پرسید که آیا مسابقات رو کلا سرگرمی بوده یا نه

Paymaan
03-02-2013, 09:44 AM
حاج پيمان بين سالهاي ٢٠٠٤ تا ٢٠٠٧ نادال و فدرر ١٤ بازي انجام دادن كه ٨-٦ به سود نادال هستش ،
http://en.wikipedia.org/wiki/Federer%E2%80%93Nadal_rivalry

تست های کنکور هم همینطوری زدی مانی ؟:434:
سروش یه حرف محال رو زد . من هم خواستم نشون بدم میشه n مدل ازین حرفا زد که به هیچ دردی هم نمیخوره .
در ضمن حاجی هم خودتی! :151::583:

Sorou$h
03-02-2013, 10:40 AM
پیمان جان من منظورم از این بحث این هست که نواک که الان تو این شرایط گرند اسلمهایی میبره که 3 حریف سخت داره خیلی با ارزش تر از گرند اسلمهایی هستند که راجر زمانی برده که فقط یک حریف سخت داشته.
در ضمن این نظر شخصی من هست شاید بعضی ها قبول داشته باشند و بعضی ها مثل شما مخالف باشند.
مرسی از اینکه بدون حاشیه نظر خودت رو میگی.
msh13792 آخه این چه ربطی داره؟؟ من میگم ویمبلدون 2012 که راجر قهرمان شد به نظر من سخت ترین گرند اسلمی بوده که برده چون نواک و اندی رو برده برای قهرمانی. در ضمن من همیشه میگم که بازی اصلی تنیسورها رو باید تو گرند اسلم دید. یعنی به نظر تو واقعا فدرر زورش تو روتردام به اون طرف نرسید؟
یا تسونگا که دور اول روتردام و دبی حذف شد زورش به حریفاش نرسید؟ یا نمی خواست به خودش فشار بیاره؟؟
در صورتی که سونگا تو استرالیا تا چند قدمی پیروزی راجر پیش رفته بود.
یا ماری که تو سینسیناتی تو دور اول حذف شد؟؟
این حرف من فقط برای نواک نیست. من میگم بازی اصلی همه تنیسورها رو باید تو گرند اسلمها دید. این رو برای بار 100 میگم. دوباره نگید سروش هر وقت نواک میبازه میاد این حرف رو میزنه.
شما اگه واقعا تنیس رو درک کنی میفهمی که تنیسورهای رنکینگ بالا بیشتر تو گرند اسلمها به خودشون فشار میارن.
من قرار بود دیگه تو تبادل نظرات شرکت نکنم ولی یکی از دوستان خوب حرفی بهم زد.
گفت: بذار من و تو ، ما باشیم نه این که تنها باشیم.
در آخر دوستانی من اصلا قصد ندارم طرفداران فدرر که از باخت تنیسورشون ناراحت هستند رو ناراحت تر کنم. من نظر شخصی خودم رو میگم. این رو برای کسانی میگم که منتظر هستند نوله تو یک تورنمنت ببازه بعد بیان اینجا .............!
در ضمن اگه نوله حتی تا آخر امسال دیگه در هیچ تورنمنتی قهرمان نشه اینقدر تو دلم جا داره که توهین بهش نکنم. نه مثل بعضی طرفدارهای ظاهری و جوگیر فدرر.

Lily Nadal
03-02-2013, 11:03 AM
[QUOTE=BABAK;80318][SIZE="2"][COLOR="Black"]راجر که سن و سالش رفت بالا(که البته تو همین دورانم نواکو تو اوج بیگل کرد) و نادال هم مصدومیت زانوش تشدید شد و نواک شاخ شد!! شانس نواک این بوده. وگرنه نواکو و هفت جد و آباد نواک به گرد پای فدرر نمیرسن.

باااااز هم بحث تكراري:242:
مگه به گرد پاي رافا ميرسن!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟:379:
فدرر كي ول ميكنه اين تنيسو عه :shame::434:

Nima88
03-02-2013, 11:26 AM
جمع کنید این بحثای 2زاری بابا . هر کس تو هر دوره ای گرند برده حقش بوده . مهم اینگه گرند اسلم شما ببری اهمیت نداری که چه کسایی تو این گرنداسلم ببری مهم فقط بردن گرند.

D3ADMAN
03-02-2013, 11:38 AM
اين بحث هاي الكي چيه حداقل يه كل كل درست و حسابي بكنيد.:434: يه حرف مفيد يه مطلبي چيزي.......

علی جون بیا باو ، اینا همیشه بحثشون همینه . پیت سمپراس سروره همه ی تنیسوراس اینا اومدن میگن آقا ، آقا . ولشون کن . ایزنر چطوره ؟؟؟؟ اگه ایزنر تو اون دوران فدرر میومد ، الان 40 تا گرنداسلم داشت :434: :254: :254: :254: :443:

SHIR FarHad
03-02-2013, 01:46 PM
به نظر من این یه بحث بی فایده و اشتباهه
هزاران ادعا میشه کرد بدون ادله
شما از کجا میتونی اثبات کنی مارات سافین در اوج خودش حریف ماری و جوکو ونادال نبوده ؟
همینطور داویدنکو ,اندی رادیک, جیمز بلیک, تیم هنمن, اندره اغاسی ,...
من به شما پیشنهاد میکنم بازیای راجر در سال های 2003 تا 2007 رو تماشا کنی, اصلا و ابدا اون راجر تیز پا و کامل از هر لحاظ(بک هند یه دستش نظیر نداشته نه مثه الان که شده نقطه ضعفش) رو نمیتونی با این راجر مقایسه کنی - بازی راجر با پیت سمپراس سال 2001 رو ببین . نهایت تکنیک میتونی تو این بازی ببینی و بترسی از مقایسه راجر با نواک!
همین که راجر در سن 32 سالگی میتونه یه حریف سر سخت و چغر بدبدن :434:برای شما محسوب بشه بگونه ای که سختترین حریفتون راجره این خودش بیانگره بزرگی و برتریشه

SHIR FarHad
03-02-2013, 08:08 PM
http://www.tennis-image.com/images/52185206053875870189.jpg

:24::24::24::24::24::24::24::24:

مرتیکه ی بی عرضه

اون دو پوینتی که سر بریک شدنت تو ست اول و خراب کردن اسمشت تو بریک کردن ست دوم از دست دادی واقعا کار هر کسی نبود که تو از عهدش بر اومدی :Angry2:

لیاقتت بیش از این نیس توماس

john
03-02-2013, 09:28 PM
حسام جون لطف داري به نظر من هر كي طرفداره يه تنيسوره و بقيه هم بايد به نظر اون شخص احترام بذارن تا ان قدر از اين نميدونم اسمش چي بزارم پيش نياد:434: ولي خب يه عده اين جا ر اشتباهي ميگيرن با مكان ديگه:243:

john
03-02-2013, 09:34 PM
خب جوكو هم قهرمان شد يادم رفت تو پست قبلي بگم:251: و واقعا شايستگي اين قهرماني بر توماس داشت. به هوادارانش تبريك ميگم :655: حسام جون اينم قهرماني ديگه چي ميخواي؟؟؟؟

D3ADMAN
03-03-2013, 05:39 AM
حسام جون لطف داري به نظر من هر كي طرفداره يه تنيسوره و بقيه هم بايد به نظر اون شخص احترام بذارن تا ان قدر از اين نميدونم اسمش چي بزارم پيش نياد:434: ولي خب يه عده اين جا ر اشتباهي ميگيرن با مكان ديگه:243:

مسخره نکردم اتفاقآ . اون آخرشو اغراق کردم :434: اتفاقا حال میکنم با اینجور هوادارا :443:

D3ADMAN
03-03-2013, 05:44 AM
شادباش میگم قهرمانی نوله رو به دوستانم و به هوادارانش

Nima88
03-03-2013, 07:23 AM
رافا:655::866: سلطان خاک دوباره برگشت.

Nadal.N1
03-03-2013, 07:33 AM
اي ول رافا
تبريك به طرفداراي نادال
خيلي خوشحالم خيلي زياد
اميدوارم ديگه مصدوميتي برات پيش نياد انشاالله.
اميدوارم كه باز با تلاشي كه مختص خودته بشي نامبر وان.
نميدوني چه كشيديم از ويمبلدون به بعد رافا كام آن
بخوابون طرفداران تازه به دوران رسيده ها رو به خصوص عقده اي ها رو.
دمت گرم ماتادور

M∂hdi
03-03-2013, 07:58 AM
Rafa d. Ferrer 6-0 6-2

تبریک میگم. اما این نتیجه بیشتر بخاطر خستگی داوید فرر در بازی نیمه نهایی (برابر فونینی)، این شکلی شد. کسی هم جز خودش مقصر نیست و برای همه هم پیش میاد.

سال آینده هم این زمین "متاسفانه" هارد کورت خواهد شد.

نادال فردا در Madison Square Garden خواهد بود (http://tennistalkers.com/v) تا دیداری نمایشی با شرکت دل پوترو، س.ویلیامز و آزارنکا برگزار کنه.

فرصت کمی برای ریکاوری هست ولی امیدوارم نادال رو در هارد کورت ها ببینیم، مخصوصا دو مسترز این ماه.

@genny_ss
BREAKING: Rafa says he's going to IW, after seeing how well the knee has responded!

rezaomo
03-03-2013, 11:18 AM
Rafa d. Ferrer 6-0 6-2

تبریک میگم. اما این نتیجه بیشتر بخاطر خستگی داوید فرر در بازی نیمه نهایی (برابر فونینی)، این شکلی شد. کسی هم جز خودش مقصر نیست و برای همه هم پیش میاد.

سال آینده هم این زمین "متاسفانه" هارد کورت خواهد شد.

نادال فردا در Madison Square Garden خواهد بود (http://tennistalkers.com/v) تا دیداری نمایشی با شرکت دل پوترو، س.ویلیامز و آزارنکا برگزار کنه.

فرصت کمی برای ریکاوری هست ولی امیدوارم نادال رو در هارد کورت ها ببینیم، مخصوصا دو مسترز این ماه.

@genny_ss
BREAKING: Rafa says he's going to IW, after seeing how well the knee has responded!

آيا كانالي اين مسابقات نمايشي را پخش مي كنه . ممنون

Fakhruddin
03-03-2013, 02:08 PM
درود

تبریک به دوستداران رافا.
رافا با این دو جامی که گرفت الان از روحیه ی بالایی برخوردار خواهد بود.امیدوارم تو مسترزهای هارد کورت آمریکا حضور پیدا کنه تا بتونه رنکینگش رو بهبود ببخشه.

تنها ست اول رو دیدم که نادال بیگل کرد !
بنظر منکه شکست سنگین فرر بخاطر خستگی از بازی سمی بخش کم ماجرا خواهد بود.فرر به بن بست تاکتیکی جلوی نادال روی خاک رس رسیده.نیمه نهایی رولند گاروس پارسال هم فرر فک کنم 4 گیم گرفت !
من که فکر میکنم فرر مقابل این سه تنیسور در این زمین ها عملا یه تنیسور مات شده هست و همیشه آرزو میکنه :434:
اگر مقابل نادال قرار میگیره روی زمین های خاک رس نباشه .
اگر مقابل جوکویچ قرار میگیره زمین هارد روباز نباشه.
اگر مقابل فدرر قرار میگیره زمین هارد داخل سالن نباشه.

pouriya.alex
03-03-2013, 02:18 PM
6-0 و 2-6؟ ای بابا باز که موقشنگ تبانی کرد با دوست جونش:434:

Behr@d
03-03-2013, 02:39 PM
تبریک میگم به هوادارای رافا

واقعا خوشحالم که تونسته تا حدودی فرم قبلیش رو پیدا کنه و تنیسوری مثل داوید فرر رو پس از 7 ماه به این شکل شکست بده . (البته رافا هنوز هم کامل آماده نیست اما امیدوارم تا رولند گاروس فرم سابقش رو پیدا کنه ) .

همانطور هم که مهدی جان گفتند میخواد در ایندین ولز شرکت کنه و امیدوارم اونجا زانوش خوب عمل کنه و ضرر زیادی بهش نرسونه . البته میامی که کلا منتفیه .

امیدوارم روز به روز بهتر بشه و به جایگاه اصلیش در رنکینگ برسه .

davidbeckham
03-03-2013, 02:47 PM
vamos rafa
خوب حال بعضی ها رو میگیری
http://up.iranblog.com/images/7zpo8vhyqyijcvkkk2k.jpg

SHIR FarHad
03-04-2013, 12:05 AM
قهرمانی مقتدرانه رافا نادال مقابل یکی از خاکبازترین بازیکنان تور را به همه هواداران تنیس من جمله ماتادور اسپانیایی تبریک میگم

بسیار خوشحالم بابت بازگشت مقتدرانه ی رافا

http://www.tennis-image.com/images/52403347299701634185.jpg