PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام برند راکت تنیس را ترجیح می دهید ؟

Behr@d
01-17-2013, 08:47 PM
با سلام

در این صفحه برترین برند راکت تنیس رو از نظر خودتون انتخاب کنید . اگر انتخاب شما برند های دیگر است خواهشا نام برند را ذکر کنید .

خواهشا در نظر سنجی شرکت کنید .

14967

ممنون :583:

mspayam
01-18-2013, 01:00 AM
من این رو توی یه فوروم دیگه دیدم، اما تشبیه راکت ها به ماشین ها ایده ی جالبی بود و خوندنش خالی از لطف نیست:

Wilson--the Honda of rackets. They really do pretty much everything well, even if they aren't great at any particular single aspect. Usually have moderately good feel, middling stiffness, if a Wilson isn't your favorite stick it's probably your second favorite stick.

Head--More like old-school Audis. Not to everyone's liking with some just plain weird engineering and feel, but if you like them and know how to control them, they are really good. I haven't played with them much (since I find the hard to use) but they give really immediate feedback--almost too much for me. At the same time, I find them a bit floppy, even the ones that are supposed to be stiff.

Prince--classic 'merican muscle, like a Camaro or Mustang. Floaty, not a lot of feel or feedback, but oodles of V-8 power no matter how crappy your swing is. Even their rackets that are supposed to be "control" rackets are more about power than control.

Babolat--Porsche. Not necessarily super better premium, but just that they take a basic racket (think the 911) and roll out 37 different customized versions of it that all have good stiffness and good feedback, but the power really does range from a 6 cyclinder that's pretty tepid up to triple-turbo charged models. I think that's the reason they're selling so well right now is that anyone can find a Babolat they like.

koury
01-18-2013, 11:21 AM
قدیما برندی مثل دانلوپ یا همین ویلسون پرفروش ترین برند بودن و تنوع راکتاشون هر نوع استایل بازی رو پوشش میداد، الان بابولات و هد با اینکه به لحاظ شهرت به ویلسون نمیرسن ولی بدون شک محبوب تر هستن و بیشتر بازیکنا این دو برند رو استفاده می کنن در کنار ویلسون...

پرنس هم مثل دانلوپ در پی کسب دوباره ی شهرت گذشتش هست با بستن قرارداد های کلان با بازیکنای تاپ مثل ورداسکو و فرر و ...!!

اما به شخصه برند تکنیفایبر و بابولات انتخاب های اول و دومم هستن...

mspayam
01-18-2013, 01:28 PM
نمی دونسنم تکنی فایبر اینقدر برند خوبیه. راکت هاش چه ویژگی ای دارن که به نظر شما از بابولات هم بهترن؟

koury
01-18-2013, 09:09 PM
بحص ویژگی نیست بیشتر سلیقه است. برای من بعد از کارایی راکت زیباییش و نوع Grip گرفتنش خیلی مهمه و این دو برند رو بیشتر میپسندم. ضمن اینکه راکت هاش یه خوبی که داره قدرتی ترینش هم کنترل خیلی خوبی داره و من با چند تایی که توپ زدن بتازگی خیلی تو انتخابم تاثیر داشته!!

mspayam
01-19-2013, 07:27 AM
خوب این ویژگی فوق العاده مهمیه و حسابی کنجکاو شدم که حتماً یکی از راکت هاش رو امتحان کنم. اما منظورت رو از نوع گربپ درست متوجه نشدم. آیا منظورت همون به اصطلاح خوش دست بودن راکته؟

من یه مدت اورگریپ نانو اسکین از تکنی فایبر رو بسته بودم اما بعد از حدوداً 15 ساعت چسبندگیش رو از دست داد و منم برگشتم به استفاده از اورگریپ های وی اس اوریجینال بابولات.

koury
01-22-2013, 11:43 PM
آره عزیز منظورم همون بود... ترکیب Racket Head و گریپ راکت بهمراه نسبت عالی وزن و طراحی فوق العاده قشنگ این برند من رو اخیرا طرفدارش کرده البته هنوز کار داره تا به بابولات و ... برسن ولی برای شروع دوره ی جدید در تجهیزات تنیس بنظرم خیلی پیشرفت دارن...

arezou
01-23-2013, 06:37 PM
من راکت هد رو ترجیح میدم:866:

hadi manafi
04-02-2016, 04:27 PM
هد عشقمه.یا هد یا مرگ

SOHEIL_6128
04-04-2016, 07:41 AM
سلام
من هم ویلسون دارم هم بابولات با هد هم بازی کردم اما هیچکدوم مثل بابولات باهاش راحت نبودم مخصوصا با تکنولوژی کورتکس سیستم ترکوند به نظرم کارو برای تنیسور خیلی راحت کرده چه تو دفاع و چه توی ضربه زدن منم انتخابم بابولاته

hadi manafi
04-04-2016, 09:48 PM
هر ارکت برای یه نوع سبک بازی مناسبه(ب اعتقاد من)بابولات بیشتر تمرکزش روی اسپینو کنترله.
ویلسون بازی نکردم نمیدونم
هد هم ک من الان باش بازی میکنم بیشتر برای سرعت و کنترل هستش که برای اسپین باید ب زحمت بیوفتی.چون تو ایران کسی تاپ اسپین زنای خوبی نداریم هر کی بلده بصورت مبتدی میزنه بخاطر همون هد تو ایران بیشتر کاربرد داره.
سهیل جان دوست عزیز راکت بابولات مدلش چیه؟چن گرم؟