PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از تنیسورهای کم پیدا چه خبر ؟

Fakhruddin
09-23-2012, 08:32 PM
درود

خودمم نمیدونم نام تاپیک رو خوب انتخاب کردم یا نه , بهر حال
هدف آنست که تنیسورهایی که ازشون بیخبریم (بعضی ها ممکنه در تورنمت ها و همین نزدیکی ها باشن:shame: و بعضی ها هم واقعا پیداشون نیست ) رو یه سراغی ازشون بگیریم و از وضعیت وبرنامه جدیدشون آگاهی پیدا کنیم. میشه سرچ تکی هم انجام داد و جواب رو بدست آورد ولی گفتم جنبه عموم پیدا بکنه شاید برا دیگران هم مفید واقع بشه و هم سریعتر پاسخ رو دریافت کنیم.
پاسخ ها حتی الامکان با تصویری به روز از تنیسور زیباتر خواهد بود.

Fakhruddin
09-23-2012, 08:34 PM
برای شروع میخواستم بدونم دینارا سافینا الان کجاست ؟ بازی میکنه ؟

PowerVu
09-23-2012, 08:50 PM
برای شروع میخواستم بدونم دینارا سافینا الان کجاست ؟ بازی میکنه ؟

چند وقت پیش خوندم که گویا هنوز در حال حاضر در ایـــن (http://tennistalkers.com/showpost.php?p=65450&postcount=12) وضعیت قرار داره.
چرا که سن و سالش هنوز برای بازنشستگی کم هست و امید به بازگشت به میادین مانع از اون میشه که این فرصت استثنایی درخشش مجدد رو از دست بده.

امسال (2012) دینارا در سه تورنمنت مهم استنفورد، سینسیناتی، مونترئال و یو اس اوپن درخواست وایلد کارت داد اما متاسفانه بعداً در مصاحبه‌ای اعلام کرد که درخواست وایلد کارتها برای تمام تورنمنتهای 2012 رو پس گرفته. (احتمالاً به دلیل عود مجدد مصدومیت.)

ضمن اینکه دینارا یک دختر تنیسور معمولی نیست. تا قبل از مصدومیت کمرش شماره یک جهان شد و به فینال گرند اسلمها و قهرمانی تورنمنتهای WTA Premier 5 رسید. (اهمیتش در حد مسترز آقایان هست). باختش در گرند اسلم هم بسیار قابل توجیه بود چون حریفش سرینا ویلیامز بود که سطحش از مسابقات زنان بالاتر هست. به نظر من باید بهترین دکترها روی مصدومیت دینارا کار کنند تا بتونه دوباره استعداد و توانایی‌هاش رو به رخ همه حریفان بکشه. دینارا از یک خانواده کاملاً ورزشی میآد. برادرش مارات سافین قهرمان گرند اسلم و مادرش هم مربی تنیس. واقعاً حیفه که بهترین سالهای عمرش رو از دست بده. از صمیم قلبم برای دینارا و تمام مصدومین جهان تنیس آرزوی بهبودی هر چه سریعتر میکنم.

Sorou$h
09-24-2012, 12:55 AM
آقا کسی از رابین سودرلینگ خبر داره؟

delpotro
09-24-2012, 01:03 AM
آقا کسی از رابین سودرلینگ خبر داره؟

:182:
:240:
آخرین حرف ها برای بازگشتش در رولندگاروس 2013 بود که دیده بودم.

Amir_RF
09-24-2012, 05:11 PM
سلام دوستان مونفیس کی برمیگرده؟

delpotro
09-24-2012, 06:05 PM
سلام دوستان مونفیس کی برمیگرده؟

درود

مونفیس برگشته و در هفته ای که گذشت در مسابقات متز شرکت کرد و در مرحله نیمه نهایی

در مقابل آندرآس سپی شکست خورد.

در دو بازی اولش بسیار عالی کار کرد.