PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر پیرامون آخرین گرنداسلم سال

صفحه ها : [1] 2

Behr@d
08-23-2012, 08:35 PM
13678

از دوشنبه ی هفته ی آینده ( 6 شهریور ) به مدت 13 روز شاهد برگزاری آخرین گرنداسلم سال یعنی گرنداسلم آمریکا در شهر نیو یورک خواهیم بود ( 27 آگوست – 9 سپتامبر )‌ . این گرند اسلم بر روی کورت های هارد کورت با سرعت متوسط / سریع برگزار می شود .

آقایان فدرر – ماری – سونگا – بردیچ – آلماگرو – چیلیچ و رائونیک در یک سمت

جوکوویچ – فرر – دلپوترو – ایزنر – موناکو - گاسکه و دولگوپولوف در طرف دیگر

سه کورت اصلی گرند اسلم آمریکا به ترتیب آرتور اش و لوییز آرمسترانگ و گرنداستند نام دارند .

13679

سایت رسمی مسابقات : www.usopen.org
(http://www.usopen.org/)
صفحه ی مربوط به گرنداسلم آمریکا 2012 در ویکی پدیا : http://en.wikipedia.org/wiki/2012_US_Open_(tennis) (http://en.wikipedia.org/wiki/2012_US_Open_%28tennis%29)

صفحه ی مربوط به گرنداسلم آمریکا در ویکی پدیا به زبان فارسی : http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF_%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7_%28%D8%AA%D9%86%DB%8C%D8%B3%29

نقشه ی محل برگزاری مسابقات در گوگل مپ : http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=USTA+Billie+Jean+King+National+Tennis+Center,+Flushing+Meadows-Corona+Park,+Flushing,+NY&sll=40.755242,-73.844996&sspn=0.002552,0.004737&ie=UTF8&ll=40.74996,-73.846884&spn=0.001146,0.004737&t=h&z=18&iwloc=D&layer=c&cbll=40.75075,-73.847531&panoid=0_ixj_KXvknnpEgGcjkE8Q&cbp=11,159.6180673156723,,0,-23.640996602491523

عکس های 3 کورت اصلی همرا با نقشه ی محل برگزاری مسابقات را میتوانید در فایل rar از اینجا (http://hipfile.com/3jdt302q8u64/US_OPEN_Courts_And_Map.rar.html) دانلود کنید .

Pouya
08-24-2012, 02:49 AM
درود. خب قرعه هم انجام شد. تقریبا قرعه متعادلی به نظر می رسه. من قبل از تورنمنت اعتقاد داشتم شانس راجر و نواک تقریبا برابر هست و شانس ماری هم تقریبا نصف هر کدوم. بقیه بازیکن ها شانس قابل توجهی برای قهرمانی ندارن به نظرم. شگفتی همیشه ممکنه رخ بده اما اینکه یه بازیکن 2 نفر از 3 سید برترُ توامان شکست بده بعید به نظر می رسه. آزاد امریکا یکی از مهم ترین فرق هاش با سایر گرند اسلم ها این هست که نیمه نهایی و فینال پشت سر هم برگزار میشه و استراحت 1 روزه وجود نداره.(در صورت مساعد بودن شرایط جوی) بنابراین یک بازی نیمه نهایی سبک میتونه خیلی تفاوت داشته باشه با یک بازی سنگین حدودا 4 ساعته . به همین دلیل به نظرم با این قرعه نواک فیوریت خواهد بود. البته اصلا لزومی نداره بازی نیمه نهایی در بالای جدول سنگین تر باشه ولی احتمالش بیشتر هست.این تورنمنت یکی از تورنمنت های مورد علاقه من هست و امیدوارم بازی های زیبا و هیجان انگیزی ر در این دو هفته شاهد باشیم ، صرف نظر از اینکه کی قهرمان میشه.

قبل از اینکه یه بررسی اجمالی روی قرعه و بازیکن هام داشته باشم برای چندمین بار تاکید می کنم که : تمام حرف ها و پست های من کاملا نظر شخصیم هست و حتما ممکنه اشتباه باشه ، البته این نظرات در گذر زمان شکل گرفته نه یه شبه. و حتما پست هایی مثل این (http://tennistalkers.com/showpost.php?p=74119&postcount=128) هم از این قاعده مستثنی نیستن. چیزیه که من بعد از این همه تنیس دیدن بهش رسیدم ولی ادعا ندارم که "این است و جز این نیست!" ، حتما ممکنه غلط باشه. برسیم به بررسی قرعه :

بالای جدول

قسمت 1 :

http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/ms/r1s1.html

در بالا ، فدرر در دور های اول حریف سختی نداره و احتمالا در مرحله 1/8 با ماردی فیش بازی خواهد کرد. کارلوویچ هم میتونه برای فیش خطرناک باشه ولی سیمون بعید می دونم در یو اس اپن خطرناک باشه.

در پایین بردیک حضور داره و در اولین بازیش به مصاف گافین میره. مصاف دور 3 با کوئری و دور 4 با مایر و پتشنر آلمانی و حتی الماگرو بازی های خیلی سختی به نظر نمیان. مصاف بردیک با راجر میتونه بازی جذابی برای 1/4 باشه.

قسمت 2 :

http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/ms/r1s2.html

در بالا اندی ماری حضور داره که معمولا در دورهای اول دچار مشکل میشه ولی به هر ترتیبی هست صعود می کنه. مصاف احتمالیش با رائونیچ در 1/8 میتونه بازی جالبی باشه هرچند ماری در برابر بازیکن هایی با این سبک رکورد بسیار خوبی داره.

در پایین جدول راحت تر به نظر می رسه و احتمالا در دور 4 جو باید به مصاف برنده نیشی و چیلیچ بره. جو معمولا در امریکا موفق نبوده و حداکثر تا 1/4 بالا اومده. باید ببینیم این طلسم شکسته میشه یا نه. شانس ماری برای رسیدن به نیمه نهایی با توجه به روحیه ش و نتایج خوبش در گرند های امسال - به عکس مسترز ها - خیلی بیشتر از بقیه هست.

پایین جدول :

قسمت 3 :

http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/ms/r1s3.html

در بالا ایزنر ، کولشرایبر در یک سمت هستن و تیپسارویچ در سمت دیگر. شانس ایزنر بیشتر از بقیه به نظر می رسه.

در پایین مصاف فرر و گسکه در 1/8 محتمل هست. هاس و هیوئیت به علت شرایط سنی کارشون برای صعود از این بخش سخت هست ، هرچند قرعه خوبی دارن. در کل این قسمت غیر قابل پیش بینی ترین قسمت قرعه هست . به شخصه شانس ایزنرُ - در صورت آمادگی کامل - برای صعود بیشتر می بینم.

قسمت 4 :

http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/ms/r1s4.html

در بالا ، دلپوترو که به نظر مصدومیتی جزئی داره در اولین بازی باید به مصاف هموطنش نلبندیان بره و در صورت برد کار سختی ر تا 1/4 پیش رو نداره. رادیک - قهرمان سال 2003 - در این قسمت هست ولی جدیدا خیلی ناامید کننده ظاهر شده.

در پایین نواک کاملا شانس اول هست و مصاف احتمالیش با دولگوپولوف ، واورینکا و یا بگداتیس میتونه کمتر از بازی های قبلش یک طرفه باشه. فقط یک اتفاق می تونه مانع رسیدن نوله به نیمه نهایی بشه.

و در آخر انتظارات و پیش بینی ها در رابطه با عملکرد بازیکنای مورد علاقه م :

فدرر : انتظار که فقط رسیدن به عدد 18 هست ولی متاسفانه فکر نمی کنم محقق بشه ، امیدوارم اشتباه کرده باشم.

ماری : روحیه ناشی از بردن طلای المپیک می تونه نقش مهمی ر ایفا بکنه ولی به نظرم هنوز باید برای بردن گرند منتظر باشه.

ایزنر : قرعه ازین بهتر ؟ بهترین فرصت برای رسیدن به نیمه نهایی که انتظار هم همینه. به محقق شدنش هم خوشبینم.

دولگوپولوف : قرعه سخته ولی انتظار رسیدن به دور 4 و تکرار بازی پارسال هست ولی بعید می دونم همچین اتفاقی بیفته.

فرر : بیشتر از همه از مصدومیت نادال سود کرده و اگر ایزنر براش دردسر ساز نشه میتونه تا نیمه نهایی بیاد ولی احتمالا یکی تا اون موقع حذفش کرده. فرر در امریکا در این چند ساله موفق نبوده.

گافین : دور 1 رد کنی تا 1/4 میتونی بیای ولی برای بردن بردیک باید بازی بسیار خوب و کم خطایی ارائه بدی. امیدوارم چنین شود.

هیوئیت : به نسبت گرند های قبل قرعه خیلی خوبه و اگه مثل ویمبلدون بازی کنی میتونه تا مراحل بالا صعود کنی اگرم مثل بازی آخر باشه همون دور 1-2 . خیلی بعیده صعود از کوارتر...

برای بقیه هم فقط آرزوی موفقیت دارم ، البته مادامی که منافع مهم تر در خطر نباشه:sps:و در نهایت متاسفانه پیش بینیم برای قهرمان تورنمنت نواک جوکوویچ صرب هست که بازم امیدوارم اشتباه کرده باشم:D

به امید تورنمنتی جذاب و منظم ، قهرمانی برترین بازیکن و بحث خوب در این تاپیک. موفق باشید.

Behr@d
08-24-2012, 11:44 AM
1st Round

http://www.tennis-image.com/images/53865493974547922085.pnghttp://www.tennis-image.com/images/52105569817532924297.pnghttp://www.tennis-image.com/images/24627932183974901435.png

Sorou$h
08-24-2012, 12:45 PM
طرفدارهای جوکوویچ میتونن به این فن پیج در فیس بوک برن و لایک کنن و از ساعتهای بازی نواک جوکوویچ و تازه ترین اخبار در مورد این تنیسور مطلع بشن.

http://www.facebook.com/pages/کلوپ-طرفداران-نواک-جوکوویچ-در-ایران/513451608670179

Paymaan
08-24-2012, 05:48 PM
همون طور که پویا گفت قرعه تقریباً متعادله . اگر ایزنر بتونه بیاد تا سمای - فاینال با نواک بازیکنه به نظرم بازی جذابی خواهد . اون سمت هم که احتمالاً یک بازی کلیشه ای ( :facepalm::781:) اما بسیار جذاب بین فدرر و مارِی خواهد بود . با توجه به آمادگی فدرر در این روز ها من شخصاً فدرر رو قهرمان این تورنومنت میدونم .

پیش به سوی 18 امین گرند اسلم!!! :396:

مهران
08-24-2012, 06:59 PM
برای راجر تقریبا قرعه شبیه ویمبیه! فقط جای فینال و نیمه نهایی فرق کرده!
ولی برای نواک خیلی فرق کرد!
به هر حال به نظرم راجر میتونه قهرمان شه... نه اینکه تعصبی بگم ولی راجر با همین فرم سینسیناتی میتونه طوفان کنه! مخصوصا با این فورهندایی که جدیدا زیاد میزنه...
توی سینسیناتی تمام سلاح های راجر روشن بود!
در درجه ی بعدی نواک شانس زیادی داره و همچنین ماری
ولی هیچوقت نباید دلپوتروی آرژانتینی رو دست کم گرفت! البته گویا مصدومه... وقتی مصدوم نباشه حاضرم راجر سمت هرکسی بیفته ولی سمت دلپوترو نیفته!
فقط اطلاع ندارم نوع توپ ها تغییری کرده یا نه؟
هرچی سریع تر بهتر:001_smile:
come on Roger

Sorou$h
08-24-2012, 08:28 PM
کسی میدونه نواک در چه صورت اگه یو اس اپن رو ببره دوباره میاد اول جهان؟

saRAfa
08-24-2012, 08:56 PM
کسی میدونه نواک در چه صورت اگه یو اس اپن رو ببره دوباره میاد اول جهان؟

نواک حتی در صورت قهرمانی نمیتونه رنک 1بشه چون باید از 2000 امتیاز سال گذشته خودش دفاع کنه.

Sorou$h
08-24-2012, 11:07 PM
چه بد. حتی اگه راجر تو کوارتر یا سمی فینال حذف بشه بازم امکانش نیست؟

Ahoura
08-24-2012, 11:19 PM

واقعا بده برای شمایی که از سال 2005 تنیس میبینی بعد نمی دونی که امتیاز دهی رنکینگ چجوریه

M∂hdi
08-25-2012, 01:05 AM

وضعیت رنکینگ مردان

13688

با هر نتیجه ای که فدرر و جوکوویچ در آزاد امریکا کسب کنند، در جایگاه فعلی خود (شماره یک و دو) باقی می مانند.

فدرر حتی با شکست در راند نخست، در صدر رنکینگ باقی خواهد ماند.

در صورت قهرمانی جوکوویچ، او فقط از 2000 امتیاز (قهرمانی) فصل پیش دفاع کرده است.

نادال به دلیل مصدومیت زانو در نیویورک غایب است، بنابراین نمی تواند از 1200 امتیاز (فینال) فصل پیش دفاع کند.

اندی ماری در صورتی که به فینال رقابتها راه یابد، به رده سوم (جایگاه فعلی نادال) صعود می کند.

داوید فرر با کسب عنوان قهرمانی و عدم راهیابی ماری به نیمه نهایی، رده چهارم (جایگاه فعلی ماری) را مال خود می کند.

nima.a
08-25-2012, 07:53 AM
به نظر من هم قرعه فدرر متعادل هست اما قرعه نواک آسونه. با وجود مصدومیت دل پوترو عملا یک پای فینال محسوب میشه. فدرر هم فکر نکنم تا نیمه نهایی مشکل خاصی داشته باشه چون اصلی ترین رقیبش تا قبل نیمه نهایی بردیچ هست که اون هم تازگی ها افت کرده. ماری به نظر من همین که با فدرر خورده قرعش از بقیه سخت تره.
من همچنان به قهرمانی اسطوره چشم دوختم :443:

msh13792
08-25-2012, 07:56 AM

قراره ای تی پی چون نوله منت گذاشته شرکت کرده تو آمریکا
یه جلسه بزاره چون همه میدونن نوله یا میبره یا تلاش نکرده
واسه اون تورنومنت هایی که تلاش نکرده مثل ویمبی و سینسیناتی امتیازش رو حساب کنن
که بیاد رنک اول

Behr@d
08-25-2012, 10:09 AM
قرعه کشی کامل مسابقات با مشخص شدن کوالیفایرها از طریق فایل پیوست

Sorou$h
08-25-2012, 10:27 AM
قراره ای تی پی چون نوله منت گذاشته شرکت کرده تو آمریکا
یه جلسه بزاره چون همه میدونن نوله یا میبره یا تلاش نکرده
واسه اون تورنومنت هایی که تلاش نکرده مثل ویمبی و سینسیناتی امتیازش رو حساب کنن
که بیاد رنک اول

تو ویمبلدون تمام تلاشش رو کرد ولی زیاد اشتباه کرد. حالا با دیدن بازیش تو یو اس اپن خودت متوجه حرف من میشی.

واقعا بده برای شمایی که از سال 2005 تنیس میبینی بعد نمی دونی که امتیاز دهی رنکینگ چجوریه

میدونم امتیاز دهی چطور. ولی اینکه اگه چه مرحله ای حذف شن چقدر ازشون کم میشه رو نمیدونم.
درضمن من ادعا نکردم که خیلی از تنیس میدونم .حالا تو هی کل کل کن ببینم به کجا میرسی.

Aryan
08-25-2012, 03:02 PM
چه عجب یه قرعه آسون به ما خورد بالاخره
البته مستر تورنتو که در حد چلنجر ام نبود:434:

sahand
08-25-2012, 03:09 PM
چه عجب یه قرعه آسون به ما خورد بالاخره
البته مستر تورنتو که در حد چلنجر ام نبود:434:

آرین میتونم بپرسم تو کدوم تورنمنت قرعه سخت به شما خورده که میگی قرعه آسون:434:

Aryan
08-25-2012, 03:38 PM
آرین میتونم بپرسم تو کدوم تورنمنت قرعه سخت به شما خورده که میگی قرعه آسون:434:

هرچی بوده از مال شما سخت تر بوده:434:

sahand
08-25-2012, 04:31 PM
باو آرین نمیدونستم اینقدر بچه شوخ و با نمکی هستی:254:تا حالا اینقدر تو عمرم نخندیده بودم:gh:حالا ما دوستاتیم طوری نیست ولی جلوی غریبه یه وقت اینارو نگیا:443:حالا آرین من یه کم حافظم ضعیفه،راه دوریم نمیرم همین سال 2012 رو بیا لطف کن یه یادآوری برای من بکن بگو تو مسابقات امسال قرعه نواک و اندی (و اگه خواستی راجر و رافا رو هم بگو)چه جوری بوده.تو کدوم تورنمنت سخت و تو کدوم آسون بوده:583:

pouriya.alex
08-25-2012, 09:39 PM
به امید تکرار فینال 2009 و کسب 18 امین گرنداسلم برای اسطوره، که اگه راجر، راجر سینسیناتی باشه

دور از دسترس نخواهد بود:655:

Ahoura
08-25-2012, 09:45 PM
به امید تکرار فینال 2009 و کسب 18 امین گرنداسلم برای اسطوره، که اگه راجر، راجر سینسیناتی باشه

دور از دسترس نخواهد بود:655:

آقا این چه آرزوییه؟ فینال 2009 که اگه تکرار بشه ما 18 مین گرند رو نمیگیریم.

pouriya.alex
08-25-2012, 10:00 PM
آقا این چه آرزوییه؟ فینال 2009 که اگه تکرار بشه ما 18 مین گرند رو نمیگیریم.

منظورم فینالیستها بود! همون فینال این بار با طعم راجر:443: همونجا توضیح دادم که ...

aretobe7
08-26-2012, 01:18 AM
به نظر من با توجه به نوع برگزاری فینال و قرعه شانس نوله بیشتر البته با عرض تاسف بسیار فراوان :243:

البته اگه دور اول گوفین بتونه بردیچ رو یه جوری ببره کار راجرم ساده تر میشه .
1/4 با بریچ نیمه نهایی ماری فینال نوله یه خورده سخته ولی امیدوارم از پست بر بیاد راجر .

D3ADMAN
08-26-2012, 08:27 AM
باو آرین نمیدونستم اینقدر بچه شوخ و با نمکی هستی:254:تا حالا اینقدر تو عمرم نخندیده بودم:gh:حالا ما دوستاتیم طوری نیست ولی جلوی غریبه یه وقت اینارو نگیا:443:حالا آرین من یه کم حافظم ضعیفه،راه دوریم نمیرم همین سال 2012 رو بیا لطف کن یه یادآوری برای من بکن بگو تو مسابقات امسال قرعه نواک و اندی (و اگه خواستی راجر و رافا رو هم بگو)چه جوری بوده.تو کدوم تورنمنت سخت و تو کدوم آسون بوده:583:

علیرضا جان ما دوستیم کلآ ، چیزی هم نیست که بخوایم ناراحت شیم ، اما آرین کاملآ درست میگه ، همیشه میگن کسی که شماره 1 جهان است ، معمولآ از قرعه ی آسون تری برخورداره ، اما تا زمانی که ما 1 بودیم چیزی به نام قرعه آسون به ما نخورد . استرالیا اوپن پارسال ، کوارتر داوید فرر ، سمی اندی ماری ، فینال نادال . یو اس اوپن پارسال کوارتر تیپسی ، سمی فدرر ، فینال نادال . رولند گاروس امسال (چون سال پیش قرعمون آسون بود) کوارتر سونگا ، سمی فدرر ، فینال نادال . ویمبلدون هم پارسال قرعمون سخت بود ، امسال آسون . الان جکوویچ شماره 2 شده ، قرعه هاش بهتره باو ، البته نادال هم که مصدوم هست و اینم باز برای قرعه فدرر هم جکوویچ خوبه . در ضمن دوستان اینقدر سروش جکوویچ رو اذیت نکنید باو بدبختو ، گناه داره :434:

Paymaan
08-26-2012, 08:36 AM
حسام تو انتظار داری نواک در سمای-فاینال و فاینال به چه بازیکنانی برخورد کنه؟ آرتور تایمازوف؟

Sorou$h
08-26-2012, 10:35 AM
آقایی داداش(d3aedman). به نظر من قرعه عادلانست. نواک تو کوارنر باید با دل پوترو بازی کنه که بازی خیلی سختیه.
تو نیمه نهایی که احتمالن بازیش زیاد سخت نیست یا ایزنر یا فرر که جدیدن افت کرده. راجر هم تو نیمه نهایی باید با اندی بازی کنه که بازیش سخته. خیالتونم راحت بردیچ اونقدر نمی یاد بالا که با راجر بازی کنه. بازه اندی قبل از سمی باید با تسونگا بازی کنه که بازی سختیه. همونطور که دوست عزیزم (d3aedman) گفت نواک همیشه سخت ترین قرعه ها بهش میخورد. حالا تقریبا میشه گفت قرغه خوبی بهش خورده.

طرفدارهای جوکووییچ که به فیس بوک دسترسی دارن این پیج رو لایک کنن و از جدیدترین اخبار در مورد این تنیسور با خبر بشن. همچنین ساعت بازیهای نواک به وقت ایران.
http://www.facebook.com/pages/کلوپ-طرفداران-نواک-جوکوویچ-در-ایران/513451608670179?ref=stream

Ahoura
08-26-2012, 11:52 AM
تبلیغ یو اس اپن 2012

It Must Be Love (http://www.youtube.com/watch?v=CTU4-L7gQyg&feature=related)

به امید رقابتی جذاب

sorina_1100
08-26-2012, 12:26 PM
سلام ، رافائل نادال نیست ؟؟

Ahoura
08-26-2012, 01:02 PM
سلام ، رافائل نادال نیست ؟؟

سلام . خیر ، نادال به دلیل اینکه یک دوره مصدومیت نسبتا طولانی داشته نتونسته آمادگی خودش رو به حدی برسونه که در یو اس شرکت کنه.

sorina_1100
08-26-2012, 03:28 PM
سلام . خیر ، نادال به دلیل اینکه یک دوره مصدومیت نسبتا طولانی داشته نتونسته آمادگی خودش رو به حدی برسونه که در یو اس شرکت کنه.

مرسی:583::243:

ozone
08-26-2012, 06:33 PM
با سلام به دوستان عزیز ، از پخش تلویزیونی تورنومنت خبری دارید؟

Ahoura
08-26-2012, 07:01 PM
با سلام به دوستان عزیز ، از پخش تلویزیونی تورنومنت خبری دارید؟

سلام

اگر دنبال کانال رایگان برای یو اس اُپـن 2012 هستید باید بگم کانال jsc sport 2 ( الجزیره اسپرت 2 ) این مسابقات رو به صورت کامل و رایگان پوشش میده.
اگر قادر به مشاهده کانال های کارتی هستید ، بهترین گزینه برای یو اس اُپـن یورو اسپرت اچ دی 1 و یورو اسپرت اچ دی 2 هستند. همچنین الجزیره +8 و الجزیره HD2 هم این مسابقات رو پخش می کنند.
اطلاعات دقیق تر فردا قبل از شروع تورنمنت در تاپیکی جداگانه قرار داده خواهد شد.

Sorou$h
08-26-2012, 07:06 PM
آقا احتمال زیاد Ad sport 2 رو جهت نیلست و عرب ست به صورت مجانی نشون میده.

Sorou$h
08-26-2012, 07:13 PM
اهورا جان فکر نکونم الجزیره نشون بده. چون الجزیره در سال 2 گرند رو به صورت مجانی نشون میده که استرالیا و رولند رو امسال نشون داده. البته اگه شما تبلیغش رو دیدی پس حتما نشون میده.

Ahoura
08-26-2012, 07:23 PM
اهورا جان فکر نکونم الجزیره نشون بده. چون الجزیره در سال 2 گرند رو به صورت مجانی نشون میده که استرالیا و رولند رو امسال نشون داده. البته اگه شما تبلیغش رو دیدی پس حتما نشون میده.

دلیل نمیشه چون 2 گرند رو نشون داده دیگه گرند سوم رو نشون نده.
الجزیره سال 2010 رولند گاروس ،ویمبلدون و یو اس اپن رو نشون داد ( یعنی احتمال پخش 3 گرند هم در یک سال وجود داره )

Behr@d
08-26-2012, 08:01 PM
آقا احتمال زیاد Ad sport 2 رو جهت نیلست و عرب ست به صورت مجانی نشون میده.
سلام

سروش جان از کجا میدونید ؟ منبعی دارید ؟ من که بعید میدونم .

Ahoura
08-26-2012, 08:08 PM
سلام

سروش جان از کجا میدونید ؟ منبعی دارید ؟ من که بعید میدونم . تا حالا سابقه نداشته الجزیره و ابوظبی یک گرنداسلم رو همزمان نشون بدن .

سابقه داشته بهراد جان. در استرالیای 2011 این اتفاق افتاد
البته اصلا کیفیت الجزیره با ابوظبی قابل مقایسه نبود.

Behr@d
08-26-2012, 08:10 PM
سابقه داشته بهراد جان. در استرالیای 2010 ( یا 2011 - دقیق یادم نیست ) این اتفاق افتاد

تو هم فقط مارو ضایع کن !!!!

Ahoura
08-26-2012, 08:49 PM
تو هم فقط مارو ضایع کن !!!!

بابا ضایع برا چی؟ :434: بده دارم اشتباهت رو تصحیح می کنم؟ :243:

hooman3x
08-26-2012, 09:22 PM
فدرر سال قبل تو سمی هم برتر از نوله بود به خاطر ترسش باخت
حالا شانسش خیلی بیشتر از نولس
ماری هم بعید میدونم دردسر ساز شه
نوله با همه وجود میاد تا از آخرین گند اسلمش دفاع کنه انگیزش خیلی بالاست
این تنها برتریشه
18 امین تو راهه........

Sorou$h
08-26-2012, 10:24 PM
سلام

سروش جان از کجا میدونید ؟ منبعی دارید ؟ من که بعید میدونم . تا حالا سابقه نداشته الجزیره و ابوظبی یک گرنداسلم رو همزمان نشون بدن .

من که از خدامه الجزیره نشون بده. چون هم کیفیتش بهتره هم گزارشگرش با حال تره. من حدس میزنم ابو زبی نشون بده. حالا تا فردا منتظر میمونیم ببینیم کدوم نشون میده. خیالت راحت یکی از این 2تا نشون میده.

Ali_RF
08-26-2012, 11:35 PM
باز هم حسرت تماشاي يك «فدال» روي زمين «آرتور اَش» بر دل ما موند. يعني ممكنه تا آخر دوران بازيشون هيچ‌وقت تو آمريكا با هم روبرو نشن؟ اميدوارم اينطور نباشه.
خيلي خوشحالم كه ديگه امسال قرار نيست راجر تو سمي جلوي نواك مچ‌پوينت به فنا بده:242: دو سال پيش رو سرو حريف به فنا داد، پارسال رو سرو خودش، احتمالاً امسال اگه بازم تو سمي مي‌خوردن به هم با دو تا اسمش به پيشوازشون مي‌رفت:434::facepalm: حالا ايشالا امسال تو فينال بيگلش مي‌كنيم تا حساب كار بياد دستش:434::689:

rojhin
08-27-2012, 01:43 AM
من که از خدامه الجزیره نشون بده. چون هم کیفیتش بهتره هم گزارشگرش با حال تره. من حدس میزنم ابو زبی نشون بده. حالا تا فردا منتظر میمونیم ببینیم کدوم نشون میده. خیالت راحت یکی از این 2تا نشون میده.
سروش خان زیاد هیجان زده نباش و لحظه شماری نکن برای دیدن بازی فینال بین نوله و اسطوره ، چون دوباره مثل هفته قبل راجر نواک رو بیگل میکنه و دوباره باید بیای و صغری کبری بچینی که بازی برای نواک مهم نبود و زیاد تلاش نکرد . ولی انصافا منتظریم که اون روز دوباره مغلطه های فرح بخشتو ببینیم .:251:

Maani
08-27-2012, 04:27 AM
باز هم حسرت تماشاي يك «فدال» روي زمين «آرتور اَش» بر دل ما موند. يعني ممكنه تا آخر دوران بازيشون هيچ‌وقت تو آمريكا با هم روبرو نشن؟ اميدوارم اينطور نباشه.
خيلي خوشحالم كه ديگه امسال قرار نيست راجر تو سمي جلوي نواك مچ‌پوينت به فنا بده:242: دو سال پيش رو سرو حريف به فنا داد، پارسال رو سرو خودش، احتمالاً امسال اگه بازم تو سمي مي‌خوردن به هم با دو تا اسمش به پيشوازشون مي‌رفت:434::facepalm: حالا ايشالا امسال تو فينال بيگلش مي‌كنيم تا حساب كار بياد دستش:434::689:

واقعا گل گفتي . دلمون برا اِل كلاسيكوي تنيس خيلي تنگ شده .

ARY143
08-27-2012, 08:20 AM
سلام بر تمامی دوستان عزیز

یک گرند اسلم دیگه
تماشای بازیهای هیجان انگیز
جمع شدن دوستان به دور هم ، کل کل کردن ها ، کوری خوندن ها ، بحث های فنی و تکنیکی ، بررسی تاریخ تنیس و بازنگری آنچه در دوره های قبل اتفاق افتاده ، بروز شدن اطلاعات تنیس و ....
تمامی اینها در کنار هم چقدر با حال و شیرین هست ، اگر این سایت و شما دوستان نبودید باور کنید به نظر من 60% از لذت تماشای گرنداسلم کاسته میشد .
خدایا این حال خوش و این جمع باحال را از ما دریغ نکن .

D3ADMAN
08-27-2012, 09:41 AM
حسام تو انتظار داری نواک در سمای-فاینال و فاینال به چه بازیکنانی برخورد کنه؟ آرتور تایمازوف؟

پیمان آرتور تایمازوف بد بدن و چقر هست :)))))))))))))))) به همینایی که میخوره خوبه :434:

Afshin
08-27-2012, 10:10 AM

حق پخش بازیها تا چند سال پیش در اختیار Art Sport بود ، الجزیره حق پخش و امتیازاتش رو خرید و الان حق پخش بازیهای US Open در خاور میانه در اختیار الجزیره هست . از امشب هم JSC بازیها رو از کانالهای JSC Sport 2 ، JSC Sport +8 , JSC Sport +10 , JSC Sport HD2 پخش میکنه.تصاویری هم که دریافت میکنن فید اینترنشنال هست ، و از کانال ESPN دریافت میشن ، بنابراین بازیهایی که پخش میکنن به انتخاب خودشون نیست و فید اینترنشنال هم معمولا بازیها رو با اولویت بندی پخش میکنه ، یعنی مادامی که در سنتر کورت بازی ای در حال برگزاری باشه "معمولا" همون سنترکورت رو نشون میده . به همین دلیل ممکنه که بین Day Session و Night Session که بازی ای در سنتر کورت نیست ، الجزیره برای مدت 1ـی 2 ساعت چیزی پخش نکنه (تقریبا بین ساعت 1.30 تا 3.30 بوقت ایران).

Sorou$h
08-27-2012, 10:43 AM
سروش خان زیاد هیجان زده نباش و لحظه شماری نکن برای دیدن بازی فینال بین نوله و اسطوره ، چون دوباره مثل هفته قبل راجر نواک رو بیگل میکنه و دوباره باید بیای و صغری کبری بچینی که بازی برای نواک مهم نبود و زیاد تلاش نکرد . ولی انصافا منتظریم که اون روز دوباره مغلطه های فرح بخشتو ببینیم .:251:

داداش من شک نکن یو اس اپن مال ماست. شما شانس بیارین اندی رو ببرین بیاین فینال. هر چند ما هم بازی سختی رو با دل پوترو داریم ولی نواک همیشه تو گراند اسلام دل رو برده.

nima.a
08-27-2012, 11:12 AM
پیش بینی های سایت Tennis.com

Expert Picks: 2012 U.S. Open

Peter Bodo
Senior Writer
Roger Federer
He will cap what has to be his career year, degree-of-difficulty and probability-wise.

Ed McGrogan
Online Editor
Roger Federer
While many of his rivals are worn down, Federer looks fresh for Flushing Meadows.

Richard Pagliaro
Senior Editor
Novak Djokovic
Defending a major is demanding, but Djokovic is the world’s best hard-court defender.

Stephen Tignor
Senior Writer
Roger Federer
He’s won Wimbledon and Cincy, conquered Djokovic, and he won’t have to face Nadal.

sahand
08-27-2012, 12:38 PM
علیرضا جان ما دوستیم کلآ ، چیزی هم نیست که بخوایم ناراحت شیم ، اما آرین کاملآ درست میگه ، همیشه میگن کسی که شماره 1 جهان است ، معمولآ از قرعه ی آسون تری برخورداره ، اما تا زمانی که ما 1 بودیم چیزی به نام قرعه آسون به ما نخورد . استرالیا اوپن پارسال ، کوارتر داوید فرر ، سمی اندی ماری ، فینال نادال . یو اس اوپن پارسال کوارتر تیپسی ، سمی فدرر ، فینال نادال . رولند گاروس امسال (چون سال پیش قرعمون آسون بود) کوارتر سونگا ، سمی فدرر ، فینال نادال . ویمبلدون هم پارسال قرعمون سخت بود ، امسال آسون . الان جکوویچ شماره 2 شده ، قرعه هاش بهتره باو ، البته نادال هم که مصدوم هست و اینم باز برای قرعه فدرر هم جکوویچ خوبه . در ضمن دوستان اینقدر سروش جکوویچ رو اذیت نکنید باو بدبختو ، گناه داره :434:
حسام کلا میزون نیستیها:434:اسم به اون گندگی رو نمیبینی؟من سهندم نه علیرضا:350:انتظار داری نواک تو سمی و فینال به کی بخوره؟دولگوپولو و هریسون؟خب معلومه هرکی قهرمان میشه باید با تو سمی و فینال به این 4نفر بازی کنه.منظور از قرعه سخت بازیهای شخص تا رسیدن به سمی هست.در این بازه هم باید آمادگی حریف و زمین مسابقه درنظر گرفته بشه.برای مثال فرر تو خاک خوبه ولی تو هارد خطری نیست و بلعکس سونگا تو هارد خوبه ولی تو خاک خطری نیست.حالا نواک تو هارد با فرر و تو خاک با سونگا بازی میکنه پس قرعش آسونه در این بین هم در سایر تورنمنتها با موناکو و مایر و تیپسی بازی میکنه که یعنی هلو تو ویمبی هم میخوره به بردیک که آماده نیست(هرچند بردیچ نرسید بالا ولی اگه میرسید خب کار نوله خیلی آسون بود)حالا من نمیدونم چی تو ذهن شماهاست که میگیند سخت هرچند برای بقیه واضحه اونم تعصبه.حالا شما که میگی سخت بوده 2تا تورنمنت که امسال نواک با قرعه سخت رو به رو شده رو بگو ببینیم معیار شما از سختی چی بوده:583:

Sorou$h
08-27-2012, 02:51 PM
حسام کلا میزون نیستیها:434:اسم به اون گندگی رو نمیبینی؟من سهندم نه علیرضا:350:انتظار داری نواک تو سمی و فینال به کی بخوره؟دولگوپولو و هریسون؟خب معلومه هرکی قهرمان میشه باید با تو سمی و فینال به این 4نفر بازی کنه.منظور از قرعه سخت بازیهای شخص تا رسیدن به سمی هست.در این بازه هم باید آمادگی حریف و زمین مسابقه درنظر گرفته بشه.برای مثال فرر تو خاک خوبه ولی تو هارد خطری نیست و بلعکس سونگا تو هارد خوبه ولی تو خاک خطری نیست.حالا نواک تو هارد با فرر و تو خاک با سونگا بازی میکنه پس قرعش آسونه در این بین هم در سایر تورنمنتها با موناکو و مایر و تیپسی بازی میکنه که یعنی هلو تو ویمبی هم میخوره به بردیک که آماده نیست(هرچند بردیچ نرسید بالا ولی اگه میرسید خب کار نوله خیلی آسون بود)حالا من نمیدونم چی تو ذهن شماهاست که میگیند سخت هرچند برای بقیه واضحه اونم تعصبه.حالا شما که میگی سخت بوده 2تا تورنمنت که امسال نواک با قرعه سخت رو به رو شده رو بگو ببینیم معیار شما از سختی چی بوده:583:

من جواب شما رو میدم. نواک امسال تو استرالیا اپن تو راند 4 با هویت بازی کرد. تو کوارتر با فرر. تو سمی با اندی. تو فینال با رافا. شما میگی فرر فقط رو خاک رس شاخه دیگه. پس چطور نادال رو تو سال 2011 در کوارتر تو استرالیا اپن حذف کرد؟ به نظر شما این قرعه سختی نیست؟ هویت هم یک بار یو اس اپن رو برده هم یک بار نایب قهرمان شده. یک بار هم نایب قهرمان استرالیا شده. پس هویت هم تو زمین هارد حرف واسه گفتن داره. ببخشید که من جواب شما رو دادم دوست عزیز.

Aryan
08-27-2012, 03:03 PM
سابقه داشته بهراد جان. در استرالیای 2011 این اتفاق افتاد

ویمبلدون 2011 ام فکنم جفتشون باهم پوشش دادن
آره اهورا؟؟

Ahoura
08-27-2012, 03:25 PM
ویمبلدون 2011 ام فکنم جفتشون باهم پوشش دادن
آره اهورا؟؟

خیر. ویمبلدون 2011 فقط از دبی اسپرت و ابوظبی پخش شد.
الجزیره آخرین سالی که ویمبلدون نشون داد بر میگرده به 2010

M∂hdi
08-27-2012, 04:32 PM
[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/07188042687568440007.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/07188042687568440007.jpg (http://www.tennis-image.com/images/07188042687568440007.jpg)

خبرورزشی - دوشنبه 6 شهریور 1391

D3ADMAN
08-27-2012, 08:09 PM

ببخشید ، آخه عکس ماری بود گفتم علیرضا هست :434: تو رولند گاروس و استرالیا قرعه سختی به نوله خورد . رولند از کوارتر به اینور میگن . 1 اینکه یه مسابقه سخت و نفس گیر با سپی داشت که تقصیر خود نوله بود . بعد اومد با سونگا ، بازهم یک مسابقه سخت با یک فرانسوی که پر قدرت ظاهر شد بازی کرد . بعدش هم که فدرر بود ، فینال هم نادال . اینکه نیاز به توضیح نداره . استرالیا اوپن هم از کوارتر بازی با فرر ، بعدش یک بازی سخت با اندی ماری که ول کن نبود . بعدش یک فینال طولانی با نادال . این قرعه ها آسونه ؟؟؟ من نمیگم هریسون و دولگوپولوف بخوره . من میگم اینایی که به نوله میخوردن زمان نامبر 1 ، اگه تقسیم میشدن خیلی بهتر بود ، مثلآ اگه سونگا در رولند میفتاد سمت نادال ، کمی از خستگی های نوله گرفته میشد . بیرون از تعصب این قرعه ای که تو یو اس اوپن افتاده خیلی آسونه . ما خارج از تعصب حرف میزنیم سهند خان

sahand
08-27-2012, 09:43 PM
ای بابا بازم حرف خودتونو میزنید.آقا جان من میگم تا سمی.شما میگی سمی با ماری بود فینال با نادال خب این یه چیز عادیه دیگه جزو سخت بودن نیست.این برا همه همینطور بوده.نادالم با فدرر و جوکو بازی کرد.همه همینطورند پس در این مورد قرعه همشون برابر میشه و دیگه جزو سخت بوده نیست.عزیزم شما سپی رو میگی سخت؟اون بازی اگه نزدیک شد دلیل نمیشه.سپی قرعه آسونی محسوب میشه.سونگا هم اگه بازیش با نواک نزدیک شد لابد نواک خوب نبوده چون سونگا نتایجش تو خاک واضحه و همینطور فرر تو هارد.استرالیا رو میگید سخت؟تو همین سایت ما در موردش نظر سنجی داشتیم.اکثریت گفتند آسونترین قرعه مال رافا و بعدش نواکه اونوقت شما میگی سخت؟رولندم کجاش سخت بود؟حالا باز نگی سمی با راجر و فینال با نادال:001_smile:حالا من میگم به نظر من به جز مونته کارلو قرعه سخت به نوله اصلا نخورده.بقیشم یا متوسط بوده یا آسون.البته من در حدی نیستم که نظرم درست باشه.دوست دارم نظر بزرگترها رو هم بدونم،دوستانیکه کارشناس بهتری هستند به ما بگند قرعه نواک کی و کجا سخت بوده

ahas69
08-27-2012, 11:07 PM
قرعه نواک خیلی خوبه. اونور همه هم دیگرو شل و پل میکنن و داغون میان فینال. در مجموع قرعه ماری از همه سخت تره

D3ADMAN
08-28-2012, 09:25 AM
سهند جان من چیز دیگه ای دارم میگم . شما درست میگی ، اما من بحثم چیز دیگست . قرعه های تنیس خیلی مسخرست به نظر من . منظور من از قرعه سخت چیز دیگست .

Behr@d
08-28-2012, 09:34 AM
2nd Round

http://www.tennis-image.com/images/39017777561372215484.pnghttp://www.tennis-image.com/images/33465604070396505637.png

Afshin
08-28-2012, 10:10 AM
عجب بازی بیخودی بود بازی فدرر-یانگ
راجر که هیچ کار خاصی نمیکرد ، خود یانگ 2-3 گیمی یه بار چند تا اشتباه پشت سر هم میکرد و بریک میشد ! واقعا بازی زشتی بود :3t1:

راجر هم تو مصاحبه ی بعد از بازیش گفت که نواک فیووریته و دو تا بازی نیمه نهایی که به نواک باخته بخاطر این بوده که نواک خوب بوده :

"Novak, to me, goes in as the favourite still because he's the defending champion," Federer said. "He's probably won the most titles on hard courts the last couple of years. It's where he felt most comfortable."

D3ADMAN
08-28-2012, 10:15 AM
کلا راند 1 افشین جان :254: :3t1:

Paymaan
08-28-2012, 10:22 AM
عجب بازی بیخودی بود بازی فدرر-یانگ
راجر که هیچ کار خاصی نمیکرد ، خود یانگ 2-3 گیمی یه بار چند تا اشتباه پشت سر هم میکرد و بریک میشد ! واقعا بازی زشتی بود :3t1:

راجر هم تو مصاحبه ی بعد از بازیش گفت که نواک فیووریته و دو تا بازی نیمه نهایی که به نواک باخته بخاطر این بوده که نواک خوب بوده :

"Novak, to me, goes in as the favourite still because he's the defending champion," Federer said. "He's probably won the most titles on hard courts the last couple of years. It's where he felt most comfortable."

افشین راجر جینکس کرده :251:. خیالت راحت.

Hatam
08-28-2012, 02:22 PM
یه خبر بد واسه طرفدارای فدرر:

ATP داره توی نیویورک با بازیکنا مذاکره میکنه که پاریس برسی رو به اول ماه فوریه یعی اول سال بعد منتقل کنه یعنی 1000 امتیاز فدرر بدون اینکه بتونه از اونا دفاع کنه ازش کم میشه

http://www.welovetennis.fr/atp-paris-bercy/54640-le-tournoi-deplace-en-fevrier

Alireza Murray
08-28-2012, 03:21 PM
سطح مسابقات در روز اول در حد تایلند بود :434: اون از اندی که چی بگم خودم خوابم گرفت از بازی :3t1: راجر هم که بازیش کیفیت نداشت فقط من از جک ساک خیلی خوشم اومد 19 سالشه بازیشم خیلی خوبه امیدوارم تا راند 3-4 بیاد بالا

nima.a
08-28-2012, 05:17 PM
درباره خبر انتقال تورنومنت پاریس:
اگه نوله فهرمان شده بود و فدرر کواتر حذف شده بود الان چه پستایی که درباره مافیای فدرر نمی خوندیم!

Paymaan
08-28-2012, 07:38 PM
ببخشید دوستان عزیز من ماهواره نایلست دارم ولی هر چه سرچ میکنم این کانال jsc sport کسی میتونه راهنمایی کنه؟ ممنون میشم.

سوال های خود را در بخش مربوطه بپرسید . ( بخش ماهواره ) . دوست عزیز جملتون کامل نیست . اگر سیگنال کوئالیتی دارین و سرچ میکنین و کانال نمیاد احتمالاً مشکل از ریسیور هست . اما اگه اصلاً سیگنال ندارین که خب معلومه , دیشتون تنظیم نیست . فرکانس JSC SPORTS 2 از جمله فرکانس های ضعیف هست و نیاز به تنظیم دقیق میخواد .

فرکانس : 12245 / Vertical / 27500

SABORI
08-29-2012, 01:04 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز
اپلیکیشن us open مخصوص گوشیهای اندرویدی خدمت دوستان عزیز
فایل پیوست را از زیپ خارج کنید و سپس نصب کنید

Alireza Murray
08-29-2012, 02:41 AM
:: Today In History ::

(http://1.0.1.img98.net/out.php/i445340_untitled.png) 13727 (http://1.0.1.img98.net/out.php/i445340_untitled.png)

خسته نباشی عکس میزاری با همچین سایز بزرگی :434::160:

Ahoura
08-29-2012, 03:01 AM
خسته نباشی عکس میزاری با همچین سایز بزرگی :434::160:

دوست عزیز این حرکت شما من رو یاد یکی از حیوانات انداخت که همینجوری سرشونو میندازن پایین و بدون اندکی تعقل راه میوفتن.
شما ابتدا به این (http://tennistalkers.com/showthread.php?p=74401#post74401) تاپیک مراجعه کن ، میبینی که این مشکل تازه به وجود اومده ، بعد بیا نظر بده.
با تشکر از شما :583:

Behr@d
08-29-2012, 09:46 AM
2nd Round

http://www.tennis-image.com/images/18352214867524181758.png

D3ADMAN
08-29-2012, 10:23 AM
بازی دلپوترو با نلبندیان کنسل شد

Sorou$h
08-29-2012, 10:41 AM
یا مولا. نواک بازی اولش رو تو 73 دقیقه به اتمام رساند.

Mahmood
08-29-2012, 11:03 AM
یه خبر بد واسه طرفدارای فدرر:

ATP داره توی نیویورک با بازیکنا مذاکره میکنه که پاریس برسی رو به اول ماه فوریه یعی اول سال بعد منتقل کنه یعنی 1000 امتیاز فدرر بدون اینکه بتونه از اونا دفاع کنه ازش کم میشه

http://www.welovetennis.fr/atp-paris-bercy/54640-le-tournoi-deplace-en-fevrier
حاتم جان من قبلا شنیده بودم که قراره این تغییر در سال 2014 انجام بشه ولی چون 100 درصد نشده بود خبرش رو اعلام نکردم.
اینکه شما گفتی قرار هست این تغییر در سال 2013 اعمال بشه تعجب کردم و دوباره بررسی کردم
انتقال مسترز پاریس به ماه فوریه از سال 2014 قرار هست انجام بشه :

The calendar is rearranged in 2014
JOAN SOLSONA • BARCELONA 26/08/12 - 11:15

Players learned yesterday that the South American tour can be moved to December. The ATP Masters would be after the Asian

On the eve of two Grand Slams, the Australia Open, which begins the season, and the U.S. Open, which practically closes, players meet annually with the leaders of the ATP to learn first and then approve plans future.

At the meeting held yesterday between players in New York, two days before the U.S. Open, Brad Drewett, the new head men's professional circuit visible, outlined the timetable to take effect in the absence of a final vote, from campaign 2014.

There are significant changes that tennis players including Rafael Nadal, former president of the Player Council, have been asking for some time and which refer to the possibility of more rest. After the Asian tour in October will host the [World Tour Finals]. Then there will be about three weeks off before starting to land the South American tour, which will no-passing mandatory tournaments from November to the end of the year. Thus, Nadal, Djokovic and company have the option to be two months away from the tracks if you like, and prepare for the assault on Australia conditions.

The Spaniard, however, is called to be the main attraction of the new Open 500 in Rio de Janeiro, who was born just two years after the Games. The event, on land belonging to the multinational IMG, tennis representation business and also owns the rights of the Goth. The victim Masters 1000 Paris Bercy be relocated in February

Basically- World Tour Finals (YEC/Masters Cup - whatever outdated name it has) is moved earlier to straight after Asia in October
- After WTF, a string of non mandatory tournaments in South America. Rio ATP 500, which Nadal's supposedly headlining.
- Paris Indoors is moved to February

منبع:
http://tt.tennis-warehouse.com/showthread.php?p=6835677
http://www.marca.com/2012/08/26/tenis/1345972504.html

Roger.tennis
08-29-2012, 03:59 PM
پیمان آرتور تایمازوف بد بدن و چقر هست :)))))))))))))))) به همینایی که میخوره خوبه :434:
سلام دوست من
من اصلا اجازه نمیدن بین شما اساتید پست بدم ولی امضات ...
امضات دلمو اساسی گرفت:182:
این حرفو نزن ایشالا تو جاش زنده صد ساله باشی
اطمینان دارم اون هر لحظه کنارته
خدا بهترینارو برات بخات
خدا رحمتش کنه:583::583::583:

Paymaan
08-29-2012, 07:37 PM
این نواک هم که فقط بلده ضعیف کشی بکنه . بدبخت لورنزی رو گیر آورده بود هِی بیگل و برد استیک . نامرد ! . عین راجر باش 3-4 گیم بده حدقل تو هر ست .

hasti_khanum
08-29-2012, 09:50 PM
سلام بچه ها:001_smile:
من برگشتم. امیدوارم همگی خوب باشید
از لطف و محبت همه دوستان گلم که به یاد من و مادرم بودید بسیار ممنونم.:583:
به لطف خدای عزیزم و دعای خیر همه و شما دوستان مهربونم خطر بزرگی از سر مادرم رفع شد و شکر خدا مرخص شد و روز به روز بهتر میشه.
باز هم از همه ممنونم.
اول قهرمانی راجر رو در سینسیناتی تبریک میگم (من نبودم توی بحثش)
دوم خیلی از شروع این گرند خوشحالم. درسته نمیتونم بازی هارو ببینم (طبق معمول شبکه الجزیره ندارم) اما تمام نتایج رو دنبال میکنم.
امیدوارم راجر خوبم باز هم قهرمانی رو تجربه کنه.:866:

D3ADMAN
08-30-2012, 12:26 AM
سلام دوست من
من اصلا اجازه نمیدن بین شما اساتید پست بدم ولی امضات ...
امضات دلمو اساسی گرفت:182:
این حرفو نزن ایشالا تو جاش زنده صد ساله باشی
اطمینان دارم اون هر لحظه کنارته
خدا بهترینارو برات بخات
خدا رحمتش کنه:583::583::583:

دوست عزیز و گل من مرسی . واقعا سپاس گزارم از شما . امیدوارم 100 سال زنده نباشم :443: خیلی خیلی کمتر نهایتش 30 سال . مرسی که به فکر ما بودی خارح از بحث های تنیس :583: :583:

Pouya
08-30-2012, 01:39 AM
رابسون 2 کلایسترز 0

خداحافظ کیم:243::583:

تنیس زنان یکی از معدود بازیکنان قابل احترام حال حاضرش و یکی از بهترین های عصر خود را از دست داد ، آیا این آغازی برای یک ستاره آینده ست یا فقط یک اتفاق؟!

Ahoura
08-30-2012, 03:54 AM
مرسی ماریا :655:

6 ایس و 30 وینر در مقابل 0 وینر از حریف خیلی خوبه

پیش به سوی قهرمانی

D3ADMAN
08-30-2012, 10:04 AM
و اینچنین تامی هاس حذف شد و مارا بدبخت کرد این مردک آلمانی . دلپو هم که حال نداشت ، چقدر شل بازی کرد . بازی های دیشب هم زیاد جالب نبود ، خوبش همون گولبیس و هاس بود .

aretobe7
08-30-2012, 11:18 AM
خداحافظ کیم ....................................
:182:
فکرشم نمی کردم انقدر زود از این تورنومنت بره
حالا دارم به خودم لعنت می فرستم که چرا هی می زدم اوون کانال دلپوترو رو ببینم .

javi
08-30-2012, 12:04 PM
چه خداحافظی بیخودی! حیف شد .

pouriya.alex
08-30-2012, 12:26 PM
یه تنیس باز زن دوست داشتم اونم رفت، حیف شد واقعا کلاس بازیش متفاوت از زنا بود :182:

موفق باشی کیم عزیز :866:

sahand
08-30-2012, 01:51 PM
بدرود کیم:1063:امیدوارم در زندگیت موفق باشی:441:

تقدیم به هوادارن

http://www.tennis-image.com/images/82647167280566898886.jpg

djoker
08-30-2012, 02:16 PM
برتری نوا ک تو این تورنمنت در مقابل سینسیناتی اینه که 21 روز پشت سر هم بازی نکرد و فقط بینش 4 یا 5 روز استراحت کرده باشه و تو این 4و5 روز یه پرواز از لندن به کانادا و یه پرواز از کانادا به آمریکا داشته باشه

SABER FED
08-30-2012, 03:44 PM
BYE, BYE KIM!!! You've been a great champion and a class act!!! We'll miss your great play and your warm smile!!
http://www.tennis-image.com/images/94413757748770697451.jpg

Sorou$h
08-30-2012, 11:16 PM
تسونگا هم حذف شد.

Ahoura
08-31-2012, 01:27 AM
پس از کیم کلایسترز امروز اندی رادیک هم اعلام کرد قصد دارد پس از یو اس اپن برای همیشه تنیس را کنار بگذارد

خداحافظ اندی

هر جا که هستی موفق باشی

http://www.tennis-image.com/images/53246365570577595981.jpg

Alireza Murray
08-31-2012, 01:32 AM
منم الان این خبرو دیدم تو فیسبوک ناراحت شدیم بازیکن خیلی بزرگی بود ولی حیف زود از دوران اوجش فاصله گرفت موفق باشی مرد :655:

Afshin
08-31-2012, 04:38 AM
Andy :240::240:

خیلی نامردی :182:

Pouya
08-31-2012, 05:02 AM
چرا اینقدر زود؟!:243: اخیرا خیلی افت کرده بودی ولی فکر نمی کردم اینقدر زود جا بزنی:|

یکی از شایسته ترین بازیکنانی که ویمبلدون نبرد...

http://www.4myup.com/images/59713018856738355125.jpg

خوبه حداقل اینو داری...

http://www.4myup.com/images/64875641594420393052.jpg

خداحافظ بچه:182::583: امیدوارم با یه خاطره خوب بری...

Nima88
08-31-2012, 08:23 AM
رادیک:240::240::240: اما از یه طرف خیلی خوشحالم که وقتی دیدی دیگه نمیتونی کشیدی کنار . موفق باشی امیدوارم با خاطره خوش بری.

D3ADMAN
08-31-2012, 08:33 AM
سروهای اندی رادیک مثال زدنیه . امیدوارم در زندگیت موفق باشی . اما سونگا چرا حذف شد :|

Behr@d
08-31-2012, 09:23 AM
3rd Round

http://www.tennis-image.com/images/62603186561912275191.png

pouriya.alex
08-31-2012, 09:34 AM
اندی :182:

ولی کار خوبی کردی، واقعا به موقع بود:441:

بدرود :583:

Behr@d
08-31-2012, 09:45 AM
3rd Round

http://www.tennis-image.com/images/12225352438712701490.png

EXpress
08-31-2012, 10:24 AM
یکی یکی دارن میرن دیگه:243:
چت شد اخه یه دفعه.

D3ADMAN
08-31-2012, 10:46 AM
بازی ها هنوز اون جذابیت و قشنگی رو به خودش نگرفته . بازی مردی فیش و داویدنکو هم زیاد زیبا نبود ، اما بد هم نبود ، یه چیز متوسط ، نیکلای 2 ست گرفت ، بعدش تعطیل شد دیگه ، بالاخونش از کار افتاد . اما مردی فیش خوبه خداییش ، خیلی عصبیه ، من باهاش حال میکنم :434:

hasti_khanum
08-31-2012, 12:41 PM
حیف که دیگه اندی رو نمیبینیم.
وقتی فکر میکنم 1 روز همین اتفاق برای راجر میفته اشکهام بی اختیار سرازیر میشه.......:243::243:
مهمترین نتایج دیروز و بامداد امروز آقایان در دور دوم:
برد فدرر (3/0) ، اندی مورای، آلماگرو، فیش، ورداسکو، بردیچ و بلیک بود.
اندوجار، سونگا و داویدنکو هم حذف شدند.
در بخش خانم ها هم دور دوم:
یلنا یانکوویچ، کیریلنکو، آنا ایوانوویچ، آگنسکا رادوانسکا، سرنا ویلیامز و ارانی پیروز شدند.
ونوس ویلیامز هم مغلوب کربر شد.
روز قبل هم که آزارنکا، رابسون، شاراپووا، استوسور، پترووا و بارتولی به مرحله سوم رسیده بودند و وزنیاکی در همون دور اول حذف شده بود.

Ahoura
08-31-2012, 12:43 PM
کــربــرِ ویلیامز کُش :396:

عالی بوده در دو هفته دو ویلیامز رو از دو تورنمنت محروم کردی :sps:
نشون دادی لیاقت فووریت شدن رو داری ، آورین :655:

اما هنوز تمام نشده ، یک ماموریت در کوارتر فینال داری ، جایی که باید رادوانسکا ( :3t1: ) رو هم ببری

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/14476091684745829111.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/14476091684745829111.jpg (http://www.tennis-image.com/images/14476091684745829111.jpg)

شایان نادال
08-31-2012, 12:54 PM
اندی عزیز امیدوارم هر جا که هستی موفق باشی هیچوقت سرویس هایت یادم نمیره:655::866::866:

saRAfa
08-31-2012, 01:10 PM
چه us بدی:243:
اون از کیم ,اینم از اندی.رافا هم ک نیست.من ک اصلان با us امسال حال نمیکنم.

Aryan
08-31-2012, 01:12 PM
آقا یه تایپیک بزنید اینایی که خدافظی مکنن و اونجا بنویسید.
سه صفحه فقط شده خدافظی:434:

M A E S T R O
08-31-2012, 03:54 PM
پیش بینی Timothy Rapp مقاله نویس تنیس !
راجر فدرر می تواند دومین گرنداسلم این فصل خود را بدست بیاورد؟
با شروع یو اس اپن مطمئنا این بزرگترین سوالی است که ذهن دوستداران تنیس را مشغول کرده !
پس از 9 قهرمانی پیاپی نادال و جوکویچ در گرنداسلم سرانجام فدرر موفق به قهرمانی در گرنداسلم و فاتح ویمبلدون و همچنین بازگشت به رنک 1 جهان شد !
پس از قهرمانی در ویمبلدون به نظر میرسید او قهرمان المپیک هم شود اما او در فینال به اندی موری باخت.اگر اتفاق خاصی نیفتد در نیمه نهایی یو اس اپن باید شاهد جدالی دوباره بین این دو باشیم.
پس چه انتظاری از فدرر میرود؟ ایا او میتواند با قهرمانی در یو اس اپن بهترین بازیکن فصل 2012 شود؟ ممکن است که او در معرض خطر حذف زودهنگام در یو اس اپن باشد؟
بیایید چند پیش بینی جسورانه درباره اقای فدرر داشته باشیم !
او به نیمه نهایی صعود خواهد کرد !
بزرگترین حریفان فدرر برای رسیدن به سمی سم کوئری-مردی فیش-فرناندو ورداسکو-سیمون و بردیچ هستند !
ممکن است فدرر به یکی از تنیسورها ببازد ! هر اتفاقی ممکن است بیفتد همانطور که نادال در راند دوم ویمبلدون به راسل باخت و حذف شد !
اما خوب باید در نظر داشت که این قرعه برای راجر خیلی مناسب است و علاوه بر ان او در 8 گرنداسلم اخیر 7 بار به نیمه نهایی رسیده ! پس شرط بستن علیه او بسیار سخت است !
او در نیمه نهایی موری را شکست خواهد داد !
بله موری دارای اعتماد به نفس بالایی است و او در فینال المپیک لندن فدرر را شکست داد اما خوب فراموش نکنید که بازی فدرر در بازی نیمه نهایی مقابل دل پوترو بیش از 4 ساعت به طول انجامید و او برای بازی فینال بسیار خسته بود !
فدرر در یو اس اپن 2008 در فینال اندی موری را شکست داد ! در بازیهای این دو در هارد کورت 8-6 به سود اندی است اما با توجه به عملکرد قدرتمند فدرر در این فصل من دوباره علیه او شرط نخواهم بست پس فدرر برای اندی پیروز خواهد شد !
او نواک جوکویچ را در فینال شکست خواهد داد !
جوکویچ همواره در یو اس اپن عملکرد خوبی داشته و او 2 سال پیاپی است که به فینال رسیده ! او که در سال گذشته قهرمان شده اخرین باری که موفق به رسیدن به نیمه نهایی نشده به سال 2006 برمیگردد !
او در 8 فینال اخیر گرنداسلم 6 بار حضور یافته و همچنین 4 بار قهرمان شده !
فدرر در نیمه دوم فصل 2012 خیلی بهتر از جوکویچ بوده .او در سینسیناتی جوکویچ را به راحتی شکست داد و هم اکنون H2H بین این دو 12-9 به سود فدرر است.
در این فصل من بیشتر اوقات شانس را به جوکویچ و نادال میدادم !
من اشتباه کردم!من در این فصل علیه او شرط نخواهم بست ! فصل 2012 متعلق به راجر فدرر است ! :655:

Alireza Murray
08-31-2012, 04:58 PM
با بازی بلیک خیلی حال میکنم خودش هم خیلی بچه خوبیه دیروز هر از چندگاهی یه ضربه هایی میزد واقعا لذت میبردم امیدوارم میلوش رو بزنه :655:
http://www.tennis-image.com/images/32694027901306617903.jpg

Ahoura
08-31-2012, 08:50 PM
:: Today In History ::

13775 (http://1.0.1.img98.net/out.php/i448237_untitled.png)

D3ADMAN
08-31-2012, 09:23 PM
جانم لائورا رابسون ، آورین بانوی بریتانیایی . زود خودتو بکش بالا دختر

ahas69
08-31-2012, 10:26 PM
دم رابسون گرم . 2 3 بار داوری به ضررش شد ولی خوب حال چینی رو گرفت حال کردم. سونگا هم که پکیییدد. تا این جا بازی ها در حد یه قل دو قل بوده. واقعا

Shahghale
08-31-2012, 11:24 PM
سلام بچه ها...
شما مسابقات از چه کانالی میبینید؟
الان ۴ روز دارم میگردم.
اون فرکانی الجزیره ۲ هم نمی گیره...
کمک کنید با مراما.

Ahoura
08-31-2012, 11:55 PM
سلام بچه ها...
الان ۴ روز دارم میگردم.
کمک کنید با مراما.

پوشش تلویزیونی مسابقات تنیس گرند اسلم
آزاد امریکا/US Open در سال (http://tennistalkers.com/showpost.php?p=74334&postcount=3)2012 (http://tennistalkers.com/showpost.php?p=74334&postcount=3)

============================

برای دریافت الجزیره 2 ، هنگام سرچ کردن اطلاعت کانال رو با دقت و کامل وارد کنید سپس سرچ کنید ، اگر دریافت نکردید مشکل از دیش هست. این کانال جز فرکانس های خیلی ضعیفِ نایل ست هست به همین دلیل اگر دیشتون دقیق تنظیم نباشه یا در منطقتون پارازیت وجود داشته باشه قادر به دریافت این کانال نیستید .
اگر به هر دلیلی الجزیره 2 رو دریافت نمی کنید و قادر به باز کردن کانال های کارتی هم نیستید ، از فکر تماشای یو اس اپن 2012 به صورت مستقیم بیاید بیرون . البته فقط یه راه براتون میمونه ، اونم مشاهده از طریق اینترنت هست که هم نیازمند یک نت پر سرعت و هم نیازمند به یک نت با دانلود نامحدود داره.

nanook
08-31-2012, 11:55 PM
سلام بچه ها...
الان ۴ روز دارم میگردم.
کمک کنید با مراما.

1-برو به صفحه ی اصلی تنیس تاک2- تورنمنت های در حال برگزاری (مردان (http://tennistalkers.com/forumdisplay.php?f=479)3-پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس گرند اسلم 2012 آزاد امریکا (US Open) (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=5422)

D3ADMAN
09-01-2012, 08:49 AM
به به اندی رادیک و لیتون هیوویت ، خیلی خوب بودن ، البته لیتون کمی شل گرفته بود 3 ست اول رو ، بعد به بازی برگشت . باو یکی این گولبیس رو از تنیس بندازه بیرون ، فقط یک تنیسور معروف رو همیشه 3-2 میبره ، مرحله بعدی حذف میشه :| یارو مخش رده

Miss.Felora
09-01-2012, 09:55 AM
براي پانزدهمين ساله كه يو اس اوپنو مي بينم.از سال 98 گرنداسلمارو ميديدم.هيچ وقت به اين بي كيفيتي

نبوده.با اين وجود، 4 بازيكن اين بازيارو جذاب كردن.قهرمان دو دور اول بازيا مارتين كليژانه.جك ساك،لئوناردو

ماير و استيو جانسن در رده هاي بعدي قرار ميگيرن.

عملكرد بليك هم خيلي خوب بوده.

عنوان بهترين فدراسيون تنيس به ايالات متحده آمريكا ميرسه كه 4 تا از وايلدكارتاشون ميدرخشنو به راوند 3

ميرسن و 3 تاشون خالق بهترين بازياي تورنمنت تا اين مرحله ميشن.

(هيوييت بايد به اين راوند ميرسيد. :434: كار خاصي نكرده تا حالا)

به افتخار اين همه برنامه ريزيو حركت اصولي،حتي در اعطاي وايلد كارت، دست بزنيد.

Behr@d
09-01-2012, 10:40 AM
3rd Round

http://up.vatandownload.com/images/70tobap9vuze05to21ys.png

Maani
09-01-2012, 01:59 PM
براي پانزدهمين ساله كه يو اس اوپنو مي بينم.از سال 98 گرنداسلمارو ميديدم.هيچ وقت به اين بي كيفيتي

نبوده.با اين وجود، 4 بازيكن اين بازيارو جذاب كردن.قهرمان دو دور اول بازيا مارتين كليژانه.جك ساك،لئوناردو

ماير و استيو جانسن در رده هاي بعدي قرار ميگيرن.

عملكرد بليك هم خيلي خوب بوده.

عنوان بهترين فدراسيون تنيس به ايالات متحده آمريكا ميرسه كه 4 تا از وايلدكارتاشون ميدرخشنو به راوند 3

ميرسن و 3 تاشون خالق بهترين بازياي تورنمنت تا اين مرحله ميشن.

(هيوييت بايد به اين راوند ميرسيد. :434: كار خاصي نكرده تا حالا)

به افتخار اين همه برنامه ريزيو حركت اصولي،حتي در اعطاي وايلد كارت، دست بزنيد.

ببخشيد شما از ٨ سالگي تنيس تماشا ميكرديد ؟

M A E S T R O
09-01-2012, 06:54 PM
راجر فدرر سید برتر بازیها در راند سوم یو اس اپن برابر فرناندو ورداسکو رنک 26 جهان قرار خواهد گرفت.
افنسیو بیسلاینر سبک فرناندو ورداسکوست ! او امروز شانس زیادی برابر راجر فدرر ندارد . او نباید به انسفورد ارورهایِ راجر دل ببند تا به امتیاز برسید بلکه باید یک بازی اگرسیو را به نمایش بگذارد و کنترل رالی ها رو در دست بگیرد تا خود را در بهترین موقعیت برای حمله قرار دهد ! کاری که برابر بازیکنی همچون فدرر بسیار سخت است.
تا اینجا فدرر در جمع 5 تنیسور برتر از لحاظ فرست سرو بوده درحالیکه نام ورداسکو در جمع 20 تنیسور هم دیده نمی شود .ورداسکو نباید فراموش کند که Break Point گرفتن از فدرر بسیار مشکل است !
ورداسکو تاکنون 57 امتیاز از سکند سرو حریفان بدست اورده ! ورداسکو می داند برای موفقیت برابر فدرر ارور هایِ خود را به کمترین حد ممکن کاهش دهد ! چیزی که تا اینجای جام به خوبی انجام داده و در این دو بازی فقط 33 UE داشته. در بازی اخر خود نیز فقط 7 UE داشته .
اما با این همه پیروزی برابر نامبر 1 جهان به سادگی بدست نمی اید ! این دو تا به حال 4 بار برابر هم قرار گرفته اند که در هر 4 بازی فدرر پیروز بوده !
اخرین بازی انها در بارکلیز 2009 بود که فدرر 2-1 پیروز شد !
پیش بینی : 3-0 فدرر

hasti_khanum
09-01-2012, 07:10 PM
مهمترین نتایج دیشب و ادامه دور دوم مردان:
فرر، دلپوترو، گاسکوئت، جوکوویچ (3/0)، ایسنر و رادیک پیروز شدن.
باغداتیس هم حذف شد.
در قسمت خانم ها که دور سوم هست:
بارتولی، استوسور، پترووا، شاراپووا (2/0) و آزارنکا (2/0) پیروز میدان بودند.
رابسون لی رو حذف کرد و دور بعد باید با استوسور بازی کنه.
شاراپووا و پترووا دو تنیسور روس هم باید مقابل هم قرار گیرند.

(شرمنده امروز دیر زدم. رفته بودم استخر:160:)

Alireza Murray
09-01-2012, 11:19 PM
لوپز ست 3 به اندی گفت بیا بابا نخواستیم بازیو اندی میگه نه این ست مال تو علنا لوپز داده بود بازیو منتهی اندی تشریف برده سیزده به در یه صندلی هم میزاشتن وسط زمین اندی خان خسته نشن

Behr@d
09-02-2012, 07:44 AM
4th Round

http://www.tennis-image.com/images/42650934990014883979.png

D3ADMAN
09-02-2012, 08:04 AM
مردی فیش خوابش گرفته . خمیازه میکشه .

D3ADMAN
09-02-2012, 09:18 AM
دوستان مارتین کلیزان (اگر درست گفته باشم) 23 سالشه و خوب هم بازی میکنه . چرا کسی نمیتونه در مقابلش پیروز بشه ؟؟؟؟؟ من فقط فهمیدم که گزارشگر گفت در مسابقات جونیور قهرمان رولند گاروس شده سال 2006 . پس نشون میده میتونه پیشرفت کنه و این رو در حذف کردن سونگا و جرمی شاردی نشون داده . آیا مارین چیلیچ رو هم حذف میکنه ؟؟؟؟؟؟؟ نظر شما چیه دوستان عزیز .

Behr@d
09-02-2012, 09:36 AM
4th Round

http://www.tennis-image.com/images/38209499121702864398.png

hasti_khanum
09-02-2012, 12:41 PM
در آغاز دور سوم مردان:
آلمائگرو، کیلیژان، مورای (3/1)، بردیچ و فیش پیروز شدند.
فدرر هم در 3 ست ورداسکو رو حذف کرد.
رائونیک هم بلیک رو از دور کنار زد.
در بخش خانم ها در ادامه دور سوم:
اگنسکا رادوانسکا در 2 ست یلنا یانکوویچ رو برد.
سرنا ویلیامز، ارانی، کربر (هر سه با نتایج 2/0) و آنا ایوانوویچ (2/1) پیروز میدان بودند. ارانی و کربر دور بعد مقابل هم قرار میگیرن.
کیریلنکو هم طبق معمول به وسط بازی ها که میرسه حذف میشه. به دلم موند 1 بار این دختر بیاد مراحل بالاتر! لااقل میومد بالا و به سرنا میباخت بهتر بود تا اینکه به 1 حریف گمنام ببازه. لوس...

ahas69
09-02-2012, 02:26 PM
بابا سونگا که همیشه بالا پایین داره. یا خیلی خوبه یا افتضاح

Alireza Murray
09-02-2012, 02:58 PM
اندی خوب جوابشو داد :sps:
Q.
A lot of people asked, too, why you point to the sky after you win. (Multiple people asked this question)
A.
That was just something that started around Wimbledon time. I got asked about it pretty much every single match, and then I just kept it to myself. So I’ll keep it secret.

اینم باحاله :434:
Q.
If you could play any opponent of the past era at their peak, who would it be? And would you win? (Carole Linfield from New Jersey via London)
A.
(Laughs.) I don’t know. My game, I mean, I loved Andre Agassi when I was growing up. And I think it would be fun to play John McEnroe. I mean, there’s so many. I would love to play Ivan Lendl now that he’s coaching me.

و این
Q.
If you could steal one shot from another player, what shot would it be and why? (Rachael Darbishire from Britain)
A.
The serve of John Isner or Ivo Karlovic. I mean, it’s a lot easier to play when you can rely on something to get you so many free points.

Alireza Murray
09-02-2012, 07:38 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
اپلیکیشن us open مخصوص گوشیهای اندرویدی خدمت دوستان عزیز
فایل پیوست را از زیپ خارج کنید و سپس نصب کنید

دوست عزیز اگه امکان داره ورژن 1.4 رو هم بذارید ممنون

SABORI
09-03-2012, 01:43 AM
دوست عزیز اگه امکان داره ورژن 1.4 رو هم بذارید ممنون

خدمت شما همراه با عکسهایی از برنامه

ورژن جدید 1.4 اپلیکیشن یو اس اوپن برای گوشیهای اندرویدی

میتونید بازیکنهای مورد علاقه خودتون را انتخاب کنید که موقع شروع بازی, تمام شدن ست و تمام شدن بازی با آلارم شما را باخبر کند

بیوگرافی کامل ورزشکاران و عملکرد آنها در یو اس اوپن

اعلام بازیهای روز آینده با ذکر ساعت و ورزشگاه مورد نظر

اخبار و عکسهای روز

رادیو زنده از ورزشگاه

امکان خرید آنلاین از فروشگاه

میتونید از طریق این برنامه با صفحه یو اس اوپن در تو*یی*تر و فی*س بو*ک در ارتباط باشید

جدول به روز بازیها

به صورت آنلاین توسط گوگل مپ نقشه ورزشگاه را داشته باشید و به شما نشون میده که در کدام زمین چه مسابقه ای در حال انجام است , رستورانهای و درمانگاه های اطراف ورزشگاه ها و.................

M A E S T R O
09-03-2012, 02:06 AM
خوب Career اندی رادیک تا 2 روز دیگه تمدید شد ! در تاریخ 5 سپتامبر 2006 بود که بنیامین بکر در راند چهارم یو اس اپن به Career اندره اغاسی افسانه ای خاتمه داد !
و بعد از 6 سال فکر میکنم career اندی هم در یک همچین روزی به پایان برسه !
فک نمیکنم اندی بتونه خوان مارتین دل پوترو رو شکست بده ! :001_smile:

D3ADMAN
09-03-2012, 08:33 AM
تا اینجا که دیدم جان ایزنر بریده و حق با کولشچرایبر هست (2-2) . فیلیپ خیلی خوب بازی کرده . ببینیم ست 5 و آخرین ست رو کی میبره . دیشب هم بازیها جالب نبود ، امیدواریم مرحله بعدی بازیها جذاب تر باشن

Behr@d
09-03-2012, 09:53 AM
4th Round

http://www.tennis-image.com/images/89704030115534683975.png

Behr@d
09-03-2012, 10:35 AM
با سلام

امروز آنا ایوانوویچ در چهارمین دیدار خود در آرتور اش استادیوم باید به مصاف اسوتلانا پیرونکووای بلغارستانی بره .

این دیدار اولین بازیه امروز در آرتور اش میباشد .

13801

او در صورت پیروزی 1/4 پایانی به احتمال زیاد باید با سرنا ویلیامز از کشور میزبان دیدار کند .

امیدوارم موفق باشه .

http://www.tennis-image.com/images/35307051221442545548.png (http://www.tennis-image.com/images/35307051221442545548.png)

hasti_khanum
09-03-2012, 12:34 PM
دیشب در ادامه دور سوم مردان:
جوکوویچ (3/0)، دلپوترو (3/0)، فرر، رادیک (3/1) و گاسکوئت پیروز شدند.
ایسنز حذف شد.
در قسمت خانم ها در آغاز دور 1/8 نهایی:
آزارنکا (2/0) و بارتولی پیروز شدند. (از عجایبه که بارتولی تا این مرحله پیش اومده!!!!!)
استوسور 2/0 رابسون رو حذف کرد.
شاراپووا هم 2/1 پترووا رو حذف کرد.
در دور بعد آزارنکا با استوسور و شاراپووا با بارتولی روبه روی هم قرار میگیرند.

rbastany
09-03-2012, 01:43 PM
من که نمیتونم باور کنم بارتولی کویتووا رو بیگل کرده

Miss.Felora
09-03-2012, 03:52 PM
ببخشيد شما از ٨ سالگي تنيس تماشا ميكرديد ؟

نه.از 7 سالگي.

شايد از 5 سالگي شروع به تمرين تنيس كردم.ولي اولين باري كه تنيسو جوري ديدم كه كاملا

متوجه ميشدم اين بازي چيه و بازيكناش كيا هستن و فرمت بازيارو درك مي كردم،مسابقه فينال

ديويس كاپ سال 97 بود كه پيت سمپراس افسانه اي مصدوم شد در مقابل حريف سوئدي اش.

از اون وقت تا حالا تمام بازياي ATP و WTA و Challenger و GrandSlam تماشا كردم يا پيگيري

كردم.

مسئله تعجب برانگيزيه به نظر شما؟

Miss.Felora
09-03-2012, 04:04 PM
دوستان مارتین کلیزان (اگر درست گفته باشم) 23 سالشه و خوب هم بازی میکنه . چرا کسی نمیتونه در مقابلش پیروز بشه ؟؟؟؟؟ من فقط فهمیدم که گزارشگر گفت در مسابقات جونیور قهرمان رولند گاروس شده سال 2006 . پس نشون میده میتونه پیشرفت کنه و این رو در حذف کردن سونگا و جرمی شاردی نشون داده . آیا مارین چیلیچ رو هم حذف میکنه ؟؟؟؟؟؟؟ نظر شما چیه دوستان عزیز .

مارتين كلي‍ژان كه من بهش لقب ميني جوكوويچ دادم، :434: بسيار خوب بازي كرده تو تورنمنت.

بهترين بازيكن يو اس امسال.

ضرباتي كه ميزنه inch perfect ،down the line هستن و shot maker قابل قبوليه.

اما در مقابل چيليچي كه داره level ي نزديك 2010 خودشو بازي مي كنه،خب،بي شانس نيس.

ولي شانس زياديم نداره.هر چند احساس مي كنم يا ببره بازيو يا سخت آزار بده مارينو.

Sorou$h
09-03-2012, 06:47 PM
یا مولا . آنا ایوانویچچچچچچچچچچچچچچچچ چه میکنه.

Ahoura
09-03-2012, 07:48 PM
چند ثانیه پیش ماردی فیش تنیسور آمریکایی از بازی مقابل راجر فدرر انصراف داد. بدین ترتیب فدرر راهی کوارتر فینال شد

Walkover: Mardy Fish has withdrawn from the US Open for "health reasons." Federer through to the QFs

Behr@d
09-03-2012, 09:01 PM
Quarterfinals

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up9/21430415972041782177.png

Behr@d
09-03-2012, 09:13 PM
با انصراف مردی فیش آمریکائی و عدم برگزاری دیدار فدرر - فیش دیدار بین مارتین کلیزان و مارین چیلیچ که قرار بود در لوییز آرمسترانگ برگزار شود به آرتور اش ( کورت اصلی ) منتقل گردید .

pouriya.alex
09-03-2012, 10:10 PM
فدرر - بردیچ در یکچهارم !

کلا بردیچ اگه تو یکچهارم راجر نباشه، فرت دور اول دوم حذفه! اما اگه تو یکچهارم راجر باشه میشه خدا ! و

گربه سیاه و کلی حرصمون میده !

به امید یه برد راحت واسه اسطوره :866:

Alireza Murray
09-03-2012, 10:28 PM
یا مولا . آنا ایوانویچچچچچچچچچچچچچچچچ چه میکنه.
اولین کوارتر فاینال گرنداسلم انا بعد از رولند گروس 2008 هست

Sorou$h
09-03-2012, 10:45 PM
اولین کوارتر فاینال گرنداسلم انا بعد از رولند گروس 2008 هست

آره. بعد از این که رولن گاروس رو برد خیلی افت کرد. از شانس بد بازی بعد باید با سرنا ویلییامز بازی کنه.

Shahghale
09-04-2012, 12:27 AM
چرا من هرکاری می کنم الجزیره ۲ رو نمیگیره؟ لا اقل مدد بدید واسی تورنمنت های بعدی
درستش کنم!!! این که داره تموم میشه من هنوز ....

Ahoura
09-04-2012, 12:37 AM
چرا من هرکاری می کنم الجزیره ۲ رو نمیگیره؟ لا اقل مدد بدید واسی تورنمنت های بعدی

دوست عزیز من قبلا هم یک بار جواب شما رو در این (http://tennistalkers.com/showpost.php?p=74511&postcount=110) پست دادم. حالا مساله ای نیست دوباره تکرار می کنم. از 2 حالت خارج نیست این موضوع. یا هنگام سرچ کردن اطلاعات کانال رو درست وارد نمی کنید یا دیشتون به درستی تنظیم نیست. مطمین باشید دلیل دیگه ای نداره که به احتمال 80 % دیش شما دقیق تنظیم نیست و با توجه به ضعیف بودن سیگنال الجزیره اسپرت 2 نمی تونید دریافتش کنید. ما که متاسفانه از 780 کیلومتری کاری واستون نمی تونیم بکنیم. شما باید به یه نصابی که کارش رو بلده زنگ بزنی ، ایشون تشریف بیارن وضعیت رو بررسی کنند. اگر محل و دیشتون مناسب باشه و نصاب هم کارش رو به خوبی بلد باشه قطعا می تونه این کانال رو براتون دریافت کنه.

Paymaan
09-04-2012, 05:59 AM
دیشب در اقدامی محیر العقول! یه خورده از بازی رادوانسکا و وینچی رو دیدم . چه اسلایس هایی میزد این وینچی! در حد فدرر!:441:

Behr@d
09-04-2012, 06:53 AM
Quarterfinals

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up9/56532768539951299256.png

hasti_khanum
09-04-2012, 10:11 AM
دیشب در بخش آقایان:
گویا راجر بدون اینکه بازی کنه برنده شده!!!! دلیل بازی نکردن مردی فیش رو نمیدونم! مصدوم بوده یا ترسیده؟!!!
بردیچ و مورای هم با نتایج مشابه 3/0 حریفانشون رو بردن و به 1/4 رسیدن.
در بخش خانم ها:
چه میکنه این سرنا ویلیامز!!!!! بدون اینکه حتی 1 گیم به حریفش بده بازی رو برده. خوب شد مصدومیتش تموم شداااااااااا.... به خدا!!!! دیگه نمیشه ازش جامی گرفت. همه ترنمنت ها رو برده!!!!! با این آمادگی خب us هم مال خودشه دیگه. مخصوصا که تو آمریکاست.
ایوانوویچ هم برنده بوده و حالا در 1/4 نهایی باید با سرنا روبه رو بشه!!
سارا ارانی با انگیزه هم در کمال ناباوری تونست در 2 ست آنجلیکا کربر رو حذف کنه!!!
رادوانسکا هم حذف شد تا سرنا کارش از اونی که بود هم راحت تر بشه!

Sorou$h
09-04-2012, 10:11 AM

البته نا گفته نماند اسم این شبکه توی لیست با اسم jsc sport 2 هست. البته بعضی از رسیورها وقتی یه مدت ریستشون نکنی بعضی شبکه ها رو نمیگیرن. اگه شما دیشت تنظیمش دقیق من به شما توصیه میکنم که حتما یک بار رسیورت رو ریست کن. یعنی به تنظیم اولیه کارخانه برگردون سپس دوباره تلاش کن حتما این شبکه رو میگیری.

john
09-04-2012, 11:26 AM
بچه ها ميخواستم نظرتون رو درباره ي بازي راديك و خوان بدونم؟ در ضمن هستي جان گفتي كه سرنا خيلي امادست و هر جامي رو ميبره فكر كنم اهورايه ذره عصباني شه البته به شوخي ميگم

khoramshahri
09-04-2012, 11:27 AM
به غیر از جزیره قطر ..چه کانال های دیگه ای پوشش میدن؟؟/راستی شما عربیشو نگاه میکنین یا خارجی هم داره؟؟؟؟؟

Afshin
09-04-2012, 11:50 AM
مزخرفترین US Open ـه 6-7 سال گذشته ، بدون شک .
بیخود ترین ، زشت ترین ، کسل کننده ترین و ملال آورترین گرنداسلم چند سال گذشته بوده :3t1:

D3ADMAN
09-04-2012, 12:10 PM
بازی کلیزان با چلیچ به نظر بهتر از بقیه بازی های دیشب بود

hasti_khanum
09-04-2012, 01:55 PM
هستي جان گفتي كه سرنا خيلي آمادست و هر جامي رو ميبره فكر كنم اهورا خانم يه ذره عصباني شه البته به شوخي ميگم

من خودم هم زیاد خوشحال نیستم. درسته سرنا رو دوست دارم اما ماریا اولین گزینه منه و همیشه و همیشه دوست دارم ماریا بهترین باشه....

Sorou$h
09-04-2012, 04:30 PM
به غیر از جزیره قطر ..چه کانال های دیگه ای پوشش میدن؟؟/راستی شما عربیشو نگاه میکنین یا خارجی هم داره؟؟؟؟؟

برو به لینک زیر نام شبکهه های پوشش دهنده اونجا نوشته.
http://tennistalkers.com/showthread.php?t=5422

M A E S T R O
09-04-2012, 06:33 PM
در این پست به سه شگفتی یو اس اپن امسال نگاهی خواهیم داشت !
بازنشستگی اندی رادیک
رادیک 30 سال دارد و تا به حال موفق به پیروزی در 609 بازی شده ! او 32 قهرمانی نیز در کارنامه خود می بیند ! نامبر 1 سابق جهان در سال 2003 قهرمان یو اس اپن شد! او در دیویس کاپ 2007 که امریکا قهرمان شد حضور داشت !
بی تردید این یک تصمیم غافلگیر کننده بود که هیچکس انتظار ان را نداشت ! تصمیمی که اندی در یک شب ارام پنجشنبه ان را اعلام کرد !
خروج زودهنگام سونگا
در اکثر جامها در سال 2012 عملکرد خوبی داشت ! قهرمانی در دوحه ! رسیدن به نیمه نهایی ویمبلدون ! کوارتر در فرنچ اپن و المپیک !
با این حال در هارد کورت فقط در قطر موفق به قهرمانی شد ! سونگا میخواست که یک سورپرایز باشد !
سونگا در برابر کلیران 23 ساله مغلوب شد ! کسی که در Career خود فقط 14 پیروزی داشته و بدون تایتل !
سقوط برای کرولاین ادامه دارد !
نامبر 1 سابق جهان در فرنچ اپن در راند سوم و در ویمبلدون نیز در راند نخست حذف شد ! با این حال کسی انتظار سید 8 این بازیها را در راند نخست برابر کامیل بیگو نداشت ! کرولاین در این بازی 4 وینر زد و 22 Ue داشت !
ووزنیکای از ناحیه زانو مصدوم است ولی با این حال هیچکس انتظار این نمایش افتضاح را از او نداشت!
نظر شما چیست؟
بزرگترین شگفتی یو اس اپن تاکنون چه بوده؟

Mahmoud RF
09-04-2012, 06:51 PM
بچه ها ميخواستم نظرتون رو درباره ي بازي راديك و خوان بدونم؟ در ضمن هستي جان گفتي كه سرنا خيلي امادست و هر جامي رو ميبره فكر كنم اهورا خانم يه ذره عصباني شه البته به شوخي ميگم
اهورا خانوم؟!!!:379::379:

john
09-04-2012, 08:11 PM
در كوارتر فاينالز در بخش زنان استوسر مدافع عنوان قهرماني با سيد يك رقابت ها يعني ازارنكا روبرو ميشه كه در بازي رو در رو ازارنكا ٦ بار به پيروزي رسيده در حالي كه استوسر نتوانسته در برابر اين تنيسور بلاروسي به پيروزي برسه اميدوارم بازي قشنگي بشه تا اينجاي كار كه بازي هاي زيبايي رو شاهد نبوديم٠من كه طرفدار استوسر هستم چون زيبا بازي ميكنه ٠ اميدوارم پيروز بشه

saRAfa
09-04-2012, 08:28 PM
اهورا خانوم؟!!!:379::379:

من فک کنم منظور ایشون,اهورا خان هم بوده ک ب زبان امیانه میشه اهورا خانم.

rezapor
09-04-2012, 09:14 PM
مزخرفترین US Open ـه 6-7 سال گذشته ، بدون شک .
بیخود ترین ، زشت ترین ، کسل کننده ترین و ملال آورترین گرنداسلم چند سال گذشته بوده :3t1:

رفیق می خوای شما برو بازی کن ما یه کم حال کنیم

Sorou$h
09-04-2012, 09:57 PM
ایول آزرنکا. بلاخره یک بازی قشنگ امسال تو یو اس اپن دیدیم. هر چند که بازیای مردا هم تو چند روز آینده به اوج جذابیتش خواهد رسید.

Sorou$h
09-04-2012, 10:03 PM
ایول آزرنکا. بلاخره یک بازی قشنگ امسال تو یو اس اپن دیدیم. هر چند که بازیای مردا هم تو چند روز آینده به اوج جذابیتش خواهد رسید.

مهران
09-04-2012, 10:14 PM
خب راست میگه افشین، بازیها جالب نبودن دیگه... فقط 2-3تا بازی خوب داشتیم...
نه ما منتظریم شما تشریف ببری یخ بازی هارو آب کنی!:434:

Behr@d
09-04-2012, 10:22 PM
دوست عزیز منظور شما تو همون یه پست منتقل میشه .

نیاز به پست زدن چندباره نیست .

Sorou$h
09-04-2012, 11:28 PM
دوست عزیز من یک بار فرستادم نمیدونم چرا 2 فرستاده شده. هر کاری کردم پاک نشد. به هر حال عذر میخوام.

Afshin
09-05-2012, 12:44 AM

هــــه هــــه ! باید بخندیم الان ؟!

اینو همه قبول دارن که بازیهای امسال جذابیت سالهای قبل رو نداشته ، ای کاش رافا بود چند تا Story Line ـه باحال به بازیها اضافه میشد :182:
واقعا جای رافا خالیه ، وقتی هستش روی مُخه ! وقتی هم نیست شدیدا جای خالیش احساس میشه :242:

Ahoura
09-05-2012, 01:05 AM
کیفیت بازیا کم بود حالا آب و هوا هم اضافه شد .
طبق پیش بینی هواشناسی فردا ، جمعه و یکشنبه هم آب و هوا مثل امروزه .

"rain is predicted today, tomorrow, Friday and Sunday"

دیگه حالا خدا میدونه چجوری می خوان این همه بازی رو در این روزایی که صبح تا شب بارونه برگزار کنن.

Paymaan
09-05-2012, 06:28 AM

[/URL][URL="http://www.tennis-image.com/images/25884891433615078791.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/25884891433615078791.jpg (http://www.tennis-image.com/images/25884891433615078791.jpg)

saRAfa
09-05-2012, 10:11 AM
ماریا چرا این جوری کرد؟4-0؟:379:
این بارتولی اومده واسه قهرمانیا،البته ارور های ماریا هم کم نبود.

D3ADMAN
09-05-2012, 10:20 AM
ماریا چرا این جوری کرد؟4-0؟:379:
این بارتولی اومده واسه قهرمانیا،البته ارور های ماریا هم کم نبود.

بارتولی قیافش به قهرمانی نمیخوره ، این زنا فراز و نشیب زیاد دارند ، کلآ 1 نفر تو کل تورنمنت ها آماده نیست ، هر تورنمنت یک قهرمان داره

Sorou$h
09-05-2012, 10:25 AM
چقدر چندش این بارتولی. اگه شاراپووا بهش ببازه شک نکنید که آزارنکا حتما میبرتش.

mh_nik
09-05-2012, 11:20 AM
[/URL]http://www.tennis-image.com/images/18796327607872871230.jpg (http://www.tennis-image.com/images/18796327607872871230.jpg)
http://www.tennis-image.com/images/00020634600936208863.jpg (http://www.tennis-image.com/images/00020634600936208863.jpg)
-----------------------------------
http://www.tennis-image.com/images/78636654150519245425.jpg (http://www.tennis-image.com/images/78636654150519245425.jpg)
http://www.tennis-image.com/images/16971668519622283506.jpg (http://www.tennis-image.com/images/16971668519622283506.jpg)
برای مشاهده ی عکس بالا در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید (یا Ctrl + مثبت را چند بار فشار دهید)
http://www.tennis-image.com/images/99398145210878807675.jpg (http://www.tennis-image.com/images/99398145210878807675.jpg)
http://www.tennis-image.com/images/21534841912109872651.jpg (http://www.tennis-image.com/images/21534841912109872651.jpg)
http://www.tennis-image.com/images/41264862923190024883.jpg (http://www.tennis-image.com/images/41264862923190024883.jpg)
http://www.tennis-image.com/images/41787986978317533032.jpg (http://www.tennis-image.com/images/41787986978317533032.jpg)
http://www.tennis-image.com/images/71887470965360237093.jpg (http://www.tennis-image.com/images/71887470965360237093.jpg)
[URL="http://www.tennis-image.com/images/79676864520611032351.jpg"]http://www.tennis-image.com/images/79676864520611032351.jpg (http://www.tennis-image.com/images/79676864520611032351.jpg)

beeroz
09-05-2012, 01:46 PM
حالا این وقفه ای که افتاد تو بازیا و همچنین انصراف فیش به نفع راجر شده یا نه؟:379:

Behr@d
09-05-2012, 03:34 PM
با سلام

آنا ایوانوویچ امروز در بازیه دور 1/4 پایانی باید به مصاف سرنا ویلیامز برود .

این بازی اولین بازیه ( Night Season ) در آرتور اش خواهد بود .

http://www.img4up.com/up2/45216944535791279448.png

این بازی دیداری فوق العاده سخت برای آنا خواهد بود و در صورت پیروزی در نیمه نهایی حتما باید به مصاف یک تنیسور ایتالیایی برود . ( ارانی یا وینچی )

http://www.img4up.com/up2/29896409401421520279.png

hasti_khanum
09-05-2012, 05:13 PM
آنا تا اینجا که خوب بوده. اگه بخواد پیشرفت کنه باید از همین جا شروع کنه و سرنا رو ببره.
هرچند بعیده با این آمادگی و روحیه که سرنا داره، آنا بتونه از پسش بربیاد.
من که حدس میزنم این جام هم مال سرناست تو کشور خودش.
ای جانم با اون خنده هاش..... سیاه بانمک...:434:

از تنها بازی های انجام شده دیشب در آقایان داوید فرر تونست گاسکوئت رو ببره، در خانم ها هم آزارنکا هم 2/1 استوسور رو برد.

Sorou$h
09-05-2012, 05:47 PM
به نظر من یو اس زنان امسال مال آزرنکاست. سرنا هنوز به حریف سختی نخورده. احتمال زیاد که آنا رو راحت میبره . با اینکه خودم طرفدار آنا هستم ولی خوب بعید میدونم آنا بتونه جلوی سرو کردن سرنا وایسه.

Maani
09-05-2012, 05:56 PM
چقدر چندش این بارتولی. اگه شاراپووا بهش ببازه شک نکنید که آزارنکا حتما میبرتش.

درست صحبت کن . چیش چندش آوره ؟

Sorou$h
09-05-2012, 06:08 PM
ندیدی وقتی یک پوینت میگیره چقدر ادا از خودش در میاره؟ یا وقتی بازی در جریان نیست الکی بالا پایین میپره؟

Maani
09-05-2012, 06:16 PM
ندیدی وقتی یک پوینت میگیره چقدر ادا از خودش در میاره؟ یا وقتی بازی در جریان نیست الکی بالا پایین میپره؟

اين كجاش چندش آوره ؟ خوب داره به خودش روحيه ميده ، مگه بقيه مثل از سرنا و آزرانكا بگير تا شاراپووا دست شون رو مشت نميكنند يا كامان نميگن ؟
اين اظهار نظرها از شخصي كه از سال ٢٠٠٥ داره تنيس ميبينه بعيده !!!

Mahmoud RF
09-05-2012, 06:21 PM
حالا این وقفه ای که افتاد تو بازیا و همچنین انصراف فیش به نفع راجر شده یا نه؟:379:
مسلما این قضیه به نفع راجره،چون تو این مسابقات سنگین حفظ قوای جسمانی و ریکاوری خودش خیلی شرطه،با این چند روز استراحت بیشتر راجر بین تورنمنت ما میتونیم بیشتر به قهرمانیه راجر امید وار باشیم،چون ما تو این دو سه سال گذشته،با توجه به شرایط سنی که راجر داره،همیشه از کم آوردن قوای جسمانی راجر تو نیمه نهایی و فینال گرند اسلم ها و مخصوصا تو ستهای پایانی ضربه خوردیم!با وجود اینکه راجر از لحاظ تکنیک و تا کتیک همیشه یه سرو گردن از حریفای خودش بالاتر بوده!پس با این شرایط دیگه هیچ چیز نمیتونه مانع از قهرمانیه اسطوره تو این مسابقات بشه.....پیش به سوی هجدهمیش.....:655:

rbastany
09-05-2012, 06:24 PM
اه بازم که داره بارون میاد بچه ها میگم پاشیم بریم شمال خیلی بهتره تازه به جای هارد کورت درخت میبینیم

Sorou$h
09-05-2012, 06:35 PM
اين كجاش چندش آوره ؟ خوب داره به خودش روحيه ميده ، مگه بقيه مثل از سرنا و آزرانكا بگير تا شاراپووا دست شون رو مشت نميكنند يا كامان نميگن ؟
اين اظهار نظرها از شخصي كه از سال ٢٠٠٥ داره تنيس ميبينه بعيده !!!

این فقط حرف من نیست. تمام دوستای من هم که تنیس نگاه میکنن از این کاراش بدشون میاد. آخه این واسه همه پوینتایی که میگیره این کار میکنه. حالا شما به دل نگیر دوست عزیز.

Maani
09-05-2012, 06:42 PM
این فقط حرف من نیست. تمام دوستای من هم که تنیس نگاه میکنن از این کاراش بدشون میاد. آخه این واسه همه پوینتایی که میگیره این کار میکنه. حالا شما به دل نگیر دوست عزیز.

بد اومدن از يه تنيسور طبيعيه ، ولي به كاربردن لفظ چندش آور بودن از شما كه از سال ٢٠٠٥ تنيس ميبينيد و بايد بدونيد كه سلايق فرق ميكنه و ممكنه يه بازيكن حتي شده يك طرفدار داشته باشه ،، بعيد بود !

Paymaan
09-05-2012, 06:47 PM
درسته این کارای بارتولی رو اعصابه . ولی اگه منجر به بردن مسابقه بشه چرا اینکارو نکنه؟ به نظرم برای بردن حریف باید دست به هرکاری زد . از جمله تهییج تماشاگران . کاری که مثلا فدرر و نادال نمیکنن ولی جوکوویچ میکنه . ( در یو اس اپن 2011 مقابل فدرر ).

Sorou$h
09-05-2012, 06:58 PM
به نظر من معمولا باریکنایی که بعد از هر پوینت خوشحالی عجیب و غریب میکنن خیلی کم مورد محبوبیت طرفداران تنیس قرار می گیرن. به نظر من یکی از دلایل محبوب بودن راجر ریلکس بازی کردنش. نواک پارسال فقط به تماشاچیا گفت تشویقم کنید که واقعا یک صحنه عجیب تو تنیس بود که وقتی راجر هم سرو دستش بود هم مچ پوینت رو میتونست بگیره با یک پوینت.

Maani
09-05-2012, 07:07 PM
به نظر من معمولا باریکنایی که بعد از هر پوینت خوشحالی عجیب و غریب میکنن خیلی کم مورد محبوبیت طرفداران تنیس قرار می گیرن. به نظر من یکی از دلایل محبوب بودن راجر ریلکس بازی کردنش. نواک پارسال فقط به تماشاچیا گفت تشویقم کنید که واقعا یک صحنه عجیب تو تنیس بود که وقتی راجر هم سرو دستش بود هم مچ پوینت رو میتونست بگیره با یک پوینت.

جناب جوکوویچ خیلی از این کارا میکنه.

Sorou$h
09-05-2012, 07:25 PM
قبول دارم جدیدن نوله زیاد خوشحالی میکنه. ولی نه به اندازه نادال.

Rajjoko
09-05-2012, 07:33 PM
خوب کاری میکنه دمش گرم

Nima88
09-05-2012, 07:35 PM
درسته این کارای بارتولی رو اعصابه . ولی اگه منجر به بردن مسابقه بشه چرا اینکارو نکنه؟ به نظرم برای بردن حریف باید دست به هرکاری زد . از جمله تهییج تماشاگران . کاری که مثلا فدرر و نادال نمیکنن ولی جوکوویچ میکنه . ( در یو اس اپن 2011 مقابل فدرر ).

آخ با اون حرکت نوله چقدر حال کردم:655: . بعد از اون ریترن که راجر اصلا انتظارش نداشت اون حرکت به کلی اعصاب فدرر ریخت به هم.

saRAfa
09-05-2012, 08:23 PM
قبول دارم جدیدن نوله زیاد خوشحالی میکنه. ولی نه به اندازه نادال.

به دور از تعصب،کی نادال بی دلیل خوشحالی کرد.یه بازی بگین ک برای بهم ریختن اعصاب حریف کاری بکنه.مشکل اینه ک شما همه چیرو ب خودتون میگیرین.خوب آدم بد رو میگه بد،خوبم میگه خوب.

Sorou$h
09-05-2012, 08:49 PM
به دور از تعصب،کی نادال بی دلیل خوشحالی کرد.یه بازی بگین ک برای بهم ریختن اعصاب حریف کاری بکنه.مشکل اینه ک شما همه چیرو ب خودتون میگیرین.خوب آدم بد رو میگه بد،خوبم میگه خوب.
خوب نواک کی الکی خوشحالی کرده؟ در ضمن من که نگفتم رافا بی دلیل خوشحالی کرده ولی نسبت به نواک خیلی بیشتر خوشحالی میکنه.

saRAfa
09-05-2012, 09:07 PM
خوب نواک کی الکی خوشحالی کرده؟ در ضمن من که نگفتم رافا بی دلیل خوشحالی کرده ولی نسبت به نواک خیلی بیشتر خوشحالی میکنه.

نمونش استرالیای امسال. نواک کشت خودشو.
رافا تو مونته کارلوی امسال ک بعد از ماها تونست نواک رو شکست بده،اندازه تورنتو نواک ک گسکت رو برد شادی نکرد.

Sorou$h
09-05-2012, 09:27 PM
نمونش استرالیای امسال. نواک کشت خودشو.
رافا تو مونته کارلوی امسال ک بعد از ماها تونست نواک رو شکست بده،اندازه تورنتو نواک ک گسکت رو برد شادی نکرد.
خوب چون استرالیای امسال نواک جمعه یک بازی 5 ست رو با اندی بازی کرده بود و فینال هم یک بازی 5 ست مقابل رافا که روز یک شنبه بود و فقط یک روز استراحت کرده بود در صورتی که رافا 2 روز استراحت کرده بود و بازییش هم به ست 5 کشیده نشده بود. و همه میگفتن به خاطر خستگی نواک این دفعه دیگه رافا میبره. واسه همین وقتی قهرمان شد اینطوری خوشحالی کرد. حتی اگه یادت باشه نواک یه قسمت از بازی فینال از خستگی افتاد رو زمین.
و مونته کارلو که رافا برد چون میدونست نواک پدر بزرگش مرده و اصلا نمیتونه تمرکز کنه رو بازی واسه همین دیگه دلیلی واسه خوشحالی آنچنانی نبود. در ضمن هیچ وقت خوشحالی مسترز رو با خوشحالی گراند اسلم مقایسه نکن.

Sorou$h
09-05-2012, 10:25 PM
خدا رو شکر شاراپووا بارتولی رو برد. و اگر نه من همه موهام از دست این بارتولی سفید میشد از بس رو مخم بود.

saRAfa
09-05-2012, 10:34 PM
خوب چون استرالیای امسال نواک جمعه یک بازی 5 ست رو با اندی بازی کرده بود و فینال هم یک بازی 5 ست مقابل رافا که روز یک شنبه بود و فقط یک روز استراحت کرده بود در صورتی که رافا 2 روز استراحت کرده بود و بازییش هم به ست 5 کشیده نشده بود. و همه میگفتن به خاطر خستگی نواک این دفعه دیگه رافا میبره. واسه همین وقتی قهرمان شد اینطوری خوشحالی کرد. حتی اگه یادت باشه نواک یه قسمت از بازی فینال از خستگی افتاد رو زمین.
و مونته کارلو که رافا برد چون میدونست نواک پدر بزرگش مرده و اصلا نمیتونه تمرکز کنه رو بازی واسه همین دیگه دلیلی واسه خوشحالی آنچنانی نبود. در ضمن هیچ وقت خوشحالی مسترز رو با خوشحالی گراند اسلم مقایسه نکن.

مونته کارلو تمرکز نداشت،رم چی؟:379:
بدم کاری ک نواک تو استرالیا کرد رافا بعد از زدن رکورد 7 رولند گارروس انجام نداد.
فاصله ی جمعه تا یکشنبه هم 2 روزه،بازی رافا راجرم آسون تر از بازی نوله نبود.

pasia
09-05-2012, 10:44 PM
ای خدا یه روزگاری یه تنیس تاکرز حسابی داشتیم واقعا که بعضیا به روح اعتقاد ندارن:3t1: برای راحتی دوستان موضوعات اینده بحث:
رنگ بند شورت جکوویچ
ژست عیال فدرر حین تماشای بازی
مدل موی زن رادیک
شماره چشم تیپسارویچ
چاقی داوران خط
اخرین وضعیت کلاه قرمزی و دوستان
......

Sorou$h
09-05-2012, 11:00 PM
مونته کارلو تمرکز نداشت،رم چی؟:379:
بدم کاری ک نواک تو استرالیا کرد رافا بعد از زدن رکورد 7 رولند گارروس انجام نداد.
فاصله ی جمعه تا یکشنبه هم 2 روزه،بازی رافا راجرم آسون تر از بازی نوله نبود.

آقا من که گفتم خوشحالی مسترز با گراند اسلم فرق میکنه. اگه بارسلونا بیاد جام حذفی رو ببره بیشتر بازیکناش خوشحال میشن یا اگه چمپیوز لیگ رو ببره؟ خوب این یک چیز واضحست. چرا نواک وقتی ویبلدون و یو اس اپن رو برد اینطوری خوشحالی نکرد؟ که واسه اولین بار بود که اون 2تا رو میبرد؟
استرالیا رو که واسه سومین بار بود که امسال برد. من نگفتم بازی رافا آسون بود گفتم 5 ساعت طول نکشید ولی بازی نواک با اندی 5 ساعت طول کشید. در ضمن وقتی شما جمعه بازی کنی جمعه که جز استراحت حساب نمیشه فقط شنبه جز استراحت حساب میشه که بازی نمیکنی و ریکاوری میکنی. پس میشه یک روز استراحت.

saRAfa
09-05-2012, 11:08 PM
آقا من که گفتم خوشحالی مسترز با گراند اسلم فرق میکنه. اگه بارسلونا بیاد جام حذفی رو ببره بیشتر بازیکناش خوشحال میشن یا اگه چمپیوز لیگ رو ببره؟ خوب این یک چیز واضحست. چرا نواک وقتی ویبلدون و یو اس اپن رو برد اینطوری خوشحالی نکرد؟ که واسه اولین بار بود که اون 2تا رو میبرد؟
استرالیا رو که واسه سومین بار بود که امسال برد. من نگفتم بازی رافا آسون بود گفتم 5 ساعت طول نکشید ولی بازی نواک با اندی 5 ساعت طول کشید. در ضمن وقتی شما جمعه بازی کنی جمعه که جز استراحت حساب نمیشه فقط شنبه جز استراحت حساب میشه که بازی نمیکنی و ریکاوری میکنی. پس میشه یک روز استراحت.

من ترجیح می دم این بحث و دنبال نکنم،چون اون وقت تمام صفحه ها پر میشه.
از دوستان هم بابت طولانی شدن بحث معذرت می خوام.

D3ADMAN
09-05-2012, 11:11 PM
یخ بازی ها بالاخره شکست و بازی رادیک دلپو خیلی قشنگ از آب در اومده . آفرین به هر دو تنیسور

rojhin
09-06-2012, 12:07 AM
من ترجیح می دم این بحث و دنبال نکنم،چون اون وقت تمام صفحه ها پر میشه.
از دوستان هم بابت طولانی شدن بحث معذرت می خوام.
آفرین به تو دوست خوبم که زود متوجه شدی و بحث رو تموم کردی ، چون دوستمون سروش جوکوویچ به شکل کاملا عجیب و غریب و بعضا مضحکی از تنیسور مورد علاقه اش دفاع میکنه که شاید خود نواک هم در بعضی موارد روش نشه اینجوری از خودش دفاع کنه و زمانی این موضوع عجیبتر میشه که به خودش اجازه میده به هر کسی که دلش میخواد توهین کنه و هیچکس نباید بگه بالای چشم نوله ابروست .البته شاید این موضوع از کم سن و سال بودن ایشون نشات میگیره و نباید بهش خورده گرفت . سروش جوکوویچ نازنین تو که علی رغم کم سن و سال بودنت بنا به گفته خودت از سال 2005 تنیس رو دنبال میکنی باید بدونی توهین به هر تنیسور حتی اگه طرفدار زیادی هم نداشته باشه از هیچکس پذیرفته نیست .بهترین درس برای ما طرفداران تنیس ، برخورد راجر و رافا باهمدیگه است که علی رغم رقابت بسیا سنگین هشت ساله با هم هیچوقت اخلاق رو نه داخل زمین و نه بیرون زمین از یاد نمیبرن و نسبت بهم با نهایت احترام رفتار میکنن . پس ما هم بهتره مشی تنیسورهای مورد علاقه مون رو دنبال کنیم .

Mohammad
09-06-2012, 01:07 AM
خداحافظ اندی.

Mohammad Reza
09-06-2012, 01:12 AM
اندی احساسی

درود به شرف خوان مارتین
درود به شرف اندی رادیک

دل پوترو تو سال 2009 هم با شکست سافین به دوران حرفه ای مارات پایان داد...

اندی شخصیت دوس داشتنی با سبک بازی متفاوت :182:

حالا آمریکا خلا بازیکن بزرگ رو احساس میکنه !

Ahoura
09-06-2012, 01:29 AM
با اینکه طرفدارش نبودم ولی خیلی دلم گرفت :243:

امیدوارم هر جا که هست موفق باشه .

saRAfa
09-06-2012, 01:42 AM
منم آرزو می کنم بتونه روزهای خوبی رو.پشت سر بذاره و هرجا ک هست موفق باشه.
دلمون برات تنگ میشه....

مهران
09-06-2012, 03:41 AM
اندی رادیکم از تنیس رفت
لعنت به تنیس به خاطر این لحظاتش...

mohsen federer
09-06-2012, 05:09 AM
فدرر = خدای ارور
خدا کنه بازیش برگرده

nima.a
09-06-2012, 06:32 AM
خب فدرر هم که از us open رفت و جا رو برای جوونا خالی کرد.
فدای سر خودش و اون والیش تو آخرین گیمی که بریک شد و صد البته ویمبلدون :001_smile:

rezapor
09-06-2012, 06:53 AM
انگار وقتی نادال نیست فدرر هم دل و رغبتی به مسابقات نشون نمیده .برو اسطوره خستگی در کن همون قهرمانی توی سینسیناتی هم ما رو خوشحال کرد . خسته نباشی اسطوره .بوس

roli
09-06-2012, 06:53 AM
يه خسته نه باشيد به راجر عزيز ميگم. من دو ست اولو نديدم.هر چند از برديچ خيلي بدم مياد ولي كاملاً حق برديچ بود ببره. چه فورهندي:350:، چه سرويسايي و چه ريترنايي داشت اين برديچ واقعاً ايول.

مهران
09-06-2012, 06:57 AM
فدرر = خدای ارور
خدا کنه بازیش برگرده
چیزی نشده بابا... زانوی غم بغل گرفتی چرا؟
بازیش جایی نرفته که برگرده! بازیه فدرر تو فکرشه! اونم سرجاشه:443:
به هر حال حذف شد! فدای اون اروراش!!
اصلا بد بازی کردنشم دوست دارم:866:

roger 4 ever
09-06-2012, 06:59 AM
عجب شب بدی بود...دقیقا حسی شبیه این طرفدارای استقلال پرسپولیس و دارم الان که از سیستان بلوچستان می کوبن 6 روز قبل بازی می یان تهران بعدم تیمشون بازی و می بازه!!!!...تمام شب و به خاطر بازی بیدار موندم از ترس اینکه خواب بمونم اما ای کاش خواب می موندم!!!...گاهی وقتا راجر و با سر الکس فرگوسن مقایسه می کنم ؛ جفتشون عظمتشون غیر قابل وصفه ؛ اما گاهی اوقات تو تخصصشون یه کارایی می کنن که آدم اگه نشناستشون فکر می کنه با یه آدم تازه کار طرفه!!...اصن در مورد این بازی چی می شه گفت؟؟؟!...فقط راجر جان لطف کردن ارور دادن ؛ ارور دادن و باز هم ارور دادن!!!...حالا اصن این جدا ؛ آخه مرد مومن ارورم میدی یه اروری بده دل آدم نسوزه!!..سر چه ضربات بی دلیلی....سر چه ضربات بی معنی...سر چه ضربات خنده داری واقعا...حالا اصن اینم هیچی ؛ راجر جون فدا سرت ؛ ارور بی دلیل و بی معنی می دی عیب نداره دیگه چرا ارورای خنده دار می دی؟!!...ارورا همه تو آسمون نیویورک!!!...دیگه کاملا واضحه در حال حاضر این وینر نیست که تعیین کنندست ؛ مهم اینه که ارور ندی...امار و دقت نکردم اما راجر از لحاظ وینر فکر نمی کنم کم اورده باشه اما امان از دست این ارور ها...یک نوع ارور ؛ یک سبک ارور و صد بار تکرار کرد...بابا تو راجری مثلا فازت چیه اخه؟!...ای کاش بازی با فیش کنسل نمی شد ؛ دقیقا تاثیر بد داشت روی راجر علی رغم اینکه پیش بینی می شد به نفعش باشه...استاد بردیچم که سرو هاش به جونش بسته بود ؛ تخیلی ترین سرویس های تاریخ دوران کریرش و زد...خدا وکیلی بازی با ماری اگه این جوری تونست سرو بزنه من خودم و دار می زنم...در هر صورت خیلی شب و پگاه بدی بود...خ امیدوار شده بودیم با عملکرد های قبلی راجر اما این بازی مثل یخ روی اتیش بود...راجر جون دفعه اخرتم باشه این جوری با بغض می ری بیرون از زمین که امار سکته های طرفدارات می ره بالا...بیستا دیگم این جوری پرفورمنس کنی عیب نداره ؛ فقط بغض نکن جون مادرت که دلمون کباب می شه... و در اخر خسته نباشید به اندی رادیک بابته دوران درخشانی که به تنیس هدیه کرد و صد البته هنوز کارمون با فدرر تموم نشده...هنوز نامبر وان اینجاست و هنوز هم جا برای افتخار هست حتی گرند...

مرسی بچه ها ؛شرمنده مزاحم شدم...موفق باشید همتون...

Behr@d
09-06-2012, 07:12 AM
Quarterfinals

http://www.img4up.com/up2/69656507648839102717.pnghttp://www.img4up.com/up2/14252785271943117802.png
http://www.img4up.com/up2/50533276606687845944.pnghttp://www.img4up.com/up2/58690930211866830721.png

ARY143
09-06-2012, 07:42 AM
سلام بر دوستان عزیز

حقیقت را بخواهید من تنها یک آرزو داشتم در این مدتی که مسابقات تنیس را پیگیری می کردم و آن دیدن قهرمانی فدرر در یک گرند اسلم ، که آن هم امسال با قهرمانی در ویمبلدن محقق شد و دیگه آرزوی در تنیس ندارم ولی خوب می خواهم یک آرزوی دیگر داشته باشم با اجازه دوستان

امیدوارم تنها یک بار دیگر شاهد حضور فدرر - نواک - رافا و اندی در بهترین فرم و شرایطشون در یک گرند اسلم دیگه باشم فارغ از نتیجه که به دست خواهد آمد و دیدن لحظات ناب در بازی تنیس با حضور این افسانه های تنیسرا نظاره گر باشیم .

nima.a
09-06-2012, 07:43 AM
http://www.tennis-image.com/images/55798992477890079984.jpg

هایلایتی یک دقیقه ای برای این که با حال و هوای بازی آشنا بشیم

Del Potro Ends Roddick's Run

360p | 7 MB
(http://www.bitupload.com/hwxycirxtlr3)
720p | 30 MB (http://www.bitupload.com/agcb5d73xfke)

msh13792
09-06-2012, 08:26 AM
خوب آقامون هم که باخت
اکشالی نداره
محمد بنده خدا اول آمریکا گذاشت یه نمایش از راجر که همه رو زد تو تور اما من باور نکردم
محمد الان از خوشحالی داری پرواز میکنی آره
این بچه خوان اوضاعش چطوره میتونه این نوله رو درب و داغون کنه یا نه؟

sahand
09-06-2012, 08:28 AM
خداحافظ اندی:182:خداحافظ بروکلین

زندگی خوبیو براتون آرزو میکنم

http://www.tennis-image.com/images/31697534513853126653.jpg

http://www.tennis-image.com/images/61528335007720423359.jpg

msh13792
09-06-2012, 08:41 AM
هایلایت بازی رو دیدم بدنم یخ کرد
خیلی نه به خاطر اندی هرچند از اندی بدم نمی آومد
به خاطر راجر
این چند ساله هر آن باید منتظر همچین اتفاقی باشم
وای نه
حتی فکرش هم حالم رو بد میکنه

Sorou$h
09-06-2012, 09:15 AM
یا مولا یا مولا یا مولاا. راجر فدرر حذف شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که بازی رو ندیدم ولی میگن بردیچ خیلی خوب بازی کرد. حالادیدین مسترز با گرند اسلم فرق میکنه؟ بردیچ و مورای که تو راجرز کاپ و سینسیناتی تا راند 2 به زور اومدن پس چطور حالا تو نیمه نهایی هستن؟ بد میگین سروش لجبازه نمیخواد یک سری موضوعات رو قبول کنه.

msh13792
09-06-2012, 09:21 AM
یا مولا یا مولا یا مولاا. راجر فدرر حذف شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من که بازی رو ندیدم ولی میگن بردیچ خیلی خوب بازی کرد. حالادیدین مسترز با گرند اسلم فرق میکنه؟ بردیچ و مورای که تو راجرز کاپ و سینسیناتی تا راند 2 به زور اومدن پس چطور حالا تو نیمه نهایی هستن؟ بد میگین سروش لجبازه نمیخواد یک سری موضوعات رو قبول کنه.

آخه ما همه دو ماه داریم تنیس میبینم و تو نیست از 2005 داری تنیس میبینی خیلی میفهمی
همه ما هم کدو
تو فقط تفاوت گرند اسلم و مسترز 1000 امتیازی و 500 امتیازی و 250 امتیازی رو میفهمی
آفرین باریکلا

Behnam RF
09-06-2012, 09:31 AM
حالا مگه بردیچ و موری و جکوویچ در گرند اسلم کم به راجر باختن ؟؟؟ :379:

D3ADMAN
09-06-2012, 09:33 AM
دیشب بالاخره دو بازی خوب دیدیم که یکیش شگفتی بود و یکیش خداحافظی اندی رادیک . خوان مارتین دلپوترو واقعآ پسری فوق العاده است که وقتی بازی تموم شد دستانشو به سمت اندی رادیک گرفتو به تماشاچی ها گفت که اندی رو تشویق کنند . اندی رادیک تمام تلاششو کرد و دوران حرفه ایش خیلی زیبا و به موقع به پایان رسید . بازی بردیچ و راجر هم خوب بود. اما باورم نمیشد راجر حذف شه . 25% رو برد بردیچ بودم ، 75% راجر ، اما برعکس شد

D3ADMAN
09-06-2012, 09:37 AM

سروش جان مولا کیه ؟؟؟؟ ما که 6ماهه تنیس میبینیم به این شگفتی ها عادت کردیم ، شما که از 2005 میبینی هنوز برات شگفتی ها جذابیت داره ؟؟؟؟؟ من خودم طرفدار نواک جکوویچم ، اما باید سن و سال فدرر رو در نظر گرفت که فاصله ی بین افت و آمادگی یک خط هست که هرموقع امکان اتفاق افتادنش وجود داره . راجر با این حال 3 تورنمنت آمادگی خودش رو حفظ کرد . دیگه این کارا چیه ؟؟؟؟ در ضمن یکی از دوستان گفته بود این تاخیر افتادن به نفع راجر میشه ، که من میگم سره همون تاخیر راجر آمادگیش رو نتونست کنترل کنه . بالاخره فدرر از مسابقات کنار رفت ، به دوستان فدرری هم شاد باش میگم که با وجود شکست تنیسور مورد علاقشون پست های قابل تحسین گذاشتند

msh13792
09-06-2012, 09:38 AM

عههههههههه بهنام از تو بعیده ها
یعنی نمیدونی وقتی راجر میبره واسه اینه که بقیه تلاش نمیکنن
و همه افلیج هستن و درب داغون وقتی راجر بازی میکنه و میبره و ارزش نداره که برد های راجر
نکنه تو هم تفاوت مسترزهای 1000 امتیازی و 500 امتیازی و 250 امتیازی رو با گرنداسلم نمیدونی

Behnam RF
09-06-2012, 10:00 AM
عههههههههه بهنام از تو بعیده ها
یعنی نمیدونی وقتی راجر میبره واسه اینه که بقیه تلاش نمیکنن
و همه افلیج هستن و درب داغون وقتی راجر بازی میکنه و میبره و ارزش نداره که برد های راجر
نکنه تو هم تفاوت مسترزهای 1000 امتیازی و 500 امتیازی و 250 امتیازی رو با گرنداسلم نمیدونی

بله بله ببخشید :434: قهرمانی های راجر متاسفانه با آماده نبودن بقیه همراه بوده حیف :434:

Sorou$h
09-06-2012, 10:05 AM
آفرین به تو دوست خوبم که زود متوجه شدی و بحث رو تموم کردی ، چون دوستمون سروش جوکوویچ به شکل کاملا عجیب و غریب و بعضا مضحکی از تنیسور مورد علاقه اش دفاع میکنه که شاید خود نواک هم در بعضی موارد روش نشه اینجوری از خودش دفاع کنه و زمانی این موضوع عجیبتر میشه که به خودش اجازه میده به هر کسی که دلش میخواد توهین کنه و هیچکس نباید بگه بالای چشم نوله ابروست .البته شاید این موضوع از کم سن و سال بودن ایشون نشات میگیره و نباید بهش خورده گرفت . سروش جوکوویچ نازنین تو که علی رغم کم سن و سال بودنت بنا به گفته خودت از سال 2005 تنیس رو دنبال میکنی باید بدونی توهین به هر تنیسور حتی اگه طرفدار زیادی هم نداشته باشه از هیچکس پذیرفته نیست .بهترین درس برای ما طرفداران تنیس ، برخورد راجر و رافا باهمدیگه است که علی رغم رقابت بسیا سنگین هشت ساله با هم هیچوقت اخلاق رو نه داخل زمین و نه بیرون زمین از یاد نمیبرن و نسبت بهم با نهایت احترام رفتار میکنن . پس ما هم بهتره مشی تنیسورهای مورد علاقه مون رو دنبال کنیم .
دوست عزیز چرا شما همه چیز رو قاطی میکنی؟ من گفتم بارتولی کاراش چندش آور. شما یک نفر رو تو این سایت به من نشون بده که تو لیست تنیسورهای مورد علاقش بارتولی هم باشه!!!!! نظر شخصی من این بود. در ضمن کسی باید بیاد از این تنیسور دفاع کنه که طرفدارش باشه نه شما.

Sorou$h
09-06-2012, 10:17 AM
آخه ما همه دو ماه داریم تنیس میبینم و تو نیست از 2005 داری تنیس میبینی خیلی میفهمی
همه ما هم کدو
تو فقط تفاوت گرند اسلم و مسترز 1000 امتیازی و 500 امتیازی و 250 امتیازی رو میفهمی
آفرین باریکلا

دوست عزیز من یک اشتباه کردم و پذیرفتم اشتباه خودم رو. خوبه که شما هم اشتباهات خودتون رو بپذیرید که فکر میکنید بازیکنا یک جور واسه مسترز و گرند تلاش میکنن. این که دیگه یک چیز واضحست. نواک دل پوترو رو تو سینسیناتی برد اونم 2.0. حالا امشب بازی دل رو ببین زمین تا آسمون فرق میکنه. حتی امکانش هست نواک رو شکست بده. من بعد از این چند سال بلاخره یک سایت فارسی در مورد تنیس پیدا کردم و خیلی بیشتر داره به اطلاعاتم در مورد تنیس اضاف میشه. پس خیلی چیزهارو امکان داره درست ندونم و اشتباه من قابل توجیه. حالا من یه سوال از شما میپرسم. شما اگه این سایت نبود از کجا میفهمیدی که یو اس اپن در ست 5 تای برک داره؟ نکنه میخوای بگی از سایتهای خارجی میفهمیدی؟ من تمام این مدت اخبار رو از سایتهای خارجی دنبال میکردم و واسه همین زیاد اطلاعات در مورد یک سری موضوعات نداشتم. دست برو بچه های این سایت هم درد نکنه که این اطلاعات رو به زبان فارسی در اختیار ما قرار میدن.

Ahoura
09-06-2012, 10:18 AM
لعنت به ماردی فیش که با انصرافش ریتم راجر رو بهم زد.
سرویسایی که در 3 راند اول زدیم کجا ، سرویسایی که امروز صبح زدیم کجا . البته ناگفته نماند بردیچ خیلی خوب سرویسای راجر رو می خوند به خصوص سرویس دوم ولی راجر هم ان چنان ان فایر سرویس نزد.
خب دیگه غصه الکی خوردن فایده نداره ، تنیس همینه دیگه .
به امید موفقیت اسطوره در ادامه فصل .

Nima88
09-06-2012, 10:19 AM
خداحافظ مرد همیشه ناکام ، خداحافظ پسر دوست داشتنی ، خداحافظ اندی رادیک .

Sorou$h
09-06-2012, 10:27 AM

مگه من گفتم که نواک به راجر نباخته؟ من فقط گفتم نباید مسترز رو با گرند مقایسه کرد. تلاش بازیکنا تو این 2 تورنمت متفاوت.

Sorou$h
09-06-2012, 10:37 AM
سروش جان مولا کیه ؟؟؟؟ ما که 6ماهه تنیس میبینیم به این شگفتی ها عادت کردیم ، شما که از 2005 میبینی هنوز برات شگفتی ها جذابیت داره ؟؟؟؟؟ من خودم طرفدار نواک جکوویچم ، اما باید سن و سال فدرر رو در نظر گرفت که فاصله ی بین افت و آمادگی یک خط هست که هرموقع امکان اتفاق افتادنش وجود داره . راجر با این حال 3 تورنمنت آمادگی خودش رو حفظ کرد . دیگه این کارا چیه ؟؟؟؟ در ضمن یکی از دوستان گفته بود این تاخیر افتادن به نفع راجر میشه ، که من میگم سره همون تاخیر راجر آمادگیش رو نتونست کنترل کنه . بالاخره فدرر از مسابقات کنار رفت ، به دوستان فدرری هم شاد باش میگم که با وجود شکست تنیسور مورد علاقشون پست های قابل تحسین گذاشتند

این تیکه کلام منه. همون یا علی میشه. من که چیزی نگفتم فقط گفتم تفاوت بین مسترز و گرند رو حالا فهمیدین؟ آخه بردیچ تو سینسیناتی و راجرز کاپ تا راند 2 هم نیومد. آخه هیچکدومشون نمیخوان قبول کنن که بازیکنا تو مسترز و گرند تلاششون متفاوت. به هر حال من به احترام شما و خیلی از بچه های این سایت دیگه پست نمیزارم تا انشالا بعد از قهرمانی نواک. چون مثل اینکه هیچکی نمیخواد مثل یک مرد اشتباه خودش رو بپذیره. به هر حال هر کس از من ناراحت شده عذر میخوام. مخصوصا شما دوست گلم. به امید قهرمانی نوله.

D3ADMAN
09-06-2012, 10:39 AM
این صحنه خیلی زیبا بود ، دلپو به تماشاچی ها گفت اندی رو تشویق کنید و همه از جاشون بلند شدن و دست زدن

http://img4up.com/up2/89033972723714412932.jpg

اشک در چشمان اندی رادیک . فکر کنم خیلی ها فهمیدن سره مچ پوینت دلپو ، دستهای اندی رادیک میلرزید

http://img4up.com/up2/47246824026381799358.jpg

http://img4up.com/up2/83260186275205017482.jpg

و آخرین سرویس های اندی رادیک :243: :583: :583: من طرفدارش نیستم ، اما از رفتنش ناراحت شدم

http://img4up.com/up2/59078918701862407715.jpg

SHIR FarHad
09-06-2012, 10:58 AM

چه میگی تو

هر اتفاقی که میفته هی میای میگی دیدین گفتم دیدین گفتم

یه ساله که من تو این سایتم هزار بار گفته شده مسترز با گرند فرق میکنه همه اینو میدونیم اقای همه چی دان

چه مولا مولایی راه انداخته ببین تو رو خدا

SHIR FarHad
09-06-2012, 11:07 AM
مگه من گفتم که نواک به راجر نباخته؟ من فقط گفتم نباید مسترز رو با گرند مقایسه کرد. تلاش بازیکنا تو این 2 تورنمت متفاوت.

یعنی هنوزم میخوای بگی که جوکو دلش نخواس بازی کنه و بیخودی بیگل شد . :388:

ول کن عمو همه میدونیم سلطان زمین های سریع راجره . حالا سبک بازیه جوکو با سریع شاید زیاد نخونه دلیل نمیشه که بگیم تلاش کم کرد .

بعدش این که میگی بردیچ تلاش مسترز و گرندش فرق میکنه میخوام به اطلاعت برسونم همین بازیکن دو ماهه پیش تو ویمبلدون راند یک حذف شد . حالا هی بیا بگو من میدونم شما نه :3t1:

D3ADMAN
09-06-2012, 11:12 AM
بردیچ با پیروزی مقابل راجر فدرر ، یک پله صعود کرد و جای سونگا در رنک 6 گرفت و سونگا هم با یک پله سقوط به رنک 7 رفت .

Maani
09-06-2012, 11:55 AM
دوست عزیز من یک اشتباه کردم و پذیرفتم اشتباه خودم رو. خوبه که شما هم اشتباهات خودتون رو بپذیرید که فکر میکنید بازیکنا یک جور واسه مسترز و گرند تلاش میکنن. این که دیگه یک چیز واضحست. نواک دل پوترو رو تو سینسیناتی برد اونم 2.0. حالا امشب بازی دل رو ببین زمین تا آسمون فرق میکنه. حتی امکانش هست نواک رو شکست بده. من بعد از این چند سال بلاخره یک سایت فارسی در مورد تنیس پیدا کردم و خیلی بیشتر داره به اطلاعاتم در مورد تنیس اضاف میشه. پس خیلی چیزهارو امکان داره درست ندونم و اشتباه من قابل توجیه. حالا من یه سوال از شما میپرسم. شما اگه این سایت نبود از کجا میفهمیدی که یو اس اپن در ست 5 تای برک داره؟ نکنه میخوای بگی از سایتهای خارجی میفهمیدی؟ من تمام این مدت اخبار رو از سایتهای خارجی دنبال میکردم و واسه همین زیاد اطلاعات در مورد یک سری موضوعات نداشتم. دست برو بچه های این سایت هم درد نکنه که این اطلاعات رو به زبان فارسی در اختیار ما قرار میدن.

آخه اشتباه تا اين حد ؟ كه بعد از ٧ سال تماشاي تنيس فرق تورنمنت ها رو ندوني ؟
شما اگه از سال ٢٠٠٥ تنيس تماشا كرده باشيد قضيه تاي برك رو متوجه ميشديد ، لازم به سرچ در سايت هاي خارجي نبود ، در ضمن من بارتلولي رو دوست دارم ، تو مگه علم غيب داري كه ميگي كسي نيست كه دوستش داشته باشه ؟ يا بعد از ٧ سال تماشاي تنيس به اين قضيه پي بردي ؟

D3ADMAN
09-06-2012, 12:03 PM
محمود :251: باو ول کنید این سروش رو ، چرا همه گیر دادید به این بدبخت :788:

Nima88
09-06-2012, 12:15 PM
صحبت سر مسترز و گرند اسلم شد و تلاش که تنیسورا میکنن یا د گذشته افتادم .
من اوایل که با تنیس تاکرز شده بودم ( حدودا یک سال و خرده ای قبل از عضو شدنم ) طرفدارای قدیمی فدرر که الان دیگه خیلیاشون تو سایت نیستن بعد از باختایی که فدرر تو مسترزا می اورد میگفتن راجر از عمد باخت و تمام تلاشش برا مسترزا نمیزاره و اون تلاشی که برا گرند میزاره قابل مقایسه با مسترز نیست و مسترزهارو تورنمنتهای میکی ماس قلمداد میکردن.
ولی الان که گذز زمان باعث شده فدرر نتونه تو گرندا اون اقتدار قبل داشته باشه احتمالا دیگه مسترزا تورنمنت میکی ماس ! به حساب نمی یان و ارزش پیدا کردن.
به شخصه من خودم مخالف این حرفم و هر تورنمنت در جای خودش ارزش خیلی زیادی داره . حتی یه تورنمنت 250.

hasti_khanum
09-06-2012, 12:29 PM
باورم نمیشه راجر حذف شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اعصابم بدجور داغونه................. آخه یعنی چی که راجر به بردیچ باخته!!!!!!!!!!! اصلا نمیفهمم معنی این باختشو......
حالا فقط امیدم ماریا هست........ خوشحالم که تونست با اون وقفه پیش اومده بازی رو برگردونه و بارتولی رو کنار بزنه. سرنا هم که ایوانوویچ رو خورد. فکر کنم اون دوستمون که امضا زده بود: حالا که رافا نیست همه امیدم تویی آنا، امضاشو کلا پاک کرد و امیدش ناامید شد. گفتم که خیلی بعیده آنا از پس سرنا بربیاد.
ارانی هم به نیمه نهایی رسید و حالا باید مقابل سرنا قرار بگیره.
اون سمت هم ماریا و آزارنکا، دو جیغ معروف باید بازی کنن با هم. به امید پیروزی ماریا.

مردان هم که دلپوترو اندی رادیک رو کلا از تنیس حذف کرد. برای اندی در زندگیش آرزوی موفقیت دارم و از برد خوآن خوشحالم. حالا باید برای رسیدن به نیمه نهایی با نواک بازی کنه. امیدوارم بتونه برنده باشه.
ماری و بردیچ هم در نیمه نهایی به هم رسیدن. اندی! انتقام راجر رو خودت بگیر......

Fakhruddin
09-06-2012, 12:56 PM
درود

از 6 تنیسوری که باقی ماندن 4 تاشون تا حالا گرند اسلم نبردن که با حدف فدرر الان بیشتر هم باور دارن میتونن ببرن. شانس تیپسارویچ و فرر هم کم نیست وقتی که انگیزه ها قوت بیشتری هم بگیرن.
دو نفری که اسلم بردن امشب با هم بازی دارن و یکیشون حدف میشه تا در نیمه نهایی شاهد حضور سه تنیسور که اسلمی ندارن باشیم تا احتمال بردن این دسته بیشتر هم بشه.
اشتباه نکنم آخرین باری که هم راجر و هم رافا در یه نیمه نهایی گرند اسلم نبودن برمیگرده به رولند گاروس 2004 که گاستون گائودیو قهرمان شد !

Behnam RF
09-06-2012, 12:59 PM
صحبت سر مسترز و گرند اسلم شد و تلاش که تنیسورا میکنن یا د گذشته افتادم .
من اوایل که با تنیس تاکرز شده بودم ( حدودا یک سال و خرده ای قبل از عضو شدنم ) طرفدارای قدیمی فدرر که الان دیگه خیلیاشون تو سایت نیستن بعد از باختایی که فدرر تو مسترزا می اورد میگفتن راجر از عمد باخت و تمام تلاشش برا مسترزا نمیزاره و اون تلاشی که برا گرند میزاره قابل مقایسه با مسترز نیست و مسترزهارو تورنمنتهای میکی ماس قلمداد میکردن.
ولی الان که گذز زمان باعث شده فدرر نتونه تو گرندا اون اقتدار قبل داشته باشه احتمالا دیگه مسترزا تورنمنت میکی ماس ! به حساب نمی یان و ارزش پیدا کردن.
به شخصه من خودم مخالف این حرفم و هر تورنمنت در جای خودش ارزش خیلی زیادی داره . حتی یه تورنمنت 250.
بله نیما جان ، تا استرلیا 2010 راجر در تمام گرند اسلم ها جدی تر حاضر میشد ، تا اینکه در استرلیا 2012 دوباره جدی شد ، که دیگه ویمبلدون رو تونست قهرمان بشه .
در این 2 سال (2010-2012) راجر بعد از حذف در گرند اسلم انگیزه بردن میگرفت که مسترز ها بودن فقط :|
همین الان که دارم تایپ میکنم ، تمام مسترزهای 2009 رو به یاد میارم ، که راجر جدی نمیگرفت ، بیشتر تلاشش رو روی اسلم میگذاشت :443: .

Behnam RF
09-06-2012, 01:08 PM

خب بله این که مشخصه ، همه بازیکنان در گرند اسلم جدی تر میشن ، ولی این که شما میفرمایید بردن این بازیکنان در مسترز هنر نیست ، حرف اشتباهی است .
بارها به راجر باختن ، چه اسلم ، چه مسترز ، و شاید بعضا، برای مثال نواک بیشتر از راجر میخواست قهرمان سینسیناتی 2012 شود ، پس برای هر 2 بازیکن مهمه .:443:

pouriya.alex
09-06-2012, 01:09 PM
بیا ! گفتم این بردیچ فقط رو نروه راجرو هواداراشه ! اه ! از همونم که میترسیدم سرم اومد:182:

بهرحال خسته نباشی اسطوره، به امید ادامه فصل قدرتمند :655:

... و خداحافظ اندی :182: موفق باشی پسر :583:

BABAK
09-06-2012, 02:42 PM
آخرین باز مانده از تنیسور های بزرگ آمریکایی که با قهرمانی در سال 2003 برای آخرین بار بهار رو به دیدار گلبرگ های خزان زده باغ فلاشینگ مدوز آورده بود برای همیشه عشاق تنیس رو از دیدن استایل زیبای سرویسش محروم کرد.

خداحافظ اندی رادیک :182::182:

[/URL][URL="http://tennis-image.com/images/46676870833880742304.jpg"]http://tennis-image.com/images/46676870833880742304.jpg (http://tennis-image.com/images/46676870833880742304.jpg)

sibe22
09-06-2012, 02:59 PM
دوستان غیر از JSC Sports 2 کانال دیگه ای تو هیچ کدوم از ماهواره ها نیست که SD باشه و فری پخش کنه ؟
JSC Sports 2 خیلی پارازیت داره !

Behr@d
09-06-2012, 03:21 PM
دوستان غیر از JSC Sports 2 کانال دیگه ای تو هیچ کدوم از ماهواره ها نیست که SD باشه و فری پخش کنه ؟
JSC Sports 2 خیلی پارازیت داره !
سلام

خیر دوست عزیز هیچ شبکه ی دیگری نیست . اگر بود جناب PowerVu حتما در بخش پوشش تلویزیونی ذکر می کردند .

با سپاس :583:

D3ADMAN
09-06-2012, 03:40 PM
دوستان عزیز کی به فینال میره (بردیچ یا ماری) ؟؟؟؟؟ خواهشن نظرتونو بگید و ضایعمون نکنید :434:

Alireza Murray
09-06-2012, 04:23 PM
لعنت به ماردی فیش که با انصرافش ریتم راجر رو بهم زد.
سرویسایی که در 3 راند اول زدیم کجا ، سرویسایی که امروز صبح زدیم کجا . البته ناگفته نماند بردیچ خیلی خوب سرویسای راجر رو می خوند به خصوص سرویس دوم ولی راجر هم ان چنان ان فایر سرویس نزد.
خب دیگه غصه الکی خوردن فایده نداره ، تنیس همینه دیگه .
به امید موفقیت اسطوره در ادامه فصل .
حالا بگو کامان سیلیچ کامان سیلیچ میخواستی بیگل کنه اندی رو تو ست 2 نه ؟ :sps:
راجر ست 3 یه نیمچه دریلی هم زد خواست ما رو یاد رافا بندازه بعد اون والی عالی که زد :434: حالا سمی با بردیک بازی با بردیک وقتی بردیک امادس برا اندی خیلی بد بوده تو پاریس پارسال و مونته کارلو امسال اماده بود زد اندی رو تو دبی امسال تعطیل بود اندی بردش
اندی نمیدونم چشه بازی اول گند میزنه بازی دوم نایت سشنه خوبه بازی سوم تو دی سشن هست گند میزنه بازی چهارم تو نایت سشن خوبه تو کوارتر اولش افتاب هست و روزه گند میزنه افتاب میره یهو برمیگرده انگار حساسیت داره به افتاب یاد بازی نوله - ترویسکی تو یو اس 2010 افتادم که نوله گفت بعد اینکه افتاب رفت حسش شبیه حس س*ک*س بود :434:

saRAfa
09-06-2012, 04:28 PM
این بردیچ تو مسابقات قبل به زور تا راند 2 می اومد،حالا ک سمت راجر بود،ترکوند.
من ک ب شخصه دوست داشتم راجر قهرمان تورنمت شه.امیدوارم تو استرالیا موفق تر باشه.
با حذف تو کوارتر هم هنوز اسطوره ای و خواهی ماند.

Paymaan
09-06-2012, 04:39 PM
دوستان فدرری لطفاً نظرات دوستان دگر اندیش :434: را تاب بیاورید . راجر همین بود . هیچ کاریش هم نمیشه کرد . بهتر ازین هم نمیتونست کارکنه . خوب شد من زیاد بازی رو ندیدم .:243:

Alireza Murray
09-06-2012, 04:57 PM
Mirka : Facepalm Roger

:434:

http://www.tennis-image.com/images/27285833635160230729.jpg

Paymaan
09-06-2012, 04:58 PM
دوستان فدرری لطفاً نظرات دوستان دگر اندیش :434: را تاب بیاورید . راجر همین بود . هیچ کاریش هم نمیشه کرد . بهتر ازین هم نمیتونست کارکنه . خوب شد من زیاد بازی رو ندیدم .:243:

خب از پست قبلیم که بگذریم باید عرض کنم که باخت راجر استراتژیک بود :434::sps:. خیلی زوده که شما بفهمید برای چی . Berdshit هم اگر ماری رو نبره باید خودش رو حلق آویز کنه .

با تشکر :583::434: