PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اندی ماری طلای المپیک را هدف گرفته است

john
07-27-2012, 04:03 PM
اندی ماری معتقد است که شانس زیادی برای کسب طلای انفرادی لمپیک را دارد. اندی ماری درباره حضور در المپیک لندن گفت:تلاش میکنم مدال طلا را در این المپیک کسب کنم. اگر بتوانم مانند رقابت های ویمبلدون بازی کنم کسب مدال دور از دسترس نخواهد بود. وی در این مسابقات باید با ریچارد گاسکه- توماس بردیچ - و نواک جوکوویچ پیش از رسیدن به فینال و رقابت با فدرر رقابت کند. ماری درباره قرعه کشی مسابقات اظهار داشت: قرعه کشی همیشه سخت است زیرا در بین بهترین بازیکنان قرار بگیرید و از همان ابتدا به فینال بروید. ماری همچنان در مسابقات دوبل با برادرش جیمی شرکت کرده است. چهارمین تنیسور جهان افزود: ما هر سال 4 گرند اسلم داریم بنابراین 16 گرند اسلم تا المپیک خواهیم داشت. من هرگز در گرند اسلم ها دوبل بازی نمیکنم اما المپیک یک فرصت در زندگی من است شانس بازی در انفرادی ودوبل و کسب مدال شگفت انگیز است. وی ادامه داد: ما در دهکده بازی ها استراحت خواهیم کرد قدم زدن در اطرافوو بودن در بین ورزشکاران- شام خوردن با انها - صحبت درباره ورزش های مختلف و اموزش اماده سازی انها شگفت انگیز است.

منبع : ورزش سه