PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بعد از ازدواج در کروواسی، باقداتیس با مربی جدید در المپیک لندن شرکت می‌کند

M∂hdi
07-18-2012, 04:04 PM
روز شنبه 14 جولای، مارکوس باقداتیس با کارولینا اشپرم، در مراسمی صمیمی در کروواسی ازدواج کرد. (http://tennistalkers.com/showthread.php?t=5295) مارکوس از آن به عنوان "شادترین روز زندگی‌اش" یاد می کند. این زوج در انتظار اولین فرزند خود در ماه اکتبر هستند.

در حرکتی رو به جلو، مارکوس در رقابتهای المپیک 2012 لندن (در زمان دو هفته) تحت نظر Yiannos Hajigeorgiou، مربی جدید خواهد بود. او پس از گرنداسلم ویمبلدون از Miles Maclagan جدا شد.

مارکوس، پرچمدار قبرس در مراسم افتتاحیه - روز جمعه/ 27 جولای - بازیهای المپیک لندن است..

before representing his nation in the singles competition. The Olympic tennis will be held at Wimbledon

"من بسیار هیجان زده هستم، آن متفاوت خواهد بود!" مارکوس گفت. "مانند بازی در یک تورنمنت دیگر است، اما در زمین های ویمبلدون، با انواع مختلف طرفداران بیشتر شبیه جام دیویس است.

Best-of-three matches are played at the Olympics and that changes a lot

در مسابقات المپیک شما نه برای خود بلکه برای کشورتان بازی می کنید. من فکر می کنم فرصت خوبی برای کسب مدال است، اگر هدف فقط شرکت در آن رقابتها نباشد."

13347

از سایت رسمی مارکوس باقداتیس