PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مکمل های مناسب تنیس

Rock
05-05-2012, 12:49 PM
دوستان عزیز اگر کسی‌ از مکمل‌های مصرفی برای تنیسرهای حرفه‌ای اطلاعاتی داره از اسم مکمل و نوع مصرفش بگه تا بتونیم بیشتر در مورد این ورزش اطلاعات داشته باشیم و حرفه‌ای تر این ورزش و دنبال کنیم. :583:

با تشکر

Rock
05-05-2012, 08:35 PM
من خودم چون بدنسازی کار می‌کنم می‌خوام خودم و آماده کنم برای تنیس. اما مسلما باعث کم شدن سرعتم شده. شنیدم مکمل cell tech کمک می‌کنه. نظر شما چیه؟
چون یکی‌ از دوستای من فوتبالیستِ میگفت این خوبه!!!!
اینم عکسش! این 4 کیلوگرمیشه!

30ger
05-22-2012, 10:21 AM
لطفا این پست مهم بشه
مساله خیلی حیاتیه!!!
آقا کسی میدونه این مایع آبی رنگی که راجر میخوره چیه؟ یکی میگفت ردبوله...!

kamal
06-22-2012, 06:24 PM
اینا sport drink هستن با energy drink فرق داره اینا شامل املاح و مواد معدنی مورد نیاز بدن
در هنگام ورزش هستن با کمی ویتامینها . .مارکهای معروفش هم gatorade -powerade. اینجام پیدا می شه .

Rock
07-07-2012, 05:22 PM
وجود املاح مورد نیاز برای بدن در مسابقات سنگین نیاز هست.

اما این مواد چی‌ باشه و چطور مصرف بشه برای ما مهم هستش.

reyhan.sharapova
08-09-2012, 12:40 PM
س.من برای انرژی زا بین تمرین و مسابقه رفتم دکتر بهم carbo mass1داد. رنگش نارنجیه و طعم پرتغالی.

federer4ever
08-09-2012, 11:31 PM
بهترين مكمل انرژي زا noxplode هستش

miladroozbeh
08-14-2012, 08:11 PM
بچه ها برای بدنسازی تنیس باید چیکار کرد؟

reyhan.sharapova
08-16-2012, 11:35 AM
noxplodeبهترين مكمل پمپ عضله دنيا نيست اما يكي از بهترين مكمل هاي انر‍ژي زا و پمپاژ خون است . كساني كه مايل هستند بهترين نتيجه را از اين مكمل بگيرند بايد از يكي مكمل آزاد كننده نيتريك اكسيد در كنار اين مكمل استفاده كنند كه اين امر باعث مي شود فقط ورزشكاران حرفه اي و نيمه حرفه اي بتوانند از اين مكمل استفاده كنند چون در اصل اين مكمل تكميل كننده يك پروتئين خوب و نيتريكس است .:434:

Rock
09-26-2012, 09:24 AM
دوستان این یک سری اطلاعات در مورد این مکمل که آگاهانه مصرف بشه :434:

NO-Xplode (ان او ايكس پلود)
اين محصول كارايي بسياري در بدنسازي دارد كه به آن مي پردازيم . اول اين را بگويم كه بهترين نيتروكسيد جهان در سايل هاي 2005 تا 2008 مي باشد.
و همچنين بهترين سازنده عضله در سال 2005 تا 2008 .
با ان او ايكس پلود شركت بي اس ان شدت پرورش عضلات و قدرت و همچنين تمركز خود در هنگام تمرين را افزايش دهيد .
با استفاده از اين محصول شما سريعتر به دم عضلاني ميرسيد همچنين ميزان دم عضلات نيز نسبت به قبل از استفاده از اين محصول افزايش ميابد . .
همچنين به علت داشتن آرژنين در اين محصول عضلات شما مقداري خشك تر و در عين حال حجيم تر خواهد شد .
ال آرژنين در اين محصول و همچنين نيتروژن به همراه هم باعث اين ميشود كه اكسيژن بيشتري به عضلات برسد و همچنين سرعت رسيدن اكسيژن نيز به عضلات بيشتر مي شو .
خون نيز با شدت بيشتري در رگ ها حركت ميكند كه باعث ميشود در بدن هاي خشك رگ ها بيشتر نمايان شوند .
همچنين ال هيستيدين موجود در اين محصول باعث گشادتر شدن رگ ها ميشود و در نتيجه كار را براي اكسيد نيتروژن نيز هموار تر ميكند .
همچنين ماتريس سديم فسفات كراين موجود در اين محصول موجب حمل نقل بيشتر سديم و همچنين كراتين به عضلات ميشود

و همچنين 10 ها فايده ديگر در اين محصول ميتوانيد پيدا كنيد .
اما خلاصه كاري كه اين محصول ميكند .
حجم بيشتر . خشكي بيشتر عضلات . بيرون زدن رگ هاي بدن .قدرت بيشتر و دم عضلاني بيشتر همه و همه در اين محصول .

نحوه مصرف :

روزانه 1 تا 3 پيمانه 30 تا 45 دقيقه قبل از تمرين با يك ليوان آب سرد مخلوط و ميل شود
روزهاي غير تمرين هم يك پيمان با يك ليوان آب سرد با معده خالي ميل شود .

اين محصول با وزن 2.25 پوند در بازار موجود است .

Rock
09-26-2012, 09:30 AM
س.من برای انرژی زا بین تمرین و مسابقه رفتم دکتر بهم carbo mass1داد. رنگش نارنجیه و طعم پرتغالی.

carbo mass 1

پیشگیری از کاهش قند خون و تامین سوخت بدن در حین مسابقه
تامین آب و قند برای بدن در حین مسابقه
افزایش کارایی ورزشکاران در هنگام مسابقه

نوشیدنی Carbo Mass1 نوشیدنی مناسبی است که قبل، در حین مسابقه و پس از آن قابل مصرف بوده و در ورزش های متوسط و طولانی مدت نیز به منظور بارگیری گلیکوژنی، طی سه روز قبل از مسابقه توصیه می شود.

Rock
09-26-2012, 09:40 AM
بچه ها برای بدنسازی تنیس باید چیکار کرد؟

دوست عزیزم در مورد بدنسازی اختصاصی تنیس هم باید بگم شما حداقل در هفته ۴ روز به تمرین نیاز دارید. البته من خودم ۸ ماه هر روز رفتم تا به حجم مورد نظرم برسم. اما الان با توجه به زیاد شدن ساعت توپ زدنم هفته‌ای ۵ روز به صورت تک عضله تمرین می کنم. جهت شروع پیشنهاد خود من اینه که با مربیت مشورت کنی‌. البته مربیی بدنسازی. معمولا در ایران مربی تنیس در مورد بدنسازی اطلاعات کافی نداره :242: . چون هر فشار تمرینی رو هر بدنی جواب مختص به خودشو داره. امیدوارم تونسته باشم کمکی‌ کرده باشم. اگه بازم سوالی‌ بود در خدمتم

موفق باشید

federer4ever
09-26-2012, 12:59 PM
noxplodeبهترين مكمل پمپ عضله دنيا نيست اما يكي از بهترين مكمل هاي انر‍ژي زا و پمپاژ خون است . كساني كه مايل هستند بهترين نتيجه را از اين مكمل بگيرند بايد از يكي مكمل آزاد كننده نيتريك اكسيد در كنار اين مكمل استفاده كنند كه اين امر باعث مي شود فقط ورزشكاران حرفه اي و نيمه حرفه اي بتوانند از اين مكمل استفاده كنند چون در اصل اين مكمل تكميل كننده يك پروتئين خوب و نيتريكس است .:434:
اره دقيقا بايد با نيتريكس استفاده شه مكمل همديگن