PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رافائل نادال: به انتقام‌گیری فکر نمی‌‎کنم / می‌خواهم تنیسم پیشرفت کند

PowerVu
03-11-2012, 04:31 PM
رافائل نادال: به انتقام‌گیری فکر نمی‌‎کنم / می‌خواهم تنیسم پیشرفت کند

http://static1.7sur7.be/static/photo/2012/10/13/6/20120309072326/media_xll_4681116.jpg

شروع رقابت‌های تنیس مسترز ایندیان ولز دوباره موضوعی شده تا همه نگاه‌ها متوجه رافائل نادال اسپانیایی شود؛ او سال پیش درست در فینال همین رقابت‌ها بود که به نواک جوکوویچ باخت و پس از آن هم شش بار دیگر برابر رقیب صربش زانو زد تا نه تنها جایگاه شماره یکی دنیا را به جوکوویچ بدهد بلکه هفت شکست پی‌درپی هم برابر او در کارنامه به ثبت برساند و از لحاظ روحی تحلیل برود.

«ماتادور» اسپانیایی که از فینال رقابت‌های گرند اسلم ملبورن تا به حال در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکرده، فرصت دارد تا با قهرمانی در این تورنمنت فاصله امتیازاتش با جوکوویچ در صدر جدول را کاهش دهد. این در شرایطی است که به گزارش «یورو اسپورت» نادال می‌گوید به نواک جوکوویچ و شکست دادن او فکر نمی‌کند.

http://www.onthegotennis.com/storage/thumbnails/4701247-17041685-thumbnail.jpg

نادال می‌گوید: «صبح‌ها که از خواب بلند می‌شوم و به تمرین می‌روم به نواک فکر نمی‌کنم. من به این فکر می‌کنم که چطور در تنیس پیشرفت کنم و اصلا در این فکر نیستم که باید نواک، راجر یا هر تنیس‌باز دیگری را شکست دهم. در هر کنفرانس خبری باید به این مورد اشاره کنم که من به دلیل خودم است که می‌خواهم تنیسم پیشرفت کند. اگر هر روز تلاش می‌کنم تا بهترین بازی‌ام را به نمایش بگذارم به این دلیل است که می‌خواهم بهترین بازیکن تنیس دنیا شوم. حالا اگر این تمرین‌ها برای شکست دادن نواک کافی باشد چه بهتر؛ اگر نه که باز هم به تمرین ادامه می‌دهم؛ من به خودم فکر می‌کنم. به انتقام‌گیری و این‌جور مسایل فکر نمی‌کنم و این‌طور نیست که تنیس‌باز خاصی ذهن مرا مشغول کرده باشد.»

D3ADMAN
03-11-2012, 06:01 PM
اینا همه با هم دوست هستند ، اینقدر هم پول دارند که دیگه براشون مهم نیست

Nima88
03-11-2012, 08:27 PM
اینا همه با هم دوست هستند ، اینقدر هم پول دارند که دیگه براشون مهم نیست
شاید با هم رابطه خوبی داشته باشن اما مسلما هرگز دوست ندارن مقابل همدیگه شکست بخورن و تورنمنتای معتبر به همدیگه هدیه بدن.