PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش راكت براي تازه كاران و كساني كه راكت سبك و ارزان ميخوان

SHIR FarHad
02-04-2012, 06:59 PM
با سلام خدمت دوستان
2عدد راكت بابولات xs102 در رنگهاي سبز فسفري و سبزسيري با مشخصات زير قابل فروش است:
head size102inch /weight 265g/ گريپ سايز 2(البته 3سري اور گريپ روي هم بستم)
اين راكت جزوه راكتهاي سبك محسوب ميشود و براي 2 دسته از افراد بسيار مناسب:
دسته اول:كساني كه خواهان يه راكت سبك و ارزونند و تفريحي ميخوان بازي كنند

دسته دوم(كه خودمم جزوش بودم و الان نيستم البته:434:):شامل كساني ميشود كه تازه ميخوان شروع كنندوبراي اونا مناسب ترين انتخابه(اين نظر رو مربيم داره و ميگه اگه تازه كاري با يه راكت سنگين شروع كنه ضررهايي از جمله اسيب(به علت نا امادگي) و ضرر مالي(چون بعد از يه مدت كه بازيشون خوب شد به احنمال زياد نسبت power......contorolشون با راكتشون نميخونه و مجبور به كنار گذاشتن راكت ميشن و دوباره يه هزينه اضافي برا خريد راكت جديد.دركل اكثر مربيها نظرشون اينه كه طرف هر وقت بازيش شكل گرفت سراغ يه راكت با كيفيت بالاي 200 تومن بره-از جمله خودم- پس چه بهتر كه با يه راكت دست دوم سرپايه ارزون تنيس رو شروع كنيد)
اصل مطلب:388::
راكت ها 6ماه كار كرده است (خداييش خيلي تميزه)و زماني كه من خريدم اينطور بود:
150تومن فريم+25تومن زه(تازه عوض كردم)+5تومن دست مزد+3000تومن اور گريپ(يكيشو براتون حساب ميكنم)+3000تومن دامپنر=خلاصه 186 تومن برا ما وايسيد.
حالا قيمت پايه پيشنهادي من:90000تومن
هر كدوم از اين رنگها رو خواستيد قابل فروشند
راستي يكي از راكتها ماله خودمو و اون يكيش ماله پارتنرم.كاركرد جفت راكتها يكيه و باهم شروع كرديم.

salehfaraz
04-03-2012, 08:20 PM
با سلام
راکتتون هنوز موجوده؟

SHIR FarHad
04-03-2012, 08:39 PM
بله عزيزم موجوده

yerozkhob
05-01-2012, 08:31 PM
راکت ها موجودن ؟
من اون به اصطلاح زرده رو میخوام
قیمت آخر رو برام پخ کنید

Rock
05-08-2012, 08:48 PM
دوست عزیز هنوز راکت‌ها موجود هستش؟

اگه هست لطفا بگو من می‌خوام. اون رکت سبز فسفری و.

no_entry4
01-10-2013, 11:14 PM
سلام داداش اطلاعیت واسه 7-8 ماه پیشه نمیدونم هنوز داریشون یا نه. ولی اگه هنوز داریشون یه شماره بذار تا بات تماس بگیرم. مرسی

فاطمه
01-25-2013, 12:14 AM
slm
etelaye vase khili vaght pishe.ama manam donbale raket hastam no khili geron shode age hanoz darishon behem khabar bede