PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیروزی مقابل قهرمان آزاد آمریکا در 148 دقیقه

M∂hdi
12-18-2011, 10:14 AM
حضور ستارگان در شرق آسیا

با پایان یافتن فصل 2011، بازیکنان با شرکت در مسابقات نمایشی خود را برای فصل جدید و شرکت در نخستین گرنداسلم سال آماده می کنند .
تنیسورهای صاحب نامی چون سم استوزر، فلاویا پنه‌تا، اگنیسکا رادوانسکا، آنابل مدینا، دنیه‌لا هنتاکوا و شوآی پنگ در سنگاپور حضور یافتند تا به مصاف یکدیگر بروند .

10611

چهار تنیسور برتر رقابتها، دیروز به مصاف هم رفتند که در پی آن تنیسور ایتالیایی در سه ست و بعد از نزدیک به دو ساعت و سی دقیقه مسابقه را به نفع خود به پایان برد .
او ست های اول و سوم را کسب و ست دوم را در تای بریک به قهرمان آزاد امریکا واگذار کرد . 5-7 7-6 2-6

در دیداری دیگر رادوانسکا مشکلی در برابر تنیسور چینی نداشت و به آسانی به فینال رسید . 3-6 1-6

10612

دیدار نهایی بین پنه‌تا و رادوانسکا برگزار می شود .

در پاسخ به پرسشی در مورد بازی برابر رادوانسکا در دور نهایی، فلاویا گفت "من فکر می کنم باید واقعا تهاجمی بازی کنم.
او یک بازیکن بسیار هوشمند است، بازی در مقابل او مانند بازی پلی‌استیشن است".

M∂hdi
12-20-2011, 11:59 AM
در دیدار نهاییِ مسابقات نمایشی سنگاپور، فلاویا پنه‌تا از ایتالیا در دو ست 4-6 5-7 برابر اگنیسکا رادوانسکا از لهستان به پیروزی رسید

10638

After her win, Pennetta said (http://www.channelnewsasia.com/stories/sportsnews/view/1172074/1/.html): “I’m really happy because I didn’t expect to play that well. I am really happy about the way I played and also it’s the first time for me in Singapore and I was so surprised because I never expect a city like this and so I think it’s a place I can live maybe in the future, we never know.”